Academic literature on the topic 'Парк технологічний'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Парк технологічний.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Парк технологічний"

1

В., Мартинова Л., and Воронько О. І. "ЕКОНОМІКО-ПРАВОВІ АСПЕКТИ ДІЯЛЬНОСТІ ЕКО-ІНДУСТРІАЛЬНИХ ПАРКІВ В УКРАЇНІ." Актуальні проблеми права: теорія і практика, no. 1 (39) (April 21, 2020): 81–90. http://dx.doi.org/10.33216/2218-5461-2020-39-1-81-90.

Full text
Abstract:
Стаття присвячена дослідженню економіко-правових аспектів діяльності еко-індустріальних парків в Україні, а також визначення їх ролі у забезпеченні сталого соціально-економічного розвитку України. Визначено, що одним з ключових елементів забезпечення умов сталого розвитку є концептуальна еко-зорієнтованість інвестиційно-інноваційної стратегії, як на рівні конкретної держави, так й на світовому рівні в цілому. Наголошено, що реалізація нової еко-інвестиційно-інноваційної стратегії вбачається через призму створення та функціонування еко-індустріальних парків. Досліджено поняття та суть еко-індустріальних й еко-технологічних парків, а також їх роль і значення в сучасних умовах сталого розвитку. Окреслено головні переваги у досягненні екологічної, соціальної й економічної ефективності від провадження та розвитку ЕІП-концепції. Висвітлено основні функціональні завдання еко-технопарків, як науково-технічних ядер існування та розвитку еко-індустріального сектору економіки.Досліджено сьогоденний етап розвитку еко-парків у світі. Ключові слова: еко-індустріальний парк, ЕІП-концепція, еко-технологічний парк еко-парки, еко-інвестиційно-інноваційна стратегія, сталий розвиток.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Середа, Борис, Дар'я Муковська, and Дмитро Середа. "ФОРМУВАННЯ ВИРОБНИЧИХ ПАРАМЕТРІВ І ФАКТОРІВ У МОДЕЛІ ТРАНСПОРТНО-ВИРОБНИЧОЇ СИСТЕМИ ПЕРЕРОБКИ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ВІДХОДІВ МЕТАЛУРГІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА." Математичне моделювання, no. 1(44) (July 1, 2021): 96–102. http://dx.doi.org/10.31319/2519-8106.1(44)2021.236021.

Full text
Abstract:
Транспортно-виробнича система переробки технологічних відходів є частиною виробничої системи металургійного підприємства й виконує окремі конкретні поставлені цілі та завдання у виробничих процесах переробки технологічних відходів основного виробництва. У системі рециклінгу технологічних відходів сталеплавильного виробництва задіяно п’ять виробничих підрозділів металургійного підприємства, а саме: мартенівський цех, цех шлакопереробки, управління автомобільного транспорту, управління залізничного транспорту, копровий цех. Під час процесу технологічного процесу кожен з вищезазначених структурних підрозділів виконує покладені на нього функції, якісне та своєчасне виконання яких, забезпечує переробку технологічних відходів з мінімальними витратами ресурсів. Безпосередньо транспортно-технологічний процес переробки технологічних відходів виконує дільниця переробки мартенівського шлаку, що підпорядкована цеху шлакопереробки. ДПМШ включає в себе транспортні вантажопотоки, комунікації, технічні засоби, які забезпечують процес переробки технологічних відходів та направлені на виконання плану у відповідності з технологією й потребами виробництва з мінімальними витратами. Стан функціонування системи було описано певною множиною учасників, які задіяні у виробничому процесі на певний момент часу, до яких можна віднести: парк рухомого складу (автомобілів самоскидів), парк вантажних засобів (екскаватори, автонавантажувачі), вантажні фронти (залізничні тупики вивантаження шлаку), відвали зберігання шлаку, дробильно-сортувальний комплекс, склади продуктів переробки шлаку. Транспортно-виробничу систему переробки технологічних відходів металургійного підприємства у формалізованому вигляді можна представити узагальненою моделлю, яка відображає взаємозв’язки з навколишнім середовищем та характеризується типовими входами та виходами. До типових входів (виходів) відносяться інформаційні, матеріальні, ресурсні потоки й управлінські рішення, які забезпечують виконання виробничо-технологічних процесів мети функціонування системи.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Зубко, В. "Обґрунтування та вибір агромашин за обраними робочими органами." Науковий журнал «Інженерія природокористування», no. 1(15) (October 26, 2020): 36–43. http://dx.doi.org/10.37700/enm.2020.1(15).36-43.

Full text
Abstract:
Розглянуто підходи до обґрунтування алгоритмів визначення складу машинного парку необхідного для виконання механізованих технологічних операцій, на основі визначених типів робочих органів. Досліджено показники для сільськогосподарських машин, які забезпечують якісне виконання основних технологічних операцій: ширина захвату, кінематична довжина і ширина, робоча швидкість, опір агрегатування, потужність на привід робочих органів.Визначено фактори, що впливають на реальну робочу швидкість виконання кожної механізованої технологічної операції та коефіцієнт використання ширини захвату сільськогосподарських машин. Реальна робоча швидкість виконання кожної механізованої технологічної операції залежить від складу машинного агрегату.Ширина захвату сільськогосподарських машин залежить від розмірів полів, їх конфігурації, довжини гонів, нахилу місцевості та конструктивної ширини захвату. Коефіцієнт використання ширини захвату сільськогосподарських машин залежить від виду операції, типу робочого органу та від обмежень за агротехнічними вимогами. Аналіз проведених досліджень показує, що залежність коефіцієнту використання ширини захвату орного агрегату залежить від швидкості виконання операції і має квадратичний характер. Для машин, які вносять засоби захисту рослин або проводять підживлення по листку, коефіцієнт використання ширини захвату залежить від висоти встановлення форсунки над поверхнею ґрунту і кутом розпилення рідини.Розглянуто фактори що впливають на потужність необхідну для приводу робочих органів збиральних машин. Все перелічене необхідно враховувати при створенні математичних моделей, для процесу вибору оптимального складу машинного парку, спираючись на попередньо визначені типи робочих органів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Новицький, А. М. "ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЕКСПЕРТНОГО ОБСТЕЖЕННЯ РЕЗЕРВУАРІВ ДЛЯ НАФТОПРОДУКТІВ НА ПІДПРИЄМСТВАХ СИСТЕМИ ДЕРЖАВНОГО РЕЗЕРВУ." Ірпінський юридичний часопис, no. 1(5) (September 7, 2021): 60–68. http://dx.doi.org/10.33244/2617-4154.1(5).2021.60-68.

Full text
Abstract:
У статті розглядається організація та правове регулювання контролю технічного стану резервуарів для нафтопродуктів, що зберігаються у державному резерві. Здійснивши аналіз чинних нормативно правових актів автором відзначається, що експертне обстеження виконується з метою: перевірки відповідності параметрів резервуару вимогам технічної документації; визначення якості виготовлення, монтажу, ремонту, реконструкції, модернізації резервуарів; визначення технічного стану резервуару, його складових частин, деталей або елементів; визначення виду та оцінки поточного технічного стану резервуару, умов та строку подальшої безпечної експлуатації резервуару з урахуванням режимів роботи резервуару; визначення потреби у проведенні ремонту, модернізації, реконструкції або необхідності виведення резервуару з експлуатації за технічним станом. Зроблено висновок що сьогодні нормативно-правове забезпечення діяльності щодо експертного діагностування резервуарного парку для зберігання нафтопродуктів у системі держрезерву потребує вдосконалення. Належне підтримання якісного стану резервуарного парку забезпечуватиме і відповідні умови для зберігання нафтопродуктів, при цьому слід відзначити, що зазвичай, таке зберігання є довготривалим, відмінним від комерційного (короткострокового) зберігання. Експертне дослідження резервуарів для зберігання нафтопродуктів має багатоаспектне значення, адже воно дає можливість гарантування належного зберігання певних видів матеріальних цінностей довготривалий час, дає можливість недопущення втрат, пов’язаних із можливістю технологічних аварійних ситуацій в системі резервуарного парку, та одним із шляхів подовження гарантійного терміну експлуатації резервуарів для зберігання нафтопродуктів, які знаходяться в належному робочому експлуатаційному стані, та можуть забезпечити належне функціонування. Тому, регулярне та належне експертне діагностування резервів системи держрезерву це не тільки технологічна необхідність, а і економічна доцільність, яка забезпечує раціональне використання державних коштів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Т.В. Фурс. "ТЕХНОЛОГІЧНІ ОСОБЛИВОСТІ ОДЕРЖАННЯ МОНОКРИСТАЛІВ PbI2." Наукові нотатки, no. 68 (January 30, 2020): 125–30. http://dx.doi.org/10.36910/6775.24153966.2019.68.20.

Full text
Abstract:
У роботі проведено дослідження технологічних умов одержання монокристалів PbI2 різними способами: з водної і паро-газової фаз та розплаву. Проаналізовано переваги, недоліки і особливості кожного способу з врахуванням морфології і якості одержаних монокристалів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

КИРИЧЕНКО, Ганна, Юлія БЕРДНИЧЕНКО, and Олег СТРЕЛКО. "ВДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ РОЗРАХУНКУ ПОКАЗНИКІВ ЕКСПЛУАТАЦІЙНОЇ РОБОТИ З ВИКОРИСТАННЯМ АВТОМАТИЗОВАНОЇ СИСТЕМИ." СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ В МАШИНОБУДУВАННІ ТА ТРАНСПОРТІ 2, no. 17 (November 14, 2021): 81–88. http://dx.doi.org/10.36910/automash.v2i17.637.

Full text
Abstract:
В умовах розвитку транспортного ринку ключовими питаннями для системи залізничних перевезень є: своєчасне забезпечення вагонами відповідного типу усіх відправників вантажу відповідно до їх замовлень; подальше закріплення залізничного транспорту на ринку перевезень шляхом розвитку маркетингу, створення збалансованої тарифної політики; удосконалення організаційних структур управління залізничним транспортом, технології перевізного процесу та організації перевізної роботи на основі широкого впровадження автоматизованих систем управління. Мета статті полягає у дослідженні можливості підвищення ефективності використання парку вагонів, пов’язаного з цим дотримання термінів доставки вантажу, на базі нової методики та принципу розрахунку. Один з основних комплексних показників роботи залізниці є обіг вагону, що відображає час повного циклу роботи вагону. Наразі обіг вагону збільшується, для залізниці це означає невиконання встановлених норм, для отримувачів послуг – клієнтів залізниці - це означає прострочення термінів доставки вантажу, порушення фінансових зобов’язань перед іншими учасниками процесу перевезень. Інформаційні технології залізниці обумовлюють можливість контролю за виконанням нормативу обігу вагону та дотриманням термінів доставки вантажу з подальшим вдосконаленням методик та методів визначення показників експлуатаційної роботи. Досліджено підвищення ефективності використання парку вагонів, пов’язаного з цим дотримання термінів доставки вантажу, за рахунок нової методики та принципу розрахунку і прогнозу основних показників роботи. Проаналізовано можливості відійти від умовного визначення обігу за формулами, що використовують балансовий метод та застосовувати сучасні статистичні методи для визначення обігу вагонів як характеристики певного перевезення. Це дозволить встановлювати реальні норми обігу вагонів та терміни доставки вантажів, що забезпечать дотримання технологічних процесів експлуатаційної роботи залізниці при обслуговуванні клієнтів. Ключові слова: інформаційні технології, терміни доставки, обіг вагонів, технологічний процес, залізниця.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Khabutdinov, R. A., and T. O. Kostiuk. "МОДЕЛЮВАННЯ ТА АНАЛІЗ ТРАНСПОРТНОЇ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ АВТОПОЇЗДІВ." Transport development, no. 2(9) (August 12, 2021): 78–88. http://dx.doi.org/10.33082/td.2021.2-9.06.

Full text
Abstract:
Автопоїзди, що використовуються для виконання міжнародних вантажнихперевезень, нині являють собою широкий модельний ряд автомобільної техніки,який постійно оновлюється і до якого висувається низка вимог (ресурсозбережен-ня, екологічність, паливна економічність тощо). У процесі обґрунтування оновлен-ня парку автопоїздів необхідно враховувати велику різноманітність їх конструк-тивних параметрів та широкий діапазон дорожніх умов перевезень. До того ждуже капіталоємний, наукоємний процес оновлення парку має відповідати кон-цептуальній ідеї інноваційного і експлуатаційно-технологічного енерго- і ресур-созбереження (ІЕТЕРЗ) на автотранспорті. Наявні методи аналізу ефективностіта вибору рухомого складу, які використовуються для вирішення задач організаціїміжнародних автомобільних перевезень, не забезпечують технологічно-інновацій-ні проєкти транспортних процесів і не відповідають концепції ІЕТЕРЗ, тому щовони базуються на розрахункових схемах віртуального транспортування ванта-жів і пасажирів. Крім того, в цих схемах враховуються нематеріальні вимірювачірезультатів перевезень – тоннокілометр або пасажирокілометр. Тому для подо-лання вказаних принципових недоліків наявної теорії організації автомобільнихперевезень і забезпечення концептуального підходу до оновлення парку автопоїздіввикористані принципи, розрахункові схеми і математичні моделі теорії енерго-ресурсної ефективності автомобіля узагальненого типу і технологічних процесівавтомобільних перевезень (ЕРЕАТПАП), яка розроблена на кафедрі транспортнихтехнологій Національного транспортного університету.У статті показані результати моделювання та аналізу впливу зміни деякихконструктивних параметрів автопоїзда як ресурсно-технічного засобу тран-спортного виробництва на його транспортну енергоефективність, а такожвиявлена перспективність практичної реалізації на автотранспорті концепту-альної ідеї інноваційного і експлуатаційно-технологічного енерго- і ресурсозбереження (ІЕТЕРЗ), яка може бути використана для обґрунтування оновлення паркурухомого складу.Метою роботи є представлення результатів проведення моделювання таотримання кількісних характеристики впливу зміни деяких конструктивнихпараметрів автопоїзда на показник його транспортної енергоефективності.Результати статті можуть бути впроваджені в міжнародних транспортних компаніях, що здійснюють перевезення вантажів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

ПУСТЮЛЬГА, Сергій, Валентин ПРИДЮК, Віктор САМОСТЯН, and Володимир САМЧУК. "РОЗРАХУНОК ОПТИМАЛЬНОГО ПЛАНУ ВИКОРИСТАННЯ РІЗНИХ МОДЕЛЕЙ ТРОЛЕЙБУСІВ НА МАРШРУТАХ МІСЬКОЇ ТРАНСПОРТНОЇ МЕРЕЖІ." СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ В МАШИНОБУДУВАННІ ТА ТРАНСПОРТІ 2, no. 17 (November 14, 2021): 127–38. http://dx.doi.org/10.36910/automash.v2i17.642.

Full text
Abstract:
Робота присвячена розробці оптимізаційної моделі ефективного використання наявних у підприємств електротранспорту марок тролейбусів на маршрутній мережі міста за електронними таблицями (на прикладі парку тролейбусів у м. Луцьку). Завдання підвищення ефективності роботи міського пасажирського транспорту може бути вирішене або за рахунок оновлення транспортних засобів, або за рахунок підвищення ефективності роботи наявного рухомого складу. Але, щоб знизити витрати підприємств на виконання транспортної роботи, необхідно удосконалити підходи до її планування, і, як наслідок цього, забезпечити зниження собівартості перевезень і поліпшення якості обслуговування. Для забезпечення найбільш ефективного транспортного обслуговування населення із пасажирських перевезень, організації дорожнього руху, необхідно, щоб транспортна система найбільш оптимально відповідала потребам міста. Існує два шляхи підвищення такої ефективності: або збільшення пропускної спроможності міської транспортної мережі, або раціональне використання існуючої мережі та наявного рухомого складу для перевезення пасажирів. Перше рішення пов’язане із великими матеріальними витратами на реконструкцію транспортних вузлів і магістралей. Другий напрям - раціоналізація використання існуючих транспортних систем і оптимізація процесів перерозподілу навантажень як на транспортну мережу, так і на різні типи транспортних засобів, що здійснюють пасажирські перевезення. У зв’язку із цим, в даній публікації, виконана спроба обійти протиріччя між теоретичними моделями і реальними можливостями транспортного підприємства щодо ефективного використання наявного парку тролейбусів на маршрутах міста та швидкого динамічного перерахунку оптимальних рішень. Актуальність роботи полягає у розробці простих і ефективних методів оптимізації роботи наявного рухомого складу тролейбусів для перевезення пасажирів на міських маршрутах. Для створення моделі оптимізації, проаналізовані маршрути міської транспортної мережі Луцька та здійснено аналіз наявного парку транспортних засобів ЛПЕ, його функціональних та технологічних можливостей для забезпечення транспортного попиту населення. Запропоновано постановку задачі мінімізації цільової функції витрат для оптимального плану розподілу тролейбусів по маршрутах. Побудована модель та розроблені алгоритми її впровадження в електронні таблиці. Розроблені алгоритми та програмна реалізація внесення обмежень відносного порядку при використанні різних моделей тролейбусів на маршрутах. Це забезпечило у процесі моделювання розрахунок цілої низки можливих планів перевезень. Такі плани у роботі запропоновано називати раціональними планами, тобто локально оптимальними за даних обмежень. Ключові слова: оптимізаційна модель, транспортна мережа міста, парк електротранспорту, транспортний попит населення, обмеження відносного порядку.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Постригань, Т. "Технологічні парки на базі університетів Франції: питання правового регулювання." Теорія і практика інтелектуальної власності, no. 2 (100) (2018): 73–78.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Тарасов, Вячеслав, Юрий Курис, Инна Ткалич, and Оксана Новокщонова. "РАЗРАБОТКА СРЕДСТВ БЕЗОПАСНОСТИ ТРУДА ПРОЦЕССА ГОРЯЧЕЙ ПРОКАТКИ ТОНКОГО ЛИСТА." Научный взгляд в будущее, no. 15-01 (December 10, 2018): 9–16. http://dx.doi.org/10.30888/2415-7538.2019-15-01-008.

Full text
Abstract:
Визначено небезпечні чинники технологічного процесу гарячої прокатки тонкого листа. Розроблено апаратурно-технологічну схему небезпек виробництва. Виконано розрахунки рівня безпеки при обслуговуванні агрегатів прокатки з урахуванням порушень основних пара
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Парк технологічний"

1

Кайдалова, Галина Олександрівна, and Микола Іванович Ларка. "Можливості оновлення активної частини основних фондів галузей промисловості." Thesis, Академія внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України, 2013. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/29830.

Full text
Abstract:
Доведено, що пріоритетним в інвестиційній діяльності має бути інноваційне машинобудування, його виробничо-технологічна база, випуск конкурентоспроможної техніки із високим рівнем якості. Воно здатне прискорити оновлення активної частини основних фондів галузей промисловості на основі зниження рівня вартості техніки, яка виробляється.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Ковальов, Богдан Леонідович, Богдан Леонидович Ковалев, Bohdan Leonidovych Kovalov, and О. В. Червяцова. "Аналіз діяльності українських та світових технологічних парків." Thesis, Сумський державний університет, 2014. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/36919.

Full text
Abstract:
Актуальним питанням в наш час є економічне зростання розвинутих країн та їх окремих регіонів, що базується на використанні сфери знань і високих технологій. Технопарки – це одна з найбільш вдалих форма такої інтеграції. Ефективність та надзвичайна корисність таких типів вільних економічних зон підтверджується світовою практикою. При цитуванні документа, використовуйте посилання http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/36919
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Данілов, Д. В., and Арнольд Георгійович Андрєєв. "Колісна пара залізничного транспорту при технологічних і експлуатаційних навантаженнях." Thesis, Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2012. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/45516.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Пензовський, Андрій Сергійович, and Andrij Penzovskyi. "Розробка та дослідження автоматизованої системи управління виробництвом технологічної пари." Master's thesis, Тернопільський національний технічний університет ім. І. Пулюя, Факультет прикладних інформаційних технологій та електроінженерії, Кафедра автоматизації технологічних процесів і виробництв, 2020. http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/33301.

Full text
Abstract:
Робота виконана на кафедрі автоматизації технологічних процесів і виробництв факультету прикладних інформаційних технологій та електроінженерії Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя Міністерства освіти і науки України. Захист відбудеться «23» грудня 2020р. о 14.00год. на засіданні екзаменаційної комісії №22 у Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя
На основі аналізу функціонування об’єкту управління – системи виробництва пари, визначені основні параметри, що підлягають контролю і регулюванню, обґрунтовано вибір необхідних засобів автоматики, що дало можливість синтезувати систему регулювання та здійснити вибір параметрів налагодження шляхом моделювання у середовищі MATLAB.
On the basis of analysis of functioning of management object are the systems of production of aquatic steam, certain basic parameters which are subject control and adjusting, grounded choice of necessary facilities of automation, that enabled to synthesize the adjusting system and carry out the choice of adjusting parameters by a design in the environment of MATLAB.
ЗМІСТ ПЕРЕЛІК ОСНОВНИХ ПОЗНАЧЕНЬ ТА СКОРОЧЕНЬ 5 ВСТУП 6 1 АНАЛІТИЧНА ЧАСТИНА 7 1.1 Аналіз об’єкту автоматизації 7 1.2 Система автоматизації парогенератором 10 1.3 Особливості системи управління 12 1.4 Постановка задачі проектування 14 2 НАУКОВО-ДОСЛІДНА ЧАСТИНА 16 2.1 Дослідження та моделювання імпульсних САР 16 2.2 Визначення коефіцієнтів похибки 23 2.3 Інтегральні оцінки САР 25 3 ТЕХНОЛОГІЧНА ЧАСТИНА 31 3.1 Специфіка технологічного процесу.Підготовка води 31 3.2 Технологічні характеристики систем виробництва пари 36 4 КОНСТРУКТОРСЬКА ЧАСТИНА 40 4.1 Функціональний синтез системи регулювання тиску технологічної пари 40 4.2 Параметричний синтез системи управління 41 4.3 Синтез системи управління 43 5 СПЕЦІАЛЬНА ЧАСТИНА 47 5.1 Розрахунок показників надійності системи 47 6 ОХОРОНА ПРАЦІ ТА БЕЗПЕКА В НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ 53 6.1 Аналіз потенційних небезпек та шкідливих факторів виробничого середовища 53 6.2 Забезпечення нормальних умов праці 56 6.3 Безпека в надзвичайних ситуаціях 60 6.4 Розрахунок зон радіоактивного забруднення при аварії на АЕС 66 6.5 Методи захисту при аварії на АЕС 69 ВИСНОВКИ 70 ПЕРЕЛІК ПОСИЛАНЬ 71
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Подустов, Михайло Олексійович, Олександр Михайлович Дзевочко, А. С. Рябова, and Д. С. Кондратенко. "Система управління удосконаленої апаратурно-технологічної схеми каталітичного окислення двооксиду сірки." Thesis, НТУ "ХПІ", 2018. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/39063.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Вовк, Л. О., and Ігор Володимирович Григоренко. "Оцінювання стандартних невизначеностей результатів вимірювань температури, тиску пару та вологості речовин при виготовленні карамельного сиропу." Thesis, Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2019. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/48309.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Янковець, Т. М. "Розвиток науково-технологічних парків як важливого елементу інтеграції освіти, науки і бізнесу." Thesis, Національний університет "Львівська політехніка", 2015. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/4195.

Full text
Abstract:
У роботі розглянуто історію успішних науково-технологічних парків у світі, виділено об'єднуючі елементи у їх створенні та успішному розвиткові, виявлено причини недостатнього розвитку даних об'єктів інноваційної інфраструткури в Україні, наголошено на визначальному державному пріоритеті для забезпечення даного розвитку.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Редько, К. Ю. "Державна стратегія управління спеціальними правовими режимами економічної діяльності в Україні." Thesis, Київ, 2017. http://ir.stu.cn.ua/123456789/14861.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Криштопа, С. І. "Розвиток наукових основ підвищення знософрикційних властивостей гальм нафтогазового обладнання та технологічного транспорту." Thesis, Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, 2016. http://elar.nung.edu.ua/handle/123456789/47.

Full text
Abstract:
У дисертаційній роботі вирішено науково-прикладну проблему підвищення знософрикційних властивостей та допустимої енергонавантаженості гальмівних пристроїв нафтогазового обладнання та технологічного транспорту. Досліджена трибоелектрична динаміка та електричні, теплові, механічні і хімічні градієнти, що розвиваються в поверхневих шарах гальмівних пар. Оцінено фізичні поля поверхневих зон металополімерних пар тертя виходячи з розподілу в них об'ємних зарядів і зарядженості їхніх шарів. Встановлений вплив електричних полів на знософрикційні властивості та енергонавантаженість металополімерних пар тертя гальмівних пристроїв. Досліджений зв'язок енергетичних рівнів поверхонь тертя під час трибоелектричної взаємодії та процесів термостимульованої поляризації і деполяризації електричними струмами поверхонь контактів на енергонавантаженість металополімерних гальмівних пар. Встановлений вплив зміни типів контактів на напрямок електричних струмів в поверхневих шарах пар тертя. Розкрита природа розвитку температурних градієнтів під час циркуляції електричних струмів в поверхневих шарах фрикційних елементів. Розроблений метод визначення внутрішніх та зовнішніх експлуатаційних параметрів гальмівних пристроїв нафтогазового обладнання та технологічного транспорту. Оцінена піддатливість елементів конструкцій фрикційних вузлів І їх стиків в різних типах гальмівних пристроїв та встановлений її вплив на теплонавантаженість та динамічний коефіцієнт взаємного перекриття пар тертя. Запропоновані конструкції удосконалених і нових фрикційних вузлів різних типів гальмівних пристроїв нафтогазового обладнання та технологічного транспорту з підвищеною допустимою енергонавантаженістю та покращеними знософрикційними властивостями.
Scientific-applied problem of increasing of wear and friction properties and possibility of energy loading of brake devices of oil and gas equipment and technological transport are solved in the dissertation work. Triboelectric and electric dynamics, thermal, mechanical and chemical gradients, which develop in the superficial layers of friction units are explored. Physical fields of superficial layers of metal polymer friction pairs of coming distributing from in them of by volume charges and charging of their layers are appraised. Set influencing of the electric fields on wear and friction property of energy loading of brake devices metal polymer friction pairs. Communication of power levels of surfaces of friction during triboelectric co¬operation and processes of thermo stimulation by polarization and depolarization by electric currents of surfaces of contacts on energy loading of metal polymer friction pairs is improved. Influence of change of types of contacts on direction of electric currents in superficial layers friction is produced. Nature of development of temperature gradients during circulation of electric currents in the superficial layers of friction elements is exposed. Method of internal determination and external operating parameters of brake devices of oil and gas equipment and technological transport is developed. Pliability of elements of constructions of friction units and their joints in different types of brake devices and its influencing is set on thermal loading and steam dynamic coefficient of the mutual ceiling friction is appraised. Constructions of the improved and new friction units of different types of brake devices of oil and gas equipment and technological transport with promoted possible energy loading and the improved wear and friction properties are offered.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Іванишин, Назар Ігорович, and Юрій Сергійович Степура. "Розробка та дослідження автоматизованої системи управління технологічним процесом отримання діоксиду вуглецю і водяної пари за допомогою котлоагрегатів." Master's thesis, 2018. http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/26618.

Full text
Abstract:
Завданням даного дипломного проекту є проектування системи автоматизації технологічного процесу отримання діоксиду вуглецю і водяної пари за допомогою котлоагрегатів. Необхідно провести аналіз технологічних процесів вказаного об'єкту і для їх керування підібрати мікропроцесорні засоби автоматизації. Розробити функціональну схему автоматизації системи автоматичного контролю та регулювання основних технологічних параметрів, системи автоматичного запуску та зупинки котлів, а також технологічного захисту і сигналізації. Для реалізації вказаних систем розробити необхідні креслення та розрахунки, зокрема спеціального звужуючого пристрою відбору перепаду тиску для вимірювання витрати газу. Здійснити моделювання системи регулювання рівня в барабані котла. Передбачити заходи з техногенно-екологічної та пожежної безпеки, охорони праці. Виконати розрахунок техніко-економічної ефективності даної системи автоматизації.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Books on the topic "Парк технологічний"

1

Технологічні парки України. 2002.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography