Academic literature on the topic 'Особистості»'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Особистості».'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Особистості»"

1

Медведєва, Ніна. "Формування критичного мислення учнів на уроках російської мови та літератури як основа розвитку інноваційної особистості." Освітній вимір 40 (February 13, 2014): 136–39. http://dx.doi.org/10.31812/educdim.v40i0.2975.

Full text
Abstract:
Лисевич О. В., Медведєва Н. Г. Формування критичного мислення учнів на уроках російської мови та літератури як основа розвитку інноваційної особистості. У статті розкрито прийоми й методи формування критичного мислення учнів, обґрунтовано їх уплив на розвиток інноваційної особистості. Доведено, що необхідними умовами для вияву критичного мислення учнів є наявність творчих особистостей, творчого процесу, творчого середовища.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Гладкова, М. А. "Аспекти становлення особистості. Інтелектуальний потенціал особистості." Вісник Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Філософія. Політологія, вип. 42/45 (2002): 214–15.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Лисевич, Олександра Вікторівна. "Формування творчої особистості майбутнього вчителя початкових класів." Освітній вимір 38 (May 16, 2013): 55–57. http://dx.doi.org/10.31812/educdim.v38i0.3113.

Full text
Abstract:
Лисевич О. В. Формування творчої особистості майбутнього вчителя початкових класів. У статті розглядається проблема формування творчої особистості майбутнього вчителя початкових класів, підходи та шляхи її формування. На думку автора, є необхідність у забезпеченні умов, які сприяли б виявам творчої активності, створення творчого мікроклімату, проблемно-пошукової атмосфери, необхідної для формування позитивних мотивів креативної діяльності. Автор стверджує, що необхідними умовами для вияву творчості в педагогічній діяльності є наявність творчих особистостей, творчого процесу, творчого середовища.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Вєтрова, Наталія. "СПЕЦИФІКА МОТИВАЦІЙНОЇ СПРЯМОВАНОСТІ ОСОБИСТОСТІ СТУДЕНТСЬКОГО ВІКУ НА ПІДПРИЄМНИЦЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ." Вісник ХНПУ імені Г. С. Сковороди "Психология", no. 64 (2021): 97–109. http://dx.doi.org/10.34142/23129387.2021.64.06.

Full text
Abstract:
Актуальність дослідження обумовлена наявністю потреби в молодих людей реалізуватися професійно, досягаючи прагнення бути фінансово незалежним. Підприємництво в нашій країні на сьогодні в активній фазі розвитку, і при мотивованості молодої людини до підприємницької діяльності вона може виразити себе як висококваліфікований фахівець, задовольняючи потяг до морального та матеріального благополуччя. Мета дослідження: вивчення специфіки мотиваційної спрямованості особистості студентського віку на підприємницьку діяльність. Методи дослідження: метод теоретичного аналізу; метод емпіричного дослідження (опитувальники К. І. Фоменко «Мотиваційно-ціннісні орієнтації на підприємницьку діяльність», М. Кубишкіної «МАС», методика Е. Шейна «Якорі кар'єри», методика діагностики спрямованості особистості Б. Басса). Для математично статистичної обробки використано коефіцієнт лінійної кореляції (критерій Пірсона). Вибірку склали 212 осіб студентського віку 17-26 років. Результати дослідження. Визначено взаємозв’язок спрямованостей особистостей студентського віку, їх прагнень та кар’єрних уподобань із показниками мотиваційних орієнтацій підприємницької діяльності, виявлено провідні мотиви підприємницької діяльності особистостей студентського віку. Висновки. Мотиваційна спрямованість осіб студентського віку на підприємницьку діяльність має свою специфіку. Наявний взаємозв’язок між мотиваційно-ціннісними орієнтаціями на підприємницьку діяльність й спрямованостями особистості на себе, спілкування, справу та її прагненнями до соціального престижу, суперництва, досягнення цілей є позитивним. Найбільшу схильність до підприємницької діяльності має студентська молодь, яка в побудові професійного шляху орієнтована на різнобічну управлінську компетентність, на успіх через подолання нездоланних перешкод у створенні нового, яка прагне винаходити, діяти нестандартно, креативно, що виражено в переважанні якорів кар’єри «Менеджмент», «Виклик», «Підприємництво». Перевагу мають особистості з прагненням до соціального престижу та спрямованістю на себе.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

КРАСНИЦЬКА, Ольга. "ПРОФІЛАКТИКА СОЦІАЛЬНОЇ ДЕПРИВАЦІЇ ОСОБИСТОСТІ." Humanitas, no. 3 (October 28, 2021): 52–59. http://dx.doi.org/10.32782/humanitas/2021.3.8.

Full text
Abstract:
Приналежність до певної соціальної групи, прийняття нею, ідентифікація з її членами, потреба у спілкуванні та любові, самореалізація у соціальному середовищі є базовими соціальними потребами особистості, обмеження або позбавлення яких породжує соціальну депривацію. Статтю присвячено теоретичному дослідженню проблеми профілактики соціальної депривації особистос- ті. Доведено, що в сучасному суспільстві та соціальних умовах її може переживати будь-яка людина. Соціальну депривацію розглянуто з боку обмеження соціальних потреб та соціальних контактів чи обмеження можливос- тей для їх задоволення, ізоляції або самоізоляції, порушення соціальних норм, прийнятих у суспільстві чи в пев- ному соціальному середовищі, обмеження можливостей для повноцінної соціалізації особистості, тривалого (короткотривалого) повного або часткового позбавлення людини соціальних потреб. Виокремлено джерела соціальної депривації. Охарактеризовано явище соціальної самодепривації. Підтвер- джено їхній негативний вплив на саму особистість, що породжує видозміну її характеристик, поведінку людини, розвиток особистості. Профілактику соціальної депривації визначено як комплекс соціальних і психолого-педагогічних заходів, спря- мованих на задоволення соціальних потреб людини, розширення кола її соціальних контактів, повноцінну соці- алізацію особистості в певному соціальному середовищі, а також попередження порушення соціальних норм, формування позитивних соціальних якостей і цінностей. Окреслено зміст первинної та вторинної профілактики соціальної депривації особистості, описано її стратегії й моделі. У межах стратегії запобігання та подолання проаналізовано моделі поширення фактичних знань, формуван- ня здорового способу життя, навчання позитивної поведінки, соціального впливу, стримування, ствердження моральних принципів. У межах стратегії нормалізації охарактеризовано зміст моделей контрольованого впливу й зменшення шкоди.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Бех, І. Д. "ЖИТТЯ ОСОБИСТОСТІ У СМИСЛОЦІННІСНОМУ ПОСТУПІ." Духовність особистості: методологія, теорія і практика 96, no. 3 (June 29, 2020): 44–57. http://dx.doi.org/10.33216/2220-6310-2020-96-3-44-57.

Full text
Abstract:
У статті акцент зроблений на тому, що місія кожної людини на Землі зводиться до ведення повноцінного життя та здійснення добрих вчинків за найвищим виміром духовності: жити так, щоб не гнатися за злом і не втікати від добра; нанизувати добрі справи так, щоб між ними не зоставалося найменшого проміжку; зводити свої вчинки до добробуту людства як до абсолюту одухотворення її духовних надбань. Підкреслюється необхідність відродження одного з найпоширеніших імперативів античної етики, естетики й педагогіки, згідно з яким поєднання приємного й корисного вважалося єдиним добротворчим процесом, у який включалася зростаюча особистість. Автор зазначає, що зростаюча особистість має бути здатною до розуміння як внутрішнього світу іншої людини, так і світу власного, до простеження своїх душевних порухів; вона має наповнюватись суспільно корисними утвореннями, які несе світ людей. Ціннісне вдосконалення зростаючої особистості відбувається і через зберігання паростків добродійних поривань, і через очищення негативних станів від різноманітних нижчих потягів і настанов. Автором надається характеристика байдужості як провідного негативного утворення і характеристика бережливості як внутрішнього утворення, яке має запобігати втраті наявних духовних надбань. Наголошується, що, поряд з буденними ситуаціями і відносинами, життя наповнене міжособистісними взаєминами вищого рівня; ним виступає ціннісний світогляд як провідний чинник становлення і розвитку особистості. Автор умовно диференціює дві групи особистостей: духовно досконалі й духовно примітивні особистості; і окреслює, якою має бути оптимальна поведінка духовно досконалої особистості стосовно особистості духовно примітивної. У статті автор доходить висновку, що навіть у найменшому треба діяти так, щоб воно передбачало найвищу ціль, і тоді життя приноситиме заслужену радість.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Кихтюк, О. В. "Дослідження авторитарної структури особистості як протилежного полюса толерантної особистості." Психологічні перспективи, Вип. 17 (2011): 116–22.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Скоромна, Маріанна. "РОЛЬ ОСОБИСТОСТІ ПЕДАГОГА У ПРОЦЕСІ ФОРМУВАННЯ ОСОБИСТОСТІ МОЛОДШОГО ШКОЛЯРА." Педагогічні науки: теорія, історія, інноваційні технології, no. 8(102) (October 27, 2020): 383–91. http://dx.doi.org/10.24139/2312-5993/2020.08/383-391.

Full text
Abstract:
У даній статті викладено основний зміст науково-педагогічного дослідження, пов’язаного з вивченням проблеми взаємозв’язку особистісних якостей учителя та процесу формування особистості його учнів. Актуальність дослідження визначається важливістю такого аспекту педагогічної взаємодії як вплив особистості вчителя молодших класів на формування особистісних якостей дітей молодшого шкільного віку, на формування соціально прийнятних навичок, набутих дітьми під керівництвом педагога. Ураховуючи особливі відносини педагогів із дітьми молодшого шкільного віку, а саме наслідування поведінки дорослих, бажання демонструвати схвалювані педагогом вчинки, ми звертаємо увагу на особистісні особливості педагогів, їх психологічне здоров’я. У нашій статті ми намагаємося довести, що особистість педагога має вплив на формування особистості дитини, який можна спостерігати в якостях особистості учнів, які найбільш часто будуть зустрічатися в даному класі і відповідатимуть основним рисам особистості вчителя даного класу. Ми вважаємо, що враховуючи велику кількість часу, яку діти проводять зі своїм учителем у період активного формування їх особистості, основним об’єктом для наслідування поведінки та характеру спілкування є саме вчитель.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Rubanets, Oleksandra. "Когнітивна активність особистості." Multiversum. Philosophical almanac, no. 9-10 (May 18, 2018): 99–107. http://dx.doi.org/10.35423/2078-8142.2015.9-10.07.

Full text
Abstract:
У статті з позицій холістичого підходу на основі сучасних досягнень когнітивної науки висвітлюється когнітивна активність особистості. Показано обмеженість редукції когнітивної активності особистості до функціональних аспектів обробки інформації. Проаналізовано інформаційний і гетерофеноменологічний підходи до когнітивної активності особистості. Розглядається також когнітивна активність особистості в локусі пам’яті. Це дає можливість перейти від розгляду когнітивної активності як об’єкта моделювання, теоретичного та методологічного реконструювання до розробки її як основи відтворення цілісності й тотожності особистості самій собі в часовому вимірі.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Отрешко, В. "Духовна свобода особистості." Гуманітарний вісник Державного вищого навчального закладу "Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет ім. Г. Сковороди", Вип. 32 (2014): 272–85.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Особистості»"

1

Горієнко, Т. Є., and Н. В. Грєбєннікова. "Соціалізація особистості." Thesis, КНУТД, 2016. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/4959.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Павлюк, А. І. "Брендинг особистості." Thesis, Сумський державний університет, 2013. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/32596.

Full text
Abstract:
Наука (або мистецтво) управління складається з двох мета-завдань: створити систему, яка може працювати і вдихнути в цю систему життя, щоб вона запрацювала. У питаннях створення систем не так і багато білих плям, набагато складніше тема «запуску» цієї системи і підтримку її роботи. І тут величезну роль грає так званий фактор особистості, який керує цим процесом При цитуванні документа, використовуйте посилання http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/32596
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Терещина, О., and Алла Володимирівна Колодяжна. "Професійне самовизначення особистості." Thesis, КНУТД, 2016. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/5099.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Наумкіна, І. О. "Політична соціалізація особистості." Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2018. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/11336.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Бойко, С. П. "Зовнішній імідж особистості." Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2018. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/11524.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Корякін, О. О., and І. Ю. Вертепова. "Особливості соціалізації особистості." Thesis, Вид-во СумДУ, 2007. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/17397.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Лук'яненко, А. "Формування толерантної особистості." Thesis, Видавництво СумДУ, 2010. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/21159.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Грабовська, Ірини Миколаївна. "Формування екологічної культури особистості." Diss. of Candidate of Philosophical Sciences, КУ ім. Т.Шевченка, 1994.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Лєсніченко, Н. П., Н. П. Лесниченко, and N. Lesnichenko. "Типологія гендерних стереотипів особистості." Thesis, Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди, 2019. http://dspace.hnpu.edu.ua/handle/123456789/5495.

Full text
Abstract:
У статті висвітлюється тема типології гендерних стереотипів особистості. Зовнішність у житті сучасної людини є дуже важливим й обов`язковим компонентом її існування. Зовнішність є сукупністю анатомічних, функціональних та соціальних ознак людини, доступних конкретно-чуттєвому відображенню. В статье освещается тема типологии гендерных стереотипов личности. Внешность в жизни современного человека является очень важным и обязательным компонентом ее существования. Внешность является совокупностью анатомических, функциональных и социальных признаков человека, доступных конкретно-чувственном отражению. The article highlights the topic of the typology of gender stereotypes of personality. Appearance in the life of a modern person is a very important and an indispensable component of her existence. Appearance is a set of anatomical, functional and social attributes of the human being, accessible to concrete-sensual reflection.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Довженко, І. Б. "Віктор Кісін: поліфонічність особистості." Thesis, КНУКіМ, 2016. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/3167.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Books on the topic "Особистості»"

1

Бех, І. Д. Виховання особистості. Київ: Либідь, 2008.

Find full text
Abstract:
Розкривається наукова сутність особистісно-орієнтованого підходу до виховання особистості. Вперше на понятійному рівні обґрунтовується структура провідної вчинкової системи та технологічні засоби її формування у підростаючої молоді
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Варій, М. Й. Психологія особистості. Київ: Центр навчальної літератури, 2008.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Ліфарєва, Н. В. Психологія особистості. Київ: Центр навчальної літератури, 2003.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Лукащук-Федик, С. В. Репродуктивна культура особистості. Тернопіль: Астон, 2004.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Гура, Е. І. Теорія розвитку особистості. Дніпропетровськ: Журфонд, 2014.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Кален, Л. М. Психологія професійного життя особистості. Київ: Знання, 1998.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Помиткін, Е. О. Психологія духовного розвитку особистості. Київ: Наш час, 2005.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Рибалка, В. В. Аксіологічні основи психологічної культури особистості. Чернівці: Технодрук, 2009.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Рибалка, В. В. Аксіологічні основи психологічної культури особистості. Чернівці: Технодрук, 2009.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Вознюк, Н. М. Етико-педагогічні основи формування особистості. Київ: Центр навчальної літератури, 2005.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Book chapters on the topic "Особистості»"

1

Радченко, Марія. "САМОСВІДОМІСТЬ МАЙБУТНЬОГО ПЕДАГОГА: СТРУКТУРА ТА ЗНАЧЕННЯ У ФОРМУВАННІ ПОТРЕБИ У САМОВДОСКОНАЛЕННІ." In Репрезентація освітніх досягнень, мас-медіа та роль філології у сучасній системі наук (2nd ed), chair Валерій Радул. 2nd ed. Європейська наукова платформа, 2021. http://dx.doi.org/10.36074/rodmmrfssn.ed-2.07.

Full text
Abstract:
Завдання викладача педагогічного університету полягає в тому, щоб формувати внутрішній світ студента, впливаючи, таким чином, на становлення особистості майбутнього педагога. Надзвичайно важливо, щоб виховання переростало в процес самопізнання, самовдосконалення, обумовлений чітким усвідомленням самого себе і своєї життєвої програми. Для цього потрібно знати структуру самосвідомості, її механізми і способи формування. В статті проаналізовано різні сторони проблеми особливостей самосвідомості. Показано особистості дослідження процесу формування професійної самосвідомості майбутніх педагогів. Описано основні поняття самосвідомості (професійної самосвідомості) майбутнього педагога. Представлено структуру самосвідомості майбутнього педагога.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Demchuk, T. P. "МОДЕЛЬ СИСТЕМНОГО ОПИСУ ІМІДЖУ ОСОБИСТОСТІ." In VECTOR OF MODERN PEDAGOGICAL AND PSYCHOLOGICAL SCIENCE IN UKRAINE AND EU COUNTRIES, 199–216. Izdevnieciba “Baltija Publishing”, 2020. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-588-37-2.1.12.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Avramenko, O. O., and N. P. Kravchuk. "СОЦІАЛІЗАЦІЯ ОСОБИСТОСТІ ЯК ПРОБЛЕМА МІЖДИСЦИПЛІНАРНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ." In MODERN RESEARCHES IN PSYCHOLOGY AND PEDAGOGY, 1–39. Izdevnieciba “Baltija Publishing”, 2020. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-588-36-5/1.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

МОЗГОВИЙ, Віктор. "НАДЛИШКОВІ ЗНАННЯ ОСОБИСТОСТІ: ОБҐРУНТУВАННЯ НАУКОВОГО ФАКТУ." In SCIENTIFIC RESEARCH OF THE XXI CENTURY.VOLUME 1. GS publishing service, 2021. http://dx.doi.org/10.51587/9781-7364-13302-2021-001-245-251.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

ШЕВЧЕНКО, Наталія, and Майя ШИПКО. "ЕТИЧНА СВІДОМІСТЬ ОСОБИСТОСТІ: ФІЛОСОФСЬКО-ПСИХОЛОГІЧНИЙ ВИМІР." In SCIENTIFIC RESEARCH OF THE XXI CENTURY.VOLUME 1. GS publishing service, 2021. http://dx.doi.org/10.51587/9781-7364-13302-2021-001-400-409.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Асталош, Г. Л., and Л. М. Микуланинець. "Творчий портрет як спосіб пізнання особистості митця." In MODERN UKRAINIAN MUSICOLOGY: FROM MUSICAL ARTIFACTS TO HUMANISTIC UNIVERSALS, 111–25. Izdevnieciba “Baltija Publishing”, 2021. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-26-072-8-6.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Литвин-Кіндратюк, С. Д. "Історіогенетичний ракурс дослідження особистості в соціальній психології." In ПСИХОЛОГІЯ ТРЕТЬОГО ТИСЯЧОЛІТТЯ: ТЕОРІЯ, ПРАКТИКА, ЕКСПЕРИМЕНТ, 4–32. Liha-Pres, 2021. http://dx.doi.org/10.36059/978-966-397-245-9-1.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Ордіна, Л. "МЕТОДОЛОГІЧНІ ЗАСАДИ ФОРМУВАННЯ КУЛЬТУРОТВОРЧОГО СЕРЕДОВИЩА ЗАКЛАДУ ВИЩОЇ ОСВІТИ." In Репрезентація освітніх досягнень, мас-медіа та роль філології у сучасній системі наук (2nd ed). 2nd ed. Європейська наукова платформа, 2021. http://dx.doi.org/10.36074/rodmmrfssn.ed-2.01.

Full text
Abstract:
Формування культуротворчого середовища у закладі вищої освіти – один з ефективних напрямів удосконалення якості фахової підготовки студентів. У дослідженні розглянуто передумови виникнення феномену «культуротворче середовище», його становлення у педагогічній освіті, визначено поняття «культуротворче середовище закладу вищої освіти», окреслено структуру і функції, що обумовлюють продуктивність освітньо-виховної діяльності ЗВО, розглянуто сутність середовищного підходу, як методологічної основи формування КТС ЗВО, обґрунтовано ряд принципів, які визначають суттєві вимоги до формування культуротворчого середовища закладу вищої освіти, слугують опорою його практичної реалізації і передбачають творчу самореалізацію особистості в культурному житті.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Міхальов, В. О. "КОНСТИТУЦІЙНІ ПРИНЦИПИ, ЗАБОРОНИ І ГАРАНТІЇ ЯК ЕЛЕМЕНТИ ПРАВОВОГО СТАНОВИЩА ОСОБИСТОСТІ." In ПРАВА ЛЮДИНИ В УКРАЇНІ ТА У ЗАРУБІЖНИХ КРАЇНАХ: ПРОБЛЕМИ ТЕОРІЇ ТА НОРМАТИВНО-ПРАВОВОЇ РЕГЛАМЕНТАЦІЇ, 306–27. Liha-Pres, 2020. http://dx.doi.org/10.36059/978-966-397-210-7/306-327.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Артем’єва, В. Б. "Універсалізм особистості в контексті відродження барокової музики: діяльність Вільяма Крісті." In MODERN UKRAINIAN MUSICOLOGY: FROM MUSICAL ARTIFACTS TO HUMANISTIC UNIVERSALS, 460–77. Izdevnieciba “Baltija Publishing”, 2021. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-26-072-8-23.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Conference papers on the topic "Особистості»"

1

Касьяненко, М. "ПРОФЕСІЙНЕ СТАНОВЛЕННЯ ОСОБИСТОСТІ." In PUBLIC COMMUNICATION IN SCIENCE: PHILOSOPHICAL, CULTURAL, POLITICAL, ECONOMIC AND IT CONTEXT, chair О. Сорока. European Scientific Platform, 2020. http://dx.doi.org/10.36074//15.05.2020.v3.24.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Юсіфова, А. А. "П’ятифакторна модель особистості." In PEDAGOGY AND PSYCHOLOGY IN THE MODERN WORLD: THE ART OF TEACHING AND LEARNING. Baltija Publishing, 2021. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-26-041-4-8.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Макуха, Ігор. "РОЗВИТОК МОВНОЇ ОСОБИСТОСТІ СТУДЕНТА." In SPECIALIZED AND MULTIDISCIPLINARY SCIENTIFIC RESEARCHES, chair Анна Хаджи. European Scientific Platform, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/11.12.2020.v6.13.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Сардарян, К. Г., and Д. А. Сардарян. "Кіберкультура: проблема ідентифікації особистості." In THE EUROPEAN DEVELOPMENT TRENDS IN JOURNALISM, PR, MEDIA AND COMMUNICATION. Baltija Publishing, 2021. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-26-042-1-3.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Проц, Марта, and Неля Сірант. "ПЕДАГОГІЧНІ ШЛЯХИ САМОВИХОВАННЯ ОСОБИСТОСТІ." In ADVANCED DISCOVERIES OF MODERN SCIENCE: EXPERIENCE, APPROACHES AND INNOVATIONS. European Scientific Platform, 2021. http://dx.doi.org/10.36074/logos-09.04.2021.v2.11.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Шлемкевич, С. Л. "Творчість як форма самобудівництва особистості." In CULTURAL STUDIES AND ART CRITICISM: THINGS IN COMMON AND DEVELOPMENT PROSPECTS. Baltija Publishing, 2020. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-26-004-9-71.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Іваненко, Б. Б. "Самотність особистості як психологічна проблема." In CURRENT TRENDS AND FACTORS OF THE DEVELOPMENT OF PEDAGOGICAL AND PSYCHOLOGICAL SCIENCES IN UKRAINE AND EU COUNTRIES. Baltija Publishing, 2020. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-588-80-8-1.10.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Поліщук, С. А. "Психологічний супровід творчого потенціалу особистості." In Психолого-педагогічні проблеми становлення сучасного фахівця. ХОГОКЗ, 2018. http://dx.doi.org/10.26697/9786177089017.2018.55.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Дригус, Марія. "АРХІТЕКТОНІКА ТЕОРІЇ ОСОБИСТОСТІ Г.С. КОСТЮКА." In DÉBATS SCIENTIFIQUES ET ORIENTATIONS PROSPECTIVES DU DÉVELOPPEMENT SCIENTIFIQUE. European Scientific Platform, 2021. http://dx.doi.org/10.36074/logos-05.02.2021.v6.04.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Борозенцев, Максим, and Тетяна Борозенцева. "МОТИВАЦІЯ ОСОБИСТОСТІ ТА УСПІШНІСТЬ ДІЯЛЬНОСТІ." In The Globalization of Scientific Knowledge: Theoretical and Practical Research. Publishing House “Baltija Publishing”, 2021. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-26-164-0-14.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Reports on the topic "Особистості»"

1

Явір, В. В. Мовний вимір духовного світу особистості. Акцент, 2004. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/5281.

Full text
Abstract:
Розглянуто актуальні проблеми “мова і народ”, “мова і особистість”. Проаналізовано мову як автономну духовну силу народу. Мовний вимір духовного світу людини - поняття, яке має дати певне уявлення про особистісний рівень володіння мовною картинного світу, знання її про світ та його сприйняття і відображення цього світу в її свідомості.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Козлов, А. В. Дух особи, особистості та родини. Видавничий дім, 1997. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/4939.

Full text
Abstract:
Розглянуто поняття душі та духу особи й особистості. Наголошено, що дух особистості, родини і роду – це основні складові духовності суспільства взагалі, які б програми й рішення про творення добра суспільство не приймало.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Великодна, Мар’яна Сергіївна. Агенти становлення ґендерної ідентичності особистості. Український центр політичного менеджменту, 2012. http://dx.doi.org/10.31812/0564/188.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Великодна, Мар’яна Сергіївна. Механізми становлення ґендерної ідентичності особистості. Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського, 2011. http://dx.doi.org/10.31812/0564/187.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Гура, Л. В. Формування особистості майбутнього вчителя обслуговуючої праці. ІВІ, 2002. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/5917.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Бондаренко, Ольга Володимирівна, and Світлана Вікторівна Мантуленко. Ретроспективний аналіз становлення професійної орієнтації особистості. ДВНЗ «КНУ», 2015. http://dx.doi.org/10.31812/0564/1769.

Full text
Abstract:
У статті визначається актуальність досліджуваної проблеми шляхом виокремлення суперечностей, наявних між суспільними потребами та її реальним станом. Авторами здійснено ретроспективний аналіз розвитку ідеї професійної орієнтації підростаючого покоління; визначено історичні передумови її становлення, залежність від політичного, соціально-економічного та культурного розвитку країни.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Кучерган, Єлизавета Валеріївна. Гендерна ідентифікація як умова здоров’я особистості. Криворізький педагогічний інститут ДВНЗ "Криворізький національний університет", 2014. http://dx.doi.org/10.31812/0564/1390.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Лов'янова, І. В. Шляхи формування особистості у профільному навчанні. ЖДЦНТЕІ, 2004. http://dx.doi.org/10.31812/0564/2249.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Марчик, В. І., О. Ляшок, and Т. Дроннікова. Динаміка самооцінки особистості і оцінки здоров’я. Вінницький державний педагогічний університет ім. Михайла Коцюбинського ; ТОВ «Планер», 2014. http://dx.doi.org/10.31812/0564/1868.

Full text
Abstract:
В роботі вивчали вплив самооцінки як соціально-психічного компоненту особистості на оцінювання власного здоров’я як фізичного компоненту студентів І та V курсу навчання. Дослідження динаміки самооцінки особистості студентів 1 і 5 курсів встановило збільшення відсотку респондентів з низькою самооцінкою на 5 курсі, що може бути наслідком підвищення тривожності, в зв’язку з випускними заходами та майбутнім працевлаштування. Зменшення відсотку студентів з оцінкою здоров’я «задовільно» на 5 курсі в порівнянні зі студентами 1 курсу не залежно від самооцінки особистості є відображенням морфологічної зрілості у студентів 5 курсу та адаптації до навчання у вузі.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Карпов, В. І., and В. І. Марчик. Роль фізичної культури у вихованні особистості. Криворізький педагогічний інститут ДВНЗ "Криворізький національний університет", 2012. http://dx.doi.org/10.31812/0564/1875.

Full text
Abstract:
Юнакам і дівчатам (понад ста осіб), які навчаються на І-ІІІ курсах ВНЗ було запропоновано визначити своє бачення можливостей фізичного самовдосконалення через використання засобів фізичного виховання, а саме: висвітлити свої очікування від занять фізичними вправами та зазначити основні фактори, які можуть негативно вплинути на отримання результату. Більшість студентів очікують від занять фізичними вправами підвищення рівня здоров’я, фізичного вдосконалення та покращення тілобудови. Студенти усвідомлюють фактори, що можуть негативно вплинути на досягнення результату і серед них такі: втрата інтересу та мотивації, не регулярні заняття фізичними вправами. Можна констатувати, що реалізація очікувань студентів від занять фізичними вправами є в прямій залежності від ступеня сформованості навички в зазначеній діяльності.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography