Academic literature on the topic 'Онлайн форма'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Онлайн форма.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Онлайн форма"

1

Вернидуб, Оксана. "Особливості роботи з обдарованими учнями в сучасних умовах на прикладі проведення учнівських онлайн-олімпіад." New pedagogical thought 108, no. 4 (December 29, 2021): 50–55. http://dx.doi.org/10.37026/2520-6427-2021-108-4-50-55.

Full text
Abstract:
У статті схарактеризовано поняття дистанційного навчання як інноваційної форми роботи, що застосовується в усіх видах освітньої діяльності, забезпечуючи розвиток творчої та особистісної складових освітнього процесу. Проаналізовано інноваційні форми роботи з обдарованими учнями в процесі їхньої підготовки до участі в онлайн-олімпіадах, зокрема використання дистанційного навчання, а також новітніх форм і методів роботи, що покликані забезпечили потреби дітей у самовираженні, сприяти самостійному пошуку відповідей на питання, що їх цікавлять. Розглянуто олімпіади як одну із форм позакласної роботи з обдарованими учнями. Окреслено структуру всеукраїнських і міжнародних предметних онлайн-олімпіад з астрономії та астрофізики як однієї із перспективних у роботі з обдарованими учнями, визначено алгоритм дій щодо їх підготовки та проведення, зокрема використання пакету інструментів Google, серед яких Google-Документи, Google-Форма та ін. Доведено, що застосування нових підходів до організації онлайн-олімпіад допомагає педагогам вийти на новий, більш якісний рівень у підготовці обдарованих учнів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Kharchenko, Yuliia, Olena Babenko, and Olena Danylchenko. "Онлайн-вікторина як форма профорієнтаційної діяльності." Педагогічний дискурс, no. 30 (February 23, 2021): 7–15. http://dx.doi.org/10.31475/ped.dys.2021.30.01.

Full text
Abstract:
Статтю присвячено питанню організації профорієнтаційної діяльності у закладах вищої освіти. Автори наголошують на необхідності пошуку нових форм профорієнтаційної роботи, у тому числі і через карантинні обмеження, обумовлені пандемією COVID-19, і розглядають можливість використання онлайн-вікторин із цією метою. Для цього до Дня відкритих дверей кафедри хімії та методики навчання хімії Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка була розроблена онлайн-вікторина з хімії. Онлайн-формат проведення дозволив значно розширити географію учасників. Також шляхом анкетування опитано учасників онлайн-вікторини, результати якого показали, що участь у заході викликала зацікавлення до університету та кафедри-організатора, та дозволили виявити найбільш зручні способи зворотного зв’язку із учнями. Наголошено на необхідності активізації співпраці із учителями. Загалом, результати аналізу отриманих відповідей дозволяють зробити висновок про потенційну ефективність проведення онлайн-заходів із профорієнтаційною метою.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Басенко, Олена, Ірина Алексєєва, Яна Алексєнко, and Яна Жерновнікова. "ОСОБЛИВОСТІ ВИКОРИСТАННЯ ЗАСОБІВ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ В ЗАКЛАДАХ ВИЩОЇ ОСВІТИ ФІЗКУЛЬТУРНОГО ПРОФІЛЮ В УМОВАХ КАРАНТИННИХ ОБМЕЖЕНЬ." Слобожанський науково-спортивний вісник 4, no. 84 (August 31, 2021): 11–17. http://dx.doi.org/10.15391/snsv.2021-4.002.

Full text
Abstract:
Мета: проаналізувати організаційні та методичні особливості використання інформаційних засобів дистанційного навчання у підготовці майбутніх фахівців фізичної культури та спорту. Матеріал і методи: для реалізації поставленої мети нами були використані такі методи дослідження: аналіз науково-методичної літератури; ресурси мережі Інтернет; опитування за допомогою Google-форми; аналіз, синтез та узагальнення отриманих даних; методи математичної статистики. В опитуванні брали учать 93 студенти першого, другого та третього курсів денної форми навчання Харківської держаної академії фізичної культури. Результати: розглянуто особливості організації навчального процесу в умовах карантинних обмежень з використанням засобів дистанційного навчання у закладах вищої освіти фізкультурного профілю. Проведено онлайн-опитування студентів, яке виявило їх ставлення до дистанційної, очної і змішаної форм навчання; їх вподобання та забезпеченість різними електронними ресурсами, програмами, інструментами інформаційних комунікацій, які використовувалися викладачами в навчальному процесі. Проаналізовано можливі складнощі і значимість для здобувачів освіти переваг дистанційного навчання. Висновки: дослідження показало, що викладачі академії за короткий термін та у складних умовах освоїли цифрові інструменти, комунікаційні ресурси та дистанційні платформи, які не використовували раніше. Онлайн-опитування студентів виявило неодностайність їх ставлення до дистанційної, очної і змішаної форм навчання. Результати дослідження підтвердили думку інших вчених про те, що дистанційне навчання, як альтернативна форма освітнього процесу, не може в повній мірі замінити традиційну очну форму навчання, а використання засобів дистанційного навчання дозволяє урізноманітнити освітній процес, зробити його значно цікавішим та ефективнішим. Ключові слова: дистанційне навчання, студенти, онлайн-заняття, засоби дистанційного навчання, програми для відеоконференцій, інструменти електронного навчання.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

ОСТРОВСЬКА, Людмила. "ОНЛАЙН-КОНСУЛЬТАЦІЇ ЯК СКЛАДОВА ДИСТАНЦІЙНОЇ ОСВІТИ У ВИЩІЙ ШКОЛІ." Scientific papers of Berdiansk State Pedagogical University Series Pedagogical sciences 3 (December 2020): 76–87. http://dx.doi.org/10.31494/2412-9208-2020-1-3-76-87.

Full text
Abstract:
АНОТАЦІЯ Охарактеризовано дистанційну форму навчання у ЗВО як таку, що в сучасних умовах глобалізації та у зв’язку поширенням карантинних заходів в Україні є найбільш оптимальною. Визначено, що дистанційна форма у вишах характеризується низкою численних переваг, однак у ній закладено й значні ризики зниження рівня якості освіти порівняно з традиційною формою навчання. Обґрунтовано доцільність упровадження синхронних онлайн-консультацій у систему дистанційної освіти як обов’язкової її складової. Проаналізовано досвід проведення синхронних онлайн-консультацій в умовах дистанційної форми навчання в Чорноморському національному університеті імені Петра Могили в процесі викладання нормативних дисциплін циклу професійної підготовки магістрів з української мови та літератури. Запропонована система синхронних онлайн-консультацій покликана виконувати такі освітні функції: мотивації навчальної діяльності студентів, фундаменталізації здобутих знань, коригувальну, формування відповідних фахових компетенцій, узагальнення та систематизації знань. Закцентовано увагу на тому, синхронні онлайн-консультації є ефективними лише за умови їх систематичності й дотримання певних психолого-дидактичних вимог до їх проведення, зокрема йдеться про врахування певних психологічних особливостей сучасного покоління студентів як «цифрового», а саме потреби візуалізації навчального матеріалу, його систематизації та узагальнення. Віртуальним середовищем для проведення синхронних онлайн-консультацій може стати платформа онлайн-конференцій Zoom, технічні особливості якої цілком забезпечують повноцінне їх проведення. Для з’ясування ефективності проведення синхронних онлайн-консультацій під час дистанційного навчання було проведено анонімне анкетування студентів, за результатами якого більшість студентів визнає важливість та обов’язковість синхронних онлайн-консультацій для дистанційної форми навчання. Пропонована система синхронних онлайн-консультацій сприяє ефективному вивченню відповідної навчальної дисципліни та підвищує якість освіти загалом. Перспективним видається розробка онлайн-курсів з навчальних дисциплін, передбачених відповідними освітніми програмами. Ключові слова: дистанційна освіта, синхронні онлайн-консультації, організація синхронних онлайн-консультацій, цифрове покоління студентів, віртуальне середовище дистанційної освіти, якість освіти.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Кузьмук, О. М., В. В. Любчук, and Л. М. Опейда. "ПЕРСПЕКТИВИ ЗАСТОСУВАННЯ ДИСТАНЦІЙНОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ У ЗАКЛАДІ ВИЩОЇ ОСВІТИ НА ПРИКЛАДІ ДОСВІДУ ВОЛИНСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ЛЕСІ УКРАЇНКИ." Актуальні проблеми філософії та соціології, no. 33 (March 27, 2022): 72–76. http://dx.doi.org/10.32837/apfs.v0i33.1052.

Full text
Abstract:
Стаття присвячена вивченню особливостей запровадження дистанційної форми навчання у закладі вищої освіти. Представлені результати онлайн опитування студентів Волинського національного університету імені Лесі Українки. Всього опитано 903 студенти різних факультетів та освітніх програм. Як показали результати опитування, більшість студентів позитивно ставляться до запровадження та проведення навчальних занять у дистанційній формі. Опитані також стверджують, що дистанційна форма має низку переваг і недоліків. Зокрема, до основних переваг дистанційного навчання студенти віднесли такі: «економія часу та коштів», «можливість поєднувати навчання та роботу», «можливість виконувати завдання у зручний для себе час», «можливість сконцентруватися на меті та завданнях» і «можливість пасивно брати участь у навчальних заняттях». Водночас дистанційна форма має низку недоліків, на які звернули увагу опитані студенти: «технічні проблеми участі у навчанні (нестійкий інтернет)», «виникають проблеми зі здоров’ям», «відсутність почуття належності до студентської групи», «труднощі у сприйнятті лекційного матеріалу», «труднощі виконання завдань на практичних, семінарських і лабораторних заняттях». Як показало опитування, найпоширенішими програмами та платформами дистанційного навчання у Волинському національному університеті імені Лесі Українки є Zoom, Moodle, Office 365 (Iteams) і Google Meet (Google class). Щодо ролі викладача, то понад половина опитаних вважає її незмінною. Щодо бажаної форми навчання, то лише близько 20% респондентів хотіли би навчатися виключно дистанційно, близько 14% хотіли би, щоб навчання у виші було змішаним, а майже 60% згодні навчатися залежно від прийняття рішення вишу. Такі результати показують, що студенти готові до змін, до засвоєння інформації у дистанційній формі, але у поєднанні з очною формою.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Nevolina, Ksenia Viktorovna, Elizaveta Vasilievna Podkamennaya, and Svetlana Anatolievna Fetisova. "ИНТЕНСИФИКАЦИЯ ПРОЦЕССА ОБУЧЕНИЯ ПРОФЕССИОНАЛЬНО ОРИЕНТИРОВАННЫМ ИНОЯЗЫЧНЫМ КОММУНИКАТИВНЫМ НАВЫКАМ СРЕДСТВАМИ ОНЛАЙН ТЕХНОЛОГИЙ." Sovremennye issledovaniya sotsialnykh problem 9, no. 5 (September 23, 2018): 102. http://dx.doi.org/10.12731/2218-7405-2018-5-102-113.

Full text
Abstract:
Цель данной работы заключается в систематизации теоретических и практических аспектов проблемы внедрения онлайн технологий в процесс обучения профессионально-ориентированным иноязычным коммуникативным навыкам студентов неязыковых вузов.Материалы и методы исследования. Применяемый метод анализа и обобщения, а также логический метод позволяют суммировать теоретические наработки в области инновационных направлений преподавания иностранных языков. Базой для практической части исследования являются метод наблюдения и метод эксперимента.Результаты исследования. Анализ научных работ, посвященных проблеме использования интерактивных форм обучения, послужили отправной точкой для авторской разработки процедуры обучения организации и проведения вебинаров на английском языке, эффективность которой была доказана экспериментальным путем.Обсуждение и заключения. Практическая значимость статьи заключается в универсальном характере алгоритма применения вебинара как интерактивной образовательной технологии. Вебинар рассматривается как интерактивная форма, организуемая и проводимая самими студентами для совершенствования навыков их профессионального общения. Результаты проведенного исследования могут быть полезны и интересны как специалистам в области высшего образования и студентам, а также послужить материалом для дальнейшего совершенствования инновационных форм интерактивного обучения.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Журавльова, Л. В., М. О. Олійник, Ю. К. Сікало, and І. В. Летік. "ДОСВІД ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ СТУДЕНТІВ-ІНОЗЕМЦІВ НА КЛІНІЧНІЙ КАФЕДРІ МЕДИЧНОГО ЗАКЛАДУ ВИЩОЇ ОСВІТИ В УМОВАХ ПАНДЕМІЇ COVID-19." Медична освіта, no. 3 (December 16, 2021): 40–48. http://dx.doi.org/10.11603/m.2414-5998.2021.3.12596.

Full text
Abstract:
За час поширення коронавірусної інфекції у світі відбулася зміна звичного ритму життя із вимушеною необхідністю обмеження соціальної активності. При цьому гостро постала необхідність реалізації освітніх програм у повному обсязі для всіх навчальних закладів, у зв’язку з чим освітній процес було переведено на дистанційний формат навчання. Така форма навчання в сучасних умовах має ряд переваг, та, водночас, ряд педагогічних обмежень, що може вплинути на засвоєння матеріалу та якість освіти в цілому. Метою нашого дослідження було вивчити ставлення іноземних студентів до онлайн-навчання та використання системи Moodle, оцінити якість сприйняття курсу і зручність у вивченні представленого матеріалу. Студенти відповідали на блоки запитань щодо їх ставлення до досвіду застосування та участі в дистанційному навчанні, методів, що застосовували викладачі протягом онлайн-навчання, та ставлення до онлайн-навчання в цілому. На думку опитаних студентів, позитивними моментами у застосуванні дистанційного навчання є підвищення якості освітнього процесу, можливість студентів проявити самостійність та індивідуальність, доступність інформації в будь-який час, можливість урізноманітнити заняття та зробити їх цікавими, а також висока технологічність представленого матеріалу, обʼєктивізація системи оцінювання знань студентів, сприяння інтенсивній розумовій діяльності викладача та студента, також сприйняття самоаналізу (рефлексії) своїх знань та досвіду. З огляду на наш досвід та отримані результати аналізу проведеного дослідження, ми вбачаємо перспективним розвиток інформаційно-освітнього середовища медичного університету з використанням дистанційних форм навчання та контролю знань за рахунок розширення інструментів персоніфікованого навчання, однак як додаткового методу, який не може замінити проведення практичних занять студентами за звичною формою навчання.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

А. А. Нурмагамбетов, Е. Т. Садыков, Ж. А. Нурмагамбетов, and Л. М. Иватова. "Новый формат интернационализации образования в условиях пандемии (опыт Казахстана)." Bulletin of Toraighyrov University. Pedagogics series, no. 1.2022 (March 31, 2022): 313–33. http://dx.doi.org/10.48081/qcxg9010.

Full text
Abstract:
Статья посвящена анализу проблем, связанных с последствиями пандемии и ее влиянием на процесс интернационализации образования, а также рассмотрению мер, предпринимаемых в сложившейся ситуации в ряде зарубежных университетов и казахстанской высшей школе. Раскрывая особенности изменений в условиях пандемии в системе высшей школы, авторы, на основе анализа трудов исследователей по проблемам образования, в качестве основных ориентиров происходящих процессов определяют: увеличение доступности высшего образования, универсализацию знания, появление международных стандартов качества, стремление к инновациям в сфере высшего образования, расширение и укрепление международного сотрудничества, активизцию академической и студенческой мобильности, расширение политических, культурных и академических связей, привлечение квалифицированных специалистов из зарубежных стран. С учетом воздействия данных факторов, изложен собственный взгляд авторов на особенности процесса интернационализации высшего образования в условиях пандемии, раскрыты основные меры, предпринимаемые университетами Казахстана в сложившейся ситуации. Результаты анализа показали, что наряду с традиционными формами интернационализации в условиях пандемии появилась новая форма – электронная или онлайн интернационализация. Априори очевидно, что именно различные формы интернационализации и экспорт образования в период пандемии должны трансформироваться за счет сильного ограничения физической мобильности. Установлено, что академическая мобильность в дистанционном формате имеет ряд преимуществ, связанных с исключением расходов на поездку, проживание в другом государстве. Недостатком данного формата является отсутствие навыков коммуникации в иноязычной среде, адаптации к другой культуре. Определено, что онлайн формат интернационализации высшего образования становится фактором, усиливающим глобализационные процессы.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Курбанов, Салман Абдулганиевич, Юнус Сайд-Усманович Ирасханов, and Маркиза Ильясовна Муслимова. "НАЛОГОВЫЙ МОНИТОРИНГ КАК ПЕРСПЕКТИВНАЯ ФОРМА НАЛОГОВОГО КОНТРОЛЯ." 3 Всероссийская научно-прак. конф. «Социальн-экономические и финансовые аспекты развития РФ и ее регионов в современных условиях», no. 3 (May 27, 2022): 160–65. http://dx.doi.org/10.36684/62-2022-3-160-165.

Full text
Abstract:
В настоящей статье рассматривается содержание налогового мониторинга, проведен анализ динамики подключения компаний к налоговому мониторингу, определены основные направления и перспективы развития данной формы проведения налогового контроля на территории Российской Федерации. Налоговый мониторинг является неотъемлемой частью налогового контроля и инструментом для онлайн-взаимодействия бизнеса с налоговыми органами, при которой инспекторы в режиме реального времени подключаются к учетной системе организации и контролируют правильность начисления и уплаты налогов. А также рассмотрены ключевые преимущества перехода налогоплательщиков на удаленное взаимодействие с налоговыми органами и ряд принципов, которые необходимо соблюдать для эффективного развития института налогового мониторинга.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Mytsenko, D., and V. Shymanska. "Практика впровадження концепції змішаного навчання з використанням LMS Google Classroom." Herald of Kiev Institute of Business and Technology 45, no. 3 (April 22, 2021): 4–10. http://dx.doi.org/10.37203/kibit.2020.45.01.

Full text
Abstract:
У статті вказується на необхідність впровадження інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ), зокрема концепції змішаного навчання («blended learning») в освітню практику закладів вищої освіти. Змішане навчання визначається як така форма організації навчального процесу, в якій традиційні педагогічні технології поєднуються різноманітними формами онлайн-навчання. Автори обрали за мету проаналізувати сучасні науково-педагогічні дослідження проблеми реалізації концепції змішаного навчання; описати власний досвід організації навчально-виховного процесу на засадах концепції змішаного навчання. Авторами проаналізовано найбільш важливі тенденції розвитку ІКТ на сучасному етапі розвитку освіти; основні завдання використання ІКТ в освіті. Вказується що практична реалізація онлайн-складової змішаного навчання здійснюється за допомогою LMS (Learning Management System – система управління навчанням). Розглянуто основні функції, які здійснює LMS як елемент змішаного навчання. Автори розглядають основні можливості Google Classroom – популярної безкоштовної освітньої онлайн-платформи від всесвітньо відомої корпорації Google. Проаналізовано власний досвід реалізації концепції змішаного навчання з використанням Google Classroom в якості системи управління навчанням (LMS). Зокрема вказується на надзвичайну актуальність подібного досвіду в умовах складної епідеміологічної ситуації в Україні та світі. В умовах карантинних обмежень аудиторного навчання саме за допомогою Google Classroom вдалося швидко трансформувати навчально-виховний процес зі змішаного в онлайн-формат. В результаті аналізу наукових досліджень проблеми, власного досвіду реалізації концепції змішаного навчання автори дійшли висновку про ефективність впровадження концепції змішаного навчання («blended learning») у навчально-виховний процес та необхідність подальших наукових досліджень проблеми.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Онлайн форма"

1

Вишневська, Марина Олександрівна. "Масові відкриті онлайн-курси як перспективна форма розвитку дистанційної освіти." Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2018. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/10504.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Костромицький, А. І., and І. Д. Калиняк. "Aвтоматизація перевірки інфраструктурного рішення в хмарі." Thesis, ФОП Петров В. В, 2021. https://openarchive.nure.ua/handle/document/18679.

Full text
Abstract:
Метою проведених досліджень є винаходження методу побудови повноцінної автоматизації перевірки завдань інфраструктурного рішення в хмарних технологіях на основі порівняння базисного та модифікованого стану хмарної інфраструктури після виконання студентом завдання по створенню певних ресурсів у хмарному середовищі.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Хоменко, Євген, Yevhen Khomenko, Артем Олександрович Юрченко, and Artem Oleksandrovych Yurchenko. "Навчання в соціальних мережах як сучасна форма навчання." РВВ РДГУ, 2021. http://repository.sspu.edu.ua/handle/123456789/11747.

Full text
Abstract:
Авторами розглянуто одну із сучасних форм навчання – онлайн навчання, а саме, навчання у соціальних мережах. На прикладі сервісу Instagram показано можливості використання соціальних мереж в навчальному процесі.
The authors consider one of the modern forms of learning – online learning, namely, learning on social networks. The example of the Instagram service shows the possibilities of using social networks in the educational process.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Струк, Ірина Василівна. "Організація дистанційного навчання майбутніх перекладачів." Thesis, Північний університетський центр у Бая-Маре, 2020. http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/43631.

Full text
Abstract:
У період глобального карантину, спричинений коронавірусною інфекцією COVID-19, навчання у всіх вищих навчальних закладів України було переведено на дистанційну форму навчання. Коли іде мова про навчальний процес без цілковитої присутності студента в аудиторії, можливості прямої комунікації, стимулювання, мотивації та контролю, мимоволі усі викладачі постали перед непростим завданням – обрати найбільш зручну в користуванні платформу чи мобільний додаток, змінити вектор подання, оцінювання та перевірки матеріалу. У статті проаналізовано етапи організації навчального процесу майбутніх перекладачів, розбито на категорії відомі безкоштовні додатки створенні для забезпечення дистанційного навчання у закладах вищої освіти та апробовано результати власного досвіду проведення практичних та лекційних занять з дисциплін «Практика перекладу галузевої літератури», «Методологія та організація перекладознавчих досліджень» на платформах – Google class та Zoom | Meet.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Цуркан, Г. О. "Економічне обґрунтування проєкту створення ресторану." Thesis, Одеський національний економічний університет, 2021. http://local.lib/diploma/Tsurkan.pdf.

Full text
Abstract:
Доступ до роботи тільки на території бібліотеки ОНЕУ, для переходу натисніть на посилання нижче
У роботі розглядається загальна концепція створення бізнес-ідеї створення власного бізнесу на прикладі ресторану "Гострий перець". Проаналізовано концепцію створення ресторану, основна особливість підприємства – гостра їжа, та доставка готових комплексів безпосередньо до споживачів. Проаналізовано показники економічної ефективності проекту та можливі ризики реалізації проекту також заходи щодо їх мінімізації. Сформовано стартовий капітал на реалізацію проекту, розраховано поточні витрати на створення та функціонування бізнесу та спрогнозовано прибуток від реалізації продукції підприємства. Запропоновано бізнес-план створення нового підприємства.
The paper considers the general concept of creating a business idea of creating your own business on the example of the restaurant "Гострий перець ". The concept of creating a restaurant, the main feature of the company - spicy food, and delivery of ready-made complexes directly to consumers. The indicators of economic efficiency of the project and possible risks of project implementation are also analyzed, as well as measures to minimize them. The start-up capital for the project implementation has been formed, the current costs for the creation and operation of the business have been calculated and the profit from the sale of the company's products has been forecasted. The business plan of creation of the new enterprise is offered.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Тхір, Ігор Ігорович, and Ihor Tkhir. "Дослідження можливостей використання відкритих даних при проєктуванні автоматизованої системи перевірки інформації для онлайн-майданчику з продажу автомобілів." Master's thesis, Тернопільський національний технічний університет ім. І. Пулюя, Факультет прикладних інформаційних технологій та електроінженерії, Кафедра автоматизації технологічних процесів і виробництв, 2020. http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/33280.

Full text
Abstract:
Робота виконана на кафедрі автоматизації технологічних процесів і виробництв факультету прикладних інформаційних технологій та електроінженерії Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя Міністерства освіти і науки України. Захист відбудеться «22» грудня 2020р. о 14.00год. на засіданні екзаменаційної комісії №22 у Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя
Метою магістерської роботи є розробка автоматизованої системи перевірки інформації для онлайн-майданчику з продажу автомобілів, яка дозволить перевіряти інформацію із користувацького оголошення в реєстрах відомостей про транспортні засоби та їх власників, а також перевірки авто на факт розшуку. Для досягнення цієї мети потрібно: дослідити предметну область, провести аналіз використання відкритих даних при розробці онлайн сервісів та здійснити постановку проблеми; побудувати модель автоматизованої системи перевірки інформації; визначити технології розробки; реалізувати систему і розробити методику перевірки інформації з реєстру; провести тестування і оцінку якості розробленої системи.
The purpose of the master's thesis is to develop an automated information verification system for the online platform for the sale of cars, which will verify the information from the user's ad in the registers of vehicles and their owners, as well as checking cars for search. To achieve this goal you need: explore the subject area, analyze the use of open data in the development of online services and pose a problem; build a model of an automated information verification system; identify development technologies; implement the system and develop a methodology for verifying information from the register; to test and evaluate the quality of the developed system.
Вступ 5 1 Аналітична частина 6 1.1 Загальні поняття відкритих даних 6 1.2 Загальний стан та статус відкритих даних в Україні 10 2 Науково-дослідна частина 14 2.1 Формати та набори відкритих даних 14 3 Технологічна частина 21 3.1 Опис та обґрунтування використовуваних технологій 21 3.2 Вибір мови програмування 22 3.3 Вибір системи керування базами даних 24 3.4 Огляд засобів для відображення системи 25 4 Конструкторська частина 28 4.1 Розробка онлайн-майданчику з продажу автомобілів 28 4.2 Розробка модуля автоматизованої системи перевірки інформації 34 5 Спеціальна частина 41 5.1 Розробка онлайн-сервісів в Україні на основі відкритих даних 41 6 Охорона праці та безпека в надзвичайних ситуаціях 49 6.1 Гігієнічні вимоги до параметрів виробничих приміщень в яких експлуатується інформаційна система 49 6.2 Напрацювання заходів щодо протипожежної стійкості автоматизованих систем перевірки інформації під час надзвичайних ситуацій техногенного характеру 54 Висновки 60 Перелік посилань 61
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Roienko, L. V. "The main principles of organising foreign languages teaching process in conditions of distance learning." Thesis, Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, 2021. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/18839.

Full text
Abstract:
The main principles of organizing educational process in conditions of distance education have been analysed in the article. The most common and the most effective forms and modes of conducting online communication have been considered. The web - resources that can be useful for foreign language teaching process have been analysed in the given research.
У статті аналізуються головні принципи організації навчального процесу в умовах дистаційного навчання. Розглядаються найпоширеніші і найефективніші форми і режими проведення онлайн-комунікації. Аналізуються інтернет-ресурси, що можуть стати в пригоді для викладача упродовж організації освітнього процесу дистанційно.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Красюк, Дмитро Костянтинович. "Прийоми реалізації дидактично-методичного принципу активації учнів на заняттях з німецької мови." Магістерська робота, 2021. https://dspace.znu.edu.ua/jspui/handle/12345/5468.

Full text
Abstract:
Красюк Д. К. Прийоми реалізації дидактично-методичного принципу активації учнів на заняттях з німецької мови : кваліфікаційна робота магістра спеціальності 035 "Філологія" / наук. керівник Н. В. Шапочка. Запоріжжя : ЗНУ, 2021. 67 с.
UA : Загальна кількість сторінок 67, кількість використаних джерел 47. Об’єктом дослідження є дидактично-методичний принцип активації учнів. Предметом дослідження є особливості застосування дидактично-методичного принципу активації учнів на уроках іноземної мови. Мета даної роботи це дослідження особливості методики викладання німецької мови із застосуванням дидактично-методичного принципу активації, з’ясувати можливості його застосування на уроках. Теоретико-методологічні засади: ключові положення теорії дидактично-методичного принципу активізації учнів. Отримані результати: активізація учнів дозволяє підвищити ефективність роботи учнів на уроці іноземної мови та дозволяє їм краще концентруватися на навчальному матеріалі. Практично-орієнтований дослідницький проект та різні форми соціальних робіт сприяють кращому впровадженню дидактично-методичного принципу на уроках іноземної мови.
DE : Gesamtzahl der Seiten 67, Anzahl der verwendeten Quellen 47. Objekt der Forschung ist das didaktisch-methodische Prinzip der Lerneraktivierung; Gegenstand der Forschung sind die Besonderheiten der Anwendung des didaktisch-methodischen Prinzips der Aktivierung von Studierenden im Fremdsprachenunterricht. Ziel dieser Arbeit ist es, die Besonderheiten der Methoden des Deutschunterrichts unter Anwendung didaktischer und methodischer Prinzipien der Aktivierung zu untersuchen, um die Möglichkeiten ihrer Anwendung im Unterricht herauszufinden. Theoretische und methodische Prinzipien: Kernpunkte der Theorie der didaktischen und methodischen Prinzipien der Lerneraktivierung. Ergebnisse: Die Aktivierung der Schüler ermöglicht eine effizientere Arbeit der Schüler im Fremdsprachenunterricht und ermöglicht ihnen, sich besser auf den Lernstoff zu konzentrieren. Praxiserkundungsprojekt und verschiedene Formen der sozialen Arbeit tragen zur besseren Umsetzung des didaktisch-methodischen Prinzips im Fremdsprachenunterricht bei.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Котовенко, Владлена Едуардівна. "Сучасні інтерактивні технології викладання німецьклї мови як іноземної." Магістерська робота, 2020. https://dspace.znu.edu.ua/jspui/handle/12345/2941.

Full text
Abstract:
Котовенко В. Е. Сучасні інтерактивні технології викладання німецьклї мови як іноземної : кваліфікаційна робота магістра спеціальності 035 "Філологія" / наук. керівник Н. В. Шапочка. Запоріжжя : ЗНУ, 2020. 53 с.
UA : Дипломна робота –53 стор., 64джерела, 1 додаток. Об’єкт дослідження: дослідження є сучасні інтерактивні технології та їх вплив на методику викладання. Метою роботи є дослідити та виявити дидактичний потенціал онлайн сервісу LearningApps.Теоретико-методологічні засади: Аналіз наукових розвідок свідчить про зацікавленість науковців проблемами застосування інтерактивних технологій у навчальному процесі. Використання інтерактивних методів навчання вивчали: І. Лукянченко, О. Пометун, О. Коротаєва, Т. Сердюк,та інші. Також німецькомовні та англомовні науковці такі як: R. Arnold, T. Strasser, W. Endres, T. O`Reilly, M.N. Lamy, R. Hampel. Мультимедійні системи як засоби інтерактивного навчання досліджували: М. Жалдак, М. Шут, Ю. Жук, Н. Дементієвська, О. Пінчук, О. Соколюк, П. Соколов. Інтерактивним технологіям навчання назаняттях з мови присвячені праці: І. Свириденко, І.Кочан, П. Сысоев, М. Сідун та інших науковців.Отримані результати: опис технології, яка спрямована на формування комунікативних навичок студентів на основі сервісу «LearningApps»; можливість використання результатів нашого дослідження в курсі методики викладання іноземних мов та при розробці навчально методичних посібників з іноземної мови.
DE : Aktive Globalisierung, die Schaffung neuer Technologien erfordern die Aktualisierung von Bildungsprogrammen und den Einsatz interaktiver Lehrmethoden. Der Bildungsprozess muss den praktischen und spirituellen Bedürfnissen des modernen Menschen entsprechen. Daher beziehen sich die meisten methodischen Innovationen auf die Einführunginteraktiver Lehrmethoden im Bildungsprozess.DieHauptaufgaben der durchgeführten Studie waren folgende: das Konzept "moderne interaktiveTechnologien" zu definieren; die Methoden und Techniken des Deutschunterrichts bei derVerwendung interaktiver Technologien zu klassifizieren und zu berücksichtigen;eine auf dem Online-LearningApps-Dienstbasierende Unterrichtssequenz zu entwickeln;eine Umfrage unter den Studenten durchzuführen und deren Ergebnisse zu analysieren.Interaktive Methoden können als moderne Interpretation aktiver Lehrmethoden charakterisiert werden.Die interaktiven Methoden kombinieren die grundlegenden Eigenschaften und Prinzipien aktiver Methodenmit einer breiteren Interaktion der Schüler untereinander und mit dem Lehrer. Außerdem werden dieneuesten Computertechnologien in denBildungsprozesseingeführt. Mobile Gerätefinden ihre rasche Verbreitung,die eine positive Veränderung desBildungsprozessesbewirkt und ihn modernisiert.Der Einsatz mobiler Geräte im Lernprozess optimiert den Lernprozess und führt dazu, dass mit ihnen spezielle Trainingsspiele und soziale Dienste entstehen, wie beispielsweise der untersuchtekostenlose Onlinedienst Learning Apps.org.Mobile Geräte ergänzen den Lernprozess und bringen dieWeb2.0-Technologie auf die neue Stufe
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Books on the topic "Онлайн форма"

1

Мавродиева, Иванка, Стефан Серезлиев, Йовка Тишева, Георги Петков, and Тодор Симеонов. ПРЕПОДАВАНЕ НА РЕТОРИКА ОНЛАЙН: ОТВОРЕНИ РЕСУРСИ. Institute of Rhetoric and Comunications, 2022. http://dx.doi.org/10.55206/twmf5910.

Full text
Abstract:
Уводни думи и за проекта RHEFINE Изхождайки от публикуваното в сайта на проекта https://rhefine.uw.edu.pl/, представяме целта, а тя е да се реформира академичното преподаване на реториката. Проектът Rhetoric for Innovative Education (RHEFINE) е двугодишен и е по KA2 Erasmus Strategic Partnership in the field of higher education. Координатор е Центърът за приложна реторика към Университета във Варшава, Полша (Centre for Applied Rhetoric, University of Warsaw, Poland). Партньори са Институтът по реторика и комуникации (ИРК), България (Institute of Rhetoric and Communications, Bulgaria)) https://www.iorc.info/ и Катедрата по теоретична и приложна фонетика към Университета в Загреб, Хърватия (Department for Theoretical and Applied Phonetics (University of Zagreb, Croatia). Дейностите по проекта са насочени към студенти, докторанти, академични преподаватели и изследователи, както и към учители и ученици от средните училища и служители в неправителствени организации. Предвидено е въвеждане на нови методи на преподаване; осигуряване на съвременни наръчници и актуални материали; разработване на гъвкави форми на преподаване и учене (онлайн и смесени варианти). Институтът по реторика и комуникации изпълни ангажиментите по Output 2 и Output 5. Output 2 - Online Course in Rhetoric Издадена е книга на български език „Онлайн курс по реторика“, която е публикувана със свободен код – отворен достъп на сайта на Института по реторика и комуникации (ИРК) - https://www.iorc.info/. Текстът, включващ пет глави, речник и 21 фигури, е издаден и на хартиен носител – с два издателски номера. В сайта, субдомейн на ИРК, на английски език са представени адаптирани варианти за Online Course in Rhetoric https://rhetoriconline.iorc.info/. Книгата „Онлайн курс по реторика“ е достъпна и този сайт. Подкастите са публикувани в Spotify и Anchor. https://rhetoriconline.iorc.info/podcasts-video/ Output 5 - Teaching rhetoric online: open resources Създаден е сайт, в който на английски език са представени материалите - https://rhetoricteacher.iorc.info/ Книгата / учебното помагало по тази дейност се публикува на български език за свободен достъп на сайта на Института по реторика и комуникации https://www.iorc.info/ и в сайта по Output 5. Тя е издадена на хартиен носител ‒ с два издателски номера. Подкастите са публикувани в Spotify и Anchor. https://rhetoricteacher.iorc.info/podcasts/ Резултатите се публикуват на уебсайта на проекта Rhetoric for Innovative Education (RHEFINE) https://rhefine.uw.edu.pl/ и/или се дават линкове към сайта на Института по реторика и комуникации, към двата сайта по Output 2 и Output 5 и към платформите за публикуване на подкастите. Разпространяват се резултати чрез социалните медии и научни и научноприложни форуми, семинари, публикации и др. Вижте Facebook страницата на Института по реторика и комуникации. https://www.facebook.com/Institute-of-Rhetoric-and-Communications-102696891988178 Вижте LinkedIn страницата на Института по реторика и комуникации. https://www.linkedin.com/company/77395011/admin/ Вижте публикации в Онлайн справочника по реторика. http://www.online.rhetoric.bg/ Вижте блога https://mavrodieva.wordpress.com/ Създаден е специален YouTube канал на Института по реторика и комуникации. https://www.youtube.com/channel/UCSiDxiuXF6uYoQCXNx6xJ3g. В него също ще публикуват подкаст и видео клипове.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Volosnikova, L. M., ed. Инклюзия в университетах: глобальные тренды и локальные стратегии. Знание-М, 2020. http://dx.doi.org/10.38006/907345-74-4.2020.1.237.

Full text
Abstract:
Сборник включает научные статьи, подготовленные участниками международного научного онлайн-форума «Инклюзия в университетах: глобальные тренды и локальные стратегии» (27–28 октября, г. Тюмень, Россия). Вызовы и стратегии инклюзивного образования описаны через призму опыта разных стран: России, Германии, Мальты, США, Латвии, Казахстана, Республики Беларусь. Социальный фокус заявленной проблематики предлагает осмыслить основные принципы, цели и ценности инклюзии не только в университете, но и в обществе в целом. Содержание статей обобщает опыт реализации идей инклюзивного образования как образования для всех, инклюзивной культуры и лидерства. Значительная часть исследований выполнены пои поддержке грантов РФФИ и представляют к обсуждению результаты, полученные на основе опыта реализации лучших практик и моделей, позволяющих создавать условия равных возможностей для обучения и развития студентов из разных гетерогенных групп. Издание выполнено при поддержке гранта РФФИ на проведение международного научного онлайн форума (20-013-22019).
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Токар-Остапенко, О. В., and І. А. Павленко. Дискредитація системи електронного голосування в РФ та нові виклики для впровадження цифрових виборчих технологій в Україні. Національний інститут стратегічних досліджень, 2022. http://dx.doi.org/10.53679/niss-analytrep.2022.04.

Full text
Abstract:
Запровадження у виборчий процес нових технологій голосування є наслідком технологічного розвитку. Використання цих технологій має відповідати принципам демократичних виборів, не викликати у суспільства сумнівів у достовірності отриманих результатів голосування. Саме тому питання імплементації електронного голосування у демократичних країнах уже багато років супроводжується широкими фаховими та суспільними дискусіями. Найяскравішим прикладом стрімкої втрати довіри суспільства до системи онлайн-голосування є досвід її використання на парламентських виборах 2021 р. у Російській Федерації. Закритість та непрозорість системи дистанційного електронного голосування в Росії, організаційні та технічні проблеми, аномалії у результатах голосування дискредитували таку форму волевиявлення і в довгостроковій перспективі перешкоджатимуть створенню позитивних сценаріїв суспільного сприйняття у тих країнах, які планують її ймовірне впровадження. Але зловживання авторитарними режимами новими виборчими технологіями не повинне, на думку експертів НІСД, спричинити повну відмову демократичних країн від запровадження електронного голосування у майбутньому. Правильним є не відмова від стратегії впровадження з часом в Україні дистанційного електронного голосування, а врахування як іміджевих ризиків від його застосування (після дискредитації даної технології у РФ), так і вивчення допущених помилок. В аналітичній доповіді визначено помилки та зловживання у процесі впровадження системи дистанційного електронного голосування під час парламентських виборів 2021 року в Російській Федерації, зроблено висновки та розроблено стратегію дій щодо запровадження електронного голосування в Україні.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Book chapters on the topic "Онлайн форма"

1

Basheva, Olga A., and Polina O. Ermolaeva. "Activities of Russian volunteers in the context of the COVID-19 pandemic." In Information and Analytical Bulletin, 104–8. Federal Center of Theoretical and Applied Sociology of the Russian Academy of Sciences, Moscow, Russian Federation, 2021. http://dx.doi.org/10.19181/inab.2021.3.10.

Full text
Abstract:
В статье на материалах авторского исследования представлены данные об изменениях, которые претерпели добровольческие практики в период первой волны пандемии COVID-19. Авторы пришли к выводу, что волонтёры довольно быстро адаптировали свою деятельность к новым цифровым реалиям, в частности образовательные и просветительские практики, переходя на современные цифровые инструменты. Помимо очевидных преимуществ в виде стирания границ между регионами, расширения аудитория влияния и скорости передачи информации, цифровизация породила ряд проблем, в первую очередь, связанных с цифровым выгоранием, невозможностью отработать практические навыки, необходимые для работы на местах, а также возникновение цифрового неравенства, закрывающего возможности участия волонтёров, не владеющих цифровой грамотностью или оборудованием. Многие виды спасательной деятельности принципиально не могли быть переведены в онлайн формат.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Smirnova, Anastsiya S. "Internet factors of professional differentiation." In Information and Analytical Bulletin (INAB). Structural aspects of digital inequality, 52–73. Federal Center of Theoretical and Applied Sociology of the Russian Academy of Sciences, Moscow, Russian Federation, 2021. http://dx.doi.org/10.19181/inab.2021.4.4.

Full text
Abstract:
Развитие и распространение современных технологий трансформирует рынок труда. Все больше рабочих процессов выполняются онлайн, появляются дистанционные формы занятости. Рабочие места оснащаются современным оборудованием, в связи с чем меняются и необходимые профессиональные компетенции, которые теперь включают в себя и цифровые навыки. При этом часть занятого населения получает новые преимущества (возможность гибкого графика, работы из дома, высокий уровень цифровых компетенций является конкурентным преимуществом), в то время как другая часть наблюдает негативные процессы цифровизации, такие как прекаризация занятости, автоматизация рабочих мест, сокращение заработных плат и др. Такое разделение групп занятых определяет цифровое неравенство, то есть неравные возможности различных групп населения, вызванные пользованием современными технологиями. В данной статье на базе данных 29-ой волны RLMS проводится сравнение групп занятого населения, пользующихся и не пользующихся интернетом в рабочих целях. Составлен профессиональный портрет групп пользователей и не-пользователей, оценены социальные преимущества, получаемые одной группой над другой.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Conference papers on the topic "Онлайн форма"

1

Churakov, A. V., and G. K. Parthenopulo. "PROSPECTS OF THE INTEGRATION OF ELEARNING IN THE FORESTRY SECTOR." In All-Russian Scientific Conference, dedicated to the 90th anniversary of the Voronezh State Forestry University named after G.F. Morozov. Знание-М, 2020. http://dx.doi.org/10.38006/907345-73-7.2020.506.510.

Full text
Abstract:
В данной статье проведен обзор существующих технологий и методов реализации образовательных программ в форме электронного обучения. Освещены основные проблемы профильного обучения работников лесного сектора. Показаны основные принципы построения образовательных программ с использованием электронных форматов, основные достоинства и недостатки основных форм электронного предоставления реализации образовательных программ, по сравнению с традиционными формами обучения. Отмечены основные особенности реализации образовательных программ повышения квалификации для работников лесного сектора. В статье рассмотрены способы реализации программ повышения квалификации работников лесного комплекса. Предложена оптимальная форма организации электронного образования и целесообразность ее внедрения в процесс обучения работников лесного сектора. Использование открытых онлайн курсов с сфере повышения квалификации работников лесного сектора.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Корнийчук, М. С., and О. И. Белоусова. "Sociological analysis of distance learning in the educational space of the university on the example of the Moscow Pedagogical State University." In Современное социально-гуманитарное образование: векторы развития в год науки и технологий: материалы VI международной конференции (г. Москва, МПГУ, 22–23 апреля 2021 г.). Crossref, 2021. http://dx.doi.org/10.37492/etno.2021.69.61.042.

Full text
Abstract:
современные дистанционные образовательные технологии открывают реальные перспективы для повышения качества знаний и оперативности образовательного процесса. Сегодня дистанционные образовательные услуги способны удовлетворить потребности в образовании, наращивать человеческий потенциал представителей всех социальных групп и слоев. В статье приводятся результаты проведенного при участии авторов социологического исследования, целью которого было выяснить, как студенты МПГУ оценивают дистанционное обучение, его удобство, а также выявить основные преимущества онлайн обучения. Проведенный анализ сложившейся в МПГУ системы дистанционного обучения показывает, что данная форма обучения перспективна. Однако онлайн-обучение не сможет полноценно заменить традиционное обучение. modern distance learning technologies open real prospects for improving the quality of knowledge and efficiency of the educational process. Today, distance education services can meet the needs of education, to increase the human potential of representatives of all social groups and strata. The article presents the results of a sociological study (with the participation of the authors), the purpose of which was to find out how students at the Moscow Pedagogical State University evaluate distance learning, its convenience, as well as to identify the main advantages of online learning. The analysis of the existing system of distance learning in MPSU shows that this form of training is promising. However, online learning will not be a complete substitute for traditional learning.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Бутко, Елена Юрьена, and Ольга Сергеевна Акулова. "Организация внеурочной деятельности по математике с использованием дистанционных образовательных технологий." In VIII Всероссийская научно-практическая конференция. Нижневартовский государственный университет, 2020. http://dx.doi.org/10.36906/ksp-2020/32.

Full text
Abstract:
В данной статье раскрываются вопросы применения дистанционных образовательных технологий в организации внеурочной деятельности по математике. Авторы рассматривают различные формы организации внеурочной деятельности по математике, в частности, работу математического кружка. Авторы проводят сравнительный анализ традиционной и дистанционной форм организации внеурочной деятельности, предлагают обзор ряда онлайн-сервисов для организации внеурочной деятельности по математике в дистанционном формате.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Ушакова, И. Б. "ДИСТАНЦИОННОЕ ОБУЧЕНИЕ В ВУЗЕ В ПЕРИОД ПАНДЕМИИ: ВЗГЛЯД СТУДЕНТОВ И ПРЕПОДАВАТЕЛЯ." In Цифровизация – драйвер экономического роста в постпандемический период: Всероссийская научно-практическая конференция с международным участием. РИЦ ХГУЭП, 2021. http://dx.doi.org/10.38161/978-5-7823-0742-4-2021-202-209.

Full text
Abstract:
В статье затрагиваются вопросы, связанные с вынужденным переходом вузов на дистанционную форму обучения. В статье представлен анализ опроса студентов первого курса ХГУЭП. Личные наблюдения преподавателя, представленные в работе, касаются, прежде всего, проблем самоорганизации и самодисциплины студентов. Закономерным выводом становится заключение о том, что на данном этапе онлайн формат обучения может рассматриваться оптимально лишь как средство дополнения традиционного формата обучения с его «живым» общением преподавателя и студента.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Башмакова (Стукалова), Анастасия Юрьевна. "ВЫЯВЛЕНИЕ КЛЮЧЕВЫХ СЛОВ ПО ТЕМЕ «EDUCATION» (НА МАТЕРИАЛЕ КОРПУСА ТЕКСТОВ ОНЛАЙН-ИЗДАНИЯ «EDUCATION TODAY MAGAZINE»)." In IX ИНФОРМАЦИОННАЯ ШКОЛА МОЛОДОГО УЧЕНОГО. Центральная научная библиотека УрО РАН, 2021. http://dx.doi.org/10.32460/ishmu-2021-9-0044.

Full text
Abstract:
Развитие компьютерных технологий оказало значительное влияние на стремительное распространение и растущий интерес к исследованиям в рамках компьютерной лингвистики. В последние годы набирают популярность методы и подходы машинного обучения в обработке естественного языка, разрабатываются библиотеки и специальные инструменты для анализа больших текстовых данных. При этом важной составляющей таких исследований является хорошо подобранный корпус, способный дать репрезентативные результаты. Настоящее исследование ставит перед собой задачу сбора корпуса англоязычных текстов по теме «Education» для дальнейшей обработки и выявления ключевых слов. В статье описываются этапы автоматизированного сбора корпуса новостных статей с сайта онлайн-издания «Education Today Magazine» посредством языка программирования Python, а также процедура выявления ключевых слов методом машинного обучения с использованием предобученных моделей BERT. Для визуализации результатов был выбран формат облака слов, сгенерированного на основе частотности лексем в списке ключевых слов.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Захарова, С. А., and Е. Н. Юдина. "Crowdsourcing as a new technology of scientific activity of students and professors." In Современное социально-гуманитарное образование: векторы развития в год науки и технологий: материалы VI международной конференции (г. Москва, МПГУ, 22–23 апреля 2021 г.). Crossref, 2021. http://dx.doi.org/10.37492/etno.2021.61.89.041.

Full text
Abstract:
подход к научной деятельности студентов и преподавателей вузов существенно изменился в связи с развитием пандемии COVID-19, когда практически все студенты и преподаватели перешли на дистанционное обучение. В статье приводится авторское определение краудсорсинга как формы дистанционной научной деятельности студентов и преподавателей вузов с привлечением ученых и студентов-волонтеров из других вузов и регионов на основе онлайн технологий. Применение современных электронных технологий в статье рассмотрено на примере удаленной научной работы по курсу «Методология и методика социологических исследований». the approach to research activities of university students and teachers has changed significantly due to the development of the COVID-19 pandemic, when almost all students and teachers switched to distance learning. The article presents the author's definition of crowdsourcing as a form of remote scientific activity of university students and teachers with the involvement of scientists and student volunteers from other universities and regions based on online technologies. The use of modern digital technologies in the article is considered on the example of remote scientific work teaching the course "Methodology and Methods of Sociological Research".
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Рыбаков, В. А. "Secondary employment of students in the labor market." In Современное социально-гуманитарное образование: векторы развития в год науки и технологий: материалы VI международной конференции (г. Москва, МПГУ, 22–23 апреля 2021 г.). Crossref, 2021. http://dx.doi.org/10.37492/etno.2021.19.77.006.

Full text
Abstract:
исследование вторичной занятости студентов – актуальное и востребованное научное направление. Раннее приобщение студентов очной формы обучения к трудовой деятельности имеет как положительные, так и отрицательные последствия. С одной стороны, вторичная занятость может отрицательно повлиять на учебу, приводит к повышенной утомляемости студентов, но с другой стороны, – способствует накоплению их человеческого капитала. Автор приводит результаты исследования, выполненного под его руководством, проведенного методом онлайн-интервью со студентами российских вузов. Было выяснено, что больше всего студентов работает в сфере обслуживания и торговле, но предпочтения в сфере вторичной занятости у них совершенно иные. Самыми привлекательные виды деятельности для студентов – работа в офисе крупных компаний и фриланс. the study of secondary employment of students is an actual and popular scientific direction. Early introduction of full-time students to work has both positive and negative consequences. On the one hand, secondary employment can negatively affect students ' studies, leads to increased fatigue of students, but on the other hand, it contributes to the accumulation of their human capital. The author presents the results of a study conducted under his supervision, conducted by the method of online interviews with students at Russian universities. Most of the students work in the service sector and trade, but their preferences in the field of secondary employment are completely different. The most attractive activities for students are working in the office of large companies and freelancing.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Канокова, Ф. Ю. "VERNACULAR ARCHITECTURE OF NOGAYS OF THE PERIOD OF NOMADIC CATTLE BREEDING." In «АКТУАЛЬНЫЕ ВОПРОСЫ СОВРЕМЕННОЙ НАУКИ: ТЕОРИЯ, ТЕХНОЛОГИЯ, МЕТОДОЛОГИЯ И ПРАКТИКА». Международная научно-практическая онлайн-конференция, приуроченная к 60-ти летию член-корреспондента Академии наук ЧР, доктора технических наук, профессора Сайд-Альви Юсуповича Муртазаева. Crossref, 2021. http://dx.doi.org/10.34708/gstou.conf..2021.89.10.034.

Full text
Abstract:
В настоящем исследовании рассматриваются особенности вернакулярной архитектуры ногайцев. Выделяется культурно-бытовой комплекс, характерный для скотоводческо-кочевой формы производственно-хозяйственной деятельности этноса. На примере неразборных юрт «отав» и сборно-разборных юрт «терме» выявляются технологические и художественно-конструктивные особенности внешней и внутренней структуры каждого типа и подтипа мобильного жилища, а также архитектурного комплекса в целом. This study examines the features of the vernacular architecture of the Nogai. The cultural and household complex, characteristic of the pastoral-nomadic form of production and economic activity of the ethnos, is distinguished. On the example of non-collapsible yurts «otav» and collapsibleyurts «terme», technological and artistic-constructive features of the external and internal structure of each type and subtype of a mobile dwelling and the architectural complex as a whole are revealed.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Мальцагов, И. Д., and Х. И. Магомадов. "PROSECUTOR'S REFUSAL TO CHARGE." In «АКТУАЛЬНЫЕ ВОПРОСЫ СОВРЕМЕННОЙ НАУКИ: ТЕОРИЯ, ТЕХНОЛОГИЯ, МЕТОДОЛОГИЯ И ПРАКТИКА». Международная научно-практическая онлайн-конференция, приуроченная к 60-ти летию член-корреспондента Академии наук ЧР, доктора технических наук, профессора Сайд-Альви Юсуповича Муртазаева. Crossref, 2021. http://dx.doi.org/10.34708/gstou.conf.2021.11.54.002.

Full text
Abstract:
В статье рассматривается вопрос о возможности отказа от обвинения на стадии предварительного слушания. Указано, чем отказ от обвинения отличается от изменения обвинения. Авторы анализируют возможные варианты отказа прокурора от обвинения, дают классификацию видов и оснований такого отказа. Решается вопрос о том, в какой форме возможен отказ прокурора от обвинения, обосновывается необходимость согласования позиции государственного обвинителя с прокурором, утвердившим обвинительное заключение и поручившим поддержание обвинения. Дается оценка соблюдению прав потерпевшего при реализации государственным обвинителем права на отказ от обвинения. Приведена возможная структура речи государственного обвинителя в судебных прениях при отказе от обвинения. Предлагается внести в уголовно-процессуальное законодательство Российской Федерации некоторые изменения. The article discusses the possibility of abandoning the charge at the preliminary hearing stage. It is indicated how the refusal of the charge differs from the change of the charge. The authors analyze the possible options for the prosecutor's refusal to charge, give a classification of the types and grounds for such refusal. The question of the form in which the prosecutor's refusal from the prosecution is possible is resolved, and the need to coordinate the position of the public prosecutor with the prosecutor who approved the indictment and entrusted the prosecution with maintaining the prosecution is justified. An assessment is made of the observance of the rights of the victim in the exercise by the public prosecutor of the right to refuse to charge. The possible structure of the speech of the public prosecutor in the judicial debate when rejecting the charge is given. It is proposed to make some changes to the criminal procedure legislation of the Russian Federation.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Мусаев, Л. А., and М. Х. Газалапова. "METHODS AND INSTRUMENTS OF STATE REGULATION OF FINANCE." In «АКТУАЛЬНЫЕ ВОПРОСЫ СОВРЕМЕННОЙ НАУКИ: ТЕОРИЯ, ТЕХНОЛОГИЯ, МЕТОДОЛОГИЯ И ПРАКТИКА». Международная научно-практическая онлайн-конференция, приуроченная к 60-ти летию член-корреспондента Академии наук ЧР, доктора технических наук, профессора Сайд-Альви Юсуповича Муртазаева. Crossref, 2021. http://dx.doi.org/10.34708/gstou.conf..2021.23.96.047.

Full text
Abstract:
При помощи финансов государство может осуществлять не только регулирование воспроизводственного процесса как в производимой хозяйствующими субъектами продукции, но также осуществлять обеспечение финансирования потребностей расширенного воспроизводства. В связи с чем, одной из главных целей государственного регулирования финансов предприятий является насколько эффективно происходит их распределение и перераспределение. В данной статье рассматриваются методы и формы финансового регулирования, а также применяемые инструменты такого регулирования. Но, как показала практика, традиционные методы и инструменты финансового регулирования не способны коренным образом изменить ситуацию с финансами организаций, которые нуждаются в помощи от государства. Однако возможности последнего ограничены, необходим поиск новых способов финансовой поддержки хозяйствующих субъектов. В качестве способа увеличения прибыли хозяйствующих субъектов предлагается сокращение дополнительных звеньев в создании цепочки добавленной стоимости на энергоносители, что должно привести к снижению цены на них. With the help of finance, the state can not only regulate the reproduction process as in the products produced by economic entities, but also provide financing for the needs of expanded reproduction. In this connection, one of the main goals of state regulation of enterprise finances is how effectively they are distributed and redistributed. This article examines the methods and forms of financial regulation, as well as the applied instruments of such regulation. But, as practice has shown, traditional methods and instruments of financial regulation are not able to radically change the situation with the finances of organizations that need assistance from the state. However, the possibilities of the latter are limited, it is necessary to search for new ways of financial support for business entities. As a way to increase the profits of business entities, it is proposed to reduce additional links in the creation of a chain of added value for energy carriers, which should lead to a decrease in their prices.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Reports on the topic "Онлайн форма"

1

Великодна, М. С. Як вибрати математичний критерій для обробки психологічного дослідження. КДПУ, November 2014. http://dx.doi.org/10.31812/0564/185.

Full text
Abstract:
У формі таблиці-порадниці зібрано загальних алгоритм вибору математичного критерію для обробки психологічного дослідження. Відзначено доцільність використання кожного критерію, залежно від обсягу вибірки. Дано посилання на онлайн-калькулятори для спрощення роботи з обрахунку критеріїв.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography