Academic literature on the topic 'Он-лайн технології'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Он-лайн технології.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Он-лайн технології"

1

Бойчук, Юрій, and Олена Казачінер. "РОЗВИТОК ІНКЛЮЗИВНОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ ВЧИТЕЛІВ У СИСТЕМІ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ ЗАСОБАМИ ІКТ." ОСВІТА ДОРОСЛИХ: ТЕОРІЯ, ДОСВІД, ПЕРСПЕКТИВИ 18, no. 2 (December 25, 2020): 66–75. http://dx.doi.org/10.35387/od.2(18).2020.66-75.

Full text
Abstract:
В оглядовій статті доведено необхідність розвитку інклюзивної компетентності вчителів у системі післядипломної освіти. Традиційна організація підвищення рівня інклюзивної компетентності вчителів у системі післядипломної освіти в рамках стаціонарних курсів недостатньо ефективна. На сучасному етапі виникає проблема небажання вчителів працювати з дітьми з особливими освітніми потребами. Причинами цього є психологічні бар’єри, професійні стереотипи вчителів та брак доступу до значного обсягу новітньої інформації, яка наявна в сучасних дослідженнях. Доведено, що стрімкі зміни в розвитку інформаційних технологій надають більш широкі можливості сучасному вчителеві здобувати необхідні професійні знання, зокрема щодо навчання дітей із особливими освітніми потребами. Проаналізовано методичні й організаційні аспекти використання ІКТ-супроводу для розвитку цього виду компетентності вчителя як складової його професійної компетентності. Обрано освітні україномовні та англомовні платформи, що містять різноманітні он лайн курси та вебінари з різних питань упровадження інклюзивного навчання в заклади загальної середньої освіти. Висвітлено технологічні можливості україномовних та англомовних освітніх платформ ed-era.com, futurelearn.com, elt.oup.com, coursera.org, vseosvita.ua за визначеними критеріями (наявність курсів та вебінарів із різноманітних питань організації та впровадження концептуальних ідей та положень інклюзивного навчання в закладах загальної середньої освіти; практична спрямованість контенту; зручність інтерфейсу; змістове наповнення; якість он лайн зв’язку з учасником; фінансова доступність) та підходи, що дають змогу сприяти ефективному розвитку інклюзивної компетентності вчителів у системі післядипломної освіти. У статті запропоновано удосконалену організацію підвищення рівня інклюзивної компетентності в системі післядипломної освіти, яка передбачає поряд із традиційним навчанням у рамках стаціонарних курсів участь учителів у он лайн курсах та вебінарах, розташованих на різноманітних освітніх платформах в Інтернеті, за допомогою використання інформаційно-комунікаційних технологій. Ключові слова: післядипломна освіта; інклюзивна компетентність учителя; інформаційно-комунікаційні технології
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Краснопольська, Т. М., and І. М. Милосердна. "Цифрові технології в механізмі взаємодії громадянського суспільства та держави." Актуальні проблеми політики, no. 67 (May 25, 2021): 68–74. http://dx.doi.org/10.32837/app.v0i67.1152.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто сутність громадянського суспільства та його трансформацію в умовах активного розвитку інформаційних технологій. Визначено критерії ефективності громадянського суспільства через функції останнього. З’ясовано роль мережі Інтернет та соціальних мереж і новітніх цифрових технологій в налагодженні та розвитку взаємодії інститутів держави та громадянського суспільства. Визначено принципи механізму взаємодії держави та громадянського суспільства та досліджено п’ять рівнів такої взаємодії, а саме: рівень комплексного аналізу проблеми, рівень розробки системи заходів і проектів програм, рівень прийняття рішень, рівень реалізації спільно прийнятого рішення та рівень контролю і перевірки виконання рішення, оцінки ефективності взаємодії сторін. Проаналізовано особливості цифрових інструментів, що використовуються на кожному рівні. Обґрунтовано, що завдяки мережі Інтернет політичні процеси і управління набули нового змісту і зумовило появу нових суб'єктів громадянського суспільства – мережевих спільнот, які сприяють формуванню «мережевого громадянського суспільства», метою якого є спілкування в режимі он-лайн для вирішення існуючих соціальних проблем. До головних характеристик мережевого громадянського суспільства віднесені відкритість і спонтанність. Визначено, що під впливом мережевих технологій формується open space-простір, в якому відкриваються нові можливості для розвитку громадянського суспільства (подолання відчуженості, нерозвиненості комунікацій та ін.). Доведено, що перенесення громадських структур у віртуальний простір сприяє більш продуктивній взаємодії органів влади та громадян на основі «цифрової демократії», практичним вираженням якої стала технологія «GOV 2.0» або «уряд 2.0», яка ґрунтується на принципі відкритості влади та участі громадян в прийнятті рішень на всіх рівнях. Показано, що ця технологія реалізується через прихід чиновників в соціальні мережі і блогосферу, просвіту спільнот, доступ до чинних законів та законопроектів в режимі он-лайн та інші практики. З’ясовано, що в останні роки все більшої популярності набувають такі практики, як Network Democracy («мережева демократія»), Social Bar, Global Voices Online та інші.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Мочульська, О. М. "ОСОБЛИВОСТІ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ НА КАФЕДРІ ДИТЯЧИХ ХВОРОБ З ДИТЯЧОЮ ХІРУРГІЄЮ ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО МЕДИЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ І. Я. ГОРБАЧЕВСЬКОГО МОЗ УКРАЇНИ (АНАЛІЗ РЕЗУЛЬТАТІВ АНКЕТУВАННЯ СТУДЕНТІВ)." Медична освіта, no. 2 (August 5, 2021): 47–53. http://dx.doi.org/10.11603/me.2414-5998.2021.2.12168.

Full text
Abstract:
Технології дистанційного навчання стали невід’ємною частиною освітнього процесу сучасного покоління викладачів і студентів, у тому числі у медичних вищих навчальних закладах України, за складних протипандемічних умов, що обумовило напрямок даного дослідження, а саме аналіз думки студентів медичних вузів щодо використання дистанційного навчання в умовах карантину під час пандемії COVID-19. Мета дослідження – проаналізувати результати анонімного он-лайн анкетування студентів 2–3 курсів медичного факультету ТНМУ щодо виправдання власних сподівань у відношенні до якості підготовки лікарів при дистанційному навчанні під час вивчення педіатричних дисциплін, що дозволить оцінити формат он-лайн викладання з позиції студентів. Для реалізації даної мети було проведено анонімне он-лайн анкетування вітчизняних студентів 2–3 курсів (n=42) медичного факультету ТНМУ за допомогою платформи Google Form. Аналіз та узагальнення результатів анонімного он-лайн анкетування констатували наявність різного рівня оцінювання (від 1 до 10 балів) такої складової, як виправдання власних сподівань щодо якості підготовки в дистанційному форматі, – інтерквартильний розподіл середньої становив 9,0 балів, але якість рівня покращення власних практичних компетенцій – лише 6,0 балів. Найчастішою пропозицією для покращення якості навчання, на думку студентів 2–3 курсів медичного факультету, є збільшення можливостей для відпрацювання практичних навичок та професійних компетенцій, які вивчаються. Переважна більшість студентів 2–3 курсів медичного факультету ТНМУ вважає позитивним досвідом навчання в дистанційному форматі, розцінюючи його як можливість для безперервнoгo саморозвитку та самостійного поглиблення теоретичної бази знань, вважаючи його зручним і доступним, індивідуалізованим, прозорим із можливістю незалежного оцінювання. Опитані студенти вважають, що дистанційна форма навчання при вивченні педіатричних дисциплін може бути адаптованим доповненням до аудиторної форми, але не як самостійна форма навчання, оскільки специфіка професії лікаря пов’язана з необхідністю засвоєння і вдосконалення практичних навичок та професійних компетенцій. Технології дистанційного навчання в системі вищої медичної освіти актуальні в наш час і повинні постійно вдосконалюватися, шляхом використання сучасних освітніх цифрових платформ, якісного методичного контентного наповнення web-ресурсів, запровадження ефективної системи контролю якості отриманих знань, щоб сприяти адаптації до нових реалій освітнього процесу та забезпечити високу якість освіти.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Струтинська, О. В., and М. А. Умрик. "Деякі аспекти навчання мов та технологій програмування систем штучного інтелекту майбутніх магістрів інформатики." Науковий часопис НПУ імені М.П. Драгоманова. Серія 2. Комп’ютерно-орієнтовані системи навчання, no. 21 (28) (January 29, 2019): 92–100. http://dx.doi.org/10.31392/npu-nc.series2.2019.21(28).15.

Full text
Abstract:
У статті аналізуються деякі аспекти навчання мов та технологій програмування майбутніх магістрів інформатики у процесі навчання основ штучного інтелекту. Обґрунтовується можливість впровадження в навчання основи штучного інтелекту модуля „Мови та технології програмування систем штучного інтелекту”, призначеного для підготовки майбутніх магістрів інформатики. Навчання курсу повинне сприяти засвоєнню студентами базових знань, що стосуються основ функціонування систем штучного інтелекту, формування відповідних умінь застосування таких систем для розв’язування прикладних задач та оволодіння навичками використання засобів проектування та розробки цих систем. В статті розглянуто можливі шляхи формування у студентів практичних навичок та умінь програмування мовою логічного програмування Prolog в он-лайн середовищі SWI Prolog.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Ковальчук, Інна. "СОЦІАЛЬНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ В УМОВАХ ПОШИРЕННЯ SARS-COV-2." Молодий вчений, no. 3 (91) (March 31, 2021): 208–15. http://dx.doi.org/10.32839/2304-5809/2021-3-91-45.

Full text
Abstract:
Стаття присвячена соціальній роботі з людьми поважного віку в умовах поширення SARS-COV-2. Аналіз доступних теоретичних напрацювань у цій галузі дозволив автору статті здійснити комплексне висвітлення напрямів соціальної роботи з людьми поважного віку, що культивуються у практиці українських соціальних служб по роботі з особами похилого віку. Наведене законодавство підкреслює розуміння важливості владою усіх аспектів соціальної роботи з людьми похилого віку. А розробки вчених ілюструють зміст такої роботи. Автор звертає увагу, що найчастіше у професійній діяльності з цієї соціальною групою застосовується технологічний підхід, який ґрунтується на вітчизняному досвіді та міжнародних напрацюваннях у цій сфері. Це забезпечує інтеграцію культур, традицій, сприяє виробленню оптимальних підходів до питань роботи з людьми поважного віку. У роботі коротко описано досвід стаціонарних форм догляду за людьми поважного віку, досвід міжнародного благодійного фонду «Карітас», діяльність освітньої програми «Університет третього віку». Головними технологіями є технологія надання матеріальної допомоги людям поважного віку; технології спілкування; технології проведення психологічної допомоги в тому числі й арт-терапія, яка передбачає підтримання клієнта шляхом включення до світу мистецтва, розвиток його талантів, здібностей та обдарувань; освітні технології, які культивуються в університетах третього віку. В умовах поширення інфекції важливо, щоб життя людей поважного віку, які студіювали науку в освітніх закладах не втратило якості. З цією метою доцільно розробляти курси, які б могли відвідувати он-лайн. Адже, принцип навчання людини впродовж життя сьогодні не втратив своєї актуальності. Практичною частиною проведеної роботи стало інтерв’ю людей поважного віку. У ході інтерв’ю з’ясовувалися питання, що стосуються проблем людей поважного віку в умовах карантину. В опитуванні взяли участь респонденти Чернівецької області. Відповіді на запитання дозволили визначити такі тенденції: більшість респондентів розраховують на допомогу дітей та родичів у складній життєвій ситуації. Проведене опитування засвідчило, що зросла потреба у он-лайн послугах для людей поважного віку, оскільки вони є найбільш вразливою групою населення та актуальною залишається проблема надомної освіти цієї категорії населення. Важливо підготувати майбутніх фахівців до володіння методиками роботи з людьми поважного віку в умовах карантину. Ці проблеми стануть перспективами для подальших досліджень у цій галузі.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Агаджанова, Світлана Володимирівна, Олександр Борисович В’юненко, Андрій Володимирович Толбатов, Карен Хесусович Агаджанов-Гонсалес, and Володимир Аронович Толбатов. "Функції, основні складові та особливості моніторингу дистанційної освіти в ВНЗ." New computer technology 15 (April 27, 2017): 131–39. http://dx.doi.org/10.55056/nocote.v15i0.602.

Full text
Abstract:
Мета дослідження – підвищення якості оцінювання процесу дистанційного навчання шляхом розробки інформаційної технології моніторингу підсистеми дистанційної навчання аграрного ВНЗ. Об’єкт дослідження – процес дистанційного навчання в режимі он-лайн. Предмет дослідження – методи та засоби моніторингу процесу дистанційного навчання в аграрному ВНЗ. Методи дослідження містять загальнонаукову методологію проведення досліджень та принципи системного підходу; методи тематичного дослідження. Результати дослідження – розглянуті і проаналізовані сучасні технології моніторингу і забезпечення якості вищої освіти, сформульовані основні принципи і критерії майбутньої системи моніторингу дистанційної освіти аграрних ВНЗ як інтелектуальної складної експертної системи. Дані, отримані в ході моніторингу, слід розглядати в якості інформаційної основи для ефективного управління освітнім процесом в організації, що є інноваційним майданчиком, для вдосконалення його змістовних, методичних, організаційних сторін.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Шекета, Є. Ю., and Л. С. Кухній. "ВПЛИВ ПАНДЕМІЇ НА ДІДЖИТАЛІЗАЦІЮ ЗАЙНЯТОСТІ В УКРАЇНІ." Actual problems of regional economy development 2, no. 16 (November 25, 2020): 106–13. http://dx.doi.org/10.15330/apred.2.16.106-113.

Full text
Abstract:
Статтю присвячено дослідженню впливу пандемії Covid-19 на сферу зайнятості в Україні, зокрема, на поширення дистанційної зайнятості та надомної праці через інформаційні та телекомунікаційні технології доступу до робочого місця. Розглянуто вплив стрімкого зростання дистанційної зайнятості в час пандемії, відтворюючи роботу як суміш віртуального та фізичного досвіду, що допоможе працівникам зосередитись на важливих аспектах організації власного робочого часу з метою адаптації до нових трудових реалій. Компаніям довелося швидко створювати нові цифрові робочі місця, перепрофілювати існуючі, окреслити для своїх співробітників рамки ділової етики в онлайн-доступі до всіх ресурсів компанії, забезпечити їх необхідними інструментами співпраці та спілкування, які необхідні для нормальної фінансово-господарської діяльності і продуктивності праці. Компанії, які врахували потреби своїх співробітників та клієнтів, для забезпечення їх безпечної онлайн-взаємодії та створення гармонічних відносин зуміли перейти на якісно новий рівень організації робочого часу у своїй діяльності. Досліджено рівень використання інформаційно-комунікаційних технологій вітчизняним підприємствами та динаміку зростання підприємств, які проводили навчання свого персоналу цифровим навикам. За допомогою методології SWOT - аналізу сформовано переваги і недоліки впливу процесу діджиталізації на структуру зайнятості на ринку праці Україні, що дозволило окреслити можливості та загрози подальшого розвитку. Зроблено висновок про те, що ключовим елементом успіху компаній-лідерів є їх персонал, працівники з активним і нестандартним мисленням та широким набором цифрових компетентностей, тобто, так звані “працівники знань”, головним інструментом яких є розумова діяльність. Запропоновано технічні рішення для он-лайн навчання, професійного розвитку, набуття цифрових навиків і компетентностей персоналу на основі безкоштовних он-лайн платформ, мобільних додатків чи комп’ютерних програм.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Лой, Г. Я., Я. І. Іванків, І. І. Лойко, and О. М. Олещук. "ОСОБЛИВОСТІ ОРГАНІЗАЦІЇ НАВЧАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ В УМОВАХ ПАНДЕМІЇ COVID-19 НА КАФЕДРІ ФАРМАКОЛОГІЇ З КЛІНІЧНОЮ ФАРМАКОЛОГІЄЮ ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО МЕДИЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ І. Я. ГОРБАЧЕВСЬКОГО МОЗ УКРАЇНИ." Медична освіта, no. 1 (April 20, 2021): 35–38. http://dx.doi.org/10.11603/me.2414-5998.2021.1.11969.

Full text
Abstract:
Пандемія COVID-19 стала найбільшим викликом, з яким стикнулися учасники різних рівнів навчального процесу в усьому світі. Запровадження карантину на території України із забороною відвідування здобувачами закладів освіти викликало необхідність організувати навчальний процес он-лайн у надзвичайно короткий термін із врахуванням унікальності потреб для кожного предмета. Це кардинально змінило підходи до викладання дисциплін, для яких такий формат не був типовим, і стало нелегким випробуванням як для викладачів, так і студентів, адже вимагало дуже високого рівня організованості обох сторін. З такими труднощами зіткнулися учасники навчального процесу Тернопільського національного медичного університету імені І. Я. Горбачевського МОЗ України, проте дистанційна форма занять була опанована досить швидко, що дозволило забезпечити хороший рівень підготовки здобувачів освіти. У даній статі розповідається про досвід викладання предмета «Фармакологія» на кафедрі фармакології з клінічною фармакологією в умовах карантинних обмежень, зумовлених пандемією COVID-19, описуються засоби комунікації, інноваційні технології та методики викладання дисципліни, що застосовуються для організації навчального процесу в режимі он-лайн. Дистанційна модель навчання сприяла розвитку інтерактивних методів обговорення матеріалу та оцінювання знань. Проте великим недоліком такого формату є нижча об’єктивність оцінювання знань студентів у зв’язку із можливістю застосування ними додаткових матеріалів під час семінарської частини заняття та тестового контролю. Хоча і студенти, і викладачі кафедри фармакології з клінічною фармакологією були змушені стикнутися з різноманітними проблемами, які вимагали швидкої адаптації до змін, однак, врешті, вдалося забезпечити високу якість навчального процесу.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Карпенко, Наталія Дмитрівна. "ВИКОРИСТАННЯ СУЧАСНИХ ІНФОРМАЦІЙНИХ СИСТЕМИ І ТЕХНОЛОГІЙ У ПРОФЕСІЙНІЙ ПІДГОТОВЦІ ФАХОВИХ МОЛОДШИХ БАКАЛАВРІВ." Науковий часопис НПУ імені М.П. Драгоманова. Серія 2. Комп’ютерно-орієнтовані системи навчання, no. 22(29) (February 20, 2020): 138–44. http://dx.doi.org/10.31392/npu-nc.series2.2020.22(29).19.

Full text
Abstract:
З 2020 навчального року заклади вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації починають готувати фахових молодших бакалаврів. В статті розглянуто шляхи формування у студентів практичних вмінь і навичок роботи з сучасними інформаційними технологіями та автоматизованими системами. Зміни, які відбуваються в суспільстві, пов’язані із стрімкою інформатизацією освітньої, соціальної, політичної, економічної сфер діяльності людини, існування спільного інформаційного простору потребують підготовлених спеціалістів, які вміють використовувати різноманітні сучасні інформаційні технології для розв’язування фахових задач, готовими до самоосвіти і мають бажання це робити. Підготовка студентів спеціальності «Облік і оподаткування» потребує якісного, поглибленого вивчення дисциплін «Інформатика» та «Інформаційні системі і технології в обліку», як інструменту обліковця. Формування практичних навичок використання інформаційних технологій починається на 1 і 2 курсах, а з інформаційними системами на 3 курсі. Проаналізовано особливості практичної підготовки студентів, навчальне програмне забезпечення, кількість годин на виконання лабораторних робіт та їх тематика. Розглянуто шляхи мотивації та самоосвіти студентів на прикладі роботи сертифікованого центру навчання коледжу, створення спільного навчального інформаційного простору «студент – викладач». Це може бути навчання на он-лайн платформах, участь у відкритих конкурсах та олімпіадах, майстер-класи від фірм розробників програмного забезпечення, сертифікація студентів. Практична підготовка фахових молодших бакалаврів повинна відповідати сучасному рівню розвитку інформаційних технологій і бути направленою на формуванню стійких знань і практичних навичок творчої особистості інформаційного та інформатизованого суспільства. Сучасне інформаційне суспільство потребує спеціалістів, які володіють різноманітними інформаційними технологіями і практичними навичками роботи з автоматизованими системами, здатні до самостійного опрацювання та раціонального використання різноманітних програмних засобів загального та прикладного призначення.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Zhovnir, Maryna M. "ЗАСТОСУВАННЯ ТЕХНОЛОГІЇ ВЕБІНАРУ ПІД ЧАС ВИВЧЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ЯК ІНОЗЕМНОЇ У МЕДИЧНОМУ ВИЩОМУ ЗАКЛАДІ ОСВІТИ." Information Technologies and Learning Tools 73, no. 5 (October 31, 2019): 116–24. http://dx.doi.org/10.33407/itlt.v73i5.2532.

Full text
Abstract:
У статті проаналізовано можливості й раціональність використання вебінару на заняттях з української мови як іноземної в медичному виші. Умотивовано доцільність поєднання найкращих здобутків традиційної освітньої системи й інформаційно-комунікаційних технологій під час роботи з українськими та іноземними студентами, які обрали медичний фах. Описано складний процес упровадження елементів дистанційної форми отримання знань, використання комбінованого та змішаного навчання студентів-іноземців у спеціально створеному викладачем віртуальному мовному середовищі. Систематизовано теоретичні засади дослідження педагогічної інноватики, окреслено сучасний стан вивчення феномена вебінару й узагальнено погляди вчених на нього. Проінтерпретовано вебінар інтерактивною мережною формою організації навчального заняття, обов’язковою умовою проведення якого є оперування інформаційними та програмними ресурсами. Акцентовано на тому, що вебінар – це лекція (семінар) в інформаційній мережі Інтернет у режимі он-лайн. Конкретизовано особливості процесу організації та проведення вебінарів, а також уточнено їхню значущість у поетапному формуванні мовної, мовленнєвої та соціокультурної компетентностей студентів. Зауважено про вебінар лінгвокраїнознавчого спрямування як спосіб ознайомлення з українською культурою й запоруку успішної адаптації іноземних студентів до нового мовно-культурного середовища. З’ясовано умови й шляхи використання вебінару в медичному виші під час вивчення української мови як іноземної. Окремо проаналізовано засоби моніторингу й оцінювання навчальних досягнень студентів.Крім цього, окреслено необхідні умови успішного проведення вебінару – знання специфіки організації онлайн-семінарів та вміння використовувати надсучасні веб-технології. Детально розглянуто труднощі, пов’язані з активним використанням технології вебінару у вишівському процесі, запропоновано шляхи їх подолання.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Он-лайн технології"

1

Залізняк, Віктор Володимирович, and Viktor Zalizniak. "Розробка он-лайн сервісу із застосуванням технології веб-програмування, мова PHP." Master's thesis, ТНТУ ім. І Пулюя, 2020. http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/33779.

Full text
Abstract:
Метoю кваліфікаційної робoти є використанні сучасних інфoрмаційних технолоґій для розробки веб-продукту, з можливістю врахування специфіки діяльності конкретного підприємства з метою його гідного представлення та популяризації серед бізнес-партнерів та підвищення конкурентоспроможності на світовому ринку. Практичне застосування – розроблено надійний програмний продукт, що дозволить підвищити ефективність та продуктивність роботи та який є новим, унікальним та відповідає цілям свого замовника. Технічні вимоги – методи розробки базується на технології PHP та фреймворк Laravel, сервер бази даних MySQL
The purpose of the qualification work is to use modern information technologies for web product development. It will give the ability to take into account the specifics of a particular enterprise and to properly represent and progressing it among business partners. Also it will increase competitiveness in the global market. Practical application - the reliable software product has been developed. It will allows to increase the efficiency and productivity of work. It is new, unique and meets the goals of its orderer. Technical requirements - development methods based on PHP technologies and Laravel framework and MySQL database server
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Канівець, А. "Інтернет-ресурси як засіб самостійної роботи студентів." Thesis, НТУ "ХПІ", 2016. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/21847.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Вишневська, У. О. "Методика використання кооперативно-інтерактивних технологій у навчанні лексики на середньому етапі." Магістерська робота, Хмельницький національний університет, 2020. http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/10755.

Full text
Abstract:
Дипломна робота магістра присвячена дослідженню ефективності використання кооперативно-інтерактивних технологій у навчанні лексичного матеріалу на середньому етапі навчання. У роботі досліджено та проаналізовано методи та технології навчання з використанням кооперативно-інтерактивних вправ. Розглянуто ефективність використання технічного обладнання та он-лайн ресурсів у процесі навчання лексики у середній школі. Проаналізовано доцільність використання інтерактивних завдань у процесі розвитку лексичних навичок учнів. У дипломній роботі подано аналіз навчального підручника Upstrеаm видавництва Еxprеss Publіshіng (рівень А2) та розроблено комплекс лексичних вправ з використання он-лайн ресурсів для розвитку лексичних навичок учнів середньої школи. Описано методи та шляхи використання он-лайн ресурсів з готовими інтерактивними матеріалами. Шляхом експерименту доведено ефективність та актуальність використання кооперативно-інтерактивних технологій для розвитку лексичних навичок в учнів середньої школи.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Кошельник, Діана Дем'янівна. "Формування англомовної граматичної компетентності учнів 5-х класів з використанням онлайн-ресурсів." Магістерська робота, Хмельницький національний університет, 2021. http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/11176.

Full text
Abstract:
Дипломна робота магістра присвячена теоретичному обґрунтуванню, практичній реалізації в освітньому процесі та аналізу ефективності комплексу завдань на основі он-лайн технологій, зокрема навчально-ігрового сервісу Kahoot, спрямованих на формування граматичної компетентності учнів 5-х класів закладу загальної середньої освіти. В роботі визначено поняття граматичної компетентності, особливості та труднощі її формування в учнів 5-х класів на уроках англійської мови; схаратеризовано роль сучасних он-лайн технологій у формуванні граматичної компетентності; розроблено комплекс вправ та завдань на основі он-лайн технологій для формування граматичної компетентності в учнів 5-х класів на уроках англійської мови; експериментально перевірено ефективність розробленого комплексу вправ та запропонувано методичні рекомендації щодо формування англомовної граматичної компетентності учнів 5-х класів з використанням онлайн-ресурсів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Панченко, Борис Евгеньевич, Борис Євгенович Панченко, Borys Yevhenovych Panchenko, Д. С. Гуреев, and В. Н. Шаповалов. "Технологии OLAP: формирование "он-лайн" итогов." Thesis, Видавництво СумДУ, 2010. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/4026.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Узундай, М. Р., and І. Г. Перова. "Про один з підходів до медичного діагностування на основі нейромережевих технологіий." Thesis, Україна, Залізний порт, 2019. http://openarchive.nure.ua/handle/document/10333.

Full text
Abstract:
Одною з найнеобхідніших сфер є медицина, де використовується можливість нейронних мереж мінімізувати відсоток помилок і досягти точності більшої за багатьох спеціалістів. За статистикою лікар діагностує інфаркт міокарда неправильно в 29% випадків, так як використовуючи звичайну діаграму неможливо визначити стовідсотково хвору людину. З цією задачею можуть чудово впоратися нейронні мережі, завдяки яким вдалося зменшити відсоток помилок у діагноз всього до 3%. Зараз ця технологія присутня в лікарських програмах більшості країн світу.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Новожилова, Анастасія Денисівна. "Особливості навчання іншомовному говорінню молодших школярів в умовах дистанційної освіти (на матеріалі навчання англійської мови)." Магістерська робота, 2021. https://dspace.znu.edu.ua/jspui/handle/12345/5644.

Full text
Abstract:
Новожилова А. Д. Особливості навчання іншомовному говорінню молодших школярів в умовах дистанційної освіти (на матеріалі навчання англійської мови) : кваліфікаційна робота магістра спеціальності 035 "Філологія" / наук. керівник Н. О. Надточій. Запоріжжя : ЗНУ, 2021. 55 с.
EN : The work is presented on 55 pages of printed text, contains 2 applications. The list of references includes 104 sources. The presented paper is dedicated to the analysis of such a topical problem as peculiarities of teaching speaking foreign language of junior schoolchildren during distance education (based on the material of English language). The object of the work can be defined as teaching speaking to primary school students. The main aim of the paper consists in revealing the peculiarities of approaches to teaching elementary school students’ dialogic speech. It determined the accomplishment of such objectives as: – analysis of different approaches and the main stages of learning dialogical speaking and psychophysiological features of primary school students; – description of the main resources for the implementation of distance learning with primary school students. The definition of a “distance learning” and detailed analysis of the typical educational programs and the latest educational and interactive platforms are offered in the work. This research demonstrating the recommendations for methodological content of distance lessons for primary school students in accordance with the content lines, communicative situations and the purpose of the lesson. The scientific novelty of the presented research is in the attempt to study the peculiarities of the structure of distance learning and the principles of realization of the purpose of language learning in a new environment.
UA : Робота викладена на 55 сторінках друкованого тексту, містить 2 додатки. Перелік посилань включає 104 джерела. Об’єкт дослідження: процес навчання говорінню учнів молодших класів. Мета роботи: розкриття особливостей підходів до навчання учнів початкової школи діалогічному мовленню. Теоретико-методологічні засади: Типова освітня програма, розроблена під керівництвом О. Я. Савченко, і Типова освітня програма, розроблена під керівництвом Р. Б. Шияна, а також підручники з іноземної мови для учнів початкової школи, рекомендовані МОН України. Отримані результати: у ході дослідження були детально проаналізовані типові освітні програми та новітні освітні та інтерактивні платформи. Таким чином ми отримали можливість продемонструвати рекомендації щодо методичного наповнення дистанційних уроків для учнів початкової школи відповідно до змістових ліній, комунікативний ситуацій та мети уроку. Дослідження дає можливість констатувати, що незважаючи на виклики, що постають перед учасниками освітньої діяльності під час вимушеного переходу на дистанційну форму навчання, досягнути поставленої мети навчання можливо. Було встановлено основні параметри проведення такого типу занять: наочність навчального матеріалу та підтримання принципу комунікативності, який реалізується за умови підтримки синхронного, стабільного відео- та аудіо- зв’язку.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Журавлева, Лариса Владимировна, and Наталья Андреевна Лопина. "Открытые онлайн курсы в работе клинической кафедры высшего медицинского образовательного учреждения." Thesis, 2016. http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/12840.

Full text
Abstract:
В статье отражены основные принципы современного медицинского образования, которые диктуют необходимость модернизации учебного процесса, внедрения открытых он-лайн курсов в работу клинической кафедры высшего медицинского образовательного учреждения с применением информационно-образовательных веб-технологий для реализации концепции непрерывного медицинского образования. Приведен пример открытого он-лайн курса и алгоритм его разработки. Обсуждаются преимущества использования он-лайн курсов в дополнение к традиционным методам обучения для непрерывного повышения квалификации врачей.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography