Academic literature on the topic 'Оздоровлення фінансове'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Оздоровлення фінансове.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Оздоровлення фінансове"

1

Васильченко, З. "Фінансово-економічне оздоровлення проблемних банків в умовах системної кризи." Банківська справа, no. 1 (138) (2016): 54–64.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Verbovska, L. S., and M. I. Lugova. "АНАЛІЗ ФІНАНСОВО-ЕКОНОМІЧНИХ ІНСТРУМЕНТІВ В КОНТЕКСТІ ТРАНСКОРДОННОГО СПІВРОБІТНИЦТВА." Actual problems of regional economy development 2, no. 13 (June 26, 2017): 195–201. http://dx.doi.org/10.15330/apred.2.13.195-201.

Full text
Abstract:
Стаття присвячена проблемам ефективного функціонування транскордонного співробітництва як головного фактора впливу міжнародної співпраці у питаннях розвитку територій, які входять до Карпатського єврорегіону. За результатами дослідження встановлено, що транскордонне співробітництво має стратегічне значення, адже проекти та програми міжнародної технічної допомоги є реальним ресурсом та інструментом, які допомагають транскордонним територіям в даний момент часу бути спроможними і сприяють підвищенню ефективності роботи органів влади, інфраструктуро - просторовому плануванню, поліпшенню соціального захисту населення, оздоровленню депресивних територій та інтегрований регіональний розвиток територій. Розглянуто варіанти участі прикордонних територій України в реалізації проектів транскордонного співробітництва в рамках Європейського інструменту сусідства і партнерства.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Samohodsky, V. M., V. L. Smirnova, N. Ya Panchyshyn, and B. A. Holyachenko. "АЛГОРИТМ РЕАЛІЗАЦІЇ ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНИХ ПЕРЕДУМОВ ДОКАЗОВОГО СКРИНІНГУ ТА ЛІКУВАЛЬНОГО МЕНЕДЖМЕНТУ В МЕЖАХ ЗАКЛАДІВ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я ТРЬОХ РІВНІВ." Вісник соціальної гігієни та організації охорони здоров'я України, no. 1 (July 8, 2019): 34–43. http://dx.doi.org/10.11603/1681-2786.2019.1.10281.

Full text
Abstract:
Мета: представити організаційний алгоритм доказового скринінгу та лікувального менеджменту на прикладі оториноларингологічної медичної служби. Матеріали і методи. Використовуючи методи структурно-логічного аналізу і цільового прогнозу, подано пропози­ції щодо технології реалізації доказового скринінгу в процесі вторинної профілактики та лікувального менеджменту на основі ретроспективного аналізу значної кількості історій хвороб і амбулаторних карт оториноларингологічних хворих Кіровоградської обласної лікарні за 10 років. Результати. З метою підвищення якості оздоровлення мешканців зони відповідальності сімейного лікаря у статті запропоновано алгоритм організаційного варіанту реалізації доказового скринінгу при виконанні вторинної профілактики на кшталт «золотого стандарту» американської робочої групи превентивних заходів, а також механізм визначення реальної вартості лікування захворювань різних ступенів складності в процесі лікувального менеджменту на етапі ведення хворого від амбулаторії сімейної медицини до закладів охорони здоров’я вторинного і третинного рівнів медичного округу. Висновки. Виконання анкетно-анамнестичного розділу доказового скринінгу патронажною медсестрою забезпечить формування «групи ризику» захворювань з очевидним економічним ефектом. Технологія розрахунку вартості працезатрат лікарів та вартості лікування захворювань сприятиме можливості обґрунтованого планування реальних фінансових потреб на оздоровлення мешканців зони відповідальності сімейного лікаря. З метою звільнення лікарів від чисельних розрахунків вартості лікування кожного захворювання необхідно створити відповідні комп’ютерні програми для закладів охорони здоров’я трьох рівнів медичного округу.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Грицишен, Димитрій Олександрович, Світлана Володимирівна Свірко, and Ірина Валеріївна Супрунова. "Інституалізація державної фінансово-контрольної діяльності як інструмента бюджетної безпеки країни." Економіка, управління та адміністрування, no. 2(96) (July 7, 2021): 77–84. http://dx.doi.org/10.26642/ema-2021-2(96)-77-84.

Full text
Abstract:
Реформування механізму державного управління в України в умовах сукупної дії ризиків внутрішнього та зовнішнього характеру потребує зосередження уваги на бюджетній безпеці. У контексті цього розбудова державної фінансово-контрольної діяльності через її інституалізацію є важливим фактором досягнення останньої. З метою реалізації цього завдання в роботі запропоновано авторську дефініцію «інституалізація державної фінансово-контрольної діяльності», під якою пропонується розуміти процес ідентифікації відповідних інститутів, формалізації та систематизації фундаментальних положень (об’єкт, мета, принципи, функції, завдання, форми, норми) такої діяльності цих інститутів зокрема і в цілому або в контексті відповідного фокусного запиту. Опрацювання чинного нормативно-правового поля і наукових підходів дозволило ідентифікувати та систематизувати інституційні засади щодо кожного з виокремлених інститутів такої діяльності, а саме: Рахункової палати України, Державної аудиторської служби України, Державної податкової служби України, Державної митної служби України, Державної казначейської служби України, Державної служби фінансового моніторингу України. Щодо кожного з них виокремлено мету, функції, завдання, повноваження, форми контрольної діяльності та нормативне забезпечення в контексті фокусного запиту – сприяння досягнення бюджетної безпеки. Це дозволило згенерувати матрицю інституалізації власне державної фінансово-контрольної діяльності як інструмента досягнення бюджетної безпеки, яка містить мету, предмет, об’єкти, суб’єкти, принципи, функції, завдання, форми та норми. Її реалізація сприятиме оздоровленню не тільки економіки нашого суспільства, а й його морально-духовної сфери, а синергічний ефект таких зрушень забезпечить отримання реальних дієвих результатів на шляху реалізації Україною цілей сталого розвитку.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Морохович, В. С., М. А. Лендєл, and Б. В. Морохович. "РОЗВИТОК ТУРИЗМУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЯК СКЛАДОВОЇ ТУРИСТИЧНОЇ ГАЛУЗІ УКРАЇНИ." Herald of Lviv University of Trade and Economics Economic sciences, no. 60 (July 3, 2020): 12–17. http://dx.doi.org/10.36477/2522-1205-2020-60-02.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто сучасний стан туристичної галузі Закарпаття, що є пріоритетним напрямом соціально-економічного розвитку регіону, охарактеризовано унікальність геополітичного розташу-вання області. Метою статті є дослідження стану та визначення напрямів розвитку сфери туризму Закар-патської області як складової туристичної галузі України. У ході дослідження встановлено, що за останні роки спостерігається нестійкий попит на туристичні послуги суб’єктів туристичного ринку на різних рівнях адміністративно-територіального поділу держави, що залежить від впливу географічних, політичних, соціально-економічних, демографічних, психологічних та інших чинників. На основі вивчення статистичної інформації проаналізовано туристичні потоки у Закарпатській області за 2001-2018 роки, зазначено об’єктивні чинники, що характеризують їхню динаміку зростання чи спадання. Встановлено, що в інфра-структурі рекреаційної галузі важливе місце займають колективні засоби розміщування. Проведено аналіз даних про колективні засоби розміщення та дитячі заклади оздоровлення і відпочинку, які працювали влітку. Визначено частку Закарпаття у туристичній галузі України за кількістю туристів, обслугованих суб’єктами туристичної діяльності, громадян, які виїжджали за кордон та відвідали Україну, за кількістю готелів і ана-логічних засобів розміщення, їх місткістю та чисельністю осіб, що перебували у цих закладах. Встановлено, що, зважаючи на значний туристичний потенціал Закарпаття, існує потреба в системному підході щодо ро-звитку туристичної галузі області, розробці й реалізації комплексу заходів, які забезпечать сталий розвиток регіону. Подальші дослідження повинні бути спрямовані на вивчення впливу фінансово-економічних та соціаль-но-економічних факторів на розвиток туристичних потоків регіонів України з використанням економетрич-них методів і моделей.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Стаднійчук, Роман. "ВПЛИВ МОНЕТАРНОЇ ПОЛІТИКИ НА ФІНАНСОВЕ ОЗДОРОВЛЕННЯ БАНКІВ." Вісник Університету банківської справи, no. 3(39) (December 29, 2020). http://dx.doi.org/10.18371/2221-755x3(39)2020225110.

Full text
Abstract:
Обґрунтовано необхідність використання монетарної політики у фінансовому оздоровлені банків. Визначено її роль у період кризових явищ в економіці і в банківській системі, склад монетарних інструментів та їхні особливості. Обґрунтовано, що в умовах стабілізації вітчизняного банківського сектору регулятивний напрям дій НБУ спрямовувався найперше на підтримку ліквідності банківської системи України через активізацію механізмів рефінансування, зміни в політиці резервування, стримування відпливу коштів за межі банківської системи з варіативним використанням інтервенційних інструментів. Розглянуто монетарні інструменти, які мали безпосередній вплив на фінансове оздоровлення банків у досліджуваному періоді, — облікова ставка, обов’язкові резерви, репо-операції, купівля-продаж державних цінних паперів, своп-операції. Здійснено аналіз динамічних змін облікової ставки як основного монетарного інструменту, за яким НБУ встановлює для суб’єктів грошово-кредитного ринку орієнтир щодо вартості залучених і розміщених грошових коштів на відповідний період, розкрито переваги зниження облікової ставки для оздоровлення банків та економіки. Досліджено використання НБУ як кредитором останньої інстанції для підтримки ліквідності банків на потрібному рівні такий інструмент, як рефінансування їхніх активних операцій. З’ясовано особливості його використання з боку НБУ та еволюцію змін до теперішнього часу. З’ясовано роль операцій купівлі (надання ліквідності) і продажу (вилучення ліквідності) державних цінних паперів (ОВДП), здійснюваних НБУ для підтримки ліквідності банків. Запропоновано використання регулятором ефективних монетарних інструментів і заходів для забезпечення безперебійного функціонування банківської системи.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Vovchak, Olga, and Roman Stadniychuk. "FINANCIAL MONITORING OF RISKS AS AN INSTRUMENT FOR FINANCIAL RECOVERY OF BANKS." Economic scope, 2020. http://dx.doi.org/10.32782/2224-6282/157-14.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Оздоровлення фінансове"

1

Козьменко, Л. С. "Комплекс фінансового оздоровлення підприємств в умовах фінансової кризи." Thesis, Придніпровська державна академія будівництва та архітектури, 2008. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/62448.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Клименко, А. И. "Участие государства в финансовом оздоровлении банков – опыт Российской Федерации." Thesis, Українська академія банківської справи Національного банку України, 2011. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/63591.

Full text
Abstract:
Участие государства в финансовом оздоровлении банковских учреждений в РФ можно условно разделить на два направления – дополнительная капитализация государственных банков и выделение средств Агентству по страхованию вкладов для оздоровления частных банков.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Лозовицький, А. В. "Порушення права власності українською програмою фінансового оздоровлення банків." Thesis, Українська академія банківської справи Національного банку України, 2009. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/60942.

Full text
Abstract:
Право власності та свобода підприємницької діяльності у сучасному світі стали невід’ємною складовою формули гідного життя не тільки кожної людини окремо, але й держави в цілому. Крах банківської системи, а разом з нею і світової економіки, зачепив мало не всіх нас.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Голубятніков, М. В. "Санація господарюючих суб’єктів." Thesis, НТУ "ХПІ", 2014. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/6962.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Назарова, Тетяна Юріївна, and Віра Володимирівна Попович. "Вплив антикризового фінансового менеджменту на роботу підприємства." Thesis, НТУ "ХПІ", 2018. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/38456.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Коновальчук, Карина Дмитрівна, Кар Коновальчук, and Karyna Dmytrivna Konoval'chuk. "Менеджмент підприємств у кризових ситуаціях." Thesis, Видавництво Львівської політехніки, 2020. http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/42580.

Full text
Abstract:
Науковий керівник — к.е.н., доц. Білявський В.М.
Потенціал країни реалізовано не у повному обсязі, хоча й спостерігаються й певні позитивні коливання. Тому знання, що робити у кризових ситуаціях для підприємств буде невпинно зростати. Виникнення криз є звичайним природним явищем, але це не означає, що вона виникає миттєво. Зазвичай це процес, який виникає у наслідок відсутності адекватної реакції на ситуацію, які виникають та провокують на подальше прийняття важливих управлінських рішень.
Національний університет «Львівська політехніка»
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Перерва, Петро Григорович, Тетяна Олександрівна Кобєлєва, and Надія Петрівна Ткачова. "Вдосконалення термінології антикризового управління." Thesis, Київський національний університет культури і мистецтв, 2016. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/26556.

Full text
Abstract:
Авторами доведено, що реструктуризацію підприємства можна визначити як процес взаємозв’язаних змін в структурі активів, пасивів і (або) функцій підприємства, направлений на подолання (запобігання) кризи в розвитку підприємства забезпечення його платоспроможності, стійкої довгострокової діяльності, реалізацію нових потенційних можливостей прибуткового зростання.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Опанасенко, О. М. "Інвестиційна програма як основа для виведення з кризи підприємство." Master's thesis, Сумський державний університет, 2021. https://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/82743.

Full text
Abstract:
Мета роботи полягає в розробці й апробації методичних основ виведення будівельного підприємства із кризи в умовах перехідної економіки України. Поставлена в роботі мета обумовила необхідність рішення наступних завдань: - узагальнити вітчизняний і закордонний досвід застосування методів стратегічного й оперативного планування, теорії управління по застосуванню різних методів стратегічного й оперативного планування, контролю функціонування будівельних підприємств в умовах зовнішньої й внутрішньої кризи; - обґрунтувати напрямки застосування системного підходу до антикризового управління будівельним підприємством; - узагальнити класифікацію етапів антикризового управління й методики обґрунтування управлінських рішень на кожному етапі; - досліджувати специфіку внутрішньої економічної кризи будівельного підприємства; - оцінити ефективність рекомендують у літературі й застосовуваних на практиці методик антикризового управління. Об'єктом дослідження є будівельні підприємства, які знаходяться в кризовій ситуації. Предмет дослідження – діяльність будівельного підприємства по виходу із кризи. Вибір об'єкта й предмета дослідження обумовлений тим, що в цей час у складних умовах національної економіки багато підприємств піддаються ризику банкрутства й влучення в кризовий стан поза залежністю від галузі промисловості й величини самого підприємства. Проблеми антикризового управління, з якими зіштовхуються вітчизняні підприємства, як правило, одноманітні, тому способи управління досить універсальні й широко застосовні. У роботі використані матеріали економічної й статистичної літератури, тематичних матеріалів періодичних видань, а також матеріали, отримані в процесі практичної роботи автора. У ході дослідження використані різні дані фінансової звітності реальних підприємств, за матеріалами яких ілюструється практичне застосування методик. Як приклади в роботі використані гіпотетичні дані, що найбільше характерно відображають специфіку розглянутого питання. У процесі роботи перевірка різних гіпотез проводилася за допомогою вивчення різних прикладів для встановлення типовості й застосовності конкретного методу й адаптації теоретичних методів до практичних умов. Для рішення поставлених завдань у роботі застосовані різні математико-статистичні методи, а також методи теорії управління: середні величини, графіки, метод ланцюгових підстановок, табличний метод, модульний метод, моделювання економічного процесу, факторний індексний аналіз.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Зайцев, Олександр Васильович, Александр Васильевич Зайцев, Oleksandr Vasylovych Zaitsev, and D. Nikitin. "The mechanism of financial recovery of the enterprise should include the cash amount of the loan as production costs." Thesis, Sumy State University, 2020. https://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/81056.

Full text
Abstract:
Тези виступу на міжнародній конференції
У статті розглянуто проблеми фінансового оздоровлення суб'єктів господарювання та шляхи їх антикризової реорганізації. Автори статті запропонували опис та пояснення прямих механізмів фінансового оздоровлення.
В статье рассмотрены проблемы финансового оздоровления хозяйствующих субъектов и пути их антикризисной реорганизации. Авторы статьи предложили описание и объяснение прямых механизмов финансового оздоровления.
The article has considered to the problems of the financial recovery of business entities and ways of their anti-crisis reorganization. The authors of the article suggested a description and explanation of the direct mechanisms of financial recovery.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Величко, О. В. "Проблеми фінансового оздоровлення комерційних банків." Thesis, Українська академія банківської справи Національного банку України, 2006. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/61364.

Full text
Abstract:
Для розвинутої ринкової економіки характерна складна і широко розгалужена банківська система, що включає велику кількість найрізноманітніших ланок і елементів. Їх функції полягають у тому, щоб, базуючись переважно на принципах вільної купівлі-продажу, організувати відтворювальний обіг коштів і капіталів. Втручання держави в особі ряду спеціалізованих інститутів в економіку та банківську систему здійснюється за принципом необхідного мінімуму.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography