Academic literature on the topic 'Облік фондів'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Облік фондів.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Облік фондів"

1

Волкова, А. О. "ЩОДО ПИТАНЬ ЖИТЛА ДЛЯ ТИМЧАСОВОГО ПРОЖИВАННЯ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ: ОГЛЯД ОСНОВНИХ ЗМІН." Актуальні проблеми права: теорія і практика, no. 2 (42) (January 27, 2022): 54–62. http://dx.doi.org/10.33216/2218-5461-2021-42-2-54-62.

Full text
Abstract:
Стаття присвячена висвітленню питань правотворчої та правозастосовної практики у сферізабезпечення внутрішньо переміщених осіб тимчасовим житлом крізь призму останніх змін у законо-давстві України. Наголошено на тому, що розв’язання житлових проблем внутрішньо переміщених осіб,зокрема, забезпечення останніх тимчасовим житлом, на регіональному та місцевому рівні не втрачаєсвоєї актуальність, оскільки процес внутрішнього переміщення й досі триває. У статті висвітлено рядпроблемних аспектів реалізації права внутрішньо переміщених осіб на тимчасове житло, які й досі небули врегульовані на законодавчому рівні, та запропоновано шляхи їх вирішення. Наголошено на низько-му рівні поінформованості внутрішньо переміщених осіб щодо можливостей отримання житла длятимчасового проживання на постконфліктних територіях та нерозуміння останніми процедури по-становки на облік громадян, які потребують надання житлового приміщення з фондів житла длятимчасового проживання.Ключові слова: житло, внутрішньо переміщені особи, фонд житла, тимчасове житло, житлова політика.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Zakora, A., and V. Sazonov. "ОПТИМІЗАЦІЯ ТРАЄКТОРІЇ РУХУ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИХ МОБІЛЬНИХ РОБОТІВ ПРИ ДИСТАНЦІЙНОМ ЗОНДУВАННІ ЗЕМЕЛЬ ЛІСОВОГО ФОНДУ." Journal of Rocket-Space Technology 29, no. 4 (November 17, 2021): 190–93. http://dx.doi.org/10.15421/452121.

Full text
Abstract:
Робота присвячена вибору оптимальних траєкторій руху інтелектуальних мобільних роботів (ІМР) з автономною системою пересування і навігації при дистанційному зондуванні земель лісового фонду. Це завдання є актуальною при використанні мобільних роботів з обмеженим часом роботи. Вона має безліч практичних застосувань, зокрема, при моніторингу, фотозйомки, картографуванні, охоронному патрулювання лісового фонду, також при організації роботи автоматизованих складських приміщень. Розглянута задача є оптимизационной; цільовою функцією є сума переміщень об'єктів (ІМР) до місць виконання завдання. Для вирішення завдання використовується перетворення матриці переміщень, що дозволяє в результаті отримати розподіл об'єктів по точках мети з найменшим сумарним переміщенням і в необхідному для подальшого використання форматі. Для вирішення завдання розроблений алгоритм з попередніми розбиттям на підсистеми. На основі математичної моделі руху ІМР розраховані траєкторії руху для оптимального розподілу об'єктів по місцях роботи. Аналіз отриманих результатів математичного моделювання процесу показує істотну економію часу при переміщенні об'єктів до місця і, відповідно, збільшення часу роботи. Розроблений алгоритм і програмний модуль надають можливість оптимізувати розподіл інтелектуальних мобільних роботів, які проводять облік лісових ресурсів, в результаті, отримувати об'єктивну інформацію про стан лісових фондів. Програма призначена для використання при моніторингу, фотозйомки лісових масивів. Програмний блок реалізований у вигляді окремого модуля для інтегрування в геоінформаційну систему.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Sopov, D. S. "Порушені землі Луганщини та їх класифікація." Вісник Дніпропетровського університету. Геологія, географія 26, no. 1 (March 30, 2018): 176–83. http://dx.doi.org/10.15421/111819.

Full text
Abstract:
Земельні ресурси, які є основним засобом виробництва, територіально обмежені. Земельний фонд Луганщини за досить нетривалий період природокористування зазнав значних змін. Екстенсивне сільськогосподарське землекористування, розроблення родовищ корисних копалин, промислове та житлове будівництво, утворення комунікацій викликало суттєву проблему – виникнення порушених земель, через що скорочуються площі, придатні для господарського використання. Порушені землі створюють реальну перспективу деградації земельного фонду, що спричинює виникнення складних економічних, екологічних, соціально-політичних проблем. Проблема дефіциту земель породила проблему рекультивації порушених земель, науково обґрунтоване вирішення якої можливе лише через удосконалення методів виявлення, обліку та класифікації таких земель. Запропоновані в різні часи класифікації порушених земель враховували або їх ознаки в сукупності, або в будь-якому поєднанні. Частіше за все ознаки, які бралися за основу класифікації, були не одного рівня, навіть несумісними. З метою визначення оптимальних шляхів відновлення та збереження земельного фонду розроблено класифікацію порушених земель Луганщини із зазначенням генетичного чинника, характеристикою основних видів антропогенно порушених земель, запропонованими видами рекультивації та перспективами їх відновлення та використання. Висловлена думка, що так звані порушені землі – чи то природним шляхом, чи то через господарську діяльність людини – є резервом у земельному фонді області.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Дробязко, С. І. "Особливості організації обліку у недержавних пенсійних фондів." Економіка. Фінанси. Право, no. 8 (2013): 34–36.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Гончарова, В. Г., and А. В. Конєва. "ОБЛІК ДОХОДІВ ТА ВИДАТКІВ ЗАГАЛЬНОГО ФОНДУ МІСЦЕВИХ ГРОМАД У ПЕРІОД РЕФОРМУВАННЯ БЮДЖЕТНОЇ СИСТЕМИ." Visnik Zaporiz'kogo nacional'nogo universitetu. Ekonomicni nauki, no. 2 (50) (August 12, 2021): 28–33. http://dx.doi.org/10.26661/2414-0287-2021-2-50-05.

Full text
Abstract:
Досвід багатьох країн світу свідчить, що проблеми конкретного села, міста або вулиці можуть ефективно вирішуватися тільки на місцевому рівні. Фінансова підтримка малих громад з використанням системи дотаційного вирівнювання є обтяжливою для державного бюджету та унеможливлює розвиток малих міст та селищ. Для того, щоб громада мала потужний потенціал для розвитку та ефективного функціонування, існувала необхідність в об’єднанні адміністративно-територіальних одиниць. Укрупнені територіальні громади мають більше повноважень в управлінні та краще фінансове забезпечення. Децентралізація, як нове явище для нашої країни, розглядається як спосіб організації влади в державі, при якому утворена територіальна громада має право самостійно вирішувати питання з організації своєї роботи виходячи з власних потреб. Процес бюджетної децентралізації включає в себе передачу повноважень в управлінні доходами та видатками місцевим органам громад з метою підвищення ефективності їх використання та управління. Найважливішим показником господарсько-фінансової діяльності будь- якої бюджетної установи є виконання кошторису, який неможливий без здійснення видаткової частини бюджету. Виходячи з цього слід зазначити, що облік видатків є одним із головних завдань фінансового обліку в державній установі. У статті досліджено стан проведення реформи децентралізації на території України, головні її досягнення та недоліки; визначено поняття та окреслені основні аспекти застосування програмно-цільового методу у бюджетному плануванні; розглянуто теоретичні та практичні аспекти організації обліку, аналізу і контролю доходів та видатків загального фонду місцевих установ.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Klymenko, O. M., I. A. Kuian, and Yu V. Danyliuk. "Рецензія на підручник за редакцією Грушка В. І. та Скулиш Ю. І. «Пенсійна система»." Scientific Papers of the Legislation Institute of the Verkhovna Rada of Ukraine, no. 5 (October 10, 2019): 154–56. http://dx.doi.org/10.32886/instzak.2019.05.16.

Full text
Abstract:
Актуальність наукового осмислення проблематики пенсійного забезпечення обумовлюється нагальною потребою розробки дієвих механізмів реалізації пенсійної реформи. Складність, багатоаспектність та соціальна значущість процесів модернізації пенсійної системи держави є додатковими викликами на цьому шляху, що потребують уваги не лише законотворця і виконавчої влади, а й наукової спільноти. У світлі цього рецензований підручник колективу авторів, за редакцією В.І. Грушка та Ю.І. Скулиш, є вагомим за обсягом та досягнутими результатами дослідженням сучасних систем пенсійного забезпечення і страхування. Самостійне місце у тексті книги займає також аналіз засад та особливостей функціонування недержавних пенсійних фондів в Україні та окремих зарубіжних країнах. За складністю поставлених завдань та своїм практичним потенціалом підручник можна назвати не лише навчальним виданням (із такими класичними елементами, як питання для самоперевірки, словник основних понять і термінів, перелік рекомендованої літератури та значна кількість корисних не лише в навчальному процесі, але й для практичної діяльності додатків), а й універсальною працею з питань пенсійного забезпечення. Видання характеризується комплексним підходом до розгляду питань пенсійної реформи, що знайшло безпосереднє відображення у побудові загального змісту та його структурних елементів. У першій главі розглядаються загальні питання правової природи та значення соціального захисту й соціального страхування у світлі завдань і функцій сучасної соціальної держави, розкриваються складові елементи системи соціального захисту, прослідковується історичне становлення пенсійного страхування та інших видів соціального захисту населення (соціального та пенсійного забезпечення) у їх функціональному та еволюційному взаємозв’язку. Окремий підрозділ 1.3 присвячено характеристиці сучасного стану пенсійного забезпечення в Україні, його проблем, наслідків дії численних негативних факторів. Засновуючись на багатосторонньому аналізі конкретних соціально-економічних показників, що ілюструється численними актуальними таблицями та графіками, автори резюмують, що характерними рисами нинішньої пенсійної системи є низький рівень пенсій, старіння населення, збільшення кількості дострокових пенсіонерів, нестача коштів у Пенсійному фонді тощо. Аргументується необхідність запровадження низки заходів, спрямованих на детінізацію економіки країни та поліпшення фінансового стану в рамках солідарної пенсійної системи, зокрема оптимізації єдиного соціального внеску, звільнення солідарної пенсійної системи від невластивих їй виплат, розмежування джерел фінансування пенсій, призначених за різними пенсійними програмами, запровадження єдиних для всіх громадян правил пенсійного забезпечення, побудованих на принципах пенсійного страхування та ін. Друга глава присвячена характеристиці структури та особливостей систем пенсійного забезпечення, в першу чергу, – солідарної системи. Заслуговує на увагу проведений авторами аналіз трьох рівнів системи пенсійного забезпечення: солідарної та накопичувальної систем загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, системи недержавного пенсійного забезпечення, що здійснювався з огляду на їхню структуру, суб’єктний склад та особливості реалізації правовідносин. Визначено сутність, порядок внесення та адміністрування єдиного соціального внеску, види пенсій та детально описано механізми управління в солідарній системі. Третя, четверта та п’ята глави, об’єднані темами сутності накопичувальної системи пенсійного страхування та порядку створення, особливостей функціонування недержавних пенсійних фондів. Базові теоретичні позиції викладаються у главі третій, де, серед іншого, визначені джерела формування накопичувальної системи пенсійного страхування, способи використання коштів цієї системи, управління пенсійними активами недержавного пенсійного фонду, його організаційна структура тощо. Важливим питанням, що детально розглядається на сторінках підручника, є діяльність із адміністрування пенсійних фондів, для чого юридична особа повинна отримати в Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, ліцензію на провадження відповідної діяльності. Важливо, що правовою підставою надання адміністратором послуг пенсійному фонду є договір, який укладається з радою пенсійного фонду у письмовій формі та повинен містити широкий перелік істотних умов. У главі четвертій ключовим питанням є забезпечення належної діяльності недержавних пенсійних фондів. Пропонується перелік робіт, що здійснюються в рамках діяльності з недержавного пенсійного забезпечення, серед яких: розроблення пенсійних схем та інвестиційних декларацій; укладення пенсійних контрактів; укладення договорів з компанією з управління пенсійним фондом, компанією з управління пенсійними активами, банківською установою-зберігачем, аудитором чи аудиторською фірмою, страховими організаціями; залучення пенсійних внесків і ведення персоніфікованого обліку цих внесків і пенсійних контрактів; накопичення пенсійних активів, їх розміщення та інвестування та ін. Попри договірну природу аналізованих відносин, важливе місце посідає система державного нагляду та регулювання недержавного пенсійного забезпечення, функції у сфері яких на сьогодні покладено на Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг в Україні, Національну комісію з цінних паперів та фондового ринку, Антимонопольний комітет та Національний банк. Додаткової цінності підручнику надає проведений у підрозділі 4.4 порівняльний аналіз пенсійного забезпечення та пенсійних систем у зарубіжних країнах. У главі п’ятій увага зосереджується на дослідженні структури пенсійних схем, можливих видів та умов здійснення пенсійних виплат, порядку визначення розміру останніх та, з іншого боку, порядку, розміру та термінів сплати пенсійних внесків. Розглянуто механізми здійснення недержавного пенсійного забезпечення залежно від суб’єкта його провадження: пенсійними фондами, страховими організаціями або банківськими установами. Не залишені поза увагою авторів підручника й питання оподаткування пенсійної діяльності та успадкування пенсійних активів. Окремо висвітлено питання про можливість розроблення недержавним пенсійним фондом пенсійних схем для юридичних осіб. Мова йде про накопичення у фонді, коли внески здійснюються підприємством на користь своїх працівників. Наукове, навчальне та практичне значення підручника «Пенсійна система» за редакцією В.І. Грушка та Ю.І. Скулиш полягає у формуванні цілісної картини правової природи пенсійної системи, особливостей функціонування систем пенсійного забезпечення та пенсійного страхування у світлі виконання державою функції соціального захисту, в окресленні тенденцій і перспектив розвитку пенсійного забезпечення. Слід відзначити належний науковий рівень підручника, поєднаний з доступністю викладення матеріалу. Розкриття змісту пенсійного страхування, правового регулювання діяльності недержавних пенсійних фондів, управління активами останніх та інвестування пенсійних резервів сприятиме отримання студентом не просто сукупності інформації, а системи взаємопов’язаних і взаємодоповнюючих знань. Ще однією позитивною рисою рецензованої праці є наведення після кожної глави питань для самоперевірки, що, безумовно, сприятиме полегшенню підготовки студентів до практичних занять, складання заліків та іспитів, підвищить рівень засвоєння матеріалу. Заслуговує на увагу список рекомендованої у підручнику літератури, в тому числі, подання окремо переліку законодавчих актів, монографій, підручників, навчальних посібників, наукових статей, посилань на інформаційні джерела. Таке групування рекомендованих джерел сприятиме покращенню інформаційно-пошукових навичок, формуванню системних знань у студентів. Розміщення в кінці підручника додатків стане у нагоді для закріплення вивченого матеріалу та застосування на практиці отриманих знань. Підручник буде корисним студентам і слухачам вищих навчальних закладів, у яких вивчаються дисципліни, дотичні до проблематики пенсійної системи, в тому числі, з фінансів і кредиту, права соціального забезпечення і пенсійного права, окремі спецкурси та практикуми з відповідних тем, а також для викладачів, аспірантів, практичних працівників і всіх, хто цікавиться питаннями пенсійної системи.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Bondarchuk, N. V. "ОБЛІК ОПОДАТКУВАННЯ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ В СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОМУ ПІДПРИЄМСТВІ." Actual problems of regional economy development 1, no. 13 (April 25, 2017): 140–46. http://dx.doi.org/10.15330/apred.1.13.140-146.

Full text
Abstract:
Стаття спрямована на визначення порядку ведення обліку оподаткування заробітної плати та напрямів його удосконалення в сільськогосподарському підприємстві. Визначено, що від правильності визначення розміру зарплати та її структури в значній залежить правильність розрахунку пов’язаних із нею сум обов’язкових платежів до бюджету. Зазначено, що із заробітної плати в нашій країні утримується податок з доходів з фізичних осіб та воєнний збір. На фонд оплати праці нараховується єдиний соціальний внесок. Наведено основні рахунки, які використовуються для відображення в обліку операцій з оподаткування заробітної плати та основні бухгалтерські записи. Зазначено, що оподаткування заробітної плати, що менша за мінімальну, незважаючи на просте теоретичне пояснення, на практиці є дуже трудомістким процесом, що вимагає певної послідовності, точності та уважності. З метою покращення процесу оподаткування заробітної плати запропоновано проводити розрахунок сум нарахованого Єдиного соціального внеску на зарплату, що менша за мінімальну, у спеціально розробленій формі, яка допоможе спростити розрахунок суми Єдиного соціального внеску на заробітну плату, яка менша за мінімальну, що, в свою чергу, покращує облік оподаткування заробітної плати.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Гура, Н. О. "Діяльність недержавних пенсійних фондів як о"бєкт обліку та звітності." Фінанси України, no. 11 (216) (2013): 100–108.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Юшко, С. В. "Амортизація основних фондів у податковому обліку: критичний погляд на проблему." Фінанси України, no. 10 (2008): 80–88.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Корчемна, І. С. "Науково-документне забезпечення руху рукописних фондів бібліотек під час обліку." Бібліотекознавство. Документознавство. Інформологія, no. 2 (2007): 58–64.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Облік фондів"

1

Брік, Світлана Володимирівна. "Деякі особливості бухгалтерського обліку необоротних активів з урахуванням вимог Податкового кодексу." Thesis, Харківський національний університет будівництва та архітектури, 2017. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/30829.

Full text
Abstract:
Наявність необоротних активів є важливою умовою функціонування суб’єкта господарювання, та вимагає постійного контролю за ефективністю їх використання для потреб управління діяльністю підприємства. Одним із основних завдань обліку основних засобів є надання повної, правдивої та неупередженої інформації щодо них.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Дзигуненко, Д. О. "Розробка інформаційної системи обліку матеріального забезпечення кафедри." Thesis, Видавництво СумДУ, 2011. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/9932.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Лисиця, Віра Іванівна, Вера Ивановна Лисица, Vira Ivanivna Lysytsia, and Т. М. Мироненко. "Дослідження методики обліку внутрішньовідомчих розрахунків органів пенсійного фонду України." Thesis, Вид-во СумДУ, 2008. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/18026.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Медвідь, Ж. В. "Організація і методика обліку в бюджетних установах." Master's thesis, Сумський державний університет, 2020. https://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/81563.

Full text
Abstract:
У роботі досліджено організацію та методику обліку у державній установі. Проведений аналіз ведення та організації бухгалтерського обліку та облікової політики установи, що впливає на роботу бюджетної установи. Мета кваліфікаційної магістерської роботи полягає у вивченні теоретичних засад та розробленні практичних рекомендацій щодо організації і методики бухгалтерського обліку в бюджетній установі.
The paper investigates the organization of and methods of accounting in a budgetary institution. The analysis of conducting an the organization of accounting policy of establishment influencing work of budgetary establishment is carried out. The purpose of the master’s thesis is to study the theoretical foundations and develop practical recommendations for the organization and methods of accounting in budgetary institution.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Карпенко, В. Ю. "Організація і методика обліку в бюджетних установах." Master's thesis, Сумський державний університет, 2020. https://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/78649.

Full text
Abstract:
У роботі досліджено організацію та методику обліку у державній установі. Проведений аналіз ведення та організації бухгалтерського обліку та облікової політики установи, що впливає на роботу бюджетної установи. Мета кваліфікаційної магістерської роботи полягає у вивченні теоретичних засад та розробленні практичних рекомендацій щодо організації і методики бухгалтерського обліку в бюджетній установі.
В работе исследованы организация и методика учета в государственном учреждении. Проведен анализ ведения и организации бухгалтерского учета и учетной политики учреждения, что влияет на работу бюджетного учреждения. Цель квалификационной магистерской работы заключается в изучении теоретических основ и разработке практических рекомендаций по организации и методики бухгалтерского учета в бюджетном учреждении.
The paper investigates the organization of and methods of accounting in a budgetary institution. The analysis of conducting an the organization of accounting policy of establishment influencing work of budgetary establishment is carried out. The purpose of the master’s thesis is to study the theoretical foundations and develop practical recommendations for the organization and methods of accounting in budgetary institution.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Мальованна, А. С. "Організація і методика обліку та аудиту надходження і вибуття основних засобів." Master's thesis, Сумський державний університет, 2020. https://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/81679.

Full text
Abstract:
У роботі досліджено теоретичні аспекти організації обліку та аудиту надходження і вибуття основних засобів, проведено аналіз діяльності підприємства, що досліджується. Основною метою цього дослідження є розробка пропозицій і рекомендацій щодо покращення стану організації і методики обліку та аудиту надходження і вибуття основних засобів
The theoretical aspects of the organization of the account and audit of receipt and disposal of fixed assets are investigated in the work, the analysis of activity of the investigated enterprise is carried out. The main purpose of this study is to develop proposals and recommendations for improving the organization and methods of accounting and auditing the receipt and disposal of fixed assets.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Дергачова, Ілона Олександрівна. "Облік і контроль видатків бюджетної установи на прикладі Управління молоді та спорту Хмельницької міської ради." Магістерська робота, Хмельницький національний університет, 2021. http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/11561.

Full text
Abstract:
Об’єкт дослідження – господарська діяльність та обліковий процес видатків Управління молоді та спорту Хмельницької міської ради. Предмет дослідження – сукупність теоретичних, методологічних та практичних питань, які пов'язані з організацією обліку, аналізу, контролю за витрачанням видатків досліджуваної установи. Метою магістерської роботи є дослідження організації обліку та контролю за видатками в Управлінні молоді та спорту Хмельницької міської ради та розробка рекомендацій щодо їх удосконалення. За результатами дослідження сформульовані висновки щодо сучасного стану обліку, аналізу та контролю видатків бюджетної установи й удосконалення їх методики. Одержані результати можуть бути використані в практиці облікової та аналітичної роботи досліджуваної установи.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Франкевич, Марина Юріївна. "Облік і аудит поточних виплат працівникам на прикладі ТДВ «Хмельницькзалізобетон», м.Хмельницький." Магістерська робота, Хмельницький національний університет, 2021. http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/11551.

Full text
Abstract:
У дипломній роботі розглянуто теоретичні основи бухгалтерського обліку та аудиту розрахунків з оплати праці товариства з додатковою відповідальністю. Актуальність теми доводиться тим, що саме через відповідну організацію заробітної плати на підприємстві досягається необхідний компроміс між інтересами працедавця і працівника. Проаналізовано умови діяльності відкритого товариства з додатковою відповідальністю „Хмельницькзалізобетон”. Визначено його фінансовий стан. За проведеними розрахунками загалом можна зробити позивний висновок. Спостерігається зростання майна товариства. Досліджено порядок облікових процедур розрахунків з оплати праці товариства. Розглянуто порядок нарахування заробітної плати; здійснення відповідних утримань із заробітної плати працівників. Розглянуто облік допомоги у разі тимчасової непрацездатності. Проведено перевірку правильності ведення та повноти відображення в обліку операцій з оплати праці. За її даними визначено, що товариство дотримується вимог чинного законодавства.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Фальченко, Олена Олександрівна, and І. Ю. Богдан. "Удосконалення обліку оплати праці бюджетних установ." Thesis, НТУ "ХПІ", 2016. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/26434.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Білан, О. В. "Організація і методика обліку в бюджетних установах." Master's thesis, Сумський державний університет, 2018. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/71404.

Full text
Abstract:
У роботі досліджено організацію та методику обліку у державній установі.
The organization and methodology of accounting in a public institution are investigated in this work. Conducted analysis of accounting, accounting policies that affect the work of a budget institution.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Book chapters on the topic "Облік фондів"

1

Бондаренко, О. М., О. В. Попович, and Н. М. Задерака. "ОБЛІК І ФІНАНСУВАННЯ ВИПЛАТ ІЗ ТИМЧАСОВОЇ НЕПРАЦЕЗДАТНОСТІ В СИСТЕМІ ЦИФРОВІЗАЦІЇ СОЦІАЛЬНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ДЕРЖАВИ." In Economics, management and administration in the coordinates of sustainable development. Publishing House “Baltija Publishing”, 2021. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-26-157-2-21.

Full text
Abstract:
Із червня 2021 р. Україна поступово переходить до цифровізації соціальної відповідальності держави шляхом уведення по всій території видачі електронних листків непрацездатності (е-лікарняні). Потреба в зазначеному переході є актуальною, адже це призведе до зменшення витрат держави щодо друку бланків суворої звітності (листок непрацездатності) і можливості проведення постійного контролю медичних закладів та підприємств із боку фонду соціального страхування. Щоб дана новація відбулася більш якісно, було прийнято рішення цей процес проводити поступово. Але з 1 жовтня 2021 р. українські медичні заклади обов’язково замість виписки паперового листка непрацездатності переходять на оформлення його електронного варіанта. Хоча до 1 лютого за деяких умов усе ж буде продовжено видачу паперових листків непрацездатності. На жаль, проблема проведення автоматизованого обліку електронних листків непрацездатності є актуальною в умовах сьогодення. Це пов’язано з тим, що електронні послуги Пенсійного фонду постійно потребують оновлення та поліпшення щодо оформлення е-лікарняного.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography