Academic literature on the topic 'Нестаціонарні дані'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Нестаціонарні дані.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Нестаціонарні дані"

1

Жихаpєва, Н. В., Є. О. Бабой, Р. Е. Талибли, and Н. О. Жихарєва. "Шляхи підвищення енергоефективності систем кондиціювання повітря в басейні." Refrigeration Engineering and Technology 53, no. 5 (November 2, 2017): 47–51. http://dx.doi.org/10.15673/ret.v53i5.851.

Full text
Abstract:
В роботі розглянуті шляхи підвищення ефективності систем кондиціювання повітря для закритих басейнів цілорічного функціонування, розглянуті деякі технології i елементи, вдосконалення яких безпосередньо підвищує енергоефективність i знижує споживання електроенергії в річному циклі використання систем кондиціювання в які входять осушувачі повітря. Шляхами підвищення енергоефективності системи кондиціювання повітря басейну є: економічно-доцільна ізоляція, використання рекуператора, застосування байпасування та врахування нестаціонарності теплонадходження. Особливий інтерес представляє зниження добового споживання енергії та оцінка часу підготовки після функціонування в нічному режимі очікування систем забезпечення мікроклімату в приміщенні з басейном Показані результати розрахунків за розробленою методикою, яка враховує нестаціонарні тепловологістні зовнішні та внутрішні навантаження та вплив чинників обладнання та дані рекомендації.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Гриша, Олена Василівна. "Нестаціонарні стратегії у задачі розподілу ресурсів ІТ проекту." Адаптивні системи автоматичного управління 1, no. 18 (December 11, 2011): 50–54. http://dx.doi.org/10.20535/1560-8956.18.2011.33476.

Full text
Abstract:
У даній статті викладено підхід до розподілу трудових ресурсів ІТ проекту на основі вибору нестаціонарної змішаної стратегії. Надано імітаційну модель дослідження вірогідного виконання проекту в умовах дії фактору новизни виконуваних робіт, змін зрілості команди та динаміки ризиків. Вирішено задачу оптимізації нестаціонарної змішаної стратегії
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Єременко В. С., Осінцева М. Б. "10.36.910. ПЕРЕТВОРЕННЯ ГАБОРА В ЗАДАЧІ АНАЛІЗУ НЕСТАЦІОНАРНИХ СИГНАЛІВ." Перспективні технології та прилади, no. 14 (December 4, 2019): 72–76. http://dx.doi.org/10.36910/6775-2313-5352-2019-14-12.

Full text
Abstract:
В даній статті представлено аналіз полігармонічних сигналів за допомогою перетворення Д. Габора. Розглянуто різновиди часових вікон і їх характеристики. Досліджено застосування часових вікон в задачі аналізу нестаціонарних сигналів, за допомогою програми, розробленої у пакеті Mathcad. Визначено переваги і недоліки перетворення Габора. In this paper an analysis of nonstationary signals is presented using the transformation of Habor. Variants of time windows and their characteristics are considered. Investigation of the use of time windows in the problem of analysis of nonstationary signals, using the program developed in the package Mathcad. Was determined the advantages and disadvantages of Habor’s transformation.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Круковский, Павло, Віктор Поклонський, and Сергій Новак. "РАСЧЕТ ЖЕЛЕЗОБЕТОННОЙ ПЛИТЫ ПЕРЕКРЫТИЯ ПРИ ВОЗДЕЙСТВИИ ПОВЫШЕННЫХ ТЕМПЕРАТУР ПОЖАРА." Науковий вісник: Цивільний захист та пожежна безпека, no. 2(10) (April 13, 2021): 69–82. http://dx.doi.org/10.33269/nvcz.2020.2.69-82.

Full text
Abstract:
Розроблено методику чисельного дослідження напружено-деформованого стану залізобетонних конструкцій плит перекриттів з урахуванням нестаціонарних полів температур в арматурі і бетоні за стандартним температурним режимом і температурному режимі реальної пожежі. В рамках методики використовуються характеристики материлов, наведені в ДСТУ-Н Б EN 1992-1-2, а також вихідні дані, необхідні для застосування уточненого методу розрахунку. Ці дані встановлюються шляхом аналізу наявних в літературі експериментальних даних і характеристик матеріалів, наведених в Єврокодах. При оцінці вогнестійкості конструкцій уточненим методом розрахунку враховуються всі фактори, які справляють істотний вплив на напружено-деформований стан конструкції при пожежі. Визначають підвищення і поширення температури в конструкції в заданий момент часу (теплотехнічний розрахунок) і механічну поведінку конструкції (статичний розрахунок), при цьому враховується відповідний сценарій пожежі. Методика ілюструється на прикладі розрахунку на вогнестійкість залізобетонної плити перекриття. Проведено розрахунки з реалізацією пов'язаних термопрочностних завдань в програмному комплексі ANSYS. Проектування залізобетонної плити перекриття виконувалося в модулі Design Modeller програми ANSYS. Потім здійснювалися послідовно розрахунки в модулях TRANSIENT THERMAL і STATIC STRUCTURAL. Бетон і арматура моделюються об'ємними елементами. Підхід не вимагає прив'язки сітки кінцевих елементів до кроку арматури, що дозволяє застосовувати його до завдань з реальними розмірами. У прийнятій моделі бетону поверхня плинності складається з двох пересічних конічних поверхонь Друкера-Прагера. Результати розрахунків добре узгоджуються з представленими літературними експериментальними даними. Використання запропонованої методики дозволяє досить точно оцінити вогнестійкість залізобетонних конструкцій і прогнозувати їх напружено-деформований стан при пожежі.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Середа, Д., Д. Кругляк, І. Бєлозір, Д. Кіфорук, and А. Проломов. "ФІЗИКО-МЕХАНІЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ОТРИМАННЯ ЗАХИСНИХ ПОКРИТТІВ ДЕТАЛЕЙ, ЛЕГОВАНИХ КРЕМНІЄМ, ТИТАНОМ ТА БОРОМ." Математичне моделювання, no. 2(45) (December 13, 2021): 114–20. http://dx.doi.org/10.31319/2519-8106.2(45)2021.246968.

Full text
Abstract:
В роботі розглянуто отримання борованих, силіційованих та титанованих покриттів при нестаціонарних температурних умовах. Проведено термодинамічний аналіз та фізико-механічне моделювання формування покриттів на мідних сплавах, на кожній із стадій нанесення покриттів в умовах СВС. Визначено концентрації газоподібних продуктів, для розрахунків рівноважних складів порошкових СВС-шихт у режимі теплового самозаймання знаходили дані по двом термодинамічним властивостям: ентальпії Нт і енергії Гиббса GТ. Для розрахунків рівноваги хімічних реакцій у досліджуваній системі, а також для визначення рівноважних складів компонентів, що брали участь у цих реакціях, визначали константи рівноваги всіх незалежних реакцій, можливих у даних шихтах. Проведені розрахунки і їх аналіз дозволяють одержати інформацію про механізм отримання покриттів в умовах СВС, а застосування програмного аналізу — виконати об'єктивну оцінку складу порошкових СВС- шихт для регулювання даного процесу. Основними продуктами в газовій фазі, у діапазоні температур 1200—1800 К, є йодиди, фториди, хлориди хрому, алюмінію, бору, титану й кремнію. В результаті розрахунків концентрації газоподібних продуктів СВС- реакцій встановлено, що при температурі 400—750 К відбувається розпад ГТА (NH4Cl, NH4F и I2). З температури 750—900 К, відбувається розпад продуктів реакції, що підтверджується появою продуктів розкладання й різке збільшення кількості молей газу.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Нестаціонарні дані"

1

Степаненко, Ю. С. "Застосування рекурентних діаграм для класифікації часових рядів." Thesis, ХНУРЕ, 2020. http://openarchive.nure.ua/handle/document/12133.

Full text
Abstract:
Повторюваність - основна властивість динамічних систем, яку можна використовувати для характеристики поведінки системи у фазовому просторі. Потужним інструментом їх візуалізації та аналізу є рекурентна діаграма. Методи, що ґрунтуються на них, виявилися дуже успішними, особливо в аналізі коротких, зашумлених та нестаціонарних даних, як вони характерні. У цій статті описаний метод класифікації часових рядів на основі побудови графіків рецидивів. Часовий ряд перетворюється на графіки повторення - чорно-біле зображення. Далі, звивиста нейронна мережа використовується для класифікації зображення. Результати показали, що розглянутий метод має досить високу точність класифікації.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography