Academic literature on the topic 'Міжнародна економічна інтеграція'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Міжнародна економічна інтеграція.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Міжнародна економічна інтеграція"

1

Кривенко, Н. В. "Міжнародна економічна інтеграція та СОТ." Вісник Хмельницького національного університету. Економічні науки, no. 2 (2018): 43–54.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Філіпенко, А. С. "Міжнародна економічна інтеграція: сучасний теоретичний дискурс." Науковий вісник Дипломатичної академії України. Серія "Економічні науки", Вип. 23, ч. 3 (2016): 54–61.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Кривенко, Н. В. "Міжнародна економічна інтеграція між країнами, що розвиваються." Вісник Хмельницького національного університету. Економічні науки, no. 6, т. 2 (2017): 247–51.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Алейнікова, О. В. "Міжнародна економічна інтеграція як процес наднаціонального регулювання сфери економічних відносин." Вісник соціально-економічних досліджень, no. 2 (53) (2014): 8–13.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Бурлай, Т. "Міжнародна економічна інтеграція та європейські інтеграційно-конвергенційні процеси." Економічна теорія, no. 4 (2018): 93–111.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

POGREBNІAK, Galyna. "ФУНКЦІОНУВАННЯ РЕЖИСЕРСЬКИХ МОДЕЛЕЙ АВТОРСЬКОГО КІНО В КУЛЬТУРНО-МИСТЕЦЬКОМУ ПРОСТОРІ МІЖНАРОДНИХ КІНОФЕСТИВАЛІВ." ART-platFORM 4, no. 2 (November 21, 2021): 164–88. http://dx.doi.org/10.51209/platform.2.4.2021.164-188.

Full text
Abstract:
У статті розглядаються міжнародні кінофестивалі, які мають значний соціально-економічний потенціал і є потужною складовою культурно-мистецького життя. Показано, що прикметою нинішніх міжнародних кінофестивалів є поновлення тенденції гострого критичного погляду на світ, а також посилення авторського начала, що відображає життєвий досвід, характер світосприйняття та світовідтворення режисера-постановника – творця власної кіномоделі. Обґрунтовано спроможність ведення міжкультурного діалогу засобами авторського кіно. Визначається місце українських авторських фільмів у міжнародному фестивальному просторі. Простежується процес входження вітчизняного авторського кінематографа в міжнародний фестивальний простір з метою розповсюдження інформації про системні зміни в законодавстві щодо підтримки кіноіндустрії; маніфестації специфічної художньо-естетичної та морально-етичної спрямованості українського кіномистецтва; демонстрації рівня професійної підготовки кінематографістів; представлення фільмової продукції представникам міжнародної дистриб’юції; на­лагодження кроскультурних зв’язків; зміцнення кінематографічного іміджу України. Встановлено, що нагородження українських кіномитців призами престижних міжнародних кінофестивалів свідчить про спроможність вітчизняних майстрів, утверджуючи національні пріоритети та висвітлюючи значимі загальнолюдські проблеми, спілкуватись із міжнародною спільнотою зрозумілою кінематографічною мовою. Доведено, що успіх українських фільмів на міжнародних кінофорумах демонструє затребуваність вітчизняного авторського кіно в сучасному культурному просторі, поступове формування брендів «українське кіно», «українське авторське кіно», створення в потенційних партнерів упізнаваного позитивного образу України. Доведено, що значний успіх Фестивалів українського кіно в різних країнах світу свідчить про те, що вітчизняні авторські фільми виступають потужним каналом комунікації, складником культурної дипломатії, дієвим інструментом культурної політики України, сприяючи творенню її іміджу як кінематографічної країни та інтеграції у світовий культурний простір.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Hrechanyk, N. Yu. "МІЖНАРОДНИЙ МАРКЕТИНГ ЯК ВІДОБРАЖЕННЯ СУЧАСНИХ ГЛОБАЛІЗАЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ." Actual problems of regional economy development 2, no. 14 (July 27, 2018): 128–35. http://dx.doi.org/10.15330/apred.2.14.128-135.

Full text
Abstract:
Сучасне світовий економічний простір являє глобальну систему економічних взаємозв'язків і взаємозалежностей, який охоплює всі локальні та національні економічні системи, що пов'язані один з одним міжнародним поділом праці і різними формами інтеграції на рівні ресурсів, продуктивних сил та політично – правових відносин.Глобалізація зумовлює участь як окремих компанії так і суспільства вцілому до глобальної конкуренції: ринки, організації, мови, культури більше не мають чітких територіальних кордонів, межам, бар'єрів. Глобалізація робить доступним всі світові ресурси: природні, технологічні, інформаційні, інтелектуальні. Це значно прискорює розвиток і збільшує можливості для компаній будь-якого ринку та рівня організації .Міжнародний маркетинг – це комплекс заходів фірми по здійсненню зовнішньоекономічної діяльності за межами своєї країни з метою досягнення нових комерційних цілей.Міжнародний маркетинг виступає як відповідна реакція бізнесового світу на такі процеси як: розширення партнерських взаємин на світовому ринку, зростання виробничих можливостей, швидке оновлення товарного асортименту, часті зміни характеру і структури ринкового попиту, його кон'юнктурні коливання, спільні та відмінні риси окремих культур інформаційне забезпечення тощо.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Зелінська О.М. "СУТНІСТЬ ТА ПРОБЛЕМИ РОЗВИТКУ МІЖНАРОДНОЇ ЕКОНОМІЧНОЇ ІНТЕГРАЦІЇ." Економічний форум 1, no. 4 (November 30, 2019): 19–25. http://dx.doi.org/10.36910/6765-2308-8559-2019-4-3.

Full text
Abstract:
У роботі розглянуто сутність поняття міжнародної економічної інтеграції, як однієї з ключових аспектів здійснення державою зовнішньоекономічної діяльності. Приділено також увагу особливостям розвитку інтеграційних процесів в Західній Європі. Зокрема авторами визначено, що європейська інтеграція є складним та суперечливим соціально-економічним процесом налагодження тісного співробітництва європейських держав. Вона також є одним із проявів тенденції сучасного історичного розвитку, що ставить перед країнами-учасницями конкретні цілі. The paper deals with the essence of the concept of international economic integration, as one of the key aspects of the state's foreign economic activity. Attention is also paid to the peculiarities of the development of integration processes in Western Europe. In particular, the authors have determined that European integration is a complex and controversial socio-economic process of establishing close cooperation between European countries. It is also one of the manifestations of the trend of modern historical development, which sets the participating countries specific goals.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Kryvovyazyuk I. "ФАКТОРИ УСПІХУ МІЖНАРОДНИХ СТРАТЕГІЧНИХ АЛЬЯНСІВ У ІТ-СФЕРІ В УМОВАХ ПОШИРЕННЯ COVID-19." Economic forum 1, no. 4 (November 24, 2021): 20–27. http://dx.doi.org/10.36910/6775-2308-8559-2021-4-3.

Full text
Abstract:
Міжнародний бізнес в ІТ-сфері займає все більшу й більшу частку світового ринку, значною мірою завдячуючи розвитку міжфірмової інтеграції, формуванню міжнародних стратегічних альянсів. Реалізація міжгалузевих інноваційних проєктів, формування нових умов взаємодії держав і бізнесу, технологічна інтеграція науки та виробництва дозволяють успішно долати бар’єри економічних блоків і кордони країн, освоювати нові міжнародні ринки збуту. В науковій статті було вирішене складне завдання – здійснити видову класифікацію факторів успіху міжнародних стратегічних альянсів у ІТ-сфері в умовах поширення COVID-19. Незважаючи на значну кількість публікацій, присвячених проблематиці формування та розвитку міжнародних стратегічних альянсів, її розкривали частково, визначаючи предметну суть стратегічних альянсів, організаційно-правові умови їх формування, переваги й недоліки створення, особливості управління. Зовсім не вирішеною така проблематика постала для сучасних умов – поширення COVID-19. Й не менш важливим є визначення факторів, які сприяють успіху стратегічних альянсів на міжнародних ринках. Здійснений в роботі аналіз наявної динаміки та прогнозування світових витрат на ІТ в період 2020–2022 рр. виявив значне підвищення інтересу до секторів ІТ-бізнесу в умовах поширення COVID-19, формування сприятливих умов для інвестування в продукти програмного бізнесу, порівняно з тим, як більшість компаній світу все ще зазнають скорочення доходів. Це, безумовно, підкреслює вагомість вивчення факторів, що сприяли виявленим тенденціям розвитку ІТ-бізнесу і ролі в цьому міжнародних стратегічних альянсів, частка компаній яких становить близько 20% загальної їх кількості. В ході дослідження факторів впливу на формування та розвиток міжнародних стратегічних альянсів у ІТ-сфері, було визначено такі, що найбільшою мірою сприяли їх успіху в умовах поширення COVID-19. Здійснена видова класифікація таких факторів на основі наступних класифікаційних ознак їх поділу на внутрішні і зовнішні фактори мотивування створення та розвитку міжнародних стратегічних альянсів: за відмінностями у партнерських відносинах і організаційній культурі, за ступенем суміжності полей бізнесу, за ступенем суміжності управління, за можливостями досягнення синергетичного ефекту, за характером дій з боку керівни­цтва, за економічною ситуацією в світі, за ступенем технологічного розвитку країн, за політичною ситуацією в світі. Рекомендований теоретико-методичний підхід взаємопов’язує та взаємодоповнює внутрішні та зовнішні фактори мотивування створення та розвитку міжнародних стратегічних альянсів у ІТ-сфері. Практичне значення дослідження полягає в необхідності врахування визначених внутрішніх і зовнішніх факторів мотивування створення та розвитку міжнародних стратегічних альянсів у ІТ-сфері з метою виявлення ступеня їх впливу динаміку витрат і доходів ІТ та отримання більш достовірних результатів прогнозування їх зміни на майбутнє.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Vashai, Y. V. "МЕТОДИЧНИЙ ІНСТРУМЕНТАРІЙ ОЦІНКИ ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ВІДПОВІДНО ДО СУЧАСНИХ ТЕНДЕНЦІЙ МІЖНАРОДНОЇ ІНТЕГРАЦІЇ." Bulletin National University of Water and Environmental Engineering 3, no. 91 (December 20, 2020): 32. http://dx.doi.org/10.31713/ve320203.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто сутність та методику оцінки зовнішньоекономічної безпеки держави. Проаналізовано сучасні підходи до трансформації структури показників зовнішньоекономічної безпеки відповідно до сучасних тенденцій міжнародної інтеграції. Визначено фактори зовнішнього впливу на економічну безпеку. Наведено пропозиції щодо доповнення Методичних рекомендацій щодо розрахунку економічної безпеки України індикаторами військово-економічної безпеки, враховуючи сучасне торгівельне протистояння України та Російської Федерації в умовах гібридної війни. Запропоновано додаткові індикатори економічної безпеки із встановленими критичними значеннями, що стосуються зовнішньоекономічних відносин ержави.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Міжнародна економічна інтеграція"

1

Третьякова, К. "Економічні та репутаційні ефекти культурної дипломатії: невикористаний резерв України." Thesis, НТУ "ХПІ", 2016. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/23031.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Фіщенко, Л. М., and О. І. Пальчук. "Теоретичні засади формування та розвитку міжнародної економічної інтеграції." Thesis, КНУТД, 2016. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/2422.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Петрушенко, Юрій Миколайович, Юрий Николаевич Петрушенко, Yurii Mykolaiovych Petrushenko, and Н. Є. Косолап. "Вплив міжнародної економічної інтеграції на якість життя населення." Thesis, Видавництво СумДУ, 2010. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/15478.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Рогова, Н. В. "Модифікація зовнішніх факторів ціноутворення в умовах міжнародної економічної інтеграції." Thesis, Українська академія банківської справи Національного банку України, 2007. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/60407.

Full text
Abstract:
Важливим фактором впливу міжнародної економічної інтеграції на процеси ціноутворення є забезпечення висококонкурентного середовища та протидія монополізму. Конкуренція виступає рушійною силою ринкової економіки.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Ведмідь, Н. Г. "Міжнародний економічний імідж України та чинники його формування." Thesis, Вид-во СумДУ, 2012. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/28262.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Какутіч, П. Ю. "Вплив міжнародної інтеграції соціально- економічних систем на розвиток продуктивних сил України." Thesis, Вид-во СумДУ, 2011. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/11300.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Алексєнко, Юлія Сергіївна, and Тамара Юріївна Животченко. "Роль інтеграції та глобалізації в сучасній цивілізації." Thesis, НТУ "ХПІ", 2018. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/36993.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Мусієнко, Ірина Володимирівна. "Культурна дипломатія України в контексті проблем євроінтеграції та міжнародних економічних стосунків." Thesis, Львівська фундація суспільних наук, 2015. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/20830.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Янусь, І. М. "Напрямки удосконалення податкової та митної системи в умовах інтеграційних процесів." Thesis, НТУ "ХПІ", 2012. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/27410.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Дідора, Ілона Ігорівна. "Сучасна інтеграційна політика ЄС та Україна." Магістерська робота, Хмельницький національний університет, 2021. http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/11238.

Full text
Abstract:
Зовнішня політика є важливим фактором становлення держави як міжнародного гравця і в пошуках зовнішньополітичного курсу України, з моменту становлення її незалежності, обрано курс європейської інтеграції. Внутрішньо-економічні та зовнішньо-політичні проблеми України потребують залучення зовнішніх партнерів для їх вирішення, Європейський Союз є потужним та вигідним партнером для України, дослідження питання інтеграційного процесу, загроз та перспектив для співробітництва з ЄС є перспективою для розвинутої та демократичної держави. Перший розділ розкриває теоретичні, історичні та законодавчі аспекти інтеграційної політики ЄС та місця в них України. У другому розділі проведено детальний аналіз основних сфер діяльності України та ЄС, їх розвитку в перерізі з зовнішніми загрозами та впливами. Також розглянуто основні засади інтеграційної політики ЄС та стану основних сфер діяльності Європейського Союзу У третьому розділі побудовано когнітивну та тренд-сезонну моделі розвитку інтеграційних процесів ЄС та України. Проведено прогноз міграції Європейського Союзу як невід’ємної складової інтеграційної політики ЄС та впливу її на інтеграційну політику України. Результати роботи можуть бути використані при подальшому дослідженні даної теми та використані у темах навчальних курсів, які стосуються інтеграційних процесів ЄС та України.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Books on the topic "Міжнародна економічна інтеграція"

1

Міжнародна економічна інтеграція на початку 21 століття. Київ: Знання України, 2004.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography