Academic literature on the topic 'Молоді науковці'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Молоді науковці.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Молоді науковці"

1

Ващуленко, О. С. "Молоді науковці НАН України : стан та перспективи." Наука та наукознавство, no. 2 (84) (2014): 34–41.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Пислар А. Б. "ПЕРІОДІЗАЦІЯ РОЗВИТКУ ВИХОВАННЯ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ В ЗАКЛАДАХ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ УКРАЇНИ (1958-1991 РР.)." ПЕДАГОГІЧНИЙ АЛЬМАНАХ, no. 48 (February 17, 2021): 257–61. http://dx.doi.org/10.37915/pa.vi48.232.

Full text
Abstract:
У статті на основі аналізу джерельної бази зроблена спроба обґрунтувати періодизацію розвитку виховання учнівської молоді в закладах професійно-технічної освіти України в 1958–1991 роках.Акцентовано, що при обґрунтуванні періодизацій певних педагогічних процесів науковці зазвичай спираються на закономірності соціально-економічного й політичного розвитку суспільства, а також на історичні особливості розвитку народної освіти і педагогічної думки в цілому та виховання молодого покоління зокрема. Проаналізовано наукові праці С. Батишева, О. Веселової, Н. Глазунової, В. Кульчицького, Н. Нічкало, О. Сухомлинської, в яких розглядаються періодизації розвитку різних історико-педагогічних процесів, а саме: радянської педагогіки, професійно-технічної освіти в СРСР, системи професійно-технічної освіти, виховання учнівської молоді в закладах професійно-технічної освіти, патріотичного виховання в школах України. На цьому підґрунті відокремлено три періоди розвитку виховання учнівської молоді в закладах професійно-технічної освіти України досліджуваної доби, а саме: 1) 1958–1971 роки – орієнтація на суспільне виховання учнівської молоді та формування комуністичної моралі; 2) 1972–1984 роки – посилення впливу Комуністичної партії та ідеологічного виховання, становлення «патерналізму»; 3) 1985–1991 рр. – початок демократичної перебудови виховного процесу. Виявлено, що ці періоди відображають розвиток виховання учнівської молоді в закладах професійно-технічної освіти України, зумовлені впливами державної політики, розвитком педагогічної думки та змінами соціально-економічних умов у ті часи.Підсумовано, що будь-яка періодизація розвитку виховання учнівської молоді в закладах професійно-технічної освіти України не висвітлює в повній мірі всіх умовностей, тим самим дає можливість для подальшого наукового пошуку.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Губеладзе, Ірина Гурамівна, Анна Володимирівна Яцишин, and Аліса Сергіївна Сухіх. "РОЛЬ ЦИФРОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ У ФОРМУВАННІ ПОЧУТТЯ ВЛАСНОСТІ МОЛОДОГО ВЧЕНОГО." Information Technologies and Learning Tools 85, no. 5 (November 1, 2021): 304–22. http://dx.doi.org/10.33407/itlt.v85i5.4533.

Full text
Abstract:
Застосування цифрових технологій суттєво змінило специфіку науково-дослідної діяльності. Підвищення власної цифрової компетентності є важливим для наукових і науково-педагогічних працівників, аспірантів та докторантів, оскільки саме вони здійснюють наукові дослідження і популяризують науку серед широкої громадськості. Нині цифрові технології є ефективним засобом не тільки для проведення, представлення і впровадження результатів наукових досліджень у практику, а й для формування у молодого вченого відчуття спільності з науковою спільнотою своєї установи, країни і світу загалом, почуття власності та створення власного наукового продукту. Під почуттям власності ми розуміємо суб’єктивне емоційне переживання людини щодо належності їй певних об’єктів власності, що відображає зміст та значення, яке мають для неї реальні або абстрактні, конкретні або узагальнені об’єкти власності, тобто все те, що може назвати своїм («мою установу», «моє робоче місце», «моя наукова праця», «мої матеріали»). Представлено результати емпіричного дослідження, які підтвердили позитивний взаємозв’язок між рівнем прояву почуття власності, рівнем задоволеності науковою діяльністю, психологічним благополуччям і відчуттям ефективності й потрібності власної наукової діяльності. Розроблено рекомендації для формування почуття власності серед аспірантів і молодих учених і посилення його із застосуванням цифрових технологій. Запропоновано та обґрунтовано перелік цифрових технології, що доцільно застосовувати для формування почуття власності молодих учених, зокрема сайт установи, сторінки в соціальних мережах: Facebook, Instagram, канал YouTube, е-пошта, Google Форм, Telegram, Viber, Google Meet, Zoom, Microsoft Teams та ін. Наголошено на важливості застосування цифрових технологій для формування почуття власності аспірантів і молодих учених. Визначено, що створення системи соціально-психологічного супроводу аспіранта і молодого ученого для входження в наукове середовище позитивно позначиться на рівні психологічного благополуччя молодих дослідників та на забезпеченні можливостей побудови ними успішної наукової кар’єри та підвищенні відчуття життєвої успішності.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Мамренко М.А. "Науково-педагогічна школа як предмет історико-педагогічного дослідження." ПЕДАГОГІЧНИЙ АЛЬМАНАХ, no. 46 (February 12, 2021): 252–58. http://dx.doi.org/10.37915/pa.vi46.135.

Full text
Abstract:
У статті здійснено аналіз науково-педагогічної школи як предмета історико-педагогічного дослідження. Розглянуто основні підходи до визначення понять «наукова школа», «науково-педагогічна школа». Висвітлено методи дослідження наукової школи (метод теоретичного аналізу і синтезу, метод класифікації), подано перелік ознак науково-педагогічних шкіл (розробка нових оригінальних напрямків науки; спільність основних науково-дослідних завдань, які вирішуються науковою школою; спільність провідного принципу і методичного прийому вирішення поставленого науково-дослідного завдання; навчання молодих поколінь учених основам майстерності наукової творчості), проаналізовано основні аспекти діяльності науково-педагогічної школи (педагогічний, виробничий, культурологічний) з метою опису її сутнісних характеристик. Виділено специфічні риси у визначенні сутності науково-педагогічної школи. Виокремлено істотні ознаки, які дозволяють ідентифікувати наукову школу як явище (апробовані механізми в наступності, формування традицій, індивідуальний педагогічний стиль діяльності представників науково-педагогічної школи), а також розкрито основні її функції, а саме: виробництво наукових знань (дослідження і навчання); поширення наукових знань (комунікація); підготовка обдарованих вихованців (відтворення). Висвітлено специфічні принципи ефективної діяльності науково-педагогічної школи, схарактеризовано критерії та показники її сформованості для дотримання єдності підходів у визначенні сутності даного поняття, до яких належать: захист дисертацій, наявність відкриттів, видання монографій, тощо. Визначено перспективи подальшого дослідження : з’ясування ґенези, розвитку і теоретико-методологічних засад науково-педагогічних шкіл у закладах вищої освіти Херсонщини.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Кін, О. М. "НАУКОВІ ПІДХОДИ ДО ДОСЛІДЖЕННЯ ПРОБЛЕМИ РОЗВИТКУ ГРОМАДСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ В ЗАКЛАДАХ ВИЩОЇ ОСВІТИ УКРАЇНИ ХХ СТ." Педагогіка та психологія, no. 63 (April 2020): 69–79. http://dx.doi.org/10.34142/2312-2471.2020.63.08.

Full text
Abstract:
У статті представлені різні наукові підходи, що дозволяють ґрунтовно дослідити та проаналізувати проблему розвитку громадської діяльності студентської молоді вищих навчальних закладів України ХХ століття. Актуальність проблеми зумовлена суперечностями, зокрема: між необхідністю врахування впливу процесів громадської діяльності студентів на формування особистості й недостатністю дослідження національного молодіжного руху як інституту соціалізації і виховання молодого покоління. Метою статті є вивчення та аналіз різних наукових підходів до дослідження проблеми розвитку громадської діяльності студентської молоді вищих навчальних закладів України ХХ століття. Автором були використані такі методи дослідження: аналіз, узагальнення, систематизація історикопедагогічних, науково-методичних праць учених з проблеми розвитку громадської діяльності студентської молоді. У статті показано, що для здійснення об’єктивного і комплексного дослідження розвитку і організації громадської діяльності студентів ХХ століття в Україні доцільно використовувати сукупність науково-методологічних підходів. Було доведено, що базовими для нашого дослідження стали такі підходи: системний, синергетичний, історіографічний, культурологічний, хронологічний, історичний феноменологічний, аксіологічний, цивілізаційний, парадигмальнопедагогічний. Автором представлено змістовну характеристику кожного з наукових підходів, визначено їхню сутність, особливості використання у науково-дослідній практиці. У статті простежено закономірності виникнення та розвитку кожного з підходів, встановлено їхнє місце і практичне значення у науковому полі досліджуваної проблеми. Було доведено, що система зазначених наукових підходів дозволить відобразити цілісність досліджуваних процесів і явищ, обґрунтувати закономірності розвитку і становлення даної наукової проблеми, дати об’єктивну і змістовну характеристику основним науковим категоріям дослідження, простежити тенденції і закономірності розвитку громадської діяльності студентської молоді України ХХ століття.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Гребінь, Світлана, and Лілія Васильченко. "Трансдисциплінарність у змісті природничо-математичної освіти." New pedagogical thought 108, no. 4 (January 6, 2022): 124–28. http://dx.doi.org/10.37026/2520-6427-2021-108-4-124-128.

Full text
Abstract:
У статті аналізуються світові трансформаційні зміни в різноманітних сферах життєдіяльності суспільства, що сприяють процесу реформування освіти в Україні. Нова українська школа пропонує нові підходи і технології, що відповідають запитам суспільства та забезпечують формування конкурентоспроможності сучасної молоді на міжнародному ринку праці. У публікації окреслюється один із таких підходів – трансдисциплінарний, що поєднує в єдине ціле дисципліни та наукове знання. Переосмислюються деякі аспекти впровадження означеного підходу в природничо-математичній галузі в закладах середньої освіти, розглядається вектор розвитку організації освітнього процесу від дисциплінарності до трансдисциплінарності. Підкреслюється, що вітчизняні науковці та соціальні інституції розуміють неможливість неврахування такого важливого аспекту як «трансдисциплінарність», у зв’язку з чим вимушені залишити поле своєї діяльності та функціонування і поринути в інноваційний простір. Ключову роль за цієї умови надано природничо-математичному напряму. Зазначається, що в освітні програми природничих наук сучасної України передбачено запровадження трансдисциплінарного підходу (реалізація STEM-освіти) від початкової школи до вищої та професійної. Трансдисциплінарний підхід до навчання дає змогу поєднати науку, технології, інженерію та математику, є одним із основних щодо впровадження STEM-освіти та підвищення якості викладання природничо-математичних дисциплін в Україні. Автори підкреслюють, що запити суспільства та потреби сучасної економіки роблять природничо-математичну освіту ключовим напрямом, одним із основних чинників інноваційного розвитку освіти та складовою української державної політики щодо зміцнення людського капіталу та підвищення конкурентоздатності української молоді.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Олексюк, Оксана. "ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНЕ ВИХОВАННЯ СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ: З ДОСВІДУ ВПРОВАДЖЕННЯ." Інноватика у вихованні 1, no. 11 (May 30, 2020): 116–21. http://dx.doi.org/10.35619/iiu.v1i11.280.

Full text
Abstract:
У статті розглядається досвід упровадження завдань військово-патріотичного виховання студентської молоді у ході діяльності Науково-дослідного центру військово-патріотичного виховання Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського. В основі діяльності центру – ідеї В.О. Сухомлинського щодо патріотичного виховання молоді з урахуванням сучасних наукових розробок вітчизняних науковців. Схарактеризовано напрями роботи, за якими здійснюється діяльність фахівцями Науково-дослідного центру та творчою групою викладачів, а саме: науково-дослідницька, науково-інформаційна, науково-організаційна, науково-методична та організаційна. Наведено перелік методик дослідження патріотичної та військово-патріотичної спрямованості особистості студента. Представлений аналіз діяльності фахівців Науково-дослідного центру з проведення науково-практичних конференцій та виховних заходів військово-патріотичного спрямування із залученням студентів, викладачів та виховників громадських організацій. Висвітлена співпраця з громадськими ветеранськими організаціями, учасниками АТО/ООС, Координаційною радою з військово-патріотичного виховання при Миколаївській обласній державній адміністрації під час проведення Всеукраїнського семінару «Кузня Захисників України». У перспективі подальших розвідок заплановані виховні заходи для учнівської молоді, наукові розробки для виховників з військово-патріотичного спрямування.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Zakhozha, Natalia, Olga Kasarda, Vladimir Zakhozhiy, Oksana Usova, and Andrey Gavrilyuk. "Фактори патології органів зору в студентів та їх профілактика." Physical education, sports and health culture in modern society, no. 2(42) (July 26, 2018): 111–16. http://dx.doi.org/10.29038/2220-7481-2018-02-111-116.

Full text
Abstract:
Актуальність статті зумовлена значною кількістю студентської молоді з порушенням зору, що викликає тривогу як у медиків, так і в педагогів, адже зір – один із найголовніших аналізаторів організму, який забезпечує отримання повної динамічної інформації про колір, форму, віддаль, навколишній світ тощо. Мета роботи – узагальнення причин патології органів зору та способи його збереження. Методологія дослідження – аналіз науково-методичної літератури, опитування студентів щодо користування комп’ютерними й мобільними пристроями. Результати. Узагальнено фактори патології зору, які можуть бути спадковими, вродженими та набутими. Спадкові передаються від батьків або через покоління. До вродженої патології можуть призвести негативні впливи на плід у період вагітності. Причиною набутих є захворювання внутрішніх систем й органів, передусім хвороби ЛОР-органів та серцево-судинні патології, шкідливі звички, нераціональне харчування, екологічні умови, а також робота з дисплеями. Багатогодинне читання з монітора провокує зоровий синдром і загалом погіршує зір. Студентська молодь надто захоплюється комп’ютерними й мобільними технологіями, незважаючи на їх негативний вплив. Тому науковці наголошують на необхідності дотримання правил користування комп’ютерами й мобільними пристроями, наводять спеціальні вправи для профілактики та корекції зору, завдяки яким підвищуються рівень й інтенсивність обмінних процесів в організмі, посилюється кровообіг. Регулярне їх виконання позитивно впливає як на роботу м’язів ока, так і на гостроту зору. Висновки. Керуючись як загальними, так і спеціальними рекомендаціями, такими як належна організація роботи з дисплеями, регулярні перерви, використання вправ для розслаблення та лікувальної гімнастики, можна запобігти патології зору.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Sukhenko, Igor. "Формування культури здоровʼя – необхідний компонент виховання молоді." Physical education, sports and health culture in modern society, no. 1 (45) (May 24, 2019): 29–36. http://dx.doi.org/10.29038/2220-7481-2019-01-29-36.

Full text
Abstract:
Актуальність. Формування культури здоров’я – це тематика, що потребує комплексного глибокого дослід- ження, у якому повинні брати участь науковці з багатьох галузей науки. Здоров’я нації безпосередньо впливає на працездатність і продуктивність праці, економіку країни, моральний клімат у суспільстві, виховання молодого покоління, відображає образ і якість життя. Мета дослідження – виявити умови та фактори, необхідні для формування культури здоров’я підростаючого покоління. Методи дослідження – аналіз й узагальнення літературних джерел, системно-структурний аналіз. Результати роботи. Важливим профілактичним фактором у зміцненні здоров’я людини є здоровий спосіб життя. Стверджується, що формування культури здоров’я підроста- ючого покоління повинно бути пріоритетним напрямом у державній політиці. Практичною стороною забез- печення здоров’я є створення необхідних економічних, соціальних і духовних умов. Здоров’я як пізнавальна проблема постає у зв’язку з потребою привести у відповідність сформовані раніше уявлення про здоров’я людини із сучасним рівнем науки й практики (тобто на новому методологічному, теоретичному та емпіричному рівнях). На нашу думку, культура здоров’я особистості – це комплексна програма, яка функціонує на основі отримання й усвідомлення знань про здоровʼя, із метою покращення роботи функцій життєдіяльності та стану органів людини, продовження його фізичного й творчого довголіття. Гармонійність фізичного розвитку як сукупність морфо- логічних і функціональних ознак є одним із найважливіших показників здоровʼя людини. Висновки. Розглянуто фактори, які впливають на формування культури здоров’я молоді, а саме: середовища, екології та особистості. Стверджується, що на процес формування культури здоров’я молоді сприяють такі форми: наявність теоретичної бази, практична складова, уключаючи наочні приклади, мотивація самовдосконалення, спадковість й екологія. Наведено власне бачення форм і факторів формування культури здоров’я молоді.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

МАКАРОВА, Олена, and Павло ЧЕРВОНИЙ. "ПРОФІЛАКТИКА РАДИКАЛІЗМУ СЕРЕД МОЛОДІЖНИХ УГРУПУВАНЬ." Наукові праці Міжрегіональної Академії управління персоналом. Психологія, no. 1 (54) (May 19, 2022): 55–60. http://dx.doi.org/10.32689/maup.psych.2022.1.8.

Full text
Abstract:
Під впливом негативних соціальних, економічних та багатьох інших факторів молоді громадяни країни найбільш схильні до руйнівного впливу соціуму. Серед молодих людей легше формуються радикальні погляди та переконання. Молодь країни поповнює неформальні, кримінальні, екстремістські та терористичні угрупування, які в свою чергу використовують молодь у своїх економічних, політичних та соціальних інтересах. В силу своїх соціальних характеристик та сприйняття навколишнього середовища, молодіжні угрупування є частиною суспільства. Статистичні дані вказують на те що членами молодіжних угрупувань загалом стають особи неповнолітнього, юнацького та молодого віку. Членами молодіжних угрупувань можуть бути як молоді люди чоловічої статі так і жіночої, які в силу соціально – психологічних, демографічних та фізіологічних особливостей є найбільш схильними до радикальних настроїв. Мета. Розглянути поняття та визначення екстремізму, радикалізму в молодіжному середовищі, види та форми екстремістської діяльності. Метою статті є розгляд факторів, які сприяють виникненню та розповсюдженню екстремізму серед молоді. Також метою статті є розгляд видів профілактики екстремізму в молодіжному середовищі. Методи. Теоретичний аналіз наукової літератури, аналіз наукових досліджень в напрямку радикальних угрупувань серед молоді. Результати. В статті розглянуті теоретичні поняття радикалізму, екстремізму та інш., згідно заявленої тематики, визначені види профілактичної роботи серед молоді, яка направлена на запобігання та попередження негативних проявів в молодіжному середовищі. Висновки. Проведений аналіз наукової літератури дозволив більш детально зрозуміти поняття екстремізму та радикалізму, визначити його вплив на соціальне середовище та на молодь. Розглянуті види та форми екстремальної діяльності. Після ретельного вивчення заявленої тематики, нами були визначені види профілактичної діяльності які направлені на запобігання радикалізму серед молоді та молодіжних угрупувань. Також в статті визначено коло осіб які можуть бути задіяні для профілактичної роботи серед молоді.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Молоді науковці"

1

Буяльська, К. О. "Міжінституційні індивідуальні гуманітарні студії в Україні." Thesis, НТУ "ХПІ", 2016. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/22164.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Дранник, В. А. "Мотивація молодих науковців." Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2017. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/7989.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Петіна, О. М. "Напрями залучення талановитої молоді до наукової діяльності." Thesis, КОД, 2015. http://dspace.kntu.kr.ua/jspui/handle/123456789/3199.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Башта, А. В., and Є. В. Штефан. "Науково-практична діяльність особистості як форма патріотичного виховання молоді." Thesis, Видавництво СумДУ, 2008. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/18417.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Єлісєєва, М. О. "Фактори мотивації молодих учених України до наукової діяльності." Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2017. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/7993.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Єфіменко, С. М., and Р. В. Сидоренко. "Особливості мотивації наукової діяльності молодих вчених-викладачів вищої школи." Thesis, Вид-во СумДУ, 2010. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/21225.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Безверха, І. В. "Роль громадських організацій у розвитку наукової діяльності студентів вищих навчальних закладів." Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2017. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/7986.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Кузовик, Вячеслав Данилович, Артем Дмитрович Гордєєв, and Юрій Олегович Монько. "АСПЕКТИ СТВОРЕННЯ ЕКСПЕРТНОЇ СИСТЕМИ ОЦІНЮВАННЯ ПСИХОФІЗІОЛОГІЧНОГО СТАНУ ОПЕРАТОРІВ - XIV Міжнародна науково-практична конференція молодих учених і студентів "ПОЛІТ. СУЧАСНІ ПРОБЛЕМИ НАУКИ"." Thesis, НАУ-Друк, 2014. https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/47887.

Full text
Abstract:
Існує необхідність ширшого використання комп’ютерних технологій, призначених для лікарів-діагностів, які дозволяють реалізувати наступну ціль – створення спеціалізованої експертної системи кількісного оцінювання ПФС операторів-екстремалів. Для вирішення поставленої задачі фізіологічного оцінювання стану здоров’я організму оператора в якості одного з параметрів запропоновано використовувати моніторинг роботи епіфізу, а саме його здатність продукувати основний гормон – мелатонін. Причиною цього є чутливість рівня мелатоніну в крові до дизфункцій здоров’я організму оператора.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Кузовик, Вячеслав Данилович, Артем Дмитрович Гордєєв, and Юрій Олегович Монько. "АСПЕКТИ СТВОРЕННЯ ЕКСПЕРТНОЇ СИСТЕМИ ОЦІНЮВАННЯ ПСИХОФІЗІОЛОГІЧНОГО СТАНУ ОПЕРАТОРІВ - XIV Міжнародна науково-практична конференція молодих учених і студентів "ПОЛІТ. СУЧАСНІ ПРОБЛЕМИ НАУКИ"." Thesis, НАУ-Друк, 2014. http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/10348.

Full text
Abstract:
Існує необхідність ширшого використання комп’ютерних технологій, призначених для лікарів-діагностів, які дозволяють реалізувати наступну ціль – створення спеціалізованої експертної системи кількісного оцінювання ПФС операторів-екстремалів. Для вирішення поставленої задачі фізіологічного оцінювання стану здоров’я організму оператора в якості одного з параметрів запропоновано використовувати моніторинг роботи епіфізу, а саме його здатність продукувати основний гормон – мелатонін. Причиною цього є чутливість рівня мелатоніну в крові до дизфункцій здоров’я організму оператора.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Березовська, Т. В. "Чи потрібна сьогодні культурно обдарована особистість?" Thesis, Сумський державний університет, 2015. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/39789.

Full text
Abstract:
Сьогодні, коли наша держава вимушена протистояти агресії сусідньої країни, коли гинуть молоді люди, зневірюються хиткі духом та зубожіють основні верстви населення, говорити про розвиток культури здається недоречним. Але це лише на перший погляд. Часи випробувань минуть, а питання становлення високоосвіченої і культурно заангажованої особистості залишаться.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Books on the topic "Молоді науковці"

1

Бех, І. Д. Виховання особистості. Київ: Либідь, 2008.

Find full text
Abstract:
Розкривається наукова сутність особистісно-орієнтованого підходу до виховання особистості. Вперше на понятійному рівні обґрунтовується структура провідної вчинкової системи та технологічні засоби її формування у підростаючої молоді
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Проблеми, особистості в. Матеріали 8 Міжнародної конференції молодих науковців "Проблеми особистості в сучасній науці: результати та перспективи досліджень". Київ: Київський університет, 2006.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Правова, держава очима. Матеріали 6-ї звітної щорічної студентської наукової конференції: Правова держава очима молодих дослідників. Одеса: Юридична література, 2003.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Молоді науковці - географічній науці. Київ: Обрії, 2004.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Палагнюк, Ю. В., Т. В. Лушагіна, Т. Ю. Акімова, Т. Б. Костєва, А. С. Соловйова, О. Л. Файчук, Д. В. Сай, Л. Ю. Сай, Н. Л. Малиновська, and Р. В. Чубук. Залучення молоді до розвитку громадянського суспільства: тренінговий посібник. Миколаїв: Вид-во: Ємельянова Т. В., 2021. http://dx.doi.org/10.34132/idu.2021.02.

Full text
Abstract:
Тренінговий посібник є складовою частиною виконання науково-дослідної теми молодих науковців «Формування концептуальних засад залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України», яка здійснюється в Чорноморському національному університеті імені Петра Могили за тематичним планом Міністерства освіти і науки України. Авторами відповідних розділів є науковці декількох суміжних галузей наук, таких як: політологія, державне управління, соціальна робота, історія та педагогіка. Тренінговий посібник розрахований на викладачів та студентів закладів вищої освіти і вчителів закладів загальної середньої освіти, тренерів, публічних службовців, членів громадських та молодіжних організацій, а також всіх тих, хто цікавиться тематикою посібника.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Матеріали VІ Всеукраїнської конференції здобувачів вищої освіти та молодих вчених «Світ і Україна у дзеркалі історії». Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля, 2021. http://dx.doi.org/10.33216/conferencematerialssnu(3306)-2021-251.

Full text
Abstract:
Розглядаються питання розвитку археологічних досліджень на Луганщині та в Україні, давньої історії, історії міжнародних відносин, міжнародної економіки, соціальних груп, науки і техніки, гендерних відносин, релігій, освіти. Розроблено перспективи розвитку наукових досліджень молоді, інтеграції наукового простору України, взаємообміну ідеями, теоріями та поглядами, створення умов для залучення школярів та студентів країни до наукової роботи.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Олександра, Януль, Велешко Владислава, and Давидів Вікторія, eds. Міжнародні відносини і туризм: сучасність та ретроспектива. Видавництво Національного університету «Острозь­ка академія», 2021. http://dx.doi.org/10.25264/20.10.2021.

Full text
Abstract:
У збірнику розміщено матеріали ХІ Всеукраїнської науково-практичної конференції студентів та молодих учених «Міжнародні відносини і туризм: сучасність та ретроспектива», що відбулася 28 жовтня 2021 року на базі Національного університету «Острозька академія». Для науковців, аспірантів та студентів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Худолій, Анатолій, and Інна Ковальчук, eds. Актуальні проблеми сучасної лінгвістики та перекладознавства: збірник наукових праць за матеріалами науково-практичної студентської інтернет-конференції. Видавництво Національного університету «Острозь­ка академія», 2021. http://dx.doi.org/10.25264/26.05.2021/2.

Full text
Abstract:
У збірнику містяться статті студентів та молодих науковців, присвячені проблемам мовознавства, перекладознавства, літературознавства та методики викладання. Збірник рекомендується студентам-філологам та всім, хто цікавиться філологічною наукою.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Проблеми реалізації науково-творчого потенціалу молоді : пошуки, перспективи. Павлоград: ЗПІЕУ, 2008.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Соціологія, психологія, педагогіка: погляд молодих науковців. Київ: Київський університет, 2005.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Conference papers on the topic "Молоді науковці"

1

Лавриненко, Світлана. "ХОРЕОГРАФІЧНЕ МИСТЕЦТВО ЯК ЗАСІБ ФОРМУВАННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ СВІДОМОСТІ СУЧАСНОЇ МОЛОДІ." In НАУКОВИЙ ПРОЦЕС ТА НАУКОВІ ПІДХОДИ: МЕТОДИКА ТА РЕАЛІЗАЦІЯ ДОСЛІДЖЕНЬ. Міжнародний центр наукових досліджень, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/23.10.2020.v2.05.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Корсакевич, Святослав. "ПСИХОЛОГІЧНІ ОСОБЛИВОСТІ САМОВИЗНАЧЕННЯ МОЛОДІ ЩОДО УЧАСТІ У ВИБОРЧОМУ ПРОЦЕСІ." In НАУКОВІ ДОСЯГНЕННЯ МОЛОДІ: ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРСПЕКТИВИ, chair Ірина Губеладзе. Молодіжна наукова ліга, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/19.06.2020.v1.05.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Васюк, Оксана. "ПРО ШКІДЛИВИЙ ВПЛИВ ВЕЙПІНГУ НА ЗДОРОВ’Я МОЛОДІ." In РОЗВИТОК НАУКОВОЇ ДУМКИ ПОСТІНДУСТРІАЛЬНОГО СУСПІЛЬСТВА: СУЧАСНИЙ ДИСКУРС. Міжнародний центр наукових досліджень, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/13.11.2020.v3.07.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Смолянкіна, Світлана. "ФРАНЦУЗЬКА МОВА МОЛОДІ У КОНТЕКСТІ СУЧАСНОЇ КУЛЬТУРИ СПІЛКУВАННЯ." In ТРАДИЦІЙНІ ТА ІННОВАЦІЙНІ ПІДХОДИ ДО НАУКОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ. Міжнародний центр наукових досліджень, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/10.04.2020.v2.21.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Грищук, Дмитро. "АКМЕОЛОГІЧНИЙ ПІДХІД ЯК СТРАТЕГІЧНИЙ ОРІЄНТИР ГРОМАДЯНСЬКОЇ СОЦІАЛІЗАЦІЇ МОЛОДІ." In МІЖГАЛУЗЕВІ ДИСПУТИ: ДИНАМІКА ТА РОЗВИТОК СУЧАСНИХ НАУКОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ. Міжнародний центр наукових досліджень, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/10.07.2020.v2.10.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Стоянова-Коваль, Світлана Савівна. "ПРОБЛЕМНІ АСПЕКТИ ВИХОВАННЯ І НАВЧАННЯ СУЧАСНОЇ МОЛОДІ." In V міжнародна науково-практична конференція «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ОСВІТИ І НАУКИ». ХОГОКЗ, 2017. http://dx.doi.org/10.26697/9786177089000.2017.362.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Шапран, Олександр. "ОЦІНЮВАННЯ РІВНЯ ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМСТВА." In НАУКОВІ ДОСЯГНЕННЯ МОЛОДІ: ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРСПЕКТИВИ, chair Марія Теплюк. Молодіжна наукова ліга, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/19.06.2020.v1.01.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Блешмудт, Денис. "ФОРМУВАННЯ СТРАТЕГІЇ ДІЯЛЬНОСТІ ОРГАНІЗАЦІЇ." In НАУКОВІ ДОСЯГНЕННЯ МОЛОДІ: ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРСПЕКТИВИ, chair Тетяна Гавриленко. Молодіжна наукова ліга, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/19.06.2020.v1.02.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Мамажонов, Абдалла, and Антон Соколенко. "ВКЛАД ТИПОЛОГИЙ ЧЕЛОВЕКА В СОСТОЯНИЕ СЕРДЕЧНО-СОСУДИСТОЙ СИСТЕМЫ В УСЛОВИЯХ НОРМЫ И ПАТОЛОГИИ." In НАУКОВІ ДОСЯГНЕННЯ МОЛОДІ: ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРСПЕКТИВИ, chair Е. Ткаченко and В. Соколенко. Молодіжна наукова ліга, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/19.06.2020.v1.03.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Мартинов, Юрій. "МОЖЛИВІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ ДАЛАРГІНУ В КОМПЛЕКСНОМУ ЛІКУВАННІ COVID-19." In НАУКОВІ ДОСЯГНЕННЯ МОЛОДІ: ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРСПЕКТИВИ, chair Ірина Куковська. Молодіжна наукова ліга, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/19.06.2020.v1.04.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Reports on the topic "Молоді науковці"

1

Дороніна, Т. О. Військова підготовка учнівської молоді у Другій Речі Посполитій у 1920-х рр. на території західноукраїнських земель. КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти», 2018. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/2996.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто історичні та педагогічні аспекти проблеми розвитку військової підготовки учнівської молоді у Другій Речі Посполитій у 20-ті роки ХХ століття на території західноукраїнських земель. Аналізуються погляди сучасних вітчизняних та польських науковців з дослідженої проблематики та виділяються недоліки проблемно-тематичного підходу у працях польських науковців. У статті висвітлено деякі методи та форми військової підготовки учнівської молоді, зокрема табори військової підготовки, створені польськими парамілітарними організаціями, що функціонували на території західноукраїнських земель. Показано роль співпраці та координації діяльності між Міністерством військових справ та Міністерством віросповідань і публічної освіти у процесі військової підготовки учнівської молоді. Схарактеризовано особливості деяких напрямків військової підготовки учнівської молоді в діяльності польських закладів середньої освіти та польських громадських парамілітарних організацій, які розподілено на дві основні групи. Продемонстровано позитивний історико-педагогічний досвід військової підготовки молоді польських парамілітарних організацій та можливості його використання у процесі реформування сучасної військово-патріотичної роботи з учнівською молоддю. У процесі дослідження враховано особливості територіальних меж дослідження – західноукраїнські землі (Східна Галичина та Західна Волинь), що перебували під окупацією Другої Речі Посполитої у міжвоєнний період. Автор дійшла висновку, що у ході військової підготовки польська учнівська молодь здобула глибокі знання у галузі військової справи, спеціальні уміння та навички, що допомогли пристосуватися до складних оточуючих умов життя в ході Другої світової війни.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Кафедра педагогіки та методики ТО. Педагогічні читання з нагоди 90-річчя Криворізького державного педагогічного університету та вшанування пам’яті професорів П. І. Шевченка та В. С. Пікельної. КДПУ, 2020. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/4192.

Full text
Abstract:
У збірнику представлені матеріали Міжнародної науково-практичної Інтернет-конференції «Педагогічні читання з нагоди 90-річчя Криворізького державного педагогічного університету та вшанування пам’яті професорів П.І. Шевченка та В.С. Пікельної». Розглядаються соціальні та психолого-педагогічні проблеми професійної підготовки молоді, управління та моніторинг у професійній освіті, сучасні інноваційні технології в системі підготовки майбутніх фахівців професійної освіти, вимоги Нової Української школи до якісної підготовки майбутнього вчителя трудового навчання та технології, застосування інформаційно-комунікативних технологій у підготовці фахівців з готельно-ресторанної справи. Збірник призначений для науковців, викладачів, аспірантів, здобувачів вищої освіти, вчителів, вихователів дошкільних закладів а також для широкого кола читачів. За достовірність матеріалів та їхню інтерпретацію несуть відповідальність автори та наукові керівники.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Марчик, В. І., І. Л. Мінжоріна, and Т. Ю. Брютова. Недоліки та переваги кредитно-модульного навчання в сфері фізичного виховання. КДПУ, 2008. http://dx.doi.org/10.31812/0564/1917.

Full text
Abstract:
В роботі подано аналіз наукової літератури з проблем розвитку фізичного виховання відповідно до Болонського процесу, що показав позитивну позицію фахівців і науковців у збереженні засад навчальної дисципліни, а у разі її скорочення - готовність до трансформації системи фізичного виховання студентської молоді.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Соловйов, В. М., and О. В. Мерзликін. Сучасні методи дослідження електронної структури та процесів переносу в наномолекулярних системах. Вид-во СумДПУ імені А. С. Макаренка, November 2017. http://dx.doi.org/10.31812/0564/1553.

Full text
Abstract:
Обговорюються проблеми використання комплексу сучасних методів дослідження нанооб’єктів у вищих навчальних закладах, реалізація та посилення міжпредметних зв’язків, активізація науково-дослідної роботи молодих науковців.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Грамм, О. М. Виховання студентської молоді як складова культурно-просвітницької роботи бібліотеки ВНЗ. КДПУ, 2017. http://dx.doi.org/10.31812/0564/1355.

Full text
Abstract:
Розкрито мету культурно-просвітницької та виховної роботи бібліотеки Криворізького державного педагогічного університету. Проаналізовано культурно-виховні заходи, які популяризують головні загальнолюдські цінності, історичну, наукову та культурну спадщину шляхом реклами книги. Розглянуто основні завдання культурно-просвітницької діяльності бібліотеки, насамперед – організація цікавого й корисного дозвілля студентства та викладачів, підвищення їхнього загальнокультурного рівня, розширення кругозору, виховання моральних цінностей та розвиток національної свідомості.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Тарасенкова, Н. А., О. В. Черевко, С. В. Корновенко, М. І. Бурда, І. А. Акуленко, З. Аркі, В. Г. Бевз, et al., eds. Матеріали міжнародної науково-методичної конференції «Проблеми математичної освіти» (ПМО – 2019). Вид. ФОП Гордієнко Є.І., 2019. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/3619.

Full text
Abstract:
Матеріали конференції висвітлюють основні напрями сучасного реформування системи математичної освіти в Україні та інших країнах. Розглядаються питання, пов’язані з проблемами змісту й методики організації математичної підготовки молоді у загальноосвітніх та вищих навчальних закладах. Обговорюються проблеми забезпечення якості освіти в усіх її ланках.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Яковлева, В. А., І. Ю. Серьогіна, Н. В. Волкова, and Ю. С. Кулінка, eds. Підвищення якості освіти: стан, проблеми, перспективи : матеріали Всеукраїнської наукової Інтернет-конференції. Chair Л. О. Савченко. Криворізький державний педагогічний університет, 2017. http://dx.doi.org/10.31812/0564/822.

Full text
Abstract:
У збірнику представлені матеріали Всеукраїнської наукової Інтернет-конференції «Підвищення якості освіти: стан, проблеми, перспективи». Розглядаються соціальні та психолого-педагогічні проблеми професійної підготовки молоді, актуальні питання модернізації передшкільної, початкової, середньої, профільної та вищої педагогічної освіти, вимоги сучасної школи до якісної підготовки майбутнього вчителя трудового навчання та технологій та майбутніх фахівців дошкільної освіти, можливості впровадження сучасних педагогічних технологій у системі підготовки компетентного вчителя та вихователя дошкільного закладу. Збірник призначений для науковців, викладачів, аспірантів, здобувачів вищої освіти, вчителів, вихователів дошкільних закладів, а також для широкого кола читачів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Лаврентьєва, Олена Олександрівна, and Тетяна Михайлівна Мішеніна, eds. Фундаменталізація змісту загальноосвітньої та професійної підготовки: проблеми і перспективи : матеріали Всеукраїнської науково-практичної конференції (м. Кривий Ріг, 22-23 жовтня 2015 р.). КПІ ДВНЗ «КНУ», November 2015. http://dx.doi.org/10.31812/0564/316.

Full text
Abstract:
До збірника увійшли матеріали Всеукраїнської науково-практичної конференції, яка відбула з нагоди 85-ї річниці заснування Криворізького педагогічного інституту. Основна тематика представлених доповідей відповідає напрямам роботи конференції: модернізація змісту середньої та вищої освіти відповідно до сучасних загальноєвропейських тенденцій і вимог соціально орієнтованої економіки; інтеграція змісту загальноосвітньої та професійної підготовки учнівської молоді; фундаменталізація змісту загальноосвітньої та професійної підготовки засобами дидактичної інноватики; оновлення змісту середньої та вищої освіти на ґрунті застосування сучасних інформаційно-комп’ютерних технологій; роль та значення дидактичної взаємодії суб’єктів навчального процесу в забезпеченні якості сучасної освіти; формування професійної мобільності суб’єктів освітнього процесу.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Козаченко, Надія Павлівна. Dynamic turn in epistemic logic. КНУ имени Тараса Шевченко, May 2016. http://dx.doi.org/10.31812/0564/1653.

Full text
Abstract:
Популяризація спеціалізованих наукових знань необхідна і для цього можна вказати мінімум 2 причини. Перша: популярний і доступний виклад наукових здобутків виконує агітаційну та профорієнтаційну роль, заохочуючи молодь займатися дослідженнями в певних областях знань. Друга: науково-популярний спосіб представлення знайомить з загальними способами наукового дослідженнями, принципами побудови наукового знання, методами його отримання, обґрунтування, систематизації та використання. За словами Й. Ван Бентема, логіку варто було б розуміти не як останню інстанцію, якій належить заключне слово в будь-якій дослідницькій справі, а як засіб підвищення якості наших уявлень про інформацію, обчислення і мислення, і як певний вимір в процесі аналізу і конструювання. Треба зважати на здатність логіки породжувати нові раціональні практики з новими правилами і навіть, можливо, новими типами суб'єктів. Логічне програмування, процедури аргументації, логічні ігри і багато інших нових феноменів явно показують, що діяльнісний вимір логіки є життєздатним і продуктивним модусом буття самої логіки. Таким чином, завдання цієї лекції — представити сучасний напрямок епістемічної логіки як механізм аналізу, який зокрема може бути використаний неспеціалістами (не логіками) у своїй професійній дільності та більш того у повсякденному спілкуванні.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Марчик, Валентина Іванівна, and Ірина Леонідівна Мінжоріна. Можливості інноваційних технологій в навчально-тренувальному процесі юних спортсменів. Херсонський державний університет, 2012. http://dx.doi.org/10.31812/0564/1874.

Full text
Abstract:
В роботі висвітлюються можливості застосування інноваційних технологій у навчально-тренувальному процесі дітей, підлітків та молоді за даними наукової літератури. Дослідники відмічають, що використання інноваційних технологій підвищує емоційний тонус школярів та бажання займатися фізичними вправами, сприяє формуванню фізичної культури особистості, а також формуванню умінь організовувати свою діяльність, проявляти творчий підхід при виконані тих, чи інших завдань. На сьогодення великого значення набуває поєднання традиційних і сучасних інноваційних засобів рухової активності і використання їх на заняттях з урахуванням потреби і зацікавленості школярів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography