Academic literature on the topic 'Можливості реалізації'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Можливості реалізації.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Можливості реалізації"

1

Боднар, Лілія Василівна. "Моделювання комп’ютерних мереж при підготовці спеціалістів природничо-математичного циклу." Theory and methods of learning mathematics, physics, informatics 13, no. 2 (April 13, 2018): 335–37. http://dx.doi.org/10.55056/tmn.v13i2.794.

Full text
Abstract:
Динамічний розвиток мережних технологій призводить до виникнення великої кількості комп’ютерних мережних систем. Реалізація таких систем на практиці пов’язана із значними витратами на технічне та програмне забезпечення. Особливо ця проблема стосується студентів природничо-математичних спеціальностей, для яких інформаційні технології складають основу загальної підготовки спеціаліста. Наприклад, можна студента навчити, як розгорнути повноцінний файловий сервер на різних платформах та зробити порівняльний аналіз цих реалізацій. Слід зазначити, що студент не зможе дати повний аналіз реалізації цих серверів, не протестувавши їх в реальному робочому середовищі, яке може складатись, в свою чергу, також з різних платформ. Для реалізації даної схеми потрібно буде виділити одному студентові мінімум два сервери на різних платформах та близько 5-10 робочих станцій на різних платформах, а також час на реалізацію цього завдання. Якщо взяти до уваги, що іншим студентам потрібно буде виділити такі ж самі ресурси, то такі заняття стають матеріально невигідними. Розвиток віртуальних технологій за останні роки надає можливості вирішувати вказану проблему шляхом моделювання комп’ютерних мережних схем.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Шульга, Р. "Можливості реалізації смислового послання телепродукту." Соціологія: теорія, методи, маркетинг, no. 3 липень - вересень (2012): 77–98.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

ФІГУРА, Олег, Олег БОРОВИК, Віктор ПОЛЮК, and Микола МАЛАНЧІЙ. "ОЦІНКА МОЖЛИВОСТІ ЕФЕКТИВНОЇ РЕАЛІЗАЦІЇ ПЕРСПЕКТИВНИХ МОДЕЛЕЙ ОСВІТНЬОЇ ПІДГОТОВКИ ПЕРСОНАЛУ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ: КАДРОВИЙ АСПЕКТ." Збірник наукових праць Національної академії Державної прикордонної служби України. Серія: педагогічні науки 28, no. 1 (May 17, 2022): 213–29. http://dx.doi.org/10.32453/pedzbirnyk.v28i1.986.

Full text
Abstract:
У статті здійснено оцінку можливості ефективної реалізації перспективних моделей освітньої підготовки персоналу Державної прикордонної служби України з точки зору кадрових аспектів. Проведено порівняння діючої і перспективної моделей освітньої підготовки фахівців у ДПСУ за показниками: необхідна кількість науково-педагогічного складу; фаховий рівень підготовки НПС; рівень іншомовної підготовки НПС. Порівняльна оцінка дозволила сформулювати проблеми професійного характеру щодо можливості забезпечення реалізації перспективних моделей у кадровому відношенні, а також спрогнозувати можливі шляхи їх вирішення. До проблем професійного характеру віднесено відсутність необхідної кількості підготовленого НПС для змістової реалізації оновлених освітніх програм і реалізації лідерських курсів англійською мовою. Можливі шляхи вирішення проблем професійного характеру стосуються використання внутрішнього потенціалу відомчого вищого військового навчального закладу та взаємодії із закладами освіти сектору безпеки і оборони України, а також закордонними партнерами. Коректність висновків і пропозицій щодо проблем кадрового характеру та можливих шляхів їх вирішення для ефективної реалізації перспективних моделей підтверджена результатами емпіричних досліджень, проведених у відомчому ВВНЗ. Обґрунтовано, що реалізація перспективної моделі підготовки офіцерів тактичного та оперативного рівня у відомчому ВВНЗ потребує створення цілісної і комплексної системи підготовки НПС до викладання на лідерських курсах, а також те, що НПС потенційно спроможний реалізувати завдання з впровадження стандартів НАТО в освітній процес. Проведена оцінка ефективності реалізації перспективних моделей освітньої підготовки персоналу ДПСУ з точки зору кадрових аспектів сприяє прийняттю рішення щодо доцільності реалізації запропонованих моделей.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Бузько, Вікторія Леонідівна. "Проектна діяльність як засіб реалізації STEM-освіти у навчанні фізики." New computer technology 16 (May 14, 2018): 216–20. http://dx.doi.org/10.55056/nocote.v16i0.840.

Full text
Abstract:
Метою дослідження є впровадження проектної діяльності у навчання фізики для реалізації STEM-освіти. Завданням дослідження є наведення прикладу впровадження проектної діяльності у навчання фізики. Об’єктом дослідження є процес навчання фізики. Предметом дослідження є використання проектів як засобу реалізації STEM-освіти у навчанні фізики. У статті розглянуто можливості проектної діяльності у навчанні фізики для реалізації STEM-освіти. Виокремлено види проектів у навчальній діяльності. Наведено приклади впровадження проектної діяльності у навчання фізики. Розглянуто реалізацію проекту «Картопля допомагає вивчати природничі науки» за допомогою Google-сайтів. Результати дослідження дозволяють зазначити, що проектна діяльність у навчанні фізики допомагає ефективно вирішувати цілий ряд практичних завдань і сприяти профорієнтації учнів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Князєв, В. С. "Нормативно-правове регулювання реалізаційних процедур у діяльності митних органів України." Прикарпатський юридичний вісник, no. 5(34) (February 23, 2021): 110–15. http://dx.doi.org/10.32837/pyuv.v0i5(34).657.

Full text
Abstract:
Стаття присвячена питанням нормативно-правового регулювання реалізаційних процедур у діяльності митних органів України. Активний розвиток інформаційних технологій створює нові можливості для здійснення повноважень митних органів України у частині реалізації майна, яке перебуває у їх розпорядженні. Розпорядження товарами, транспортними засобами комерційного призначення в контексті діяльності митних органів є складною процедурою, наділеною рядом особливостей, притаманних саме цим адміністративно-правовим відносинам. Поширення нового нормативно-правового порядку проведення митних аукціонів призвело до виникнення низки важливих питань щодо ефективності зазначених процедур. Коли ж ідеться про здійснення реалізації товарів, які перебувають у розпорядженні митних органів, можемо наголосити на необхідності досягнення найкращого економічного ефекту для наповнення державного бюджету під час реалізації такого майна в межах визначених законодавством процедур. Зазначено, що реалізація майна на митних аукціонах це, безумовно, багатосторонній та складний процес, в якому окремо слід виділити правовідносини між відповідним митним органом та оператором, через який публікуються лоти в ЦБД (Центральні бази даних). Враховуючи отримання оператором всієї суми за реалізацію майна, можна говорити, що такі правовідносини мають чіткі ознаки договору комісії з усіма податковими наслідками щодо сплати ПДВ. Наголошено, що митний аукціон - це спосіб обов'язкового продажу (реалізації) товарів (майна), яке опинилося у розпорядженні митних органів, з метою досягнення найкращого економічного ефекту для наповнення державного бюджету (власником товарів стає покупець, що в процесі торгів запропонував за них найвищу ціну). Враховуючи неоднозначність визначення терміну «реалізація» в науковій та юридичній літературі, вважаємо за необхідне закріпити на законодавчому рівні в митному законодавстві це поняття, що дасть можливість чітко розуміти, чи може реалізація майна бути виключно платною та/або здійснюватися в іншій формі. Із урахуванням існування в митному законодавстві окремої форми розпорядження майном у вигляді безоплатної передачі підтримуємо думку, що реалізація є виключно платною процедурою.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Тищенко, М., and О. Сергеєва. "Можливості платформи Sikorsky distance для реалізації дистанційного і змішаного режимів навчання." Адаптивні системи автоматичного управління 2, no. 39 (December 15, 2021): 115–21. http://dx.doi.org/10.20535/1560-8956.39.2021.247421.

Full text
Abstract:
Об'єктом даного дослідження є аналіз відношення викладачів і студентів до дистанційного і змішаного режимів навчання, а також специфіка використання таких режимів навчання в сучасних реаліях. У статті використовувалися порівняльний і пошуковий види дослідження. У дослідженні взяли участь 37 студентів Національного технічного університету України «КПІ ім. Ігоря Сікорського». Студенти брали участь в дослідженні на добровільних засадах в 2020-2021 роках. Для збору даних використовувалася анонімна анкета. Опитування студентів показало, що більшості з них подобається ідея використання змішаного режиму навчання. Метою дослідження є аналіз сучасного стану реалізації дистанційного і змішаного режимів навчання та спроба надати 31 параметр підбору інструментів для подальшого використання українськими та закордонними педагогами з метою реалізації дистанційного і змішаного режимів навчання. Реалізація дистанційного і змішаного підходів описана з акцентом на студентів, які вивчають інформаційні технології. Був зроблений висновок, що використання платформи Sikorsky distance, з акцентом на потреби учнів, допомагає урізноманітнити навчання в технічному університеті та сприяє розвитку професійних навичок. Бібл. 12, табл. 1.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Островська Г.Й. "РОЗВИТОК СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИМ ПОТЕНЦІАЛОМ ПІДПРИЄМСТВА НА ОСНОВІ МЕТОДОЛОГІЇ ПОШУКУ ТА ОЦІНЮВАННЯ ПРИХОВАНИХ МОЖЛИВОСТЕЙ НОВОВВЕДЕНЬ." Економічний форум 1, no. 1 (February 10, 2020): 109–14. http://dx.doi.org/10.36910/6775-2308-8559-2020-1-15.

Full text
Abstract:
Проведено теоретичне узагальнення становлення нового виду управлінської діяльності сучасних підприємств – управління інтелектуальним потенціалом. Дано авторське визначення терміну «приховані можливості нововведень». Сформульовано рекомендації щодо удосконалення системи управління інтелектуальним потенціалом підприємства на основі методології пошуку та оцінювання прихованих можливостей залучення та використання ресурсів, спрямованих на впровадження нововведень. Розроблено алгоритм пошуку і реалізації прихованих нововведень.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Dobrovolskaya, Nataliia. "СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНИЙ ПРОЦЕС СТАНОВЛЕННЯ ОБДАРОВАНОЇ ОСОБИСТОСТІ В УМОВАХ ТРАНСФОРМАЦІЙНИХ ЗМІН СОЦІУМУ." Вісник Прикарпатського університету: філософські і психологічні науки 1, no. 22 (September 23, 2019): 102–8. http://dx.doi.org/10.15330/vpufpn.22.102-108.

Full text
Abstract:
У статті запропоновано комплексний підхід до дослідження розвитку обдарованої особистості в умовах освітнього середовища вузу; визначені наукові передумови та практичні обґрунтування розробки соціально-психологічної моделі освітнього середовища вузу, спрямованої на розвиток обда­рованої особистості, що включає в себе субʼєктне поле, змістовне поле, організаційне поле, інтегроване з ними поле взаємодії з соціумом. Виокремлено рівні прояву творчого розвитку особистості: низький рівень (не вірить у власні можливості, не бажає брати участь в різноманітних видах навчальної та позанавчальної творчої діяльності, інертний до участі в роботі творчих обʼєднань); середній рівень (сумнівається у своїх можливостях, потребує додаткових стимулів при ініціюванні творчої актив­нос­ті, не наважується брати творчу ініціативу на себе); високий рівень (бере активну участь в різно­манітних видах навчальної та позанавчальної творчої діяльності; є ініціатором, здатний на створення широкого спектра самостійних задумів, знаходить нестандартні шляхи і втілює їх у самостійні проекти). Розроблено механізм реалізації моделі освітнього середовища вузу щодо поетапного під­вищення рівня прояву творчого розвитку особистості. Постановка і вирішення проблеми пошуку можливостей освітнього середовища вузу для розвитку обдарованої особистості сприяє реалізації ідей особистісно орієнтованої психології; сконструйована модель освітнього середовища вузу, спрямована на розвиток обдарованої особистості, і адекватний механізм її реалізації в освітньому процесі вузу відповідає положенням нової парадигми освіти, вносить певний внесок у теорію розвитку особистості.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Menshenina, A. Y. "Потенційні можливості реалізації демократичних цінностей в інформаційному суспільстві." Grani 18, no. 8 (June 13, 2015): 38–42. http://dx.doi.org/10.15421/1715153.

Full text
Abstract:
У статті аналізується значення демократії крізь призму концепції інформаційного суспільства, як сучасної теорії та практики суспільного розвитку. Сучасний науково­технічний прогрес, посилення ролі знань та інформації справляє вплив на суспільні відносини, якість державного управління, рівень розвиненості громадянського суспільства. Таким чином, впровадження інформаційного суспільства сприяє посиленню забезпечення основних цінностей демократії, таких як: гласність, плюралізм, однодумство, досягнення консенсусу. Електронне урядування як форма інформаційного суспільства та сучасний прояв демократії дає змогу владі стати відкритою для громадян, оперативно реагувати на потреби населення, а громадянському суспільству відкривати нові можливості для участі в місцевому самоврядуванні та державному управлінні. Якість вимог громадян, що висуваються, та рішень, що приймаються владою, зростає через посилення інформаційних технологій, зростання ролі знання та ваги інтелектуального капіталу. Таким чином, можливість участі великої кількості освічених та обізнаних громадян в обговоренні та прийнятті суспільно значущих рішень, подолання технічних перешкод для реалізації та врахування думки меншості дає змогу надати сучасній демократії рис прямої демократії. Це унеможливить появи соціальних конфліктів та забезпечить стабільний розвиток суспільства.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Меньшеніна, А. Є. "Потенційні можливості реалізації демократичних цінностей в інформаційному суспільстві." Грані, no. 8 (124), серпень (2015): 38–42.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Можливості реалізації"

1

Белокурський, Ю. П., О. Ю. Іохов, В. Є. Козлов, and О. О. Щербина. "Можливості реалізації методу просторового захисту радіозв’язку." Thesis, Академія внутрішніх військ МВС України, 2017. http://openarchive.nure.ua/handle/document/9948.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Заярнюк, О. В., and Oleksii Zaiarniuk. "Трудова реабілітація інвалідів: можливості реалізації в умовах ринкових перетворень." Thesis, ЧДТУ, 2006. http://dspace.kntu.kr.ua/jspui/handle/123456789/5495.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Ковтун, Г. С. "Сучасні можливості для реалізації бізнес-ідей молоді в індустрії моди." Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2017. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/7641.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Процик, Т. В. "Монетарна констітуента в інноваційній стратегії розвитку економіки: проблеми та можливості реалізації." Thesis, Фінарт, 2002. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/63188.

Full text
Abstract:
На початку двадцять першого століття перед нашою країною досить гостро постає питання вибору стратегії подальшого розвитку економіки. На нашу думку для України доцільним є дотримання основ інноваційної стратегії розвитку економіки, яка передбачає формування ключових завдань і проведення відповідної загальнодержавної політики, спрямованої на підтримку інноваційно-інвестиційних і науково-технологічних процесів на підставі використання податкових, бюджетних і монетарних інструментів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Смірнова, А. С. "Техніко-економічне обгрунтування можливостей розширння виробнитва і реалізації продукції." Thesis, КНУТД, 2016. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/2216.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Кожемякін, А. А. "Удосконалення спеціальної підготовленості студентів-баскетболістів 19–20 років на етапі максимальної реалізації індивідуальних можливостей." Master's thesis, Сумський державний університет, 2020. https://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/81630.

Full text
Abstract:
Розроблено й обґрунтовано та запроваджено методику спеціальних фізичних вправ для вдосконалення та контрою фізичної і технічної підготовленості студентів-баскетболістів 19–20 років на етапі максимальної реалізації індивідуальних можливостей з урахуванням психофізіологічних особливостей гравців у тренувальних умовах. Набули подальшого розвитку уявлення щодо контролю у спорті, а також тестів, критеріїв оцінки, показників спеціальної підготовленості баскетболістів. Практичне значення одержаних результатів полягає у розробці експериментальної методики, зміст якої спрямований на підвищення фізичної і технічної підготовленості гравців, ефективності тренувального процесу, скорочує терміни підготовки баскетболістів. Теоретичні положення та практичні рекомендації щодо вдосконалення фізичної і технічної підготовленості впроваджено у діяльність Федерації баскетболу Сумської області.
Разработана, обоснована и внедрена методика специальных физических упражнений для совершенствования и контроля физической и технической подготовленности студентов-баскетболистов 19–20 лет на этапе максимальной реализации индивидуальных возможностей с учетом психофизиологических особенностей игроков в тренировочных условиях. Получили дальнейшее развитие представления о контроле в спорте, а также тестов, критериев оценки, показателей специальной подготовленности баскетболистов. Практическое значение полученных результатов заключается в разработке экспериментальной методики, содержание которой направлено на повышение физической и технической подготовленности игроков, эффективности тренировочного процесса, сокращает сроки подготовки баскетболистов. Теоретические положения и практические рекомендации по совершенствованию физической и технической подготовленности внедрены в деятельность Федерации баскетбола Сумской области.
The technique of special physical exercises for improvement and control of physical and technical readiness of students-basketball players of 19–20 years at a stage of the maximum realization of individual possibilities taking into account psychophysiological features of players in training conditions is developed and proved and introduced. The ideas on control in sports, as well as tests, evaluation criteria, indicators of special training of basketball players were further developed. The practical significance of the obtained results lies in the development of experimental methods, the content of which is aimed at improving the physical and technical fitness of players, the efficiency of the training process, reduces the training time of basketball players. Theoretical provisions and practical recommendations for improving physical and technical fitness have been introduced into the activities of the Basketball Federation of Sumy region.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Голованова, Т. П. "Гендерний аудит ВНЗ як інструмент реалізації політики рівних прав та можливостей жінок та чоловіків в освітній сфері." Thesis, Cумський державний університет, 2016. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/46862.

Full text
Abstract:
Питання забезпечення рівними можливостями чоловіків та жінок визначають як важливе 44% опитаних представників ЗНУ. При цьому значний внесок у такий достатньо високий показник роблять саме жінки, адже для них рівень важливості питання підіймається до 55%, в той час як лише кожен п’ятий чоловік має аналогічну думку. Перспективи роботи ми бачимо у продовженні участі у діяльності Всеукраїнської мережі осередків гендерної освіти вищих навчальних закладів. Для просування ідеї гендерного аудиту необхідна активна участь співробітників, викладачів, студентів на всіх етапах аудита. Тому необхідно розробити механізми, які зможуть забезпечити підтримку такої участі.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Чупіс, Дар’я Дмитрівна. "Можливості та перспективи реалізації партиисипативної функції парламентом України." Магістерська робота, 2021. https://dspace.znu.edu.ua/jspui/handle/12345/5688.

Full text
Abstract:
Чупіс Д. Д. Можливості та перспективи реалізації партиисипативної функції парламентом України : кваліфікаційна робота магістра спеціальності 052 "Політологія" / наук. керівник Н. В. Лепська. Запоріжжя : ЗНУ, 2021. 78 с.
UA : Проблемна ситуація полягає у тому, що розвиток української державності з кінця ХХ сторіччя, процеси трансформації та демократизації суспільства, пошуки основних векторів розвитку, потреба усвідомлення статусу та ролі у глобальній міжнародній системі, а також позиціонування держави у глобальному ринку зумовлюють необхідність проведення реформування державних і громадських інститутів. Ефективне реформування єдиного органу законодавчої влади та подальше формування позитивного образу, актуалізується потребами, по-перше, формування у політичній свідомості українських громадян уявлень про роль та значення сучасної партисипативної держави в житті суспільства, міру її відповідальності перед ними; по-друге, консолідації українського суспільства, зміцненню підтримки влади, політичного режиму та правлячих еліт громадянами, а отже їх легітимації та ефективності функціонування.
EN : The problem situation is that the development of Ukrainian statehood since the late twentieth century, the processes of transformation and democratization of society, the search for key vectors of development, the need to understand the status and role in the global international system, and the position of the state in the global market. institutes. Effective reform of a single legislative body and further formation of a positive image is actualized by the needs, first, the formation in the political consciousness of Ukrainian citizens of ideas about the role and importance of modern participatory state in society, the degree of its responsibility to them; secondly, the consolidation of Ukrainian society, strengthening the support of the government, the political regime and the ruling elites by citizens, and thus their legitimacy and efficiency.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Пригода, А. С., and А. Р. Ключник. "Право користування чужою земельною ділянкою для забудови: можливості реалізації." Thesis, 2015. http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/16873.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Ворожбит, В. "Вивчення можливостей трепінгу для реалізації маскування дефектів у додрукарській підготовці." Thesis, 2020. http://openarchive.nure.ua/handle/document/12389.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Books on the topic "Можливості реалізації"

1

Химинець, В. В., А. А. Головка, and О. І. Мірус. Транскордонне співробітництво як інструмент місцевого та регіонального розвитку. Національний інститут стратегічних досліджень, 2021. http://dx.doi.org/10.53679/niss-analytrep.2021.13.

Full text
Abstract:
Децентралізація та субсидіарність як засадничі принципи реформи місцевого самоврядування й територіальної організації влади створюють на локальному рівні, зокрема, умови для активізації транскордонного співробітництва (далі – ТКС) як одного з інструментів розвитку громад і регіонів України. В останнє десятиліття активно формується мережа горизонтальних економічних, культурних, освітніх та наукових взаємозв’язків між прикордонними регіонами України та країнами ЄС, яка забезпечує взаємодію органів влади та місцевого самоврядування, бізнесу, університетів, наукових установ, організацій громадянського суспільства. Серед сприятливих чинників розвитку такої взаємодії варто виділити географічну близькість (близькість до кордонів країн ЄС – Польщі, Словаччини, Угорщини, Румунії), цільову довгострокову політику ЄС щодо макрорегіонів (макрорегіональна стратегія ЄС для Дунайського регіону, та перспективи створення Карпатського макрорегіону); організаційні можливості (досвід проєктного менеджменту та реалізації ініціатив у сфері ТКС, потенціал агенцій регіонального розвитку; історичні та соціокультурні зв’язки, передусім західноукраїнських територій із європейськими країнами; науково експертний потенціал; зовнішньополітичний вектор України (прагнення до інтеграції в євроатлантичний цивілізаційний простір).
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Резнікова, О. О. Національна стійкість в умовах мінливого безпекового середовища. Національний інститут стратегічних досліджень, 2022. http://dx.doi.org/10.53679/niss-book.2022.01.

Full text
Abstract:
У монографії досліджені теоретичні та практичні аспекти забезпечення національної стійкості в умовах мінливості й невизначеності безпекого середовища. Запропоновано міждисциплінарну теоретичну основу для розроблення практичних механізмів забезпечення національної стійкості, встановлено закономірності формування системи забезпечення національної стійкості та її взаємодії із системою забезпечення національної безпеки, визначені особливості адаптивного управління національною стійкістю в умовах мінливого безпекового середовища. Здійснено аналіз у світі практик забезпечення національної стійкості, що існують у світі, з точки зору можливості їх імплементації в Україні. Розроблені рекомендації щодо концептуальних засад та моделі забезпечення національної стійкості в Україні, формування й реалізації комплексної державної політики у сфері національної безпеки та стійкості, удосконалення законодавства Україні у відповідній сфері тощо. Для експертів, науковців, фахівців у галузі національної безпеки, суб’єктів владних повноважень, представників громадських організацій та окремих громадян, усіх, хто цікавиться проблемами забезпечення національної стійкості. Видання також може стати в пригоді під час розроблення та ухвалення нормативно-правових актів, що регулюватимуть правовідносини в цій сфері.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Дороніна, Т. О. Егалітарність (егалітаризм, егалітарна свідомість). Волинь, 2014. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/3052.

Full text
Abstract:
Розглянуто поняття “егалітарність”, що найчастіше функціонує в контексті соціологічних досліджень сім’ї та в політико-історичному аспекті. Наголошено, що у становленні демократичної держави ключовим стає використання принципу егалітарності – принципу рівності, у ґендерному аспекті – рівності прав та можливостей для їх реалізації у жінок та чоловіків.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Новоселецький, Микола, Богдан Нечипорук, Олександр Новоселецький, and Віктор Стрельчук. Основи фізики. Видавництво Національного університету «Острозь­ка академія», 2021. http://dx.doi.org/10.25264/978-617-8041-07-6.

Full text
Abstract:
Підвищена активність у сфері створення кіберфізичних систем спрямована на пошук нових напрямів розвитку інформаційно-обчислювальних технологій, що сприятиме об’єднанню та інтегруванню різних за призначенням підсистем в єдину децентралізовану гнучку систему. Ця проблематика набуває актуальності з огляду на значне збільшення можливостей щодо практичної реалізації вимірювальних, обчислювальних та комунікаційних компонентів таких систем на основі сучасних технологічних досягнень у виготовленні інтегральних схем та засобів бездротового зв’язку. Передбачаються проекти взаємодії кібернетичних засобів (вимірювально-обчислювальних, комунікаційних, керуючих, вимірних) з фізичними процесами навколишнього світу. Розв’язання відповідних проблем потребує висококваліфікованих фахівців, які розуміються на сутності фізичних явищ та процесів. Цьому сприятиме пропонований навчальний посібник, в якому викладені базові положення фізичної науки з акцентуванням уваги на питаннях електромагнетизму та мікроелектроніки. Це дозволить майбутнім спеціалістам орієнтуватися в особливостях взаємодії фізичних процесів навколишнього світу з кібернетичними засобами (швидкість перебігу фізичних процесів порівняно з обчислювальними та комунікаційними можливостями кібернетичних засобів), питаннях фізичних процесів (лінійних, нелінійних, синергетичних), наявних можливостях визначити стан фізичного процесу (повнота інформації, точність) та можливого впливу на нього тощо. Наведений додатковий матеріал в розділах підкреслює єдність неживої і живої природи та прояву фізичних закономірностей в ній. Кожний розділ містить вимоги до знань та вмінь та питання для поточного комп’ютерного тестування.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Бакальчук, В. О., С. В. Дубова, Ю. А. Тищенко, and Ю. Б. Каплан. Законодавство та підходи іноземних країн щодо розв’язання проблем реалізації прав, свобод і обов’язків громадян, які належать до ромської національної меншини. Національний інститут стратегічних досліджень, 2021. http://dx.doi.org/10.53679/niss-analytrep.2021.21.

Full text
Abstract:
За даними Всеукраїнського перепису населення від 2001 р., кількість ромів в Україні становить 47 тис. осіб. За неофіційними оцінками, в країні можуть проживати спільноти від 200 тис. до 400 тис. ромів, причому ці спільноти мають різний ступінь інтегрованості в українське суспільство. Ромська спільнота залишається однією з найбільш уразливих соціальних груп в українському суспільстві, попри завершення дії Стратегії захисту та інтеграції в українське суспільство ромської національної меншини на період до 2020 року (Стратегія 2020) та Плану заходів з її реалізації. Нову стратегію інтеграції ромів затверджено Розпорядженням КМУ від 28 липня 2021 р. № 866-р. «Про схвалення Стратегії сприяння реалізації прав і можливостей осіб, які належать до ромської національної меншини, в українському суспільстві на період до 2030 року» (Стратегія 2030). Триває розроблення Плану заходів на виконання Стратегії 2030. Необхідність вироблення ефективної політики щодо інтеграції ромської спільноти відповідає євроінтеграційним прагненням України, а також є частиною практики впровадження кращого європейського досвіду в процесі оптимізації державної політики щодо міноритарних спільнот.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Book chapters on the topic "Можливості реалізації"

1

Шепель, Тетяна. "ЕКСПОРТНИЙ ПОТЕНЦІАЛ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА МОЖЛИВОСТІ ЙОГО РЕАЛІЗАЦІЇ НА СВІТОВОМУ РИНКУ." In Державне управління та адміністрування, сфера обслуговування, економіка та міжнародні відносини як рушійні сили економічного зростання держав XXI століття (1st ed.). European Scientific Platform, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/paaaseeirdfegcc.ed-1.07.

Full text
Abstract:
Розглянуто головні проблеми зовнішньоекономічної діяльності Херсонської області. Визначено експортний потенціал та проаналізовано динаміку зовнішньої торгівлі. Наведено основні переваги галузей народного господарства в експортно-імпортних відносинах регіону. Проаналізовано динаміку товарної та географічної структур експортного потенціалу Херсонщини. Обґрунтовано необхідність збільшення частки наукомісткої продукції у структурі експорту області. Визначено перспективи розвитку зовнішньоекономічних відносин Таврії із країнами світу, з урахуванням сучасних торговельно-економічних інтересів. Узагальнено головні, негативні чинники впливу на розвиток зовнішньоекономічної діяльності Херсонської області.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Шепель, Тетяна. "ЕКСПОРТНИЙ ПОТЕНЦІАЛ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА МОЖЛИВОСТІ ЙОГО РЕАЛІЗАЦІЇ НА СВІТОВОМУ РИНКУ." In Державне управління та адміністрування, сфера обслуговування, економіка та міжнародні відносини як рушійні сили економічного зростання держав XXI століття (1st ed.), 98–110. European Scientific Platform, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/paaaseeirdfegcc.ed-1.07.

Full text
Abstract:
Розглянуто головні проблеми зовнішньоекономічної діяльності Херсонської області. Визначено експортний потенціал та проаналізовано динаміку зовнішньої торгівлі. Наведено основні переваги галузей народного господарства в експортно-імпортних відносинах регіону. Проаналізовано динаміку товарної та географічної структур експортного потенціалу Херсонщини. Обґрунтовано необхідність збільшення частки наукомісткої продукції у структурі експорту області. Визначено перспективи розвитку зовнішньоекономічних відносин Таврії із країнами світу, з урахуванням сучасних торговельно-економічних інтересів. Узагальнено головні, негативні чинники впливу на розвиток зовнішньоекономічної діяльності Херсонської області.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Conference papers on the topic "Можливості реалізації"

1

Коц, Сюзанна, Віталій Коц, and Поліна Данилова. "ДОСЛІДЖЕННЯ АДАПТАЦІЙНИХ МОЖЛИВОСТЕЙ ОРГАНІЗМУ ДІТЕЙ У НАУКОВО-ДОСЛІДНІЙ ДІЯЛЬНОСТІ." In ТЕХНОЛОГІЇ, ІНСТРУМЕНТИ ТА СТРАТЕГІЇ РЕАЛІЗАЦІЇ НАУКОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ. Міжнародний центр наукових досліджень, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/20.03.2020.04.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Пікінер, О. С., О. П. Куниця, and Ю. І. Пікінер. "Аналіз рівня фізичної підготовленості кваліфікованих баскетболістів з вадами слуху на етапі максимальної реалізації індивідуальних можливостей." In PHYSICAL CULTURE AND SPORTS IN THE EDUCATIONAL SPACE: INNOVATIONS AND DEVELOPMENT PROSPECTS. Baltija Publishing, 2021. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-26-044-5-4.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Reports on the topic "Можливості реалізації"

1

Загородько, П. Можливості квантового програмування для реалізації задач машинного навчання. Криворізький державний педагогічний університет, 2020. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/5380.

Full text
Abstract:
Головною ідеєю роботи є виявлення можливості досягти якщо не квантового панування, то хоча б квантової переваги при розв’язанні задач машинного навчання на квантовому комп’ютері. Проаналізовано підходи до визначення квантового машинного навчання, інженерії квантового програмного забезпечення. Виділено основні класи засобів інженерії квантового програмного забезпечення. У результаті проведеного аналізу було визначено, щосаме квантово покращене машинне навчання – застосування квантових моделей навчання для аналізу традиційних (не квантових) даних – є перспективним напрямом розвитку машинного навчання, реалізація якого в поточній версії бібліотеки квантових алгоритмів Qiskit Aqua 0.7.3 є обмеженою розв’язанням задач класифікації з використанням квантового методу опорних векторів та варіаційного квантового класифікатору.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Білоус, О. С. Історичний аспект реалізації гендерного підходу в фаховій підготовці студентів вищої школи. ВЦ КДПУ, 2016. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/3370.

Full text
Abstract:
У статті розглядається історичний аспект реалізації професійної підготовки студентів вищої школи. Викладений детальний аналіз історичної ретроспективи відношення педагогіки як науки й практики до питань статеворолевої соціалізації особистості та просування на сучасному етапі гендерних досліджень у професійну підготовку студентів вищої школи. Розкриваються можливості використання гендерного підходу в організації навчального процесу та під час викладання окремих навчальних педагогічних дисциплін у вищому навчальному закладі. Оскільки однієї з важливих завдань вишу є формування у студентів ціннісного відношення й здібностей до інноваційної педагогічної діяльності та до саморозвитку.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Теплицький, Ілля Олександрович, and Сергій Олексійович Семеріков. Розвиток творчих здібностей школярів засобами комп’ютерного моделювання: психолого-педагогічний аспект. Міленіум, 2005. http://dx.doi.org/10.31812/0564/809.

Full text
Abstract:
Добре відомо, що творцями, так само, як і інтелектуалами не народжуються. Результат залежить від того, які можливості надає оточення для реалізації генетично закладеного потенціалу. Цитуючи М. Фергюсона, Ж. Годфруа з цього приводу зазначає, що творчі здібності не створюються, а вивільняються. Однак практичне розв’язання проблеми розвитку творчих здібностей стикається з рядом серйозних теоретичних утруднень.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Модло, Євгеній Олександрович, Юлія Володимирівна Єчкало, Сергій Олексійович Семеріков, and Вікторія Василівна Ткачук. Використання технології доповненої реальності у мобільно орієнтованому середовищі навчання ВНЗ. РВВ КДПУ ім. В. Винниченка, 2017. http://dx.doi.org/10.31812/0564/998.

Full text
Abstract:
Мета дослідження: висвітлення особливостей використання технології доповненої реальності у мобільно орієнтованому середовищі навчання ВНЗ. Завдання дослідження: визначити роль та місце технології доповненої реальності у мобільно орієнтованому середовищі навчання, а також можливості використання технології доповненої реальності у навчанні фізики. Об’єкт дослідження: мобільно орієнтоване середовище навчання ВНЗ. Предмет дослідження: технологія доповненої реальності у мобільно орієнтованому середовищі навчання ВНЗ. Використані методи дослідження: теоретичні – аналіз науково-методичної літератури; емпіричні – навчання, спостереження за навчальним процесом. Результати дослідження. На основі аналізу наукових публікацій визначено поняття доповненої реальності. Відмічено, що онлайн-експерименти засобами доповненої реальності надають студентам можливість спостерігати й описувати роботу реальних систем при зміні їхніх параметрів, а також частково замінити експериментальні установки об’єктами доповненої реальності. Розглянуто схему реалізації доповненої реальності. Окремо виділено можливості роботи з об’єктами доповненої реальності у навчанні фізики. Показано, що застосування засобів доповненої реальності надає можливість підвищити реалістичність дослідження; забезпечує емоційний та пізнавальний досвід, що сприяє залученню студентів до систематичного навчання; надає коректні відомості про установку в процесі експериментування; створює нові способи подання реальних об’єктів у процесі навчання.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Соловйов, Володимир Миколайович, Олександр Ілліч Теплицький, and Ілля Олександрович Теплицький. Теоретико-методологічні засади конструктивістського підходу до побудови освітнього процесу. Книжкове видавництво Киреєвського, 2012. http://dx.doi.org/10.31812/0564/1182.

Full text
Abstract:
У статті розкриваються витоки, еволюція, сучасний стан концепції соціального конструктивізму в навчанні як напряму філософії освіти, ключова ідея якої полягає в принциповій неможливості передавання знань суб’єктові навчання в готовому вигляді. Основними принципами реалізації соціального конструктивізму в навчанні є принцип організації навчання через дослідження, конструювання навчально-дослідницьких співтовариств, принцип орієнтації на особистість, насиченості освітнього простору носіями знань, принцип співпраці, що під час навчального процесу зумовлюють постійну взаємодію індивідуалізованих навчальних конструктів суб’єктів навчання у відповідному навчальному середовищі – реальній чи віртуальній освітній спільноті. Авторами проаналізовано можливості провідних соціально-конструктивістських засобів навчання, які втілюються в педагогічних середовищах Лого і його похідних – NetLogo та StarLogo; Squeak і похідного від нього Scratch; Alice та ін. і є основою підтримки групового, дистанційного та мобільного навчання; засобами організації спільної роботи тих, хто навчається, у тому числі самостійно, та подання її результатів у Web.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Придача, Т. В. Упровадження елементів STEM-освіти на уроках математики з метою реалізації наскрізних ліній навчальної програми. Видавничий центр ДВНЗ «Криворізький національний університет», May 2018. http://dx.doi.org/10.31812/0564/2219.

Full text
Abstract:
Метою дослідження є розробка методики впровадження елементів STEM-освіти на уроках математики з метою реалізації наскрізних ліній навчальної програми. Задачами дослідження є аналіз існуючих можливостей та шляхів впровадження елементів STEM-освіти на уроках математики, їх застосування з метою реалізації наскрізних ліній навчальної програми. Об’єктом дослідження є процес навчання математики учнів основної школи. Предметом дослідження є впровадження елементів STEM-освіти на уроках математики. У дослідженні проаналізовано основні шляхи та наведено приклади тем інтегрованих уроків, задач практичного змісту, наведені методичні рекомендації для реалізації наскрізних ліній навчальної програми, а саме: «Екологічна безпека й сталий розвиток», «Громадянська відповідальність», «Здоров’я і безпека», «Підприємливість і фінансова грамотність». Результати дослідження показали, що впровадження елементів STEM-освіти на уроках математики сприятиме підготовці учнів до реального життя, формуванню компетентностей, які дозволять розв’язувати реальні практичні потреби, а це відповідає запитам та вимогам сучасної освіти.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Нечипуренко, Павло Павлович, and Сергій Олексійович Семеріков. Інтеграція віртуальної хімічної лабораторії Virtual Lab із системою Moodle. КНУБА, May 2015. http://dx.doi.org/10.31812/0564/989.

Full text
Abstract:
При створенні та реалізації електронних освітніх ресурсів (ЕОР) з хімії на основі системи Moodle необхідно ураховувати особливості хімії як науки та як навчального предмету: хімічну мову та хімічний експеримент. У системі Moodle більшість компонентів хімічної мови може бути забезпечена стандартними засобами створення навчальних текстів, інша частина вимагає застосування спеціальних хімічних плагінів. Досвід профільного хімії з використанням Moodle 2.8.5 надає можливість зробити висновок, що існуючих плагінів Moodle достатньою для створення хімічних текстів будь-якої складності. Віртуальний хімічний експеримент у системі Moodle надає можливість: підготуватись до проведення натурного експерименту; змоделювати експеримент, що не може бути проведений у лабораторії з певних причин; забезпечити підтримку профільного навчання хімії за дистанційною формою. Віртуальна хімічна лабораторія Virtual Lab (розробник – ChemCollective, Carnegie Mellon University) має такі основні переваги: вільне поширення (за ліцензією CC-BY-NC-ND); можливість локалізації українською (через додавання мовних записів у файл lang.xml); мобільність (локальне та браузерне виконання аплету vlab.jar). Інтеграція Virtual Lab із системою Moodle виконується на трьох рівнях: 1) фреймова інтеграція лабораторії із сайту http://chemcollective.org; 2) убудовування компонентів аплету Virtual Lab у сторінки навчального курсу, розміщеного у Moodle, кодом: <applet code="irydium.vlab.VLApplet.class" codebase=шлях_до_аплету archive="vlab.jar, logclient.jar, junit.jar" height=висота_аплету width=ширина аплету> <param name="language" value=мова_аплету> <param name="properties" value=шлях_до_файлу_лабораторної_роботи> </applet>; 3) розробка розширення Moodle для роботи з Virtual Lab. Інтеграцію Virtual Lab із системою Moodle на третьому рівні було здійснено шляхом створення фільтру, який замінює локальні та зовнішні посилання на файли лабораторних робіт у форматі .xml на код з другого рівня. Розроблений фільтр має класичну структуру: version.php – визначає мінімальну необхідну версію Moodle; filtersettings.php – визначає доступні налаштування (ширину, висоту та локалізацію аплету); filter.php – визначає клас-нащадок moodle_text_filter з основним методом filter та допоміжною функцією зворотного виклику. Додатково у каталозі lang визначено ряд мовних пакетів. Таким чином, розробка фільтру надала можливість повністю інтегрувати віртуальну хімічну лабораторію Virtual Lab, що активно розвивається, із системою Moodle, що розширює можливості даної системи стосовно підтримки навчального процесу з хімії, а також сприятиме подальшому розвитку і вдосконаленню віртуальної лабораторії Virtual Lab.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Семеріков, Сергій Олексійович, and Світлана Вікторівна Шокалюк. Організація розподілених обчислень засобами мобільних математичних середовищ. Вид-во СумДПУ імені А.С. Макаренка, December 2009. http://dx.doi.org/10.31812/0564/931.

Full text
Abstract:
Огляд існуючих розподілених систем показує, що, за рідкісними винятками, вони є вузькоспеціалізованими, призначеними для рішення одного завдання чи класу задач. Найкраще на метакомп’ютерах розв’язуються завдання пошукового й переборного характеру. При цьому обчислювальні вузли практично не взаємодіють під час розрахунку й основну частину роботи виконують незалежно один від одного. Проте головною проблемою для дослідника є не стільки вибір засобу мережного зв’язку, скільки ефективна реалізація обчислювальних алгоритмів. Одним з ефективних засобів для ефективної організації обчислень є системи комп’ютерної математики, проте їх пряме застосування у грід-комп’ютингу донедавна було досить обмежене. Усунення цього протиріччя шляхом об’єднання можливостей систем комп’ютерної математики та розподілених обчислень в єдиному динамічному мережному середовищі і визначає актуальність роботи. Головною перевагою застосування систем комп’ютерної математики є можливість проведення експериментальної роботи математиками без залучення програмістів. Виходячи з цього, постає актуальна проблема – надати засоби розподілених обчислень користувачам систем комп’ютерної математики. Однією з найбільш вдалих спроб зробити це є модуль Distributed Sage – частина вільно поширюваного ММС Sage. В процесі розв’язання поставленої проблеми ми виходили з того, що застосування ММС Sage для реалізації розподілених обчислень дозволить спростити метакомп’ютерні дослідження для непрограмуючих математиків за рахунок автоматизації процесу розрахунку, розподілу завдань та збирання статистики.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Марчик, В. І., В. Є. Андріанов, and О. В. Порохненко. Суспільний запит на фізичну культуру. Волинський національний університет ім. Лесі Українки, 2012. http://dx.doi.org/10.31812/0564/1884.

Full text
Abstract:
Для сучасного фізичного виховання бажано вивчення соціального середовища, в якому воно здійснюється. Завдання роботи включали з’ясування особливостей запиту суспільства на стан фізичної кондиції громадян та встановлення факторів, що будуть сприяти підвищенню рівня особистісних потреб людини до використання засобів фізичної культури. З’ясовано, що потреби суспільства, які орієнтовані на особистісні якості людини, будуть сприяти збагаченню особистої фізичної культури через формування внутрішньої мотивації. Встановлено, що з появою можливості досягнення соціальної успішності через реалізацію особистісного потенціалу, інтерес до засобів фізичної культури буде зростати.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Теплицький, Ілля Олександрович, and Сергій Олексійович Семеріков. «Віртуальний фізичний лабораторний практикум» як актуальна проблема сучасної дидактики. Видавничий відділ НМетАУ, 2004. http://dx.doi.org/10.31812/0564/785.

Full text
Abstract:
Наприкінці 90-х рр. стрімке зростання потужності засобів обчислювальної техніки та розвиток і вдосконалення їх мультимедійних можливостей призвели до появи занадто поширеної сьогодні концепції “віртуального (комп’ютерного, анімаційного, імітаційного) фізичного лабораторного практикуму”. Йдеться про те, що на часі з’являються симптоми чергової “дитячої хвороби” – комп’ютерних реалізацій навчального фізичного експерименту (віртуального експерименту). Здійснена спроба критичного аналізу зазначеного феномену з позицій сучасної дидактики.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography