Academic literature on the topic 'Меншини національні'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Меншини національні.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Меншини національні"

1

Соколовський, О. Б. "Особливості захисту прав національних меншин у Республіці Польща." Актуальні проблеми політики, no. 67 (May 25, 2021): 174–79. http://dx.doi.org/10.32837/app.v0i67.1169.

Full text
Abstract:
У сучасних умовах національні меншини стали невід’ємною частиною міжнародних відносин. Після розпаду СРСР та Варшавського договору західні держави вкрай сильно переживали, щоб на території колишньої російської імперії на відбувалося етнічних конфліктів, які б могли перерости у повномасшабні війни. Попри побоювання Заходу, держави Центрально-Східної Європи вміло змогли вийти із ситуації, а національні меншини стали ключем для поглибленної транскордонної співпраці та ключем для налагодження дружніх відносин із державами-сусідами. Республіка Польща є однією з найуспішніших держав Центрально-Східної Європи, в тому числі і в забезпеченні прав національних меншин. Польща є активним учасником транскордонної співпраці в рамках європейського інструменту єврорегіонів, до якої активно залучаються і національні меншини. У статті приділено увагу правовому визначенню та регулюванню прав національних меншин Республіки Польща, визначено особливості та проблеми, з якими зіштовхувалася Польща у стосунках із національними меншинами. У статті визначено особливості правового поля регулювання прав національних меншин у Польщі, висвітлено діяльність специфічного дорадчого органу – Спільної комісії – як одного з інструментів ефективної співпраці між сторонами, а також висвітлено проблеми врегулювання надання регіональної мови Сілезії. У Республіці Польща живе чимало національних меншин: білоруси, росіяни, німці, чехи, словаки, роми, євреї та українці. Досвід Польщі є вкрай важливим для України не тільки через те, що ця держава є сусідом, але і у зв’язку з тим, що ця держава є стратегічним партнером. Попри це, Польща не робить чіткого розмежування між національними та етнічними меншинами, зокрема це стосується питання сілезців та лемків. Сілезці не визнаються етнічною меншиною, тоді як лемки, яких в Україні визнають як етнічну меншину, визначаються як національна меншина. Правове регулювання прав національних меншин у Польщі має доволі довгу історію та чимало позитивних моментів, які Україна могла би перейняти для себе. Метою статті є визначення позитивних та негативних сторін правового регулювання прав національних меншин у Республіці Польща.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Orłowska, Beata A. "Російська меншина в Україні: сучасні виклики." Історико-політичні проблеми сучасного світу, no. 42 (February 23, 2021): 180–88. http://dx.doi.org/10.31861/mhpi2020.42.180-188.

Full text
Abstract:
Дана робота є спробою представити проблеми, з якими стикається російська меншина, що проживає в Україні, з польської точки зору. Присутність національних меншин у різних країнах світу є непоодиноким явищем. Однак розгляд проблем, з якими вони стикаються, демонструє неоднозначність їх становища. Закони Європейського Союзу та інші міжнародні й національні нормативні акти, з одного боку, підкреслюють турботу про меншини та їх права. З іншого боку, можна спостерігати багато проблем, які меншинам потрібно вирішувати залежно від багатьох різних факторів. Це важливий елемент культурної безпеки представників окремих меншин, а також культурної безпеки більшості. Основним питанням, яке обговорюється в статті, є поточні виклики, з якими стикається найбільша національна меншина в Україні. Наукова новизна статті передбачає розгляд проблеми російської меншини в Україні з польської точки зору. Автор намагається представити як історичний контекст, так і детермінанти ідентичності, пов’язані її з мовою чи релігією. Контекст Криму також став важливим аспектом, який є вирішальним для сприйняття російської меншини в Україні. Представлені контексти – це сучасні виклики, які стоять перед російською меншиною в Україні, в умовах боротьби за культурну безпеку держави перебування. Особливість цієї статті полягає у аналізі статистичних даних, підходів та думок щодо росіян, які проживають в Україні, саме з точки зору Польщі, як їхнього сусіда. Автор проводить думку, що конкретна ситуація, що склалася в Україні, демонструє, що національна ідентичність України не може ґрунтуватися лише на етнічному контексті. Українську ідентичність потрібно розглядати з більш широкої точки зору, заглиблюючись у територіальні та цивільні критерії. Саме вони визначають і визначатимуть «Я» України. Чисельність російської меншини в Україні все ще впливає на її ідентичність. Тому її потрібно спостерігати та досліджувати, щоб зрозуміти та краще сформувати відносини між більшістю та меншістю.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Tkach, D. I. "Політико-правовий аспект становища української національної меншини в Угорщині." Scientific Papers of the Legislation Institute of the Verkhovna Rada of Ukraine, no. 3 (June 17, 2017): 90–97. http://dx.doi.org/10.32886/instzak.2017.03.14.

Full text
Abstract:
У статті аналізується становище української національної меншини в Угорщині, забезпечення прав та свобод цієї спільноти, гарантування збереження рідної мови, культури, національних традицій. Стверджується, що в українсько-угорських стосунках створені всі політично-правові умови для того, щоб національні меншини обох країн відчували себе захищеними та, з одного боку, мали тісні стосунки з материнською нацією, а з іншого – мали в країні проживання всі можливості для розвитку культурних, освітянських та національних потреб нацменшин. Наводяться конкретні дані про забезпечення права української національної меншини в Угорщині.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Вітман, К. М. "МОДЕРНІЗАЦІЯ ЗАКОНОДАВСТВА ПРО НАЦІОНАЛЬНІ МЕНШИНИ В УКРАЇНІ." Наукові праці Національного університету “Одеська юридична академія” 13 (May 14, 2019): 166–74. http://dx.doi.org/10.32837/npnuola.v13i0.263.

Full text
Abstract:
Вивчаються основні тенденції модернізації законодавства про національні меншини в Україні. Аналізується проект Закону України «Про національні меншини в Україні та право на ідентичність» на предмет відповідності основам етнополітичної безпеки Украї­ни та міжнародним стандартам в сфері захисту прав національних меншин. The main tendencies of the modernization of national minorities' law in Ukraine are studied. The project of the Act on National Minorities in Ukraine and the Identity Right is analyzed for the purpose of correspondence to ethnopolitical safety foundations and international standards relating to the protection of national minorities' rights.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Лазарович, Микола. "НАЦІОНАЛЬНІ МЕНШИНИ В КОНТЕКСТІ ДЕРЖАВНОЇ ЕТНОПОЛІТИКИ ДОБИ ЗУНР." Науковий і культурно-просвітній краєзнавчий часопис "Галичина", no. 32 (December 27, 2019): 48–54. http://dx.doi.org/10.15330/gal.32.48-54.

Full text
Abstract:
Метою статті є аналіз та узагальнення особливостей і тенденцій етнонаціональної політики влади ЗУНР в умовах визвольних змагань 1918–1919 рр. Досліджено основні заходи української влади стосовно забезпечення прав і свобод іноетнічного населення. Проаналізовано правові засади державної етнополітики. Визначено ставлення національних меншин до українського державотворення. Виснувано, що етнополітика керівництва ЗУНР була демократичною, однак характерною особливістю окресленого хронотопу були важкі умови, викликані агресією з боку Польщі. Тому чимало заходів української влади нерідко залишалися декларативними через неможливість їхньої реалізації. Певну непослідовність проявляли й національні меншини, насамперед євреї й німці, котрі, дотримуючись нейтралітету в польсько-українській війні, істотно обмежували свою участь у державотворчих процесах.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Белей, Лесь. "ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ ТА НАЦІОНАЛЬНІ МЕНШИНИ ЗАКАРПАТТЯ." Studia Methodologica 51 (December 25, 2020): 51–56. http://dx.doi.org/10.25128/2304-1222.20.51.06.

Full text
Abstract:
У статті проаналізовано рівень освіти представників угорської та румунської меншини Закарпаття. Зіставлено результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури (протягом 2016 – 2020 рр.), історії України, математики, фізики, хімії, біології (2020 р.), зокрема відсоток нескладених іспитів та середній бал. Показники представників національних меншин порівнюються з показниками українських школярів для оцінки рівності можливостей під час вступу до вищих навчальних закладів та потенціалу реалізації права на освіту.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Коцур, Віталій. "НАЦІОНАЛЬНІ МЕНШИНИ УКРАЇНИ В УМОВАХ «ГІБРИДНОЇ ВІЙНИ» РОСІЙСЬКОЇ ФЕДЕРАЦІЇ." Society. Document. Communication, no. 8 (February 6, 2020): 211–23. http://dx.doi.org/10.31470/2518-7600-2019-8-211-223.

Full text
Abstract:
В умовах геополітичних, соціально-економічних викликів XXI ст. розкрито особливості діяльності національних меншин України в період неоголошеної російсько-української війни. Проведений комплексний аналіз етнополітичної ситуації на території України 2014 – 2018 рр. Визначено, що одним із напрямків деструктивної активності Угорщини в Закарпатській області залишається підтримка освітніх проектів. Доведено, що загострення конфліктних ситуацій за участю національних меншин України не відбувається без зовнішньополітичного вплив Російської Федерації на країни члени ЄС. Зосереджено увагу на українсько-польських міждержавних відносинах в етнонаціональній сфері. Поляки в Україні та українці в Польщі виступали надійним містком українсько-польського порозуміння. Польська національна меншина в Україні є толерантною до суспільно-політичних трансформацій в Україні та не конфліктною з огляду на зовнішньополітичні впливи Російської Федерації. Водночас у досліджуваний період погіршилася ситуація з дотриманням прав національних меншин в анексованому Росією Криму. Відзначено, що утвердження європейських цінностей в Україні в суспільно-політичному, економічному, світоглядному вимірах в умовах зовнішніх викликів консолідувала український народ, проте не зняла протиріччя в політичній надбудові держави, які на тлі «гібридної війни» підживлюються військовими кураторами, прихованими симпатиками «русского мира», відвертими адептами прикордонної імперії.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Крсек, О. Є. "ІННОВАЦІЙНІ ТЕНДЕНЦІЇ ОРГАНІЗАЦІЇ МОВНОЇ ОСВІТИ НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН У США НА ПОЧАТКУ XXI СТОЛІТТЯ." Духовність особистості: методологія, теорія і практика 92, no. 5 (November 29, 2019): 135–49. http://dx.doi.org/10.33216/2220-6310-2019-92-5-135-149.

Full text
Abstract:
У статті обґрунтовано сучасні підходи до організації мовної освіти національних меншин в умовах полікультурності американського суспільства, зроблено аналіз організації мовної освіти національних меншин в системі мовної політики в США на початку ХХІ століття згідно з рядом державних законів: «Америка – 2000: освітня стратегія», «Жодної дитини поза увагою», «Кожен студент досягає успіху» і нормативних документів. Охарактеризовано освітні стандарти у вивченні іноземних мов у ХХІ столітті. Проаналізовано групи освітніх проблем для дітей із сімей мігрантів, які проживають в США. Надано характеристику організаційно-педагогічних вимог вивчення англійської мови представниками національних меншин. Оскільки англійська мова виступає у двох ролях – першої мови (рідної) і другої мови (для представників етнічних меншин), побудова справедливої мовної політики в поліетнічному американському соціумі сприяє створенню єдиного мовно-культурного простору, а належність громадян до єдиного мовно-культурного простору формує мовну політику в системі освіти США. Ключові слова: мовна освіта, мовне розмаїття, плюралістичне суспільство, мовно-етнічна ідентичність, мовна політика, мовна ідеологія, освітні стандарти, національні меншини.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Myshchak, I. М. "Constitutional lawmaking on the protection of the rights of national minorities in the West Ukrainian People’s Republic." Scientific Papers of the Legislation Institute of the Verkhovna Rada of Ukraine, no. 6 (November 15, 2019): 29–36. http://dx.doi.org/10.32886/instzak.2019.06.03.

Full text
Abstract:
Проблема захисту прав національних меншин з плином часу не втрачає своєї актуальності. Для європейського континенту ця проблема актуалізується потужними міграційними процесами, у тому числі й напливом значної кількості нелегальних мігрантів, які з часом отримують у країні перебування визначений правовий статус та апелюють до захисту своїх національних прав. Для України ця проблема актуалізується агресивними діями Російської Федерації, яка анексію частини суверенної території України намагається видати за захист прав російськомовної національної меншини. Характерно, що подібна ситуація мала місце і сто років тому, коли на руїнах Російської й Австро-Угорської імперій утворювалися нові держави, зокрема й Українська. Тому тогочасний досвід пошуку правових моделей забезпечення міжнаціональної злагоди і захисту прав громадян різних національностей на території багатонаціональної держави є цікавим і в нинішніх політико-правових реаліях. Метою статті є аналіз норм щодо захисту прав національних меншин у конституційних актах ЗУНР. Наукова новизна полягає в аналізі проектів конституційних актів ЗУНР, як багатонаціональної держави, з точки зору забезпечення прав національних менших та налагодження мирного співіснування представників різних національностей в одній державі.Висновки. Державне будівництво на західноукраїнських землях під час Української революції 1917–1921 років супроводжувалося розробленням конституційних актів та інших базових законів, які мали урегулювати як основні засади державного ладу, так і права та свободи громадян. Конституційні акти та проекти Основного Закону ЗУНР, розроблені С. Дністрянським, надавали широкі права національним меншинам. Вони включали не лише право послуговуватися рідною мовою в побуті та навчати нею дітей, а й право користуватися рідною мовою в державних установах, зокрема судах, у зв’язку з чим державні службовці були зобов’язані володіти трьома мовами – українською, німецькою та польською, а також право на національну автономію та власне національне представництво в парламенті.Показовим є те, що ряд норм, запропонованих С. Дністрянським, уже після Другої світової війни були включені до Загальної декларації прав людини, проголошеної Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй 10 грудня 1948 року, та інших міжнародних актів ООН щодо захисту прав людини і національних меншин. Відповідні положення щодо захисту прав національних менших сьогодні гарантуються чинною Конституцією України та розвинуті в інших національних законах.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Гузинець, Ю. "Національні меншини Закарпаття: етнокультурний вимір." Наукові записки Інституту політичних і етнонаціональних досліджень ім. І.Ф. Кураса НАН України, no. 2 (52) березень - квітень (2011): 245–52.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Меншини національні"

1

Власюк, В. С., and О. І. Шундрик. "Національні меншини як складова формування нації (на прикладі формування української нації)." Thesis, Сумський державний університет, 2018. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/67784.

Full text
Abstract:
Метою дослідження в даній роботі стало вивчення процесу, темпів та масштабів впливу національних меншин України та Сумщини на процес формування сучасної української нації, визначення ролі і місця національних меншин у національній структурі країни та нашого краю. Одним з основних завдань було: показати роль національних меншин Сумщини та Шосткинщини, їх громадських організацій та представників в процесі формування української нації.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Мануйлов, Ілля. "Про мовну політику держави." Thesis, НТУ "ХПІ", 2015. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/15934.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Чекер, Я. В. "Право представників національних меншин на освіту рідною мовою." Thesis, Українська академія банківської справи Національного банку України, 2009. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/59936.

Full text
Abstract:
Наявність у державі значної кількості національних меншин (груп громадян України, які не є українцями за національн істю, виявляють почуття національного самоусвідомлення та спільност і між собою) висуває проблему забезпечення їхніх спе цифічних прав та свобод, зокрема права на збереження своєї самобутності, яке , відповідно до першого пункту Гаазьких рекомендацій щодо прав національних меншин на освіту, “може бути реалізоване тільки тоді, коли вони добре оволодіють своєю рідною мовою у процесі навчання”
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Костін, М. "Як зберігається культура українського народу в діаспорі." Thesis, НТУ "ХПІ", 2014. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/8130.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Аносов, О. В. "Українсько-угорські відносини у сучасний період української державності." Thesis, НТУ "ХПІ", 2014. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/5710.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Шабельник, І. Ю., Inna Shabelnik, О. С. Устименко, O. Ustymenko, and ORCID: https://orcid org/0000-0002-5169-0123. "Права національних меншин в Україні." Thesis, матеріали всеукр. науково-практичної конференції, м. Дніпро: ДДУВС,2018, С. 211-213, 2018. http://dspace.univd.edu.ua/xmlui/handle/123456789/3991.

Full text
Abstract:
Шабельник І.Ю., Устименко О.С. Права національних меншин в Україні / І.Ю. Шабельник, О.С. Устименко // матеріали всеукр. науково-практичної конференції, м. Дніпро: ДДУВС,2018, С. 211-213
У тезах доповіді приділено увагу правам та свободам національних меншин в Україні та проаналізовано норми чинного законодавства у зазначеній сфері. В тезисах доклада внимание было уделено правам и свободам национальных меньшинств в Украине и были проанализированы нормы действующего законодательства в указанной сфере. The author paid attention to the rights and freedoms of national minorities in Ukraine. The rules of law of current Ukrainian legislature in this sphere are analyzed in the thesis.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Бакун, Ю. В., and С. О. Суптельна. "Єдність у різноманітності: як живеться національним меншинам на Україні та Сумщині?" Thesis, Сумський державний університет, 2017. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/66643.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Яцишин, Надія Григорівна. "Міжнародно-правовий захист національних меншин у міжвоєнний період (на прикладі становища української меншини в Польщі)." Diss. of Candidate of Legal Sciences, Укр. держ. ун-т фінансів та міжнародної торгівлі М-ва фінансів України, 2011.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Казачук, І. В. "Забезпечення прав етнічних меншин в Україні." Thesis, Українська академія банківської справи Національного, 2009. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/59935.

Full text
Abstract:
І.В. Казачук – студент V курсу юридичного факультету Київського національного університету ім. Тараса Шевченка; науковий керівник – канд. юрид. наук, асист. кафедри конституційного та адміністративного права юридичного факультету Київського національного університету ім. Т. Шевченка Н.Ю. Задирака ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВ ЕТНІЧНИХ МЕНШИН В УКРАЇНІ Утвердження України як незалежної держави з багатон аціональним складом населення потребує науково обґрунтованої ро зробки і практичного впровадження виваженої етнонаціональної політики. В умовах сьогодення етнічність і націоналізм, міжетнічні конфлікти та р ізноманітні сепаратистські рухи стали потужною силою, яка помітно впливає на ф ормування сучасного світу, структуру і стабільність сучасних держав.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Потеряйко, Г. В. "Особливості політичної суб"єктивації національних меншин в Україні." Diss. of Candidate of Political Sciences, КНУТШ, 2005.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Books on the topic "Меншини національні"

1

Журба, М. А. Громадські об"єднання радянського села і національні меншини України (20-30-рр. XX ст.). Київ: Національний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова, 2002.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Колісник, Ю. Преса національних меншин України або як навчитись любити свою націю. Черкаси: Брама, 2006.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Деревінський, В. Ф. Ставлення ОУН(Б) і УПА до сусідніх народів та національних меншин. Київ: Ін-т історії України НАН України, 2006.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Лісевич, І. Т. У затінку двоглавого орла (польська національна меншина на Наддніпрянській Україні в другій половині ХІХ ст. - на початку ХХ ст.). Київ: Ін-т історії України АН України, 1993.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Чирко, Б. В. Німецька національна меншина в Україні: етнополітичні та соціально-економічні процеси в умовах радянської політичної системи (перша половина XX століття). Київ: АМУ, 2015.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

ЧиркоБ, В. Національні меншини в Україні. К., 1995.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Національні меншини України у ХХ столітті. Київ, 2000.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Рафальський, Олег. Національні меншини України у ХХ столітті. Київ, 2000.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Національні меншини в Україні 1920-1930-ті роки: Історико-картографічний атлас. Київ, 1996.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Коцур, Віталій Вікторович. Національні меншини України в контексті суспільно-політичних трансформацій 90-х рр. ХХ ст. – поч. ХХІ ст.: монографія. Домбровська Я.М., 2019. http://dx.doi.org/10.31470/natsmenshukr.

Full text
Abstract:
У монографії розглянуто багатонаціональний суспільно-політичний, соціокультурний простір України 90-х рр. ХХ – поч. ХХІ ст. у науковому дискурсі вчених, полілозі державних органів і громадських рухів. Проведене комплексне дослідження національних меншин як суб’єкту українського державотворення, визначального чинника соціокультурного поступу, соціально-політичних трансформацій і водночас політичної нестабільності в умовах зовнішньополітичних викликів 90-х рр. ХХ – поч. ХХІ ст., яка наближає українське суспільство до своєрідної точки біфуркації – нового стану, перспективних рішень для розв’язання конфліктних ситуацій. Монографія є першим спеціальним дослідженням історії національних меншин України в контексті суспільно-політичних трансформацій 90-х рр. ХХ ст. – поч. ХХІ ст. з використанням значного масиву історико-політичних матеріалів і введених у науковий обіг архівних документів. Книга розрахована на науковців, викладачів, студентів і всіх, хто цікавиться історією.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Conference papers on the topic "Меншини національні"

1

Дедурін, Г. Г. "Політика та законодавство ПНР щодо національних меншин." In EUROPEAN POTENTIAL FOR THE DEVELOPMENT OF LEGAL SCIENCE, LEGISLATION AND LAW ENFORCEMENT PRACTICE. Baltija Publishing, 2021. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-26-040-7-3.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Лєбєдєва, Ярославна. "ПРАКТИКА ОМБУДСМАНА ЩОДО ЗАХИСТУ ПРАВ НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН В УКРАЇНІ." In ТРАДИЦІЙНІ ТА ІННОВАЦІЙНІ ПІДХОДИ ДО НАУКОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ. Міжнародний центр наукових досліджень, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/10.04.2020.v1.05.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Reports on the topic "Меншини національні"

1

Ertanowska, Delfina. ВПЛИВ МОВИ НЕНАВИСТІ ТА ТРОЛІНГУ В СУЧАСНИХ МЕДІА НА ПРОЦЕС САМОІДЕНТИФІКАЦІЇ УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ МЕНШИНИ У ПОЛЬЩІ. Ivan Franko National University of Lviv, January 2020. http://dx.doi.org/10.30970/vjo.2020.48.10549.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography