Academic literature on the topic 'Криві'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Криві.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Криві"

1

Павлюк, Є., and О. Павлюк. "ЗАСТОСУВАННЯ СТАТИСТИЧНИХ ПРИЙОМІВ У ПРАКТИЦІ ПОБУДОВИ ШКАЛИ ЙМОВІРНОСТІ ДЕФОЛТУ." Financial and credit activity problems of theory and practice 5, no. 40 (November 8, 2021): 35–44. http://dx.doi.org/10.18371/fcaptp.v5i40.244867.

Full text
Abstract:
Анотація. Обґрунтовано основні характерні властивості кривої PD (Probabilityofdefault), що сформувалися у практиці моделювання. Доведено, що основними характеристиками кривої PD є те, що вона ґрунтуватися на даних про фактичну відносну частоту дефолтів у кожному з ризик-класів за обраний період часу і має форму, що апроксимує або збігається з експонеційнійною функцією. Показано, що важливим аспектом, який впливає на калібрування, є кількість рейтингових класів і способи їх побудови. Визначено, що нахил кривої демонструє класифікаційну ефективність моделі. Для моделей із високими дискримінаторними властивостями характерна форма кривої, що має повільне зростання в рейтингових класах верхньої частини шкали і значне пришвидшення зростання в останніх класах ризику. Проаналізовано два основних підходи до визначення кількості класів ризику: підхід на основі процентіліві підхід на основі рівних діапазонів балів. Показано, що при формуванні класів варто враховувати загальний обсяг вибіркових спостережень, пропорцію «хороших» і «поганих» та обирати кількість класів таким чином, щоб воно було не надто велике і не надто мале. Доведено, що на практики калібрування впливають дані, мета та обмеження дослідження. На практичних прикладах розглянуто застосування методу найменших квадратів і методу екстраполяції. Метод найменших квадратів, і зокрема похідний метод екстраполяції, дозволяють будувати калібраційну криву на основі даних про відносну частоту дефолтів. Визначено, що математичний апарат сімейства нелінійних кривих дозволяє моделювати процес експоненційного зростання з різним рівнем інтенсивності. Експоненційна крива і споріднені з нею функції можуть бути корисними при моделюванні більш консервативних оцінок PD або для моделей з високими дискримінаційними властивостями, у той час як функція Вейбулла, S-крива і степенева функція можуть краще пристосовуватися до процесів помірного зростання. Застосування практичних прийомів побудови шкали PD є важливим для багатьох вітчизняних банківських спеціалістів, хто займається внутрішніми моделями кредитного ризику. Ключові слова:калібрування, дефолт, імовірність, криві, калібрація кривої ймовірності дефолту, метод найменших квадратів, метод екстраполяції. Формул: 21; рис.: 1; табл.: 7; бібл.: 10.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Gannoshina, I., and D. Parkhomenko. "МЕТОД РОЗРАХУНКУ ТРАЄКТОРІЇ РУХУ СУДНА ПРИ АВТОМАТИЗОВАНОМУ ВИЗНАЧЕННІ МАРШРУТУ." Системи управління, навігації та зв’язку. Збірник наукових праць 2, no. 54 (April 11, 2019): 3–6. http://dx.doi.org/10.26906/sunz.2019.2.003.

Full text
Abstract:
Аналіз процесу визначення траєкторії руху судна показав необхідність забезпечення властивостей траєкторії: обмеження на максимальну кривизну траєкторії; безперервність траєкторії та її двох перших похідних, щоб планована траєкторія в просторі була гладкою; можливість локально корегувати траєкторію в реальному масштабі часу, тобто на певній ділянці, без перерахунку всієї траєкторії. Мета статті полягає в розробці методу розрахунку траєкторії руху судна при автоматизованому визначенні маршруту, в якому траєкторія руху судна знаходиться у вигляді кривої що проходить крізь елементи простору (або точки простору), які відібрані автоматизованим методом вибору маршруту судна при плануванні переходу та забезпечує можливість її корекції в реальному масштабі часу. Результати. Запропоновано метод розрахунку траєкторії руху судна при автоматизованому визначенні маршруту, в якому траєкторія руху судна знаходиться у вигляді кривої що проходить крізь елементи простору (або точки простору), які відібрані автоматизованим методом вибору маршруту судна при плануванні переходу. Пропонується будувати криву з послідовності поліномів. В якості сегментів обираються раціональні криві Безьє 7-го ступеня, на які накладаються додаткові умови кривини в початковій та кінцевій точках, для забезпечення безперервності кривини траєкторії.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Savchin, V. S., L. R. Ostapiuk, A. S. Voloshinovsky, and T. S. Malyi. "Новий погляд на питання діагностики ендогенної інтоксикації у хворих з опіковою травмою." Шпитальна хірургія. Журнал імені Л. Я. Ковальчука, no. 1 (March 25, 2019): 20–24. http://dx.doi.org/10.11603/2414-4533.2019.1.9907.

Full text
Abstract:
Мета роботи: діагностика запальних змін у хворих з опіковою травмою в рамках методу флуоресцентної спектроскопії. Матеріали і методи. Клінічною базою дослідження сироватки крові (СК) хворих із опіковою травмою було опікове відділення Комунальної міської клінічної лікарні № 8 м. Львова. Експериментальна база – лабораторія люмінесценції кафедри експериментальної фізики Львівського національного університету імені Івана Франка. Об’єктами дослідження були 48 проб СК 10 пацієнтів віком від 24 до 58 років (7 чоловічої статі і 3 жіночої) з опіками полум’ям та окропом І-ІІА-ІІБ ступеня загальною площею від 18 до 45 % поверхні тіла, в тому числі голови та шиї. Результати досліджень та їх обговорення. Вивчено спектри флуоресценції (СФ) СК хворих з опіковою травмою, які являють λ-подібні криві у діапазоні 300 нм <l< 450 нм. Основними показниками, які використано для аналізу СФ СК, є інтенсивність флуоресценції (Iф) та положення максимуму смуги флуоресценції (lmax). Дослідження СК розпочиналися при появі загрозливих ознак щодо розвитку гнійно-септичних ускладнень і проводилося в динаміці з інтервалом 3–8 днів аж до одужання.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Ozarkiv, I. M., I. A. Sokolovskyy, I. V. Petryshak, and M. S. Kobrynovuch. "Раціональне тепловикористання в сучасних сушильних камерах." Scientific Bulletin of UNFU 28, no. 7 (September 27, 2018): 104–8. http://dx.doi.org/10.15421/40280723.

Full text
Abstract:
Обґрунтовано деякі особливості раціонального тепловикористання в сучасних сушильних камерах, які часто використовують у промисловості та сільському господарстві. Об'єктом сушіння при цьому є як сировина – дошки, заготовки, паркетна фриза, так і напівфабрикати – лущений або струганий шпон, подрібнена деревина, а також готові вироби – фанера, стільці, крісла тощо. Проаналізовано процеси сушіння за кривими зміни середньої вологості матеріалу (об'єкта сушіння) в часі (так звані "криві сушіння") і зміни температури (криві), а також швидкості зміни вологості в часі. Встановлено, що висушування різних матеріалів за різних способів підведення до них тепла (конвекції, терморадіації, кондукції) під час постійних режимних параметрів складається із трьох періодів сушіння (періоду початкового прогрівання, періодів постійної та сповільнювальної швидкостей сушіння). Однак проблема зменшення енергетичних витрат на сушіння деревини залишається сталою, позаяк не здійснюється раціональне тепловикористання, а також мало використовуються сучасні способи та засоби інтенсифікації процесу сушіння деревини. Тому створення сучасного обладнання, що дає змогу вирішити цю проблему, – основна мета цієї роботи. Також розглянуто концепцію тепловикористання під час розроблення конструкцій сушильних камер для зменшення питомих витрат теплової енергії. Запропоновано деяку комбінацію методів визначення показників камери із складанням основних показників затрат теплової енергії, що витрачається на сушіння пиломатеріалів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Latifov, F. S., and Z. M. Badirov. "КОЛИВАННЯ АНІЗОТРОПНОЇ НЕОДНОРІДНОЇ ПІДКРІПЛЕНОЇ ПЕРЕХРЕСНИМИ РЕБРАМИ ЦИЛІНДРИЧНОЇ ОБОЛОНКИ З РІДИНОЮ." Проблеми обчислювальної механіки і міцності конструкцій, no. 29 (April 20, 2019): 235–45. http://dx.doi.org/10.15421/42190019.

Full text
Abstract:
Досліджено вільні коливання анізотропної неоднорідної підкріпленої перехресними системами ребер циліндричної оболонки, що контактує з рухомою рідиною. Використовуючи варіаційний принцип Гамільтона –Остроградського отримані системи рівнянь її руху. З метою врахування неоднорідності матеріалу оболонки за товщиною приймається, що модуль Юнга і щільність матеріалу оболонки є функціями нормальної координати. Чисельно реалізовані частотні рівняння та побудовані характерні криві залежностей.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Шапар, Раїса Олексіївна, and Олена Віталіївна Гусарова. "Вплив тепловологої обробки на кінетику сушіння пектиновмісних матеріалів." Scientific Works 83, no. 1 (September 1, 2019): 62–66. http://dx.doi.org/10.15673/swonaft.v83i1.1419.

Full text
Abstract:
У статті наведено властивості сировини, що є джерелом пектинових речовин, зокрема яблук, спектр фізіологічної дії пектину та переваги пектиновмісних сушених продуктів. Мета роботи - визначення впливу різних видів попередньої тепловологої обробки яблук перед сушінням на кінетику процесу конвективного зневоднення і стан пектинових речовин. Об’єктами досліджень обрано яблука сортів Ренет Симиренко та Джонатан. Результати теоретичних та експериментальних досліджень доводять, що обов’язковою умовою переробки пектиновмісної сировини є попередня тепловолога обробка паренхімних тканин. У роботі наведено криві сушіння та криві швидкості сушіння яблук в режимі двостадійного зневоднення, що піддавались різним видам обробки. Характер кривих показує, що процес видалення вологи проходить в періоді падаючої швидкості впродовж усього зневоднення. Дослідженнями встановлено, що незалежно від виду обробки, тривалість зневоднення бланшованих зразків скорочується порівняно із свіжими яблуками. Тривалість процесу сушіння зразків бланшованих парою, є найменшою і скорочується на 20 та 25 % для яблук сортів Ренет Симиренко та Джонатан відповідно, при цьому, їхня максимальна швидкість зневоднення вища у 1,8 рази. Проаналізовано стан пектинових речовин та зміна співвідношення протопектину та розчинного пектину під час попередньої тепловологої обробки та конвективного сушіння. Співвідношення змінюється в бік збільшення кількості розчинного пектину від 35 до 60 %. Встановлено, що тепловолога обробка та сушіння за двостадійними режимами забезпечують максимальний ступінь збереження пектинових та інших біологічно активних речовин, сприяють зниженню собівартості чипсів за рахунок скорочення тривалості та енергетичних витрат процесу.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Ozarkiv, I. M., M. S. Kobrynovuch, Z. H. Humeniuk, and I. V. Petryshak. "Контроль напружено-деформованого стану і вологості деревини в тепломасообмінних процесах сушіння." Scientific Bulletin of UNFU 28, no. 10 (November 29, 2018): 81–84. http://dx.doi.org/10.15421/40281017.

Full text
Abstract:
Сушіння деревини – це обов'язковий технологічний процес у виробництві пиломатеріалів, меблевих заготівель, будівельних деталей тощо. Різні аспекти розглянутих у цьому дослідженні можуть зацікавити фахівців підприємств лісопромислового комплексу. Відомо, що основні форми зв'язку вологи з деревиною (адсорбційний, капілярно-конденсаційний та капілярний зв'язки вільної вологи в порожнинах клітин) залежать від температури та відносної вологості сушильного агента. Це означає, що деревина, як матеріал рослинного походження, поводиться своєрідно залежно від температурно-вологісних полів. Проблема сушіння деревини охоплює питання щодо перенесення тепла і вологи (маси) як у середині тіла, так і в пограничному шарі на межі розподілу фаз "тіло (об'єкт сушіння) – "навколишнє середовище". Треба зазначити, що інтенсивність сушіння є максимальною, коли можливості перенесення тепла і маси в пограничному шарі відповідають можливостям переміщення вологи і тепла всередині об'єкта сушіння. Описано властивості деревини, як природного полімера, що володіє специфічними пружно-в'язкими властивостями. Розкрито механізм перенесення вологи (маси) із центральних шарів об'єктів сушіння до їхніх поверхонь. У теоретичних дослідженнях розглянуто явище всихання як повного, так і у трьох структурних напрямах. Зазначено, що сушіння є складним тепломасообмінним процесом, який супроводжується молекулярною природою та механізмом явищ, що зумовлюють кінетику їхнього перебігу. Показано, що розв'язання відповідних рівнянь молекулярно-молярного перенесення тепла і маси (вологи) за відповідних крайових (граничних) умов дає змогу описати поля, тобто розподілення потенціалів перенесення – температури і вологовмісту в об'єкті сушіння в будь-який момент часу сушіння. Адже криві сушіння (в координатах "швидкість сушіння – вологість матеріалу") і температурні криві (в координатах "температура об'єкта сушіння – вологість об'єкта сушіння") відображають характер перебігу процесу сушіння.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Fedorov, Serhii, Artem Sybir, Mykhailo Hubynskyi, Semen Hubynskyi, Svitlana Foris, Alexey Gogotsi, and Serhii Koval. "ДОСЛІДЖЕННЯ РЕЖИМІВ РОБОТИ ПІЛОТНОЇ ЕЛЕКТРОТЕРМІЧНОЇ ПЕЧІ КИПЛЯЧОГО ШАРУ ПРОДУКТИВНІСТЮ 10 КГ/ГОД." Metallurgicheskaya i gornorudnaya promyshlennost, no. 3-4 (November 27, 2019): 48–55. http://dx.doi.org/10.34185/0543-5749.2019-3-4-48-55.

Full text
Abstract:
Мета. Метою дослідження режимів лабораторної електротермічної печі киплячого шару продуктивністю 10 кг/год було отримання нових науково-практичних даних про вольт-амперні характеристики подібних агрегатів для подальшого вибору відповідних електричних джерел живлення.Методика. Дослідження роботи печі виконувалось шляхом математичного моделювання її теплового балансу та електричного опору у відповідних режимах. Для побудови вольт-амперних характеристик були використані залежності для електричної потужності та питомого електричного опору шару, а також рівняння загальної, корисної потужності і потужності холостого ходу за різних значень робочої температури і продуктивності.Результати. Побудовані і досліджені воль-амперні характеристики печі киплячого шару продуктивністю 10 кг/год, які включають: характеристики електротермічного киплячого шару для певних значень температури в діапазоні від 0 до 2700 °С; характеристики електротермічного киплячого шару для продуктивності печі G = 0 – 10 кг/год; криві щільності струму на поверхні центрального електроду, на поверхні футеровки і середньої за радіусом печі i(I); криві постійної потужності N = const в діапазоні 5 – 40 кВт. На основі аналізу результатів визначена область сталої роботи електротермічної печі, яка виключає ймовірність короткого замикання. Розроблені режими розігріву, зміни температури і продуктивності, а також алгоритми забезпечення заданих продуктивності й температури.Наукова новизна. Вперше науково обґрунтовано вибір режимів управління електричною потужністю електротермічної печі киплячого шару на основі її вольт-амперних характеристик та визначено область сталої роботи.Практична значущість. За результатами досліджень визначені вимоги та відповідно розроблене технічне завдання на виготовлення електричного джерела живлення лабораторної електротермічної печі киплячого шару продуктивністю 10 кг/год для умов ТОВ "Центр Матеріалознавства" (Київ, Україна).
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Litvinenko, D. F., and V. D. Lukyanchuk. "КІНЕТИКА АБСОРБЦІЇ НОВОГО АНТИГІПОКСАНТА ОКАГЕРМ-4 У НОРМІ ТА ЗА УМОВ ГІПОКСІЙНОГО СИНДРОМУ." Здобутки клінічної і експериментальної медицини, no. 2 (August 22, 2019): 130–36. http://dx.doi.org/10.11603/1811-2471.2019.v0.i2.10381.

Full text
Abstract:
Актуальною проблемою фармакології є пошук високоефективних та безпечних засобів фармакотерапії гострої гіпоксії, що розвивається у замкнутому невентильованому просторі й називається гіпоксією замкнутого простору (ГЗП). На сьогодні у цьому сенсі перспективними вважають координаційні сполуки германію (КСГ) з такими біологічно активними лігандами як мікроелементи та органічні кислоти. Раніше проведеними скринінговими та токсикометричними дослідженнями виявлена висока антигіпоксійна активність та безпечність уперше синтезованої КГС – манган(ІІ) тартратогерманат(IV), під лабораторним шифром ОКАГЕРМ-4. Мета – порівняльний фармакокінетичний аналіз потенційного антигіпоксанта ОКАГЕРМ-4 на етапі його абсорбції в нормі та на моделі ГЗП. Матеріал і методи. Досліди виконані на 48 нелінійних білих щурах обох статей масою 170–200 г, яких було поділено на дві групи. Перша група була контрольною, а у тварин другої групи моделювали ГЗП шляхом розміщення тварин на 25 хв у ізольованих гермооб’ємах (10 дм³). Для визначення фармакокінетичного профілю через 45 хв; 3; 6 та 24 год (від моменту внутрішньочеревинного введення) у сироватці крові визначали рівень ОКАГЕРМ-4 за германієм колориметричним методом. Показники процесу абсорбції обчислювали в програмі Phoenix WinNonLin 8.1. Результати. Для ОКАГЕРМ-4 у дозі 96,8 мг/кг побудовані фармакокінетичні криві. У рамках двокамерного аналізу динаміки концентрацій отримані наступні значення фармакокінетичних параметрів абсорбції ОКАГЕРМ-4: Cmax (норма) = (7,54±0,29) мг/л; Cmax (ГЗП) = 7,13±0,20 мг/л; tmax (норма) = (1,47±0,04) год; tmax (ГЗП) = (1,52±0,06) год; К01 (норма) = (0,82±0,05) год-1; К01(ГЗП) = (0,80±0,05) год-1; t1/2α (норма) = (0,85±0,07) год; t1/2α (ГЗП) = (0,87±0,05) год. Висновки. Експериментально встановлено, що за умов ГЗП відбуваються суттєві зміни параметра Сmax.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Багно, О. М. "Про вплив скінченних початкових деформацій на поверхневу нестійкість нестисливого пружного шару, що взаємодіє з півпростором в'язкої стисливої рідини." Reports of the National Academy of Sciences of Ukraine, no. 2 (April 30, 2021): 13–20. http://dx.doi.org/10.15407/dopovidi2021.02.013.

Full text
Abstract:
Розглядається задача про поширення квазілембових хвиль у попередньо деформованому нестисливому пруж-ному шарі, що взаємодіє з півпростором в'язкої стисливої рідини. Дослідження проводиться на основі три-вимірних лінеаризованих рівнянь теорії пружності скінченних деформацій для нестисливого пружногоша ру і тривимірних лінеаризованих рівнянь Нав’є—Стокса для півпростору в'язкої стисливої рідини. За-стосовуються постановка задачі та підхід, засновані на використанні представлень загальних розв’язківлінеаризованих рівнянь для пружного тіла і рідини. Отримано дисперсійне рівняння, яке описує поширеннянормальних хвиль у гідропружній системі. Побудовано дисперсійні криві квазілембових хвиль у широкомудіапазоні частот. Проаналізовано вплив скінченних початкових деформацій у нестисливому пружномуша рі, а також півпростору в'язкої рідини на фазові швидкості, коефіцієнти загасання, дисперсію квазі ле-мбових мод і поверхневу нестійкість гідропружного хвилеводу. Числові результати представлені у виглядіграфіків і дано їх аналіз.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Криві"

1

Одарченко, Наталія Іванівна, Наталия Ивановна Одарченко, Nataliia Ivanivna Odarchenko, А. С. Гатцук, and О. М. Молочний. "Деякі важливі криві." Thesis, Видавництво СумДУ, 2011. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/8176.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Кошева, Д. О., and О. Б. Нестеренко. "Чудові криві Гвідо Гранді." Thesis, КНУТД, 2016. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/5358.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Масло, П. П., and С. А. Плешко. "Криві поверхні та їх визначники." Thesis, КНУТД, 2016. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/5339.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Долгов-Гордійчук, С. Р. "Цікаві криві в математиці і техніці." Thesis, Cумський державний університет, 2016. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/48919.

Full text
Abstract:
Дослідження конічних перерізів, започатковане ще IV ст. до н. е Платоном та давньогрецьким математиком Менехмом, започаткувало на той час новий розділ в математиці - "Цікаві криві". В результаті перерізу конуса площиною було відкрито еліпс, параболу та гіперболу. Вивчення графіків таких та подібних ліній, спроба їх аналітичного опису, привели до вивчення властивостей кривих по їх рівняннях та подальшого практичного застосування в техніці.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Кравченко, П. Е. "Криві другого порядку та їх застосування." Thesis, Сумський державний університет, 2018. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/66909.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Рилова, А. К., and А. С. Кулак. "Плоскі алгебраїчні криві в науці та природі." Thesis, Сумський державний університет, 2018. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/66842.

Full text
Abstract:
Алгебраїчні криві – це найпростіші об’єкти евклідової геометрії, які визначаються як множина нулів многочлена від двох змінних. До плоских алгебраїчних кривих відносять спіраль Архімеда, лемніскату Бернуллі, клотоїду, кардіоїду та ін.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Фролова, Т. І., and К. В. Вдовиченко. "Вплив спектра випромінювання на характеристичні криві сонячної батареї." Thesis, ХНУ ім. В. Н. Каразіна, 2019. http://openarchive.nure.ua/handle/document/13261.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Харченко, Ю. О. "Електрохімічні властивості низьколегованої трубної сталі 10Г2ФБ у розчині 3% NaCl." Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2019. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/13997.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Кузнецов, А. А., and И. В. Пасько. "Алгебраический метод декорирования линейных блоковых кодов на алгебраических кривых в р3." Thesis, Издательство СумГУ, 2006. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/22306.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Шеремет, В. "Змінюємо вектор традиційного уявлення про геометрію." Thesis, Сумський державний університет, 2018. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/66836.

Full text
Abstract:
У природі зустрічаються об’єкти, для опису форми яких евклідова геометрія безсила: узбережжя, хмари, крони дерев, сніжинки, кровоносна система і система альвеол людини або тварин. Наука постійно рухається вперед. Так в останні десятиріччя в математиці виник новий напрям - фрактальна геометрія, що стало справжньою революцією в математичному описі природи.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Books on the topic "Криві"

1

Сапеляк, С. П. Кричі часу. Харків: [ФОП Кудлай В.В.], 2011.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Братан, М. І. П"ята група крові. Сімферополь: Таврія, 1990.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Шабатин, П. Ю. Не криви душею. Київ, 1987.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Рябий, В. М. Зіниця на крилі метелика. К., 1997.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Письменна, Л. М. Казки, небом криті, а вітром підбиті. Київ, 1990.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Book chapters on the topic "Криві"

1

Tarnavska, S. І., and O. О. Shahova. "ДІАГНОСТИЧНА ТА ПРОГНОСТИЧНА ЦІННІСТЬ ЗАПАЛЬНИХ ПАТТЕРНІВ КРОВІ ДЛЯ ВИБОРУ ІНДИВІДУАЛІЗОВАНОГО ЛІКУВАННЯ БРОНХІАЛЬНОЇ АСТМИ В ДІТЕЙ." In CHALLENGES OF MEDICAL SCIENCE AND EDUCATION: AN EXPERIENCE OF EU COUNTRIES AND PRACTICAL INTRODUCTION IN UKRAINE, 325–40. Izdevnieciba “Baltija Publishing”, 2020. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-588-64-8-19.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

РАКША-СЛЮСАРЕВА, Олена, Олексій СЛЮСАРЕВ, Світлана БОЄВА, Наталя СЕРИХ, and Ніна СТРИЖАК. "ПРЕДИКТОРИ СИСТЕМИ КРОВІ ТА ІМУНІТЕТУ В УМОВНО ЗДОРОВОГО НАСЕЛЕННЯ ДОНЕЦЬКОГО РЕГІОНУ ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ООС." In SCIENTIFIC RESEARCH OF THE XXI CENTURY.VOLUME 1. GS publishing service, 2021. http://dx.doi.org/10.51587/9781-7364-13302-2021-001-162-166.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Conference papers on the topic "Криві"

1

Литвинець, Людмила Ярославівна, Владислава Євгенівна Литвинець, Віктор Іванович Горовий, and Уляна Євгенівна Литвинець-Голутяк. "РОЛЬ БІЛКІВ ГОСТРОЇ ФАЗИ ПРИ СТРЕСОВОМУ НЕТРИМАННІ СЕЧІ." In International Trends in Science and Technology. RS Global Sp. z O.O., 2020. http://dx.doi.org/10.31435/rsglobal_conf/30122020/7348.

Full text
Abstract:
Стресове нетримання сечі –одне з найбільш поширених захворювань серед жіночого населення, вкрай негативно позначається на якості життя пацієнток. Серед факторів, які зумовлюють зміни при запальному процесі, велике значення мають так звані білки гострої фази.Беручи до уваги загальну біологічну функцію СРБ, слід вважати закономірним знаходження цього білка безпосередньо в "осередках ураження". Метою нашої роботи стало дослідження вмісту СРБ у сечі та крові пацієнтів зі стресовим нетриманням сечі.Нами 45 хворих на СНС віком від 35 до 75 рр. Групу контролю склали 25 здорових жінок аналогічного віку. У сироватці крові хворих на СНС при поступленні реєстрували підвищення рівня СРБ, практично у всіх хворих він досягав «гострозапального» діапазону і становив в середньому 15,64±3,56 мг/л (р<0,001). Одночасне визначення СРБ у сечі хворих на СНС виявило концентрації біомаркера, що в 4-5 разів перевищували показники в крові і становили в середньому 63,76±4,25 мг/л (р1<0,001).
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Гарапко, Т. В., Л. Р. Матешук-Вацеба, and В. В. Воробець. "Структурна перебудова селезінки та зміни біохімічних показників крові при дії глутамату натрію." In NEW TRENDS AND UNRESOLVED ISSUES OF PREVENTIVE AND CLINICAL MEDICINE. Baltija Publishing, 2020. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-588-81-5-2.7.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Удод, О. А., and А. С. Куліш. "Біохімічний склад ротової рідини та сироватки крові у хворих на цукровий діабет." In MODERN MEDICINE: THE USE OF CREATIVE INDUSTRIES IN THE HEALTHCARE SYSTEM. Baltija Publishing, 2021. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-26-182-4-21.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Христова, Мілюся, and Данило Сухомейло. "ЦИТОКІНОВИЙ ПРОФІЛЬ ПЕРИФЕРІЙНОЇ КРОВІ ЯК ПРЕДИКТОР РОЗВИТКУ ГЕРПЕС-АСОЦІЙОВАНОЇ БАГАТОФОРМНОЇ ЕКСУДАТИВНОЇ ЕРИТЕМИ (ГА БЕЕ)." In THEORETICAL AND EMPIRICAL SCIENTIFIC RESEARCH: CONCEPT AND TRENDS, chair Станіслав Шнайдер. European Scientific Platform, 2021. http://dx.doi.org/10.36074/logos-10.12.2021.v3.28.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Кузнецова, М. О., О. В. Ніколаєва, and І. К. Кузнецова. "Вплив раціону з надлишком поживних речовин матерів на структурні елементи та показники жирового обміну сироватки крові їхнього одномісячного потомства." In NEW TRENDS AND UNRESOLVED ISSUES OF PREVENTIVE AND CLINICAL MEDICINE. Baltija Publishing, 2020. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-588-81-5-2.34.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Хмельницька, Ю. К., Л. Г. Станкевич, and І. І. Земцова. "Можливості використання лактату крові в процесі фізіологічного тестування веслярів на байдарках і каное під час загальнопідготовчого етапу підготовчого періоду." In PHYSICAL CULTURE AND SPORTS IN THE EUROPEAN EDUCATIONAL SPACE. Baltija Publishing, 2021. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-26-112-1-23.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Сенюк, І. В., and Л. В. Ленчик. "Вплив олії насіння винограду та обліпихової олії на динаміку деяких біохімічних показників крові у щурів та тлі видавлених трафаретних ран." In MODERN MEDICINE: THE USE OF CREATIVE INDUSTRIES IN THE HEALTHCARE SYSTEM. Baltija Publishing, 2021. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-26-182-4-33.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Дудник, В. М., and В. В. Демянишина. "Оцінка вмісту антимікробного пептиду кателіцидину LL-37 та гідроксихолекальциферолу в сироватці крові дітей, хворих на муковісцидоз, залежно від функції зовнішнього дихання." In NEW TRENDS AND UNRESOLVED ISSUES OF PREVENTIVE AND CLINICAL MEDICINE. Baltija Publishing, 2020. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-588-81-5-1.21.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Гложик, Ірина. "ПРОЦЕСИ ПЕРЕКСНОГО ОКИСНЕННЯ ЛІПІДІВ У КРОВІ ТА ГЕПАТОЦИТАХ ТА ВМІСТ МІНЕРАЛЬНИХ ЕЛЕМЕНТІВ У ТКАНИНІ ПЕЧІНКИ ЩУРІВ З ОЖИРІННЯМ ТА ОЖИРІННЯМ У ПОЄДНАННІ З ЙОДОДЕФІЦ ИТОМ." In EDUCATION AND SCIENCE OF TODAY: INTERSECTORAL ISSUES AND DEVELOPMENT OF SCIENCES. European Scientific Platform, 2021. http://dx.doi.org/10.36074/logos-19.03.2021.v1.54.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Reports on the topic "Криві"

1

Уланова, Антоніна Федорівна. Характеристика деяких морфологічних та біохімічних показників крові при фізичному навантаженні. КДПІ, 1998. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/5128.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Гапоненко, Лариса Олександрівна. Рефлексія в подоланні егоцентричної сфокусованості студентів-психологів у навчальній кризі. Дніпро.СПД «Охотнік», 2019. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/3991.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography