Academic literature on the topic 'Концтабір'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Концтабір.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Концтабір"

1

Чистяков, А. В. "Концтабір у басейні з хлоркою." Екологічний вісник, no. 6 (106), листопад-грудень (2017): 24–25.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Моренець, В. "Все для народу: концтабори 1919-1922 років." Пам"ятки України: історія та культура, no. 1 (233) (2017): 6–11.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Шишко, Олександр. "Політичний терор проти учасників українського національно-визвольного руху в Первомайському та Вознесенському повітах у січні 1921 р. – березні 1922 р.: джерелознавчий аспект." Старожитності Лукомор'я, no. 4 (August 23, 2021): 115–36. http://dx.doi.org/10.33782/2708-4116.2021.4.97.

Full text
Abstract:
Протоколи засідань Одеської губернської надзвичайної комісії (ОГНК), архівно-слідчі справи, які знаходяться на тимчасовому зберіганні в архівному підрозділі Управління Служби безпеки України в Одеській області, та матеріали періодичних видань слугують важливим джерелом для дослідження політичного терору проти учасників українського національно-визвольного руху в Первомайському та Вознесенському повітах Одеської губернії у 1921-1922 рр. Серед цих матеріалів особливе місце посідає справа Вознесенської підпільної петлюрівської організації, у результаті ліквідації якої, згідно рішення колегії ОГНК, було розстріляно 54 особи, 69 – ув’язнено до концтабору на термін від одного до п’яти років, 30 – звільнено, стосовно 64 осіб справу було припинено, а стосовно семи осіб було прийнято інші покарання та рішення.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Berezanska, Iryna. "ДУШПАСТИРСЬКА ТА ГРОМАДСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ о. ОМЕЛЯНА КОВЧА У МІСТІ ПЕРЕМИШЛЯНИ (1922-1944 рр.)." Scientific notes on Ukrainian history, no. 46 (July 10, 2019): 164–73. http://dx.doi.org/10.31470/2415-3567-2019-46-164-173.

Full text
Abstract:
У статті проаналізовано особливості душпастирської та громадської діяльності греко-католицького священника міста Перемишляни на Львівщині Омеляна Ковча у міжвоєнний період. Особливу увагу зосереджено на його діяльності при різних окупаційних режимах: польському, радянському та німецькому. Важливим історичним джерелом при розкритті досліджуваної проблематики стали спогади очевидців тогочасних подій, які зберігаються в Перемишлянському історико-краєзнавчому музеї. Завдяки спогадам жителів міста М. Зацичного, С. Мацишин, О. Прибили, М. Шкільника нам вдалося ознайомитися з етнічним складом населення міста Перемишляни, життям і побутом його мешканців під час польської, радянської та німецької влади, періодом перебування о. Омеляна Ковча у концтаборі Майданек. Його душпастирська діяльність служить яскравим прикладом людяності, відкритості. Щирими проповідями Хрестової віри, він заслужив глибоку шану і повагу не тільки серед українців, але і поляків, євреїв, німців. Омелян Ковч був активним громадським діячем, захисником українських звичаїв, традицій. За його ініціативи відкрито у місті Перемишляни Народний дім, засновано організацію «Пласт», драматичний гурток, кооперативні курси.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

С., Лісна І., and Михайлів Т. Є. "СТАЛІНСЬКІ РЕПРЕСІЇ НА ПІВДНІ УКРАЇНИ В 20-30-х рр. ХХ ст." Актуальні проблеми права: теорія і практика, no. 1 (37) (January 24, 2020): 71–79. http://dx.doi.org/10.33216/2218-5461-2019-37-1-71-79.

Full text
Abstract:
Дослідження масових репресій сталінського режиму привертає увагу суспільства вже 60 років, починаючи з проголошення М. С. Хрущовим таємної доповіді про культ особи Сталіна на XX з'їзді ЦК КПРС. Реальні масштаби злочинів, скоєних тоталітарною державою в умовах абсолютної таємниці, стали остаточно відомими під час другої кампанії десталінізації, здійсненої М. С. Горбачовим в роки перебудови. Проте, фактично лише незалежній Україні створено реальні умови для всебічного вивчення пов'язаних з масовими репресіями історичних джерел і виявлення повної картини фізичних та моральних втрат українського народу, який опинився в епіцентрі сталінських репресій. Тяжкою спадщиною цієї доби є масові репресії, які чинились сталінським режимом та його провідниками на території України, зокрема на Півдні. Дослідження репресій дає змогу збагатити історичну науку новим оригінальним і фактичним матеріалом, аргументовано викрити злочинну діяльність Й. Сталіна, його оточення та створеної ним репресивно-каральної машини. У роки розбудови Української держави виключно важливим є процес переосмислення багатьох проблем історії України. Лише з урахуванням минулого, в тому числі і тих драматичних подій, які принесли репресії, українське суспільство може йти в майбутнє. Ключові слова: Сталінські репресії, Миколаївщина, Одещина, інтелігенція, концтабори, тоталітарний режим.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Концтабір"

1

Ляшенко, О. О. "Радянські військовополонені у Німеччині у 1941-1945 роках." Thesis, НТУ "ХПІ", 2015. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/15509.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Books on the topic "Концтабір"

1

Українські в"язні концтабору Маутгаузен. Київ: Видавництво ім. Олени Теліги, 2009.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Українські в"язні концтабору Маутгаузен. Київ: Видавництво ім. Олени Теліги, 2009.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography