Academic literature on the topic 'Конкурентоспроможність кафедри'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Конкурентоспроможність кафедри.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Конкурентоспроможність кафедри"

1

Шаповалова, Вікторія, Валерій Шаповалов, Валентин Шаповалов, Аліна Осинцева, Сергій Негрецький, Анатолій Деркач, and Олександр Січкаренко. "Пандемія COVID-19 (штами «Дельта», «Омікрон»): особливості навчання на тематичному циклі «Загальна фармація на засадах фармацевтичного права»." Actual Problems of Medicine and Pharmacy 3, no. 1 (January 22, 2022): 1–18. http://dx.doi.org/10.52914/apmp.v3i1.36.

Full text
Abstract:
Пандемія COVID-19 (штами «Дельта», «Омікрон) сприяла оптимізації роботи в режимі он-лайн, що вимагало освоєння нових навичок роботи в мережі Інтернет та додаткового навантаження на професорсько-викладацький склад Кафедри (індивідуальна праця із слухачами, інтернами в зручний для них час та вихідні дні тощо). Професорсько-викладацький склад та науковці Кафедри ХМАПО успішно проводить цикли з використанням технологій дистанційного навчання і 98% слухачів задоволені пройденими курсами. Кафедра активно співпрацює з професорсько-викладацьким складом та науковцями ЛМІ та інших ВУЗів України, країн СНД та ЄС. Підкреслено, що розробка та просування національної стратегії вищої освіти з урахуванням світового досвіду здатна підвищити конкурентоспроможність вузів Україні на світовому освітньому ринку та задовольнити потреби національного та загальносвітового ринку праці.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Дігтяр, В. А., О. Г. Садовенко, and М. О. Камінська. "ФОРМУВАННЯ ПРАКТИЧНИХ НАВИЧОК СТУДЕНТІВ-ПЕДІАТРІВ У МЕДИЧНИХ ЗАКЛАДАХ ВИЩОЇ ОСВІТИ." Медична освіта, no. 2 (August 5, 2021): 112–16. http://dx.doi.org/10.11603/me.2414-5998.2021.2.12271.

Full text
Abstract:
Лікар-спеціаліст, закінчуючи вищий навчальний заклад, повинен мати високу конкурентоспроможність. Науково-дослідна робота (НДР) студентів є однією з форм підвищення рівня освіти у вищих медичних навчальних закладах. НДР студентів – це основна складова частина професійної підготовки майбутнього лікаря, що передбачає навчання студентів методик та методології наукового дослідження. Самостійна робота студентів поділяється на навчально-дослідницьку, яка включається в навчальний процес з дисципліни і проводиться в робочий час, і науково-дослідницьку, яка виконується у позанавчальний час. Найефективніше НДР реалізується в студентських наукових гуртках. Форми організації роботи гуртківців – це дебати, практикум, індивідуальна робота в клініці тощо. Особлива увага приділяється відпрацюванню практичних навичок студентами в кімнаті практичних навичок на кафедрі. Під керівництвом викладача або інтернів, старшокурсників є можливість студентів молодших курсів оволодіти виконанням основних практичних навичок, що не завжди доступно під час практичного заняття. Велику ефективність показала організація хірургічної школи на кафедрі, де одночасно мали можливість працювати інтерни, старшокурсники та студенти молодших курсів під керівництвом викладачів. Новою формою проведення студентського наукового гуртка є майстер-класи. За власним бажанням студенти виконують власні НДР під керівництвом викладача, результати яких доповідаються на секції «Хірургія» академії та інших конференціях, конгресах тощо. Багаторічний досвід кафедри свідчить про те, що студенти-гуртківці краще оволодівають теоретичними знаннями, практичними навичками та професійними вміннями, ніж ті, що не беруть участі у студентських наукових гуртках.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Serediuk, V. N. "СУЧАСНІ КОМП’ЮТЕРНІ ТА МУЛЬТИМЕДІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ ЯК ЗАСІБ ПРОБЛЕМНО-ОРІЄНТОВАНОГО НАВЧАННЯ ПРИ ВИКЛАДАННІ КАРДІОЛОГІЇ НА ЗАСАДАХ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ КРЕДИТНО-ТРАНСФЕРНОЇ СИСТЕМИ ОРГАНІЗАЦІЇ НАВЧАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ (ЄКТСОНП)." Медична освіта, no. 2 (October 24, 2017). http://dx.doi.org/10.11603/me.2414-5998.2017.2.7660.

Full text
Abstract:
Мета роботи – проаналізувати досвід упровадження сучасних комп’ютерних та мультимедійних технологій при викладанні внутрішньої медицини згідно з принципами Європейської кредитно-трансферної системи організації навчального процесу.Основна частина. У статті проаналізовано досвід викладання кардіології на кафедрі внутрішньої медицини № 2 та медсестринства ДВНЗ “Івано-Франківський національний медичний університет” МОЗ України. Доведено, що проведення частини практичних занять із кардіології у форматі ранкових конференцій (1,5 год) сприяє формуванню креативного клінічного мислення студентів на основі не лише традиційних теоретичних знань і практичних навичок, але й застосування сучасних інтерактивних комп’ютерних технологій та методів візуалізації (електрокардіограм, фото і/або відео протоколів ехокардіографії, коронарографії, мультиспіральної комп’ютерної томографії з мультипланарною реконструкцією, магнітно-резонансної томографії тощо). Результати викладання кардіології свідчать про позитивний вплив такого методу на розвиток клінічного мислення, рівень теоретичних знань та практичних навичок студентів 6 курсу медичного факультету і факультету підготовки іноземних громадян.Висновок. Упровадження сучасних комп’ютерних та мультимедійних технологій у навчальний процес на засадах проблемно-орієнтованого навчання сприяє зростанню рівня підготовки студентів і наближенню їх до сучасних світових стандартів та підвищує конкурентоспроможність випускників українських ВНЗ у сучасних умовах реформування медицини.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Logoyda, L. S., N. O. Zarivna, and D. B. Korobko. "МЕТОДИЧНІ АСПЕКТИ ВИКЛАДАННЯ СТАНДАРТИЗАЦІЇ ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ ІНОЗЕМНИМ СТУДЕНТАМ." Медична освіта, no. 1 (June 12, 2018). http://dx.doi.org/10.11603/me.2414-5998.2018.1.8297.

Full text
Abstract:
Мета роботи – знайти шляхи вирішення основних проблем, з якими стикаються викладачі, що працюють зі студен­тами-іноземцями при викладанні дисципліни “Стандартизація лікарських засобів”. Проаналізувати основні проблеми, які можуть впливати на результативність навчання студентів-іноземців.Основна частина. Дослідження базується на вивченні матеріалів, отриманих із відкритих джерел інфор­мації та власного досвіду авторів. У статті наведені сучасні технології викладання та тестування іноземних студентів зі стандартизації лікарських засобів, впроваджені на кафедрі фармацевтичної хімії.Оскільки якість препарату закладається ще на етапі фармацевтичної розробки, студент чітко повинен знати елементи фармацевтичної розробки. Ціллю фармацевтичної розробки є: розробити якісний препарат і процес його виробництва, щоб постійно випускати продукцію із заданими функціональними характеристиками та конкурентоспроможністю на фармацевтичному ринку. Майбутньому фахівцю у фармацевтичній галузі необхідно навчитися вибирати відповідно до лікарської форми аналітичні методики для контролю якості ЛЗ і складати специфікації та керуватися в практичній діяльності згідно з МКЯ на ГЛЗ. Детальне і ґрунтовне ознайомлення з основами дисципліни “Стандартизація лікарських засобів” дає можливість більш повно засвоїти матеріал, що вивчається, реалізувати науково-творчий потенціал студентів, збагачує їх знаннями, які безпосередньо будуть використані у їхній практичній діяльності.Висновок. Запропонований метод дозволяє викладачеві успішніше будувати освітній процес, що, в кінцевому підсумку, по­зитивно позначається на загальному засвоєнні курсу.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Готюр, О. І., Р. В. Деніна, Д. А. Волинскьий, and О. І. Кочержат. "РОЛЬ НАУКОВО-ДОСЛІДНОЇ РОБОТИ СТУДЕНТА У ФОРМУВАННІ МАЙБУТНЬОГО ФАХІВЦЯ." Art of Medicine, October 30, 2019, 85–88. http://dx.doi.org/10.21802/artm.2019.3.11.85.

Full text
Abstract:
Резюме. Науково-дослідна робота студентів (НДР) є невід’ємною складовою наукової діяльності кожного університету України і першим етапом у підготовці наукових кадрів, що зазвичай реалізується на кафедрах (студентські наукові гуртки) і в наукових структурних підрозділах університету (студентське наукове товариство) або на території лікувальних закладів. Основними завданнями науково-дослідної роботи студентів Івано-Франківського національного медичного університету є: залучення талановитої молоді до наукових досліджень, організація участі студентів в конкурсах студентських наукових робіт, студентських наукових конференціях, олімпіадах. Наукова робота студентів ІФНМУ здійснюється за загальновідомою схемою наукового аналізу. Керівництво НДР студентів здійснюють науково-педагогічні працівники університету. Їхнім основним завданням є допомога студентові в процесі опанування основ наукового пошуку, наданні консультацій та здійсненні контролю за виконанням роботи на всіх її стадіях. В ході НДР керівник допомагає обрати тему, сформулювати мету і завдання, рекомендує найважливішу літературу та джерела з проблематики роботи, оцінює зміст тексту у його окремих складових та у цілому, рекомендує внесення правок і доопрацювання певних частин роботи. Система науково-дослідної роботи є важливою складовою професійної підготовки майбутнього фахівця. Вона повинна бути спрямована на формування особистості медичного працівника, який, використовуючи набуті у вищій школі проектувальні (уміння планувати будь-який вид роботи), адаптаційні (уміння застосувати даний план у конкретних умовах), організаційні, мотиваційні, комунікативні, пізнавальні уміння, таким чином підвищить свою конкурентоспроможність на ринку праці.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Конкурентоспроможність кафедри"

1

Білоцерківський, Олександр Борисович. "Конкурентоспроможність як умова стратегічного розвитку кафедри ВНЗ." Thesis, Національний університет цивільного захисту України, 2015. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/22622.

Full text
Abstract:
Досліджено різні підходи до визначення понять: "конкурентоспроможність ВНЗ". На підставі проведеного аналізу запропоновано власне визначення поняття "конкурентоспроможність кафедри". Розглянуто різні класифікації факторів конкурентоспроможності ВНЗ та виділено окремі фактори, які можна використовувати при оцінюванні конкурентоспроможності кафедри: 1) корисність (якість освітніх послуг); 2) маркетингові чинники, що характеризують ефективність пропозиції; 3) відношення споживача до освітньої послуги.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Марущак, І. А. "Конкурентоспроможність банків в умовах цифрової економіки." Thesis, Одеський національний економічний університет, 2020. http://dspace.oneu.edu.ua/jspui/handle/123456789/12355.

Full text
Abstract:
У роботі розглядаються теоретичні підходи до визначення сутності конкурентоспроможності банку та цифрової економіки; визначено чинники, що впливають на конкурентоспроможність банків; обгрутовано науково-методичні підходи до визначення рівня конкурентоспроможності банків України; проаналізовано сучасний стан розвитку банківського бізнесу; проведено оцінку показників конкурентоспроможності банків; визначено рівень конкурентоспроможності банків за рівнем їх фінансової стійкості; удосконалено методичній підхід до визначення рівня інноваційної конкурентоспроможності банків; проведено кластерний аналіз поведінки банків на ринку банківських послуг щодо завоювання конкурентної позиції; розроблено методичний підхід до комплексної оцінки конкурентної позиції банку на ринку банківських послуг.
Thesis deals with theoretical aspects of determining the essence of the competitiveness of the bank and the digital economy; the factors influencing the competitiveness of banks are identified; scientific and methodological approaches to determining the level of competitiveness of Ukrainian banks are substantiated; the current state of development of the banking business is analyzed; an assessment of banks' competitiveness indicators was conducted; the level of competitiveness of banks according to the level of their financial stability is determined; the methodological approach to determining the level of innovative competitiveness of banks has been improved; cluster analysis of banks' behavior in the banking services market to gain a competitive position; a methodical approach to a comprehensive assessment of the bank's competitive position in the banking services market has been developed.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Федоренко, Н. С. "Удосконалення управління конкурентоспроможністю продукції в ТОВ «Старокозацький сир»." Thesis, Одеський національний економічний університет, 2020. http://dspace.oneu.edu.ua/jspui/handle/123456789/12605.

Full text
Abstract:
У роботі досліджуються теоретичні аспекти управління конкурентоспроможністю продукції на молокопереробних підприємствах. Надана загальна характеристика ТОВ «Старокозацький сир» і проаналізовано результати його виробничо-господарської діяльності, склад і структура виробничої програми. Здійснений порівняльний аналіз конкурентоспроможності продукції ТОВ «Старокозацький сир» на регіональному ринку півдня Одеської області. Обґрунтовано конкретні пропозиції щодо удосконалення управління конкурентоспроможністю продукції на молокопереробних підприємствах.
The paper investigates the theoretical aspects of product competitiveness management at dairy enterprises. The general characteristics of LLC «Old Cossack cheese» are given and the results of its production and economic activity, structure and structure of the production program are analyzed. The comparative analysis of competitiveness of production of LLC «Old Cossack cheese» in the regional market of the south of Odessa region is carried out. Specific proposals to reduce production costs at the analyzed enterprise are substantiated. Specific proposals for improving the management of product competitiveness at dairy enterprises are substantiated.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Іванов, С. І. "Шляхи підвищення конкурентоспроможності підприємства." Thesis, Одеський національний економічний університет, 2020. http://dspace.oneu.edu.ua/jspui/handle/123456789/12652.

Full text
Abstract:
У роботі розглядаються теоретико-методологічні аспекти конкурентоспроможності підприємства. Розглянуто сутність конкурентоспроможності, чинники формування конкурентоспроможності та методичні підходи до оцінки конкурентоспроможності підприємства. Проаналізовано господарську діяльність підприємства ПАТ «Коблево» по основним техніко-економічним показникам, проаналізовано вплив зовнішніх та внутрішніх факторів на конкурентоспроможність підприємства та проведена оцінка конкурентоспроможності ПАТ «Коблево». Запропоновано впровадити експортний маркетинг, як інструмент підвищення конкурентоспроможності ПАТ «Коблево», реалізацію вторинної сировини виноробства та впровадження нового виробничого обладнання для підвищення якості продукції.
The paper considers theoretical and methodological aspects of enterprise competitiveness. The essence of competitiveness, factors of formation of competitiveness and methodical approaches to an estimation of competitiveness of the enterprise are considered. The economic activity of the enterprise PJSC "Koblevo" is analyzed according to the main technical and economic indicators, the influence of external and internal factors on the competitiveness of the enterprise is analyzed and the competitiveness of PJSC "Koblevo" is assessed. It is proposed to introduce export marketing as a tool to increase the competitiveness of PJSC "Koblevo", the sale of secondary raw materials for winemaking and the introduction of new production equipment to improve product quality.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Чорна, А. С. "Удосконалення маркетингової діяльності «Bexhill Trading Auto»." Thesis, Одеський національний економічний університет, 2020. http://dspace.oneu.edu.ua/jspui/handle/123456789/12508.

Full text
Abstract:
У роботі розглядаються теоретичні аспекти маркетингової діяльності, а саме сутність, цілі, організація та планування маркетингової діяльності на підприємстві, особливості маркетингової діяльності на автомобільному ринку. Проаналізовано автомобільний ринок України, місце компанії «Bexhill Trading Auto» на даному ринку та маркетингова діяльність компанії. В результаті SWOT – аналізу застосованого до підприємства «Bexhill Trading Auto», визначено його сильні та слабкі сторони. Сильними сторонами є конкурентоздатна цінова політика, охоплення великої частки автомобільного ринку, розвинута веб-сторінка та соціальні мережі, високий рівень сервісного обслуговування, кваліфікований персонал, прибуткова діяльність. Слабкі сторони: Відсутність власного СТО, низькій рівень впізнаності бренду, мала кількість представництв. Запропоновано удосконалення роботи сайту, оптимізація рекламної діяльності, впровадження CRM-системи, відкриття нових автосалонів та власного СТО.
The work deals with the theoretical aspects of marketing activity , namely, the essence, goals, organization and planning of marketing activity in the enterprise, peculiarities of marketing activity in the automotive market. The automobile market of Ukraine, place of company «Bexhill Trading Auto» in this market and marketing activity of the company are analyzed. As a result of the SWOT analysis applied to «Bexhill Trading Auto», its strengths and weaknesses are identified. Strengths are competitive pricing policy, coverage of a large share of the automotive market, developed website and social networks, high level of service, qualified staff, profitable activities. Weaknesses: Lack of own service station, low level of brand awareness, small number of representative offices. It is proposed to improve the site, optimize advertising, implement a CRM system, open new showrooms and own service stations.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Фіалка, О. В. "Підвищення конкурентоспроможності туристичного підприємства «Geografia»." Thesis, Одеський національний економічний університет, 2020. http://dspace.oneu.edu.ua/jspui/handle/123456789/12553.

Full text
Abstract:
У роботі розглядаються теоретичні і практичні аспекти забезпечення конкурентоспроможності туристичного підприємства. Розкрито сутність основних понять – конкурентоспроможність, конкурентна позиція, ключові елементи споживчої цінності. Надано загальну характеристику, аналіз економічної діяльності та управління конкурентоспроможністю туристичного підприємства «Geografia», досліджено конкурентну позицію за ключовими елементами споживчої цінності, визначено сукупність чинників впливу на конкурентоспроможність туристичного підприємства. Запропоновано і обґрунтовано заходи з удосконалення управління конкурентоспроможністю досліджуваного підприємства, за методом «маркетинговий ROI» визначено економічний ефект відповідних заходів.
The work deals with the theoretical & practical aspects of increasing the competitiveness of the tourist enterprise. The essence of the basic concepts - marketing, management of marketing activity, competitive position – is revealed. The general characteristic, the analysis of economic activity and management of competitiveness of the tourist enterprise "Geografia" are given, the competitive position on key elements of consumer value is investigated, the set of factors of influence on competitiveness of the tourist enterprise is defined. Measures to improve the competitiveness management of the researched enterprise are proposed and substantiated, the economic effect of the corresponding measures is determined by the method of "marketing ROI".
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Білопранець, Ю. С. "Підвищення міжнародної конкурентоспроможності приморського регіону (на прикладі Одеської області)." Thesis, Одеський національний економічний університет, 2020. http://dspace.oneu.edu.ua/jspui/handle/123456789/12675.

Full text
Abstract:
Кваліфікаційна робота магістра складається з трьох розділів. Об’єктом дослідження виступає процес забезпечення мiжнaродної конкурeнтоcпроможності приморського регіону в сучасних умовах. У роботі розглядаються теоретико-методичні засади міжнародної конкурентоспроможності приморського регіону. Проаналізовано інституціональне середовище формування міжнародної конкурентоспроможності Одеської області. Зроблена оцінка міжнародної конкурентоспроможності Одеської області. Проаналізовано визначення конкурентних переваг та недоліків Одеської області. Запропоновано напрямки покращення інституціонального середовища формування міжнародної конкурентоспроможності Одеської області, підвищення міжнародної конкурентоспроможності Одеської області на основі кластерної моделі, розвиток регіональної інноваційної системи як основи міжнародної конкурентоспроможності Одеської області.
The master's qualification work consists of three sections. The object of the study is the process of ensuring the international competitiveness of the maritime region in modern conditions. The paper considers the theoretical and methodological principles of international competitiveness of the coastal region. The institutional environment of formation of the international competitiveness of Odessa region is analyzed. The assessment of the international competitiveness of Odessa region is made. The definition of competitive advantages and disadvantages of Odessa region is analyzed. The directions of improvement of the institutional environment of formation of the international competitiveness of the Odessa area, increase of the international competitiveness of the Odessa area on the basis of cluster model, Development of the regional innovation system as a basis of the international competitiveness of the Odessa area are offered.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Кузнєцов, Ю. І. "Стан та перспективи підвищення міжнародної конкурентоспроможності Одеського регіону." Thesis, Одеський національний економічний університет, 2020. http://dspace.oneu.edu.ua/jspui/handle/123456789/12512.

Full text
Abstract:
Проаналізовано зовнішньоекономічну діяльність Одеського регіону, проведено аналіз експортно-імпортних операцій та іноземних інвестицій. Виявлено чинники, що впливають на міжнародну конкурентоспроможність регіону за допомогою SWOT-аналізу. Проаналізовано міжнародну конкурентоспроможність Одеського регіону. Запропоновано напрями підвищення міжнародної конкурентоспроможності Одеського регіону, зокрема за рахунок оптимізації підходів регулювання регіональної влади, покращення іміджу регіону, використання туристичного та IT потенціалу.
The foreign economic activity of the Odessa region is analyzed, the analysis of export-import operations and foreign investments is carried out. The factors influencing the international competitiveness of the region are revealed by means of SWOT-analysis. The international competitiveness of the Odessa region is analyzed. The directions of increase of the international competitiveness of the Odessa region, in particular at the expense of optimization of approaches of regulation of the regional power, improvement of image of the region, use of tourist and IT potential are offered.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Тосіф, Гасанов. "Шляхи підвищення конкурентоспроможності на місцевому рівні (на прикладі міста Одеси)." Thesis, Одеський національний економічний університет, 2020. http://dspace.oneu.edu.ua/jspui/handle/123456789/12440.

Full text
Abstract:
У роботі визначені поняття та особливості конкурентоспроможності на місцевому рівні, розглянуті фактори впливу на конкурентоспроможність адміністративно-територіальних одиниць, описана методика оцінювання конкурентоспроможності на місцевому рівні. Досліджений соціально-економічний потенціал Одеси, здійснена оцінка конкурентних переваг Одеси методом SWOT-аналізу, проведений аналіз конкурентоспроможності Одеси серед міст України. Запропоновані стратегічні напрями підвищення конкурентних переваг Одеси, розроблені рекомендації щодо покращення конкурентоспроможності Одеси на місцевому рівні, з’ясовані перспективи використання маркетингових інструментів у формуванні конкурентних переваг Одеси.
The paper defines the concepts and features of competitiveness at the local level, considers the factors influencing the competitiveness of administrative-territorial units, describes the method of assessing competitiveness at the local level. The social and economic potential of Odessa is investigated, the competitive advantages of Odessa are estimated by the method of SWOT-analysis, the analysis of competitiveness of Odessa among the cities of Ukraine is carried out. Strategic directions of increase of competitive advantages of Odessa are offered, recommendations on improvement of competitiveness of Odessa at the local level are developed, prospects of use of marketing tools in formation of competitive advantages of Odessa are found out.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Затишняк, Т. О. "Удосконалення управління маркетинговою діяльністю туристичного підприємства «Поїхали з нами»." Thesis, Одеський національний економічний університет, 2020. http://dspace.oneu.edu.ua/jspui/handle/123456789/12548.

Full text
Abstract:
У роботі розглядаються теоретичні і практичні аспекти маркетингової діяльності туристичного підприємства. Розкрито сутність основних понять – маркетинг, управління маркетинговою діяльністю, конкурентна позиція. Надано загальну характеристику, аналіз економічної та маркетингової діяльності туристичного підприємства «Поїхали з нами», досліджено конкурентну позицію за ключовими елементами споживчої цінності, визначено сукупність чинників маркетингового впливу на конкурентоспроможність туристичного підприємства. Запропоновано і обґрунтовано заходи з удосконалення маркетингової діяльності досліджуваного підприємства, за методом «маркетинговий ROI» визначено економічний ефект маркетингових заходів.
The work deals with the theoretical & practical aspects of marketing activities of the tourist industry enterprises. The essence of the basic concepts - marketing, management of marketing activity, competitive position – were described. The general characteristic, the analysis of economic and marketing activity of the tourist enterprise "Let's go with us" are given, the competitive position on key elements of consumer value is investigated, the set of factors of marketing influence on competitiveness of the tourist enterprise is defined. The recommendations for improving the marketing activity of the investigated enterprise were proposed and grounded, and the economic effect of marketing activity was determined by the method of "marketing ROI".
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography