Academic literature on the topic 'Комісив'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Комісив.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Комісив"

1

Іонова, О. М., and С. Є. Лупаренко. "НАПРЯМИ ДІЯЛЬНОСТІ ЦЕНТРАЛЬНОЇ КОМІСІЇ ДОПОМОГИ ДІТЯМ В УКРАЇНІ (1922–1932 рр.)." Теорія та методика навчання та виховання, no. 49 (2020): 43–55. http://dx.doi.org/10.34142/23128046.2020.49.04.

Full text
Abstract:
Державно-громадський характер розвитку сучасної системи освіти передбачає поєднання діяльності держави та громадськості (комісій, комітетів, рад, громадських товариств) у соціокультурному забезпеченні дітей. З огляду на це доцільним є вивчення досвіду діяльності організацій, що вдало розв‟язували освітні, соціальні і культурні проблеми дитинства, зокрема Центральної комісії допомоги дітям, яка діяла в Україні протягом 1922-1932 рр. з метою об‟єднання зусиль соціуму в боротьбі з дитячою безпритульністю, покращенні побуту дитячих закладів, громадського харчування тощо. Метою дослідження є висвітлення напрямів діяльності Центральної комісії допомоги дітям. Використано загальнонаукові (історико-педагогічний аналіз, узагальнення, ретроспективний, хронологічний), історико-структурний, порівняльно-зіставний, ретро-праксиметричний, проблемно-цільовий і прогностичний методи наукового пізнання. З‟ясовано групи дітей, з якими працювала Центральна комісія допомоги дітям (діти з губерній, охоплених голодом; безпритульні діти; діти безробітних батьків; діти – повні сироти; діти з руху юних ленінців; діти членів комітетів незаможних селян; діти, які залишили дитячі будинки за віком; хворі діти). Узагальнено основні напрями діяльності Центральної комісії допомоги дітям, а саме: утримання дитячих установ; надання дотацій та підтримка відділів народної освіти, охорони здоров‟я, округів, юних ленінців; реевакуація дітей; надання індивідуальної допомоги; індивідуальне патронування дітей; боротьба з дитячою безпритульністю; охорона материнства і дитинства. Визначено джерела надходжень коштів до Центральної комісії допомоги дітям, зокрема: податки та інші місцеві збори; добровільні збори і відрахування; продаж марок, значків, прапорів, газет і брошур; прибутки від підсобних підприємств; внески і відрахування осередків товариства «Друзі дітей»; лотереї і казино; кошторисні асигнування відділу охорони здоров‟я і відділу народної освіти; кошти робочих та різних організацій; збір із нетрудового населення. Виокремлено перспективи впровадження педагогічно цінного досвіду діяльності Центральної комісії допомоги дітям в сучасну освітню практику, а саме: забезпечення комплексного підходу до розв‟язання соціальних й освітньо- 44 культурних проблем дітей з боку закладів освіти, педагогів, батьків, громадських організацій; посилення співпраці держави і громадських організацій у справі соціокультурного забезпечення дітей; усвідомлення дорослими цінності дитинства і дитини; підвищення вимог до педагогів; налагодження взаємодії закладів освіти з батьками.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Martynenko, N. "ПЕРСПЕКТИВИ ВИКОРИСТАННЯ МІЖНАРОДНОГО ДОСВІДУ ДЛЯ РЕФОРМУВАННЯ ПЕНСІЙНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ." Theory and Practice of Public Administration 2, no. 69 (May 26, 2020): 257–65. http://dx.doi.org/10.34213/tp.20.02.31.

Full text
Abstract:
У статті зосереджено увагу на заходах, що вживались розвиненими країнами – членами Європейського Союзу для визначення шляхів довгострокового розвитку пенсійних систем. Проаналізовано стан виконання найбільш важливих для розвитку пенсійної системи України завдань, що були окреслені в Концепції подальшого проведення пенсійної реформи. Запропоновано створити Міжвідомчу комісію для проведення комплексного оцінювання пенсійної системи, визначення подальших напрямів, засобів, інструментів і механізмів її розвитку. Визначено завдання Комісії.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Мороз, А. М., Н. О. Похлєбіна, and В. А. Хобін. "Інформаційно-аналітична система приймальної комісії ОНАХТ як основа автоматизованого управління формування контингенту студентів." Automation of technological and business processes 12, no. 4 (December 30, 2020): 36–42. http://dx.doi.org/10.15673/atbp.v12i4.1933.

Full text
Abstract:
Стаття присвячена дослідженню автоматизації процесу формування контингенту студентів (ФКС) у ході поточної вступної кампанії у Одеській національній академії харчових технологій. Розглянуто основні цілі та завдання, що виконує приймальна комісія закладу вищої освіти. Розглянуто практичне застосування автоматизованої інформаційно-аналітичної системи (ІАС). Наведено процеси, що відбуваються в інформаційно-аналітичній системі. Виділені особливості системи як об'єкта управління. Представлена ​​розроблена інформаційна система, що забезпечує наскрізну автоматизацію управління роботою приймальної комісії на прикладі Одеської національної академії харчових технологій. Описано функціонування автоматизованої системи приймальної комісії (ПК) закладу вищої освіти. Наведено повний алгоритм дій, що виконує секретар відбіркової комісії з моменту прийняття заяви або документа до оголошення рейтингу та формування списків на зарахування. Представлено зовнішній вигляд основних інтерфейсів автоматизованого робочого місця оператора, його функції и задачі. Створено систему логування та контролю доступу до функцій автоматизованої інформаційно-аналітичної системи, що складається з декількох рівнів допуску, що забезпечує безпеку і цілісність даних, розділяє користувачів на операторів і адміністратора. Інформаційно-аналітична система управління розглянута як система з автоматизованою технологією отримання результатів організації, документаційного оформлення. Наведено структурні схеми інформацйної системи та її підсистем, що дозволяє детально розглянути кожну розроблену функцію та її можливості.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Скиба, В. Я., and В. С. Іванов. "АНАЛІЗ РОБОТИ ЕКСПЕРТНОЇ ПРОБЛЕМНОЇ КОМІСІЇ МОЗ ТА НАМН УКРАЇНИ «СТОМАТОЛОГІЯ» ЗА 2019 РІК." Scientific and practical journal "Stomatological Bulletin" 110, no. 1 (May 27, 2021): 93–96. http://dx.doi.org/10.35220/2078-8916-2020-35-1-93-96.

Full text
Abstract:
Згідно Наказу МОЗ та НАМН України №322/41 від 13.05.2014 р. «Про зміни до Переліку експертних про-блемних комісій МОЗ та НАМН України та їх голів» у 2019 році продовжувала працювати Експертна про-блемна комісія МОЗ та НАМН України «Стоматоло-гія», головою якої є професор, доктор медичних наук Скиба В.Я.За минулий рік відбулося 2 засідання ЕПК МОЗ та НАМН України «Стоматологія» (Протоколи №№62, 63). За цей час надійшли на розгляд матеріали 1 нау-ково-дослідної роботи, 29 інформаційних листів, 28 нововведень та 2 методичних рекомендацій.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Кисільова, Т. О. "Пересувні рентгенівські апарати у Першій світовій війні 1914 – 1918 років (український контекст)." Studies in history and philosophy of science and technology 29, no. 1 (February 8, 2021): 90–96. http://dx.doi.org/10.15421/272011.

Full text
Abstract:
Розглянуто новий тип рентгенівських кабінетів, що виник під час Першої світової війни – рухомі. Початок Першої світової війни створив широке поле діяльності для рентгенологів, але не всі медичні заклади, тим більш новоутворені лазарети поблизу лінії фронту, були оснащені рентгенівськими кабінетами. В цей період на території України проблемами рентгенологічної допомоги опікувалася київська громадська організація «Комісія Допомоги Пораненим Рентгенівськими Дослідженнями» (Київська рентгенівська комісія). За її ініціативою в квітні 1915 р. було створено перший рухомий кабінет. Повний комплект устаткування для рентгенівського дослідження розміщувався на кінному візку та розгортався у приміщенні медичного закладу-замовника. Необхідною умовою виклику кабінету була наявність лікаря відповідної кваліфікації. Як показало дослідження, послуги кабінету мали значний попит і його функціонування було цілком успішним. Для потреб фронту під керівництвом Київської рентгенівської комісії було сформовано ще 8 рухомих рентгенівських кабінетів, з яких дві рельсові станції та 6 кабінетів на кінних візках. Кожна рельсова рентгенівська станція складалася з двох залізничних вагонів (пасажирського та товарного) і мала повне оснащення для виконання досліджень, незначних ремонтних робіт та проживання персоналу. Однак характер роботи евакуаційних шпиталів, відсутність фахівців з рентгенології та слабке залізничне сполучення не дали змоги повністю використати значний потенціал станції. Отже, цей проект виявився недосконалим та неефективним.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Ставнійчук, М. "Окремі проблеми новітнього конституційного процесу у світлі висновків європейської комісії "за демократію через право" (Венеціанська комісія)." Право України, no. 8 (2012): 146–53.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Владишевська, В. "Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури як суб’єкт доступу до професії адвоката." Юридичний вісник, no. 3 (February 4, 2020): 38–43. http://dx.doi.org/10.32837/yuv.v0i3.933.

Full text
Abstract:
Конституція України закріплює право кожного на професійну правничу допомогу, делегуючи цю функцію інституту адвокатури. Для формування високоморальних та професійних представників адвокатської спільноти має суттєве значення забезпечення законності, прозорості, відкритості, рівності усіма суб’єктами та на всіх етапах доступу до адвокатської діяльності. Автором здійснено порівняльно-правове дослідження правового статусу учасників процедури набуття статусу адвоката, які наділені відповідним комплексом прав, обов’язків та повноважень щодо забезпечення та реалізації права на доступ до професії адвоката в Україні та в країнах пострадянського простору. Одним із органів адвокатського самоврядування, який безпосередньо бере участь у формуванні кадрового складу адвокатури, є кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури. Таким чином, статтю присвячено комплексному дослідженню питання місця і ролі кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури у світлі набуття права на заняття адвокатською діяльністю. Проаналізовано чинне законодавство в частині доступу до професії адвоката, порядку організації, складення та оцінювання кваліфікаційного іспиту для набуття права на заняття адвокатською діяльністю в Україні. Метою статті є комплексне дослідження місця й ролі кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури, як суб’єкта доступу до адвоатської діяльності в Україні та аналогічних органів адвокатського самоврядування країн пострадянського простору, серед яких: Азербайджанська Республіка, Російська Федерація. На основі вивчення зарубіжного досвіду автором надано пропозиції щодо вдосконалення законодавства про адвокатуру та адвокатську діяльність щодо порядку допуску до складення кваліфікаційного іспиту, складення цього іспиту та оцінювання результатів складення кваліфікаційного іспиту для набуття права на заняття адвокатською діяльністю.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Vatseba, T. S. "ДОСВІД ПРОВЕДЕННЯ І ТУРУ ОЛІМПІАДИ З ЕНДОКРИНОЛОГІЇ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОМУ НАЦІОНАЛЬНОМУ МЕДИЧНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ." Медична освіта, no. 1 (July 12, 2018): 64–67. http://dx.doi.org/10.11603/me.2414-5998.2019.1.9220.

Full text
Abstract:
Мета роботи – підвищення мотивації студентів до участі в наукових змаганнях та представлення власного досвіду проведення І туру олімпіади з ендокринології в ІФНМУ. Основна частина. Проведено І тур олімпіади з ендокринології в ІФНМУ. Через інформаційний сайт університету повідомлено про оголошення конкурсу серед учасників. Створена компетентна комісія з професорсько-викладацького складу кафедри. Визна­чена структура конкурсу: відповіді на теоретичні питання (однакові для всіх учасників), комп’ютерний тестовий контроль підвищеної складності “Невідкладні стани в ендокринології”, практичні навики біля пацієнтів. Кожним членом комісії проведене незалежне оцінювання рівня піготовки учасників відбіркового туру. Переможцями визначені студенти з отриманими максимальними балами. Здобуте призове ІІ місце в ІІ турі олімпіади з ендокринології одного з переможців І відбіркового туру – винагорода за працю для студентів та гордість для університету. Висновок. Олімпіада – механізм формування кадрового потенціалу в різних сферах людської діяльності. Проведення І туру олімпіади в ІФНМУ з ендокринології в рівнозначних умовах для учасників за описаною структурою – важливий досвід та шлях до вдосконалення конкурсних змагань.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

О. А. Шинкарук. "Актуальні проблеми медичного і наукового забезпечення в олімпійському спорті." Спортивна медицина, фізична терапія та ерготерапія, no. 1 (May 21, 2019): 16–27. http://dx.doi.org/10.32652/spmed.2019.1.16-27.

Full text
Abstract:
Одним з основних напрямків реалізації олімпійської підготовки в Україні є вдосконалення системи медичного забезпечення спортсменів; організація збалансованого харчування і відновлювальних заходів залежно від рівня навантаження в процесі тренування; профілактика застосування допінгових препаратів у спорті. Особливого значення у вирішенні проблемних питань наукового та медичного супроводу надає Міжнародний олімпійський комітет, наукова та медична комісія якого постійно здійснює моніторинг проблем спортивної медицини, науково-методичного та медичного супроводу. Мета дослідження – на основі аналізу діяльності наукової і медичної комісії МОК, організацій, що відповідають за науковий та медичний супровід, виявити актуальні проблеми медичного і наукового забезпечення. Методи дослідження: аналіз спеціальної наукової літератури та даних Інтернет, матеріалів наукової і медичної комісії МОК, зіставлення, порівняння, систематизація та узагальнення. Результати. Досліджено актуальні проблеми спортивної медицини, характерні для сучасного спорту, що розглядаються Медичною і науковою комісією МОК за 2003–2018 рр.: психічне здоров’я спортсменів високого класу; важкі травми колінного суглоба у дітей; застосування харчових добавок спортсменами високого класу; управління болем у спортсменів високого класу; проблеми здоров’я внаслідок насиченого спортивного календаря; відносний дефіцит енергії в спорті (RED-S) за межами тріади жінок-спортсменок; переслідування і зловживання в спорті; вагітність у спорті; зміна статі і гіперандрогенізм; профілактика і лікування хронічних захворювань; струс мозку в спорті; здоров’я і працездатність у спорті; здоров’я і придатність молоді до рухової активності та спорту; використання плазми, збагаченої тромбоцитами (PRP) в спортивній медицині; спортивне харчування; періодична оцінка здоров’я спортсменів високого класу; голодування і спорт; травми коліна; астма у елітних спортсменів; молекулярна основа травм сполучної тканини і м’язів в спорті; сексуальні домагання і зловживання в спорті; спортивна підготовка перспективних талановитих дітей; тріада жінок-спортсменок; раптова серцево-судинна недостатність і смерть у спорті; зміна статі спортсменів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Pistrakevych, Olena. "СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ШТУЧНОГО ІНТЕЛЕКТУ В ЄВРОПЕЙСЬКОМУ СОЮЗІ (НА ПРИКЛАДІ КРАЇН ВИШЕГРАДСЬКОЇ ГРУПИ)." Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії, no. 1 (9) (February 9, 2021): 160–74. http://dx.doi.org/10.29038/2524-2679-2021-01-160-174.

Full text
Abstract:
У статті досліджено національні стратегії розвитку штучного інтелекту в країнах Вишеградської групи, прийняті за рекомендаціями Європейської Комісії в контексті Стратегії розвитку штучного інтелекту в ЄС. У 2018 р. Європейська Комісія на конференції Digital Day 2018 об’єднала міністрів та представників країн ЄС для заохочення співпраці у галузі штучного інтелекту, блокчейну, охорони здоров’я та інновацій, спираючись на прогрес, досягнутий на шляху створення єдиного цифрового ринку, на якій зокрема європейські країни підписали Декларацію про співробітництво в галузі штучного інтелекту. Польща, Чехія, Угорщина та Словаччина прийняли спільну позицію щодо штучного інтелекту та його потенціалу для розвитку економіки Європейського Союзу, розробивши та впровадивши національні стратегії, аналіз яких дає змогу виявити основні тенденції та механізми реалізації цифрової політики окремих країн ЄС. Кожна з зазначених країн, починаючи з 2018 року почала свій шлях у сфері штучного інтелекту, розробляючи та реалізуючи національні стратегії розвитку штучного інтелекту, враховуючи власні реалії та пріоритети. Разом з тим ці країни спільно працюють на досягнення загальноєвропейських цілей, що передбачає успішну цифрову трансформацію Європи; перехід до кліматично нейтральної, кругової та стійкої економіки з цифровим суверенітетом ЄС; проведення цифрової політики, яка надає людям та бізнесу змогу рухатися назустріч орієнтованому на людину, стійкому та процвітаючому цифровому майбутньому.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Комісив"

1

Тимошенко, Ірина Василівна, Ирина Васильевна Тимошенко, and Iryna Vasylivna Tymoshenko. "Вплив підготовки членів виборчих комісій на ефективність їх роботи." Thesis, LegalActivity, 2013. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/59268.

Full text
Abstract:
Метою цієї роботи є визначення ролі виборчих комісій у реалізації правозахисних функцій та у процесі забезпечення реалізації права громадян на вільні та демократичні вибори, встановлення правових можливостей і способів захисту виборчих прав громадян у разі їх порушення, а також виявлення проблемних моментів у їх діяльності та знаходження шляхів подолання цих негативних явищ.
The purpose of this work is to determine the role of election commissions in the realization of human rights functions and in ensuring the realization of the right of citizens to free and democratic elections, the establishment of legal possibilities and ways of protecting the electoral rights of citizens in case of their violation, as well as identifying the problematic moments in their activities and finding ways overcoming these negative phenomena.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Розум, Ігор Олександрович. "КОНСТИТУТИВНІ АСПЕКТИ ТЕОРЕТИКО – ПРАВОВОЇ ПЛОЩИНИ СПІВВІДНОШЕННЯ КАТЕГОРІЙ «РІШЕННЯ ВИБОРЧОЇ КОМІСІЇ ЧИ КОМІСІЇ З РЕФЕРЕНДУМУ» ТА «ПРОТОКОЛ ВИБОРЧОЇ КОМІСІЇ ЧИ КОМІСІЇ З РЕФЕРЕНДУМУ»." Thesis, Проблеми та перспективи розвитку юридичної науки та освіти в Україні: Матеріали Всеукраїнської науково – практичної конференції до Дня науки, Київ, Національний авіаційний університет, 17 травня 2012 року. – Київ: Омега-Л, 2012. – С. 178 – 181, 2012. http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/11190.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Слюжинська, Е. О., К. Л. Пашкевич, М. М. Коломієць, and К. О. Купченко. "Особливості формоутворення персонажів сучасних коміксів." Thesis, Centro de Estudios Estretégicos & European Scientific Platform, 2021. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/19040.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Слюжинська, Е. О. "Розробка коміксів на основі персонажів казок." Магістерська робота, Київський національний університет технологій та дизайну, 2021. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/18547.

Full text
Abstract:
У дипломній роботі надані результати дослідження формування та розвитку індустрії коміксів, їх соціокультурне значення та принципи розробки. Визначено сутність поняття "комікс" і їхню типологію. Проаналізовано основні етапи розробки коміксів на основі існуючих творів. Отримані результати були використані для розробки авторського коміксу. Виявлено, що на якість графічного твору впливають коректна постановка сюжетних елементів та динамічна покадрова візуалізація. Встановлено, що для кращого сприйняття графічного твору використовується ряд стилістичних прийомів, спрямованих на полегшення сприйняття візуалізованого сюжету та максимальну ідентифікацію з персонажами комікса. За аналізом алгоритму та принципів розробки графічних творів професійними художниками створено дизайн персонажів, які інтегровано до сюжетного середовища твору Братів Грім "Три брати".
В дипломной работе представлены результаты исследования формирования и развития индустрии комиксов, их социокультурное значение и принципы разработки. Определена сущность понятия "комикс" и типология. Проанализированы основные этапы разработки комиксов на основе существующих произведений. Полученные результаты были использованы для разработки и публикации собственного комикса. Выявлено, что на качество графического произведения влияют корректная постановка сюжетных элементов и динамическая покадровая визуализация. Установлено, что для большего импринтинга графического произведения реципиентом, используется ряд стилистических приемов, направленных на облегчение восприятия визуализированного сюжета и максимальную идентификацию с персонажами комикса. По анализу алгоритма и принципов разработки графических произведений профессиональными художниками, был создан дизайн собственных персонажей и интеграция их в сюжетную среду произведения Братьев Гримм "Три брата".
The diploma project presents the results of a research about formation and development of the comic book industry, their socio-cultural significance and main principles of creation. The essence of the concept of "comics" and the typology are determined. The main stages of the creation of comics based on existing works are analyzed. The obtained results were used to create and publish own comics. It was revealed that the correct setting of plot elements and dynamic frame-by-frame visualization influences the quality of a graphic work. It was found that for greater imprinting of the graphic work by the recipient, a number of stylistic techniques are used, aimed at facilitating the perception of the visualized plot and maximum identification with the characters of the comic book. Based on the analysis of the algorithm and creation principles of graphic books by professional artists, the design of own characters was created and they were integrated into the plot environment of the story tail called "Three Brothers" by Brothers Grimm.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Труш, С. М. "Боротьба Надзвичайної комісії з економічною злочинністю: завдання, методи, результати (на матеріалах Харківської губернської Надзвичайної комісії, 1919-1922 рр.)." Thesis, НТУ "ХПІ", 2015. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/15673.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Моісеєнко, М. В. "Розроблення автоматизованого робочого місця секретаря державної екзаменаційної комісії." Thesis, Видавництво СумДУ, 2010. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/4592.

Full text
Abstract:
Керівник: А.В. Неня
Створення АРМ секретаря ДЕК має значно полегшити процес обробки великого обсягу документації та забезпечити збереження та цілісність інформації. При цитуванні документа, використовуйте посилання http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/4592
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Тимошенко, І. В. "Проблеми фахової підготовки та навчання членів виборчих комісій." Thesis, ГО «Асоціація аспірантів-юристів», 2012. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/63955.

Full text
Abstract:
На сучасному етапі розвитку Української держави і суспільства проблема забезпечення прав і свобод особи набуває особливого значення. Суть цієї проблеми полягає у недостатньому їх забезпеченні, що виявляється як у певних складнощах в практичній реалізації деяких прав і свобод, закріплених в Конституції України, так і в незадовільному стані їх захищеності. Існуючий розрив між проголошеними в Конституції правами і свободами особи, а також закріпленими в ній гарантіями цих прав і свобод, та повсякденною практикою їх реалізації і захисту можна пояснити тим, що головні передумови ефективного забезпечення прав і свобод особи, якими є вільне громадянське суспільство і демократична правова соціальна держава, ще не склалися.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Ващенко, С. М. "Інформаційна система підтримки роботи атестаційної комісії: модуль секретаря." Master's thesis, Сумський державний університет, 2021. https://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/82481.

Full text
Abstract:
Розроблено загальну концепцію побудови та роботи інформаційної системи підтримки роботи комісії по захисту кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти. Виконано модельовано роботи підсистеми роботи секретаря комісії. Створено базу даних та розроблено програмне забезпечення для роботи модуля "Секретар".
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Кураксина, В. Є., and О. Ю. Кожелянка. "Аналіз форми та конструктивного устрою комірів у жіночому одязі." Thesis, КНУТД, 2016. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/2179.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Бірьова, Ольга Юріївна, Ольга Юрьевна Бирева, and Olha Yuriivna Birova. "Канцелярія Комісії запровадження слобідських полків та обмеження місцевого самоврядування." Thesis, СумДУ, 2013. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/33479.

Full text
Abstract:
У 1732 р. в Сумах була заснована канцелярія Комісії запровадження слобідських полків, яка діяла до 1743 р. Очолював цю Комісію генерал-лейтенант князь Олексій Шаховський. Ця установа повинна була наглядати за правильним вирішенням справ у полкових канцеляріях, які створювалися з полкових ратуш та прирівнювалися до провінційних канцелярій. При цитуванні документа, використовуйте посилання http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/33479
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Books on the topic "Комісив"

1

Черниш, Н. І. Бібліографічна комісія НТШ як центр дослідження української книги (1909-1939). Київ: Наша культура і наука, 2006.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Кампо, В. Дільнична виборча комісія. Офіційні спостерігачі. Як організувати ефективну роботу і врегулювати конфлікти на виборах народних депутатів України 31 березня 2002 року. Київ: Проект "Вибори та політичні процеси", 2002.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Кампо, В. Дільнична виборча комісія. Офіційні спостерігачі. Як організувати ефективну роботу і врегулювати конфлікти на виборах народних депутатів України 31 березня 2002 року. Київ: Проект "Вибори та політичні процеси", 2002.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Ляшук, Г. Л. Партизанський комісар. К., 1985.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Журба, О. І. Київська археографічна комісія 1843-1921. К., 1993.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Науково-методичні комісії з вищої освіти. (природничо-математичний та інженерно-технічний напрями). Київ, 2003.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Науково-методичні комісії з вищої освіти. Київ, 2003.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Рябець, М. Центральна виборча комісія: віхи становлення та розвитку. Київ, 2003.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Десять років роботи комісії Київради з питань поновлення прав реабілітованих. Київ: Український центр духовної культури, 2001.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Десять років роботи комісії Київради з питань поновлення прав реабілітованих. Київ: Варта, 2001.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Conference papers on the topic "Комісив"

1

Слюжинська, Елеонора. "ОСОБЛИВОСТІ ФОРМОУТВОРЕННЯ ПЕРСОНАЖІВ СУЧАСНИХ КОМІКСІВ." In PROBLEMAS Y PERSPECTIVAS DE LA APLICACIÓN DE LA INVESTIGACIÓN CIENTÍFICA INNOVADORA, chair Калина Пашкевич, Маргарита Коломієць, and Карина Купченко. European Scientific Platform, 2021. http://dx.doi.org/10.36074/logos-11.06.2021.v1.71.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Кравець, М. О. "Проблеми вивчення японської мови на матеріалі коміксів манґа." In THE ISSUES OF MODERN PHILOLOGY AND CREATIVE METHODS OF TEACHING A FOREIGN LANGUAGE IN THE EUROPEAN EDUCATION SYSTEM. Baltija Publishing, 2021. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-26-180-0-52.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Мирончук, О. Я. "Нормативно-правові засади діяльності Національної комісії зі стандартів державної мови." In LEGAL EDUCATION AND SCIENCE AS THE NEED OF THE HOUR: NEW EUROPEAN CHALLENGES. Baltija Publishing, 2021. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-26-148-0-36.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Ляскович, Роман. "МОБІЛІЗАЦІЙНІ КОМІСІЇ ЯК ІНСТРУМЕНТ НАПОВНЕННЯ АРМІЇ УНР ОСОБОВИМ СКЛАДОМ ВОСЕНИ 1920 Р." In SPECIALIZED AND MULTIDISCIPLINARY SCIENTIFIC RESEARCHES, chair Олександр Завальнюк. European Scientific Platform, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/11.12.2020.v5.44.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography