Academic literature on the topic 'Колективна робота'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Колективна робота.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Колективна робота"

1

Тимчина, Ніна, Віталія Тимчина, and Наталія Крутова. "Колективна робота учнів закладів загальної середньої освіти із застосуванням віртуальної дошки в умовах дистанційного навчання." New pedagogical thought 106, no. 2 (July 7, 2021): 64–70. http://dx.doi.org/10.37026/2520-6427-2021-106-2-64-70.

Full text
Abstract:
У статті окреслено питання використання сучасних цифрових інструментів для колективної роботи в умовах дистанційного навчання. Розглянуто засадничі положення досліджуваної проблеми у поглядах вітчизняних та закордонних науковців на основі аналізу психолого-педагогічної та методичної літератури щодо здійснення спільної роботи в освітньому процесі засобами онлайн-інструментів. З’ясовано сутність понять «колективна робота», «дистанційне навчання». Зроблено акцент на доцільності використання онлайн-дошки як інструменту для здійснення дистанційного навчання та модернізації освітнього процесу. Проаналізовано можливості віртуальної дошки Bitpaper. Наведено алгоритм створення дошки та визначено умови роботи за різними тарифними планами. Ознайомлено з інструментарієм онлайн-середовища та здійснено аналіз функціонального призначення окремих інструментів, можливості налаштувань дизайну «полотна», «аркуша» дошки. Визначено переваги Bitpaper, зокрема: підтримка кирилиці; великий вибір фігур та форм для створення малюнків; можливість працювати на ґаджетах різних типів; писати, друкувати текстові повідомлення, працювати з формулами, зберігати створені дошки як зображення або pdf-документи. Наведено приклади дидактичних вправ для спільної роботи школярів в умовах дистанційного навчання. Узагальнено результати дослідження і оцінено ефективність їх використання в освітньому процесі. Визначено перспективи дослідження щодо використання віртуальних дошок різних типів для вивчення навчальних предметів в умовах цифровізації освіти.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Каракасіді, О. Ф., and П. І. Ліхашев. "КОЛЕКТИВНІ ДОГОВОРИ ЯК ЛОКАЛЬНІ АКТИ ТРУДОВОГО ЗАКОНОДАВСТВА." Прикарпатський юридичний вісник, no. 6(35) (May 7, 2021): 48–50. http://dx.doi.org/10.32837/pyuv.v0i6(35).685.

Full text
Abstract:
Каракасіді О. Ф., Ліхашева П. І. Колективні до­говори як локальні акти трудового законодавства. - Стаття. Розглянуто роль колективного договору як локаль­ного нормативно-правового акта та форми соціального партнерства за чинним законодавством та за проектом Трудового кодексу України. Він укладається після проведення колективних переговорів між роботодав­цем і трудовим колективом, як правило, представле­ним профспілкою, містить зобов’язальні умови та діє протягом установленого строку, визначаючи локаль­ні норми права для певного підприємства. Тобто ко­лективний договір має змішану юридичну природу та є формою соціального партнерства, його розвиток актуальний і важливий для суспільства. Його наяв­ність дозволяє нівелювати прогалини в трудовому законодавстві, посилити співпрацю соціальних парт­нерів, підвищити гарантії трудових прав працівників, покращити роботу підприємства в цілому. Проаналі­зовано роль профспілкових організацій у розробленні та укладенні колективних договорів Автори вбачають причину порушення трудових прав працівників на деяких комерційних підприєм­ствах у повідомному характері реєстрації колективно­го договору, відсутності представницького органу тру­ дового колективу, внаслідок чого колективний договір взагалі не затверджується. Тому саме в комерційних структурах спостерігається найбільша кількість по­рушень трудового законодавства, а метод соціального партнерства перетворюється на просту декларацію. Крім того, питання встановлення посад із ненормо- ваним робочим днем, порядок надання матеріальної допомоги, пільги працівникам із великим стажем робо­ти на цьому підприємстві та інші питання, які регулю­ються саме колективним договором, тут залишаються неврегульованими. Тому на цьому етапі автори вважа­ють за доцільне у проекті Трудового кодексу України передбачити обов’язкову реєстрацію колективного до­говору замість повідомної, щоб створити реальністю соціальне партнерство найманих працівників із робо­тодавцями під контролем держави.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Rudnyk, V. T. "САМОСТІЙНА ЛІКАРСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ ПРИ ПІДГОТОВЦІ ЛІКАРІВ-ІНТЕРНІВ." Медична освіта, no. 1 (April 26, 2019): 37–40. http://dx.doi.org/10.11603/me.2414-5998.2019.1.10079.

Full text
Abstract:
Мета роботи – визначити шляхи підвищення ефективності рівня освіти та вплив самостійної лікарської діяльності під час підготовки лікарів-інтернів у системі вищої медичної освіти. Основна частина. У статті розглядаються питання вдосконалення підготовки лікарів-інтернів за спеціальністю “Внутрішні хвороби”. Висвітлено значення самостійної лікарської діяльності у формуванні в інтернів професійних якостей, клінічного та наукового мислення, вміння обґрунтовувати і формулювати попередній діагноз, визначати напрямки діагностичного пошуку, проводити диференційну діагностику і формулювати заключний діагноз, призначати лікування і програму реабілітації. Колективна робота під час клінічних розборів хворих сприяє формуванню необхідних морально-етичних якостей і деонтологічних норм поведінки майбутніх лікарів. Висновки. Збільшення часу індивідуальної роботи з пацієнтом дозволить лікарям-інтернам удосконалювати практичні вміння, які визначаються як здатність фахівця оперувати системою теоретичних знань і практичних навичок у вирішенні професійних задач. Самостійна робота дозволяє аналізувати якість медичної допомоги, розвиває клінічне мислення, забезпечує розуміння важливості їх самостійної діяльності та відповідальності за пацієнтів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Ткачук, Галина Володимирівна, Надія Миколаївна Стеценко, and Володимир Петрович Стеценко. "ОРГАНІЗАЦІЯ НАВЧАЛЬНО-ПІЗНАВАЛЬНОЇ ТА ДОСЛІДНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ СТУДЕНТІВ В УМОВАХ ЗМІШАНОГО НАВЧАННЯ." Information Technologies and Learning Tools 83, no. 3 (June 25, 2021): 274–87. http://dx.doi.org/10.33407/itlt.v83i3.3494.

Full text
Abstract:
Висвітлено підходи до організації навчально-пізнавальної та дослідницької діяльності студентів закладів вищої освіти в умовах змішаного навчання. Визначено, що змішане навчання як форма організації навчання поєднує технології традиційного та електронного навчання і передбачає проведення традиційних занять в аудиторії, організацію різних видів діяльностей за допомогою технологій дистанційного навчання. В умовах змішаного навчання та використання інформаційних технологій організацію навчально-пізнавальної діяльності доцільно розглядати в межах відповідних онлайнових середовищ, які можна поділити на категорії. Зокрема залежно від мети їх використання розрізняють засоби: управління навчальною діяльністю; подання навчальних матеріалів; організації зворотного зв’язку учасників освітнього процесу; моніторингу, контролю та оцінювання результатів діяльності; організації інших видів діяльностей (індивідуальна, групова, колективна). Автором запропоновано використання навчального електронного курсу як платформи для подання навчального матеріалу, завдань для виконання, представлення робіт студентів, а також організації окремих видів діяльностей (наповнення глосарію, обговорення на форумі), оцінювання результатів роботи студентів тощо. Електронний навчальний курс також слугував відправною точкою для доступу до зовнішніх онлайнових сервісів, що розширюють спектр інструментальних засобів і в такий спосіб урізноманітнюють види навчально-пізнавальної та дослідницької діяльності. У роботі описано організацію таких видів діяльності, як-от: «Створення карт знань», «Колективне оцінювання карт знань», «Робота з глосарієм», «Проведення майстер класу» із залученням інструментарію як електронного навчального курсу, так і зовнішніх онлайн-сервісів. Організацію дослідницької діяльності описано на основі моделі змішаного навчання «Зміна станцій», яка передбачає зміну режимів діяльності: традиційний в аудиторії та електронний (комп’ютерно-орієнтований, дистанційний, мобільний). У даній моделі використовуються різні режими роботи, але обов’язковим є організація дистанційного.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Yashchuk, Sergiі. "Social development and collective social work in France: management aspect." IMAGE OF THE MODERN PEDAGOGUE 1, no. 5 (December 6, 2021): 51–54. http://dx.doi.org/10.33272/2522-9729-2021-5(200)-51-54.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

ЛОПАТИНСЬКА, Ірина. "ЧИННИКИ, ЩО ВПЛИВАЮТЬ НА ХАРАКТЕР СЕРЕДОВИЩА СТУДЕНТСЬКОГО КОЛЕКТИВУ." Scientific papers of Berdiansk State Pedagogical University Series Pedagogical sciences 1 (April 2020): 52–59. http://dx.doi.org/10.31494/2412-9208-2020-1-1-52-59.

Full text
Abstract:
У статті проаналізовано психологічний комфорт учасників колективної діяльності закладу вищої освіти. У дослідженні встановлено, що певний характер відносин, виникає через об’єктивну необхідність. Відносини у системі “викладач – студент” набувають особистісного характеру, свідомо спрямованого та регульованого цілями, що сприймаються студентами і викладачами далеко не однозначно. Аналіз педагогічної практики свідчить, що створення сприятливого середовища в студентському колективі неможливо на основі педагогічного впливу, побудованого на примусі, підкоренні студентів і колективу волі викладача. Традиційна підготовка викладачів у системі методичної роботи ЗВО не спроможна ефективно вирішувати завдання щодо оздоровлення клімату студентського колективу і забезпечення психологічного комфорту кожному його члену. Відповідно, виникає потреба в організації емоційно сприятливого середовища серед студентства та управління ним. У той же час сучасний викладач повинен “бачити” і розуміти емоції, настрій як студента, так і свій власний, оволодіти теоретичними основами емоційно сприятливого середовища в колективі як фактору його розвитку і всебічного збагачення особистості студентів. Автор вивчив плани і програми підготовки викладачів у системі методичної роботи закладу вищої освіти, а це дає підстави говорити про переважання в їхньому змісті репродуктивних завдань та вправ. У програмах підготовки викладачів у системі методичної роботи закладу освіти недостатньо інформації про теоретичні засади емоційно сприятливого середовища, методики та технології його створення. Вивчення наявних програми та змісту підготовки викладачів у системі методичної роботи закладу вищої освіти дозволили сформувати висновки. Автор наголошує, що програма підготовки вчителів до створення емоційно сприятливого середовища передбачає зміну характеру відносин у системі “викладач – студентський колектив – студенти”. Доведено, що відносини повинні будуватися на принципах педагогічної взаємодії, співробітництва і співтворчості та характеризуватися довірою, можливістю висловити свою точку зору, мати право на помилку, свободу вибору способів досягнення навчальних цілей. Ключові слова: сприятливе середовище, підготовка вчителів, педагогічна взаємодія, психологічний комфорт, педагогічний вплив
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

ПОЛЄВІКОВА, О. Б., and Т. А. ШВЕЦЬ. "LEGO-ОСВІТА ДОШКІЛЬНИКІВ ЯК ПРОПЕДЕВТИКА РОБОТОТЕХНІКИ." АКАДЕМІЧНІ СТУДІЇ. СЕРІЯ «ПЕДАГОГІКА» 2, no. 3 (November 17, 2021): 51–56. http://dx.doi.org/10.52726/as.pedagogy/2021.3.2.8.

Full text
Abstract:
У статті здійснено аналіз проблем використання lego-конструювання та робототехніки на заняттях з дітьми дошкіль- ного віку. Автори доводять, що розвиток здібностей до конструювання активізує психічні процеси дитини, спонукає інтерес до творчого вирішення поставлених завдань, винахідливість та самостійність, ініціативність, самореалізацію, бажання втілити нові й оригінальні ідеї, а отже, сприяє розвитку обдарованості здобувача дошкільної освіти. Метою цього дослідження є висвітлення нових аспектів Lego-освіти дошкільників у різних видах діяльності. У статті здійснено аналіз етапів, методів, прийомів Lego-освіти дітей дошкільного віку в контексті пропедевтич- ної роботи з робототехніки. Заняття з Lego спрямовані на розвиток усіх освітніх сфер дитини (інтелектуальна, мовленнєва, творча тощо). Мовленнєвий розвиток дошкільника на lego-заняттях формує здатність аналізувати завдання та обговорювати результати практичної діяльності (опис дизайну виробу, матеріалів, розповідь про хід дії та побудову плану діяль- ності, побудова логічних послідовних висловлювань у міркуваннях, обґрунтуванні, формулюванні висновків). Вони також спрямовані на усне спілкування із застосуванням спеціальної термінології; використання інтерв’ю для отримання інформації та складання схеми розповіді; застосування мультимедійних технологій для генеруван- ня та презентації ідей. Зміст психолого-педагогічної роботи сприяє розвитку особистості дитини на основі цінностей соціальної культу- ри, що забезпечують оволодіння способами поведінки, творчим та активним відтворенням комунікативного досвіду. Організаційні форми соціального та особистісного розвитку дітей дошкільного віку в умовах організації спіль- ної діяльності з дорослими та іншими дітьми та самостійної вільної діяльності обрано відповідно до проблеми дослідження: сюжетно-рольова гра; творчі ігри; педагогічні ситуації; бесіда; розповідання історій; обговорення ситуації; обговорення дій; спільна діяльність; колективна робота; вправи. Методи, прийоми роботи з Lego також сприяють формуванню фізичної культури дітей дошкільного віку, куль- тури здоров’я, первинних цінностей здоров’я та здорового способу життя відповідно до цілісного підходу до здоров’я людини як єдності її фізичного, психологічного та соціального благополуччя.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Бєляєв, С. Б., and Ю. О. Кривенко. "ШЛЯХИ ФОРМУВАННЯ УЧНІВСЬКОГО КОЛЕКТИВУ В УМОВАХ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ." Visnik Zaporiz kogo naciohai nogo universitetu Pedagogicni nauki 1, no. 3 (April 29, 2021): 166–70. http://dx.doi.org/10.26661/2522-4360-2020-3-1-25.

Full text
Abstract:
Статтю присвячено питанням формування учнівського колективу через упровадження засад педагогіки партнерства як одного з основних аспектів функціонування Концепції Нової української школи на основі аналізу дефініцій поняття колективу. Ідеї педагогіки партнерства спрямовані на створення суспільства, яке є вільним від кліше та офіціозу. Ця нова ланка має подолати інертне мислення, перейти на інший рівень міжособистісних відносин. Партнерські відносини беруть початок у закладі освіти, де вся шкільна спільнота працює над створенням оптимального та психологічно безпечного освітнього середовища, вільного від булінгу та утиску самовираження суб’єктів освітнього процесу, якими виступають учні та педагогічні працівники закладу освіти. У статті розкриваються основні можливості та перспективи формування учнівського колективу на засадах педагогіки партнерства, що є оптимальним шляхом до налагодження взаєморозуміння, поваги та толерантного ставлення до оточення. Встановлено, що учнівський колектив може бути утворено тільки шляхом налагодження спеціальної роботи педагогічного колективу з формування високоморальної та позитивно налаштованої особистості дитини. Аналіз основних визначень поняття «колектив» дав змогу розкрити його багатоаспектність, оскільки воно розглядається не тільки в межах педагогічних наук. На сучасному етапі розвитку суспільства колектив відіграє велику роль у менеджменті, адже неможливо керувати організацією, якщо не встановлено корпоративні зв’язки. Це дало підстави розглядати особистість учителя не тільки з позиції Концепції Нової української школи, а й як менеджера освітнього процесу. Доведено необхідність налаштування вчителя на виконання ролі лідера, який сприяє підвищенню якості та оригінальності у виконанні роботи, розвитку творчого підходу до справи. Демократичний клімат у колективі сприяє утворенню дружніх та відвертих відносин між членами колективу, формуванню почуття гордості за загальні досягнення та готовності розділяти труднощі колективу.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Наточій, Анатолій. "СИСТЕМНИЙ ПІДХІД ДО ОРГАНІЗАЦІЇ НАУКОВО-МЕТОДИЧНОЇ РОБОТИ В ШКОЛІ: ДОСВІД ВАСИЛЯ СУХОМЛИНСЬКОГО ТА СУЧАСНІСТЬ." New pedagogical thought 99, no. 3 (February 10, 2020): 41–45. http://dx.doi.org/10.37026/2520-6427-2019-99-3-41-45.

Full text
Abstract:
У статті розкриваються основні положення науково-методичної роботи Василя Сухомлинського з педагогічним колективом Павлиської середньої школи. Акцентується увага на особливостях педагогічної праці та особистісних якостях педагога. Аналіз принципів, форм і методів організації методичної роботи з учителями, сім’ями учнів, громадою селища Павлиш свідчить про системний характер діяльності педагогічного колективу школи щодо виховання всебічно розвиненої особистості кожної дитини. Організатором, науковим керівником, наставником і генератором нових ідей у цій роботі був директор школи, педагог-гуманіст Василь Олександрович Сухомлинський. Наголошується на необхідності вивчення і впровадження досвіду організації науково-методичної роботи з педагогічним колективом Павлиської середньої школи в сучасній українській школі.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Morushko, O. O., N. O. Khymytsia, and N. I. Didyk. "Проблеми формування неоднорідних команд: соціонічний аспект." Scientific Bulletin of UNFU 31, no. 5 (November 25, 2021): 113–17. http://dx.doi.org/10.36930/40310518.

Full text
Abstract:
Розглянуто актуальні проблеми командотворення за потреби використання фахівців з різних галузей в межах одного колективу. Обґрунтовано потребу формування команд під виконання конкретних завдань з урахуванням індивідуальних особливостей та максимально можливої психологічної сумісності. Запропоновано та обґрунтовано використання соціонічних методів підбору колективу. Проаналізовано основні чинники, які впливають на поведінкові реакції та інформаційну складову психіки. Відображено особливості побудови людської психіки згідно з моделлю "А". Висвітлено основні особливості соціонічних квадр, перераховано їхні квадральні цінності. Виведено означення протилежних і суміжних квадр. Сформульовано принципи побудови однорідних та неоднорідних колективів. Проаналізовано конфігурацію основних можливих варіантів утворення неоднорідних колективів та їхні основні комунікаційні канали. Перераховано усі психічні функції, що входять до моделі психіки, описано область і межі їх компетенції. Відзначено важливість таких характеристик колективу, як його інтегральний тип, коефіцієнт конфліктності та оптимальний вибір лідера (керівника) колективу. Проаналізовано нюанси стихійного та цілеспрямованого командотворення. Розглянуто можливості формування команд за квадральним принципом та їх особливості. Обґрунтовано неефективність поєднання в межах одного колективу представників протилежних квадр. Запропоновано використання для формування неоднорідних команд представників суміжних квадр. Описано можливі стилі керівництва неоднорідними командами залежно від їх конфігурації. Сформульовано основні правила формування неоднорідних колективів за соціонічним принципом. Визначено їхні особливості залежно від домінантних психічний функцій. Змодельовано можливість роботи в неоднорідному колективі у групах за квадральним принципом, описано модель правильної поведінки керівника в цьому випадку.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Колективна робота"

1

Кармінська-Бєлоброва, Марина Володимирівна. "Особливості прийняття управлінських рішень у менеджменті." Thesis, ФОП Томенко Ю. І, 2019. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/47857.

Full text
Abstract:
Сучасна наука про управління, а разом з нею теорія прийняття управлінських рішень виникли після того, як з'явилися організації в сучасному розумінні. Сучасні організації відрізняються від організацій старого типу великим кількість керівників вищої та середньої ланки, а також наявністю порівняно невеликої кількості фахівців, які, не будучи керівниками, в силу делегованих їм повноважень повинні приймають важливі для організації управлінські рішення.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Митрофанова, Анастасія Сергіївна. "Колективні форми навчання у викладанні економічних дисциплін." Thesis, Харківський національний автомобільно-дорожній університет, 2018. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/36748.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Taranova, D. V. "Swarm robotics." Thesis, Sumy State University, 2016. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/45874.

Full text
Abstract:
Collective behavior, exhibited by a large number of animals that have the same size and work together toward the one goal is called swarm behavior. This term is applied to insects, but can also be used to any other entity or animal. If we look on it wider, we will see that swarming is a collective motion of self-driven entities.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Петришина, К. В. "Міжособистісні стосунки в трудовому колективі як чинник підвищення ефективності роботи підприємства (на матеріалах ТОВ «ІНГРЕСС СЕРВІС КО»)." Thesis, Чернігів, 2021. http://ir.stu.cn.ua/123456789/25205.

Full text
Abstract:
Петришина, К. В. Міжособистісні стосунки в трудовому колективі як чинник підвищення ефективності роботи підприємства (на матеріалах ТОВ «ІНГРЕСС СЕРВІС КО») : випускна кваліфікаційна робота : 073 "Менеджмент" / К. В. Петришина ; керівник роботи Л. М. Мекшун ; НУ "Чернігівська політехніка", кафедра управління персоналом та економіки праці. – Чернігів, 2021. – 81 с.
Мета кваліфікаційної роботи полягає у вивченні теоретичного та практичного підходу до міжособистісних стосунків в колективі підприємства, розробка шляхів їх удосконалення та тим самим покращення роботи підприємства. Об'єктом дослідження є міжособистісні стосунки в колективі ТОВ «ІНГРЕСС СЕРВІС КО». Предметом дослідження є розробка заходів щодо вдосконалення міжособистісних стосунків та збільшення ефективності роботи підприємства. Методи дослідження: метод статистичного аналізу, групування, систематизації, науковий метод, метод експертних оцінок. Практична значущість отриманих результатів полягає в практичних заходах із створення сприятливого соціально-психологічного клімату та покращення міжособистісних стосунків у колективі ТОВ «ІНГРЕСС СЕРВІС КО». Заходи запропоновані автором можуть бути використані для підвищення діяльності підприємства, а також можуть стати у нагоді іншим підприємствам даного типу.
The purpose of the qualification work is to study theoretical and practical approach to the interpersonal relationships in the labor collective of the enterprise to develop ways of its improvement and improving the work of the enterprise. The object of the study of qualification work is the interpersonal relationships of the LLC «INGRESS SERVICE KO». The subject of the research is the development of measures to improve interpersonal relationships and increasing the efficiency of the enterprise. Research methods: statistical analysis method , grouping, systematization, scientific method, the method of expert assessments. Practical significance of the obtained results consists of the practical measures to create a favorable socio-psychological climate and improving interpersonal relationships in the work team of LLC «INGRESS SERVICE KO». The measures proposed by the author can be used for increase the activity of the enterprise of LLC «INGRESS SERVICE KO» and can be useful to other companies of this type.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Гуляницька, А. А. "Міжособистісні стосунки в трудовому колективі як чинник підвищення ефективності роботи підприємства (на матеріалах ДП «171 Чернігівський ремонтний завод»)." Thesis, Чернігів, 2020. http://ir.stu.cn.ua/123456789/21107.

Full text
Abstract:
Гуляницька, А. А. Міжособистісні стосунки в трудовому колективі як чинник підвищення ефективності роботи підприємства (на матеріалах ДП «171 Чернігівський ремонтний завод») : магістерська робота : 073 Менеджмент / А. А. Гуляницька ; керівник роботи Хмелевський С. М. ; Національний університет «Чернігівська політехніка», кафедра управління персоналом та економіки праці. – Чернігів, 2020. – 66 с.
Об’єктом кваліфікаційної роботи виступає система управління персоналом на ДП «171 Чернігівський ремонтний завод». Предметом кваліфікаційної роботи є стан міжособистісних стосунків в трудовому колективі та їх вплив на ефективність роботи ДП «171 Чернігівський ремонтний завод». При виконанні дослідження використані наукові, статистичні та математичні методи дослідження, зокрема, узагальнення, систематизація, аналіз, синтез, коефіцієнтний аналіз, метод порівняння. Наукова новизна дослідження, проведеного у кваліфікаційній роботі полягає в тому, що вперше досліджено міжособистісні стосунки та їх вплив на ефективність діяльності ДП «171 Чернігівський ремонтний завод», а також розроблено напрямки їх покращення та визначено очікувану економічну ефективність від реалізації запропонованих заходів. Практичне значення отриманих результатів. Одержані результати можуть бути прийняті до розгляду та використання на ДП «171 Чернігівський ремонтний завод» з ціллю покращення міжособистісних стосунків в колективі для підвищення ефективності діяльності підприємства.
The purpose of the qualification work is to study the state of interpersonal relations in the staff of SE "171 Chernihiv Repair Plant" and identify ways to improve it. The object of qualification work is the personnel management system at SE "171 Chernihiv Repair Plant". The subject of qualification work is the state of interpersonal relations in the workforce and their impact on the efficiency of SE "171 Chernihiv Repair Plant". Scientific, statistical and mathematical research methods were used in the research, in particular, generalization, systematization, analysis, synthesis, coefficient analysis, method of comparison. The scientific novelty of the research conducted in the qualification work is that for the first time interpersonal relations and their impact on the efficiency of SE "171 Chernihiv Repair Plant" were studied, as well as directions for their improvement and expected economic efficiency from the proposed measures. The practical significance of the results. The obtained results can be accepted for consideration and use at SE "171 Chernihiv Repair Plant" in order to improve interpersonal relations in the team to improve the efficiency of the enterprise.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Шолом, В. С. "Міжособисті стосунки в трудовому колективі як чинник підвищення ефективності роботи підприємства (на матеріалах завод ПрАТ «Завод МК і МО»)." Thesis, Чернігів, 2020. http://ir.stu.cn.ua/123456789/20003.

Full text
Abstract:
Шолом, В. С. Міжособисті стосунки в трудовому колективі як чинник підвищення ефективності роботи підприємства (на матеріалах завод ПрАТ «Завод МК і МО») : магістерська робота : 073 Менеджмент / В. С. Шолом ; керівник роботи Кирилюк Ю. В. ; Національний університет «Чернігівська політехніка», кафедра управління персоналом та економіки праці. – Чернігів, 2020. – 77 с.
Метою випускної кваліфікаційної роботи є вивчення можливих проблем міжособистісних відносин в колективі, зокрема, різних типів конфліктів, завдання менеджера з управління соціально-психологічним кліматом у колективі, формулювання рекомендацій щодо грамотного управління і підвищення ефективності роботи підприємства. Об’єктом дослідження обрано стан міжособистих стосунків в трудовому колективі ПрАТ «завод МК і МО». Предметом дослідження є діяльність з формування оптимального соціально-психологічного клімату, що забезпечує нормальний стан міжособистих стосунків в трудовому колективі, сприяє підвищенню ефективності роботи підприємства. В випускній кваліфікаційній роботі використані методи узагальнення та групування, систематизації, аналізу та синтезу, коефіцієнтний аналіз та метод експертних оцінок. Наукова новизна роботи полягає в тому, що отримало подальший розвиток питання комплексного висвітлення міжособистих стосунків в трудовому колективі внаслідок формування оптимального соціально-психологічного клімату з врахуванням стилів управління, управління конфліктами, що в сам кінець призведе до підвищення ефективності роботи підприємства. Практична значущість – запропоновані заходів з покращення міжособистих стосунків в трудовому колективі ПрАТ «Завод МК і МО» можуть стати у пригоді іншим подібним підприємствам.
The purpose of the final qualification work is to study possible problems of interpersonal relations in the team, in particular, different types of conflicts, the task of manager of socio-psychological climate in the team, formulating recommendations for sound management and improving the efficiency of the enterprise. The object of the study is the state of interpersonal relations in the staff of PrJSC «MK and MO». The subject of the study is the activity of forming an optimal socio-psychological climate that ensures the normal state of interpersonal relations in the workforce, helps to increase the efficiency of the enterprise. The methods of generalization and grouping, systematization, analysis and synthesis, coefficient analysis and method of expert evaluations are used in the final qualification work. The scientific novelty of the work is that the issue of comprehensive coverage of interpersonal relations in the workforce has been further developed due to the formation of an optimal socio-psychological climate taking into account management styles, conflict management, which will ultimately increase the efficiency of the enterprise. Practical significance – the proposed measures to improve interpersonal relations in the staff of PrJSC «MK and MO» may be useful to other similar companies.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Грень, Лариса Миколаївна. "Управлінська діяльність заступника директора з навчальної роботи вищого навчального закладу 1-2 рівнів акредитації." Thesis, Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2017. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/43058.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Зайцев, Олександр Васильович, Александр Васильевич Зайцев, Oleksandr Vasylovych Zaitsev, and С. А. Зайцева. "Анализ психологической совместимости в команде." Thesis, Донецкий национальный технический университет, 2010. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/63975.

Full text
Abstract:
У статті пропонується обговорення психологічної сумісності людей на основі типології особистості при формуванні робочих колективів.
В статье предлагается материал о психологической совместимости людей на основе типологии личности при формировании рабочих коллективов.
The article proposes discussion of psychological compatibility of people on the basis of personality typology in the formation of working groups.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Хакімова, Мата Русланівна. "Технології соціальної роботи з профілактики булінгу в шкільному колективі." Магістерська робота, 2020. https://dspace.znu.edu.ua/jspui/handle/12345/2266.

Full text
Abstract:
Хакімова М. Р. Технології соціальної роботи з профілактики булінгу в шкільному колективі : кваліфікаційна робота магістра спеціальності 231 "Соціальна робота" / наук. керівник І. Ю. Чайка. Запоріжжя : ЗНУ, 2020. 97 с.
UA : Мета дослідження: формування моделі системи технологій соціальної роботи з профілактики булінгу в шкільному колективі. Об’єкт дослідження: взаємовідносини учнів старших класів. Предмет дослідження: технології соціальної роботи з профілактики булінгу в шкільному колективі. Методи дослідження: спостереження, опитування, анкетування, порівняння та історичний метод. Гіпотеза: соціальна робота з профілактики булінгу має на меті не лише завчасне виявлення негативних відносин між однолітками, а й використання різних технологій задля відновлення та здорової атмосфери в колективі. Але для того, щоб позбутися цього явища не вистачає реалізацію системи заходів із соціальної профілактики булінгу в шкільному колективі з використання технологій соціальної роботи (тренінгів, консультацій, тощо), а й потрібно змінювати саме структуру школи, впроваджувати чіткі правила, яким повинні слідувати не тільки вчителі, а й учні. Висновки: 1. Булінг володіє специфічними рисами: тривалий повторювальний характер, дисбаланс сил кривдника і жертви. 2. Антибулінгові втручання проводяться на трьох рівнях: - на рівні школи – впровадження таких заходів, як анкетування, обов’язкове проведення шкільних зборів у форматі «вчителі-батьки-діти»; краща супервізія дітей; - на рівні класу – обов’язкова колективна розробка правил класу з протидії булінгу; спільні активності учнів класу; - на індивідуальному рівні – серйозні розмови з кривдниками та жертвами, з батьками учнів, які опинилися в ситуації булінгу; дискусійні групи для батьків кривдників та жертв.
EN : Research purpose is to form a model of the social work technologies system for bulling prevention in school collective. Research object is relationship between high school students. Research subject is the social work technologies on bulling prevention in school collective. Research methods are observation, survey, questionnaire, comparison and historical method. Research hypothesis is that social work on bulling prevention aims not only to detect negative relationships between peers timely, but also to use different technologies for the sake of recovery and a healthy atmosphere in the collective. But in order to get rid of this phenomenon, it is not enough to implement a system of measures for social prevention of bulling in school collective using social work technologies (trainings, consultations, etc.), but also need to change the school structure itself, introduce clear rules, which should be followed not only by teachers, but also by students. Conclusions: 1. Bulling has such specific features as long repetitive nature, imbalance of the offender and the victim’s force. 2. Anti-bulling interventions are conducted at three levels: – at school level – implementation of measures such as questionnaires, compulsory school meetings in the format of “teacher-parent-child”; better supervision of the children; – at the class level – mandatory collective development of class rules for counteracting billing; joint activities of the class students; – at the individual level – serious discussions with abusers and victims, with parents of the students who were in situation of bulling; discussion groups for parents of both abusers and victims.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

"Підсумки роботи колективу Харківського національного медичного університету у 2017–2018 навчальному році та завдання на наступний навчальний рік." Thesis, 2018. http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/22585.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Books on the topic "Колективна робота"

1

Базелюк, Олександр, Юрій Вітренко, Оксана Воробйова, Вікторія Ворона, Марія Дебич, Ольга Паламарчук, Олена Слюсаренко, and Жаннета Таланова. Теоретичні основи політики та механізмів забезпечення ефективності освітньої діяльності в університетах у контексті євроінтеграції. Edited by Жаннета Таланова. Інститут вищої освіти Національної академії педагогічних наук України, 2021. http://dx.doi.org/10.31874/978-617-7644-54-4-2021.

Full text
Abstract:
Препринт «Теоретичні основи політики та механізмів забезпечення ефективності освітньої діяльності в університетах у контексті євроінтеграції» підготовлено за результатами виконання першого етапу наукового дослідження за темою «Політика та механізми забезпечення ефективності освітньої діяльності в університетах України в контексті євроінтеграції» колективом учених відділу забезпечення якості вищої освіти Інституту вищої освіти НАПН України. На цьому етапі виконання наукової роботи перед колективом дослідників ставилося завдання здійснити аналіз напрацювань вітчизняних і зарубіжних учених, міжнародних документів щодо ефективності освітньої діяльності в університетах у контексті забезпечення й удосконалення якості вищої освіти. У роботі представлено узагальнення результатів вітчизняних і зарубіжних досліджень щодо реалізації та оцінювання освітньої діяльності в закладах вищої освіти, виявлено теоретичні основи політики та механізмів забезпечення ефективності освітньої діяльності в університетах у контексті євроінтеграції. Видання буде корисним для викладачів, дослідників, керівників і здобувачів вищої освіти, а також інших зацікавлених осіб.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Нариси з історії кіномистецтва України. Київ: Інтертехнологія, 2006.

Find full text
Abstract:
Представлена праця є колективним системним дослідженням, яке ставить за мету осягнення складного процесу становлення і розвитку вітчизняного кінематографу протягом ХХ ст. Головною ідеєю видання є поглиблення та систематизація знань на вищевказану тему. В основу роботи покладено логіку та специфіку історичного руху самого кіно процесу. Книга доповнена фотоматеріалами, наданими архівом Національного центру О. Довженка та власниками приватних зібрань.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Бондаренко, Анжеліка Володимирівна. Інтелектуально-творчий розвиток студентів у класі хорового диригування. Криворізький державний педагогічний університет, 2019. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/3600.

Full text
Abstract:
Навчально-методичний посібник побудовано на основі аналізу навчально-методичної літератури з теорії та практики викладання хорового диригування та пошуку власних підходів до викладання хорового диригування з використанням наочних засобів навчання. У даному посібнику розкрито основні положення диригентсько-хорового навчання майбутніх учителів музичного мистецтва. Навчально-методичний посібник може бути корисним студентам під час самостійної роботи над інтелектуально-творчим розвитком та опрацювання хорового твору, а також вчителям музичного мистецтва, які є керівниками хорових колективів, вокальних ансамблів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Conference papers on the topic "Колективна робота"

1

Кифенко, А. М., Х. В. Голян, and С. С. Кравченко. "Методичні основи роботи над сакральними хоровими творами зі студентами навчального хорового колективу." In INNOVATIVE PROJECTS AND PROGRAMS ON PSYCHOLOGY, PEDAGOGY AND EDUCATION. Baltija Publishing, 2021. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-26-173-2-53.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Reports on the topic "Колективна робота"

1

Волощук, І. А. Підготовка молодого вчителя до інноваційної діяльності в системі методичної роботи школи. КДПУ, 2008. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/3326.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Мінтій, І. С., and Т. В. Придача. Використання Google Forms у роботі майбутнього класного керівника. ЧДТУ, May 2018. http://dx.doi.org/10.31812/0564/2243.

Full text
Abstract:
У проведеному дослідженні на основі аналізу визначено, що актуальним є питання підготовки майбутніх учителів до використання хмарних технологій у навчально-виховному процесі, зокрема при виконанні обов’язків класного керівника. Мета дослідження полягає у представленні досвіду окремих методичних аспектів навчання майбутніх учителів (класних керівників) прийомам роботи з хмарним сервісом Google Forms, зокрема його використанню у роботі з батьківським та учнівським колективом. Об’єкт дослідження – процес підготовки майбутніх учителів до професійної діяльності. Предметом дослідження є підготовка майбутніх класних керівників з використанням Google Forms. В процесі дослідження були використані загально наукові методи дослідження, а саме аналіз, порівняння, узагальнення. Дослідження показало, що педагогічно виважене і методично обґрунтоване поєднання традиційних і хмарних технологій у роботі класного керівника сприятиме формуванню особистостей учнів, їх наукового світогляду, розвитку їх здібностей і нахилів, залученню батьків до виховання учнів, до спільних з ними творчих справ, налагодженню контакту між ними тощо.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Кремень, Василь Григорович, Володимир Іларіонович Луговий, Олег Михайлович Топузов, Світлана Олександрівна Сисоєва, Інна Олегівна Титаренко, Сергій Дмитрович Максименко, Тетяна Іванівна Куліш, et al. Звіт про діяльність Національної академії педагогічних наук України у 2020 р. Національна академія педагогічних наук України, April 2021. http://dx.doi.org/10.37472/zvit2020.

Full text
Abstract:
Діяльність Національної академії педагогічних наук України у 2020 р. спрямовувалася на теоретико-методологічне й науково-методичне забезпечення функціонування та розвитку національної системи освіти відповідно до пріоритетів державної освітньо-наукової політики, визначених стратегічними і програмними документами. У виданні представлено результати роботи академії, її підвідомчих установ, колективів вчених, дійсних членів і членів-кореспондентів. Охарактеризовано виконання статутних завдань НАПН України та розкрито кадровий потенціал установ. Наведено найвагоміші наукові здобутки вчених академії за результатами виконання фундаментальних і прикладних досліджень із зазначенням соціального ефекту впровадження. Представлено роботу загальних зборів і методологічних семінарів, а також Президії НАПН України. Всебічно висвітлено експериментальну, видавничу, науково-організаційну, науково-експертну, освітню, міжнародну, науково-інформаційну діяльність, співпрацю з органами державної влади і науковими організаціями, представлення наукових періодичних видань та публікацій вчених у світовій системі наукових комунікацій, проведення науково-практичних масових заходів, а також фінансове забезпечення. Для освітян, науковців, управлінців, усіх, хто забезпечує функціонування і розвиток освіти, її науковий, методичний, експертний і консультативний супровід, здійснює наукові дослідження та експериментальні розробки і галузі освіти, педагогіки і психології.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Кремень, Василь Григорович, Володимир Іларіонович Луговий, Олег Михайлович Топузов, Світлана Олександрівна Сисоєва, Інна Олегівна Титаренко, Сергій Дмитрович Максименко, Тетяна Іванівна Куліш, et al. Звіт про діяльність Національної академії педагогічних наук України у 2021 р. Національна академія педагогічних наук України, 2022. http://dx.doi.org/10.37472/zvit2021.

Full text
Abstract:
Діяльність Національної академії педагогічних наук України у 2021 р. спрямовувалася на теоретико-методологічне й науково-методичне забезпечення функціонування та розвитку національної системи освіти відповідно до пріоритетів державної освітньо-наукової політики, визначених стратегічними і програмними документами. У виданні представлено результати роботи академії, її наукових установ, колективів вчених, дійсних членів і членів-кореспондентів. Охарактеризовано виконання статутних завдань НАПН України та розкрито кадровий потенціал установ. Наведено найвагоміші наукові здобутки вчених академії за результатами виконання фундаментальних і прикладних досліджень із зазначенням соціального ефекту впровадження. Представлено роботу загальних зборів і методологічних семінарів, а також Президії НАПН України. Всебічно висвітлено експериментальну, видавничу, науково-організаційну, науково-експертну, освітню, міжнародну, науково-інформаційну діяльність, співпрацю з органами державної влади і науковими організаціями, представлення наукових періодичних видань та публікацій вчених у світовій системі наукових комунікацій, проведення науково-практичних масових заходів, а також фінансове забезпечення. Для освітян, науковців, управлінців, усіх, хто забезпечує функціонування і розвиток освіти, її науковий, методичний, експертний і консультативний супровід, здійснює наукові дослідження та експериментальні розробки у галузі освіти, педагогіки і психології.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Савосько, Василь Миколайович, and Едуард Олексійович Євтушенко. Мiжнароднi екологiчнi проекти кафедри ботанiки та екологiї Криворiзького державного педагогiчного унiверситету. Криворізький державний педагогічний університет, 2020. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/4150.

Full text
Abstract:
Мета роботи проаналiзувати результати участi викладачiв i спiвробiтникiв кафедри ботанiки та екологiї Криворiзького державного педагогiчного унiверситету у мiжнародних екологiчних проектах, якi були реалiзованi у ХХI ст. Мiжнародний науковий проект «Територiя кар’єру як депозитарiй для рiдкiсних рослин i основа для екологiчної освiти» був виконаний в рамках програми The Quarry Life Award 2014 (органiзатор «HeidelbergCement»). Пiд час реалiзацiї проекту його команда, основу якої складали викладачi i спiвробiтники кафедри ботанiки та екологiї, на Жовтокам’янському кар’єрi здiйснила наступне: 1) провела еколого- ландшафтний аналiз територiї, 2) дослiдила фiторiзноманiття, 3) створила депозитарiй «Рослини Червоної книги», 4) розробила екологiчну стежку «Зелений шлях», 5) запропонувала напрямки подальшого розвитку проекту. Реалiзацiя мiжнародного наукового проекту «Створення чагарникових угруповань як нового мiсця iснування для бiоти кар’єру» в рамках програми The Quarry Life Award 2018 (органiзатор «HeidelbergCement») дозволила колективу дослiдникiв: 1) створити окремi бiогрупи з 8 гарно квiтучих ранньовесняних чагарникiв, у тому числi хвойних, на 5 дiлянках; 2) результати проекту внести до навчально-методичних матерiалiв дисциплiни «Бiорiзноманiття i стратегiя сталого розвитку»; 3) провести семiнари зi збереження бiорiзноманiття з вчителями бiологiї та екологiї, учнями та студентами закладiв середньої i професiйно-технiчної освiти; 4) рекомендувати види для фiтомелiорацiї iнших кар’єрiв компанiї «ХайдельбергЦемент».
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography