Academic literature on the topic 'Коефіцієнт конкордації Кендалла'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Коефіцієнт конкордації Кендалла.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Коефіцієнт конкордації Кендалла"

1

Онищенко, Алла. "ПЕДАГОГІЧНІ УМОВИ РОЗВИТКУ ПРОФЕСІЙНОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ КВАЛІФІКОВАНИХ РОБІТНИКІВ СФЕРИ ПОСЛУГ." Professional Pedagogics 1, no. 22 (August 14, 2021): 185–96. http://dx.doi.org/10.32835/2707-3092.2021.22.185-196.

Full text
Abstract:
Актуальність визначається необхідністю: розвитку професійної компетентності кваліфікованих робітників сфери послуг протягом всього життя як головної умови успішності Beauty-майстрів на динамічному інноваційному ринку індустрії краси; створення в закладах освіти відповідного освітньо-розвивального середовища для формування у слухачів підприємницької й економічної компетентності, вдосконалення творчих і комунікативних здібностей, розвитку мотивації до професійного вдосконалення, самоосвіти та самонавчання. Мета: визначення та обґрунтування педагогічних умов розвитку професійної компетентності кваліфікованих робітників (косметиків, манікюрників та перукарів-модельєрів) у процесі курсової підготовки в Навчальних центрах підприємств сфери послуг. Методи: теоретичні (індукція, дедукція, синтез та узагальнення); емпіричні (дослідження та аналіз педагогічного досвіду); опитувально-діагностичні (анкетування); метод експертного оцінювання (коефіцієнт конкордації Кендалла). Результати: конкретизовано та обґрунтовано педагогічні умови розвитку професійної компетентності кваліфікованих робітників сфери послуг. Висновки: з’ясовано, що розвиток професійної компетентності кваліфікованих робітників сфери послуг потребує спеціально створених педагогічних умов для уможливлення позитивної динаміки професійного вдосконалення, набуття інноваційного досвіду та активізації самоосвіти й самонавчання з урахуванням рівня фахової підготовленості до виконання посадових обов’язків в умовах підприємства сфери послуг та відповідно до власних потреб і запитів особистості; виокремлено й обґрунтовано ці педагогічні умови (підвищення рівня мотивації до безперервного професійного вдосконалення; розвиток фахових знань і вмінь у Школі Beauty-майстерності; застосування інноваційних технологій навчання; участь у заходах фахового спрямування).
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Євсєєв, Вадим, Віталій Панченко, and Олександр Запара. "МЕТОДИКА РОЗПОДІЛУ СИЛ МІЖ ЕЛЕМЕНТАМИ ОПЕРАТИВНОГО ШИКУВАННЯ ЗВЕДЕНОГО ЗАГОНУ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ." Науковий вісник: Державне управління 1, no. 7 (March 15, 2021): 120–39. http://dx.doi.org/10.32689/2618-0065-2021-1(7)-120-139.

Full text
Abstract:
В статті обґрунтована актуальність обраного напряму дослідження, яка полягає у існуванні невідповідності між потребою у проведенні розподілу сил між елементами оперативного шикування зведеного загону Міністерства внутрішніх справ та недосконалістю науково-методичного апарату, який би дозволив зробити це достатньо обґрунтовано. Визначено, що одним із шляхів подолання вказаної невідповідності є розроблення інструменту механізму державного управління силами цивільного захисту у вигляді методики розподілу сил між елементами оперативного шикування зведеного загону Міністерства внутрішніх справ, який створюється для участі у ліквідації наслідків епідемії (пандемії). Авторами підкреслено, що зазначена методика має дозволяти проводити розподіл сил між елементами оперативного шикування зведеного загону на основі визначення важливості, терміновості та пріоритетності виконання поставлених завдань. В роботі проведений аналіз останніх досліджень і публікацій за тематикою дослідження. Результати проведеного аналізу дозволяють стверджувати, що існуючий науково-методичний апарат міг бути корисним для вирішення часткових завдань дослідження, утім не давав цілковитої можливості щодо розподілу сил між елементами оперативного шикування зведеного загону Міністерства внутрішніх справ на основі важливості, терміновості та пріоритетності виконання поставлених завдань. Зазначено, що при проведенні дослідження були використані наступні методи дослідження: вивчення літератури та документів, аналіз, узагальнення, прогнозування, вивчення та узагальнення досвіду, метод (матриця) Ейзенхауера, метод експертних оцінок, метод апріорного ранжирування, метод (коефіцієнт конкордації) Кендалла, багатокритеріальна оптимізація. В статті представлена блок-схема методики розподілу сил між елементами оперативного шикування зведеного загону Міністерства внутрішніх справ, який створюється для участі у ліквідації наслідків епідемії (пандемії), і наведені приклади розподілу завдань за категоріями на основі важливості та терміновості їх виконання, а також ранжирування зазначених завдань за пріоритетністю виконання.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Маленкова, Александра, Оксана Носовская, Марина Коваленко, and Андрей Лямзин. "ДИДЖИТАЛИЗАЦИОННЫХ ОЦЕНКА ЭФФЕКТИВНОСТИ ЛОГИСТИЧЕСКОЙ КОНЦЕПЦИИ ОБЕСПЕЧЕНИЯ ЭКОЛОГИЧЕСКОЙ БЕЗОПАСНОСТИ СОСТАВЛЯЮЩИХ ТРАНСПОРТНОЙ СИСТЕМЫ." SWorldJournal, no. 09-01 (September 30, 2018): 71–77. http://dx.doi.org/10.30888/2663-5712.2021-09-01-028.

Full text
Abstract:
В роботі проведено аналіз та надана діджіталізаційна оцінка ефективності розробленої логістичної концепції забезпечення безпеки складових транспортної системи за допомогою коефіцієнта конкордації Кендалла.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Маленкова, Александра, Оксана Носовская, Марина Коваленко, and Андрей Лямзин. "ДИДЖИТАЛИЗАЦИОННЫХ ОЦЕНКА ЭФФЕКТИВНОСТИ ЛОГИСТИЧЕСКОЙ КОНЦЕПЦИИ ОБЕСПЕЧЕНИЯ ЭКОЛОГИЧЕСКОЙ БЕЗОПАСНОСТИ СОСТАВЛЯЮЩИХ ТРАНСПОРТНОЙ СИСТЕМЫ." SWorldJournal, no. 09-01 (September 30, 2018): 71–77. http://dx.doi.org/10.30888/2410-6615.2021-09-01-028.

Full text
Abstract:
В роботі проведено аналіз та надана діджіталізаційна оцінка ефективності розробленої логістичної концепції забезпечення безпеки складових транспортної системи за допомогою коефіцієнта конкордації Кендалла.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Маленкова, Александра, Оксана Носовская, Марина Коваленко, and Андрей Лямзин. "ДИДЖИТАЛИЗАЦИОННЫХ ОЦЕНКА ЭФФЕКТИВНОСТИ ЛОГИСТИЧЕСКОЙ КОНЦЕПЦИИ ОБЕСПЕЧЕНИЯ ЭКОЛОГИЧЕСКОЙ БЕЗОПАСНОСТИ СОСТАВЛЯЮЩИХ ТРАНСПОРТНОЙ СИСТЕМЫ." SWorldJournal, no. 09-01 (September 30, 2018): 71–77. http://dx.doi.org/10.30888/2410-6615.2020-09-01-028.

Full text
Abstract:
В роботі проведено аналіз та надана діджіталізаційна оцінка ефективності розробленої логістичної концепції забезпечення безпеки складових транспортної системи за допомогою коефіцієнта конкордації Кендалла.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Будянський, Дмитро Васильович, Марина Григорівна Друшляк, Олена Володимирівна Семеніхіна, Інна Іванівна Харченко, Василь Олександрович Горбачук, and Ольга Серафимівна Чашечникова. "ТИПОЛОГІЯ ЕЛЕКТРОННИХ РЕСУРСІВ У ФОРМУВАННІ РИТОРИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ФАХІВЦЯ." Information Technologies and Learning Tools 81, no. 1 (February 23, 2021): 82–96. http://dx.doi.org/10.33407/itlt.v81i1.4292.

Full text
Abstract:
У статті на основі тлумачення категорії «риторична культура» як інтегративної особистісної характеристики, що передбачає ґрунтовні знання історії, теорії і методики ораторського мистецтва (етапи підготовки промови, риторичні тропи та фігури, прийоми активізації уваги аудиторії тощо), інтелектуальні, мовленнєві, етичні, естетичні та артистично-виконавські якості, які виражаються у формі оригінального продукту мисленнєво-мовленнєвої діяльності схарактеризовано типологію електронних ресурсів у формуванні риторичної культури вчителя: відеоконтент (промови видатних ораторів минулого і сучасності, фрагменти кінофільмів, театральних вистав, телевізійних програм, виступи майстрів художнього слова, лекції вітчизняних і зарубіжних викладачів, доповіді відомих учених, фрагменти уроків та виховних заходів), аудіоконтент (подкасти, аудіокниги), курси з риторики на освітніх платформах (UDEMY, EDUGET, TED), спеціалізовані ресурси з риторики, спеціалізоване програмне забезпечення в галузі риторики (Тренер Оратора, Ummo, Public Speaking, Черная риторика, Говорилло), соціальні спільноти для онлайн комунікації (Facebook, Instagram, Telegram). Коротко надано описові характеристики кожного типу та наведено відповідні приклади з Інтернет-посиланнями на типовий Інтернет-контент. За проведеним аналізом електронних ресурсів у галузі риторики для формування риторичної культури фахівця найбільш ефективними, на думку експертів (фахівців у галузі ораторського мистецтва), є використання відеоконтенту, а саме: промови видатних ораторів минулого і сучасності, використання аудіоконтенту та використання спеціалізованого програмного забезпечення, що підтверджено коефіцієнтом конкордації Кендала (0,87) та χ^2-критерієм оцінки вірогідності результату χ=26,85, що для рівня значущості 0,05 підтверджує вірогідність висновків експертної групи.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Грінько, Ірина. "КОНКОРДАЦІЯ ЕКСПЕРТІВ – ЗАПОРУКА УСПІХУ В РОЗРОБЦІ СТРАТЕГІЙ РОЗВИТКУ КРАЇН В ІНДУСТРІЇ 4.0." Економіка та суспільство, no. 28 (June 29, 2021). http://dx.doi.org/10.32782/2524-0072/2021-28-28.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто важливість дослідження наукової проблеми з конкордації експертів у розробці та реалізації проєктів з розвитку країн в Індустрії 4.0. Встановлено, що узгодженість та узагальнення думок експертів команди слугує розвитку системоутворюючих елементів Індустрії 4.0, таких як: розроблення та затвердження інноваційного розвитку країн; розробці нових промислових стратегій, і утому числі запуску інноваційних технологічних процесів та інноваційної продукції; запуску національних та регіональних політик в Індустрії 4.0; формування окремого органу координації 4.0. Обґрунтовано та запропоновано доцільність застосування інструментів математичної статистики для узгодженості думок експертів командної роботи, а саме: розрахунок коефіцієнтів рангової кореляції Спірмена, конкордації Кендалла та проведення однофакторного дисперсійного аналізу.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Коефіцієнт конкордації Кендалла"

1

Єршова, Наталя Юріївна. "Особливості використання методів експертного оцінювання для прийняття управлінських рішень." Thesis, НТУ "ХПІ", 2013. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2943.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Білоцерківський, Олександр Борисович, and Олена Євгенівна Шапран. "Переваги та недоліки інформаційних систем управління торговельними підприємствами." Thesis, Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2019. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/43303.

Full text
Abstract:
Проведено порівняння інформаційних систем: Excel і CRM, визначено їх переваги та недоліки. За результатами порівняння рекомендовано CRM-системи для управління торговельними підприємствами. Досліджено тільки ті CRM-системи, що були визнані основними гравцями в Україні. Перевірено ступінь узгодженості думок експертів щодо таких систем та обрано найбільш оптимальну систему. Висновки про узгодженість думок експертів робилися за коефіцієнтом конкордації Кендалла.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography