Academic literature on the topic 'Київський політехнічний інститут'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Київський політехнічний інститут.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Київський політехнічний інститут"

1

Гайдей, В. "Михайло Кравчук і Київський політехнічний інститут." Дивосвіт, no. 1 (41) (2012): 6–8.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Янковий, В. "Київський політехнічний інститут: дипломатія мовою науки." Україна дипломатична, Вип. 5 (2005): 673–83.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Новіков, Олексій Миколайович. "Кібернетичний захист інформаційних технологій." Visnik Nacional noi academii nauk Ukrai ni, no. 9 (September 26, 2022): 9–14. http://dx.doi.org/10.15407/visn2022.09.009.

Full text
Abstract:
У доповіді наголошено, що одним з пріоритетних завдань для науки є зміцнення кібернетичної безпеки держави, зокрема забезпечення кібернетичного захисту об’єктів критичної інфраструктури України. Наведено приклади деяких розробок угалузі інформаційної та кібернетичної безпеки, виконаних в останні роки у Фізико-технічному інституті Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського». Акцентовано на продуктивнійспівпраці з профільними установами НАН України.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Бобир, Микола Іванович. "Комп’ютерно-інтегрована технологія проєктування та виготовлення індивідуальних ендопротезів." Visnik Nacional noi academii nauk Ukrai ni, no. 6 (June 25, 2024): 62–68. http://dx.doi.org/10.15407/visn2024.06.062.

Full text
Abstract:
У доповіді наведено важливі та актуальні для України наукові й практичні результати зі створення методів проєктування і технологій виготовлення ендопротезів опорно-рухового апарату людини індивідуального призначення. Ці науково-дослідні роботи мають міждисциплінарний характер і виконуються в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» у співпраці з Інститутом електрозварювання ім. Є.О. Патона НАН України, Державною установою «Інститут травматології та ортопедії НАМН України» та Українською військово-медичною академією Міністерства оборони України.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Мікульонок, І. О. "Підготовка навчальних видань у НТУУ «Київський політехнічний інститут»." Технологія і техніка друкарства, no. 2(28) (June 30, 2010): 179–83. http://dx.doi.org/10.20535/2077-7264.2(28).2010.56750.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Сергієнко, Іван Васильович. "Вагомі здобутки науково-практичної діяльності Михайла Ільченка." Visnik Nacional noi academii nauk Ukrai ni, no. 9 (September 18, 2021): 88–92. http://dx.doi.org/10.15407/visn2021.09.088.

Full text
Abstract:
13 вересня виповнюється 80 років відомому українському вченому в галузі радіоелектроніки, радіотехніки надвисоких частот і телекомунікацій, лауреату Державних премій УРСР (1983), СРСР (1989) і України (2004) в галузі науки і техніки, заслуженому діячеві науки і техніки України (1992), лауреату премії ім. С.О. Лебедєва НАН України (2000), організатору і науковому керівнику Навчально-наукового інституту телекомунікаційних систем Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», доктору технічних наук (1980), професору (1983), академіку НАН України (2012) Михайлу Юхимовичу Ільченку.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Мікульонок, І. "Підготовка навчальних видань у Національному технічному університеті України "Київський політехнічний інститут"." Вища школа, no. 3 (105) (2013): 90–95.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Круглова, Наталія Володимирівна, and Олександр Олександрович Диховичний. "ДОБІР МАТЕМАТИЧНОЇ МОДЕЛІ ДЛЯ АНАЛІЗУ ТЕСТОВИХ ЗАВДАНЬ ТИПУ «ВБУДОВАНІ ВІДПОВІДІ» З МАТЕМАТИЧНИХ ДИСЦИПЛІН." Information Technologies and Learning Tools 87, no. 1 (March 1, 2022): 166–84. http://dx.doi.org/10.33407/itlt.v87i1.4487.

Full text
Abstract:
У статті досліджується питання вибору математичної моделі для аналізу комп’ютерних тестів з математичних дисциплін. Особливістю даного дослідження є розгляд тестових завдань типу «вбудовані відповіді». Такі тестові завдання мають декілька пов’язаних за певною логікою «кроків» і були використані саме для дистанційного контролю знань з математичних дисциплін під час карантину в НТУУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського». Введення таких завдань у тест ставить перед викладачем питання: як аналізувати якість таких тестів? Автори побудували дослідження на основі загальновідомих методів Класичної Теорії Тестів (КТТ) та Сучасної Теорії Тестів (IRT), які довели свою ефективність як у педагогічному тестуванні, так і в інших галузях, у яких знаходить застосовування тестовий підхід. Дослідження проводилось на прикладі модульної тестової контрольної роботи з теорії ймовірностей для студентів другого курсу факультету інформатики та обчислювальної техніки НТУУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», сформованої на платформі MOODLE під час дистанційного навчання в листопаді 2020 р. Під час дослідження було: проведено аналіз якості тесту як у цілому, так і окремих тестових завдань; оцінено латентні параметри завдань, перевірено адекватність відповідних моделей даним тестування; побудовано характеристичні та інформаційні криві; за допомогою інформаційних критеріїв вибрано моделі IRT, які краще підходять для аналізу комп’ютерних тестів із завданнями типу «вбудовані відповіді»; доведено, що найбільш прийнятними для аналізу подібних завдань є як дихотомічна модель Раша, так і політомічна модель Муракі. Обчислення проводилося за допомогою спеціальних бібліотек (пакетів) мови програмування R, у яких реалізовано алгоритми КТТ та IRT, а саме, eRm, ltm, mirt. Показано, як за допомогою завдань з «вбудованими відповідями» можна проаналізувати певні вміння й знання студентів. Результати дослідження сприяють підвищенню компетентності викладачів щодо оцінювання якості тестів з вищої математики, що є дуже актуальним при складанні тестів з різноманітних дисциплін, особливо під час дистанційного навчання студентів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Мусій, Ростислав Йосипович, А. Заборовський, В. Гальчак, and О. Желєзко. "Інноваційні сонячні сушарки на основі сонячних теплових повітряних колекторів." Scientific Works 83, no. 1 (September 1, 2019): 117–21. http://dx.doi.org/10.15673/swonaft.v83i1.1428.

Full text
Abstract:
Нами розроблені спеціально сконструйовані сушарки, які працюють виключно на сонячній енергії. Застосовуються для сушіння різних продуктів харчування – фруктів, овочів, лікарських трав, ягід, грибів і т.д. При цьому використовуються сонячні теплові повітряні колектори (СТПК), які виготовлені нами на основі розробленого нами селективного покриття. Дослідження теплотехнічних характеристик СТПК проводили на спеціально сконструйованому експериментальному стенді. В результаті випробувань підтверджено, що вентилятори системи можуть підтримувати подачу повітря в межах 20-120 м3/год. Влітку, при температурі 25-35°С, температура потоку повітря на виході з колектора може досягати 70-75 °С. Для цілодобової сушки передбачені інноваційні акумулятори енергії, розроблені в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут». В даний час для таких типів сонячних сушарок нами розробляється система контролю та регулювання температури і вологості сушіння, що дуже важливо при сушінні лікарських трав, зернових культур, грибів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Gozhii, Serhii, and Vitalii Myronenko. "Перспективний напрям локального формоутворення – суміщене штампування обкочуванням." Обробка матеріалів тиском, no. 1(51) (December 22, 2022): 71–79. http://dx.doi.org/10.37142/2076-2151/2022-1(51)71.

Full text
Abstract:
Гожій С. П., Мироненко В. А. Перспективний напрям локального формоутворення – суміщене штампування обкочуванням Багаторічні дослідження процесу штампування обкочуванням, відпрацювання технологічних процесів обробки та розробка обладнання і оснащення, які проводяться на кафедрі технології виробництва літальних апаратів науково-навчального механіко-машинобудівного інституту Національного технічного університету “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського“, призвели до реєстрації і накопичення випадків, коли зразки зазнавали руйнування. Саме характерне руйнування при штампуванні обкочуванням стало підставою до розповсюдження традиційного процесу за рахунок якісних ефектів. Специфічне силове та циклове навантаження при локальному деформуванні викликають нетипове, на перший погляд, в порівнянні з звичайним стисканням, руйнування. В статті наведені експериментальні результати досліджень та характерні руйнування зразків. Найбільш поширеним видом руйнування при штампуванні обкочування є утворення центральної лунки. Розглянута фізична модель при пластичному формоутворенні та надані детальні пояснення таким проявам процесу як руйнування центральної частини. Запропоновані заходи запобігання та позитивного застосування. Одним з варіантів застосування є утворення нових процесів і обладнання. що суміщають два принцеси і дозволяють отримати нову якість та розширити технологічні можливості. Новий технологічний процес і схема обробки суміщеного штампування обкочування та прошивання змодельовані із застосуванням методу скінчених елементів для групи типових деталей. Результати моделювання підтвердили базові передумови. Технологічний процес готується до виробничого впровадження.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Київський політехнічний інститут"

1

Радогуз, Сергій Анатолійович. "Значення робіт проф. В. Л. Кирпичова в історії науки і техніки." Thesis, Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2018. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/40808.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Books on the topic "Київський політехнічний інститут"

1

Бруй, Оксана, Олена Іванівна Кобець, Юлія Олегівна Корян, and Олександра Родигіна. Бібліотека КПІ. Річний звіт 2022. Київ, Україна: Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», 2023. http://dx.doi.org/10.20535/librarykpi.report.2022.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Цушко, Сергій В., and Володимир М. Ігнатович. Капела - співуча родина: Історія хору КПІ, спогади і творчість капелістів. Київ: Пульсари, 2009.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography