Academic literature on the topic 'Кафедра медіасистем та технологій'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Кафедра медіасистем та технологій.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Кафедра медіасистем та технологій"

1

Шаповалова, Вікторія, Валерій Шаповалов, Валентин Шаповалов, Аліна Осинцева, Сергій Негрецький, Анатолій Деркач, Олександр Січкаренко, and Тетяна Бичкова. "Досвід кафедри медичного та фармацевтичного права, загальної і клінічної фармації Харківської медичної академії післядипломної освіти щодо навчального процесу в період карантину, спричиненого COVID-19." Actual Problems of Medicine and Pharmacy 2, no. 2 (October 18, 2021): 1–20. http://dx.doi.org/10.52914/apmp.v2i2.33.

Full text
Abstract:
Узагальнено досвід професорсько-викладацького складу кафедри медичного та фармацевтичного права, загальної і клінічної фармації ХМАПО щодо проведення навчального процесу в період карантину, спричиненого гострою респіраторною хворобою COVID-19 внаслідок коронавірусу SARS-CoV-2, на прикладі циклів підвищення кваліфікації фахівців медицини та фармації з використанням технологій дистанційного навчання. Зазначено, що в ХМАПО дотримуються протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню в освітньому процесі гострої респіраторної хвороби COVID-19. Кафедра медичного та фармацевтичного права, загальної і клінічної фармації успішно проводить цикли для лікарів і провізорів з використанням технологій дистанційного навчання. Підкреслено про позитивні відгуки від лікарів та провізорів про організацію кафедрою медичного та фармацевтичного права, загальної і клінічної фармації ХМАПО дистанційного навчання (95% слухачів задоволені пройденими курсами підвищення кваліфікації).
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Шаповалова, Вікторія, Валерій Шаповалов, Валентин Шаповалов, Аліна Осинцева, Сергій Негрецький, Анатолій Деркач, and Олександр Січкаренко. "Пандемія COVID-19 (штами «Дельта», «Омікрон»): особливості навчання на тематичному циклі «Загальна фармація на засадах фармацевтичного права»." Actual Problems of Medicine and Pharmacy 3, no. 1 (January 22, 2022): 1–18. http://dx.doi.org/10.52914/apmp.v3i1.36.

Full text
Abstract:
Пандемія COVID-19 (штами «Дельта», «Омікрон) сприяла оптимізації роботи в режимі он-лайн, що вимагало освоєння нових навичок роботи в мережі Інтернет та додаткового навантаження на професорсько-викладацький склад Кафедри (індивідуальна праця із слухачами, інтернами в зручний для них час та вихідні дні тощо). Професорсько-викладацький склад та науковці Кафедри ХМАПО успішно проводить цикли з використанням технологій дистанційного навчання і 98% слухачів задоволені пройденими курсами. Кафедра активно співпрацює з професорсько-викладацьким складом та науковцями ЛМІ та інших ВУЗів України, країн СНД та ЄС. Підкреслено, що розробка та просування національної стратегії вищої освіти з урахуванням світового досвіду здатна підвищити конкурентоспроможність вузів Україні на світовому освітньому ринку та задовольнити потреби національного та загальносвітового ринку праці.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Поліщук, Володимир Ісидорович, Іван Григорович Балюба, and Борис Федорович Горягін. "Про дистанційний курс з нарисної геометрії в ДНАБА." New computer technology 4 (October 31, 2013): 47. http://dx.doi.org/10.55056/nocote.v4i1.24.

Full text
Abstract:
Нарисна геометрія [1] є фундаментальною дисципліною, що закладає основу для подальшого вивчення інженерних дисциплін, які потрібні фахівцям будівельної галузі. В період прискореного науково-технічного прогресу виникає особлива необхідність використання інформаційних комп’ютерних технологій в процесі інженерної підготовки студентів. Згідно з вимогами, викладеними у листі МОНУ № 4.1-20/2366 від 04.07.2005 р. та враховуючи досвід підготовки матеріалів для створення курсів для дистанційної форми навчання, кафедра “Інженерна та комп’ютерна графіка” приступила до розробки дистанційного курсу з нарисної геометрії.На кафедрі виконувалась держбюджетна науково-дослідна робота К-4 -08-03 – Комп’ютерне навчання дисципліні “Нарисна геометрія”, номер державної реєстрації 0102U002844.Використовуючи одержаний досвід, згідно з рекомендаціями Центру дистанційного та факультативного навчання Донбаської національної академії будівництва і архітектури по розроблених централізовано методичних вказівках авторами був створений план і структура матеріалів курсу нарисної геометрії. Нами були виділені три основні етапи роботи: теоретичний матеріал, практичні роботи, графічні завдання. Кожний з етапів, для визначення степені засвоєння розділів, включав в себе самотестування.Теоретичний матеріал, розбитий на розділи по аналогії з лекціями курсу, подавався модулями у вигляді завдань з їх поясненнями та самотестуванням для виявлення рівня їх засвоєння. В кінці розділу забезпечувалось самотестування. Якщо студент був задоволений результатами самотестування розділу, використовувана нами система “Прометей” дозволяла перехід для освоєння іншого розділу.По аналогії побудовано опанування етапу практичних робіт.Для роботи над етапом графічних завдань студент повинен мати навички роботи з панеллю малювання в текстовому редакторі MicrosoftWord, для чого були створені відповідні методичні розробки.Апробація дистанційного курсу з нарисної геометрії по перших двох розділах була проведена в локальній мережі академії.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Боярська-Хоменко, А. В., С. Т. Золотухіна, and Л. А. Штефан. "ВИХОВНИЙ ПОТЕНЦІАЛ КАФЕДРИ ОСВІТОЛОГІЇ ТА ІННОВАЦІЙНОЇ ПЕДАГОГІКИ." Теорія та методика навчання та виховання, no. 51 (2021): 35–43. http://dx.doi.org/10.34142/23128046.2021.51.04.

Full text
Abstract:
У статті на основі аналізу діяльності кафедри освітології та інноваційної педагогіки розкрито її виховний потенціал. Підкреслено, що саме кафедра має створювати умови для розкриття здатності її членів чітко організовувати процес якісної підготовки здобувачів вищої освіти (першого-третього рівнів), впливати на формування особистості майбутніх фахівців, а також забезпечувати комфортну атмосферу для роботи і відпочинку співробітників. Установлено, що першими очільниками кафедри педагогіки були професори А. Валицький, М. Лавровський, пізніше – Т. Гарбуз, І. Синепол, С. Литвинов, М. Григорьєв. Саме вони доклали зусиль для повноцінного становлення кафедри педагогіки. Подальший її інтенсивний розвиток відбувся в період управління професорами А. Зільберштейном, Л. Поповою, доктором педагогічних наук, професором І. Федоренком, докторами педагогічних наук, професорами, членами-кореспондентами НАПН України В. Лозовою, А. Троцко. З’ясовано, що виховний потенціал, як «комплекс засобів», «резерви», «потужність» є основними показниками кафедри, члени якої об’єднані спільними ідеями, віддані служінням професії, педагогічній науці на основі взаємодовіри, взаємоповаги, взаємопідтримки. У статті визначено і схарактеризовано умови, за яких здійснюється реалізація виховного потенціалу кафедри: знання і шанобливе ставлення до історії кафедри; урахування науково-педагогічного досвіду очільників і провідних науковців кафедри; наявність наукових шкіл, продуктивність їх діяльності; потужний склад кафедри, який ініціює і реалізує стратегію і місію університету; організаційно-методичне забезпечення роботи кафедри, що дисциплінує і стимулює викладачів до активної діяльності; персональна унікальність членів кафедри. На конкретних прикладах показано ефективність реалізації виховного потенціалу кафедри: високі показники у науковій діяльності; посилення особистісної ініціативи членів кафедри у розробці наукових проєктів, грантів, навчальних дисциплін; застосування інноваційних технологій; посилення індивідуальної роботи із здобувачами всіх рівнів; запровадження заходів заохочення викладачів і традицій кафедри.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Дорошенко, Юрій Олександрович. "Післямова до міжнародного науково-практичного фестивалю «САПР Allplan у архітектурі і будівництві»." New computer technology 11 (November 22, 2013): 199–202. http://dx.doi.org/10.55056/nocote.v11i1.165.

Full text
Abstract:
У Інституті аеропортів Національного авіаційного університету (Київ, Україна) з 22 по 26 квітня 2013 року відбувся Міжнародний науково-практичний фестиваль «САПР Allplan у архітектурі і будівництві». Організували й провели цей масштабний захід кафедра архітектури НАУ (завідувач Ю. О. Дорошенко) та Центр компетенцій в Україні (директор Ю. О. Смирнов) фірми Allbau Software GmbH (Берлін, Німеччина).Головна мета фестивалю – актуалізація багатоаспектної проблеми формування фахово-інформатичної компетентності архітекторів і інженерів-будівельників та визначення одного з шляхів її розв’язання – навчання архітектурно-будівельних ІКТ-технологій на основі САПР Allplan у системі вищої та післядипломної освіти.Зазначена мета конкретизована у низці похідних задач, серед яких – виявлення закладів і організацій, де активно використовується програма Allplan; визначення сфер та рівня застосування програми; порівняння ефективності використання програми Allplan з іншими САПР; накопичення, узагальнення і обмін практичним досвідом щодо використання програми Allplan у архітектурній і будівельній практиці та наявним педагогічним досвідом і методичними наробками з освітньої практики; консолідація користувачів програми Allplan з різних сфер діяльності; колективне виявлення проблемних аспектів і вироблення обґрунтованих рішень щодо розширення сфери і рівня використання програми Allplan у архітектурі, будівництві і освіті.Предметна область проведеного фестивалю інтегрувала сфери архітектурного проектування, будівництва і експлуатації будівель і споруд, а також дизайну архітектурного середовища з використанням архітектурно-будівельних інформаційних технологій на основі САПР Allplan та відповідної професійної освіти зі створенням інформаційно-освітнього середовища на основі сучасних ІКТ, ядром яких є САПР Allplan. При цьому особлива увага зверталася на опрактичнення змісту архітектурно-будівельної освіти у плані формування у студентів належної фахово-інформатичної компетентності шляхом опанування роботи у середовищі професійних інструментальних програмних засобів, насамперед, САПР Allplan.Головними інтегральними цілями Фестивалю були визначені:– окреслення кола архітектурно-будівельних задач, для розв’язання яких використовується чи може бути використана САПР Allplan;– виявлення організацій і закладів, де активно використовується САПР Allplan;– здійснення на основі наявного практичного досвіду порівняльного аналізу ефективності використання САПР Allplan з іншими функціонально подібними програмами;– демонстрація і поширення архітектурно-будівельних інформаційних технологій на основі САПР Allplan;– виявлення і поширення навчальних програм і освітніх технологій, орієнтованих на опанування студентами роботи у середовищі САПР Allplan як ключового інструментального програмного засобу архітектурно-будівельних інформаційних технологій;– створення передумов для широкого впровадження САПР Allplan у навчальний процес ВНЗ, де готують архітекторів і інженерів-будівельників;– збирання, узагальнення і поширення досвіду використання САПР Allplan на виробництві та в освіті шляхом його обговорення на семінарі і круглому столі та видання збірника матеріалів;– інформування користувачів САПР Allplan щодо функціональних можливостей нових версій програмних продуктів комплексу і підвищення їхньої кваліфікації;– здійснення початкового навчання користувачів САПР Allplan;– організація полілогу, дискусії, обговорення полемічних питань щодо концептуальних основ здійснення навчального процесу для опанування сучасних ІКТ та відповідних інструментальних програмних засобів; управління розвитком, ефективністю і якістю такого навчання; впровадження інноваційних педагогічних технологій та реалізація неперервної професійної освіти.У рамках фестивалю були проведені такі заходи: майстер-клас, семінар, круглий стіл, семінар користувачів Allplan, навчальний базовий практикум користувача-початківця Allplan, підведення підсумків, прийняття рішення та вручення сертифікатів.Фестиваль розпочався з майстер-класу, де впродовж трьох годин провідні фахівці Центру компетенцій Максим Дарич, Євген Дегтярьов та Андрій Баранецький продемонстрували функціональні можливості програмного комплексу Allplan та свою фахову майстерність. У майстер-класі взяли участь гості з різних архітектурно-будівельних внз України, Росії, Білорусі, Казахстану, викладачі Інституту аеропортів, студенти-архітектори і студенти-будівельники 4-го та 5-го курсів НАУ.У другий день фестивалю відбувся його ключовий захід – науково-методичний семінар, присвячений висвітленню і обговоренню питань, пов’язаних з різними аспектами впровадження САПР Allplan у архітектурне проектування і будівництво, а також проблемних питань і наявного досвіду інформатизації вищої архітектурної та інженерно-будівельної освіти на основі САПР Allplan.Тематично-змістова спрямованість роботи семінару була окреслена такими пріоритетними напрямками:– інформатизація архітектурно-будівельної освіти на основі Allplan;– практичний досвід застосування САПР Allplan у архітектурному проектуванні, будівельному конструюванні та будівництві;– міжпрограмний інтерфейс Allplan з іншими САПР;– інтегрована лінія проектування Allplan–САПФІР–ЛІРА;– порівняльний аналіз інтерфейсу, інструментальних засобів, технологічних можливостей та організації даних Allplan з іншими САПР;– розробка, ресурсне забезпечення і впровадження у практику «хмарних технологій» на основі САПР Allplan;– практичний досвід базової і професійної інформатичної підготовки майбутніх архітекторів і будівельників;– формування фахово-інформатичної компетентності майбутнього архітектора та інженера-будівельника на основі САПР Allplan;– дидактичне забезпечення впровадження САПР Allplan у навчальний процес старшої профільної школи, ПТНЗ та вищої освіти;– методичні особливості (відбір змісту, вибір організаційних форм і дидактичних методів, розробка і застосування мультимедійної наочності) навчання інформатичних технологій на основі САПР Allplan.Матеріали семінару Міжнародного науково-практичного фестивалю «САПР Allplan у архітектурі і будівництві», видрукувані окремим збірником [1], будуть корисними для студентів ВНЗ архітектурно-будівельного спрямування, аспірантів, наукових та педагогічних працівників, практикуючих архітекторів та інженерів-будівельників.Проведений фестиваль «САПР Allplan у архітектурі і будівництві» продемонстрував свою суспільну корисність і важливість для модернізації та підвищення якості вищої архітектурно-будівельної освіти в країнах СНД, популяризації програми Allplan та поширення сфери її застосування у архітектурній та будівельній практиці. Подібних спеціалізованих науково-практичних заходів (наскільки нам відомо) в країнах СНД допоки ще не проводилося. Цей фестиваль став першим. З нього розпочалися процеси узагальнення наявного досвіду практичного використання програми Allplan як інструментального засобу ефективного розв’язання комплексних задач архітектури і будівництва, консолідації викладачів, які використовують САПР Allplan у навчальному процесі, обміну накопиченим освітнім досвідом, визначення перспектив застосування і ефективного рекламування САПР Allplan, що дасть змогу ширше використовувати цей багатофункціональний програмний комплекс у навчанні майбутніх архітекторів і інженерів-будівельників.Оскільки проведений фестиваль перш за все має освітню спрямованість, то може розглядатися як своєрідна новітня педагогічна інноваційна технологія, яка здатна забезпечити швидкий і ефективний творчий прорив свідомості його учасників до інноваційних ідей і концепцій в архітектурі і будівництві XXI століття. Успішне проведення фестивалю створило підстави для організації в Інституті аеропортів НАУ навчально-впроваджувального Центру інформаційних архітектурно-будівельних технологій на базі САПР Allplan, потреба у якому в Україні давно назріла. Задачами такого Центру буде здійснення практичного навчання і підвищення кваліфікації викладачів, архітекторів і інженерів-будівельників у галузі архітектурних, дизайнерських і будівельних інформатичних технологій на базі САПР Allplan, розробка необхідного навчально-методичного забезпечення (навчальних програм, лабораторних практикумів, навчальних посібників, методичних вказівок, сертифікаційно-кваліфікаційних тестів тощо) та інноваційних технологій навчання і навчальних тренінгів, конструювання, наукове обґрунтування і перевірка нових ефективних технологій архітектурного проектування і будівельного конструювання на базі САПР Allplan.За рішенням учасників фестивалю започатковано щорічне проведення таких комплексних заходів, де відбуватиметься територіальна і галузева фіксація використання САПР Allplan, аналіз реальної ситуації та колективне вироблення перспективних рішень. Серед головних перспективних задач – залучення студентської молоді до опанування інформатичних архітектурно-будівельних технологій на основі Allplan та міжпрограмного інтерфейсу провідних САПР. У контексті інформатизації архітектури, будівництва і освіти та підвищення їх якості і ефективності.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Herasymyuk, I. Ye, A. V. Miz, I. Ya Krynytska, A. M. Pryshlyak, and B. Ya Reminetskyy. "НОВІТНІ ТЕХНОЛОГІЇ ЯК ПРОГРЕСИВНИЙ МЕТОД ПОКРАЩЕННЯ КОМПЕТЕНТІСНОГО НАВЧАННЯ ПРЕДМЕТУ «АНАТОМІЯ ЛЮДИНИ» ЗА УМОВ ІНТЕРНАЦІОНАЛІЗАЦІЇ ВИЩОЇ ОСВІТИ." Медична освіта, no. 4 (January 18, 2018). http://dx.doi.org/10.11603/me.2414-5998.2017.4.8412.

Full text
Abstract:
Мета роботи – запропонувати студентам та викладачам медичного факультету засоби та обґрунтувати методи для компетентнісного покращення навчання та засвоєння предмету «Анатомія людини», як фундаментальної дисципліни при здобуванні професії лікаря в умовах мультикультуральності та інтернаціоналізацїї вищої освіти в Україні.Основна частина. У статті окреслені виклики та проблеми з якими стикнулися вищі медичні навчальні заклади за умов інтернаціоналізації освіти в Україні в останні роки, як приклад наведена кафедра анатомії людини Тернопільського державного медичного університету ім. І.Я. Горбачевського. Описано як впровадження та застосування новітніх технологій та методів допомагають компетентнісно підвищити якість навчання анатомії людини та покращити засвоюваність матеріалу серед студентів.Висновок. Використання новітніх засобів та технологій в підготовці кваліфікованих спеціалістів у галузі медицини однозначно. Допомагає студентам краще засвоїти предмет «анатомія людини» та опанувати практичні навички, сприяє виробленню у студента творчого підходу до навчання, навчає його аналізу та синтезу при роботі з інформацією, сприяє професійному розвитку викладачів і студентів, робить студента само організованим, розвиває здібності мислити самостійно, робить процес навчання цікавим та динамічним, а також створює всім студентам, без виключення, рівні можливості.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Rogachevskyi, O. P., L. M. Popova, N. M. Rozhkovskaya, T. V. Kossei, and M. Y. Golubenko. "ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ АКТИВНОГО НАВЧАННЯ АКУШЕРІВ-ГІНЕКОЛОГІВ." Медична освіта, no. 1 (May 11, 2017). http://dx.doi.org/10.11603/me.2414-5998.2017.1.7695.

Full text
Abstract:
Мета дослідження – порівняльна оцінка іноваційних технологій навчального процесу у студентів та лікарів-інтернів.Матеріали та методи дослідження. Дослідження базується на вивченні досвіду кафедри акушерства і гінекології № 1 Одеського національного медичного університету щодо забезпечення теоретичної та практичної підготовки студентів і лікарів-інтернів.Результати й обговорення. Інноваційні методики навчання лікарів інтернів активізують навчально-пізнавальну діяльність і розширюють їх творчі здібності, що сприяє забезпеченню ефективної додаткової кадрової політики в системі охорони здоров’я. До традиційного способу передачі знань відносять лекції, семінари, практичні заняття. Проте інноваційні підходи до їх проведення дозволяють вирішувати завдання не лише засвоєння студентами знань і формування професійних умінь, а й розвитку творчих та комунікативних здібностей. Тому на кафедрі активно застосовуються методики нетрадиційного викладу лекційного матеріалу та активно використовується власна імітаційна методика навчання, створена на основі методик рольової гри і стандартизованого пацієнта. Також кафедра акушерства і гінекології № 1 співпрацює з кафедрою симуляційної медицини, на якій студенти старших курсів і лікарі-інтерни проходять навчання клінічних умінь, основане на застосуванні симуляційних технологій.Висновки. Інноваційні методики навчання лікарів інтернів активізують навчально-пізнавальну діяльність і розширюють їх творчі здібності, що сприяє забезпеченню ефективної державної політики в системі охорони здоров’я. Досвід співпраці з симуляційним центром і отримані результати діяльності свідчать про його високий потенціал як у розвитку клінічної компетентності студентів та лікарів-інтернів, так і в забезпеченні безпеки пацієнтів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Кафедра медіасистем та технологій"

1

Ткаченко, В. П., І. Б. Чеботарьова, and В. Ф. Челомбітько. "Кафедра медіасистем та технологій: 75 років на освітянській ниві." Thesis, «Друкарня Мадрид», 2019. http://openarchive.nure.ua/handle/document/9202.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Агієнко, М. Ю. "Технологія створення серверної частини веб-ресурсу «Кафедра інформаційних технологій та програмної інженерії» Національного університету «Чернігівська політехніка»." Thesis, Чернігів, 2021. http://ir.stu.cn.ua/123456789/22773.

Full text
Abstract:
Агієнко, М. Ю. Технологія створення серверної частини веб-ресурсу «Кафедра інформаційних технологій та програмної інженерії» Національного університету «Чернігівська політехніка» : дипломна робота : 121 - Інженерія програмного забезпечення / М. Ю. Агієнко ; керівник роботи О. В. Трунова ; НУ "Чернігівська політехніка", кафедра інформаційних технологій та програмноїінженерії. – Чернігів, 2021. – 75 с.
Мета кваліфікаційної роботи – розробити технологію створення серверної частини веб-ресурсу «Кафедра інформаційних технологій та програмної інженерії» Національного університету «Чернігівська політехніка». Об’єктом дослідження є веб-ресурс, як інформаційно-комунікаційний засіб. Предмет дослідження – технологія створення серверної частини вебресурсу «Кафедра інформаційних технологій та програмної інженерії» Національного університету «Чернігівська політехніка». Методи дослідження: теоретичні – аналіз, порівняння, систематизація та узагальнення наукових джерел для з’ясування стану розробленості проблеми технології створення веб-ресурсу; методи системного аналізу для визначення видотипологічної класифікації та принципів проектування веб-ресурсів; порівняльний аналіз для вибору програмного забезпечення та системи керування веб-ресурсом; синтез для розробки інформаційно-концептуальної моделі веб-ресурсу; емпіричні – тестування для аналізу зручності користування вебресурсом. Технічні та програмні засоби: PHPSTORM, CMS WordPress. Розроблену технологію створення веб-ресурсів можуть використовувати веб-розробники серверної частини (back-end розробники), як методичні рекомендації для створення ресурсів відповідного спрямування. Результати кваліфікаційної роботи були висвітлені в тезах міжнародних та всеукраїнської конференції.
The purpose of the thesis is to develop the technology of creating a server part of the web resource «Department of Information Technology and Software Engineering» of the Chernihiv Polytechnic National University. The object of research is a web resource as an information and communication tool. The subject of research is the technology of creating a server part of the web resource «Department of Information Technology and Software Engineering» of the . Research methods: theoretical - analysis, comparison, systematization and generalization of scientific literature of domestic and foreign authors, electronic resources to clarify the state of development of the problem of technology for creating a web resource; methods of system analysis for determining the type-typological classification and principles of web resources design; comparative analysis for the selection of software and web resource management system; synthesis for the development of information-conceptual model of the web resource; empirical - testing to analyze the usability of the web resource. Software: PHPSTORM, CMS WordPress. The developed technology of creating web resources can be used by web developers of the server part (back-end developers) as methodical recommendations for creating resources of the corresponding direction. The results of the thesis were covered in the abstracts of international and national conferences.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Неруш, К. Ю. "Технологія створення клієнтської частини веб-ресурсу «Кафедра інформаційних технологій та програмної інженерії» Національного університету «Чернігівська політехніка»." Thesis, Чернігів, 2021. http://ir.stu.cn.ua/123456789/22791.

Full text
Abstract:
Неруш, К. Ю. Технологія створення клієнтської частини веб-ресурсу «Кафедра інформаційних технологій та програмної інженерії» Національного університету «Чернігівська політехніка» : дипломна робота : 121 - Інженерія програмного забезпечення / К. Ю. Неруш ; керівник роботи О. В. Трунова ; НУ "Чернігівська політехніка", кафедра інформаційних технологій та програмної інженерії. – Чернігів, 2021. – 71 с.
Метою роботи є проектування та розробка технології створення клієнтської частини веб-сайту кафедри, який відповідав би головним потребам інформаційної діяльності та забезпечував подальше вдосконалення освітнього процесу. Об’єктом дослідження є веб-ресурс, як інформаційно-комунікаційний засіб. Предмет дослідження – технологія створення веб-ресурсу «Кафедра інформаційних технологій та програмної інженерії» Національного університету «Чернігівська політехніка». Веб-сайт повинен дозволяти користувачам: 1) здійснювати навігацію по сайту (перехід між сторінками); 2) завантажувати (при наявності необхідних прав доступу) різного роду документи і файли; 3) змінювати мову сайту з української на англійську і навпаки; 4) виконувати вхід на сайт як зареєстрований користувач для можливості перегляду конфіденційної інформації та / або додавання / редагування вмісту сайту (при наявності відповідних прав доступу). Дизайн повинен бути витриманий в строгих і м'яких тонах. Використовувати переважно синьо-блакитні відтінки. Дизайн сайту повинен бути виконаний з використанням мови HTML і CSS. Сайт повинен коректно відображатися в браузерах Microsoft Internet Explorer 6.0, 7.0; Mozilla FireFox 2.0, 3.0; Opera 9.0. Для реалізації системи буде використовувались: HTML5, CSS3, JS, середовище розробки Sublime Text, графічний редактор Figma, модуль Flexbox. Практичною цінністю розробленого сайта полягає у вирішенні проблеми впровадження інноваційних та мережевих технологій в навчальний процес, не просто як інформаційно-рекламний компонент, а як основний елемент повсякденної життєдіяльності суб'єктів освітнього процесу кафедри, що надає змогу забезпечити ефективну взаємодію всіх учасників освітнього процесу. Основні положення і результати дослідження обговорювалися під час виступів на засіданнях кафедри ІТтаПІ НУ «Чернігівська політехніка», на VІ Міжнародній конференції “Проблеми зняття з експлуатації об’єктів ядерної енергетики та відновлення навколишнього середовища (INUDECO 21)”, Всеукраїнській науковопрактичній конференції студентів, аспірантів та молодих учених “Новітні технології у науковій діяльності і навчальному процесі”.
The purpose of the work is to design and develop a technology for creating a client part of the website of the department, which would meet the main needs of information activities and provide further improvement of the educational process. The object of research is a web resource as an information and communication tool. The subject of research is the technology of creating a web resource "Department of Information Technology and Software Engineering" of the National University "Chernihiv Polytechnic". The Website must allow users to: 1) navigate the site (transition between pages); 2) download (if you have the necessary access rights) various documents and files; 3) change the language of the site from Ukrainian to English and vice versa; 4) log in to the site as a registered user to view confidential information and / or add / edit site content (subject to appropriate access rights). The design should be sustained in strict and soft tones. Use mostly blue-blue shades. Website design should be done using HTML and CSS. The site must display correctly in Microsoft Internet Explorer 6.0, 7.0; Mozilla FireFox 2.0, 3.0; Opera 9.0. To implement the system will be used: HTML5, CSS3, JS, Sublime Text development environment, graphic editor Figma, Flexbox module. The practical value of the developed site is to solve the problem of introducing innovative and network technologies in the educational process, not just as an information and advertising component, but as a key element of everyday life of the educational process, which allows effective interaction of all participants. The main provisions and results of the study were discussed during speeches at the meetings of the Department of ITtaPI NU "Chernihiv Polytechnic", at the VI International Conference "Problems of decommissioning of nuclear energy and environmental recovery (INUDECO 21)", All-Ukrainian scientific-practical conference graduate students and young scientists "The latest technologies in research and educational process."
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Крапівной, М. Ю. "Вплив сучасних фінансових технологій на розвиток діяльності банків України." Thesis, Одеський національний економічний університет, 2020. http://dspace.oneu.edu.ua/jspui/handle/123456789/12350.

Full text
Abstract:
У роботі визначено вплив сучасних фінансових технологій на розвиток діяльності банків України, надано рекомендації стосовно впровадження технологічних інновацій в банківський сектор України. Автором розроблено методику визначення впливу обсягів інвестицій у інновації на окремі показники банківської діяльності. Під час дослідження використовувалися наступні загальнонаукові методи: аналіз, синтез, систематизація та наукова абстракція, порівняння та спостереження, графічний, а також економіко-статистичні методи.
The paper identifies the impact of modern financial technologies on the development of Ukrainian banks, provides recommendations for the introduction of technological innovations in the banking sector of Ukraine. The author has developed a method for determining the impact of investment in innovation on individual indicators of banking. The following general scientific methods were used during the research: analysis, synthesis, systematization and scientific abstraction, comparison and observation, graphic, as well as economic and statistical methods.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Щука, В. С. "Формування конкурентних переваг крюїнгового підприємства на засадах сучасних технологій управління." Thesis, Одеський національний економічний університет, 2020. http://dspace.oneu.edu.ua/jspui/handle/123456789/12537.

Full text
Abstract:
У роботі досліджена сутність поняття "конкурентна перевага", вивчено класифікацію його конкурентних переваг. Проаналізовано ринок послуг крюінга України з використанням методу п’яти конкурентних сил М. Портера. Обґрунтовано та розроблено заходи щодо формування конкурентних переваг ТОВ "СТМА".
The master thesis investigates the concept of the term «competitive advantages», studies the classification of the advantages. Author analyzed service market of crewing in Ukraine using the method of five competitive forces of M. Porter. Author substantiated and developed measures to form competitive advantages of the LLC «STMA».
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Зачепа, Я. О. "Обліково аналітичне забезпечення ефективності використання основних засобів на прикладі СФГ «Плаксієнко С.З»." Thesis, Одеський національний економічний університет, 2020. http://dspace.oneu.edu.ua/jspui/handle/123456789/12392.

Full text
Abstract:
У роботі розглядаються теоретичні аспекти обліку, аудиту та аналізу основних засобів. Досліджено наукові підходи до визначення суті основних засобів. Охарактеризовано класифікацію та структуру основних засобів. Проаналізовано діючу систему обліку та аудиту основних засобів на СФГ «Плаксієнко С.З» та визначено недоліки. Проведено аналіз ефективності використання основних засобів. Запропоновано шляхи удосконалення обліку та аудиту основних засобів.
The work deals with the theoretical aspects of accounting, audit and analysis of fixed assets. The scientific approaches to the definition of the essence of fixed assets are investigated. The classification and structure of fixed assets are described. The existing system of accounting and audit of fixed assets at SFG "Plaksiyenko S.Z." was analyzed and the deficiencies were identified. The efficient use was analyzed. The ways of improvement of accounting and audit of fixed assets are offered fixed assets.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Шуліка, О. І. "Теорія та методологія обліку та аудиту формування розрахунків з різними дебіторами на прикладі КП «Теплопостачання міста Одеси»." Thesis, Одеський національний економічний університет, 2020. http://dspace.oneu.edu.ua/jspui/handle/123456789/12408.

Full text
Abstract:
У роботі розглядаються теоретичні та практичні аспекти обліку, аудиту та аналізу дебіторської заборгованості. Проаналізовано діючу практику обліку та внутрішнього аудиту дебіторської заборгованості на прикладі КП «Теплопостачання міста Одеси». Запропоновано заходи щодо удосконалення організації обліку та аудиту дебіторської заборгованості, надано рекомендації щодо усунення негативних тенденцій, які виявлені у ході аналітичного дослідження.
The paper considers theoretical and practical aspects of accounting, auditing and analysis аccounts receivables. The current practice of accounting and internal audit of receivables is analyzed on the example of Tepolpostachannya of Odesa city ME. Measures to improve the organization of accounting and auditing are proposed аccounts receivables, recommendations for eliminating negative trends, which were identified during the analytical study.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Низькохат, О. В. "Прогнозування впливу рівня корупції на інвестиційний клімат в регіоні." Thesis, Одеський національний економічний університет, 2020. http://dspace.oneu.edu.ua/jspui/handle/123456789/12422.

Full text
Abstract:
Кваліфікаційна робота магістра складається з трьох розділів. Об’єкт дослідження – оцінка інвестиційної привабливості регіону та вплив корупції в ринкових умовах господарювання. У роботі розглядаються теоретичні аспекти термінів «інвестиційна діяльність», «інвестиції» та «інвестиційний клімат»; Проаналізовано інвестиційний клімат в Одеському регіоні та особливості його функціонування Запропоновано методи та шляхи покращення рівня інвестиційного клімату Одеського регіону.
Thesis consists of three chapters. Object of study is the assessment (evaluation) of investment attractiveness of the region and the impact of corruption in market conditions. The paper deals with the theoretical aspects of the terms "investment activity", "investment" and "investment climate". The investment climate in the Odessa region and features of its functioning are analyzed in the work. The methods and ways of improving investment climate in Odessa region are offered in it.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Аветисян, Ж. А. "Облік, аудит та аналіз грошових коштів підприємства (на прикладі КП «Теплопостачання»)." Thesis, Одеський національний економічний університет, 2020. http://dspace.oneu.edu.ua/jspui/handle/123456789/12384.

Full text
Abstract:
Мета дослідження. Метою магістерської роботи є узагальнення теоретико-методичних підходів щодо обліку, аудиту та аналізу грошових потоків для надання конкретних рекомендацій стосовно поліпшення ефективності господарювання на підприємстві.
The aim of the study. The purpose of the master's work is to generalize the theoretical and methodological approaches to accounting, auditing and analysis of cash flows to provide specific recommendations for improving the efficiency of management in the enterprise.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Малога, О. С. "Теорія і практика обліку, аналізу та контролю на малих підприємствах (на прикладі ДП «Татарбунарський сільгоспринок» РСС)." Thesis, Одеський національний економічний університет, 2020. http://dspace.oneu.edu.ua/jspui/handle/123456789/12402.

Full text
Abstract:
У роботі розглядаються основні положення теорії і практики обліку, аналізу та контролю на малих підприємствах. Досліджено та проаналізовано особливості організації і ведення обліку та здійснення внутрішнього контролю на ДП «Татарбунарський сільгоспринок» РСС. Проведено аналіз фінансово-господарської діяльності досліджуваного підприємства. Здійснено моделювання процесу підвищення ефективності фінансово-господарської діяльності малого підприємства за допомогою комп’ютерних технологій. Запропоновано заходи щодо удосконалення організації і ведення обліку і внутрішнього контролю на малому підприємстві.
The work considers the main provisions of the theory and practice of accounting, analysis and control in small enterprises. The peculiarities of the organization and maintenance of accounting and implementation of internal control at the SE "Tatarbunary agricultural market» DSA have been studied and analyzed. The analysis of financial and economic activity of the researched enterprise is carried out. The modeling of the process of increasing the efficiency of financial and economic activities of a small enterprise using computer technologies. Measures to improve the organization and maintenance of accounting and internal control in a small enterprise are proposed.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Reports on the topic "Кафедра медіасистем та технологій"

1

Марчик, В. І., and Є. В. Кучерган. Хронологія впровадження здоров’язбережувальних технологій в освітній процес КДПУ. Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова, 2022. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/6083.

Full text
Abstract:
Система здоров’язбережувальної роботи навчального закладу почала формуватися в 1930 році з утворенням інституту професійного навчання. У 1933 році була організована військова кафедра, викладачі якої впроваджували фізичне виховання студентів. У 1955 році була створена на професійній основі кафедра фізичного виховання, яка пропагувала нові форми оздоровчої роботи. Серед здоров’язберігаючих дисциплін, як навчальна дисципліна була введена "Валеологія" до навчальних планів на початку 90-х рр., як окремі курси: "Основи валеології", "Основи здоров’я та фізична культура". В робочі навчальні плани педагогічного закладу вищої освіти з 1995 р. було введено навчальні дисципліни "Цивільна оборона" та "Безпека життєдіяльності". У 2017 році в КДПУ здійснено ліцензування підготовки фахівців першого (бакалаврського) рівня зі спеціальності 014 Середня освіта (Фізична культура) зі спеціалізацією спортивний туризм. Дослідження впровадження здоров’язбережувальних технологій в освітній процес Криворізького державного педагогічного університету з 1930 року і по теперішній час за сучасними і архівними документами визначило їх відповідність програмно-нормативним та організаційним засадам державної освітньої політики збереження здоров’я.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography