Academic literature on the topic 'Карти'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Карти.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Карти"

1

Скрипник, Андрей, Александр Литвиненко, Надежда Болила, and Евгения Новак. "ВЫБОР И ИСПОЛЬЗОВАНИЕ КОНТРОЛЬНЫХ КАРТ В СТРОИТЕЛЬСТВЕ." Будівельні матеріали та вироби, no. 1-2(101) (April 24, 2019): 64–67. http://dx.doi.org/10.48076/2413-9890.2020-101-12.

Full text
Abstract:
Запропоновано використовувати методи статистичного управління процесами (SPC) для оцінювання параметрів будівництва і управління ними. Крім широко розповсюджених карт Шухарта, розглядаються випадки потреби у застосуванні інших засобів контролю, а саме: карти Хотелінга (при виявленні кореляції між досліджуваними параметрами процесу), карти накопичених сум (CUSUM-карти використовуються для виявлення малих поступових зсувів і відхилень від середніх значень процесу), карта ковзних середніх (MA-карта та EWMA-карта - використовуються для виявлення малих трендів у розвитку процесу), регресійні контрольні карти (RK карти - дозволяють виявити спостереження, які сильно відхиляються від середнього за вибіркою), контрольні карти Парето (використовують для виявлення чинників, які найбільше впливають на зміну якостей досліджуваного параметру). Наведено алгоритм вибору контрольних карт для оцінювання параметрів будівництва в залежності від цілей контролю і якостей оцінюваних показників
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Кравець, О. Я. "Цифрове моделювання ерозійно небезпечних земель з використанням методу пластики рельєфу." Scientific Bulletin of UNFU 31, no. 2 (April 29, 2021): 103–7. http://dx.doi.org/10.36930/40310217.

Full text
Abstract:
Досліджено важливу проблему ерозії ґрунтів. Виконано аналіз методів дослідження ерозійних процесів та головних чинників, що призводять до ерозії ґрунтового покриву сільськогосподарських земель. Визначено, що одним з основних чинників виникнення ерозії ґрунтів є рельєф місцевості, а саме такі його характеристики, як крутизна, експозиція і довжина схилів. Ці характеристики часто об'єднують і називають топографічним чинником, який найповніше відображає вплив рельєфу на ерозійні процеси. Запропоновано використовувати геоінформаційні технології для оцінювання ступеня еродованості земель. За даними топографічного знімання з допомогою пакету програм Surfer створено цифрову модель рельєфу ділянки фермерського господарства, що розташована в Рогатинському районі Івано-Франківської області. За результатами цифрового моделювання розроблено карти крутизни та експозиції схилів. На підставі цих карт за розробленими алгоритмами визначено довжини схилів для кожної точки цифрової моделі та складено карту ерозійного потенціалу, яка дає змогу виділити найбільш ерозійно небезпечні ділянки досліджуваної території. На підставі карт крутизни та експозиції схилів розроблено карту освітленості території. Ця карта також є важливим джерелом інформації про потенційно небезпечні з погляду поширення ерозійних процесів ділянки земної поверхні. Використовуючи можливості пакету програм Surfer, створено карти пластики рельєфу, на яких виділено опуклі та увігнуті форми земної поверхні. З опуклих форм рельєфу відбувається стікання води в увігнуті, де відбувається накопичення змитого ґрунту. Карти пластики рельєфу дають змогу докладніше проаналізувати прояви ерозійних процесів на досліджуваній території. Такі карти можуть бути використані під час оцінювання ділянок сільськогосподарського призначення та розроблення показників для визначення вартості землі. З усіх чинників ерозії найнебезпечнішими є зливові паводки, які поширені в Прикарпатті. Визначено, що на розподіл опадів по території великий вплив має її рельєф, експозиція схилів, висотне положення місцевості. Для розрахунку зливового стоку на підставі генетичної формули стоку розроблено алгоритм визначення об'єму паводкового стоку за ЦМР. Запропоновано застосовувати геоінформаційні технології для створення моделей ерозійних та гідрологічних процесів. Розроблені карти крутизни та експозиції схилів, ерозійного потенціалу та освітленості території, карти пластики рельєфу формують базу даних для здійснення комплексного моніторингу стану сільськогосподарських угідь, підвищення ефективності їх використання та охорони земель від впливу негативних процесів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

БРАТКО, Артем, Максим ФІЛІППОВ, Олег БАШНЯНИН, and Андрій БІЛОРУС. "РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ОРГАНІЗАЦІЇ ТОПОГРАФІЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ У ДЕРЖАВНІЙ ПРИКОРДОННІЙ СЛУЖБІ УКРАЇНИ." Збірник наукових праць Національної академії Державної прикордонної служби України. Серія: військові та технічні науки 82, no. 1 (February 2, 2021): 19–31. http://dx.doi.org/10.32453/3.v82i1.528.

Full text
Abstract:
В статті авторами надано рекомендації щодо упорядкування роботи з топографічними, електронними, цифровими, спеціальними картами в регіональних управліннях, прикордонних загонах, загонах морської охорони, окремих авіаційних ескадрильях, Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, навчальних центрах та інших органах та підрозділах Державної прикордонної служби України, надано рекомендації щодо роз’яснення та визначення порядку процесів забезпечення, обліку, зберігання та списання топографічних, спеціальних, цифрових, електронних карт у органах та підрозділах Державної прикордонної служби України. В різноманітних умовах застосування сил і засобів органів та підрозділів Держприкордонслужби при організації та здійснені заходів з охорони державного кордону, веденні сучасних операцій (в тому числі і бойових) з широким застосуванням усіх видів озброєння, топографічні карти мають багатоцільове оперативно-тактичне призначення. Для забезпечення виконання різноманітних завдань виготовляються топографічні карти різних масштабів. Організація зберігання топографічних карт полягає у створенні умов, які забезпечують проведення їх швидкого набору та видачі, а також які виключають можливості їхнього псування, втрат, крадіжок, знищення вогнем, вологою тощо. В органах Держприкордонслужби ведеться бухгалтерський та управлінський облік топографічних карт у відповідності до вимог чинного законодавства України, національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку. При опрацюванні різних видів графічних документів (робоча карта, план, схема, карта обстановки тощо) на основі топографічної карти (топографічної основи) використовуються уніфіковані умовні знаки, скорочення, позначення та інші графічні елементи у відповідності до керівних документів за напрямком діяльності підрозділу, який відпрацьовує документ.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Moskalchuk, N. M., and Ya O. Adamenko. "Вибір майданчика для розташування вітроелектростанцій на підставі ГІС-підходу." Scientific Bulletin of UNFU 29, no. 6 (June 27, 2019): 71–75. http://dx.doi.org/10.15421/40290614.

Full text
Abstract:
Запропоновано алгоритм вибору майданчика для розташування вітроелектростанцій (ВЕС) шляхом застосування ГІС-підходу, який містить, по-перше, вибір досліджуваної території зі сприятливими кліматичними умовами за результатами оцінки вітроенергетичного потенціалу; по-друге, врахування на досліджуваній території геопросторових обмежень шляхом збирання даних, їх аналізу та побудови карт компонентів довкілля, які можуть впливати чи зазнавати впливу від ВЕС, встановлення критеріїв геопросторових обмежень та їх графічного представлення у вигляді покомпонентних карт орографічних, технічних, екологічних обмежень та комплексної карти геопросторових обмежень; по-третє, виділення перспективних майданчиків розташування ВЕС шляхом накладання карт перспективних швидкостей вітру на заданій висоті та карти геопросторових обмежень. Теоретично обґрунтовано врахування трьох типів обмежень: орографічних, технічних (дорожньої мережі та енергомережі) та природних екологічних (природно-заповідного фонду (ПЗФ), водні об'єкти, ліси) і соціально-економічних екологічних (населені пункти, аеродроми) обмежень шляхом встановлення геопросторових виключень та екологічно безпечних відстаней. Застосовано алгоритм геопросторового планування майданчика для розташування ВЕС для Івано-Франківської області. Побудовано комплексну карту геопросторових обмежень території зі сприятливими вітрокліматичними умовами. Побудовано карту перспективних майданчиків розташування ВЕС. Виділено 24 безпечні перспективні майданчики розташування ВЕС загальною площею 4514,22 га в межах досліджуваної території. На прикладі Vestas V112 3.3 МВт розраховано можливу потужність ВЕС на перспективних майданчиках, яка для 88 ВЕУ становила 290,4 МВт.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Кравець, О. Я. "Використання геоінформаційних технологій для дослідження зсувних процесів." Scientific Bulletin of UNFU 30, no. 2 (June 4, 2020): 113–17. http://dx.doi.org/10.36930/40300220.

Full text
Abstract:
Виконано аналіз методів дослідження динаміки зсувних процесів. Проаналізовано причини виникнення зсувів, основними з яких є перезволоження ґрунту та збільшення навантаження на схил внаслідок забудови схилу та руху транспорту. Визначено роль рельєфу та його геоморфологічного стану у формуванні зсувів. Описано методи боротьби зі зсувами. Проаналізовано наявні методи спостережень на зсувних схилах, які забезпечують вирішення завдань із вивчення механізму та динаміки зсувного процесу. Виконано опис геодезичних методів дослідження зсувів, які передбачають створення геодезичної основи на зсувонебезпечних схилах, закріплення геодезичної основи спеціальними марками та періодичні вимірювання їх координат і висот високоточними електронними геодезичними приладами, ГНСС-приймачами. Запропоновано визначати просторово-часові характеристики зсувів геоінформаційними методами. За даними топографічного знімання з допомогою пакету програм Surfer створено тривимірну цифрову модель зсувного схилу та карту крутизни схилу. За даними зміщень геодезичних марок між двома циклами спостережень створено карти ізозміщень ґрунту по висоті та визначено межі зсуву. За геологічними даними складено карту ізопотужностей зсувного тіла, яка дає змогу визначити його об'єм. За даними повторних вимірювань створено карту швидкостей зсуву. Порівняння даних з різних циклів дає змогу проаналізувати динаміку зсувного процесу, розробити прогноз його розвитку та запроектувати відповідні протизсувні заходи. Запропоновано застосовувати геоінформаційні технології для створення просторово-часових моделей зсувних процесів. Розроблені карти є основою для створення інших геодинамічних карт: суміщених карт горизонтальних та вертикальних ізозміщень, карт прискорень ізозміщень та ін. Разом вони формують банк даних інформації, що дає змогу здійснювати ефективний моніторинг зсувних процесів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Kholoshyn, I. V., O. V. Bondarenko, I. M. Varfolomeeva, O. V. Hanchuk, and S. V. Mantulenko. "Різночасові топографічні карти Криворіжжя як інформаційний ресурс для ретроспективних досліджень." Вісник Дніпропетровського університету. Геологія, географія 26, no. 1 (March 30, 2018): 88–99. http://dx.doi.org/10.15421/111810.

Full text
Abstract:
Розглянуто результати дослідження середньо- та великомасштабних топографічних карт Криворіжжя різних років видання, що являють собою зрізи природного та антропогенного стану території. На основі комплексу історикогеографічних, картографічних і математично-статистичних методів просторового аналізу здійснено оцінювання різночасових картографічних матеріалів з огляду на їх точність, достовірність і співставлення, що дало можливість визначити карти для використання під час ретроспективного дослідження і виконання широкого кола прикладних завдань. Для ретроспективного аналізу Криворіжжя рекомендовано користуватися такими картами: Генеральні плани Херсонського і Верхньодніпровського повітів (кінець XVIII ст.); Спеціальна карта Європейської Росії Стрельбицького (середина XIX ст.); Трьохверстова військово-топографічна карта Російської імперії (кінець XIX ст.); Карта Управління військових топографів РСЧА (початок ХХ ст.); Топокарта армії США (середина ХХ ст.); Карта Генерального штабу Збройних Сил СРСР (кінець ХХ ст.). Інші топографічні документи можна використовувати як уточнювальні з певним корегуванням у часі, просторовому стані та з урахуванням спотворення довжин.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Поляріна, Є., and О. Акімова. "АНАЛІЗ ЛІНІЙНОЇ МОДЕЛІ ЯК МЕТОДУ ДОРОЖНЬОЇ КАРТИ ПОКРАЩЕННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ." Financial and credit activity problems of theory and practice 6, no. 41 (January 10, 2022): 285–97. http://dx.doi.org/10.18371/fcaptp.v6i41.251458.

Full text
Abstract:
Анотація. В процесі протидії загострення військового конфлікту з РФ та ескалацією збройного конфлікту було зумовлене виникнення внутрішнього переміщення з кордонів Донецької та Луганської областей. Актуальність поданого дослідження кероване зародженням та стійкістю існування переміщення в середині кордонів України в 2021 році. В пошуку орієнтиру та стійкої адаптації з 2014 року наша країна змогла успішно подолати бар’єри та перепони, благодійною організацією було започатковано міри дорожньої карти з безоплатної первинної правової допомоги завдяки чому головний скарб кожної нації, люди, почувають себе в безпеці, морально та духовно не пригніченими. Це спонукає діяти в цілях не тільки для дотримання Мінського протоколу у форматі «нормандської четвірки», а й задля вирішення потреб громадян у стані переміщення, для порятунку цілих сімей з маленькими дітьми, непрацездатними особами, інвалідами, пенсіонерами. Метою статті є здійснення аналізу карти проблем для подальшого удосконалення механізму адаптації та інтеграції внутрішньо переміщених осіб, оскільки мінімізації виникнення проявів дезадаптації, є основою спрямованістю для цільового втручання приймаючих громад. Ґрунтовне знайомство з методичними засадами аналізу карти проблем є оптимальною складовою дослідження. В статті досліджені окремі специфічні явища в економічній, соціальній, політичних сферах держави для здійснення аналізу карти проблем внутрішньо переміщених осіб за потребами звернень у приймаючі громади. В статті відпрацьоване закладання до методичних положень причинно-наслідкового зв’язку виникнення складнощів на етапах економічної, соціальної, політичної інтеграції, що мають стати типологією оперативного реагування з боку громадського простору. В статті розглянуто карту проблем в аспекті найбільш великих, загальних областей оптимізації роботи приймальних громад, карта проблем, як інструмент комплексної діагностики, допомагає побудувати ланцюжок взаємозв’язків, є відображенням ситуаційного аналізу та наочно показує больові точки зіткнення громадян у середовищі на локальному, регіональному та національному рівнях. Ключові слова: внутрішньо переміщені особи, аналіз, карта проблем, інтеграція, громади, Донбас, індекс промислової продукції, приватний сектор, математична модель. Рис.: 1 , табл: 2 ,бібл.: 29
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Шевчук, Б. Л., and І. К. Нестерчук. "АНАЛІЗ МОЖЛИВОСТЕЙ ІНТЕРАКТИВНИХ КАРТ, СТВОРЕНИХ НА БАЗІ ГІС, ДЛЯ ПОТРЕБ ТУРИЗМУ В УКРАЇНІ." Таврійський науковий вісник. Серія: Економіка, no. 3 (November 9, 2020): 147–54. http://dx.doi.org/10.32851/2708-0366/2020.3.18.

Full text
Abstract:
Інтерактивні карти сьогодні все ширше застосовуються для потреб туризму. Цей процес прискорюється масовим використанням смартфонів та інших мобільних пристроїв. У статті досліджено можливості наявних інтерактивних карт, створених на базі геоінформаційних систем: «Інтерактивна туристична карта Тернопільської області», «Об’єкти екскурсійного туризму у Сокирянському районі» та «Туристична Житомирщина». Було охарактеризовано їхні сильні і слабкі сторони; описано рекомендації щодо вдосконалення цих проєктів; окреслено коло осіб, які можуть використовувати переваги інтерактивних карт. Україна має значний туристичний потенціал і можливості для його розвитку. У зв’язку з цим посилюється актуальність вивчення наявних картографічних розробок для потреб туризму, можливостей сучасного програмного забезпечення, в тому числі ГІС.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Pushkar, Oleksandr, Yuliia Tataryntseva, Inna Zaichenko, and Rabai Abdelali. "METHODICAL APPROACH IS TO FORMING OF TREKSHN-MAP FOR ENTERPRISES THAT CARRY OUT FOREIGN ECONOMIC ACTIVITY." Energy saving. Power engineering. Energy audit., no. 3-4(157-158) (September 11, 2021): 70–78. http://dx.doi.org/10.20998/2313-8890.2021.03.08.

Full text
Abstract:
In the articles reasonable methodical recommendations are from the construction of трекш-карти on leaving of enterprise to the foreign markets. Due to offer recommendations, an enterprise can place priorities in the process of development of relationships with the segments of users, that influences on end-point. The generalized key going is near understanding of essence and methods of development of трекшн-карти. A Трекшн-карта in the general understanding represents business progress on his key indexes. The difference of construction of трекшн-карти from the ordinary financial analysis of economic performance indicators differs in that except measuring, methodology envisages a deep причинно-наслідковий analysis, development of evident materials that complement the analysis of coefficients. Methodical recommendations are worked out from the construction of трекшн-карти for enterprises that carry out ЗЕД. Distinguished basic stages and their essence is considered it is Well-proven that the construction of трекшн-карти answers the modern queries of market, necessary as for the inwardly brandname planning.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Коркішко, Артем Володимирович, Олена Геннадіївна Коркішко, and Світлана Анатоліївна Саяпіна. "ІНТЕЛЕКТ-КАРТА ЯК ЗАСІБ СИСТЕМАТИЗАЦІЇ ЗНАНЬ З ФОРМУВАННЯ ПРОФЕСІЙНОГО ІМІДЖУ МАГІСТРІВ ПЕДАГОГІКИ ВИЩОЇ ШКОЛИ." Information Technologies and Learning Tools 79, no. 5 (October 28, 2020): 229–41. http://dx.doi.org/10.33407/itlt.v79i5.3021.

Full text
Abstract:
Статтю присвячено проблемі застосування в навчальному процесі вищої школи інтерактивного способу систематизації знань щодо формування професійного іміджу магістрів педагогіки вищої школи – інтелект-карт. Зазначено, що використання інтелект-карт під час вивчення курсу «Професійний імідж викладача вищої школи» зараз актуальне, оскільки робить процес навчання творчим і захоплюючим, дозволяє вирішити низку педагогічних завдань іміджевого спрямування, виконати роботу науковим способом і більш ефективно, наочно представити великий обсяг інформації, спростити аналіз даних та їх запам’ятовування, справлятися з інформаційним потоком, керувати та структуризувати його, використовуючи весь свій творчий потенціал; актуалізує певний комплекс знань, який необхідно засвоїти при вивченні курсу, забезпечує інтенсифікацію навчання з урахуванням зорового сприйняття, образного уявлення знань і навчальних дій, підвищує іміджеву грамотність і візуальну культуру, а також вдало поєднує навчальну, аналітичну діяльність, що, безумовно, є діяльним і ефективним у реалізації сучасних завдань системи освіти. Розкрито етапи роботи щодо створення інтелект-карти «Структура формування професійного іміджу викладача»: теоретичний блок (виділення структурних компонентів професійного іміджу викладача, ознайомлення з концепцією радіантного мислення та практичними рекомендаціями із складання інтелект-карт, обговорення основних правил створення інтелект-карти), практичний блок (апробація – складання інтелект-карти «Структура формування професійного іміджу викладача» магістрами ПВШ, аналіз – презентація інтелект-карт студентами, обговорення їхнього змісту та оформлення, рефлексія – самоаналіз діяльності). Зроблено висновок про те, що використання інтелект-карт дозволяє визначити власні цілі та життєві цінності, розпочати шлях безперервного самоаналізу протягом життя, усвідомити власні сильні й слабкі сторони як фахівця, розробити план із самовдосконалення професійного іміджу.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Карти"

1

Латипова, О. Р. "Аналіз функціональної наповненості сервісів кадастрової карти України." Thesis, Чернігів, 2020. http://ir.stu.cn.ua/123456789/23316.

Full text
Abstract:
Латипова, О. Р. Аналіз функціональної наповненості сервісів кадастрової карти України : випускна кваліфікаційна робота : 193 "Геодезія та землеустрій" / О. Р. Латипова ; керівник роботи І. В. Корнієнко ; НУ "Чернігівська політехніка", кафедра геодезії, картографії та землеустрою. – Чернігів, 2020. – 105 с.
Об’єкт дослідження – публічна кадастрова карта України. Предмет дослідження – сервіси публічної кадастрової карти України. Мета роботи – Аналіз сервісів публічної кадастрової карти України. Для досягнення мети дипломної роботи поставлено такі завдання : - розглянути законодавчу базу та нормативно-правові акти, що регулюють ведення публічної кадастрової карти в Україні; 4 - ознайомитися із доступними сервісами та інструментами публічної кадастрової карти України; - ознайомитися із світовим досвідом ведення публічних кадастрових карт, їх сервісами та доступним інструментарієм; - визначити потреби публічної кадастрової карти України; - розробити рекомендації щодо впровадження і розвитку сервісів для української публічної кадастрової карти
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Сапіцький, Олександр Іванович. "Методи побудови карти завад в оглядових РЛС." Thesis, Національний авіаційний університет, 2020. http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/42003.

Full text
Abstract:
Робота публікується згідно наказу ректора від 21.01.2020 р. №008/од "Про перевірку кваліфікаційних робіт на академічний плагіат 2019-2020р.р. навчальному році" . Керівник проекту: проф. Прокопенко І.Г.
У пояснювальній записці до дипломної роботи розглянута робота оглядової РЛС та використання карт завад в процесі виявлення рухомих та нерухомих цілей. У ході дипломної роботи було розроблено метод модернізації системи виявлення нерухомих цілей з подальшим використанням для побудови карт завад та спроектований модернізований виявлювач у програмному середовищі MATLAB. Результати роботи можна використовувати як в реальних пристроях, так і для навчального процесу.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Скляренко, М. П., and Оксана Андріївна Татарінова. "Розробка програмного засобу для теселяції карти місцевості." Thesis, Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2019. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/49102.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Іщук, Андрій Васильович. "Загальногеографічні карти західноукраїнських земель періоду 1919-1939 років." Diss. of Candidate of Geogrpahic Sciences, М-во освіти і науки України, Київ. нац. ун-т ім. Тараса Шевченка, 2013.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Ремига, Юлія Сергіївна. "Значення карти-ризиків в діяльності транспортно-експедиторських підприємств." Thesis, Логос, 2013. http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/35792.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Астістова, Т. І., and І. В. Світельський. "Розробка карти ізоліній стопи з використанням технології бездротової передачі даних." Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2017. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/6700.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Антіфєєв, Тимофій Ілліч. "Статистичне оцінювання розладнання технологічного процесу." Master's thesis, КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2019. https://ela.kpi.ua/handle/123456789/30776.

Full text
Abstract:
Система статистичного оцінювання розладнання технологічного процесу дозволяє визначати відхилення від норми під час виробничого процесу на будь-якому етапі. Проста у використанні, легка у конфігурації. Поставляється у вигляді друкованої плати невеликого розміру з фіксованою кількістю входів та виходів. Дозволяє виявляти розладнання на 25%* відсотків швидше за свої аналоги.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Махович, І. А., and О. І. Главацька. "Концептуальні карти як засіб підвищення мотивації учнів при вивченні іноземної мови." Thesis, Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля, 2017. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/18969.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Заруцька, О. П. "Дослідження особливостей банківських ризиків для банків України з використанням карти Кохонена." Thesis, Українська академія банківської справи Національного банку України, 2009. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/61760.

Full text
Abstract:
Аналіз співвідношення всіх кластерів карти Кохонена дозволяє оцінити структуру банківської системи, масштаби проблемних зон, особливості ризиків відповідних банків.
The analysis of the ratio of all Kohonen card clusters allows us to assess the structure of the banking system, the scale of problem areas, and the peculiarities of the risks of the respective banks.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Гальченко, В. Я. "Удосконалений спосіб побудови пружних карт у задачах візуалізації багатовимірних даних." Thesis, Сумський державний університет, 2017. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/64408.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Books on the topic "Карти"

1

Гордєєв, А. Ю. Карти-портолани XIII-XVII ст.: особливості та роль у розвитку картографії. Київ: Обрії, 2009.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Гришко, В. Карби часу. Vol. 2. Київ: Смолоскип, 2009.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Гармиз, И. В. Качество карт. Ленинград: Ленинградский университет, 1990.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Куприн, А. М. Слово о карте. Москва: Недра, 1987.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Фуко, М. Наглядати й карати. Київ: Основи, 1998.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Кольер, Д. Карты правду говорят. Москва: Известия, 1987.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Сидоряк, М. М. Карби на часі. Київ: Дніпро, 1989.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Печников, Б. А. Цифрами на карте обозначены... Москва: Мысль, 1986.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Любченко, В. Є. Карта у плині часу. Вінниця: ДКФ, 2008.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Лютый, А. А. Язык карты: сущность, система, функции. Москва: ИГ АН СССР, 1988.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Book chapters on the topic "Карти"

1

Адаменко, Анатолій. "УДОСКОНАЛЕННЯ МЕТОДІВ ПАРАМЕТРИЗАЦІЇ НЕЧІТКИХ КОГНІТИВНИХ МОДЕЛЕЙ." In Сучасний стан проведення наукових досліджень у IT-технологіях, галузях електроніки, інженерії, нанотехнологіях та транспортній сфері (2nd ed.). 2nd ed. Європейська наукова платформа, 2021. http://dx.doi.org/10.36074/csriteenat.ed-2.02.

Full text
Abstract:
Запропоновано підхід щодо удосконалення методів параметризації нечітких когнітивних моделей з метою підвищення їх адекватності. Підхід базується на перетворенні причинно-наслідної когнітивної карти в мережу логічних (з використання булевої алгебри) зв'язків між концептами, формалізації станів концептів та логічних зв'язків між ними методами логіки антонімів, введені єдиних шкал для оцінки станів концептів і формалізації характеру зв'язків між ними, що в комплексі забезпечують підвищення адекватності моделі.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Сібрук, В. Л., Г. А. Радченко, and А. В. Сібрук. "МЕТОДОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ УПРАВЛІННЯ РОЗВИТКОМ ТЕРИТОРІЙ НА ЗАСАДАХ МАРКЕТИНГ-МЕНЕДЖМЕНТУ." In Economics, management and administration in the coordinates of sustainable development. Publishing House “Baltija Publishing”, 2021. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-26-157-2-11.

Full text
Abstract:
Дослідження спрямоване на пошук шляхів удосконалення методології управління регіональним розвитком на засадах технології Форсайт та теорії обмеження систем. У роботі проаналізовано основи методології Форсайт. Виокремлено підходи до оцінки поточного стану і впливу чинників оточуючого середовища на території. Виявлено шляхи адаптації Форсайт-технології до процесів менеджменту територій. Запропоновано загальний підхід до формування «Дорожньої карти» території в площині ромбу Форсайту. Проаналізовано способи побудови комплексу територіального маркетингу відповідно до стратегічного вектору розвитку. Обґрунтовано доцільність використання принципів методології теорії обмеження систем у практиці менеджменту територій. Запропоновано спосіб формування алгоритму управління розвитком територій на засадах технології Форсайт та теорії обмеження систем.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

"Карты." In Обзоры результативности экологической деятельности: Казахстан, 495–517. United Nations, 2020. http://dx.doi.org/10.18356/9789210479028c027.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

"Проектирование тематической карты." In Issledovaniâ metodov, Seriâ F, 243–85. UN, 2010. http://dx.doi.org/10.18356/e79d1cca-ru.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Иванова, Елена. "Фамилия Демидов на карте Урала." In Этнолингвистика. Ономастика. Этимология : материалы IV Междунар. науч. конф. Екатеринбург, 9–13 сентября 2019 г., 139–41. Издательство Уральского университета, 2019. http://dx.doi.org/10.31168/7996-2700-3.50.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

"КАРТЫ И ТАБЛИЦЫ: ПРЕДЛОЖЕНИЕ НАРКОТИКОВ." In Vsemirnyj doklad o narkotikah, 7–14. UN, 2013. http://dx.doi.org/10.18356/91e3fa79-ru.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Зокирзода, Аминджон Рахмон. "КАРТА ОБЕСПЕЧЕННОСТИ СОЛНЕЧНОЙ ЭНЕРГИЕЙ ТЕРРИТОРИИ ТАДЖИКИСТАНА." In КАРТА ОБЕСПЕЧЕННОСТИ СОЛНЕЧНОЙ ЭНЕРГИЕЙ ТЕРРИТОРИИ ТАДЖИКИСТАНА. ICSP "NEW SCIENCE", 2021. http://dx.doi.org/10.46916/21122021-5-978-5-00174-415-3.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

МУРАШОВ, ДМИТРИЙ МИХАЙЛОВИЧ, АЛЕКСЕЙ ВЛАДИМИРОВИЧ БЕРЕЗИН, and ЕКАТЕРИНА ЮРЬЕВНА ИВАНОВА. "ИЗМЕРЕНИЕ ПЛОТНОСТИ ХОЛСТА КАРТИН ПО ИЗОБРАЖЕНИЯМ." In ИНТЕЛЛЕКТУАЛИЗАЦИЯ ОБРАБОТКИ ИНФОРМАЦИИ, 118–21. TORUS PRESS, 2018. http://dx.doi.org/10.30826/idp201854.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

"КАРТЫ И ТАБЛИЦЫ: СПРОС НА НАРКОТИКИ." In Vsemirnyj doklad o narkotikah, 1–5. UN, 2013. http://dx.doi.org/10.18356/684534ee-ru.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Костылев, Юрий. "Топонимы иноязычного происхождения на карте острова Врангеля." In Этнолингвистика. Ономастика. Этимология : материалы IV Междунар. науч. конф. Екатеринбург, 9–13 сентября 2019 г., 164–67. Издательство Уральского университета, 2019. http://dx.doi.org/10.31168/7996-2700-3.58.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Conference papers on the topic "Карти"

1

Васильева, Екатерина Алексеевна. "СОЗДАНИЕ ИНТЕРАКТИВНОЙ КАРТЫ ОСОБО ОХРАНЯЕМЫХ ПРИРОДНЫХ ТЕРРИТОРИЙ НОВОСИБИРСКОЙ ОБЛАСТИ." In Сборник материалов III научно-практической конференции "Регулирование земельно-имущественных отношений в России: правовое и геопространственное обеспечение, оценка недвижимости, экология, технологические решения". СГУГиТ, 2020. http://dx.doi.org/10.33764/2687-041x-2020-2-132-135.

Full text
Abstract:
В статье описан процесс создания интерактивной карты Новосибирской области на платформе открытого картографического сервиса. Все сведения о количественных и качественных характеристиках экотроп внесены на карту и поставлены на кадастровый учет. Созданная карта будет размещена на сайте и будет способствовать экологическому воспитанию и просвещению широкого круга пользователей сети Интернет. Сделаны выводы о достоинствах созданной карты.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Nikulina, A. Yu, A. S. Lebedeva, M. A. Kachan, and D. R. Goryachev. "Разработка карты привлекательности северных регионов для трудоустройства студентов горных вузов." In III ВСЕРОССИЙСКАЯ НАУЧНО-ПРАКТИЧЕСКАЯ КОНФЕРЕНЦИЯ С МЕЖДУНАРОДНЫМ УЧАСТИЕМ. Знание-М, 2021. http://dx.doi.org/10.38006/00187-010-4.2021.58.72.

Full text
Abstract:
Северные регионы Российской Федерации, обладая огромным потенциалом природных ресурсов, требуют привлечения и развития человеческого капитала. Однако динамика последних десятилетий показывает постоянный отток человеческих ресурсов, в том числе молодежи и квалифицированных специалистов. Таким образом, для устранения пробела между спросом и предложением на рынке трудовых ресурсов необходимы специальные программы по привлечению молодежи на Крайний Север и в Арктику. Одним из инструментов такой программы может стать карта привлекательности северных регионов для трудоустройства. При этом, так как основой экономики большинства северных регионов является минерально-сырьевой комплекс, то на карте необходимо отобразить именно добывающую отрасль, и, следовательно, такая карта трудоустройства будет интересна в первую очередь студентам горнодобывающих специальностей. Выбор показателей, наносимых на карту, основывается на анализе результатов социологического опроса студентов Горного университета, а также серии глубинных интервью с молодежью, проживающей в городах Арктики и Крайнего Севера. Карта будет включать такие слои, как возможности трудоустройства, средняя заработная плата по региону, прожиточный минимум и стоимость продуктовой корзины, обеспеченность инфраструктурой, медицинскими, образовательными учреждениями, учреждениями культуры и досуга, инфраструктурные возможности.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Яковлєв, М. В. "Концептосфера політичної науки і ментальні карти: синтез наукових і популярних підходів до дослідження політики." In HISTORY, POLITICAL SCIENCE, PHILOSOPHY AND SOCIOLOGY: EUROPEAN DEVELOPMENT DIRECTION. Baltija Publishing, 2021. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-26-120-6-12.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Глазунов, Н. В. "Кредитные карты будущего. Защита кредитных карт." In Научные тенденции: Юриспруденция. ЦНК МОАН, 2018. http://dx.doi.org/10.18411/spc-20-01-2018-02.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Козелкова, Евгения Николаевна, and Валерия Романовна Наговицына. "Концепция специализированной карты гидроэкологического назначения и основные принципы ее проектирования." In VIII Всероссийская научно-практическая конференция. Нижневартовский государственный университет, 2020. http://dx.doi.org/10.36906/ksp-2020/03.

Full text
Abstract:
В статье приводится понятие специализированных карт, основные области применения специализированных карт, концепция специализированной карты гидроэкологического назначения, ее содержание, а также основные принципы ее проектирования.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Пайвина, Ксения Александровна, and Рамазан Нурисламович Шайхулов. "Теоретическое обоснование создания туристической карты, дополняющей бренд Югры." In VIII Всероссийская научно-практическая конференция. Нижневартовский государственный университет, 2020. http://dx.doi.org/10.36906/ksp-2020/26.

Full text
Abstract:
Туризм является довольно популярным явлением в современном мире. В связи с этим возникла потребность в дальнейшем развитии туристической сферы через создание дополнительных турпродуктов – специальных туристических карт. В статье дается обоснование необходимости проектирования карты ХМАО – Югры, описание видового разнообразия туристических карт, их классификация, а также способы их создания – картирования; также рассматривается наиболее подходящий способ картографирования. Использование данного турпродукта является одной из основных потребностей для современного туриста при совершении путешествий. Ведь в новых условиях цифровизации, урбанизации и бесчисленного объема информации турист не сможет полностью реализовать цели и задачи своей туристической поездки без важного вспомогательного элемента – туристической карты.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Кузнецов, Сергей Михайлович, Леонид Александрович Пластинин, Евгений Валерьевич Клевцов, and Петр Андреевич Федоров. "К программе создания цифровых инвентаризационно-кадастровых (ЦИК) инженерно-хозяйственных карт (ИХК) муниципальных образований Сибири." In Регулирование земельно-имущественных отношений в России: правовое и геопространственное обеспечение, оценка недвижимости, экология, технологические решения - 2021-2. СГУГиТ, 2021. http://dx.doi.org/10.33764/2687-041x-2021-2-191-203.

Full text
Abstract:
В статье рассмотрены состав, назначение и содержание цифровых инвентаризационно-кадастровых инженерно-хозяйственных карт (ЦИК ИХК), описаны сведения, подлежащие отображению на них, получаемые из государственных кадастров и реестров. Также описывается характеристика технологии создания цифровых инвентаризационно-кадастровых инженерно-хозяйственных карт, рассматриваются три основных этапы их создания. На первом этапе рассматривается разработка концепции карты и ее проектирование, сбор информации и анализ источников, подготовка программы карты; на втором этапе описываются методы и способы, используемые при создании ЦИК ИХК, а также описываются характерные для них объекты и явления; на третьем этапе рассмотрена подготовка ЦИК ИХК к изданию (публикация в традиционном (бумажном) варианте).
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Антонов, Евгений Сергеевич, Алексей Викторович Дубровский, and Нина Алексеевна Беляева. "Исследование подходов для создания геокогнитивных карт ценового зонирования объектов недвижимости." In Сборник материалов IV Национальной научно-практической конференции "Регулирование земельно-имущественных отношений в России: правовое и геопространственное обеспечение, оценка недвижимости, экология, технологические решения". Часть 1. СГУГиТ, 2021. http://dx.doi.org/10.33764/2687-041x-2021-1-58-64.

Full text
Abstract:
В статье показаны задачи, которые можно решить с использованием карт ценового зонирования территории населенных пунктов. Главными задачами являются информационное обеспечение планирования развития пространства города, а также повышение уровня комфортности социально-бытовой инфраструктуры. Предлагается в качестве инструмента картографической визуализации данных о стоимости недвижимости использовать подходы для создания геокогнитивных карт. В статье дано описание пяти предлагаемых авторами способов по созданию цифровых картографических произведений с элементами когнитивного представления информации. Для каждого способа представлен пример оформления геокогнитивной карты ценового зонирования. В заключении сделаны выводы о перспективности применения геокогнитивных карт в современном кадастре и территориальном управлении.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Николаева, Ольга Николаевна, Татьяна Степановна Король, and Кира Дмитриевна Шаховская. "Создание и использование экологических карт для исследования загрязнения почв г. Москвы." In Регулирование земельно-имущественных отношений в России: правовое и геопространственное обеспечение, оценка недвижимости, экология, технологические решения - 2021-3. СГУГиТ, 2021. http://dx.doi.org/10.33764/2687-041x-2021-3-24-30.

Full text
Abstract:
В статье рассмотрены вопросы использования цифровых экологических карт для анализа состояния почв крупных населенных пунктов. Приведены общие сведения о современном экологическом состоянии почв в Москве, проанализирована оценка уровня химического загрязнения почв, обосновано применение геоинформационных технологий для упрощения восприятия информации. Представлены цифровые экологические карты, характеризующие состояние почв Москвы, созданные в ГИС «MapInfo Professional».
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Н. Олзоев, Б. "Картографический метод решения прикладных задач с использованием электронных карт (на примере электронной рекреационно-туристской карты национального парка "Тункинский")." In GeoSiberia 2007 - International Exhibition and Scientific Congress. European Association of Geoscientists & Engineers, 2007. http://dx.doi.org/10.3997/2214-4609.201403246.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Reports on the topic "Карти"

1

Соловйов, Володимир Миколайович, and Г. Б. Данильчук. Використання ентропійних показників для вимірювання складності економічних систем. КЕІ КНЕУ, 2008. http://dx.doi.org/10.31812/0564/1122.

Full text
Abstract:
Останніми роками було використано кілька підходів для ідентифікації механізмів, що лежать в основі розвитку та функціонування складних систем. Особливо корисні результати було отримано при їх дослідженні методами теорії випадкових матриць, моно- та мультифрактального аналізу, теорії хаосу з реконструкцією траєкторії системи у фазовому просторі та визначення її параметрів, таких як кореляційна розмірність, спектр показників Ляпунова, рекурентні карти. Однак, застосування деяких із методів висуває вимоги до стаціонарності досліджуваних даних, потребує довгих часових рядів та комплексного обчислення кількох параметрів. Іншим підходом до розгляду питання вивчення особливостей складних систем є обчислення характеристик ентропії. Метою даної роботи є аналіз сучасних тенденцій використання ентропійних характеристик системи для вимірювання динамічних властивостей складних систем.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Миненко, П. А., Р. В. Миненко, Ю. П. Мечников, and И. В. Плишко. Решение некорректных обратных задач для крупномасштабных магнитных схемок. [б. в.], 2018. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/5219.

Full text
Abstract:
Экспериментальные исследования по эффективности применения машинных методов решения обратных задач для детальных магнитных съемок проведены на локальном участке в южной части Петровского железорудного месторождения, расположенного в северо-западной части Криворожского железорудного бассейна. В процессе проведения работ были использованы магнитные карты масштаба 1:1000 с расстоянием между профилями 20 м, между точками измерения поля – 10 м. Применение фильтрационных итерационных методов решения систем уравнений позволяет подавлять влияние больших ошибок измерений поля с большими градиентами. Решение обратных задач выполняется с окончательной среднеквадратичной невязкой поля примерно 0,3 мкТл, хотя поле измеряется с точностью до нескольких десятков нанотесла. При соблюдении равенства площадей модели масс и карты поля обратная задача решается всегда устойчиво. При однослойной или многослойной модели масс обратная задача не имеет в геологическом смысле содержательного решения, поскольку средняя интенсивность намагниченности по блоку представляет собой эквивалентное решение. При высокой детальности разбиения модели масс на блоки по предлагаемой методике возможно получение практически реальных карт и разрезов распределения магнитных свойств, отражающих основные закономерности распределения магнитных руд в структуре месторождения. При наличии априорных данных о глубинах расположения границ блоков и содержании общего и магнитного железа в некоторых блоках рудных залежей точность решения обратной задачи существенно повышается.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Бугрий, Е. В. Формирование у школьников умений и навыков чтения карт как условие активизации обучения географии. КДПІ, 1995. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/5895.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Присяжна, Т. М. Програмовані підготовчі картки з ділової і наукової української мови як засіб формування грунтовних знань студентів нефілологічних факультетів інститутів. Криворізький державний педагогічний університет, 1997. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/5862.

Full text
Abstract:
Проаналізовано систему питань і завдань з ділової української мови, що сприяють формуванню ґрунтовних знань студентів нефілологічних факультетів закладів вищої освіти під час їх роботи з навчальною літературою.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Присяжна, Т. М. Програмовані підготовчі картки з ділової і наукової української мови як засіб формування грунтовних знань студентів нефілологічних факультетів інститутів. Криворізький державний педагогічний університет, 1997. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/5862.

Full text
Abstract:
Проаналізовано систему питань і завдань з ділової української мови, що сприяють формуванню ґрунтовних знань студентів нефілологічних факультетів закладів вищої освіти під час їх роботи з навчальною літературою.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Білоконенко, Л. А. Пейоративна й інвективна лексика у міжособистісному конфлікті. Криворізький державний педагогічний університет, 2012. http://dx.doi.org/10.31812/0564/1844.

Full text
Abstract:
У статті окреслено особливості використання пейоративної й інвективної лексика в міжособистісній конфліктній взаємодії, яка представлена у творах С. Андрухович, І. Карпи, Т. Малярчук, М. Матіос, С. Пиркало, І. Роздобудько, М. Ряполової, Г. Тарасюк. Досліджено роль пейоративної й інвективної лексика як особливої комунікативної тактики, яка впливає на всю систему спілкування та механізми її розгортання.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Савосько, Василь Миколайович. Экологическое прогнозирование накопления подвижных форм тяжелых металлов в почвах горнорудного региона. НАН України, 2001. http://dx.doi.org/10.31812/0564/310.

Full text
Abstract:
На основе графических и математических моделей осуществлено прогнозирование накопления подвижных форм тяжелых металлов (Fe, Mn, Zn, Ni, Cu, Pb, Cd) в почвах Кривбасса (черноземы обыкновенные и южные). Составленные прогнозные карты позволили выявить наиболее экологически опасные зоны, где необходимо в первую очередь выполнять природоохранные мероприятия. Рассчитанные регрессионные уравнения дали возможность обосновать безопасные уровни выбросов пыли горнообогатительными комбинатами, при которых не будут накапливаться тяжелые металлы в опасных количествах.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Холошин, Ігор Віталійович. Применение GPS при проведении геолого-технологического картирования месторождений полезных ископаемых. КДПУ, 2010. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/3937.

Full text
Abstract:
Розглянуті основні напрями вживання GPS навігації на польовому етапі опробування родовищ корисних копалин у зв’язку з проведенням геолого-технологічного картування. Надано аналіз принципам і методам визначення координат пунктів (точок) відбору проб за допомогою GPS: пристрої, програмне забезпечення, види карт, системи координат, методичні прийоми. Викладені перспективи подальших досліджень у науковому напрямі.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Лаврентьєва, Олена Олександрівна. Схемотехнічне моделювання в підготовці студентів інженерно-педагогічних спеціальностей на заняттях із загальнотехнічних дисциплін. Гнозис, 2016. http://dx.doi.org/10.31812/0564/2560.

Full text
Abstract:
У статті розкриваються проблеми інтенсифікації викладання загальнотехнічних дисциплін для студентів інженерно-педагогічних спеціальностей. Подається аналіз можливостей схематичного моделювання, структурних і словесно-логічних схем, Інтелект-карт, технологій розвитку критичного мислення, опорних конспектів, досвіду, накопичений в межах теорій менеджменту щодо формування розумової сфери студентів. Презентується методика організації схемотехнічного моделювання, що може бути застосована при вивченні загальнотехнічних і педагогічних дисциплін.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Кузнєцов, В. С., and Н. В. Моісеєнко. Графічний інтерфейс для програми фізичного моделювання. ПВНЗ УЕП, November 2019. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/3613.

Full text
Abstract:
В роботі описано розроблену графічну оболонку, яка є зручним інтерфейсом між програмою розрахунків фізичних характеристик твердих тіл fhimd та користувачем. Оболонка надає зручний спосіб введення вхідних даних і автоматичного запису їх в задані файли. В процесі введення даних відбувається перевірка на коректність та вимкнення можливості введення неактуальних даних. Розроблена оболонка містить інструмент для побудови і перегляду карт електронної густини, яка зберігається в окремому файлі, у заданій індексами Міллера площині.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography