Academic literature on the topic 'Зенітні керовані ракети'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Зенітні керовані ракети.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Зенітні керовані ракети"

1

Помогаєв, І. В., В. А. Таршин, and А. Б. Скорик. "Удосконалений спосіб напівактивного самонаведення зенітних керованих ракет з вимірюванням дальності ракета-ціль." Наука і техніка Повітряних Сил Збройних Сил України, no. 4(41), (October 25, 2020): 95–101. http://dx.doi.org/10.30748/nitps.2020.41.11.

Full text
Abstract:
У статті розглядаються питання удосконалення способу напівактивного самонаведення зенітних керованих ракет з радіолокаційними головками самонаведення на повітряні цілі. Запропонований спосіб ґрунтується на використанні додаткової інформації про просторове положення цілі та ракети під час самонаведення на повітряну ціль. Як додаткова інформація розглядається відстань між зенітною керованою ракетою та повітряною ціллю у процесі напівактивного самонаведення. Реалізація запропонованого способу передбачає застосування у процесі наведення зенітної керованої ракети комбінації монохроматичних та частотномодульованих сигналів підсвічування. На користь запропонованого способу напівактивного самонаведення свідчать наведені у статті результати оцінки середньоквадратичних помилок вимірювання дальності ракета – повітряна ціль.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Мегельбей, В. В., С. В. Нєкрасов, Д. С. Іценко, and К. А. Шептуха. "Методика оцінки відповідності вимогам безпеки умов проведення бойових стрільб зенітними ракетними комплексами військ протиповітряної оборони сухопутних військ на полігоні." Збірник наукових праць Харківського національного університету Повітряних Сил, no. 4(70) (November 25, 2021): 29–34. http://dx.doi.org/10.30748/zhups.2021.70.04.

Full text
Abstract:
У статті запропонована удосконалена методика оцінки відповідності вимогам безпеки умов проведення контрольно-льотних випробувань (бойових стрільб) зенітних керованих ракет до зенітних ракетних комплексів військ протиповітряної оборони Сухопутних військ Збройних Сил України на полігоні. Удосконалена методика дає змогу оцінити вибір стартової позиції в межах полігону на відповідність вимогам керівних документів, що регламентують порядок проведення випробувань (бойових стрільб). Запропоновано варіант оцінювання імовірності падіння аварійної ракети на населені пункти, військові, господарчі та інші об'єкти, які потрапили до зон небезпеки зенітного ракетного комплексу. В якості критерію для оцінки відповідності вимогам безпеки умов проведення контрольно-льотних випробувань (бойових стрільб) використовується критерій прийнятного ризику.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Логвиненко, Микола, Дмитро Печура, Сергій Сторожук, and Олена Вабіщевич. "МЕТОДИКА ОЦІНЮВАННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ЗАСОБІВ ОПТИКО – ЕЛЕКТРОННОГО ПОДАВЛЕННЯ В УМОВАХ ПРОТИДІЇ ЗЕНІТНИМ КЕРОВАНИМ РАКЕТАМ." Збірник наукових праць Державного науково-дослідного інституту авіації, no. 17(24) (December 31, 2021): 27–34. http://dx.doi.org/10.54858/dndia.2021-17-4.

Full text
Abstract:
У статті запропоновано методичні підходи до оцінювання ступені захищеності літального апарата у процесі подолання зони протиповітряної оборони, яка контролюється розрахунком переносного зенітного ракетного комплексу. Для кількісної оцінки процесу придушення інфрачервоних головок самонаведення зенітних керованих ракет авіаційними засобами оптико-електронної протидії авторами запропоновано використовувати один із показників бойової ефективності, а саме зміну площі зони можливих атак. Використання зазначеного показника ефективності захисту літального апарату дозволяє об'єктивно оцінити вплив окремих факторів на процес наведення ракети та визначити шляхи збільшення ефективності захисту. Запропонована методика оцінки ефективності захисту літального апарату від зенітних ракет з інфрачервоними головками самонаведення дозволяє виконати це як якісно, так і кількісно.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Горбачов, К. М. "Часткова методика оцінювання ефективності забезпечення бойових дій підрозділів протиповітряної оборони військових формувань тактичного рівня засобами ураження." Збірник наукових праць Харківського національного університету Повітряних Сил, no. 4(70) (November 25, 2021): 15–21. http://dx.doi.org/10.30748/zhups.2021.70.02.

Full text
Abstract:
В статті викладено варіант вирішення актуального наукового завдання в теорії підготовки та ведення протиповітряної оборони сухопутних військ щодо удосконалення існуючого науково-методичного апарату оцінювання ефективності технічного забезпечення бойових дій та вирішення практичної задачі визначення потреби підрозділів протиповітряної оборони в зенітних керованих ракетах та боєприпасах до зенітної артилерії для забезпечення потрібного рівня ефективності функціонування системи протиповітряної оборони військових формувань тактичного рівня в загальновійськовому бою. Запропонована часткова методика оцінювання ефективності забезпечення бойових дій підрозділів протиповітряної оборони військових формувань тактичного рівня засобами ураження, загальні положення якої представлені у статті, базується на методах аналітико-стохастичного моделювання наслідків протиповітряного бою й детермінованих моделях тактичних прийомів застосування підрозділів логістичного забезпечення та, на відміну від існуючих, забезпечує опис впливу на розміри запасів зенітних керованих ракетах та боєприпасів до зенітної артилерії вимог до ефективності стрільби і, як наслідок, ефективності функціонування системи протиповітряної оборони.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Chubarov, A. "ЯВИЩЕ ЛОКАЛЬНОГО БЛИЖНЬОГО ПІКУ МІНІМАЛЬНО НЕОБХІДНОЇ СТАРТОВОЇ МАСИ У ПРОЕКТУВАННІ ТАКТИЧНИХ І ЗЕНІТНИХ КЕРОВАНИХ РАКЕТ." Journal of Rocket-Space Technology 29, no. 4 (November 17, 2021): 41–48. http://dx.doi.org/10.15421/452104.

Full text
Abstract:
Дана стаття має на меті висвітлення явища локального ближнього піку мінімальної необхідної стартової маси тактичних і зенітних керованих ракет. Дане явище було виявлене автором під час дослідження областей оптимальних проектних рішень (проектних параметрів) для вказаних класів ракет. Це явище виникає під час проектування ракет вказаних класів мінімальної маси при наявності обмеження на мінімально допустиму кінцеву швидкість польоту на нульових або гранично малих висотах. Суть даного явища полягає у тому, що залежність мінімальної стартової маси від дальності при заданих обмеженнях не є монотонною і містить локальний максимум на деякій дальності польоту у «ближній» зоні дії та локальній мінімум на деякій дальності у «середній» зоні дії. Дослідження проводилось шляхом двокритеріальної оптимізації проектних параметрів вказаних класів ракет з одночасною оптимізацією траєкторій польоту за допомогою генетичного алгоритму. У розглянутому основному розрахунковому випадку мінімально необхідна (пікова) стартова маса при стрільбі на дальність 25 км аналогічна мінімально необхідній масі при стрільбі на дальність 80 км. Неврахування такої особливості залежності мінімально необхідної стартової маси від дальності польоту може призвести до того, що дальності в області розташування піку будуть для ракети недосяжні з мінімально необхідною кінцевою швидкістю. Для аналізу причин, що викликають дане явище додатково було розглянуто розрахунковий випадок польоту тактичної ракети на різні дальності за оптимальними з точки зору максимальної кінцевої швидкості траєкторіями. Отримані результати дозволили визначити причини виникнення явища локального ближнього піку мінімальної необхідної стартової маси. Дане явище необхідно обов’язково враховувати при проектуванні ракет розглянутих класів для забезпечення досяжності усього діапазону дальностей з виконанням заданих обмежень.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Ланецький, Б. М., І. В. Коваль, and В. В. Лук′янчук. "Методичні рекомендації щодо визначення кількості зенітних керованих ракет та ракетних двигунів для контрольних льотних та вогневих стендових випробувань при виконанні завдань продовження призначених показників." Озброєння та військова техніка 13, no. 1 (March 28, 2017): 34–38. http://dx.doi.org/10.34169/2414-0651.2017.1(13).34-38.

Full text
Abstract:
Розроблено аналітичні моделі з визначення кількості зенітних керованих ракет (ЗКР) та ракетних двигунів (РД) для проведення контрольних льотних та вогневих стендових випробувань при виконанні завдань продовження призначених показників та рекомендації щодо обґрунтування кількості ЗКР і РД для випробувань з урахуванням апріорної інформації щодо показників безвідмовності, що отримана за результатами попередніх робіт з продовження призначених показників у вигляді одностороннього нижнього довірчого інтервалу.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Генов, Б. А., В. В. Лук’янчук, and І. М. Ніколаєв. "Пріоритетний розвиток технологічного базису –основа розвитку зенітного ракетногоозброєння в Україні." Наука і техніка Повітряних Сил Збройних Сил України, no. 2(43), (May 11, 2021): 80–86. http://dx.doi.org/10.30748/nitps.2021.43.11.

Full text
Abstract:
На основі аналізу світових тенденцій розвитку технологій обґрунтовується структура технологічного базису, необхідного для створення і виробництва в Україні сучасних систем (комплексів) зенітного ракетного озброєння. Показано, що основу цього технологічного базису складають сукупності продуктових і виробничих технологій, які визначають обрис складових частин (бойових і технічних засобів) зенітного ракетного озброєння, мають складну структуру і базуються на досягненнях науково-технічного прогресу у різних галузях знань. На прикладі зенітної ракетної системи середньої дальності показано, що до складу технологічного базису мають входити технології створення радіолокаційних і командно-управляючих засобів, пускових установок, базових шасі, зенітних керованих ракет. Наведені основні напрями розвитку технологічного базису і визначені критичні технології, розвиток яких дозволить створити науково-технологічні заділи, які можуть бути покладені в основу розробки і виробництва в України перспективних систем (комплексів) зенітного ракетного озброєння наступного покоління.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Ланецький, Б. М., І. В. Коваль, and В. В. Лук′янчук. "Методичні рекомендації з контролю працездатного стану електричних відривних роз′ємів зенітних керованих ракет." Озброєння та військова техніка 11, no. 3 (September 27, 2016): 35–38. http://dx.doi.org/10.34169/2414-0651.2016.3(11).35-38.

Full text
Abstract:
Розглядаються питання контролю працездатного стану електричних відривних роз'ємів зенітних керованих ракет (ЗКР), проведеного при вирішенні задач продовження призначених показників. Обґрунтовується необхідність контролю величини перехідного опору контактів електричного відривного роз'єму. Формуються рекомендації з методики контролю працездатного стану електричного відривного роз'єму з розробкою пристрою контролю на базі імітатора борту ЗКР.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Ланецький, Б. М., І. В. Коваль, В. В. Лук′янчук, В. В. Лісовенко, and О. М. Доска. "Загальні науково-методичні положення щодо організації та проведення робіт з продовження призначених показників зенітних керованих ракет. Оцінка техніко-економічної ефективності робіт." Озброєння та військова техніка 15, no. 3 (September 26, 2017): 21–25. http://dx.doi.org/10.34169/2414-0651.2017.3(15).21-25.

Full text
Abstract:
Формулюються основні науково-методичні положення щодо техніко-економічну оцінку робіт з продовження призначених показників зенітних керованих ракет (ЗУР). дається характеристика витрат, пов'язаних з продовженням призначених показників ЗКР. Розглянуто співвідношення для порівняльної оцінки витрат, пов'язаних з проведенням робіт з продовження призначених показників і закупівлею нових ЗУР. Наведено графіки, які дозволяють оцінити допустимі величини збільшення призначених показників, виходячи з наявних економічних ресурсів, а також графіки, які характеризують залежність тривалості продовжуваного терміну служби виробів від спочатку встановленого терміну служби ЗУР.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Кравчук, І. С., В. В. Тараненко, Д. В. Башинський, and А. Г. Дмитрієв. "Методичний підхід до визначення умов забезпечення неураження літака при бомбометанні з кабрирування у зоні дії засобів протиповітряної оборони." Системи озброєння і військова техніка, no. 2(66) (May 21, 2021): 51–58. http://dx.doi.org/10.30748/soivt.2021.66.07.

Full text
Abstract:
Розроблено методичний підхід, що дає змогу на основі аналізу тактико-технічних характеристик зенітних ракетних комплексів визначати необхідне горизонтальне віднесення керованих авіаційних бомб та горизонтальну дальність введення літального апарату-носія у маневр, що забезпечують неураження літального апарату при виконанні ним бомбометання з кабрирування та протиракетного маневру у зоні дії зенітного ракетного комплексу. Показано, що поєднання маневру літального апарату для бомбометання з кабрирування з протиракетним маневром дає змогу суттєво зменшити дальню межу зони ураження зенітного ракетного комплексу.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Зенітні керовані ракети"

1

Кудряшов, В. Є., Олексій Володимирович Коломійцев, О. В. Філіппенков, and С. М. Хабоша. "Результати моделювання умовної ймовірності ураження повітряної цілі з урахуванням надійності роботи елементів зенітного ракетного комплексу і протидії стрільби ракетами." Thesis, Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2019. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/45094.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography