Academic literature on the topic 'Зберігання даних'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Зберігання даних.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Зберігання даних"

1

Крючин, А. А., Є. В. Беляк, Є. А. Крючина, and О. В. Шиховець. "АНАЛІЗ МОЖЛИВОСТЕЙ ДОВГОСТРОКОВОГО ЗБЕРІГАННЯ ДАНИХ НА ДНК." Medical Informatics and Engineering, no. 3 (September 22, 2021): 18–32. http://dx.doi.org/10.11603/mie.1996-1960.2020.3.12390.

Full text
Abstract:
Наведено результати критичного аналізу перспектив застосування ДНК пам’яті для довгострокового зберігання ін- формації. Показано, що ДНК пам’ять забезпечує як запис інформації з високою щільністю запису, так і її довгостро- кове зберігання. Наведені дані свідчать, що технології ДНК пам’яті зможуть сприяти суттєвим змінам в архівному зберіганні даних. Проведено аналіз галузей застосування ДНК пам’яті. Виконано дослідження кодів, що використо- вуються для представлення даних у ДНК пам’яті. Детально проаналізовано декілька підходів щодо проєктування кодонів ДНК і різноманітних підходів до зберігання даних, визначено плюси та мінуси кожного з підходів. Обговорю- ються методи стеганографії з використанням молекул ДНК для безпечного зберігання даних.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Копійка, О. В. "Проектування сервісів зберігання даних." Телекомунікаційні та інформаційні технології, no. 2 (2014): 90–96.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Manko, D. Yu, Ie V. Beliak, and Ye M. Morozov. "Проблеми довготермінового зберігання даних." Реєстрація, зберігання і обробка даних 19, no. 2 (June 27, 2017): 3–10. http://dx.doi.org/10.35681/1560-9189.2017.19.2.126527.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Petrov, V. V., A. A. Kryuchyn, E. V. Belyak, and O. V. Shykhovets. "Носії довготермінового зберігання даних." Реєстрація, зберігання і обробка даних 20, no. 3 (September 18, 2018): 3–12. http://dx.doi.org/10.35681/1560-9189.2018.20.3.158507.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Satarova, T. M., D. E. Strunin, and P. N. Galushchak. "Реакция незрелых зародышей кукурузы в культуре in vitro на длительное воздействие холода." Biosystems Diversity 15, no. 1 (December 4, 2006): 150–54. http://dx.doi.org/10.15421/010728.

Full text
Abstract:
Вивчено вплив тривалої дії низької позитивної температури на ізольовані незрілі зародки різних генотипів кукурудзи при їх зберіганні в умовах in vitro. Показано можливість одержання життєздатних зелених проростків після тримісячного зберігання зародків на холоді. Порівнюється здатність до проростання за даних умов зародків ліній та гібридів F2. Розглядаються перспективи подальших досліджень для з’ясування умов ефективного зберігання ізольованих незрілих зародків і отримання з них життєздатних проростків.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Лященко, Р. В., Д. О. Кузнєцов, О. В. Повещенко, В. В. Козін, and Д. В. Стасенко. "Розподілена система збору, обробки, зберігання і пошуку геопросторових даних при веденні геопросторової розвідки." Системи озброєння і військова техніка, no. 1(61), (May 14, 2020): 118–27. http://dx.doi.org/10.30748/soivt.2020.61.14.

Full text
Abstract:
Розглядаються особливості мережецентричних систем, що підвищують ефективність процесів збору, зберігання та пошуку геопросторових даних при веденні геопросторової розвідки, як прогресивного та перспективного технічного виду воєнної розвідки України. Розроблена концепція створення розподіленої системи збору, зберігання і пошуку геопросторових даних. Запропоновано типову структуру геопросторових даних, що обробляються в територіально-розподілених базах. Розроблений алгоритм розподіленого пошуку геоданих в каталогах з моделлю управління доступом до геопросторових даних.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Mikhav, V., Ye Meleshko, M. Yakymenko, and D. Bashchenko. "МЕТОДИ ЗБЕРІГАННЯ ДАНИХ РЕКОМЕНДАЦІЙНОЇ СИСТЕМИ НА ОСНОВІ ЗВ’ЯЗНИХ СПИСКІВ." Системи управління, навігації та зв’язку. Збірник наукових праць 4, no. 66 (December 1, 2021): 59–62. http://dx.doi.org/10.26906/sunz.2021.4.059.

Full text
Abstract:
Метою даної роботи є дослідження та порівняльний аналіз методів і структур даних для зберігання інформації рекомендаційної системи, щоб порівняти ефективність їх використання за затратами часу та пам’яті. Вибір методу представлення даних, якими оперує рекомендаційна система, має важливе значення, оскільки ефективний спосіб побудови бази даних для роботи такої системи може зменшити кількість потрібних ресурсів та збільшити кількість доступних алгоритмів для формування списків рекомендацій, а також є важливим з точки зору якості її роботи, швидкості, можливостей масштабування та зручності виконання основних операцій з даними для формування рекомендацій. Наявність великої кількості різних методів реалізації баз даних та представлення інформації, що можна використати при побудові рекомендаційних систем, викликає необхідність порівняльного аналізу та вибору оптимального методу і структури даних для зберігання інформації в них. У роботі було проведено дослідження різних структур даних, які можна використати для зберігання інформації рекомендаційної системи. Зокрема, таких як зв’язний список, розгорнутий зв’язний список, хеш-таблиця, B-дерево, В+-дерево та бінарна діаграма рішень. Для проведення експериментів з порівняння ефективності застосування різних структур даних за затратами часу та пам’яті було розроблено програмну модель спрощеної рекомендаційної системи, в якій було виділено три основні сутності – агент, сесія та предмет. Найкращі результати показали методи зберігання даних з використанням розгорнутого та інвертованого розгорнутого з’язних списків. Тому було вирішено також провести додаткову серію експериментів з цими структурами даних для різного розміру блоку списку. Розгорнутий список показав кращі результати за використовуваною пам’яттю та за часом генерації сесій. Інвертований розгорнутий список показав перевагу за часом генерації рекомендацій
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Petrov, V. V., A. A. Kryuchyn, B. A. Berezin, I. V. Beliak, and O. V. Shyhovets. "Прогнозування строків зберігання даних на оптичних дисках." Реєстрація, зберігання і обробка даних 18, no. 2 (May 20, 2016): 40–52. http://dx.doi.org/10.35681/1560-9189.2016.18.2.100353.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Феній, Н. С., and Ю. І. Грицюк. "Автоматизація процесу класифікації текстових новин з інтернет-сайтів методами нейронної мережі." Scientific Bulletin of UNFU 30, no. 4 (September 17, 2020): 123–33. http://dx.doi.org/10.36930/40300421.

Full text
Abstract:
Спроектовано веб-додаток, який дасть змогу здійснювати класифікацію політематичних текстових новин з інтернет-сайтів у режимі онлайн, їх зберігати і редагувати, а отримані результати ставити в чергу для подальшого оброблення та використання. Проаналізовано наявні методи класифікації політематичної текстової інформації з можливістю вибору потрібного з них чи їх комбінації, які найбільш ефективно можуть задовольняти встановлені вимоги замовників до неї за різними критеріями. Визначено метод для класифікації політематичних текстових новин, робота якого розрахована на онлайн режим їх надходження з послідовним аналізом на вході множини текстових даних. Спроектовано архітектуру веб-додатку для послідовної класифікації текстових даних у режимі онлайн та обґрунтовано його перелік необхідних функцій, які забезпечуватимуть зберігання, оброблення та перегляд текстової інформації, отриманої внаслідок аналізу інтернет-сайтів, або даних, необхідних для його роботи. Розроблено структуру організації баз даних для реалізації веб-додатку, які забезпечать надійне зберігання класифікованої інформації за різними критеріями, а також даних для авторизації та автоматизації дій користувача. Реалізовано веб-додаток з використанням середовища розробника, обраної мови програмування, засобів реалізації та спроектованої клієнт-серверної його архітектури, функціонал якого обробляє відповідну інформацію, використовує базу даних для її зберігання та виконання подальших дій. Для ефективної роботи веб-додатку під час класифікації текстових новин передбачено різних користувачів, потреби яких доступні за оплату, яку можна здійснити відразу на ресурсі. Користувачам доступний такий функціонал веб-додатку: оброблення, зберігання, редагування текстових новин та результатів їх класифікації, авторизації та оплати додаткових функцій.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Petrov, V. V., A. A. Kryuchyn, V. M. Rubish, О. V. Shikhovets, and S. A. Mikhalchenko. "Високотемпературні відбивальні покриття для носіїв довготривалого зберігання даних." Реєстрація, зберігання і обробка даних 21, no. 4 (December 24, 2019): 3–12. http://dx.doi.org/10.35681/1560-9189.2019.21.4.199188.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Зберігання даних"

1

Чмир, П. О., and Назарій Євгенович Бурак. "Аналіз сучасних хмарних серверів зберігання даних." Thesis, Львівський державний університет безпеки життєдіяльності, 2018. http://hdl.handle.net/123456789/6696.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Чмир, П. О., and Назарій Євгенович Бурак. "Аналіз сучасних хмарних серверів зберігання даних." Thesis, Львівський державний університет безпеки життєдіяльності, 2018. http://hdl.handle.net/123456789/4675.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Пунда, Сергій. "Дослідження впливу компресії даних на продуктивність системи збереження даних." Thesis, Національний авіаційний університет, 2021. https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/50697.

Full text
Abstract:
Поява алгоритмів компресії зумовлена постійним ростом кількості даних у світі. Щодня генеруються петабайти структурованих даних і одна із першочергових задач бізнес користувача полягає у здатності до їх зберігання В якості апаратного рішення, яке здатне керувати такою кількістю даних використовуються системи зберігання (далі СЗД). На відміну від сервера, першочерговою задачею якого є обчислення і обробка даних, СЗД використовуються для їх зберігання, вони здатні вміщувати сотні дисків, які можна віртуалізувати за допомогою вбудованого програмного забезпечення.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Пласконіс, Юлія Євгенівна. "Дослідження засобів інформаційної безпеки хмарних сервісів зберігання даних." Thesis, Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя, 2014. http://elartu.tntu.edu.ua/handle/123456789/5271.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Каплун, Дмитро Ігорович. "Дослідження методів і засобів резервування, зберігання та відновлення даних." Thesis, Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя, 2014. http://elartu.tntu.edu.ua/handle/123456789/5265.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Марюха, А. А., A. A. Mariukha, А. А. Підкуйко, A. A. Pidkuiko, Сергій Олександрович Петров, Сергей Александрович Петров, and Serhii Oleksandrovych Petrov. "Інформаційне та програмне забезпечення побудови розподіленої системи зберігання даних на основі MapReduce." Thesis, Видавництво СумДУ, 2013. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/42611.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Надточій, Василь, and Юрій Чаплінський. "Контекстно-онтологічний підхід до представлення та управління мережевими мультимедійними ресурсами." Thesis, Національний авіаційний університет, 2021. https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/50677.

Full text
Abstract:
Останнє десятиліття відзначається безпрецедентним розвитком технологій створення мультимедійного контенту та технологій доставки мультимедійних ресурсів, що дозволяє передачу, розповсюдження та надання мультимедійного контенту, як у професійному так і особистому середовищі. При цьому обсяг накопичуваних якісних мультимедійних даних настільки великий, що все більш актуальним стає розв’язання проблем їх зберігання, обробки, пошуку та архівації, а також забезпечення процесу обміну подібними даними через сучасні засоби комунікації в будь-який час і в будь-якому місці. Це визначає потребу в інформаційних засобах роботи з мультимедійними цифровими ресурсами: авторам, видавцям і споживачам потрібні ефективні засоби представлення, керування та навігації. Такий інструментарій надають системи управління цифровими ресурсами (Digital Asset Management, DAM), область застосування яких є від створення та поширення мультимедіа до ведення цифрових архівів. Сьогодні типова система DAM зазвичай базується на реляційних СУБД, що утруднює публікацію і обмін даними, оскільки фіксована інформаційна модель даних вимагає визначення явних зв'язків. Наприклад, сьогодні існує багато різних стандартів та форматів мультимедійних метаданих, таких як Exif, Dublin Core, VRA Core, DIG-35 та MPEG-7, які не є сумісними взаємно. Для семантичного представлення мультимедійного вмісту можуть використовуватися семантичні веб-технології, такі як XML, RDF та онтології. Для людей, які створюють мультимедійний контент, та споживачів мультимедійних ресурсів сучасні онтологічні засоби забезпечують кращий доступ до мультимедійної інформації, яка визначена в онтології. Онтології дозволяють реалізувати знання орієнтовану підтримку мультимедійних ресурсів. Для цього всі знання, що описують прийняття рішень, розглядаються в розрізі 84 знань, що описують контекст, та знань, що описують контент.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Сушко, Дмитро Анатолійович. "Автоматизована система збирання, кодування та зберігання облікових даних ургентних та планових пацієнтів лікарні." Bachelor's thesis, КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2020. https://ela.kpi.ua/handle/123456789/36738.

Full text
Abstract:
Метою цієї роботи є розробка автоматизованої системи збирання, кодування та зберігання даних пацієнтів лікарні яка б дозволила полегшити виконання своїх службових обов’язків лікарям під час заповнення анкет пацієнтів на сайті UDRG-System.com (державний сайт для розрахунку вартості медичних послуг та вагових коефіцієнтів в закладах охорони здоров’я України) та мати змогу отримувати більше користі від ретельно заповнених анкет пацієнтів.
The purpose of this work is to develop such automated system for collecting, processing and storage of medical data of hospital’s patients that would improve the ability of medical personnel to commit their duties when they need to fill information about patient’s hospitalization on UDRG-System.com (governmental website for calculating cost of medical services in medical institutions of Ukraine) and to allow using previously filled data to improve quality of medical services.
Целью этой работы является разработка автоматизированной системы сбора, кодирования и хранения данных пациентов больницы которая позволила бы облегчить выполнение своих служебных обязанностей врачам при заполнении анкет пациентов на сайте UDRG-System.com (государственный сайт для расчета стоимости медицинских услуг и весовых коэффициентов в заведениях здравоохранения Украины) а также иметь возможность получать больше пользы от тщательно заполненных анкет пациентов.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Колганова, Олена Олегівна. "МЕТОД ЗБЕРІГАННЯ ТА ПЕРЕДАЧІ ГРАФІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ У БАЗАХ ДАНИХ НА ОСНОВІ СПЛАЙНОВОГО БАГАТОМАСШТАБНОГО РОЗКЛАДУ." Thesis, Національний авіаційний університет, 2009. http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/9764.

Full text
Abstract:
Дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук зі спеціальності 01.05.03 – математичне та програмне забезпечення обчислювальних машин і систем. У дисертаційній роботі проведено огляд існуючих алгоритмів стиснення графічних даних. Виходячи з аналізу наведеного матеріалу робиться постановка задачі дослідження: розробка вітчизняного кодеку використання у системі стиснення графічної інформації космічних знімків для зберігання їх у базі даних. З цією метою розроблено сплайновий багатомасштабний розклад, для побудови якого розглянуто багатомасштабний аналіз в контексті вейвлет-перетворень та використано пірамідне представлення і сплайн-апроксимація сигналу. Створено двовимірний сплайновий багатомасштабний розклад, який застосовано для стиснення яскравісної та різнісних компонент кольорового зображення. Запропоновано сплайновий багатомасштабний розклад з адаптивним розрахунком деталізуючих коефіцієнтів. На основі запропонованого сплайнового багатомасштабного розкладу побудовані та програмно реалізовані алгоритми стиснення графічних даних, що дають можливість покращити якість декомпресованих зображень або збільшити коефіцієнт стиснення при тій самій якості на 5-15%. Порівняльний аналіз розроблених методів з відомими показав, що запропоновані алгоритми дозволяють зменшити час основної операції декомпресії на 30-40%, в порівнянні з «найшвидшою» на сьогодні технологією JPEG, тому вони можуть успішно застосовуватись для інтернет-систем передачі фото-, відеозображень в режимі on-line.
Диссертация на соискание ученой степени кандидата технических наук по специальности 01.05.03 – математическое и программное обеспечение вычислительных машин и систем. В диссертационной работе проведен обзор существующих алгоритмов сжатия графических данных. Исходя из анализа приведенного материала делается постановка задачи исследования: разработка отечественного кодека с целью использования в системе сжатия графической информации космических снимков для хранения их в базе данных. С этой целью разработано сплайновое многомасштабное разложение, для построения которого рассмотрен многомасштабный анализ и использовано пирамидное представление и сплайн-аппроксимация сигнала. Создано двумерное сплайновое многомасштабное разложение, которое применено для сжатия яркостной и разностных компонент цветного изображения. Предложено сплайновое многомасштабное разложение с адаптивным расчетом детализирующих коэффициентов. На основе разработанного сплайнового многомасштабного разложения построены и программно реализованы алгоритмы сжатия графических данных, которые дают возможность улучшить качество декомпрессированных изображений или увеличить коэффициент сжатия при том же качестве на 5-15% в сравнении с вейвлет-методом. Сравнительный анализ разработанных методов с известными показал, что предложенные алгоритмы позволяют уменьшить время основной операции декомпрессии на 30-40%, по сравнению с самой «быстрой» на сегодня технологией JPEG, потому они могут успешно применяться для интернет-систем передачи фото-, видеоизображений, в режиме on-line.
Dissertation on the gaining of scientific degree of engineerings sciences candidate on speciality 01.05.03 – The mathematical and programmatic providing of calculable machines and systems. The analysis of existent algorithms of graphic data compression is conducted in dissertation work. Coming from the analysis the research task is raising: development of the domestically produced codec for using in the system of compression of space pictures graphic information for storage them in a databases. To that purpose it is developed spline multiresolution decomposition for the construction of which a multiresolution analysis is considered in the context of wavelet-transformation and pyramid presentation and spline-approximation of signal is used. Bidimensional spline multiresolution decomposition is created. It is applied for the compression of the coloured image brightness and deffered components. The spline multiresolution decomposition with the adaptive calculation of a detail coefficients is offered. On the basis of developed spline multiresolution decomposition there are built the compression algorithms of graphic information are programmatic realized. They enable to improve quality of decompressed images or increase the compression factor at the same quality on 5-15% in comparison with wavelets. The comparative analysis of the developed methods with known showed, that the offered algorithms allowed to decrease time of main operation of decompression on 30-40% compared to the most «quick» for today technology of JPEG. That is why they can be successfully used for the internetsystems of photo-, video images transmission on-line.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Антонюк, Андрій Миколайович. "Комп’ютерні засоби організації та видання збірників матеріалів наукової конференції." Bachelor's thesis, КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2021. https://ela.kpi.ua/handle/123456789/44176.

Full text
Abstract:
У дипломній роботі досліджено та вирішено проблему зберігання даних наукових конференцій факультету. Метою роботи є аналіз існуючих способів організації, безпечного зберігання та управління великими обсягами даних, і реалізація системи, що дозволяє безпечно зберігати, шукати та передавати інформацію. В процесі роботи було визначено проблематику та особливості зберігання та структурування інформації. На основі цих матеріалів було висунуто певні критерії до розроблюваного додатку. Результатом дипломної роботи є мобільний додаток, котрий дозволяє зберігати наукові матеріали та швидко їх шукати. Додаток може бути використано не лише для роботи з матеріалами наукових конференцій, а і для курсових, дипломних, магістерських робіт.
In the thesis the problem of data storage of scientific conferences of the faculty is investigated and solved. The aim of the work is to analyze the existing methods of organization, secure storage and management of large amounts of data, and the implementation of a system that allows you to securely store, search and transmit information. In the course of work the problems and features of storage and structuring of the information were defined. Based on these materials, certain criteria were put forward for the developed application. The result of the thesis is a mobile application that allows you to save scientific materials and quickly search for them. The application can be used not only to work with materials of scientific conferences, but also for course, diploma, master's theses.
В дипломной работе исследованы и решена проблема хранения данных научных конференций факультета. Целью работы является анализ существующих способов организации, безопасного хранения и управления большими объемами данных, и реализация системы, позволяющей безопасно хранить, искать и передавать информацию. В процессе работы было определено проблематику и особенности хранения и структурирования информации. На основе этих материалов были выдвинуты определенные критерии к разрабатываемого приложения. Результатом работы является мобильное приложение, который позволяет сохранять научные материалы и быстро их искать. Приложение может быть использовано не только для работы с материалами научных конференций, но и для курсовых, дипломных, магистерских работ.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Books on the topic "Зберігання даних"

1

Реєстрація, зберігання і обробка даних. Київ: ІПРІ НАН України, 2014.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Reports on the topic "Зберігання даних"

1

Шелевицький, Ігор Володимирович, Роман Дубан, Ольга Новікова, and Владислав Головко. Розроблення функції автоматизації ведення прийому дітей міської інформаційної системи «Первинна медична допомога» - МІС ПМД. Криворізький педагогічний інститут ДВНЗ "Криворізький національний університет", 2013. http://dx.doi.org/10.31812/0564/292.

Full text
Abstract:
Звіт про НДР: 20 с., 20 рис., 12 джерел. Об`єкт дослідження – інформаційні системи в медицині. Мета роботи – Автоматизація ведення прийому дітей, зокрема скорочення часу на ведення записів у картку дитини, вибірка дітей певних категорій та форм ведення довідників дітей. Метод дослідження – системний аналіз процесів надання первинної медико-санітарної допомоги дітям та вдосконалення процесу роботи з даними й формами. На даний час в Україні відсутні національні чи регіональні системи ведення електронних медичних карток що дозволили б відмовитися від паперових. Передбачене в плані реформ медичної галузі програмне забезпечення не розроблене і не впроваджене. За 2011 рік у місті здійснено: 6781811 відвідувань поліклінік та 490260 відвідувань лікарями хворих удома. Тобто прогнозований річний обсяг звернень до сімейних лікарів складає 7 мільйонів (в середньому 10 звернень кожного мешканця). Прийнявши річний фонд робочого часу у 2000 год. середня завантаженість сімейного лікаря складе біля 9 відвідувань на годину. Тобто, середній час спілкування з пацієнтом становитиме 5-7 хвилин. Значну частину непродуктивних витрат часу лікаря складає робота із паперовою документацією. Знаходження та розшифровування необхідних медичних записів, повторне збирання анамнезу, записування до картки, виписування направлень й інших документів. Непродуктивні витрати часу складають до 2/3 часу прийому пацієнта. Суттєвими є також непродуктивні витрати часу пацієнтом через неможливість оперативного й точного планування часу прийому у лікаря. Типовими є черги в реєстратурі та під кабінетом лікаря. Часто саме черги у лікарняних закладах є місцем передачі інфекційних захворювань між пацієнтами. Розроблений прототип інформаційної системи продемонстрував можливість виконання базових функцій та обробки необхідних даних в тому числі й мобільними засобами. Прототип системи створено з метою уточнення специфікації інтерфейсів, головних функцій, інформаційних процесів та моделей. Результати розробки прототипу є основою для реалізації подальших планів розробки системи в цілому. З метою реалізації базових функцій для ведення прийому дорослих пацієнтів у листопаді-грудні 2012 року було реалізовано автоматизацію прийому дорослих пацієнтів та виконано оптимізацію часових характеристик уведення даних. Функції ведення прийому дітей у прототипі реалізовано не було, хоча інформаційна та функціональна моделі передбачають їх подальшу реалізацію. Ведення прийому дітей суттєво відрізняється від ведення прийому дорослих пацієнтів й передбачає уведення низки додаткових параметрів та налаштування форм прийому. На даному етапі виконання робіт передбачається реалізація функцій ведення прийому дітей та розширення сервісів для планування роботи і скорочення часу на уведення типової інформації. Результати НДР упроваджені в діяльність комунальної установи «Центр первинної медико-санітарної допомоги №4» Криворізької міської ради. Прогнозні припущення щодо розвитку об`єкта дослідження – створення центру зберігання даних в режимі 7/24, впровадження програмної частини інформаційної системи, реалізація інформаційної системи у повному обсязі, покращення експлуатаційних характеристик та поширення ІС на місто.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography