Academic literature on the topic 'Запаси готової продукції'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Запаси готової продукції.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Запаси готової продукції"

1

Ізмайлов, Ярослав Олексійович, and Світлана Володимирівна Свірко. "Удосконалення методичних аспектів обліку, аналізу та контролю запасів підприємств." Економіка, управління та адміністрування, no. 1(95) (March 12, 2021): 39–44. http://dx.doi.org/10.26642/ema-2021-1(95)-39-44.

Full text
Abstract:
У роботі обґрунтовано, що запаси є фундаментом розвитку підприємств будь-якого виду господарської діяльності. Доведено, що належним чином врегульована термінологія і нормативно-правова база, правильна організація та якісне методичне забезпечення бухгалтерського обліку, аналізу та контролю запасів забезпечать достовірне оприбуткування та списання даних об’єктів на виробництво готової продукції (надання послуг), ефективне управління оборотними активами та дозволять виявляти резерви збільшення віддачі від виробничих запасів. Запропоновано методичний підхід до ведення обліку використання запасів на зазначені цілі підприємства, через операційну та інвестиційну діяльність, а також алгоритм відображення господарських операцій в автоматизованій інформаційній системі рахунків бухгалтерського обліку руху запасів підприємства, що дасть можливість більш повно, з належним ступенем деталізації обліковувати та аналізувати обсяги запасів, що отримані та фактично використані на господарську діяльність підприємства. Удосконалено методичні аспекти аналізу запасів, що дозволяють більш прозоро і достовірно відображати та контролювати цільове використання й рух запасів, оцінювати ефективність їх використання на підприємствах. Розроблені рекомендації з удосконалення процедури контролю запасів сприятимуть достовірному та повному відображенню їх в обліку та дієвому контролю за надходженням, рухом та списанням у виробництво, що дозволить зменшити витрати підприємства та підвищити прозорість й ефективність господарських операцій із запасами.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Postan, M. Ya, and L. S. Filina-Dawidowicz. "МОДЕЛЬ ОПТИМАЛЬНОГО ПЛАНУВАННЯ МАРКЕТИНГОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВА, ВИРОБНИЦТВА ТА ТРАНСПОРТУВАННЯ ШВИДКОПСУВНОЇ ПРОДУКЦІЇ." Transport development, no. 1(12) (May 3, 2022): 22–29. http://dx.doi.org/10.33082/td.2022.1-12.02.

Full text
Abstract:
Вступ. Протягом останнього десятиліття в теорії логістики та її розробок велика увага приділялася проблемі контролю потоків швидкопсувних продуктів, яка була викликана зростанням виробництва/транспортування харчових продуктів. Враховуючи важливість цього питання, в логістиці навіть сформувався особливий напрямок, так звана «холодна логістика», яка вивчає проблеми складування/транспортування швидкопсувної продукції з урахуванням особливих режимів їх зберігання. Мета цієї статті – подальший розвиток зазначеного вище підходу та розробка моделі динамічної оптимізації швидкопсувного матеріалу та готового швидкопсувного продукту, що потрапляє до логістичного ланцюгу з урахуванням контролю процесу псування на складах та збільшення попиту на готовий продукт за рахунок додаткових маркетингових витрат. Результати. У статті запропоновано модель динамічної оптимізації планування постачання сировини, виробництва готової швидкопсувної продукції та її транспортування в пункти призначення. Вона також передбачає додаткові інвестиції, спрямовані на зменшення випадків псування сировини та готової швидкопсувної продукції під час її зберігання на складах. Вищезазначена модель заснована на моделі Вагнера-Уїтіна в теорії управління запасами та класичній транспортній задачі. Задача – максимізувати загальний прибуток ланцюга поставок за заданий горизонт планування. Автори детально розглядають два кейса: 1) попит задається і фіксується у пунктах прибуття; 2) попит контролюється додатковими інвестиціями. Висновки. Наш підхід дозволяє збільшити загальний прибуток логістичної системи за рахунок додаткових витрат, спрямованих на зменшення псування швидкопсувних товарів. Результати розрахунків можуть бути корисними для логістичних операторів та інших учасників логістичного холодового ланцюга (наприклад, операторів складів, транспортних компаній). Запропоновані оптимізаційні моделі відносно прості і можуть бути реалізовані на практиці за допомогою стандартного програмного забезпечення. Для проведення розрахунків необхідно зібрати відповідні дані та створити бази даних. Отримані результати можуть бути покладені в основу наших подальших розвідок та досліджень у сфері «холодної логістики».
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Аскаров, Н. А. "АВТОМАТИЗАЦІЯ БІЗНЕС-ПРОЦЕСУ ВИРОБНИЦТВА СКЛЯНОЇ ТАРИ." Automation of technological and business processes 13, no. 2 (August 2, 2021): 11–19. http://dx.doi.org/10.15673/atbp.v13i2.2051.

Full text
Abstract:
Для ефективної роботи підприємства необхідно високоефективне управління, яке в сучасних умовах спирається на певні програмні продукти. Питання розробки сучасних програмних продуктів є актуальним, багато розробників запропонували свої рішення.Загальним недоліком всіх рішень є низька гнучкість систем, - для їх адаптації під конкретне підприємство потрібна робота кваліфікованого програміста. На кафедрі автоматизації виробничих процесів та робототехнічних систем ОНАХТ в рамках дипломної роботи бакалавра було розроблено систему управління бізнес-процесом виробництва скляної тари на підприємстві Ілона ЛТД. Створено модель організаційної структури підприємства, яка відображає розподіл роботи по підрозділах і управлінським органам, між якими формуються певні відносини, пов'язані з реалізацією владних повноважень, потоків розпоряджень та інформації. Проведене виділення бізнес-процесів підприємства та створення його процесної моделі, яка описує процес послідовного перетворення матеріальних, сировинних і інформаційних потоків підприємства дозволило визначити процеси для подальшої їх автоматизації. Розроблена BMPN нотація, яка відображує в зручной формі бізнес-процеси, які проходять в компанії, та їх зв’язок, послідовність, відношення до структурних підрозділів дозволила остаточно визначити конкретні процеси для автоматизації. Розроблене та затверджене технічне завдання на створення програмного забезпечення для АСУП, а саме створення програмного продукту зберігання, контролю, обліку і аналізу даних про замовлення, складськи запаси сировини, готової продукціі, постачальників та замовників, результатів інвентарізації, розрахунків сировини для виробництва стало основою для розробки програмного продукту – сайту. Створення інтерфейсів та функціоналу для кожного з керівників бізнес-процессів, яки були автоматизовані забезпечило зручне використання програмного продукту для користувача. Подальший розвиток питання автоматизації управління процесом виробництва скляної тари знайде в випускній роботі магістра.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Лукин, Е. "Черная металлургия Северо-Запада России: тенденции и проблемы развития." Журнал «ЭКО» 51, no. 10 (September 27, 2021): 110–32. http://dx.doi.org/10.30680/eco0131-7652-2021-10-110-132.

Full text
Abstract:
В статье рассматриваются современные тенденции и проблемы развития черной металлургии Северо-Запада России. Дается характеристика состояния ресурсной и топливной базы макрорегиона, оценивается логистическая составляющая организации поставок. Анализируется динамика развития металлургического производства в 1990–2019 гг. Характеризуется география сбыта производимой металлической продукции. На основе данных таблиц «затраты–выпуск» описываются отрасли-потребители готового проката черных металлов и стальных труб. На базе стратегических планов по модернизации металлопотребляющих отраслей промышленности России оцениваются перспективы развития сбытовой цепочки в черной металлургииСеверо-Запада.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Крюков, В. А., Н. Ю. Самсонов, and Я. В. Крюков. "МЕЖРЕГИОНАЛЬНЫЕ ТЕХНОЛОГИЧЕСКИЕ ЦЕПОЧКИ В ОСВОЕНИИ ПОПИГАЙСКОГО МЕСТОРОЖДЕНИЯ АЛМАЗ-ЛОНСДЕЙЛИТОВОГО СЫРЬЯ." Журнал «ЭКО» 46, no. 8 (July 15, 2018): 51. http://dx.doi.org/10.30680/eco0131-7652-2016-8-51-66.

Full text
Abstract:
<p align="justify">В статье рассматриваются проблемы включения новых высокотехнологичных материалов в обрабатывающую промышленность на примере высокоабразивного алмаз-лонсдейлитового сырья Попигайского месторождения, расположенного на территории арктического района (северо-запад Якутии и северо-восток Красноярского края). Показано, что особенности нового сырья и его уникальные технологические характеристики требуют специальных подходов к оценке эффективности и стоимости как самого исходного материала, так и конечной продукции, которая может быть получена на его основе. Впервые предложены варианты межрегиональных технологических цепочек полного цикла (Якутия - Красноярский край - Новосибирская область) - от добычи руды до производства готовой высокоабразивной продукции с высокой добавленной стоимостью. </font>
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Pasichnyi, V. M., О. V. Khrapachov, A. I. Ukrainets, А. І. Marynin, N. P. Lohvynenko, and E. I. Kapitula. "Використання повторної пастеризації при виготовленні варених ковбасних виробів." Scientific Messenger of LNU of Veterinary Medicine and Biotechnologies 20, no. 85 (February 27, 2018): 29–34. http://dx.doi.org/10.15421/nvlvet8506.

Full text
Abstract:
Питання безпеки продуктів харчування є чи не основним, якому приділяється широка увага в умовах сьогодення. Зберегти свіжість та якість продукту протягом терміну його зберігання та задовольнити вимоги споживача є основною метою виробників та торгівельних мереж. Варені ковбаси, сосиски, сардельки є дуже поширеною та популярною групою продуктів споживання. Але одночасно дані продукти мають порівняно невеликий термін зберігання, що дуже незручно за умов розгалуженого ланцюга логістики, до якого звикло більшість виробників м’ясопродуктів. Є декілька напрямків подовження термінів зберігання даної продукції, а саме: за рахунок використання газо- та паронепроникних оболонок, консервуючих речовин, пакування продукції в багатошарові полімерні матеріали тощо. Але для досягнення стабільних результатів під час виробництва, зберігання та реалізації продукції необхідно контролювати цілий ряд факторів, таких як: гігієна, температура, рН, активність води (aw), дія кисню та інші, оскільки вони впливають на споживчі характеристики продукту і за відсутності контролю – сприяють його псуванню. Істотним видом псування є мікробіологічне, що спричинене дією мікроорганізмів: бактерій, плісняви, дріжджів, вірусів і т.д. Відомо, що більшість мікроорганізмів розвиваються на поверхні продукту, особливо, якщо це стосується натуральних оболонок, що використовуються для виготовлення ковбасних виробів. Деякі науковці працювали над розробками, що пов’язані з інгібуючими властивостями екстрактів рослин, дією хітозану тощо, що використовували для покриття полімерних плівок, надаючи їм антимікробних властивостей. Однак недоліком використання полімерних плівок з асептичними властивостями є обмеження їх використання в промислових умовах. Враховуючи, що подовження термінів зберігання варених ковбасних виробів є актуальним питанням, для отримання стабільного та прогнозованого результату було запропоновано поєднати використання багатошарових полімерних матеріалів, призначених для пакування м’ясопродуктів, з наступним проведення короткочасної температурної обробки (пастеризації) готових, запакованих під вакуумом, ковбасних виробів, яке дає можливість пригнічити ріст мікроорганізмів, що присутні на поверхні продукту після первинного теплового оброблення. В процесі досліджень були виготовлені сардельки вищого та першого сортів, запаковані під вакуумом в багатошарові полімерні матеріали (плівки), з подальшим проведенням короткочасної пастеризації. Контрольними зразками слугували аналогічні за складом ковбасні вироби, що були виготовлені за відповідними до технічних умов вимогами і запаковані під вакуумом, але які не піддавались додатковій термічній обробці (пастеризації). Протягом терміну зберігання проводились органолептичні, мікробіологічні, фізико-хімічні дослідження, вимірювались: активність води, вологозв’язуюча здатність, вологоутримуюча здатність, амінокислотний складу продукту, структурно-механічні показники. За результатами досліджень позитивний результат щодо можливості зберігання пастеризовані сардельки як вищого, так і першого сорту показали до 75 доби, тимчасом як аналогічні продукти без повторної термічної обробки не відповідали вимогам нормативно-технологічної документації вже на 35-ту добу зберігання. В результаті проведених робіт розроблені рекомендації щодо збільшення термінів зберігання пастеризованих варених ковбасних виробів до 60 діб, з урахуванням коефіцієнту запасу, при використанні комплексу заходів за повторної теплової обробки (пастеризації), що сприяють отриманню якісного та стабільного за показниками безпеки продукту тривалого терміну зберігання без застосування консервуючих речовин хімічного походження.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Воробьев, Виктор Иванович, and Елена Владимировна Нижникова. "ИСПОЛЬЗОВАНИЕ РЫБЬЕЙ ЧЕШУИ В КОСМЕТИЧЕСКИХ ЦЕЛЯХ." KSTU News, no. 59 (January 11, 2020): 132–40. http://dx.doi.org/10.46845/1997-3071-2020-59-132-140.

Full text
Abstract:
Предложены два способа переработки покровных тканей гидробионтов (рыбья чешуя, кожа с чешуей), позволяющие получить продукцию различного назначения, в том числе косметический скраб из чешуи рыб, имеющий привлека-тельный внешний вид, естественную гамму оттенков цвета и запах природного происхождения (без рыбного запаха). Сущность обоих способов заключается в предварительной очистке чешуи от различных примесей органического проис-хождения с последующей ее термической обработкой в жидкости при 85–100 0С. В качестве последней используются овощные, фруктовые, ягодные соки, молочная сыворотка, содержащие различные органические кислоты (яблочную, молочную и т. д.). Термически обработанную чешую отделяют от жидкости, при необходимости смешивают с компонентами растительного происхождения (злаковых, травяных сборов), высушивают, измельчают и фракционируют с получением частиц косметического скраба различной степени дисперсности. Представлены органолептические показатели и химический состав (общий, аминокислотный, тяжелых металлов) образцов сырья (рыбья чешуя) и готовой продукции (косметический скраб). Определено, что в процессе термогидролиза чешуи судака (Sander lucioperca) в жидкости (яблочном соке) происходит снижение массовой доли белка с 40,99 до 30,87 %, кальция – с 21,28 до 17,20 %, фосфора – с 8,60 до 5,40 % при увеличении содержания углеводов до 13,4 % (за счет компонентов сока, перешедших на рыбью чешую в процессе ее термогидролиза). Показано, что с ростом продолжительности термогидролиза рыбьей чешуи уменьшается ее жесткость (истирается пальцами рук) и увеличивается количество более мелких фракций (абразива).
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

О.Ф., Фазуллина, Смирнов С.О., and Королев А.А. "ИССЛЕДОВАНИЕ ПОКАЗАТЕЛЕЙ КАЧЕСТВА МАКАРОННЫХ ИЗДЕЛИЙ ИЗ ПОЛБЫ." Bulletin of KSAU, no. 1 (January 17, 2020): 126–31. http://dx.doi.org/10.36718/1819-4036-2020-1-126-131.

Full text
Abstract:
Цель исследования – разработка рецептур и технологии производства макаронных изделий из нетрадиционных компонентов для диетического профилактического и диетического лечебного питания при избыточном весе или ожирении для расширения ассортимента обогащенных продуктов с пониженной калорийностью. Работа проведена в НИИ пищеконцентратной промышленности и специальной пищевой технологии – филиал ФГБУН «ФИЦ питания, биотехнологии и безопасности пищи» (Московская область). Использовались мука полбяная цельнозерновая (ООО «Гарнец», Россия, по ТУ 9293-014-89751414-11), мука гречневая (ООО «Гарнец», Россия, по ТУ 9293-002-43175543-03), овощные порошки (брокколи, сельдерей) низкотемпературной сушки («GreenFood Organic», Россия), соевая клетчатка (Россия), яичный порошок (Россия), макаронное тесто, макаронные изделия. Отбор проб, определение цвета, формы, вкуса, запаха, сохранности формы сваренных макаронных изделий, количества сухого вещества, перешедшего в варочную воду, производился по ГОСТ 31964-2012 «Изделия макаронные. Правила приемки и методы определения качества». При проведении исследований анализы выполнены в 3-кратной повторности. Результаты выражены в виде средних арифметических значений по стандартным методикам. Изготовлены опытные образцы макаронных изделий типа вермишели на лабораторном макаронном прессе Sandore (модель Sandorina) (Италия). Применили средний тип замеса теста с влажностью 31 %. По органолептическим и физико-химическим показателям, варочным свойствам полученные макаронные изделия отвечают требованиям нормативной документации. Использование нетрадиционного сырья не оказало отрицательного влияния на показатели качества готовых изделий и состояние после варки. Проведенным исследованием доказана возможность выработки макаронной продукции по разработанным рецептурам с хорошим качеством, соответствующим требованиям действующей нормативной документации. Использование в рецептуре нетрадиционного сырья не требует изменений технологического процесса или замены традиционного оборудования, а также позволяет обогатить макаронную продукцию белком, клетчаткой, витаминами, минеральными веществами. Производство макаронных изделий из муки полбы, овощных порошков расширяет ассортимент продуктов диетического лечебного и диетического профилактического питания.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Дабаев, А. И. "НАУЧНОЕ СОПРОВОЖДЕНИЕ ГЕОЛОГИЧЕСКОГО ИЗУЧЕНИЯ НЕДР – ФУНДАМЕНТ КАЧЕСТВЕННОЙ ГЕОЛОГИЧЕСКОЙ ИНФОРМАЦИИ." Neft i gaz, no. 6 (December 30, 2021): 38–58. http://dx.doi.org/10.37878/2708-0080/2021-6.02.

Full text
Abstract:
Главные «драйверы» казахстанской экономики - геологическая отрасль, горно-металлургический и нефтегазовый комплексы. Минерально-сырьевая база РК по количеству и разнообразию ресурсов занимает одно из ведущих мест в мире. Вместе с тем, остро стоит вопрос обеспеченности действующих предприятий разведанными запасами и организации на перспективу новых высокотехнологичных производств готовой продукции по всем видам полезных ископаемых, увязанный с госпрограммой развития регионов на 2020-2025 г. 20-2025 г. В этой связи Лидер нации Н.А. Назарбаев поручил активизировать геологоразведку, критически переосмыслить организацию сырьевых индустрий, стимулировать частные инвестиции и развивать региональную инфраструктуру. Президент К.К. Токаев поручил придать «второе дыхание» моногородам, расширять доступ инвесторов к качественной геологической информации, придать новый импульс развитию науки и комплексному изучению недр. Выполнение поручений руководства страны эффективно на базе синергии «государства - науки - бизнеса» с «целеполаганием главенства результата над процессом». Предложены новые подходы взаимодействия национальных и частных геологоразведочных компаний на принципах государственно-частного партнерства, sharing economy (экономической модели, основанной на коллективном использовании оборудования, услуг, обмене или аренде вместо владения), в мотивации использования космических методов дистанционного зондирования Земли в геологоразведке. тирована приоритетная роль науки в геологическом изучении недр. Проведен анализ современных вызовов и угроз, состояния водных ресурсов в целях обеспечения водной безопасности страны.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Лаврухин, Михаил Александрович, Оксана Сергеевна Руденко, Николай Борисович Кондратьев, Алла Евгеньевна Баженова, and Максим Владимирович Осипов. "Ингибирование липолитической активности в модельных пищевых системах." Хранение и переработка сельхозсырья, no. 2 (October 15, 2021): 75–85. http://dx.doi.org/10.36107/spfp.2021.213.

Full text
Abstract:
Липолитическая порча пищевых изделий часто становится причиной брака готовых кондитерских изделий. Это связано с несколькими основными факторами - использованием глазурей с заменителями масла какао лауринового типа и требованиями к пищевой продукции по увеличению сроков годности. При использовании заменителей масла какао лауринового типа может возникать органолептическая порча в процессе хранения кондитерских изделий, которая выражается в возникновении постороннего запаха, мыльного привкуса, прогорклого вкуса и т.д. Данные явления обусловлены гидролитическими процессами разложения жира, входящего в состав глазированных кондитерских изделий, под воздействием липолитических ферментов. Такие ферменты (КФ 3.1.1.3) обладают субстратной специфичностью по отношению к жирам. Целью работы было исследование возможных путей ингибирования липазы в модельных пищевых системах. Изучено влияние широко используемых в пищевой промышленности органических кислот, студнеобразователей и ионов металлов на липолитическую активность в модельных пищевых системах. Изменение активности липазы из поджелудочной железы свиньи в модельных образцах определяли методом, основанным на окислении индоксилацетата. Подтверждено, что при концентрации лимонной кислоты 0,5 моль/л и более происходит практически полное ингибирование липолитической активности. При использовании концентрации лимонной кислоты 0,15 моль/л выявлено подавление липолитической активности на 10% относительно контрольного образца. Установлено, что агар-агар, а также ионы кальция значительным образом увеличивают липолитическую активность. Полученные результаты способствуют разработке рецептур глазированных кондитерских изделий, содержащих жиры лауринового типа, с пониженным риском липолитической порчи и увеличенным сроком годности.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Запаси готової продукції"

1

Хайло, Інна Ігорівна. "Особливості обліку готової продукції за правилами МСФЗ." Thesis, НТУ "ХПІ", 2016. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/27451.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Білоцерківський, Олександр Борисович. "Використання логістичного методу "швидкого реагування" в ланцюзі поставок." Thesis, Біла К. О, 2010. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/22396.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Ларка, А. М., Микола Іванович Ларка, and Леонід Володимирович Кузьменко. "Управління запасами готової продукції на складі підприємства." Thesis, НТУ "ХПІ", 2011. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/18610.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Токар, Наталія Борисівна, and Ганна Леонідівна Подольська. "Бухгалтерський та податковий облік уцінки запасів." Thesis, НТУ "ХПІ", 2014. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/18552.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Жеребецька, Ю. В. "Облік і аналіз готової продукції та її реалізації (на прикладі ТОВ «ТК Единство»)." Thesis, 2018. http://dspace.oneu.edu.ua/jspui/handle/123456789/7495.

Full text
Abstract:
У роботі розглядаються теоретичні аспекти бухгалтерського обліку, звітності та економічного аналізу готової продукції і її реалізації та розробка рекомендацій щодо їх вдосконалення в сучасних умовах господарювання. Проаналізовано основні особливості бухгалтерського обліку наявності та руху готової продукції, специфіка обліку процесу реалізації готової продукції, розглянуто методику та організацію бухгалтерського обліку та фінансової звітності, зазначено основні удосконалення готової продукції на основі сучасних комп’ютерних технологій Запропоновано шляхи використання результатів аналізу для ефективного управління та оптимізацію розвитку експортної діяльності в Україні.
В работе рассматриваются теоретические аспекты бухгалтерского учета, отчетности и экономического анализа готовой продукции и ее реализации и разработка рекомендаций по их совершенствования в современных условиях хозяйствования. Проанализированы основные особенности бухгалтерского учета наличия и движения готовой продукции, специфика учета процесса реализации готовой продукции, рассмотрен методику и организацию бухгалтерского учета и финансовой отчетности, указаны основные усовершенствования готовой продукции на основе современных компьютерных технологий Предложены пути использования результатов анализа для эффективного управления и оптимизацию развития экспортной деятельности в Украине.
The work deals with the theoretical aspects of accounting, reporting and economic analysis of finished products and its implementation, and developing recommendations for their improvement in modern economic conditions. Author analysis the main features of the accounting of the availability and movement of finished products, the specifics of the accounting process for the implementation of finished products are analyzed, the methodology and organization of accounting and financial reporting are considered, the main improvements of finished products on the basis of modern computer technologiesThe ways of use of the results of analysis for the effective management and optimization of development of export activity in Ukraine are offered.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Лехняк, Вікторія Степанівна, and Lekhniak V. S. "Формування системи обліку та аналізу готової продукції промислових підприємств (на прикладі ТзОВ «Укрполь -2005»)." Master's thesis, 2019. http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/29893.

Full text
Abstract:
Дипломна робота присвячена дослідженню теоретичних підходів до побудови системи обліку, аналізу та аудиту готової продукції на підприємстві. Досліджено економічна сутність поняття готова продукція, обґрунтовано її класифікація та методи оцінки. Розглянуті нормативно-правові підходи до обліку готової продукції. У роботі узагальнено та вдосконалено окремі аспекти методики обліку та аудиту готової продукції підприємства. Розглянуто організаційні аспекти аналізу та аудиту готової продукції. Досліджено напрями та методику внутрішнього аудиту готової продукції. Автором здійснено аналіз динаміки виробництва, асортименту та структури випуску продукції. Висвітлено питання оцінки собівартості та рентабельності готової продукції та на основі здійснених розрахунків внесено пропозиції щодо прийняття управлінських рішень. Вивчено стан охорони праці та використання планів захисту джерел комунально-енергетичних систем на підприємстві
The thesis is devoted to the study of theoretical approaches to the construction of accounting, analysis and audit of finished products at the enterprise. The economic essence of the concept of finished products is investigated, its classification and methods of estimation are substantiated. Regulatory approaches to accounting of finished products are considered. Some aspects of accounting and auditing of finished products of the enterprise are summarized and improved. Organizational aspects of analysis and audit of finished products are considered. The directions and methods of internal audit of finished products are investigated. The author analyzes the dynamics of production, range and structure of production. Issues of cost and profitability of finished products are evaluated and proposals for management decisions are made based on the calculations made. The state of occupational safety and use of plans of protection of sources of communal-energy systems at the enterprise are studied.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Сухоносенко, Інна Ігорівна. "Особливості обліку та аудиту готової продукції рослинництва на ТОВ «БАКАЙ-АГРО»." Магістерська робота, 2021. https://dspace.znu.edu.ua/jspui/handle/12345/5546.

Full text
Abstract:
Сухоносенко І. І. Особливості обліку та аудиту готової продукції рослинництва на ТОВ «БАКАЙ-АГРО» : кваліфікаційна робота магістра спеціальності 071 «Облік і оподаткування» / наук. керівник В. П. Гринь. Запоріжжя : ЗНУ, 2021. 115 с.
UA : Кваліфікаційна робота містить 115 с., 3 розділи, 17 рис., 15 табл., 9 додатків, 82 джерел. Актуальність даної теми зумовлена тим, що більшість підприємств України займається виробництвом продукції, яка є об’єктом бухгалтерського обліку. Об’єкт дослідження  процес обліку та аудиту готової продукції рослинництва на Товариство з обмеженою відповідальністю «БАКАЙ-АГРО» Запорізького району Запорізької області. Метою є узагальнення та поглиблене вивчення теоретичних, методологічних і організаційних основ обліку та аудиту готової продукції рослинництва, а також розробка обґрунтованих пропозицій щодо їх вдосконалення. Методи дослідження: системний підхід до вивчення економічних явищ і процесів. Під час виконання дослідження використано загальнонаукові методи пізнання: методи порівняння, методи індукції та дедукції, розрахунково-аналітичний, графічний методи, а також методи моделювання. Досліджені питання сутності готової продукції рослинництва та її вплив на результати діяльності підприємства. Проведений аналіз господарської діяльності підприємства, що досліджується. Подані рекомендації щодо вдосконалення обліку і аудиту готової рослинництва. Отримані результати можуть бути використані у практичній діяльності підприємства.
EN : Qualifying work contains 115 pр., 3 sections, 17 fig, 15 tab., 9 annex, 82 references. Тhe urgency of this topic is due to the fact that most enterprises in Ukraine are engaged in the production of products that are the subject of accounting. The object of study the process of accounting and auditing of finished products of crop production on the BAKAY-AGRO Limited Liability Company, Zaporizhia district of Zaporizhzhya region. The aim is to synthesize and indepth study of theoretical, methodological and organizational foundations of accounting and auditing of finished crop production, as well as the development of substantiated proposals for their improvement. Methods of research: a systematic approach to the study of economic phenomena and processes. In the course of the research the general scientific methods of cognition were used: methods of comparison, methods of induction and deduction, calculation-analytical, graphical methods, as well as methods of modeling. The research question of the essence of the finished crop products and its impact on the company`s operations. The analysis of the activity of the investigated enterprises. Recommendations on improvement of accounting and audit of finished crop production are given. The obtained results can be used in practical activities of the enterprise.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Градобік, Анастасія Олексіївна. "Удосконалення обліку та аудиту запасів на ТОВ «ЗЗКМ»." Магістерська робота, 2020. https://dspace.znu.edu.ua/jspui/handle/12345/4957.

Full text
Abstract:
Градобік А. О. Удосконалення обліку та аудиту запасів на ТОВ «ЗЗКМ» : кваліфікаційна робота магістра спеціальності 071 «Облік і оподаткування» / наук. керівник Т. О. Меліхова. Запоріжжя : ЗНУ, 2020. 131 с.
UA : Досліджено методологічні основи обліку та аудиту запасів. Показано облік запасів на ТОВ «ЗЗКМ». Проаналізовано фінансово-економічний стан ТОВ «ЗЗКМ». Проведено аудит запасів на ТОВ «ЗЗКМ». Надані шляхи удосконалення обліку запасів на ТОВ «ЗЗКМ». Надані шляхи удосконалення аудиту запасів на ТОВ «ЗЗКМ».
EN : Qualification work for higher master's degree in specialty 071 - Accounting and taxation, scientific supervisor T.O. Melikhova. Zaporizhzhia National University. Engineering Research Institute, Department of Accounting, Analysis, Taxation and Audit, 2020.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Муравьев, А. Е., and A. E. Muravyev. "Политика управления оборотным капиталом предприятия : магистерская диссертация." Master's thesis, 2017. http://hdl.handle.net/10995/53755.

Full text
Abstract:
Выпускная квалификационная работа (магистерская диссертация) посвящена оценке эффективности политики управления оборотным капиталом предприятия. Необходимость научного исследования заключается в выработке наиболее рациональной политики управления оборотным капиталом и разработке мер по повышению эффективности использования оборотных активов на предприятиях оптовой торговли. Актуальность работы обусловлена тем, что ограниченность в оборотных средствах и неэффективное управление ими, приводит к снижению ликвидности и платежеспособности предприятия, сокращению его прибыльности. И, в конечном итоге, влияет на финансовую устойчивость фирмы.
Final qualification work (master thesis) on the assessment of the effectiveness of policies of working capital management of the enterprise. The need for research is to formulate the most rational policy of working capital management and the development of measures on increase of efficiency of use of circulating assets at the enterprises of wholesale trade. The relevance of the work due to the fact that limited working capital and inefficient management, reduce liquidity and solvency of the company, reducing its profitability. And, ultimately, affect the financial stability of the company.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Conference papers on the topic "Запаси готової продукції"

1

Zinovieva, P. A., O. A. Pecherskaya, and E. A. Makarieva. "ROLE OF TRANSPORT IN THE FURNITURE INDUSTRY." In All-Russian Scientific Conference, dedicated to the 90th anniversary of the Voronezh State Forestry University named after G.F. Morozov. Знание-М, 2020. http://dx.doi.org/10.38006/907345-73-7.2020.81.86.

Full text
Abstract:
Мебельная промышленность является одной из наиболее конкурентных сфер деятельности. В данной статье анализируется необходимость правильной организации складирования, хранения и особенно перемещения полуфабрикатов, готовой продукции или запасов в предпринимательских структурах, занимающихся производством мебели. Это обусловлено прямым влиянием на качество продукции и размер потерь. При некорректной организации и недостаточной механизации погрузочно-разгрузочных и складских работ значительно увеличивается доля ручного труда в хозяйствующем субъекте, что влечет за собой увеличение количества рабочих и уменьшение их производительности. В статье приводится сравнительная характеристика некоторых видов внутрицехового транспорта, основанная на их преимуществах и недостатках. Описана необходимость применения комплексного подхода для организации внутрицехового транспорта при производстве мебели. В результате сделан вывод о необходимости выбора вида и типизации транспортных средств, создания планов транспортных маршрутов и проектирования транспортных операций.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography