Academic literature on the topic 'Заборгованість кредиторська'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Заборгованість кредиторська.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Заборгованість кредиторська"

1

Kovshun, N. E., N. V. Hural, and O. O. Kliukha. "МОДЕЛЮВАННЯ ПОКАЗНИКІВ ФІНАНСОВО-ЕКОНОМІЧНОЇ БЕЗПЕКИ." Bulletin National University of Water and Environmental Engineering 4, no. 84 (July 24, 2019): 75. http://dx.doi.org/10.31713/ve420188.

Full text
Abstract:
У статті розглядається проблема аналізу та виявлення факторів, які впливають на діяльність підприємства в сучасних складних умовах. Було проаналізовано фінансову звітність підприємства та виокремлено параметри, які мають суттєвий вплив на його нерозподілений прибуток, на основі цього розроблено багатофакторну модель прибутку. Було побудовано кореляційну матрицю, що складається з парних лінійних коефіцієнтів кореляції для наступних параметрів: основні засоби, запаси, дебіторська заборгованість, кредиторська заборгованість за товари, роботи, послуги, кредиторська заборгованість за розрахунками з бюджетом, інші поточні зобов’язання, кредиторська заборгованість та поточні зобов’язання загалом, собівартість реалізованої продукції, адміністративні витрати, витрати на збут, матеріальні витрати, витрати на оплату праці, відрахування на соціальні заходи, амортизація та інші операційні витрати. Встановлено залежність прибутку від обсягу запасів і поточних зобов’язань та забезпечень. Для підтвердження гіпотези про адекватність моделі було проведено дисперсійний аналіз за методом найменших квадратів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Новицика, Н. В. "Теоретичні аспекти понять "дебіторська заборгованість" і "кредиторська заборгованість"." Актуальні проблеми економіки, no. 2 (128) (2012): 286–90.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Проскуріна, Н. М., І. М. Дашко, С. А. Файзулліна, and А. Ю. Кузьменко. "УДОСКОНАЛЕННЯ ОБЛІКУ ТА КОНТРОЛЮ РОЗРАХУНКІВ З ПОСТАЧАЛЬНИКАМИ ТА ПІДРЯДНИКАМИ ЗА СУЧАСНИХ УМОВ ГОСПОДАРЮВАННЯ." Visnik Zaporiz'kogo nacional'nogo universitetu. Ekonomicni nauki, no. 2 (50) (August 12, 2021): 39–43. http://dx.doi.org/10.26661/2414-0287-2021-2-50-07.

Full text
Abstract:
У статті досліджено питання економічної суті понять зобов'язання, креди- торська заборгованість, кредитори, заборгованість, розрахунки, обліку опе- рацій з постачальниками і підрядниками на окремих субрахунках і вико- ристання аналітичних таблиць обліку кредиторської заборгованості перед постачальниками і підрядниками для підвищення управління та контролю за здійсненими операціями підприємства. На сьогодні немає єдності погля- дів щодо економічної суті даних понять, загальноекономічної та бухгалтер- ської термінології, питань організації обліку та контролю за розрахунками ефективно організований облік розрахунків з постачальниками і підрядни- ками здійснюють неабиякий вплив на фінансовий стан підприємства. Розгля- нуто доцільність використовувати в робочому плані рахунків підприємства позабалансові рахунки, а саме рахунок 010 «Кредиторська заборгованість» та його субрахунки. які дозволять контролювати кредиторську заборгованість за конкретним договором, термін сплати якої ще не настав та прострочену заборгованість з вітчизняними та іноземними кредиторами, не допускати прострочення чи порушення термінів її сплати, тим самим покращуючи лік- відність та платоспроможність підприємства; введення субрахунків другого порядку рахунку 63 «Розрахунки з постачальниками та підрядниками», які допомагають оперативно оцінювати стан товарної кредиторської заборго- ваності в цілому та за кожним постачальником і підрядником і договором. Для вдосконалення ведення обліку розрахунків з постачальниками запропо- новано ввести аналітичний документ «Реєстр документів до сплати». Важ- ливими питаннями системи управління в обліку розрахунків з постачаль- никами на підприємстві є раціональний вибір партнерів щодо постачання необхідних обсягів ТМЦ та оптимізація розрахунків за них, тому доцільно враховувати систему критерії вибору постачальників (якість, надійність, комплектність та інші) за допомогою моделі вибору постачальників, осно- вою якої є базах даних: потреба; комерційні пропозиції; контракти; вико- нання контрактів, що реалізується за допомогою спеціального програмного інтерфейсу «Налагодження баз даних», який надає можливості: змінювати структуру баз даних; виділяти записи з них; змінювати місцезнаходження баз даних на диску; виконувати запити до баз даних; обирати тип доступу до баз даних. Така інформація може бути використана для управління підприєм- ством та для аналізу товарної кредиторської заборгованості на підприємстві.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Круковська, О. В. "ОСОБЛИВОСТІ ОБЛІКУ РОЗРАХУНКІВ ІЗ ПОСТАЧАЛЬНИКАМИ, ПІДРЯДНИКАМИ ТА КРЕДИТОРСЬКОЇ ЗАБОРГОВАНОСТІ АГРАРНИХ ПІДПРИЄМС." Таврійський науковий вісник. Серія: Економіка, no. 5 (February 26, 2021): 123–30. http://dx.doi.org/10.32851/2708-0366/2021.5.15.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто місце розрахунків із постачальниками й підрядниками у діяльності підприємств, у т. ч. аграрних, зокрема у наявності кредиторської заборгованості та управління нею. Виявлено чинники, які спричиняють її мимовільне приховування через недосконалість в обліку та аналізі, порушення платіжної дисципліни, погіршення ділової репутації та збитки. Установлено, що одним із найбільш поширених видів поточних зобов’язань є саме розрахунки з постачальниками та підрядниками підприємства або кредиторська заборгованість за товари, роботи, послуги. Наведено найбільш типові приклади таких ситуацій та їхні наслідки. Виявлено, що в умовах прискорення всіх процесів господарської діяльності, з одного боку, і наявності інфляції – з іншого, ліберальної валютної політики значення та роль своєчасних розрахунків із постачальниками і підрядниками по кредиторській заборгованості зростають, як і їх правильний та своєчасний облік для потреб управління. Обґрунтовано пропозиції щодо обліку розрахунків та кредиторської заборгованості, спрямовані на вдосконалення управління ними.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Непран, А. В. "Кредиторська заборгованість нефінансових корпорацій: стан та структурні характеристики." Вісник Дніпропетровської державної фінансової академії. Економічні науки, no. 1 (31) (2014): 170–77.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Гуйван, Петро Дмитрович. "ПУБЛІЧНО-ПРАВОВІ Й ПРИВАТНОПРАВОВІ АСПЕКТИ ІНСТИТУТУ ПОЗОВНОЇ ДАВНОСТІ." Дніпровський науковий часопис публічного управління, психології, права, no. 3 (November 12, 2021): 59–63. http://dx.doi.org/10.51547/ppp.dp.ua/2021.3.10.

Full text
Abstract:
Стаття присвячена науковому дослідженню актуального питання про відмінності й спільні риси такого мате- ріально-правового інституту, як позовна давність у відносинах, що регулюються нормами приватного (цивільного) й публічного (податкового) права. Зроблений порівняльний аналіз юридичних механізмів, які опосередковують порядок і момент виникнення в особи права на позов, і часу виникнення та відбиття в податковому обліку дебіторської (кре- диторської) заборгованості. Установлено, що дати виникнення обліковуваної підприємством заборгованості й дати початку перебігу позовної давності не збігаються, не збігаються також між собою і встановлені податковим зако- нодавством терміни виникнення дебіторської та кредиторської заборгованостей: в основу обліку дебіторської (кре- диторської) заборгованості в податковому законодавстві покладено момент фактичного виконання обов’язку, в той час, як перебіг позовної давності пов’язаний із моментом порушення права. Також з’ясоване питання про сутнісну від- мінність таких правових явищ, як сплив позовної давності й визнання заборгованості безнадійною. Установлено, що позовна давність визначає лише час для звернення до суду з вимогою про примусове виконання боржником охоронного обов’язку, вона не впливає на фізичне погашення зобов’язання, просто у випадку пропуску давнісного строку обов’язок вже не може бути виконаним за допомогою державного юрисдикційного органу. Якщо він не виконується добровіль- но, може йтися про незаконне збагачення боржника, отже, від моменту спливу позовної давності в нього виникнуть додаткові податкові обов’язки: коли кредиторська заборгованість за отриманий, але не сплачений товар стане без- надійною, з податкового боку вона трансформується в безповоротну фінансову допомогу. Отже, можна зробити висновок про те, що помилковим є припущення, за яким строки, запроваджені законодавцем у податковому праві, визначають темпоральні кордони існування суб’єктивних прав та обов’язків суб’єктів підприємницької діяльності.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Шкріба, К. В., О. М. Саф’яник, and О. С. Воронко. "АНАЛІЗ ДЕБІТОРСЬКОЇ І КРЕДИТОРСЬКОЇ ЗАБОРГОВАНОСТІ В СИСТЕМІ УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВОМ." Herald of Lviv University of Trade and Economics Economic sciences, no. 60 (July 3, 2020): 106–10. http://dx.doi.org/10.36477/2522-1205-2020-60-17.

Full text
Abstract:
В результаті ділових відносин, у які вступають суб’єкти господарювання у процесі своєї діяль-ності, можуть виникати взаємні грошові та матеріальні зобов’язання, що поділяються на дебіторську і кре-диторську заборгованості. Одним із важливих завдань в умовах виникнення неплатежів є систематичне про-ведення аналізу та управління дебіторською і кредиторською заборгованістю. Метою статті є розкриття економічної сутності дебіторської та кредиторської заборгованості підприємства, розгляд сучасних методів їх аналізу, визначення основних недоліків і проблем в управлінні цими заборгованостями й пошук шляхів їх вирі-шення. У статті розглянуто змістовні характеристики дебіторської та кредиторської заборгованості. В умовах інфляції дебіторську заборгованість визначено як джерело кредитування діяльності покупців на дуже вигідній основі (безвідсотковий кредит) і акцентовано на потребі застосування ефективних управлінських дій, спрямованих на регулювання її величини. Досліджено основні елементи методики аналізу дебіторської і креди-торської заборгованості підприємства. Розглянуто фактори, які впливають на величину дебіторської і кре-диторської заборгованості. Визначено заходи, що сприяють прискоренню погашення дебіторської заборгова-ності (попереднє вивчення фінансового стану дебітора, своєчасне і правильне документальне оформлення, використання сучасних і ефективних форм розрахунків). Методи управління дебіторською заборгованістю запропоновано класифікувати за певними групами: юридичні, економічні, психологічні, фізичні. Узагальнено систему показників, з допомогою яких можна оцінити стан дебіторської і кредиторської заборгованості під-приємства. Обґрунтовано шляхи вирішення проблем щодо повернення боргів підприємству. Доведено, що аналіз стану дебіторської і кредиторської заборгованості в системі управління підприємством передбачає врахуван-ня зовнішніх і внутрішніх факторів, кількісних і якісних показників, визначення середньої величини заборговано-сті, її частки у загальній сумі активів і пасивів підприємства, оцінювання заборгованості за строками пога-шення, виявлення ризиків і загроз щодо неповернення. Перспективним напрямком досліджень є вивчення і викори-стання передового світового досвіду щодо методики аналізу та управління дебіторською і кредиторською заборго-ваністю суб’єктів господарювання.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Tomchuk, O. F. "АНАЛІТИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ УПРАВЛІННЯ КРЕДИТОРСЬКОЮ ЗАБОРГОВАНІСТЮ ПІДПРИЄМСТВА." Scientific Messenger of LNU of Veterinary Medicine and Biotechnologies 18, no. 2 (September 6, 2016): 160–64. http://dx.doi.org/10.15421/nvlvet6931.

Full text
Abstract:
Обґрунтовано необхідність аналітичного забезпечення управління кредиторською заборгованістю підприємства, оскільки розвиток ринкових відносин підвищує відповідальність і самостійність підприємств у виробленні і ухваленні управлінських рішень після забезпечення ефективності розрахунків з кредиторами. Збільшення або зниження кредиторської заборгованості приводять до зміни фінансового становища підприємства. Визначено основні інформаційні потреби менеджменту щодо заборгованості. Зазначено, що ефективність управління заборгованістю значно залежить від якості його інформаційного забезпечення, яке, своєю чергою, ґрунтується насамперед на аналізі наявної інформаційної бази щодо заборгованості підприємства. Досліджено методику аналізу заборгованості з метою інформаційного забезпечення управління нею, а саме: загальний обсяг кредиторської заборгованості, його динаміка; склад кредиторської заборгованості по окремих видах, за строками утворення; якість кредиторської заборгованості, що є одним із показників кредитного рейтингу і ділового іміджу підприємства; співвідношення дебіторської та кредиторської заборгованостей підприємства та показників їх оборотності. Оптимальним станом є рівність вказаних сум заборгованостей. Внесено пропозиції щодо покращення аналітичного забезпечення управління кредиторської заборгованості підприємства.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Zhukova, Julia, and Marina Volyk. "СТВОРЕННЯ РЕЗЕРВУ ПО СУМНІВНИХ БОРГАХ ЯК ЕЛЕМЕНТ УПРАВЛІННЯ ДЕБІТОРСЬКОЇ ЗАБОРГОВАНІСТЮ." Європейський науковий журнал Економічних та Фінансових інновацій, no. 1 (October 25, 2018): 51–57. http://dx.doi.org/10.32750/2018-0106.

Full text
Abstract:
У роботі висвітлені теоретичні та методичні аспекти управління дебіторською заборгованістю організації на основі створення резерву по сумнівних боргах. Розглянуто методи розрахункової суми резерву сумнівних боргів. Охарактеризовані відмінності між бухгалтерським і податковим обліком резервів за сумнівною заборгованістю. Нестабільність та недостатня визначеність розвитку економіки України, міжнародна фінансова криза збільшують проблеми, що склалися у системі відносин між суб’єктами господарювання щодо комерційного кредитування. Незважаючи на деяке подолання кризи неплатежів, розміри дебіторської та кредиторської заборгованостей підприємств залишаються значними та набагато перевищують їх розміри в країнах з цивілізованими ринковими відносинами. Дебіторська заборгованість є невід'ємним елементом збутової діяльності будь-якого підприємства. Занадто висока частка дебіторської заборгованості в загальній структурі активів знижує ліквідність і фінансову стійкість підприємства і підвищує ризик фінансових втрат компанії. Розумне ж використання комерційного кредиту сприяє зростанню продажів, збільшення частки ринку і, як наслідок, позитивно впливає на фінансові результати компанії. Виявлено що сучасна система управління дебіторською заборгованістю повинна включати всю сукупність методів аналізу, контролю і оцінки дебіторської заборгованості. Разом з тим, управління дебіторською заборгованістю - це робота з джерелами виникнення простроченої заборгованості та постійна робота з контрагентами, що включає не тільки формування кредитної політики підприємства та організацію договірної роботи, а й управління борговими зобов'язаннями. Доведено що деякі об'єкти обліку безпосередньо не впливають на фінансовий стан підприємства, його виробничі або торгові результати, не змінюють кількості грошей в касі чи на рахунку. Однак вони мають своє відображення в бухгалтерському обліку підприємства. Одним з таких об'єктів обліку є резерв сумнівних боргів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Slobodіanіuk, O. V., M. S. Yakobchuk, and N. S. Kovtunova. "УПРАВЛІННЯ ОБОРОТНИМИ АКТИВАМИ ДЛЯ ЕФЕКТИВНОЇ РОБОТИ ПІДПРИЄМСТВА." Bulletin National University of Water and Environmental Engineering 1, no. 81 (April 26, 2018): 225. http://dx.doi.org/10.31713/ve1201823.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Заборгованість кредиторська"

1

Мелень, Олена Валентинівна, and Є. О. Голик. "Дебіторська заборгованість: актуальні питання організації обліку заборгованості." Thesis, НТУ "ХПІ", 2016. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/25923.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Якушко, Н. С. "Сутність розрахунків за дебіторсько-кредиторською заборгованістю." Thesis, НТУ "ХПІ", 2016. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/27768.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Ткаченко, Т. В. "Організація і методика обліку та аудиту розрахунків з постачальниками і підрядниками." Master's thesis, Сумський державний університет, 2018. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/68941.

Full text
Abstract:
У роботі розкриті теоретичні та практичні аспекти розвитку обліку та аудиту розрахунків з постачальниками і підрядниками, проведена оцінка стану організації обліку розрахунків з постачальниками та підрядниками на підприємстві, а також проведення аудиту. Основною метою цього дослідження є розробка рекомендації щодо поліпшення обліку і аудиту розрахунків з постачальниками і підрядниками.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Мокринська, Зоряна Володимирівна, and Ганна Олександрівна Годунова. "Деякі аспекти обліку розрахунків з постачальниками та підрядниками." Thesis, Національний авіаційний університет, 2021. https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/54598.

Full text
Abstract:
1. Про затвердження Національного положення (стандарту) бухгалтерського обліку 13 «Фінансові інструменти»: Наказ Міністерства фінансів України від 30.11.2001 р. № 559. URL: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z1050-01#Text (дата звернення: 13.11.2021). 2. Міжнародний стандарт фінансової звітності 9 «Фінансові інструменти». URL: https://mof.gov.ua/storage/files/IFRS_9_Ukrainian-compressed.pdf(дата звернення: 13.11.2021). 3. Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку в державному секторі 134 «Фінансові інструменти»: Наказ Міністерства фінансів України від 18.05.2012 р. № 568. URL: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0902-12#Text (дата звернення: 13.11.2021).
У тезі зазначено основні фактори, які визначають розрахунки з постачальниками та підрядниками. Досліджено проблемні питання оцінки кредиторської заборгованості та визначено її вплив на звітність підприємства.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Коротенко, В. О. "Управління дебіторською заборгованістю підприємства." Master's thesis, Сумський державний університет, 2018. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/71129.

Full text
Abstract:
У роботі досліджено поняття розвиток теоретичних і практичних основ управління дебіторською заборгованостю, з’ясування сучасного стану дебіторської заборгованості в ПАТ «Полтавський турбомеханічний завод» та розробка шляхів оптимізації управління дебіторською заборгованістю. Сформовано систему оцінки оптимального стану дебіторської заборгованості та її ефективного керування. Надано характеристику загальної діяльності ПАТ «ПТМЗ», проаналізовано стан дебіторської та кредиторської заборгованостей та проведена оцінка ефективності їх управління. Запропоновано шляхи оптимізації кредиторської та дебіторської заборгованості через розрахунок основних показників дебіторської заборгованості.
The paper examines the concept of the development of theoretical and practical bases for managing receivables, the clarification of the current status of accounts receivable at PJSC "Poltava turbomechanical plant" and the development of ways to optimize the management of accounts receivable. The system of estimating the optimum state of receivables and its effective management is formed. The characteristic of general activity is given PTMM, analyzes the status of accounts receivable and accounts payable and evaluates the effectiveness of their management. The ways of optimization of payables and receivables through the calculation of basic indicators of receivables are offered.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Топоркова, Олена Анатоліївна, and Юлія Андріївна Касянюк. "Вплив карантинних обмежень на стан залізничної галузі." Thesis, Національний авіаційний університет, 2021. https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/54658.

Full text
Abstract:
1. Державна служба статистики України. URL: http://www.ukrstat.gov.ua 2. Інтегрований звіт АТ «Укрзалізниця» за 2017-200 роки. URL: https://www.uz.gov.ua/about/investors/
Розглянуто тенденції зміни обсягів перевезення пасажирів та вантажів залізничним транспортом України. Акцентовано увагу на необхідності оптимізації управління фінансами залізничної галузі, особливо в умовах карантинних обмежень.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Громова, О. О. "Облік, контроль та аналіз дебіторської та кредиторської заборгованості (на прикладі КП «Теплопостачання міста Одеси»)." Thesis, Одеський національний економічний університет, 2021. http://local.lib/diploma/Gromova.pdf.

Full text
Abstract:
Доступ до роботи тільки на території бібліотеки ОНЕУ, для переходу натисніть на посилання нижче
У роботі розглядаються теоретичні аспекти поняття дебіторської та кредиторської заборгованості та їх класифікація. Наведені основні відмінності обліку розрахунків з контрагентами за національними та міжнародними стандартами. Проаналізовано фінансовий стан досліджуваного підприємства та динаміку, структуру і рух дебіторської та кредиторської заборгованості. Проведено контроль на КП «Теплопостачання міста Одеси» та наведені основні положення при проведені інвентаризації розрахунків з контрагентами. Запропоновано шляхи поліпшення діючого обліку дебіторської та кредиторської заборгованості на КП «Теплопостачання міста Одеси». Визначені основні проблеми організації діяльності підприємства та надані рекомендації по вирішенню цих недоліків.
The paper considers the theoretical aspects of the concept of receivables and payables and their classification. The main differences of accounting settlements with counterparties according to national and international standards are given. The financial condition of the researched enterprise and the dynamics, structure and movement of receivables and payables are analyzed. The control on KP "Teplopostachannya of the city of Odessa" is carried out and the basic provisions at carrying out inventory of calculations with contractors are resulted. Ways to improve the current accounting of receivables and payables at KP " Teplopostachannya of the city of Odessa" are proposed. The basic problems of the organization of activity of the enterprise are defined and recommendations on the decision of these lacks are given.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Тарануха, І. Ю. "Підходи до визначення проблемної кредиторської заборгованості." Thesis, Українська академія банківської справи Національного банку України, 2011. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/62243.

Full text
Abstract:
Якість банківських активів, і насамперед кредитів – один з найважливіших індикаторів стану банківського сектору та економіки в цілому. За станом на 01.09.2011 обсяг проблемних кредитів зріс до 83,1 млрд. грн., що у відносному вираженні становить 10,3 % від загальної суми виданих кредитів. Однак, на думку аналітиків, ці дані прийнято вважати заниженими.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Стригуль, Лариса Станіславівна, Р. В. Рагулін, and В. В. Мартинова. "Дослідження сучасного стану проблем визначення та оцінки рівня платоспроможності підприємства." Thesis, НТУ "ХПІ", 2016. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/27608.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Тєшева, Лариса Василівна, and Вікторія Сергіївна Дробітько. "Бренд-орієнтоване управління кредитоспроможністю підприємства." Thesis, Національний авіаційний університет, 2021. https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/54600.

Full text
Abstract:
1. Ковальчук Н. О., Паскар М. О. Удосконалення методик оцінки рівня кредитоспроможності вітчизняних підприємств. Науковий вісник Херсонського державного університету. 2015. № 11. С. 91-94. 2. Кунцевич В.О. Підходи до оцінки кредитоспроможності підприємства. Актуальні проблеми економіки: наук, економ, журнал. 2013. №1. С. 68-75. 3. Мікуліна М.О. Кредитоспроможність сільськогосподарського підприємства та методичні засади її визначення. Вісник УАБС. 2013. №2 (15). С. 103-107.
Кредитоспроможність входить до складу платоспроможності підприємства, тому управління кредитоспроможністю можна проводити через підвищення платоспроможності підприємства. Тому для початку слід визначитися з платоспроможністю та при необхідності з можливістю її покращення.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Conference papers on the topic "Заборгованість кредиторська"

1

Ковальова, О. М. "ОБЛІКОВО-АНАЛІТИЧНІ АСПЕКТИ УПРАВЛІННЯ КРЕДИТОРСЬКОЮ ЗАБОРГОВАНІСТЮ У РОЗРІЗІ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ НА МІКРОРІВНІ." In Economic security: state, cluster, enterprise. Publishing House “Baltija Publishing”, 2021. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-26-187-9-9.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography