Academic literature on the topic 'Журі'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Журі.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Журі"

1

Стенін, Сергій Олександрович. "Метод незалежної статистичної перевірки узгодженої роботи експертної комісії." Адаптивні системи автоматичного управління 2, no. 21 (November 22, 2012): 100–103. http://dx.doi.org/10.20535/1560-8956.21.2012.30687.

Full text
Abstract:
Крім традиційних сфер, а саме мистецтва, культури, спорту і освіти, так звані "журі" активно використовуються в даний час і в інших сферах діяльності людини. Так, для наукових установ і виробничих підприємств важливу роль в підборі кваліфікованих кадрів відіграють групи експертів, що формуються зі складу досвідчених фахівців. Саме вони з достатнім ступенем точності можуть встановити ступінь підготовки того чи іншого фахівця для роботи в конкретній сфері діяльності.Експертні оцінки ступеня підготовки фахівців можуть вважатись досить надійними тільки за умови гарної узгодженності тестових оцінок членів експертної комісії.У цій статті пропонується метод перевірки узгодженості думок експертної комісії, заснований на критеріях Брандта-Снедекора і Фішера.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Овчінніков, Антон. "МИСТЕЦЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ ЯК ІНСТРУМЕНТ РОЗВИТКУ ТАНЦЮВАЛЬНОЇ СПІЛЬНОТИ: ПРОБЛЕМНІ ПИТАННЯ." Молодий вчений, no. 4 (92) (April 30, 2021): 150–55. http://dx.doi.org/10.32839/2304-5809/2021-4-92-32.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто та проаналізовано загальні тенденції організації та проведення фестивалів танцю в Україні в період з набуття Незалежності у 1991 році до сьогодення. Автор дослідив наукові статті та звіти українських та іноземних дослідників щодо культурної та мистецької складової мистецьких хореографічних фестивалів, аспектів їх організації та проведення. Автором з'ясовано та окреслено причини підвищення інтересу до занять танцем та хореографією серед різних вікових категорій населення України протягом двох останніх десятирічь. Танець є частиною традиційною культури в Україні і через це кількість танцювальних шкіл, кафедр хореографії та танцювальних гуртків постійно зростає. Нові телевізійні шоу, що мають у своїй складовій хореографічні виступи та змагання привертають увагу і викликають інтерес нової аудиторії. Автором доведено, що низька якість рівня фестивалів танцю та їх орієнтація лише на отримання прибутку є однією з причин стагнації розвитку незалежних професійних танцювальних компаній. Запропоновано критерії для аналізу хореографічних фестивалів за якими їх можна умовно розділити на «професійні» та «аматорські». В процесі дослідження приділено увагу наявності експертної ради або журі, освітньої та нетворкінгової складової, технічному забезпеченню та спроможності виконати технічний райдер учасників. На прикладі найбільших українських фестивалів розглянуто глядацькі аудиторії фестивалів а також наявність та ефективність комунікаційних стратегіїй, що впливають на відвідуваність. Автором проаналізовано причини загального зниження виконавського та хореографічного рівня учасників більшості регіональних фестивалів. Зазначено, що відсутність експертних рад та фахового професійного журі, що здійснює відбір учасників сприятиме зниженню цього рівня. За наведеними критеріями досліджено спроможність фестивалів формувати професійну спільноту та впливати на її сталість, в тому числі мотивувати учасників фестивалів до творчої діяльності, одержання професійної освіти та професіоналізації. Зроблено висноски щодо перспективи розвитку професійних танцювальних компаній у сучасних умовах. Особливо відзначено роль фестивалю сучасного танцювального театру Zelyonka FEST у сприянні розвитку спільноти.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Vitynskyi, P. B., R. O. Tkachenko, and I. V. Izonin. "Ансамбль нейромереж GRNN на підставі зміщених поверхонь відгуку для задач електронної комерції." Scientific Bulletin of UNFU 29, no. 9 (December 26, 2019): 142–46. http://dx.doi.org/10.36930/40290925.

Full text
Abstract:
Розв'язок задач електронної комерції, які здебільшого характеризуються нелінійними поверхнями відгуку, є важливим завданням. Застосування сучасних засобів обчислювального інтелекту не завжди є доречним зважаючи на складність реалізації процедур навчання і налагодження. Неітеративні засоби та нейронні мережі без навчання також не забезпечують задовільної точності результату. З огляду на це у роботі описано новий ансамбль на підставі нейронних мереж узагальненої регресії. Основна ідея розробленого ансамблю полягає в лінеаризації поверхні відгуку, що задається даними наявної вибірки. Для цього отримана за допомогою мережі GRNN поверхня подається на вхід лінійної нейроподібної структури. Така комбінація забезпечує підвищення точності роботи ансамблю під час розв'язання поставленої задачі. Описаний ансамбль застосовано для розв'язання задачі прогнозування ціни на вживані автомобілі. Експериментальним способом підібрано оптимальні параметри його роботи. Шляхом порівняння із відомими методами встановлено найвищу точність його роботи. Результати експериментальних досліджень порівняно з теоретичними оцінками на підставі висновків теореми Кондорсе про журі присяжних. Розроблений ансамбль нейронних мереж узагальненої регресії на підставі зміщення поверхонь відгуку та з додатковим використанням нейроподібних структур Моделі послідовних геометричних перетворень варто застосовувати під час розв'язання різноманітних задач електронної комерції підвищеної точності.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

авторів, Колектив. "Конкурс інноваційних розробок «Сходи в Майбутнє: відзнака молодих науковців у сфері охорони здоров’я та фармацевтики»." Pharmacology and Drug Toxicology 13, no. 3 (October 22, 2019): 220–21. http://dx.doi.org/10.33250/10.33250/vol13iss3pp220-221.

Full text
Abstract:
30 травня 2019 року в Києві в Жовтневому Палаці відбувся фінал Конкурсу інноваційних розробок «Сходи в Майбутнє: відзнака молодих науковців у сфері охорони здоров’я та фармацевтики», організаторами якого виступили Громадська спілка «Центр інновацій «Сходи у Майбутнє» і Національна академія медичних наук України. У Конкурсі взяли участь проєкти за темами, що спрямовані на вивчення механізмів розвитку фармакорезистентності, у тому числі до антибіотиків, та її подолання в лікуванні соціально небезпечних хвороб, зокрема, ВІЛ, туберкульозу тощо, а також на розробку препаратів для лікування вірусних інфекцій з використанням наступних технологій: – Біотехнологія (Biotechnology); – Нанотехнологія (Nanotechnology); – Генна інженерія (Gene engineering); – Нові молекули і фармкомпозиції (New molecules and pharmaceutical compositions). Після попереднього відбору проєктів, що відповідали вимогам: інноваційність, можливість технологічної реалізації, інвестиційна привабливість і висока ймовірність впровадження в практику охорони здоров’я, їхні автори та проєктні команди були запрошені до участі в освітній програмі Конкурсу, що мала на меті навчання бізнес­плануванню, підготовці презентацій для потенційних інвесторів, маркетинговим навичкам, взаємодії зі стратегічними партнерами та інвесторами тощо. Після проходження навчання авторам було запропоновано модернізувати презентації проєктів, використовуючи отримані навички, та представити їх перед журі на фіналі Конкурсу.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Stulova, Iryna. "Фестиваль циркового мистецтва «Золотий каштан» як інструмент міжкультурного діалогу." ART-platFORM 2, no. 2 (November 18, 2020): 89. http://dx.doi.org/10.51209/platform.2.2.2020.89-116.

Full text
Abstract:
Зростання кількості та соціальної значущості дитячих та молодіжних циркових фестивалів-конкурсів у сучасній Україні відкриває широке поле для ретельного аналізу та дослідження цього культурного феномену. У статті розглядається Київський міжнародний молодіжний фестиваль циркового мистецтва «Золотий Каштан» у контексті сучасного українського культурного простору. Аналізуються історичні аспекти створення та розвитку фестивалю, принципи його організації, мета та завдання фестивалю, вікові категорії учасників фестивалю та критерії оцінювання їх виступів, завдання оргкомітету фестивалю, суддівський склад міжнародного журі, головні нагороди, роботи окремих переможців фестивалю. Акцентується значення міжнародного молодіжного фестивалю циркового мистецтва «Золотий Каштан» як унікального заходу в культурно-виховному просторі України, що поєднує у собі мистецькі, освітні, навчальні та оздоровчі заходи. Захопленість дітей та юнаків цирковим мистецтвом та участь у фестивалі «Золотий Каштан» має велике значення у фізичному та естетичному вихованні підростаючого покоління та розвитку особистості. Міжнародний фестиваль «Золотий Каштан» сприяє розширенню творчих зв’язкiв між дитячими та молодіжними гуртками циркового мистецтва, поглибленню взаєморозуміння між молодим поколінням різних країн і народів, а також інтеграції України до світового культурного простору. Підкреслюється, що фестиваль «Золотий Каштан» є унікальним зразком різнорівневого спілкування, яке відкриває можливості для ефективної міжкультурної взаємодії, у результаті якої досягається розуміння і будуються довірливі стосунки між представниками різних культур. Виходячи з такого досвіду, доводиться, що міжнародний фестиваль «Золотий Каштан» як культурний феномен є ефективним інструментом міжкультурного діалогу, який покращує міжнародний імідж України.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Molchko, Ulyana Bogdanivna, and Rehina Stanislavivna Vaks. "ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС ЮНИХ ПІАНІСТІВ ІМЕНІ НЕСТОРА НИЖАНКІВСЬКОГО: ЗДОБУТКИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ." Музичне мистецтво і культура 2, no. 31 (May 20, 2021): 228–38. http://dx.doi.org/10.31723/2524-0447-2020-31-2-18.

Full text
Abstract:
Мета роботи – простежити культурно-музичний внесок провідно- го фортепіанного змагання як важливого чинника у справу відродження та популяризації композиторської спадщини українського композитора Нестора Нижанківського та розкрити роль конкурсного заходу в по- ліпшенні виховання нових піаністів-професіоналів. Методологія дослі- дження спирається на культурологічний, творчо-діяльнісний методи. Наукова новизна полягає у визначенні динаміки розвитку інструмен- тального змагання в сучасному національному мистецькому середовищі. А також здійснюється спроба привернути увагу викладачів-піаністів до фортепіанних творів корифея української музики Нестора Нижан- ківського задля більшого застосування їх у концертних та навчальних програмах. Висновки. На початку 90-х років ХХ століття відбуваєть- ся повернення громадськості незаслужено забутих імен митців, котрі через складні суспільно-політичні обставини були вилучені з наукового та культурно-освітнього обігу, а їхня композиторська спадщина зни- щена або розкидана по світу. У часи відродження української культури фортепіанні п’єси Нестора Нижанківського повертаються в концерт- ний та навчальний простір. Вони є глибоко національні та спираються на особливості українських пісенних джерел. Народно-жанровий ґрунт фортепіанних творів композитор подає через призму стильових засад пізнього музичного романтизму, імпресіонізму, експресіонізму. Образ- но-емоційне насичення його інструментальних п’єс дало поштовх до проведення Всеукраїнського конкурсу юних піаністів імені Нестора Ни- жанківського в родинному, галицькому місті Стрию. Автори статті розглядають динаміку розвитку цього мистецького заходу Львівщини спочатку як регіонального, а згодом всеукраїнського рівня, метою якого є вшанування та популяризація композиторського надбання Нестора Нижанківського, а також формування нової, високопрофесійної піаніс- тичної еліти. Висвітлено культурно-освітню діяльність визначних су- часних піаністів-педагогів, фундаторів української фортепіанної школи, в складі журі. Проаналізовано особливості програмних вимог конкурсу, які охоплюють всі стильові напрями фортепіанного репертуару. Здійс- нено огляд творчості яскравих самобутніх молодих виконавців, що про- явили себе на Всеукраїнському конкурсі юних піаністів імені Нестора Нижанківського, та висвітлено їх подальший професійний ріст у царині фортепіанного виконавства та педагогіки. Автори дослідження вба- чають перспективи розвитку інструментального змагання в залучен- ні нових комунікаційних технологій, які будуть сприяти популяризації української фортепіанної музики, зокрема композицій Нестора Нижан- ківського, та охопленню дедалі більшої частини соціокультурного свідо- мого громадянства.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Біленко, Василь. "Кльовий відпочинок у Жупі Дубровачці." Mandry. Navigator, no. 3 (43), травень (2009): 42–45.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Урина, Наталия Валентиновна. "О ценности научного наследия Я.Н. Засурского." mediaalmanah 106, no. 5 (October 18, 2021): 114–18. http://dx.doi.org/10.30547/mediaalmanah.5.2021.114118.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Урина, Наталия. "Теоретические основы медиаисследований: процесс развития и результаты." MediaAlmanah 97-98, no. 2-3 (June 18, 2020): 1332–136. http://dx.doi.org/10.30547/mediaalmanah.2.2020.132136.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Гурова, Евгения Константиновна, and Наталья Юрьевна Ломыкина. "Медиамир в ХХI веке: прогнозы и реалии." mediaalmanah 105, no. 4 (August 17, 2021): 114–19. http://dx.doi.org/10.30547/mediaalmanah.4.2021.114119.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Журі"

1

Лопата, Владислав Владиславович. "Інформаційна система підтримки проведення творчих письмових конкурсів." Bachelor's thesis, КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2020. https://ela.kpi.ua/handle/123456789/36220.

Full text
Abstract:
Структура та обсяг роботи. Пояснювальна записка дипломного проєкту складається з шести розділів, містить 15 рисунків, 11 таблиць, 8 додатків, 9 джерел. Дипломний проєкт присвячений розробці інформаційної системи підтримки проведення творчих письмових конкурсів (ІСТПК). Ціль проєкта: покращити організацію, процеси проведення і оцінювання конкурсних творчих робіт за рахунок автоматизації видачі завдань та їх оцінювання. У першому розділі приведено опис предметного середовища, огляд наявних аналогів, інформаційного забезпечення і постановка задач. Розділ математичного забезпечення присвячений побудові рейтингу учасників відбіркового етапу конкурсу на основі статистичної інформації про проходження учасниками тестів. Програмне забезпечення, що представляє з себе клієнт-серверний за стосунок і вирішує поставлені задачі, описане у відповідному розділі. У технологічному розділі увага присвячена тестуванню та керівництву користувача.
Structure and volume.The explanatory note of the diploma project consists of six sections, contains 15 figures, 11 tables, 8 appendixes, 9 sources. The diploma project is devoted to the development of an information system to support creative writing competitions (ISSCWC). The purpose of the project: to improve the organization, processes of conducting and evaluation of competitive creative works by automating the issuance of tasks and their evaluation. In the section of information support the description of the subject environment and the review of available analogues and statement of a problem are resulted. The section of mathematical support is devoted to the construction of the rating of the participants of the qualifying stage of the competition on the basis of statistical information about the participants' passing the tests. The software, which is a client-server application, solves the tasks and is described in the relevant section. In the technological section, attention is paid to testing and user guidance.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Books on the topic "Журі"

1

Золотые колокола: слово о Вьетнаме говорят вьет. прозаики разных поколений и молодые поэты, а также сов. журн. и худ. М., 1985.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Золотые колокола: слово о Вьетнаме говорят вьет. прозаики разных поколений и молодые поэты, а также сов. журн. и худ. М., 1985.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Молодежь в науке - 2012: Прил. к журн. «Весці Нацыянальнай акадэміі навук Беларусі». В 5 ч. Ч. 1. Серия химических наук. Минск: Беларуская навука, 2012.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography