Academic literature on the topic 'ЕЦП'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'ЕЦП.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "ЕЦП"

1

Полуніна, Ольга Олександрівна. "ЕЛЕКТРОННИЙ ЦИФРОВИЙ ПІДПИС (ЕЦП) В ІТ-ENTERPRISE." Часопис цивілістики, no. 34 (February 4, 2020): 52–56. http://dx.doi.org/10.32837/chc.v0i34.172.

Full text
Abstract:
У статті досліджується сучасний стан захисту електронних документів від підробки і несанкціонованих модифікацій та використання електронного цифрового підпису (ЕЦП). Так в діяльності підприємства, а також і в особистих цілях електронний підпис виконує певні функції, що є аналогічними для підпису людини. Наявність електронного цифрового підпису гарантує, що даний документ був створений саме цією людиною, тому документ, що підтверджує ЕЦП є рівнозначний своєму паперовому аналогу.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Кравченко, Катерина Олександрівна. "Забезпечення інформаційної безпеки у системах комплексного управління підприємством." Адаптивні системи автоматичного управління 1, no. 18 (December 11, 2011): 71–80. http://dx.doi.org/10.20535/1560-8956.18.2011.33481.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Плотніков, В. М., and Ю. В. Борцова. "Захист даних засобом цифрового підпису." Automation of technological and business processes 11, no. 4 (February 13, 2020): 49–55. http://dx.doi.org/10.15673/atbp.v11i4.1599.

Full text
Abstract:
У цей час багато підприємств використовують ті або інші методи безпаперової обробки й обміну документами. Використання подібних систем дозволяє значно скоротити час, затрачуваний на оформлення угоди й обмін документацією, удосконалити й зменшити кошти на процедуру підготовки, доставки, обліку й зберігання документів, побудувати корпоративну систему обміну документами. Однак при переході на електронний документообіг встає питання авторства документа, вірогідності й захисту від перекручувань. Найбільш зручним засобом захисту електронних документів від перекручувань, що дозволяють при цьому однозначно ідентифікувати відправника, повідомлення, є електронний цифровий підпис (ЕЦП). Отже, що ж таке електронний цифровий підпис? Закон дає наступне визначення даного терміна: «електронний цифровий підпис - реквізит електронного документа, призначений для захисту даного електронного документа від підробки, отриманий у результаті криптографічного перетворення інформації з використанням закритого ключа електронного цифрового підпису й що дозволяє ідентифікувати власника сертифіката ключа підпису, а також установити відсутність перекручування інформації в електронному документі». Із цього визначення видно, що ЕЦП формується за допомогою спеціальних математичних алгоритмів на основі властиво документа й когось «закритого ключа», що дозволяє однозначно ідентифікувати відправника повідомлення.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Lysenko, S. M., R. Yu Ilyuk, A. L. Lytvynenko, O. V. Klymenko, A. V. Ashykhmin, V. J. Shuba, and O. M. Voznyak. "Екстракорпоральне поширення кісткового цементу після перкутанної кіфопластики." Klinicheskaia khirurgiia 85, no. 1 (January 30, 2019): 44–48. http://dx.doi.org/10.26779/2522-1396.2019.01.44.

Full text
Abstract:
Мета. Вивчити особливості та клінічні прояви екстракорпорального поширення (ЕКП) кісткового цементу (КЦ) після перкутанної балонної кіфопластики (КП) з приводу остеопенічних та остеолітичних уражень хребців. Матеріали і методи. Проведено ретроспективне дослідження щодо 50 пацієнтів після КП з приводу остеопоротичних компресійних переломів хребців (24 пацієнти, прооперовано 51 хребець), метастатичних уражень (7 пацієнтів і 10 хребців), мієломної хвороби (4 пацієнти і 10 хребців) та агресивних гемангіом (15 пацієнтів і 23 хребці). ЕКП КЦ оцінювали за даними післяопераційної мультиспіральної комп’ютерної томографії окремо у венозні судини та через дефекти кіркового шару хребців. Результати. ЕКП КЦ виявлено на 52 (50,5%) із 103 оперованих рівнів та в півнепарну вену (у 1 пацієнта) і гілки легеневої артерії (у 2 пацієнтів). Найчастіше ЕКП КЦ реєстрували після КП з приводу метастатичних уражень хребців, переважно в основно-хребцеві вени. ЕКП КЦ в міжхребцеві диски виявлено тільки після КП з приводу остеопоротичних переломів (15,7% спостережень). Спостерігали клінічні прояви ЕКП КЦ в хребтовий канал як у вени, так і через дефекти кіркового шару хребців. Висновки. КП є безпечним методом укріплення хребців, уражених різноманітною патологією. Клінічно значущі прояви ЕКП КЦ спостерігали лише в разі потрапляння КЦ в хребтовий канал як у венозні сплетення, так і через дефекти кіркового шару хребців. ЕКП КЦ не слід розглядати як самостійне ускладнення КП.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Голубєва, С. М., and М. О. Морнева. "Щодо класифікації електромеханічних перетворювачів енергії." ВІСНИК СХІДНОУКРАЇНСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ імені Володимира Даля, no. 4(268) (June 10, 2021): 26–29. http://dx.doi.org/10.33216/1998-7927-2021-268-4-26-29.

Full text
Abstract:
У статті розроблена класифікація електромеханічних перетворювачів (ЕМП), в основу якої покладено принцип електромеханічного зв'язку, що має чотири різновиди за функціональним призначенням і одинадцять різновидів класифікаційних параметрів ЕМП. В результаті дослідження одержана таблиця, в якій присутні практично всі відомі на сьогоднішній день ЕМП. Відповідно до класифікаційної таблицею все електромеханічні перетворювачі розбиті по горизонталі на енергетичні, виконавчі, вимірювальні і одноякірні перетворювачі, кожен з яких також поділяється за функціональними ознаками. По вертикалі таблиця розбита на ряд класифікаційних параметрів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Ярышев, С. Н. "Национальный режим и общие принципы в едином экономическом пространстве." Moscow Journal of International Law, no. 2 (June 30, 2010): 81–92. http://dx.doi.org/10.24833/0869-0049-2010-2-81-92.

Full text
Abstract:
Развитие международных экономических отношений привело к появлению такого института как Единое экономическое пространство (ЕЭП), в частности – на пространстве бывшего СССР. Данный институт находится в стадии становления. Использование этого понятия в значительном количестве международных договоров не снимает проблемы его некоторой неопределенности. Среди соответствующих малоисследованных проблем приоритетное место занимает проблема действующих в ЕЭП общих (коллективных) и специальных принципов. Особое внимание привлекает «судьба» принципа национального режима, который, являясь договорным, стал, тем не менее, обязательным. Его сбалансированное взаимодействие с другими принципами, действующими в данной сфере, имеет существенное значение для эффективного функционирования ЕЭП.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Кордубан, О. М., Т. В. Крищук, and М. М. Медведський. "Новий метод синтезу наноматеріалів для потреб нанотехнологій." Reports of the National Academy of Sciences of Ukraine, no. 4 (August 26, 2021): 77–85. http://dx.doi.org/10.15407/dopovidi2021.04.077.

Full text
Abstract:
Розроблено новий метод синтезу наноматеріалів з використанням електричного вибуху провідників (ЕВП), в якому синтез нанопорошків ЕВП суміщено в часі з іншими синтезами та процесами з метою використання в них синтезованих нанопорошків у реальному часі як надактивних прекурсорів. Вперше безпосередньо з нанопорошків отримано нові типи каталітичних плазмових нанопокриттів WO3–x/нержавіюча сталь та мезопоруватих фото- та електрокаталітичних нанодисперсних плівок TiO2–x, TiO2–x/Ag. У наноматеріалах нового типу повністю збережено нанодисперсну структуру, а для їх синтезу не використовуються органічні складові. Зменшено температуру проведення реакції WО3–х + 3H2S → WS2 + S + 3H2O синтезу WS2 з 800 до 450 °С з використанням ЕВП нанопорошків WO3–x як надактивних прекурсорів. Розроблений метод синтезу наноматеріалів є новим інструментом вирішення задач в області нанотехнологій.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Телевний, І. В., and В. М. Феденько. "Застосування методу аналізу ієрархій для оцінки впливу екранно-вихлопного пристрою на зміну захищеності вертольоту від керованих ракет з інфрачервоними головками самонаведення." Наука і техніка Повітряних Сил Збройних Сил України, no. 3(44) (July 22, 2021): 82–87. http://dx.doi.org/10.30748/nitps.2021.44.09.

Full text
Abstract:
Розглянуто порядок створення методики оцінки впливу екранно-вихлопного пристрою на захищеність вертольоту від керованих ракет з інфрачервоними головками самонаведення. Для вирішення задач багатокритеріального вибору застосовано метод аналізу ієрархій. В його межах визначені критерії оцінки зміни помітності та льотно-технічних характеристик вертольоту. В результаті отримані критерії захищеності при застосуванні ЕВП, встановленого на вертольоті, у порівнянні з базовим вертольотом без ЕВП. Розроблену оцінку доцільно використовувати при випробуваннях систем захисту модернізованих і новітніх зразків вертолітної техніки.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Goral, Agnieszka. "Особові назви з суфіксом -ець у сучасній українській мові." Roczniki Humanistyczne 67, no. 7 (November 4, 2019): 207–20. http://dx.doi.org/10.18290/rh.2019.67.7-14.

Full text
Abstract:
Nazwy osobowe z sufiksem -eć w języku ukraińskim na przełomie XX i XXI wieku Sufiks -ець jest jednym z najstarszych afiksów i występuje we wszystkich językach wschodniosłowiańskich, w tym także w języku ukraińskim. W artykule analizie poddano 216 nazw osobowych z tym formantem, wybranych z następujących źródeł: Słownika a tergo języka ukraińskiego (Odessa 1976), Nowego słownika języka ukraińskiego w czterech tomach (Kijów 1999), Wielkiego słownika współczesnego języka ukraińskiego (Kijów 1991-2001). Wśród badanych nazw najwięcej pochodziło od rzeczowników (110 słów), co stanowi 51 procent ogółu zebranego materiału. Znaczna większość rzeczowników z sufiksem -ець to derywaty mutacyjne.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Сберегаев, Николай. "ЭКОНОМИКА БЕЛОРУССИИ: ПРОБЛЕМЫ И ПЕРСПЕКТИВЫ." Baltic Economic Journal 3, no. 31 (September 28, 2020): 94–108. http://dx.doi.org/10.46845/2073-3364-2020-3-31-94-108.

Full text
Abstract:
В статье анализируются успехи и упущения в развитии экономики Белоруссии в целом и ее регионов в отдельности. Исследуется, насколько успешно изменился уровень их экономики за последние 30 лет. Обосновывается необходимость применения понятия "Единое экономическое пространство (ЕЭП)" не только для территории нескольких стран-членов одного интеграционного объединения, но и для территории одной страны, разделенной на несколько регионов. Дается авторское толкование понятия ЕЭП как для территории нескольких стран, членов одного интеграционного объединения, так и для территории одной страны, разделенной на несколько регионов. Обосновывается важность равномерности экономического развития разных регионов одной страны с точки зрения успешности развития экономики страны в целом и изменения уровня жизни населения каждого региона. Сделаны выводы о проблемах и перспективах экономики Белоруссии.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "ЕЦП"

1

Черниш, Д. І., and О. А. Мельникова. "Використання алгоритмів приведення базису решітки при атаках на алгоритм ЕЦП FALCON." Thesis, НТУ «ХПІ», 2020. http://openarchive.nure.ua/handle/document/14286.

Full text
Abstract:
Метою доповіді є аналіз відомих алгоритмів приведення базису решітки таких як Slide та різні модифікації алгоритму BKZ. Розгляд можливості використання цих алгоритмів для реалізації атак на ЕЦП FALCON. В доповіді наводяться характеристики та принцип роботи самих ефективних алгоритмів приведення базису решітки а саме Self-dual BKZ та Slide.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Хейдер, О. В. "Розробка програмного забезпечення ЕЦП для автентифікації користувачів у системах дистанційного навчання та тестування." Thesis, КОД, 2013. http://dspace.kntu.kr.ua/jspui/handle/123456789/4252.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Марухненко, О. С., and Г. З. Халімов. "Використання гіпер-дерев у криптографії." Thesis, ЧДТУ, НТУ "ХПІ", ВА ЗС АР, УТіГН, ДП "ПД ПКНДІ АП", 2019. https://openarchive.nure.ua/handle/document/15773.

Full text
Abstract:
Метою доповіді є розгляд особливостей використання гіпер-дерев у криптосистемі SPHINCS+, аналіз впливу системних параметрів на властивості підпису. В доповіді наводиться залежність стійкості, розмірів та швидкодії підпису SPHINCS+ від системних параметрів. Наведені дані показують, що однаковий рівень стійкості може бути забезпечений великою кількістю комбінацій параметрів, що дозволяє оптимізувати криптосистему в залежності від вимог до швидкості створення та перевірки підпису та його розмірів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Вергун, Володимир Григорович, and К. О. Піткевич. "Електронний підпис в Україні." Thesis, НТУ "ХПІ", 2015. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/19365.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Старкив, М. П. "Анатом профессор Е.П. Мельман." Thesis, Издательство СумГУ, 1997. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/25069.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Климова, Светлана Олеговна. "Анализ интеграционных стратегий: ЕС – ЕЭП." Thesis, Харківський національний університет внутрішніх справ, 2013. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/37577.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Васильківський, І. В., В. Г. Петрук, В. О. Килимник, С. М. Кватернюк, И. В. Васильковский, В. Г. Петрук, В. О. Килимник, et al. "Характеристика впливу електромагнітних полів на організм людини." Thesis, ВНТУ, 2013. http://ir.lib.vntu.edu.ua/handle/123456789/1011.

Full text
Abstract:
Вивчення механізмів дії ЕМП на біологічні об’єкти і організм людини в даний час знаходиться на стику різних напрямків - фізики, біології, медицини, біофізики, радіоелектроніки, екології і т. д. Зі зростанням інтенсивності високочастотних електромагнітних полів з’явилися смертельні випадки від їх впливу. Встановлено, що найбільш чутливою до дії ЕМП є нервова система, особливо її вищі відділи. Під впливом ЕМП низької інтенсивності у новонароджених організмів страждає пам’ять. Особливу чутливість до ЕМП проявляє імунна система. Є повідомлення, що під впливом мікрохвиль порушуються процеси імунітету, частіше в бік їх пригнічення.
Изучение механизмов действия ЭМП на биологические объекты и организм человека в настоящее время находится на стыке разных направлений - физики, биологии, медицины, биофизики, радиоэлектроники, экологии и т. Д. С ростом интенсивности высокочастотных электромагнитных полей появились смертельные случаи от их влияния. Установлено, что наиболее чувствительной к действию ЭМП является нервная система, особенно ее высшие отделы. Под влиянием ЭМП низкой интенсивности у новорожденных организмов страдает память. Особую чувствительность к ЭМП проявляет иммунная система. Есть сообщения, что под влиянием микроволн нарушаются процессы иммунитета, чаще в сторону их угнетения.
Studying the mechanisms of action of EMF on biological objects and the human body is currently at the crossroads of different areas - physics, biology, medicine, biophysics, electronics, environment and so on. D. With the growing intensity of high-frequency electromagnetic fields were the deaths of their influence. Found that the most sensitive to EMF is the nervous system, especially its higher parts. Under the influence of low intensity electromagnetic fields in newborn organisms suffer memory. Particular sensitivity to EMF exhibits immune system. There are reports that exposure to microwaves disrupt the immune system, often in the direction of their oppression.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Іванова, Тамара Іванівна, Тамара Ивановна Иванова, and Tamara Ivanivna Ivanova. "Возможные последствия вступления Украины в Европейский Союз и в ЕЭП." Thesis, Видавництво СумДУ, 2005. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/19381.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Лавінський, Денис Володимирович. "Аналіз ЕМП і НДС складених конструкцій при електромагнітному пресуванні порошкових матеріалів." Thesis, Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2016. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/46638.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Дерібо, Світлана Германівна, and Н. С. Галаган. "Особливості електрохімічного полірування сплаву срібла Ср 925 в роданідних розчинах." Thesis, Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2019. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/45475.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Books on the topic "ЕЦП"

1

Язык и стиль произведений И.Э. Бабеля, Ю.К. Олеши, И.А. Ильфа и Е.П. Петрова. К., 1991.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Энергетика : история, настоящее и будущее. Vol. 3, Развитие тепловой и атомной энергетики / [Е.Т. Базеев, Б.Д. Билека, Е.П. Васильев и др.]. Киев: [б. и.], 2008.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Conference papers on the topic "ЕЦП"

1

Мыреева, Анастасия Никитична. "ЖИЗНЬ И СУДЬБА ПИСАТЕЛЯ В ИСТОРИКО-АВТОБИОГРАФИЧЕСКОМ РОМАНЕ Е.П. НЕЙМОХОВА "АЛАМПА"." In Евдокия Иннокентьевна Коркина: биографика и интерпретация научного и творческого наследия. Институт гуманитарных исследований и проблем малочисленных народов Севера Сибирского отделения РАН, 2018. http://dx.doi.org/10.25693/978-5-902198-39-0_044.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Головнева, Елена Валентиновна, and Иван Андреевич Головнев. "Опыты изучения и визуальной репрезентации Камчатки и Сахалина в конце XIX - начале XX в." In Люди империи – империя людей: персональная и институциональная история Азиатских окраин России. ОмГУ им. Ф.М. Достоевского, 2021. http://dx.doi.org/10.52468/978-5-7779-2573-2.2021.287-296.

Full text
Abstract:
Обобщаются конкретные исторические практики по Камчатке и Сахалину: опыты фиксации и популяризации визуально-антропологических материалов, созданных непосредственно профессиональными исследователями и кинематографистами / фотографами в конце XIX – первой половине XX в. На основе архивных данных рассматриваются визуальные материалы о Камчатке и ее жителях, собранные этнографом Е.П. Орловой, кинематографистом А.А. Литвиновым, краеведом П.Т. Новограбленовым, антропологом Б. Дыбовским. Проанализированы репрезентации Сахалина в творчестве фотографов И.Н. Павловского и И.Н. Краснова, геолога-краеведа П.П. Полевого, этнографа Б.О. Пилсудского.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Шевнин, В. А., and С. В. Иванова. "Аномалии ЕП диффузионно-адсорбционного происхождения." In 13th Conference and Exhibition Engineering Geophysics 2017. Netherlands: EAGE Publications BV, 2017. http://dx.doi.org/10.3997/2214-4609.201700379.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

"Куртенок Е.П. Спецконтингент Керчевского сплавного рейда в борьбе за Победу в Великой Отечественной войне." In «ВОЙНА НАС ГНУЛА И КОСИЛА»: СУДЬБЫ ЛЮДЕЙ НА ВОЙНЕ И В ТЫЛУ. Пермь : Изд-во Перм. нац. исслед. политехн. ун-та, 2021. http://dx.doi.org/10.15593/978-5-398-02563-7/09.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Квон, Д. А., and В. А. Шевнин. "Причины аномалий ЕП большой амплитуды свыше 1200 мВ в безрудных горных районах." In 11th Conference and Exhibition Engineering Geophysics 2015. Netherlands: EAGE Publications BV, 2015. http://dx.doi.org/10.3997/2214-4609.201412238.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Христенко, Л. А., and Ю. И. Степанов. "Вероятностно-статистические методы интерпретации данных электроразведки ЕП и СЭП при решении инженерно-геологических задач." In 14th EAGE International Conference on Geoinformatics - Theoretical and Applied Aspects. Netherlands: EAGE Publications BV, 2015. http://dx.doi.org/10.3997/2214-4609.201412371.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography