Academic literature on the topic 'Ефективність підготовки'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Ефективність підготовки.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Ефективність підготовки"

1

ПАВЛЮК, Любов. "ТРАНСФОРМАЦІЯ СОЦІАЛЬНО-ПЕДАГОГІЧНОГО ПАРТНЕРСТВА В ПІДГОТОВЦІ МАЙБУТНІХ УЧИТЕЛІВ." Scientific papers of Berdiansk State Pedagogical University Series Pedagogical sciences 1 (April 2020): 381–87. http://dx.doi.org/10.31494/2412-9208-2020-1-1-381-387.

Full text
Abstract:
У статті актуалізуються проблеми, пов’язані з професійно-педагогічною підготовкою майбутніх учителів на прикладі соціально-педагогічного партнерства. Підкреслено актуальність і необхідність упровадження партнерських форм організації освітнього процесу. Наведено теоретичний аналіз поглядів учених з проблеми якості освіти, яка обумовлена педагогікою партнерства, при цьому виділені найбільш важливі елементи досліджуваного феномена. Детально представлено досвід європейських країн у формуванні й становленні соціально-педагогічного партнерства як фактора підвищення якості професійно-педагогічної підготовки на прикладі підготовки майбутніх учителів. На основі елементів порівняльного аналізу з досвідом зарубіжних країн представлено впровадження власних ідей при підготовці майбутніх учителів. З’ясовано, що завдяки використанню власних ідей соціально-педагогічного партнерства в освіті можна подолати безліч проблем у цій значущій сфері, вимагати створення нової моделі функціонування організацій, що здійснюють професійну підготовку. Ефективність соціально-педагогічного партнерства з організаціями різного рівня дозволить забезпечити якість підготовки педагогічних кадрів. У статті визначено, що соціально-педагогічне партнерство в підготовці майбутніх учителів передбачає забезпечення високого ступеня конкурентоспроможності випускників, їх професійну мобільність, готовність до інновацій. Дослідження не вичерпує всіх аспектів проблеми педагогіки соціально-педагогічного партнерства в освітньому середовищі при підготовці вчителів. Ключові слова: якість освіти; учитель; педагогічне партнерство; професійно-педагогічна підготовка; майбутній учитель; ринок праці; соціальне партнерство.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Boychuk, T. M., I. V. Gerush, V. M. Khodorovskyi, O. K, Koloskova, and U. I. Marusyk. "ВИКОРИСТАННЯ СИМУЛЯЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ В ОПТИМІЗАЦІЇ ПРАКТИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ СТУДЕНТІВ У БУКОВИНСЬКОМУ ДЕРЖАВНОМУ МЕДИЧНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ." Медична освіта, no. 3 (May 13, 2019): 41–44. http://dx.doi.org/10.11603/me.2414-5998.2019.3.10121.

Full text
Abstract:
Мета роботи – оцінити ефективність застосування симуляційного навчання для покращення професійної підготовки медиків на базі Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет» з урахуванням ставлення студентів до даної освітньої технології. Основна частина. У статті висвітлено впровадження симуляційних технологій у навчальний процес студентів-медиків Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет». Оцінено ефективність застосування симуляційного навчання у професійній підготовці лікарів і ставлення студентів до даної методики. Висновки. Метод стимуляційного навчання в умовах COSMIT є сучасним і ефективним засобом підвищення ефективності фахової підготовки на додипломному етапі. Занурення суб’єктів навчання в клінічну ситуацію, створену за допомогою сучасних тренажерів і фантомів, а також стандартизованих пацієнтів, не тільки дозволяє покращити компетентнісну підготовку студентів, але і поліпшує впевненість та готовність майбутніх медиків до вирішення клінічних задач у реальних умовах.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Petruk, Andriy, Serhiy Romanchuk, Orest Lesko, Andriy Demkiv, Serhiy Homaniuk, and Oleksandr Vorontsov. "Динаміка методичної підготовленості курсантів у процесі оптимізації фізичної підготовки." Physical education, sports and health culture in modern society, no. 2(42) (July 26, 2018): 64–70. http://dx.doi.org/10.29038/2220-7481-2018-02-64-70.

Full text
Abstract:
Актуальність. У процесі фізичного вдосконалення військовослужбовців бере участь велика кількість фахівців, але провідне місце в цьому належить командирам підрозділів. Їх підготовка до виконання обов’язків керівників форм фізичної підготовки розпочинається в стінах вищих військових навчальних закладів (ВВНЗ) у процесі фізичної підготовки. Формування методичної майстерності випускників ВВНЗ – це прямий внесок у методичне забезпечення фізичної підготовки у військах, необхідна передумова відмінної фізичної підготовки, яка є складовою частиною бойової. У наукових працях О. М. Лойка (2000, 2012), О. М. Ольхового (2005-2014), Є. Д. Анохіна (2010), С. В. Романчука (2015) та інших відзначено, що процес фізичної підготовки курсантів у ВВНЗ зводиться тільки до формування фізичних якостей. Завдання роботи – експериментально перевірити ефективність авторської програми методичної складової навчальної дисципліни «Фізичне виховання та спеціальна фізична підготовка» курсантів ВВНЗ у формуванні методичних умінь та навичок у майбутніх командирів військових підрозділів. Методологія проведення роботи – організований чотирирічний формувальний педагогічний експеримент. У ньому брали участь 60 курсантів (експериментальна група, n=30; контрольна група, n=30). Ефективність експериментальної концепції визначили, використовуючи зміни показників методичної та теоретичної підготовленості курсантів. Результати роботи. Розглянуто результати педагогічного формувального експерименту, які доводять ефективність авторської програми методичної підготовки. Установлено, що в курсантів контрольної групи протягом навчання у вищому військовому навчальному закладі в процесі дослідження за результатами динаміки середнього рівня методичної підготовленості покращилася на 0,3 бала (від 3,7 до 4,0 бала), при цьому достовірних змін не відбулось (t=1,28; р>0,05). Доведено, що по закінченню експерименту в курсантів-випускників експериментальної групи різниця рівня методичної підготовленості складає 1,0 бала, порівняно з вихідним рівнем (від 3,6 до 4,6 бала), що є статистично достовірно (t=4,38; р<0,001). Висновки. Програму вдосконалення методичної підготовленості в процесі фізичної підготовки у ВВНЗ рекомендуємо використовувати під час підготовки курсантів ВВНЗ.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Манлі, Ху. "Експериментальна перевірка ефективності методики підготовки керівника вокального ансамблю." Освітній вимір 48 (May 11, 2016): 49–53. http://dx.doi.org/10.31812/educdim.v48i0.2387.

Full text
Abstract:
Ху Манлі. Експериментальна перевірка ефективності методики підготовки керівника вокального ансамблю. У статті розкривається ефективність авторської методики, запропонованої для фахової підготовки вчителя музики – керівника вокального ансамблю в системі вищої музично-педагогічної освіти України та Китаю. Визначено завдання формувального експерименту. Вибір методів, залучених до експериментального дослідження, пов’язаний із необхідністю отримання достовірних даних, які б засвідчили динаміку змін та ефективність системи вищої музично-педагогічної освіти, її відповідність вимогам щодо ролі та функцій освіти в підготовці майбутніх керівників вокального ансамблю завдяки впровадженню розробленої нами методики. Висвітлено основні етапи формування методичної підготовленості студентів до керівництва вокальним ансамблем
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Стешенко, В. В. "ПРАКТИЧНА ПІДГОТОВКА СТУДЕНТІВ ЗА ФАХОМ ЯК ЗАСІБ ПІДГОТОВКИ КОМПЕТЕНТНОГО ВЧИТЕЛЯ ТРУДОВОГО НАВЧАННЯ." Educational Dimension 30 (May 19, 2022): 437–41. http://dx.doi.org/10.31812/educdim.4881.

Full text
Abstract:
Розкрито зміст практичної підготовки студентів факультету підготовки майбутніх учителів трудового навчання відповідно сучасних уявлень про технологічну практику та вимог освітньо-кваліфікаційних рівнів бакалавра, спеціаліста, магістра. Визначено складові змісту технологічної практики, що обумовлюють зміст індивідуальних завдань для студентів. Зроблено висновок, що практикум у навчальних майстернях і технологічна практика на підприємстві забезпечує цілісність та ефективність практичної підготовки студентів технологічного факультету за фахом, формування у них відповідних компетентностей.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Гінзбург, І. В., В. О. Тищенко, and К. Іванов. "ВИКОРИСТАННЯ ДЖИУ-ДЖИТСУ ДЛЯ ПОКРАЩЕННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ ПІДГОТОВКИ СПІВРОБІТНИКІВ ПОЛІЦІЇ." Visnyk of Zaporizhzhya National University Physical education and Sports, no. 3 (December 14, 2021): 61–66. http://dx.doi.org/10.26661/2663-5925-2021-3-09.

Full text
Abstract:
Мала кількість часу, яка виділена для тренувань співробітників силових структур МВС України, та невідповідність навчальних програм із рукопашного бою сучасним умовам мають негативний вплив на підготовку поліцейських, який з часом тільки збільшується. Умови сучасної служби співробітників силових структур МВС України пред’являють дедалі більші вимоги до рівня їхньої професійної підготовленості, але аналіз програм підготовки поліцейських показав, що в країні навчають різним системам рукопашного бою. Зазвичай системи, що існують натепер в Україні, вже морально застаріли та не враховують сучасних реалій, а запозичені не враховують особливостей нашої країни. Тому наразі неможливо забезпечити належний рівень навчання, який би відповідав сучасним вимогам підготовки співробітників правоохоронних органів. Мета дослідження – дослідити можливість використання джиу-джитсу для підвищення ефективності дій поліцейських під час затримання та вдосконалити вміння та навички застосування бойових прийомів боротьби. Об’єкт дослідження – професійна підготовка поліцейських. Суб’єкт дослідження – співробітники силових структур МВС України. Предмет дослідження – рівень професійної підготовки співробітників силових структур МВС України. Методи дослідження: теоретичний аналіз, систематизація й узагальнення даних, педагогічний експеримент, методи математичної обробки отриманих результатів. Вихідні значення показників підготовки виконання прийомів рукопашного бою поліцейськими невисокі. У дослідженні виявлено достовірний приріст показників під час застосування джиу-джитсу в експериментальній групі порівняно з контрольною. Включення джиу-джитсу до процесу підготовки працівників поліції засвідчило свою ефективність, що підтверджено покращенням відповідних показників.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Єфременко, Андрій, Світлана Пятисоцька, Віктор Павленко, Тетяна Шутєєва, Ярослав Крайник, and Олена Насонкіна. "ЕФЕКТИВНІСТЬ ФІЗИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ ТЕНІСИСТІВ ДО ЗМАГАНЬ ІЗ ВИКОРИСТАННЯМ ЕЛЕМЕНТІВ ЛЕГКОАТЛЕТИЧНИХ ВПРАВ." Слобожанський науково-спортивний вісник 4, no. 84 (August 31, 2021): 5–10. http://dx.doi.org/10.15391/snsv.2021-4.001.

Full text
Abstract:
Мета: визначення ефективності фізичної підготовки тенісистів до змагань із використанням різних елементів рухових дій. Матеріал і методи: аналіз науково-методичних джерел; спостереження; вимірювання та облік; інструментальні методики; статистико-математичний аналіз. Тестову групу складали 10 юних тенісистів віком 9-12 років, які займалися на базі одного тенісного клубу та мали стаж регулярних занять тенісом (не менше трьох тренувань на тиждень) від 1 року. Результати: головною особливістю періоду участі у турнірах є необхідність підтримання специфічного рівня спеціальної працездатності. Тому специфіка фізичної підготовки має прикладно-функціональний характер до високорівневих навантажень. Її метою є забезпечення максимальної спеціальної тренованості та підтримання її рівня, а також збереження загальної тренованості. За результатами констатувального експерименту розроблено методичні комплекси для використання у фізичній підготовці юних тенісистів протягом періоду участі у змаганнях. Визначено ефективність їх застосування. Розроблені комплекси вправ були ефективними для забезпечення розвитку бистроти і швидкісно-силових здібностей тенісистів тестової групи. Проте, їх ефективність не була значною для збільшення темпу ударів, а також збільшення силових здібностей ніг та плечового поясу. Висновки: адаптація методики фізичної підготовки юних тенісистів передбачає врахування як особливостей фізичної підготовленості відносно результативності у змаганнях, так і її вплив на процес техніко-тактичного вдосконалення гравців. Отримані дані частково свідчать на користь застосування розроблених методичних комплексів для фізичної підготовки юних гравців у період змагань. Таким чином, представлені комплекси є перспективними щодо використання для фізичної підготовки тенісистів під час участі у змаганнях, однак, потребують більш ґрунтовнішої апробації. Ключові слова: юні тенісисти, фізична і технічна підготовленість, цільова точність.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Romanuk, Victor, Victoria Petrovich, Vadim Smoluk, and Igor Bychuk. "Програма спеціальної фізичної підготовки арбітрів у футболі." Physical education, sports and health culture in modern society, no. 2(42) (July 26, 2018): 143–48. http://dx.doi.org/10.29038/2220-7481-2018-02-143-148.

Full text
Abstract:
Актуальність. Рівень спеціальної фізичної підготовленості арбітра напряму впливає на кількість і якість помилкових рішень. Тому розроблення й упровадження в процес підготовки арбітрів ефективних тренувальних програм є актуальним. Мета роботи – обґрунтувати ефективність експериментальної програми спеціальної фізичної підготовки арбітрів у футболі. Методи дослідження. Реакцію організму на тренувальне навантаження вивчали за допомогою годинника-пульсометра Polar M200. Середній вік обстежуваних – 30 років. Програму апробовано на 10 арбітрах. Перший етап досліджень передбачав планування, на другому здійснено теоретичну розробку експериментальної програми. Завданням третього етапу було апробувати програму на практиці. На четвертому етапі вивчали її ефективність. Результати роботи. Експериментальна програма складається з одного тренувального мезоциклу, який містить утягувальний, базовий та контрольно-підготовчий мікроцикли. Вони складаються з тренувальних занять, які залежно від дії на організм мають сім напрямів: рівномірне тренування; рівномірне тренування +; рівномірне й базове; рівномірне та темпове; базове тривале; темпове+; темпове й максимальне тренування. Висновки. Апробація експериментальної програми підтвердила її ефективність. Виявлено збільшення темпу долання десятикілометрової дистанції при однаковій середній частоті серцевих скорочень, яке супроводжувалося тенденцією до зменшення енергозатрат. Аналіз індексу бігу засвідчив позитивну динаміку змін спеціальної фізичної підготовки в умовах експериментальної програми в групі досліджуваних загалом і в кожного арбітра зокрема. На початку реалізації програми середньогруповий індекс бігу оцінювали як «середній» і покращився за період реалізації програми до рівня «дуже хороший».
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Durnyak, B. V., N. M. Pasyeka, M. S. Pasyeka, and O. V. Erstenyuk. "ВИКОРИСТАННЯ НОВІТНІХ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ПІД ЧАС ВИВЧЕННЯ ІНФОРМАЦІЙНО-ТЕХНІЧНИХ ДИСЦИПЛІН У ПРОЦЕСІ ПІДГОТОВКИ ВЧИТЕЛІВ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ." Scientific Bulletin of UNFU 25, no. 8 (October 29, 2015): 383–90. http://dx.doi.org/10.15421/40250862.

Full text
Abstract:
Проведено науковий аналіз розвитку новітніх інформаційних технологій у підготовці вчителів та їх застосування у початковій школі. Розглянуто методи когнітивності підготовки майбутніх учителів початкової школи до застосування інформаційно-комунікативних технологій у процесі вивчення інформаційно-технічних дисциплін у вищому навчальному закладі. Досліджено ефективність методів когнітивності у підготовці майбутніх учителів та потребу вдосконалення якості знань з інформаційно-технічних дисциплін.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Джур, О. Ю., О. В. Соколова, В. О. Тищенко, С. О. Новицька, and О. Ф. Баканова. "ІННОВАЦІЙНИЙ ПІДХІД ДО МЕТОДИКИ ВДОСКОНАЛЕННЯ ФІЗИЧНОЇ ПІДГОТОВЛЕНОСТІ ФУТБОЛІСТІВ." Visnyk of Zaporizhzhya National University Physical education and Sports, no. 1 (September 28, 2021): 133–39. http://dx.doi.org/10.26661/2663-5925-2021-1-19.

Full text
Abstract:
Сьогодні футбол розвивається в напрямі високої рухливості спортсменів, миттєвих тактико-технічних дій, подальшої інтенсифікації спортивної підготовки, що виявляється в збільшенні швидкості гри та забезпечує ефективний результат. З огляду на це одним із актуальних питань є зміст, структура і методика фізичної підготовки юних футболістів. Інноваційний підхід до проблеми вдосконалення фізичної підготовленості спортсменів вимагає врахування таких факторів, як вік, кваліфікація, період підготовки. Ці фактори мають істотний вплив на рівень фізичної працездатності. Загальна фізична підготовка юних футболістів є базовою, вона завжди передує спеціальній. Мета роботи – довести ефективність впливу розробленої методики вдосконалення фізичної підготовленості юних футболістів на загальнопідготовчому етапі підготовчого періоду. Об’єкт дослідження – навчально-тренувальний процес юних футболістів. Предмет дослідження – показники фізичної підготовленості юних футболістів. Суб’єкт дослідження – хлопчики 7–8 років. Були використані такі методи дослідження: аналіз та узагальнення літературних джерел за темою дослідження, педагогічне дослідження, педагогічний експеримент, тестування рівня фізичної підготовленості, тестування рівня спеціальної фізичної підготовленості, методи математичної статистики. Результати дослідження. Обґрунтовано інноваційний підхід до методики вдосконалення фізичної підготовленості юних футболістів для вирішення навчально-тренувальних завдань. Підтверджено ефективність впливу плану підготовки на вдосконалення фізичної підготовленості юних футболістів. У процесі педагогічного експерименту засвідчено ефективність використовуваних засобів, методів і організаційних форм. Практичне значення полягало в розробці і впровадженні методики вдосконалення фізичної підготовленості юних футболістів. Висновки. Позитивні зрушення за показниками фізичної підготовленості відбивають вікові особливості розвитку дітей, а також вплив цілеспрямованої педагогічної дії, про що свідчать більш виражені зміни у хлопців експериментальної групи порівняно зі контрольною. У контрольній групі прикінцеві результати деяких показників достовірно відрізнялися від вихідних даних. Однак темпи приросту в експериментальній групі були значно вищими, ніж у контрольній.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Ефективність підготовки"

1

Сухарєва, В. А., Анатолій Борисович Сухарєв, Анатолий Борисович Сухарев, and Anatolii Borysovych Sukhariev. "Ефективність психопрофілактичної підготовки сімейних пар перед пологами." Thesis, Сумський державний університет, 2017. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/58714.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Руденко, Павло Володимирович, Павел Владимирович Руденко, Pavlo Volodymyrovych Rudenko, Христина Володимирівна Берладір, Кристина Владимировна Берладир, and Khrystyna Volodymyrivna Berladir. "Ефективність використання вальцювання у технологічному процесі підготовки вторинного вуглепластика." Thesis, Видавництво СумДУ, 2012. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/26997.

Full text
Abstract:
В ході проведених досліджень визначено, що регулювати ступінь впливу на матеріал при вальцюванні можна, змінюючи різницю окружної швидкості (фрикції) валків, величину зазору між валками, кількість повторних проходів через зазор. При цитуванні документа, використовуйте посилання http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/26997
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Тимошенко, Ірина Василівна, Ирина Васильевна Тимошенко, and Iryna Vasylivna Tymoshenko. "Вплив підготовки членів виборчих комісій на ефективність їх роботи." Thesis, LegalActivity, 2013. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/59268.

Full text
Abstract:
Метою цієї роботи є визначення ролі виборчих комісій у реалізації правозахисних функцій та у процесі забезпечення реалізації права громадян на вільні та демократичні вибори, встановлення правових можливостей і способів захисту виборчих прав громадян у разі їх порушення, а також виявлення проблемних моментів у їх діяльності та знаходження шляхів подолання цих негативних явищ.
The purpose of this work is to determine the role of election commissions in the realization of human rights functions and in ensuring the realization of the right of citizens to free and democratic elections, the establishment of legal possibilities and ways of protecting the electoral rights of citizens in case of their violation, as well as identifying the problematic moments in their activities and finding ways overcoming these negative phenomena.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Павлова, О. А. "Економічна ефективність підготовки та підвищення кваліфікації персоналу на підприємстві." Thesis, Одеський національний економічний університет, 2021. http://local.lib/diploma/Pavlova.pdf.

Full text
Abstract:
Доступ до роботи тільки на території бібліотеки ОНЕУ, для переходу натисніть на посилання нижче
У роботі розглядаються теоретичні основи економічної ефективності підготовки та підвищення кваліфікації персоналу, а також види та форми підвищення кваліфікації та наведені методи та показники оцінювання ефективності програм підготовки та підвищення кваліфікації в організації. Проаналізовано динаміку, техніко-економічних показників діяльності ТОВ «Телекарт-Прилад», структуру витрат, показники ефективності використання оборотних фондів, показники ефективності основних засобів, показники платоспроможності, ділової активності, показники економічної ефективності підготовки та підвищення кваліфікації персоналу на підприємстві ТОВ «Телекарт-Прилад». Запропоновано три пропозиції щодо покращення системи підготовки та підвищення кваліфікації персоналу на підприємстві ТОВ «Телекарт-Прилад».
The paper considers the theoretical foundations of economic efficiency of training and retraining of personnel, as well as types and forms of advanced training and methods and indicators for evaluating the effectiveness of training and retraining programs in the organization. The dynamics, technical and economic indicators of Telekart-Prilad LLC, cost structure, indicators of efficiency of working capital, indicators of efficiency of fixed assets, indicators of solvency, business activity, indicators of economic efficiency of training and advanced training of personnel at the enterprise of LLC Telekart-Prilad are analyzed». Three proposals were proposed to improve the system of training and retraining of personnel at the enterprise LLC "Telecard-Device".
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Стасюк, Роман Миколайович, Роман Николаевич Стасюк, Roman Mykolaiovych Stasiuk, and Г. М. Манукян. "Ефективність застосування експерементальної методики підготовки дзюдоїстів-юніорів у змагальній діяльності." Thesis, Сумський державний університет, 2019. https://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/77539.

Full text
Abstract:
Аналіз практики тренувального процесу свідчить, що найбільш вразливою ланкою в формуванні і виконанні технічних дій у змагальному двобої дзюдоїстів-юніорів, є невірно підібрана методика тренування [1; 2]. Тому актуальність теми визначена рівнем правильного підбору і засвоєнням техніко-тактичних дій спортсмена, які головним чином визначає його успіх у двобої. Разом з тим, досягнення максимальних показників у змагальній діяльності пов’язані з загальним обсягом тренувальних навантажень, що на сьогодні досягли максимальних значень. Останнє змушує учасників змагань знаходити ефективні й оптимальні шляхи підготовки дзюдоїстів, не збільшуючи обсяги тренувальних навантажень. Мета – обгрунтувати ефективність методики підготовки, яка поліпшує виконання технічних дій у змагальному двобої дзюдоїстів-юніорів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Манукян, Г. М., Роман Миколайович Стасюк, Роман Николаевич Стасюк, and Roman Mykolaiovych Stasiuk. "Ефективність застосування експериментальної методики підготовки дзюдоїстів-юніорів у змагальній діяльності." Thesis, Сумський державний університет, 2019. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/75011.

Full text
Abstract:
Аналіз практики тренувального процесу свідчить, що найбільш вразливою ланкою в формуванні і виконанні технічних дій у змагальному двобої дзюдоїстів-юніорів, є невірно підібрана методика тренування. Тому актуальність теми визначена рівнем правильного підбору і засвоєнням техніко-тактичних дій спортсмена, які головним чином визначає його успіх у двобої. Разом з тим, досягнення максимальних показників у змагальній діяльності пов'язані з загальним обсягом тренувальних навантажень, що на сьогодні досягли максимальних значень. Останнє змушує учасників змагань знаходити ефективні й оптимальні шляхи підготовки дзюдоїстів, не збільшуючи обсяги тренувальних навантажень.
Анализ практики тренировочного процесса свидетельствует, что наиболее уязвимым звеном в формировании и выполнении технических действий в соревновательном поединке дзюдоистов-юниоров, является неверно подобранная методика тренировки. Поэтому актуальность темы определена уровнем правильного подбора и усвоением технико-тактических действий спортсмена, которые главным образом определяет его успех в поединке. Вместе с тем, достижение максимальных показателей в соревновательной деятельности связаны с общим объемом тренировочных нагрузок, на сегодня достигли максимальных значений. Последнее заставляет участников соревнований находить эффективные и оптимальные пути подготовки дзюдоистов, не увеличивая объемы тренировочных нагрузок.
An analysis of the practice of the training process shows that the most vulnerable link in the formation and execution of technical actions in the competitive jury of junior jurors is the wrong method of training. Therefore, the relevance of the topic is determined by the level of correct selection and assimilation of technical and tactical actions of the athlete, which mainly determines his success in the duel. However, the achievement of maximum performance in competitive activities is associated with the total amount of training loads that have reached the maximum values ​​today. The latter forces participants to find effective and optimal ways of training judoists without increasing the amount of training loads.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Мороз, Володимир Михайлович. "Паспортизація професій як напрям державно-управлінського впливу на ефективність підготовки майбутніх фахівців." Thesis, Класичний приватний університет, 2016. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/46711.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Романовський, Олександр Георгійович. "Теоретичні і методичні основи підготовки інженера у вищому навчальному закладі до майбутньої управлінської діяльності." Thesis, Інститут педагогіки і психології професійної освіти АПН України, 2001. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/23394.

Full text
Abstract:
Дисертація на здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук за спеціальністю 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти. – Інститут педагогіки і психології професійної освіти АПН України, Київ, 2001. Дисертація містить дослідження теоретико-методологічних, організаційних і навчально-методичних аспектів підготовки студентів технічних університетів до майбутньої управлінської діяльності. З урахуванням результатів аналізу структури і соціально-психологічних особливостей професійної діяльності сучасного інженера-керівника та світового досвіду підготовки управлінських кадрів запропоновано методологічні основи педагогічної системи такої підготовки і обґрунтовано її концепцію. Визначено та експериментально підтверджено цілі, принципи й умови ефективного функціонування педагогічної системи. Створено комплекс методичного забезпечення навчально-виховного процесу управлінської підготовки інженерів, яке сприяє реалізації діяльнісно-особистісного підходу.
Thesis for the degree of the Doctor pedagogical sciences on a speciality 13.00.04 - the theory and a technique of vocational training. - Institute of pedagogics and psychology of vocational training of the Academy of Pedagogical sciences of Ukraine, Kiev, 2001. The thesis contains research of theoretical, methodological and organizational and methodical aspects of training of students of technical universities to the future administrative activity. In view of results of the analysis of structure and social - psychological features of professional work of the modern engineer-head and world experience of training of the administrative staff methodological bases of pedagogical system of such training are offered and its concept is proved. It is determined and the purposes, principles and conditions of effective functioning of pedagogical system are experimentally confirmed. The complex of methodical maintenance of teaching and educational process of administrative training of the engineers, promoting realization of activity and personal approaches is created.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Сампан, В. В., Роман Миколайович Стасюк, Роман Николаевич Стасюк, and Roman Mykolaiovych Stasiuk. "Ефективність використання змагальних технічних дій з дзюдо." Thesis, Сумський державний університет, 2019. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/75188.

Full text
Abstract:
Теперішній час перед тренером і спортсменом ставить високі вимоги, які направлені на постійне вдосконалення технічних дій. Невід’ємною частиною тренувального процесу є технічна і фізична підготовка. В останні роки багато авторів приділяють увагу проблемі розвитку спеціальних силових якостей, які мають значиму роль у змагальній і тренувальній діяльності. Деякі фахівці вважають, що успіх виступу спортсменів у змаганнях залежить від фізичної, психологічної і теоретичної підготовки дзюдоїстів і ступень досконалості яких проявляється в технічних діях. При цьому недостатньо розкрита тема надійності взаємозв’язку технічних дій, які були засвоєні на тренуванні та їх виконання в змагальний період, що і обумовлює актуальність нашої теми.
Настоящее время перед тренером и спортсменом ставит высокие требования, направленные на постоянное совершенствование технических действий. Неотъемлемой частью тренировочного процесса является техническая и физическая подготовка. В последние годы многие авторы уделяют внимание проблеме развития специальных силовых качеств, которые имеют значимую роль в соревновательной и тренировочной деятельности. Некоторые специалисты считают, что успех выступления спортсменов в соревнованиях зависит от физической, психологической и теоретической подготовки дзюдоистов и степень совершенства которых проявляется в технических действиях. При этом недостаточно раскрыта тема надежности взаимосвязи технических действий, которые были усвоены на тренировке и их выполнения в соревновательный период, и обусловливает актуальность нашей темы.
Nowadays, the coach and the athlete place high demands on the continuous improvement of technical actions. Technical and physical training is an integral part of the training process. In recent years, many authors have paid attention to the problem of the development of special strengths that play a significant role in competitive and training activities. Some experts believe that the success of athletes in competitions depends on the physical, psychological and theoretical training of judo players and the degree of perfection which is manifested in technical actions. At the same time, the topic of reliability of the interrelation of technical actions that were learned during training and their performance during the competitive period is insufficiently disclosed, which determines the relevance of our topic.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Винокурова, Н. В., Валентин Вікторович Вербицький, Валентин Викторович Вербицкий, and Valentyn Viktorovych Verbytskyi. "Ефективність настільного тенісу в професійно-прикладній фізичній підготовці студентської молоді." Thesis, Сумський державний університет, 2017. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/55467.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Books on the topic "Ефективність підготовки"

1

Алькема, Віктор. Сучасний менеджмент організації: витоки, реалії та перспективи розвитку. KROK University, 2021. http://dx.doi.org/10.31732/man.

Full text
Abstract:
Збірник наукових матеріалів конференції "Сучасний менеджмент організації: витоки, реалії та перспективи розвитку" містить результати наукових досліджень науковопедагогічних працівників, докторантів, аспірантів та здобувачів різних рівнів підготовки Університету "КРОК" та інших ЗВО України. У цьому збірнику представлено матеріали пленарного та чотирьох секційних засідань. Матеріали пленарного засідання спрямовано на розгляд результатів сучасних наукових досліджень із новітніх напрямків розвитку менеджменту сучасних організацій. Більшість публікацій присвячено проблемним питанням управління сучасних організацій. Окремі публікації висвітлюють перспективи розвитку сучасного менеджменту. Демонструють вплив інноваційних підходів в управлінні на ефективність діяльності підприємств та компаній. Матеріали конференції будуть корисні науковцям та практикам які цікавляться питаннями менеджменту сучасних організацій. Крім того збірник буде корисний здобувачам освітніх програм з менеджменту та маркетингу бакалаврського та магістерського рівнів підготовки та широкому колу осіб які цікавляться ґенезою сучасного менеджменту.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Book chapters on the topic "Ефективність підготовки"

1

Шемчук, Вадим. "КОНЦЕПТУАЛЬНІ ЗАСАДИ ФОРМУВАННЯ ГОТОВНОСТІ МАЙБУТНІХ ОФІЦЕРІВ ІНСТИТУЦІЙ СЕКТОРУ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ УКРАЇНИ ДО ВИКОНАННЯ ЗАВДАНЬ ЗА ПРИЗНАЧЕННЯМ В ЕКСТРЕМАЛЬНИХ УМОВАХ СЛУЖБОВО-БОЙОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ." In Імплементація нововведень до правових та воєнних наук та підвищення ролі спорту на державному рівні (1st ed.). European Scientific Platform, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/indpvnprsdr.ed-1.02.

Full text
Abstract:
Розглянуто актуальну проблему формування прикладних професійних компетентностей майбутніх офіцерів інституцій сектору безпеки і оборони України до дій в умовах хімічної, біологічної, радіаційної та ядерної небезпеки. Підсумовуючи результати моніторингу науково-методичної та спеціальної літератури (Інтернет-джерел), членами науково-дослідної групи сконструйовано та апробовано педагогічну модель, яка забезпечує формування готовності майбутніх офіцерів (на прикладі курсантів командно-штабного факультету Національної академії Національної гвардії України) до дій в екстремальних умовах (хімічної, біологічної, радіаційної та ядерної небезпеки) із використанням засобів спеціальної фізичної підготовки. Відповідно до результатів емпіричного дослідження, членами науково-дослідної групи встановлено, що результати, отримані наприкінці педагогічного експерименту у досліджуваних групах, зросли відносно вихідних даних, і ці відмінності переважно є достовірні (Ег, P≤0,05). Крім цього, наприкінці дослідження, членами науково-дослідної групи встановлено, що рівень витривалості, швидкості, сили та спритності у досліджуваних курсантів Ег підвищився, на відміну від курсантів Кг про що свідчать результати заліку з навчальної дисципліни «Спеціальна фізична підготовки» (7 семестр 2020/2021 навчального року, у досліджуваних Ег – середній рівень спеціальної фізичної підготовленості складає 4,9 бали, у той час, як у курсантів Кг зазначений показник знаходиться в межах 4,6 балів). Варто зауважити, що також підвищилися якісні показники відпрацювання нормативів з бойової та спеціальної підготовки військовослужбовців НГУ, так у курсантів Ег середній бал за виконання тренувальних завдань складає 4,7 балів, у той час, як у курсантів Кг зазначений показник сягає відмітки 4,2 балів. Членами науково-дослідної групи встановлено високу ефективність засобів спеціальної фізичної підготовки, що сприяло ефективному формуванню прикладних професійних компетентностей у досліджуваних курсантів Ег. Зазначена педагогічна модель може використовуватися в системі професійної освіти офіцерів інституцій сектору безпеки і оборони України із урахуванням нормативно-правової бази, що сприятиме більш стійкому та якісному формуванню прикладних професійних компетентностей, які необхідні для виконання завдань за призначенням в умовах хімічної, біологічної, радіаційної та ядерної небезпеки (екстремальних умовах).
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Conference papers on the topic "Ефективність підготовки"

1

Димань, Наталія Олегівна. "Метод «синквейн» у практиці викладання української мови як іноземної." In ІІ Міжнародна науково-практична конференція. Bila Tserkva National Agrarian University, 2021. http://dx.doi.org/10.33245/20-05-2021-32-34.

Full text
Abstract:
У статті йдеться про можливість використання інтерактивного методу «синквейн» під час викладання української мови як іноземної. Наведено алгоритм застосування методу і приклади робіт, виконаних слухачами курсу мовної підготовки – представниками різних країн. Зроблено висновок про ефективність методу синквейну як засобу формування україномовної комунікативної компетентності іноземних студентів. Ключові слова: інтерактивні методи, «синквейн», комунікативна компетентність, українська мова як іноземна.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Зозуля, Ірина Євгеніївна. "Розвиток іншомовної дискурсивної компетенції іноземних студентів." In ІІ Міжнародна науково-практична конференція. Bila Tserkva National Agrarian University, 2021. http://dx.doi.org/10.33245/20-05-2021-37-39.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто проблему формування іншомовної дискурсивної компетенції студентів вищої школи в процесі навчання українській мові як іноземній. Обґрунтовано важливість розвитку різноманітних підходів щодо проблеми іншомовної підготовки майбутніх фахівців технічної сфери в умовах освітнього середовища університету. Зазначено, що навчання іноземній мові повинно відбуватися в межах особистісноорієнтованого, комунікативно спрямованого і професійно-діяльнісного підходів у системі мовної професійно-орієнтованої підготовки студентів за умови впровадження в освітній процес інноваційних технологій навчання українській мові як іноземній. Доведено, що ефективність навчання монологічному мовленню як типу дискурсу залежить в першу чергу від рівня сформованості дискурсивної компетентності студентів. Ключові слова: дискурсивна компетенція, українська мова як іноземна, іноземний студент, міжкультурна компетентність, метод навчання.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Reports on the topic "Ефективність підготовки"

1

Шутько, Віктор Васильович, Світлана Василівна Переверзєва, and Віктор Іванович Карпов. Ефективність цілеспрямованих засобів технічної і фізичної підготовки першокурсників (на прикладі баскетболу). ПНПУ ім. К. Д. Ушинського, 2014. http://dx.doi.org/10.31812/0564/1958.

Full text
Abstract:
Для нівелювання різниці в технічній підготовці між студентами першокурсниками, на початку освоєння вимог модулю баскетбол, для підвищення емоційного стану студентів, розвитку координаційних можливостей, подолання ніяковіння в розумінні своєї недосконалості рекомендовано на заняттях з баскетболу використовувати спеціальні технічні вправи для розвитку «почуття» володіння м’ячем. Застосування впродовж заняття фізичних вправ в зоні субмаксимальних навантажень і до індивідуально переносимої межі (до відмови) сприяло покращенню фізичних (сила, швидкість, витривалість) та морально вольових якостей, можливості повноцінної участі в учбово-тренувальній грі, що дає можливість рекомендувати для застосування на кожному занятті вправи зі значним напруженням.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Кравцова, Інна Адамівна. Формування професійної компетентності педагога в системі неперервної освіти. Київ: Гнозис, 2016. http://dx.doi.org/10.31812/0564/1695.

Full text
Abstract:
У статті розглядається питання розвитку професійної компетентності педагога в системі непреривної освіти. Умови формування професійної компетентності педагога визначаються соціальним попитом та наявністю матеріально-технічної, науково-методичної баз, відповідних кваліфікованих кадрів. На сьогодні першочерговим є завдання щодо організації співпраці загальноосвітніх і професійних навчальних закладів у межах освітнього кругу і вирішення поставлених перед ним завдань, що дало б можливість підвищити ефективність і якість не тільки навчання, а й підготовки майбутніх спеціалістів та забезпечити висококваліфікованими кадрами підприємства регіону.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography