Academic literature on the topic 'Діяльність управлінська'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Діяльність управлінська.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Діяльність управлінська"

1

Пержун, Володимир. "ОСОБЛИВОСТІ ВПЛИВУ УПРАВЛІНСЬКОЇ КУЛЬТУРИ НА УПРАВЛІНСЬКУ РОБОТУ ПУБЛІЧНИХ СЛУЖБОВЦІВ." Litopys Volyni, no. 24 (July 9, 2021): 223–27. http://dx.doi.org/10.32782/2305-9389/2021.24.36.

Full text
Abstract:
Упровадження результативної системи публічного управління та застосування нових підходів у професійній роботі публічних службовців суттєво залежить від позитивно сформованої управлінської культури самих службовців. Такі складники управлінської культури, як галузева компетентність, знання і досвід, вміння самостійно думати і працювати, моральні якості, самодисципліна, саморозвиток і самореалізація, пова- га до колег і громадян, яким надаються послуги тощо, допоможуть публічним службовцям піднімати рівень своєї професійної управлінської здатності, успішно досягати кар’єрного зросту, підвищувати свій соціальний і професійний статус і т. п. Проблема впливу управлінської культури на управлінську діяльність публічних службовців в Україні нині акту- альна, маловивчена та вимагає подальшого наукового дослідження. Вважаємо, що управлінська культура постає окремим зрізом загальної культури зі своїми особливостями, якостями і ознаками. Тому ми констатуємо факт, що вона є своєрідним і достатнім соціально-політичним і державно-управлінським феноменом суспільного життя. Тут також важливо враховувати, що управлінська культура згідно зі своїми ознаками, якостями і характеристиками досить чітко уявляється як соціокультурний зріз інституційного рівня, котрий впливає на основні соціальні інститути суспільства: політику, економіку, культуру, релігію, освіту, науку тощо. До того ж, важливо зазначити її вплив на державно-управлінські відомчі структури – виконавчі органи влади, органи місцевого самоврядування, управлінські бізнес-структури та ін. Отже, сучасні трансформаційні процеси в українському суспільстві та певні реформи державного управління спонукають до змін у розумінні місця і ролі в них публічних службовців. Насамперед вони мають осмислити свою важливість у державному реформуванні, змінити стиль управлінської діяльності, визначитися й усвідомити, що саме від них багато залежить успішне запровадження в практику публічного управління новітніх управлінських методів і форм роботи, сучасних управлінських технологій.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Олексієнко, О. Г., and А. Г. Розсказов. "РОЗВИТОК УПРАВЛІНСЬКОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ." Духовність особистості: методологія, теорія і практика 100, no. 1 (April 28, 2021): 125–37. http://dx.doi.org/10.33216/2220-6310-2021-100-1-125-137.

Full text
Abstract:
У статті обґрунтовано важливість формування та розвитку управлінської компетентності у здобувачів вищої освіти, яка надає можливостей майбутньому фахівцю приймати адекватні рішення у відповідних ситуаціях, беручи на себе відповідальність за певну діяльність, застосовуючи ці знання, здійснювати адміністративно-управлінські функції, змінювати свої статусно-рольові характеристики у виконанні покладених функціональних обов’язків. Управлінська компетентність є важливою складовою та умовою формування загальної та педагогічної культури здобувачів вищої освіти як фахівців вищого кваліфікаційного рівня. Авторами розкрито теоретичні основи управлінської компетентності здобувачів вищої освіти. У статті розглянуто семантику поняття «управлінська компетентність». Запропоновано розглядати управлінську компетентність здобувачів вищої освіти як здатність і готовність майбутнього фахівця ефективно впливати на хід (виробничого, педагогічного, освітнього та ін.) процесу, виконувати завдання організаційного характеру, планувати та прогнозувати прийняття майбутніх власних управлінських рішень, а також здатність до рефлексії, як особистісної, так і професійної. Досліджено управлінську компетентність як складову частину професійної компетентності майбутнього фахівця, яка являє собою систему внутрішніх ресурсів, необхідних для організації ефективного досягнення поставлених особистих цілей та цілей організації відповідно до мети професійної діяльності. Виокремлено основні напрямки реалізації управлінської компетентності як складової професіоналізму майбутніх фахівців. Проаналізовано компоненти управлінської компетентності. На основі функціонально-аналітичного підходу виокремлено складові структури управлінської компетентності здобувача вищої освіти, такі як: соціально-комунікативна, методологічна, психолого-педагогічна, інформаційна, організаційна, загальнокультурна.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Орєхова, А. І. "УПРАВЛІНСЬКА ЗВІТНІСТЬ ЯК ІНСТРУМЕНТ КОРПОРАТИВНОГО УПРАВЛІННЯ ТА КОНТРОЛЮ." Підприємництво і торгівля, no. 27 (November 17, 2020): 58–61. http://dx.doi.org/10.36477/2522-1256-2020-27-10.

Full text
Abstract:
Дана стаття висвітлює питання ролі управлінської звітності як інструменту корпоративного управління та контролю та визначає основні підходи до формування та впровадження управлінської звітності на підприємстві, оскільки сьогодні все більшого практичного значення в діяльності організацій набувають питання постановки та ведення управлінського обліку, підсумком чого є формування управлінської звітності, яка є ідеальною інформаційною базою для прийняття належних управлінських рішень. Основний акцент автор робить на питаннях значимості управлінської звітності на підприємстві, що дає змогу проводити огляд усієї діяльності, автоматизацію управлінського обліку, регулювання взаємодії між інформаційною системою і користувачами, що значно підвищує результативність та якість прийнятих керівництвом рішень і має прямий вплив на ефективну й стійку діяльність організації, особливо в умовах цифровізації економіки. Також зазначено, що інформаційне наповнення управлінської звітності з погляду найбільш важливих аспектів діяльності організації все більше розширюється, оскільки зростають потреби користувачів в інформації, а також спостерігається прагнення до відповідності управлінської звітності форматам найкращих світових практик. Доведено, що звітність, сформована в системі управлінського обліку, у тому числі й стратегічного, створює інформаційну базу, ґрунтуючись на якій менеджери приймають належні управлінські рішення, орієнтовані на розвиток економічного суб'єкта. Управлінська звітність поряд із бухгалтерською та податковою формує повноцінне обліково-аналітичне забезпечення управління економічним розвитком організації. Визначено, що використання управлінської звітності на підприємстві дасть змогу менеджерам організації виконувати такі функції: підводити проміжні підсумки по всіх ділянках діяльності підприємства; аналізувати ефективність роботи підприємства в поточних умовах; постійно контролювати розвиток підприємства. Дані такого виду обліку є важливою інформаційною базою для прийняття стратегічних рішень. Використання управлінської звітності допомагає оперативно реагувати на зміни у зовнішньому середовищі і сприяє швидкій адаптації підприємства в умовах економічних змін.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Конох, А. П., Н. В. Маковецька, and О. Є. Конох. "ФОРМУВАННЯ УПРАВЛІНСЬКОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ МАЙБУТНІХ ФАХІВЦІВ СФЕРИ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ." Visnyk of Zaporizhzhya National University Physical education and Sports, no. 4 (April 18, 2022): 25–31. http://dx.doi.org/10.26661/2663-5925-2021-4-03.

Full text
Abstract:
Стаття присвячена висвітленню теоретичних засад формування управлінської компетентності майбутніх фахівців фізичної культури і спорту. Проведений аналіз наукових праць, присвячених формуванню професійної та управлінської компетентностей майбутніх фахівців фізичної культури і спорту, свідчить про те, що ця проблема як у теоретичному, так і в методологічному аспектах не досить досліджена. Зазначено, що науковці розглядали різні аспекти професійної компетентності та культури майбутніх фахівців фізичної культури і спорту, проблему формування управлінської компетентності. Досліджуються поняття «компетентність», «компетенція», «професійна компетентність», «управлінська компетентність», «управлінська компетентність фахівців фізичної культури і спорту», а також з’ясовується сучасний стан їх сформованості. Встановлено, що управлінська компетентність майбутнього фахівця фізичної культури і спорту – це сукупність компетенцій, які охоплюють систему знань основ теорії управління. Щоб фахівець не тільки мав управлінську компетентність, але й міг би її застосовувати у своїй професійній діяльності, необхідно забезпечити розширення меж професійної підготовки у сфері фізичної культури і спорту, ґрунтуючись на передових підходах до навчання та нових освітніх стандартах. Доведено, що майбутня діяльність фахівця фізичної культури і спорту, а фактично й управлінська компетентність, передбачає її формування під час професійної підготовки, що дасть змогу більш ефективно використовувати творчий, фізичний та інтелектуальний потенціал в теперішніх економічних умовах праці, здійснюючи професійні функції на фоні високого рівня ділових та особистісних якостей, в керуванні процесами і людьми. Автор наголошує, що розвиток фізкультурно-спортивного руху в ринкових умовах неможливий без фахово підготовлених, компетентних фахівців-управлінців фізичної культури і спорту. Встановлено, що формування управлінської компетентності майбутнього фахівця фізичної культури і спорту у процесі професійної підготовки має базуватися на загальнолюдських цінностях, комплексному компетентнісному підході та професійній компетенції майбутнього фахівця, необхідних під час роботи у сучасних соціально-економічних умовах.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Скідін, О. Л. "Управлінська діяльність в освітянських організаціях." Вісник Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Соціологія. Психологія. Педагогіка, Вип. 8 (2000): 23–29.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Скідін, О. Л. "Управлінська діяльність в освітянських організаціях." Вісник Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Соціологія. Психологія. Педагогіка, Вип. 8 (2000): 23–29.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Пшенична, Любов. "УПРАВЛІНСЬКА КУЛЬТУРА МЕНЕДЖЕРА ОСВІТИ." Педагогічні науки: теорія, історія, інноваційні технології, no. 8(102) (October 27, 2020): 368–82. http://dx.doi.org/10.24139/2312-5993/2020.08/368-382.

Full text
Abstract:
У статті розкрито сутність управлінської культури менеджера освіти та її складових. Визначено, що управлінська діяльність керівника закладу освіти безпосередньо зумовлена специфікою його праці, а тому для повного розкриття її змісту виділено в ній культуру управлінського апарату, культуру самого процесу управління, культуру умов праці, культура управління і психологічний клімат закладу освіти, культуру управління як чинник соціального прогресу і культуру документації та розкрито ці поняття. Доведено, що в сучасних умовах управлінська культура набуває нового статусу: вона перестає бути теоретичним поняттям, і переходить у статус реальної управлінської дії, яка забезпечується цими складниками, а ще – право управляти керівнику необхідно заслужити особистим прикладом спонукання підлеглих до досягнення цілей закладу освіти, високим професіоналізмом, високою мірою володінням всіма переліченими видами культури, чесною й самовідданою працею
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Гонюкова, Л. В., and В. В. Пержун. "Управлінська культура періоду пошуку української державності." Збірник наукових праць Університету державної фіскальної служби України, no. 1 (June 6, 2021): 44–58. http://dx.doi.org/10.33244/2617-5940.1.2021.44-58.

Full text
Abstract:
Запропонована стаття присвячена аналізу ролі і значення управлінської культури у процесі утвердження української державності від доби козацтва до початку ХХ ст. Важливе місце у творенні української державності посіла національно-визвольна боротьба під проводом Б. Хмельницького. В управлінській культурі з’являються нові вартості, що виокремлюють такі ознаки, як: розуміння й усвідомлення необхідності української держави; формування й становлення українців як соціальної спільноти куди входили різні верстви населення; законодавче оформлення основ державотворчих пошуків, що декларуються у таких історичних писемних джерелах – Конституція Пилипа Орлика, літопис Самійла Величка, «Дійствія презільної брані» Григорія Граб’янки.Історичний період кінця ХІХ - 20-х років ХХ століття – це епоха визвольних змагань, коли свою наукову й громадсько-політичну діяльність розпочали видатні українські діячі: М. Костомаров, М. Драгоманов, М. Міхновський, М. Грушевський, В. Липинський, Д. Донцов та ін. Погляди цих науковців і громадських діячів, а також основні управлінські ідеї періоду визвольних змагань залишаються актуальними і сьогодні, а теоретико-практичні напрацювання у галузі управлінської культури малодослідженими і потребують уваги й аналізу.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Perzhun, Volodymyr Vasylovych. "УПРАВЛІНСЬКА КУЛЬТУРА ЯК ІМПЕРАТИВ СУСПІЛЬНИХ ТРАНСФОРМАЦІЙ В УКРАЇНІ." Дніпровський науковий часопис публічного управління, психології, права, no. 3 (November 12, 2021): 11–16. http://dx.doi.org/10.51547/ppp.dp.ua/2021.3.2.

Full text
Abstract:
Дослідження, присвячені аналізу управлінської культури, в яких визначається, що вона постає як державно-управ- лінський феномен, дозволяють стверджувати про її роль і значення в трансформаційних змінах, що продовжуються в Україні й зачіпають також державне управління. Нині досить актуальними залишаються проблеми державного (публічного) управління. Успішно сфор- мована належна управлінська культура як стратегічна ознака державної управлінської діяльності своїми дієвими можливостями складає деяку модель, яка має безпосереднє відношення до процесів поступового переходу від державного управління до управління публічного. Основними завданнями такого переходу, на наш погляд, мають бути такі складові частини: внутрішнє, особисте усвідомлення державних управлін- ців, публічних службовців, менеджерів різного рівня своєї відповідальності в управлінні; усвідомлення влади, політичної еліти, громадянського суспільства зі своєї національно-громадянської ідентичності; просвіт- ницька й соціально-гуманітарна діяльність у проблемах становлення єдиної політичної нації; вироблення пере- думов для впровадження в життя довіри до державних органів влади, інститутів громадянського суспільства, місцевого самоврядування, політичних партій; ефективна й дієва боротьба з корупцією; внутрішня індивідуальна й колективна готовність до зміни пріоритетів у структурі управління державними й суспільними справами. Належне місце в такому процесі має посідати демократична управлінська культура управлінців різних рівнів і рангів та її практичне використання в управлінській діяльності. Отже, управлінська культура уявляється як самодостатній феномен державного управління, управління організаціями й колективами, управління людськими ресурсами тощо, який сприятиме вдосконаленню структури й механізмів складної системи державного й суспіль- ного будівництва.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Романенко, Євген, and Тетяна Пономаренко. "Управлінська діяльність у загальноосвітньому навчальному закладі." Науковий вісник: державне управління 2, no. 2019-1 (2019): 107–15. http://dx.doi.org/10.32689/2618-0065-2019-2/1-107-115.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Діяльність управлінська"

1

Полюхович, А. М. "Суть та значення управлінської діяльності." Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2018. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/10967.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Авраменко, Катерина Юріївна, and Анна Сергіївна Василенко. "Психологічні особливості самовизначення жінок, орієнтованих на управлінську діяльність." Thesis, Національний авіаційний університет, 2019. http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/38800.

Full text
Abstract:
Незважаючи на суттєві зміни становища жінок у суспільстві, які відбуваються у багатьох країнах протягом століття, одна з найгостріших проблем досі залишається відкритою. Вона полягає в наявності бар’єрів на шляху жінок до посади в управлінських структурах. Управлінська діяльність – це та діяльність, до якої залучаються, у більшості випадків, чоловіки. Саме тому дане питання є актуальним, адже у нашому суспільстві є багато здібних жінок, які б опанували діяльність, що пов’язана з управлінням. Адже жінка за короткий проміжок часу зруйнувала стереотип щодо того, що вона має виконувати лише репродуктивну, виховну та побутову функції.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Мудрак, В. "Управління збутовою діяльністю підприємства." Thesis, Чернігів, 2020. http://ir.stu.cn.ua/123456789/20005.

Full text
Abstract:
Мудрак, В. Управління збутовою діяльністю підприємства : дипломна робота : 073 Менеджмент / В. Мудрак; керівник роботи Косач І. А. ; Національний університет «Чернігівська політехніка», кафедра публічного управління та менеджменту організацій. – Чернігів, 2020. – 88 с.
Метою роботи є розробка методичних підходів та практичних рекомендацій щодо вдосконалення системи продаж підприємства. Методи дослідження – економіко-статистичні, математичні, експертні, соціологічне опитування, анкетування. Об'єкт дослідження – система продаж підприємства та шляхи її удосконалення Проаналізовано господарську діяльність підприємства, за допомогою економіко-математичних методів досліджено вплив фактору сезонності на процес продажу підприємства, запропоновано впровадження системи сканування товару та методи організації продажу в торгових точках, обгрунтовано ефективність запрпонованих заходів.
Research methods - economic, statistical, mathematical, expert, sociological survey, questionnaire. The object of study is the system of sale of the enterprise and ways of its improvement. The economic activity of the enterprise is analyzed, the influence of the seasonality factor on the process of sale of the enterprise is investigated with the help of economic and mathematical methods, the introduction of the product scanning system and methods of organization of sales at the outlets are offered, the effectiveness of the proposed measures is substantiated.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Галайда, П. С., and Ігор Валерійович Козюра. "ПІДПРИЄМСТВО ЯК ОБ’ЄКТ УПРАВЛІННЯ В СУЧАСНИХ УМОВАХ ГОСПОДАРЮВАННЯ." Thesis, Полтава, ПУЕТ, 2019. http://dspace.puet.edu.ua/handle/123456789/8810.

Full text
Abstract:
Проблеми, які вирішуються в процесі управлінської діяльності, зводяться до визначення конкретних і ясних цілей розвитку підприємства, встановлення їх пріоритетності, черговості і послідовності їх реалізації. На цій основі розробляються задачі і шляхи їх вирішення, визначаються потреби в ресурсах і ви-шукуються джерела цих ресурсів, а також розробляються способи ефективного контролю за своєчасним і правильним виконанням задач. Діяльність підприємств здійснюється під безпосереднім впливом факторів як зовнішнього, так і внутрішнього середо-вища, що істотно впливають на виникнення ризикової ситуації. Аналіз таких факторів дає можливість виявити потенційно можливі ризики в комерційній сфері для підприємств, дати їх оцінку і розробити адекватні управлінські рішення. У статті на основі систематизації теорії і практичного досвіду підприємства, для вирішення даного питання розглянуто його сутнісні характеристики.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Гавриленко, І. І. "Актуальність впровадження результатів вивчення управлінського досвіду А.С. Макаренка в систему підготовки керівних кадрів освіти." Thesis, Сумський державний університет, 2012. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/29212.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Федоришин, М. В. "Здібності до управлінської діяльності." Thesis, Видавництво СумДУ, 2012. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/26293.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Грень, Лариса Миколаївна. "Управлінська діяльність заступника директора з навчальної роботи вищого навчального закладу 1-2 рівнів акредитації." Thesis, Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2017. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/43058.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Гуцан, Олександр Миколайович. "Наради та збори – основа діяльності та розвитку сучасного керівника." Thesis, НТУ "ХПІ", 2017. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/34527.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Власенко, І. Ю., and Н. О. Сердюк. "Управлінська діяльність у сфері безпечності харчових продуктів на прикладі Європейського союзу: вектори удосконалення для України." Thesis, Чернігів, 2021. http://ir.stu.cn.ua/123456789/25246.

Full text
Abstract:
Власенко, І. Ю. Управлінська діяльність у сфері безпечності харчових продуктів на прикладі Європейського союзу: вектори удосконалення для України : випускна кваліфікаційна робота : 281 «Публічне управління та адміністрування» / І. Ю. Власенко, Н. О. Сердюк ; керівник роботи М. П. Бутко ; НУ "Чернігівська політехніка", кафедра менеджменту та державної служби. – Чернігів, 2021. – 84 с.
Актуальність дослідження визначена тим, що на сьогодні проблемі контролюючої діяльності органів державної влади приділялась недостатня увага з боку науковців та практиків з державного управління та регіонального розвитку. Узагальнення наукової думки щодо контролю органів державної влади з питань захисту прав споживачів дасть змогу систематизувати теоретичні аспекти та виокремити практичне значення, яке мають органи державної влади в реалізації державної політики у сфері захисту прав споживачів. Особливу актуальність питання захисту споживачів органами державної влади набуває саме сьогодні, коли Україна чітко визначилась з курсом на європейську інтеграцію. У зв’язку з цим виникає потреба наукового узагальнення проблем у цій галузі та на практиці приведення норм чинного законодавства до вимог норм Євросоюзу. Метою кваліфікаційної роботи є обґрунтування основних напрямів удосконалення управлінської діяльності у сфері безпечності харчових продуктів на прикладі Європейського союзу: вектори удосконалення для України. Об’єкт дослідження – процес удосконалення управлінської діяльності у сфері безпечності харчових продуктів на прикладі Європейського союзу: вектори удосконалення для України. Предметом дослідження є теоретичні, методологічні та прикладні аспекти удосконалення управлінської діяльності у сфері безпечності харчових продуктів на прикладі Європейського союзу: вектори удосконалення для України.
The urgency of the study is determined by the fact that today the problem of control activities of public authorities has received insufficient attention from scholars and practitioners of public administration and regional development. Generalization of scientific opinion on the control of public authorities on consumer protection will allow to systematize the theoretical aspects and highlight the practical importance of public authorities in the implementation of state policy in the field of consumer protection. The issue of consumer protection by public authorities is becoming especially relevant today, when Ukraine has clearly decided on the course of European integration. Therefore, there is a need for scientific generalization of problems in this area and in practice to bring the current legislation in line with the requirements of EU standards. The purpose of the qualification work is to substantiate the main areas of improvement of management activities in the field of food safety on the example of the European Union: vectors of improvement for Ukraine. The object of research is the process of improving food safety management activities on the example of the European Union: vectors of improvement for Ukraine. The subject of research is theoretical, methodological and applied aspects of improving management activities in the field of food safety on the example of the European Union: vectors of improvement for Ukraine.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Губицька, Аліса Олександрівна, and Alisa Hubytska. "Особливості самовизначення жінок, орієнтованих на управлінську діяльність." Thesis, Національний авіаційний університет, 2020. http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/43242.

Full text
Abstract:
Проблема самовизначення досягає особливої актуальності у питаннях самовизначення жінок, які не так давно почали доводити суспільству, що вони здатні до праці, а тим паче до керівних посад. Але в силу соціальних, історичних та психологічних чинників даний процес зустрічає ряд труднощів та бар’єрів.
The problem of self-determination is especially relevant in the issues of self-determination of women, who have recently begun to prove to society that they are capable of work, and even more so to leadership positions. But due to social, historical and psychological factors, this process faces a number of difficulties and barriers.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Book chapters on the topic "Діяльність управлінська"

1

Перетятко, Л. А. "МЕТОДИЧНІ ПІДХОДИ ДО ВДОСКОНАЛЕННЯ СИСТЕМИ РИЗИК-МЕНЕДЖМЕНТУ В ОРГАНІЗАЦІЇ." In Economics, management and administration in the coordinates of sustainable development. Publishing House “Baltija Publishing”, 2021. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-26-157-2-18.

Full text
Abstract:
Дослідження присвячено виявленню проблем та перспектив розвитку ризик-менеджменту як соціально-економічної та управлінської категорії сучасного бізнесу. Стверджується, що актуальним сьогодні є формування нового підходу до аналітичного забезпечення управління ризиками на основі вдосконалення концепції ризик-менеджменту, що враховує динамічність змін чинників зовнішнього та внутрішнього середовища організації. Процес управління ризиками є багатоаспектним і багатозадачним, до якого належать процеси ідентифікації, аналізу ризиків та прийняття рішень щодо виявлення позитивних та мінімізації негативних наслідків ризикових подій. Головне завдання аналізу та оцінки ризиків в організації полягає у систематизації та розробленні комплексного підходу до визначення ступеня ризику, що впливає на діяльність підприємця. Досліджено праці вітчизняних та зарубіжних учених, присвячених розвитку методології системи ризик-менеджменту та проблемам ефективного управління ризиками в організації. Запропоновано методичні підходи до вдосконалення системи ризик-менеджменту в організаціях на основі впровадження послідовного алгоритму дій, починаючи від раннього виявлення ризику аж до реалізації заходів щодо його зниження у тривалій перспективі. Головна роль у процесі організації ризик-менеджменту належить фінансовому менеджеру, саме він несе відповідальність за ведення ризик-менеджменту в організації. Під час вибору оптимального варіанта керування ризиком він повинен спиратися на теоретичні знання та практичний досвід, а також сучасні економічні та виробничо-технологічні концепції, йому необхідно розглядати безліч моделей.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Reports on the topic "Діяльність управлінська"

1

Дереза, І. С. Управління самоосвітньою діяльністю студентів у процесі вивчення вищої математики в умовах педагогічного університету. ПП «Ексклюзив-систем», 2014. http://dx.doi.org/10.31812/0564/2026.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Дікунова, О. А., and Ю. С. Душко. Відкритий Всесвіт Валерії Семенівни Пікельної (на пошану пам’яті доктора педагогічних наук, професора Криворізького державного педагогічного інституту/університету, керівника наукової школи з теорії та практики управління навчальними закладами). Криворізький державний педагогічний університет, 2015. http://dx.doi.org/10.31812/0564/252.

Full text
Abstract:
Покажчик присвячено Валерії Семенівні Пікельній, доктору педагогічних наук, професору кафедри педагогіки та методики трудового і професійного навчання Криворізького державного педагогічного інституту/університету, авторитетному фахівцю з теорії і методики моделювання управлінської діяльності та керівнику наукової школи з теорії та практики управління навчальними закладами. У покажчику подано бібліографію публікацій В. С. Пікельної. Це – монографії, науково-методичні та навчально-методичні посібники, публікації у збірниках наукових праць і матеріалах наукових конференцій та статті у фахових періодичних виданнях. У покажчику представлено матеріали про життєвий шлях та науково-педагогічну і громадську діяльність науковця. Покажчик адресовано фахівцям у галузі професійної освіти, викладачам вищих навчальних закладів, аспірантам, студентам, учителям шкіл і всім, хто цікавиться проблемами управлінської діяльності у сфері освіти.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography