Academic literature on the topic 'Дохід чистий'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Дохід чистий.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Дохід чистий"

1

Кишакевич, Богдан, Юрій Вовк, Іван Ворончак, and Ольга Мігулка. "ОЦІНКА ЕФЕКТИВНОСТІ ФУНКЦІОНУВАННЯ ЛІЗИНГОВИХ КОМПАНІЙ УКРАЇНИ З ДОПОМОГОЮ DEA МОДЕЛЕЙ." Financial and credit activity problems of theory and practice 2, no. 43 (April 29, 2022): 175–81. http://dx.doi.org/10.55643/fcaptp.2.43.2022.3659.

Full text
Abstract:
У статті було запропоновано цілу низку орієнтованих на вхід DEA (data envelopment analysis) моделей із змінним VRS (variable returns to scale) та сталим CRS (constant returns to scale) ефектами масштабу для оцінювання ефективності функціонування українських лізингових компаній. На основі отриманих DEA моделей проведено також аналіз ефективність масштабу функціонування цих компаній. Оцінки ефективності на основі DEA методології було отримано з допомогою пакету Efficiency Measurement System (EMS). Аналіз показав, що оцінка ефективності функціонування лізингових компаній на основі DEA моделей є чутливою до вибору вхідних та вихідних змінних. У зв’язку із цим для отримання комплексної оцінки ефективності, нами було використано середнє значення відповідних значень технічної ефективності для різних наборів вхідних та вихідних змінних. У ролі вихідних змінних для різних DEA моделях було взято коефіцієнт поточної ліквідності, дебіторську заборгованість, сукупні активи та показники прибутковості, а саме, чистий дохід від реалізації продукції, чистий прибуток та інші операційні доходи. Вхідними змінними слугували сукупні активи, адміністративні витрати та інші операційні витрати, основні засоби та нематеріальні активи, собівартість реалізованої продукції та інші витрати. Було аргументовано, що орієнтовані на вхід DEA-моделі більше підходять для аналізу ефективності лізингового бізнесу, оскільки керівництво таких компаній має значно більше важелів контролю над вхідними ресурсами, такими як трудові ресурси, витрати, процентна політика, власний капітал тощо, ніж над вихідними (сукупна сума лізингових угод, дохід компанії тощо). Для отримання оцінок ефективності на підставі побудованих DEA моделей було сформовано статистичну вибірку на основі бухгалтерської та фінансової звітності вітчизняних лізингових компаній-учасників асоціації «Українське об'єднання лізингодавців» за 2019 та 2020 роки. Аналіз на основі отриманих DEA моделей показав, що незважаючи на високі темпи зростання обсягів лізингових операцій у другій половині 2020 року, лізингові компанії у 2019 році продемонстрували дещо вищу ефективність.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Маренич, М. М. "ЕФЕКТИВНІСТЬ СПОСОБІВ ЗАСТОСУВАННЯ ГУМІНОВИХ СТИМУЛЯТОРІВ У ТЕХНОЛОГІЇ ВИРОЩУВАННЯ ПШЕНИЦІ ОЗИМОЇ." Вісник Полтавської державної аграрної академії, no. 3 (September 27, 2019): 26–34. http://dx.doi.org/10.31210/visnyk2019.03.03.

Full text
Abstract:
Наведено результати економічної ефективності способів застосування гумінових стимуляторів як елемента управління урожайністю пшениці озимої. Застосування гумінових стимуляторів у сумі-шах з протруйниками переважно призводило до збільшення врожайних і економічних показників. Аналіз економічних показників використання гуматів свідчить про їхню ефективність для застосу-вання при передпосівній обробці насіння пшениці. Сортові властивості також мають незаперечний вплив на економічні показники. У цьому досліді сорт Смуглянка виявився краще адаптованим до умоввирощування й забезпечив більшу врожайність та вищу рентабельність виробництва – 117 проти98,3 %. Прибавка врожайності від використання протруйника Максим Стар 025 FS склала в серед-ньому по всіх сортах 3,3 ц/га, чистий дохід був на 1522 грн більшим порівняно з контролем. Викори-стання Радостиму виявилося менш ефективним з погляду господарювання, проте порівняно з конт-ролем також було позитивним.Найефективнішими були варіанти, де застосовували 1R Seed treatment (1,0 л/т). У разі викорис-тання лише цього препарату прибавка урожайності порівняно з контрольним варіантом склаламайже 6 ц/га, а в комплексі з протруйником – 6,3 ц/га. Отже, незважаючи на значну вартість 1RSeed treatment, він у такій дозі є найкращим препаратом для передпосівної обробки насіння пшениціяк у комплексі з протруйником, так і відокремлено – чистий дохід від використання цього препаратусклав 2480 грн. Активатор родючості ґрунту 5R SoilBoost у кількості 11 кг/га сприяв збільшеннюврожайності зерна пшениці на 4,8 ц/га, хоча досить висока вартість препарату фактично нівелюєйого переваги для отримання чистого доходу – він був майже однаковим з контрольним варіантом,а показник рентабельності був навіть на 8,3 % нижчим. Найбільша економічна ефективність зафік-сована у варіанті, де використовувалося лише позакореневе внесення 4R Folliar concentrate у дваприйоми по 2 кг/га. Найкращий економічний показник спостерігався за умови використання гуматіву сумішах з гербіцидами у варіанті, де застосовували суміш Пріма (400 г/га) та Foliar concentrate(2 кг/га). Додавання до розчину гербіциду 200 г/га Гуміфілду не призводило до збільшення врожайно-сті, а комбінування суміші з Foliar concentrate (2 кг/га) збільшувало її на 6,4 ц/га. Відповідно до цьогона 2816 грн вищими були показники чистого доходу та рентабельності – на 15,5 %.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Mostovenko N. and Korobchuk T. "КРЕДИТНА СКЛАДОВА РИНКУ БАНКІВСЬКИХ ПОСЛУГ: ТЕНДЕНЦІЇ ТА ПЕРСПЕКТИВИ ЗРОСТАННЯ." Economic forum 1, no. 4 (November 24, 2021): 122–28. http://dx.doi.org/10.36910/6775-2308-8559-2021-4-17.

Full text
Abstract:
Актуальність банківських кредитних послуг та їх значимий вплив на розвиток будь-яких економічних систем є неодмінною реалією сьогодення. Тому ринок банківських послуг працює на всіх рівнях економічного розвитку – від звичайного домогосподарства і аж до макрорівня. Вітчизняна банківська система пройшла очищення через скорочення сумнівних банків, відновилась та виходить з кризового періоду. Тому стаття присвячена саме кредитній складовій ринку банківських послуг. У проведеному дослідженні розглянуто поняття «банківська послуга», на основі теоретичних аспектів вітчизняних дослідників, подано авторський підхід до цього поняття. Досліджено проникність вітчизняного ринку кредитних послуг. Для проведення дослідження виділено спеціальні показники: частки кредитів, наданих банками резидентам клієнтської доступності кредитних послуг, валових кредитів депозитних корпорацій, кредитів резидентам (крім депозитних корпорацій) у ВВП, кількість структурних підрозділів банків на 100 тис. економічно активного населення та процентну маржу. Розраховано показники стану ринку фінансових послуг України за кредитними операціями банківського сектору та здійснено аналіз на відповідність критеріям Групи Світового банку. Проаналізовано результат діяльності банків у абсолютному вираженні – чистий процентний дохід. Зроблено висновки про тенденції та перспективи зростання кредитної складової ринку банківських послуг.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Астахова, Я. В., І. І. Гасанова, and А. О. Кулик. "ЕФЕКТИВНІСТЬ ВИРОЩУВАННЯ ПШЕНИЦІ ОЗИМОЇ ЗАЛЕЖНО ВІД СТРОКІВ СІВБИ ТА УДОБРЕННЯ В ПІВНІЧНОМУ СТЕПУ." Вісник Полтавської державної аграрної академії, no. 4 (December 31, 2021): 91–97. http://dx.doi.org/10.31210/visnyk2021.04.11.

Full text
Abstract:
У статті наведено результати трирічних досліджень щодо впливу строків сівби та мінерального живлення на урожайність і економічну ефективність вирощування сортів пшениці м’якої озимої Ластівка одеська та Голубка одеська і твердої Бурштин по чорному пару та після ячменю ярого в Північному Степу. Пшеницю озиму висівали у три строки – 7, 22 вересня та 7 жовтня. Варіанти удобрення: 1 – без внесення добрив (контроль); 2 – передпосівне внесення добрив (по чорному пару – N30P60K30, після ячменю ярого – N60P60K30); 3 – система удобрення (на фоні передпосівного внесення мінеральних добрив: по чорному пару підживлення N30 локально наприкінці фази кущіння рослин, після ячменю ярого – N30 ранньою весною по мерзлоталому ґрунту (МТҐ) + N30 локально). На основі проведених досліджень встановлено, що найвищі врожайність та чистий дохід при вирощуванні всіх сортів пшениці озимої як по чорному пару, так і після ячменю ярого забезпечується застосуванням системи удобрення посівів, що передбачає передпосівне внесення повного добрива та весняні азотні підживлення. Внесення мінеральних добрив після обох попередників сприяло підвищенню урожайності і поліпшенню класу зерна у пшениці м’якої озимої до другого-третього, а у разі вирощування пшениці твердої озимої – в окремих випадках і до першого класу. Мінімальні значення економічної ефективності у всіх сортів пшениці озимої у дослідах отримано у варіантах без добрив. Вища економічна ефективність вирощування пшениці озимої після обох попередників у сортів Ластівка одеська та Бурштин була отримана за умови сівби в оптимальний строк (22 вересня), а у сорту Голубка одеська – в допустимо ранній (7 вересня) та оптимальний строк (22 вересня). Після ячменю ярого найвищу ефективність вирощування забезпечував сорт Голубка одеська, який на удобрених ділянках формував зерно третього класу якості при урожайності 4,81–6,05 т/га та рентабельності виробництва 121–145 %.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Моргачов, Ілля, Олена Хандій, Юлія Клюс, and Ярослав Бурко. "МІНІМАЛЬНО ДОПУСТИМИЙ РІВЕНЬ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ЕФЕКТИВНОСТІ УКРАЇНСЬКОГО БІЗНЕСУ: АСПЕКТИ ОРГАНІЗАЦІЇ ДІЯЛЬНОСТІ ІНВЕСТИЦІЙНИХ КОМПАНІЙ." Financial and credit activity problems of theory and practice 2, no. 43 (April 29, 2022): 126–35. http://dx.doi.org/10.55643/fcaptp.2.43.2022.3693.

Full text
Abstract:
Розглядаючи інвестиційні рішення щодо певного бізнесу в країні (у тому числі й інвестиційної компанії), актуальним питанням бачимо рівень його інвестиційної ефективності з урахуванням альтернативності та рівня знецінення національної валюти або інфляції. Мета роботи – визначення мінімальнодопустимого рівня інвестиційної ефективності українського бізнесу з урахуванням альтернативності та особливостей національної валюти, недосягнення якої робить український бізнес інвестиційнонедоцільним у довгостроковій перспективі. Запропоновано метод визначення такого мінімальнодопустимого рівня інвестиційної ефективності, що передбачає розрахунок суми середньорічного зростання фондового індексу, обраного якнайкраща інвестиційна альтернатива, середньорічного розміру дивідендів за відповідним фондовим індексом та середньорічного знецінення національної валюти порівняно з валютою відповідного фондового індексу. Визначено, що рівень знецінення національної валюти в Україні в порівнянні з доларом США перевищував офіційний темп інфляції, саме тому в наведеному методі до розрахунку брався середньорічний темп знецінення національної валюти. Як найкращу альтернативу фінансових інвестицій визначено фондовий індекс США S&P-500, а отже, й інвестиції в акції корпорацій, що входять до структури цього індексу. З урахуванням специфіки національної валюти та альтернативності інвестицій для України визначено мінімальний рівень інвестиційної ефективності використання капіталу суб’єктами господарювання на рівні 26,68 %. Цей розмір ставки процента (а саме: 26,68 %) слід використовувати для оцінювання доцільності інвестиційних проєктів в Україні шляхом визначення класичних показників: чистий приведений дохід (NPV), внутрішня норма дохідності (IRR), індекс дохідності (PI), приведений термін окупності (DPB). До того ж на українських підприємствах розмір рентабельності активів та рентабельності власного капіталу має бути не нижчим за 26,68 %. Визначено, що середньостатистичне підприємство в Україні не відповідає умовам щодо досягнення мінімальнонеобхідного рівня рентабельності активів та рентабельності власного капіталу в розмірі 26,68 %. Лише окремі суб’єкти господарювання в країні виконують цю умову, а більшість із них – лише за показником рентабельності власного капіталу. Українським інвестиційним компаніям для збереження та примноження капіталу інвесторів доцільніше в більшості випадків інвестувати кошти в акції провідних світових корпорацій, що входять до структури американського фондового індексу S&P-500, ніж у підприємства своєї країни. Високий рівень інфляції в країні визначено як важливий чинник, що негативно впливає на ефективність бізнесу в Україні, особливо на діяльність промислових підприємств із суттєвим виробничим циклом. Крім знецінення активів суб’єктів господарювання, інфляція спричиняє явище сплати податку з умовно нульового рівня ефективності. За умов урахування такого оподаткування в Україні мінімальнодопустимий рівень інвестиційної ефективності бізнесу становить 29,64 %. Умовно нульовий рівень ефективності бізнесу досягається, коли рентабельність активів суб’єкта господарювання дорівнює середньорічному темпові знецінення національної валюти. Чим більший рівень інфляціїв країні, тим більше податків сплачується за умовно нульового рівня ефективностій тим вищим є значення мінімальнодопустимого рівня інвестиційної ефективності бізнесу пропорційнодо ставки податку на прибуток та середньорічного рівня знецінення національної валюти. Наявність українівисокого рівня інфляції та податку на прибуток створює умови витоку інвестиційного капіталу до інших країн.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Ишемгулов, Ильяс Нилевич. "КОРРЕЛЯЦИОННО-РЕГРЕССИОННЫЙ АНАЛИЗ ИСЛАМСКИХ ФИНАНСОВ." Bulletin of the South-Russian state technical University (NPI) Series Socio-economic Sciences 14, no. 4 (August 29, 2021): 124–32. http://dx.doi.org/10.17213/2075-2067-2021-4-124-132.

Full text
Abstract:
Цель исследования: выявить закономерности и взаимосвязи в исламских финансах. Методы исследования: анализ и синтез, системный подход, а также методы корреляционно-регрессионного анализа. Результаты исследования. Предложен методический подход к применению инструментов корреляционно-регрессионного анализа в моделировании исламских финансов. В качестве результативного при проведении корреляционно-регрессионного анализа и построении математических моделей предлагается использовать объем финансирования инвестиций исламской финансовой организацией. В числе зависимых переменных и факторов, влияющих на объем финансирования инвестиций исламской финансовой организацией, предлагается использовать переменные, характеризующие капитал (такие показатели, как оплаченный капитал финансовой исламской организации, суммарные активы, суммарные обязательства, собственный капитал финансовой исламской организации), а также показатели дохода и прибыли финансовой исламской организации (такие показатели, как общий доход (выручка) и чистая прибыль финансовой исламской организации). Апробация предложенного подхода осуществлена на примере крупнейшей исламской финансовой организации — Исламского банка развития (Islamic Development Bank). Разработаны многофакторные экономико-статистические модели зависимости объема финансирования инвестиций от ряда факторов. По результатам расчетов выявлена сильная корреляционная связь между объемом инвестиций исламской финансовой организации и величинами оплаченного капитала, суммарных обязательств, собственного капитала, общего дохода и чистой прибыли. Предсказанные значения расположены максимально близко к остаточным значениям, что свидетельствует о том, что полученное уравнение регрессии имеет высокую степень точности. Перспективы исследования: результаты исследования могут быть использованы для выявления значимых факторов развития исламских финансов в Российской Федерации.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Карабанова, И. В. "ЭКО-ОТЕЛИ В ФОРМИРОВАНИИ КОМФОРТНОЙ ГОРОДСКОЙ СРЕДЫ." Сбор. матер. Всероссийская научно-практическая конф. «Глобальные и региональные аспекты устойчивого развития современные реалии», no. 1 (October 23, 2020): 243–48. http://dx.doi.org/10.36684/32-2020-1-243-248.

Full text
Abstract:
В статье рассмотрена возможность организации эко-отеля для вело-туристов на 20 номеров в экологически чистой зоне городского лесопарка г. Ростова-на-Дону. Среди эксклюзивных SPA-услуг рекомендуются пивные ванны и аэромассаж на основе продукции по технологии пивоварни «Schumacher» (г. Дюссельдорф, Германия). Совокупный годовой доход предлагаемого эко-отеля в первый год детальности составит 11 млн 800 тыс. руб., в котором прибыль от размещения гостей – 5 млн 900 тыс. руб.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Вороніжський, Ярослав Володимирович. "ЗАРУБІЖНИЙ ДОСВІД ВИЗНАННЯ НЕОБҐРУНТОВАНИМИ АКТИВІВ І ЇХ СТЯГНЕННЯ У ДОХІД ДЕРЖАВИ." Часопис цивілістики, no. 44 (March 27, 2022): 31–38. http://dx.doi.org/10.32837/chc.v0i44.453.

Full text
Abstract:
Статтю присвячено актуальним науковим і практичним проблемам функціонування інститутів протидії незаконному збагаченню в Україні та світі. Сформульовано позицію, що застосування інституту визнання необґрунтованими активів і стягнення їх у дохід держави є лише одним із можливих напрямів протидії такому корупційному явищу, як незаконне збагачення. Автором за допомогою порівняння систем конфіскації необґрунтованих активів у країнах загального та континентального права зроблено висновки про те, що, незважаючи на первинне розповсюдження такого механізму у країнах загального права, його імплементація у країнах континентального права є успішною. Ефективне застосування інституту ВНАСДД є можливим за умови відповідності міжнародним договорам і практиці ЄСПЛ. За результатами аналізу законодавчого досвіду іноземних держав і науковців зроблено умовивід щодо доцільності вироблення законодавчої процедури можливості зупинення розгляду цивільної справи щодо визнання необґрунтованими активів і стягнення їх у дохід до завершення розслідування кримінальної справи щодо незаконного збагачення у разі виявлення нових необґрунтованих активів, які у сукупності з активами, щодо яких ініційовано цивільний позов, становитимуть предмет кримінального правопорушення незаконне збагачення. Внаслідок такого аналізу запропоновано внести зміни до ст. 251 та 253 ЦПК України. Автором досліджено переваги та недоліки застосування інституту визнання необґрунтованими активів і стягнення їх у дохід держави у рамках цивільного процесу, зроблено висновок про ефективність саме цивільної процедури цього механізму. За допомогою вивчення методу «чистої вартості» встановлено, що для розрахунку розміру необґрунтованих активів треба враховувати не лише законні доходи особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування та членів її сім’ї, а й витрати протягом звітного періоду. У статті запропоновано впровадити можливість визнання необґрунтованими активами криптовалют та управління спеціалізованими організаціями вилученими та необґрунтованими активами у вигляді криптовалют або їх реалізації та передачі виручених коштів на депозитний рахунок уповноваженого органу до набрання законної сили судовим рішенням.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Люльов, О., Т. Пімоненко, Г. Швіндіна, and Д. Пудрик. "МІГРАЦІЙНІ ПРОЦЕСИ В УКРАЇНІ: ФІНАНСОВІ, СОЦІАЛЬНІ І ЕКОНОМІЧНІ ДЕТЕРМІНАНТИ." Financial and credit activity problems of theory and practice 4, no. 39 (September 10, 2021): 452–74. http://dx.doi.org/10.18371/fcaptp.v4i39.241415.

Full text
Abstract:
Анотація. Дослідження зосереджено на виявленні взаємозв’язків між показниками зростання міграції та показниками економічного розвитку і спрямовано на перевірку тверджень про те, що мігранти переміщуються до країн із високим рівнем урбанізації, високим експортно-імпортним і бюджетним потенціалом, соціальним, економічним та інфраструктурним розвитком, високими темпами інновацій, із доступною та ефективною системою охорони здоров’я, фінансовою стабільністю. Попередні дослідження у сфері міграції були детально проаналізовані і їхні результати стали відправною точкою для вибору параметрів, які можуть вплинути на зростання міграції. Статтю розроблено як кількісне дослідження, засноване на моделюванні нечітко-логічних когнітивних карт (FCM), що дозволили віднайти параметри дев’яти систем (концепцій) національного економічного розвитку, які впливають на зростання міграції. Були розраховані матриці причинно-наслідкових зв’язків і напрями впливу параметрів 9 концепції та 53 підконцепцій на зростання міграції, а також візуалізовано когнітивні карти причинно-наслідкових зв’язків між зростанням чистої міграції та вибраними параметрами національного розвитку. Було виявлено, що найвищий рівень позитивної взаємодії існує між зростанням чистої міграції і такими показниками, як «Міжнародний туризм», «Дохід», «Загальні державні витрати», «Народжуваність», «ВВП на душу населення». Було виявлено негативну взаємодію між зростанням міграції і ризиком непокриття витрат на хірургічну допомогу, включаючи катастрофічне непокриття витрат на медичну допомогу, і рівнем смертності. Були запропоновані рекомендації щодо подальшого вдосконалення міграційної політики, соціальної політики та політики бюджетування. Ключові слова: міграція, зростання чистої міграції, національний розвиток, нечіткі когнітивні карти, моделювання FCM, детермінанти. Формул: 3; рис.: 11; табл.: 17, бібл.: 45.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Shparyk, Y. "Економічні наслідки всихання ялинників Українських Карпат." Наукові праці Лісівничої академії наук України, no. 15 (November 30, 2017): 129–39. http://dx.doi.org/10.15421/411717.

Full text
Abstract:
Аналіз результатів стаціонарних досліджень 19-ти деревостанів в основних типах лісу ялинників Українських Карпат дав змогу оцінити економічні наслідки їх всихання. Поточні (в найближчі 10 років) наслідки можуть бути як позитивними, так і негативними: збільшення доходу від зростання обсягів заготівлі деревини; зменшення доходу від втрати вар­тості деревини ялини та від зниження повноти ялинників. Довготермінові наслідки передбачають зменшення доходу від втрати вартості деревини внаслідок зміни породного складу ялинових лісостанів на букові; втрати деревини внаслідок зменшення її приросту; збільшення обороту рубки. Дохід від заготівлі додаткового обсягу деревини внаслідок всихання ялини визначається інтенсивністю всихання та розподілом ялинників за класами віку і досягає максимуму в умовах вологої чистої сусмеречини (7,45 тис. грн/га за рік) з середнім його значенням 5,35 тис. грн/га за рік. Запізніле проведення санітарно-оздоровчих заходів зменшує цей дохід на 30-40%. Поточні збитки від зменшення радіального приросту стовбурів ялини і зменшення повноти ялинників за типами лісу оцінено від 7,91 (С3-См) до 16,24 (С3-бк-яцСм) тис. грн/га за рік. Довготермінові наслідки всихання помітно менші від поточних з від’ємним балансом за основними типами лісу, з максимумом в умовах вологої буково-смерекової суяличини (0,73 тис. грн/га за рік) та середнім значенням збитків на рівні 0,23 тис. грн/га за рік. З їх урахуванням середній розмір збитків від всихання ялини в основних типах лісу регіону може досягнути 7 тис. грн/га за рік.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Дохід чистий"

1

Сидоренко, Є. Л. "Управління ефективністю діяльності виробничого підприємства." Master's thesis, Сумський державний університет, 2018. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/68767.

Full text
Abstract:
Для підприємств будь-якої форми власності дуже важливо враховувати фінансові результати, що відображають динаміку витрат і доходів протягом певного часу. Проте, сама фінансова інформація, виражена в грошовій формі, без належного аналізу виробничої стратегії, ефективності використовування виробничих ресурсів і розвитку ринків збуту не дають повної оцінки поточного полягання і перспектив розвитку підприємства. Мета магістерської роботи полягає в дослідженні ефективності діяльності підприємства АПК в умовах фінансової кризи, а також в удосконаленні управління ефективності діяльності ТОВ «Нива». Для реалізації поставленої мети необхідно вирішити наступні задачі дослідити різні методики аналізу ефективності діяльності підприємства; дати загальну характеристику ТОВ «Нива», виконати аналіз структури та динаміки фінансових результатів діяльності ТОВ «Нива»; провести аналіз капіталу та майна підприємства; дослідити відносні показники ефективності діяльності ТОВ «Нива»; розробити напрями росту ділової активності та ефективності діяльності
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Бондаренко, Олексій Миколайович. "Особливості оподаткування підприємств ІТ-сфери." Thesis, Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2017. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/44542.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Бобух, Анатолій Олексійович, and Алевтина Миколаївна Переверзєва. "Дворівнева комп'ютерно-інформаційна технологія виробництва кальцинованої соди." Thesis, Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2018. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/40078.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Moroz, Yuliya Yuzyfivna, and Maryna Viktorivna Plysak. "Conceptual aspects of the profit generation in the accounting system for management purposes." Thesis, National Aviation University, 2021. https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/53921.

Full text
Abstract:
1. Дорош Н. І., Кізенко Є. С. Особливості бухгалтерського обліку та оподаткування прибутку підприємств. Проблеми системного підходу в економіці : зб. наук. пр. Київ. Вип. 2 (76). 2020. C. 117-125. 2. Коцеруба Н.В., Гилюк Л.О. Фінансовий контроль формування, розподілу та використання прибутку суб’єкта господарювання. Причорноморські економічні студії. 2020. Т. 50. № 2. С. 155-161. 3. Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1 «Загальні вимоги до фінансової звітності»: Наказ Мінфіну України від 07.02.2013 р. № 73. URL: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0336-13. 4. Податковий кодекс України від 02.12.2010 р. № 2755-VI. URL: https://zakon.rada.gov.ua /laws/show/2755-17.
Substantiation of profit as an object of accounting and taxation of business, methods of its formation for business and taxation and reflection in the accounts of accounting, financial reporting and tax return.
Обґрунтування прибутку як об’єкта бухгалтерського обліку та оподаткування бізнесу, методики його формування для бізнесу та оподаткування та відображення на рахунках бухгалтерського обліку, фінансової звітності та в податковій декларації.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Кулішова, Т. С. "Підвищення прибутку підприємства (на прикладі МП «ІВАННА»)." Thesis, Одеський національний економічний університет, 2021. http://local.lib/diploma/Kulishova.pdf.

Full text
Abstract:
Доступ до роботи тільки на території бібліотеки ОНЕУ, для переходу натисніть на посилання нижче
У роботі розглядаються теоретичні аспекти формування доходів підприємства, визначено принципи та підходи до планування та прогнозування доходів підприємства, світовий досвід зростання дохідності діяльності підприємства. Проаналізовано фінансово-господарська діяльність підприємства, прибуток підприємства у цілому та складовими його формування, рентабельність діяльності підприємства. Запропоновано заходи щодо зростання прибутку підприємства, визначено резерви зростання прибутку підприємства.
The work deals with the theoretical aspects formation of enterprise income, defined principles and approaches to planning and forecasting of enterprise income, world experience of growth of profitability of enterprise activity. The financial and economic activity of the enterprise, the profit of the enterprise as a whole and components of its formation, profitability of activity of the enterprise are analyzed. Measures to increase the company's profit are proposed, the reserves of the company's profit growth are determined.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Іванова, А. О. "Обґрунтування інвестиційного проекту створення підприємства з переробки пластикової тари." Thesis, Одеський національний економічний університет, 2021. http://local.lib/diploma/Ivanov22.pdf.

Full text
Abstract:
Доступ до роботи тільки на території бібліотеки ОНЕУ, для переходу натисніть на посилання нижче
У роботі розглядаються теоретичні аспекти процесу бізнес-планування інвестиційних проектів. Проведено огляд ринку вторинної сировини (ПЕТ-пляшок) в Одеській області та розроблено відповідний маркетинговий план. Розглянуто склад і структуру постійних та змінних витрат. Розраховано собівартість та рентабельність ПЕТ-пластівці. Проаналізовано ефективність інвестиційного проекту. Запропоновано рекомендації щодо економічної доцільності інвестиційного проекту зі створення підприємства з переробки пластикової тари.
The work deals with the theoretical aspects of the process of business planning of investment projects. A recycled materials (PET bottles) market in the Odesa region review had been undertaken. And was developed an appropriate marketing plan. The composition and structure of fixed and variable costs have been considered. The production costs and profitability of PET flakes were calculated. In work was analyzed the economic feasibility of the investment project. Recommendations on the economic feasibility of an investment project of creating a plastic packaging recycling factory were offered at the end.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Яковлєв, Анатолій Іванович. "Розвиток методів оцінки інноваційної діяльності і її перспективи в Україні." Thesis, Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2012. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/39730.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Бобух, Анатолий Алексеевич, Александр Михайлович Дзевочко, Дмитрий Александрович Ковалев, and Михаил Алексеевич Подустов. "Выбор технико-экономических критериев функционирования объектов химических производств." Thesis, НТУ "ХПИ", 2015. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/18774.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Яковлев, Анатолий Иванович. "Методы определения потерь от экологических нарушений." Thesis, Доброе слово, 2013. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/34722.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Букач, Б. А. "Проблема поиска оптимальности налогообложения на макроуровне." Thesis, НТУ "ХПИ", 2013. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/26563.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Books on the topic "Дохід чистий"

1

Мухин, С. А. Чистый доход в социалистической экономике. Саратов, 1989.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Городецкий, А. Е. Чистый доход и цена в системе хозрасчётных отношений. М., 1989.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography