Academic literature on the topic 'Досвід ЄС'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Досвід ЄС.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Досвід ЄС"

1

Сприндис, Сергій Іванович. "ОРГАНІЗАЦІЯ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ У КРАЇНАХ ЄС З ОГЛЯДУ НА ДОСВІД ФРАНЦІЇ ТА ПОЛЬЩІ." Часопис цивілістики, no. 39 (January 20, 2021): 41–49. http://dx.doi.org/10.32837/chc.v0i39.379.

Full text
Abstract:
У даній статті про «Організацію місцевого самоврядування у країнах ЄС, спираючись на досвід Франції та Польщі» аналізується досвід міжнародної практики організації місцевого самоврядування, з якого бачимо абсолютно різні типи, моделі та системи місцевого самоврядування. Під час дослідження автором було розглянуто міжнародно-правові акти, що складають правову основу місцевого самоврядування у Європі. Проаналізовано досвід міжнародної практики організації місцевого самоврядування. Також автором було досліджено поняття «управління» в країнах ЄС, яке визначається як сукупність встановлення правил, процесів і моделей поведінки, які визначають способи реалізації владних повноважень. У даній статті про «Організацію місцевого самоврядування в країнах ЄС, спираючись на досвід Франції та Польщі» автором досліджено та проаналізовано моделі місцевої автономії і децентралізації у країнах ЄС. Найбільш результативними реформи децентралізації публічної влади були в таких країнах, як Франція, Польща, Німеччина. Реформування місцевого самоврядування спричинило прийняття нових нормативних актів та внесення змін до чинних. Для ефективності правового регулювання місцевого самоврядування у Франції всі закони, що регулюють питання організації та діяльності органів місцевого самоврядування, були об'єднані в адміністративний кодекс. Також під час дослідження автором такого питання, як «Організація місцевого самоврядування у країнах ЄС, спираючись на досвід Франції та Польщі», був зроблений аналіз наукових публікацій щодо закордонного досвіду децентралізації, який свідчить про те, що для країн перехідного періоду найбільш ефективним способам глибинних змін суспільних відносин і підвищення життєвого рівня населення, збільшення потенціалу місцевого розвитку є розширена децентралізація. Розглянуто досвід реформи місцевого самоврядування в Польщі, який має також велике практичне і теоретичне значення для України. Польща, як і Україна, отримала у спадок великий вплив комуністичного підходу в правовому регулюванні місцевого самоврядування. На жаль, незважаючи на прийняття ряду законів і постанов, наявна модель місцевого самоврядування в Україні все ще має елементи радянського адміністративно-територіального устрою з явною виконавчою вертикаллю влади.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Оксентюк, Н. В. "ПРОБЛЕМА ПСИХІЧНОГО ЗДОРОВ’Я: ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДОСВІД." Психологія: реальність і перспективи, no. 10 (November 18, 2019): 107–14. http://dx.doi.org/10.35619/prap_rv.vi10.102.

Full text
Abstract:
Стаття присвячена аналізу проблеми психічного здоров’я у Європі та заходів, запроваджених державними органами та організаціями різних рівнів у ЄС. Психічне здоров'я є станом добробуту з можливістю реалізації власного потенціалу, коли людина здатна впоратись із звичайними напруженнями життя, може працювати продуктивно та плідно, і може вносити свій внесок у свою спільноту. Статистичні дані свідчать, що стан психічного здоров’я населення у світі, зокрема, ЄС та Україні, є поганим і потребує об’єднаних зусиль і негайних обширних заходів. Тому ЄС були зроблені значні зусилля для поліпшення психічного здоров'я населення, які включають різноманітні програми з профілактики та запобігання психічних розладів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Калатур, М. В. "ДО ПРОБЛЕМИ ВИЗНАЧЕННЯ НАПРЯМІВ ІМПЛЕМЕНТАЦІЇ ПОЗИТИВНОГО ЗАРУБІЖНОГО ДОСВІДУ ЩОДО АДМІНІСТРАТИВНО-ПРАВОВОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОРГАНІЗАЦІЇ ТА ФУНКЦІОНУВАННЯ СЛІДЧИХ ОРГАНІВ В УКРАЇНСЬКИХ РЕАЛІЯХ." Знання європейського права, no. 2 (October 23, 2020): 36–40. http://dx.doi.org/10.32837/chern.v0i2.71.

Full text
Abstract:
Актуальність статті полягає в тому, що одним із пріоритетних напрямів сучасної державної політики в будь-якій сфері правовідносин є міжнародне співробітництво та обмін досвідом із тих чи інших питань. Зазначене вище, зі свого боку, зумовлює необхідність не лише всебічного теоретичного вивчення зарубіжного досвіду, але, що особливо важливо, пошуку можливостей його використання в разі обґрунтованої доцільності його впровадження у країні. Цей аспект є актуальним і своєчасним у сфері адміністративно-правового забезпечення організації та функціонування слідчих органів в Україні, адже й сьогодні триває процес їх реформування. У статті на основі аналізу наукових думок вітчизняних та зарубіжних учених узагальнено найбільш позитивний зарубіжний досвід щодо адміністративно-правового забезпечення організації та функціонування слідчих органів, а також опрацьовано можливості його використання в Україні. Наголошено на необхідності перейняти досвід організації роботи слідчих оглядових груп у США, використання можливостей кримінального аналізу у країнах ЄС та США та інших сучасних наукових, інформаційних і техніко-технологічних інструментів. Зроблено висновок, що для України найбільш цікавим може бути такий позитивний досвід щодо адміністративно-правового забезпечення організації та функціонування слідчих органів: по-перше, доцільно перейняти досвід створення єдиного слідчого органу (слідчого комітету, агентства, бюро тощо) для усунення дублюючих функцій у межах різних міністерств та відомств задля підвищення об'єктивності, ефективності й незалежності розслідування, якості взаємодії слідчих та інших правоохоронних органів та зниження витрат ресурсів на його організацію та функціонування; а по-друге, важливо розвивати інститут кримінальних проступків, фактично спростити порядок і процедури досу-дового слідства в Україні, розвантажити слідчих й унормувати рівномірність розподілу справ між ними, передати право здійснювати розслідування нетяжких справ у повному обсязі дізнавачу та підвищити контроль; по-третє, необхідно перейняти досвід організації роботи слідчих оглядових груп у США, використання можливостей кримінального аналізу у країнах ЄС та США та інших сучасних наукових, інформаційних і техніко-технологічних інструментів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Павленко, Т. А. "ПРАВОВЕ РЕГУЛЮВАННЯ РЕКЛАМИ ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ: РЕАЛІЇ УКРАЇНИ ТА ДОСВІД ЄС." Збірник наукових праць ХНПУ імені Г. С. Сковороди "Право", no. 34 (2021): 116–23. http://dx.doi.org/10.34142/23121661.2021.34.16.

Full text
Abstract:
У статті проаналізовано законодавство України та досліджено досвід країн ЄС з питання регулювання реклами лікарських засобів. Зазначено на необхідності узгодженості національного законодавства та законодавства ЄС. Визначено передумови імплементації у вітчизняне законодавство нормативних приписів Директиви 2001/83/ЄС.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

ЛЕВЧЕНКО, Наталія. "СТАНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТОК МОЛОДІЖНОЇ РОБОТИ: ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДОСВІД." Humanitas, no. 5 (January 12, 2022): 29–38. http://dx.doi.org/10.32782/humanitas/2021.5.5.

Full text
Abstract:
Проведення розпочатих реформ в Україні та виконання міжнародних вимог Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом у сфері молодіжної політики є важливим етапом становлення та розвитку молодіжної роботи. Роль молоді, молодіжної роботи, визнання молодіжних працівників у молодіжній політиці на всіх рівнях держави – це великий крок у розвитку майбутньої сильної європейської країни. Мета роботи – проаналізувати особливості становлення та розвиток молодіжної роботи в країнах Європейського Союзу. Для досягнення мети в дослідженні використано комплекс загальнонаукових методів: аналіз наукових публікацій для окреслення сутності проблеми становлення та розвитку молодіжної роботи в країнах ЄС, аналіз, синтез – для виокремлення особливостей розвитку молодіжної роботи в країнах ЄС, систематизація та узагальнення проблем становлення та розвитку молодіжної роботи в різних країнах ЄС для формулювання висновків за результатами дослідження. Наукова новизна роботи полягає у тому, що в дослідженні вперше розглянуто становлення та розвиток молодіжної роботи у 13 країнах Європейського Союзу (Австрія, Болгарія, Данія, Естонія, Італія, Латвія, Німеччина, Польща, Словаччина, Угорщина, Фінляндія, Франція, Чехія), окреслено історичні етапи розвитку молодіжної роботи в країнах ЄС, вивчено нормативно-правові документи, акти, які регламентують молодіжну політику та молодіжну роботу, висвітлено форми роботи з молоддю, заходи, які організовують для молоді, та аспекти підготовки молодіжних працівників у країнах ЄС. Становлення та розвиток молодіжної роботи в країнах Європейського Союзу мають різний рівень; кожна країна особлива, має свої звичаї, традиції, історію розвитку молодіжної роботи, нормативно-правову базу, стратегії розвитку, програми для підготовки фахівців молодіжної роботи – молодіжних працівників.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Balendr, Andrii. "Гармонізація загальноєвропейських стандартів підготовки фахівців з охорони кордону: український досвід." Педагогічний дискурс, no. 26 (March 26, 2019): 27–31. http://dx.doi.org/10.31475/ped.dys.2019.26.04.

Full text
Abstract:
У статті висвітлено особливості впровадження європейської Галузевої рамки кваліфікацій сфери охорони кордону країн Європейського Союзу (ЄС) та роль Державної прикордонної служби України (ДПСУ) у цьому процесі з метою використання набутого досвіду для подальшої інтеграції вітчизняного прикордонного відомства в систему спільної професійної підготовки персоналу прикордонних відомств країн ЄС. Розглянуто організацію перевірки валідності галузевої рамки кваліфікацій для підготовки прикордонників країн ЄС. Зроблено висновок, що для організації системи ефективної підготовки прикордонників України та її адаптації до вимог провідних країн ЄС, необхідно глибше вивчити питання впровадження ГРК для підготовки прикордонників країн ЄС, що передбачає питання забезпечення надійної перевірки валідності кваліфікаційної рамки. Автором було проведено аналіз можливості використання цього досвіду з метою його впровадження в систему професійної підготовки персоналу прикордонного відомства України.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Ільяшенко, В. А. "Сучасний досвід податкового регулювання країн ЄС." Держава та регіони. Економіка та підприємництво, no. 6 (69) (2012): 24–32.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Шаров, Олександр. "ЄС та Південна Африка: досвід співпраці." Журнал європейської економіки 3, no. 2 (2004): 228–37.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Шаров, Олександр. "ЄС та Південна Африка: досвід співпраці." Журнал європейської економіки 3, no. 2 (2004): 228–37.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Шаров, Олександр. "ЄС та Південна Африка: досвід співпраці." Журнал європейської економіки 3, no. 2 (2004): 228–37.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Досвід ЄС"

1

Пімоненко, Тетяна Володимирівна, Татьяна Владимировна Пимоненко, Tetiana Volodymyrivna Pimonenko, Олексій Валентинович Люльов, Алексей Валентинович Люлев, Oleksii Valentynovych Liulov, and Я. О. Ус. "Енергоефективні будівлі: досвід ЄС." Thesis, Сумський державний університет, 2017. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/64991.

Full text
Abstract:
Обмеженість паливно-енергетичних ресурсів, залежність від інших країн, постійне підвищення тарифів на комунальні послуги обумовлюють необхідність розвитку та поширення механізмів зменшення обсягів споживання традиційних паливно-енергетичних ресурсів. Також відмітимо, що вітчизняний житловий комплекс в основному був збудований у часи, коли запас паливно-енергетичних ресурсів вважався безмежним. Як наслідок, найбільше кінцеве споживання енергії припадає саме на вітчизняний житловий фонд, тому експлуатація цих будівель являється важким тягарем для паливно-енергетичного комплексу. У зв’язку з цим актуальним є поширення використання альтернативних джерел енергії саме вітчизняним житловим комплексом, що у свою чергу забезпечить поширення енергоефективних будівель.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Різник, Н. С. "Протидія відмивання грошей: досвід ЄС." Thesis, Українська академія банківської справи Національного банку України, 2012. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/63900.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Гончаров, Ю. В., and А. О. Дворецький. "Досвід управління системою рециклінгу в країнах ЄС." Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2017. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/7165.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Євченко, Н. Г. "Досвід податкового регулювання банківської діяльності країн ЄС." Thesis, Державна податкова адміністрація України, Національний університет ДПС України, 2010. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/60684.

Full text
Abstract:
Визначено характерні особливості сучасної практики оподаткування банків у країнах ЄС. Розглянуто тенденції податкової політики в після кризовий період та проблемні питання запровадження банківського збору та податку на фінансові операції. The characteristic features of modern practice of taxation of banks are certain in the countries of EU. The tendencies of tax policy are considered in post crisis period and problem questions of input of bank tax and tax on financial operations.
Для ефективного функціонування банків важливе значення має зовнішнє середовище, яке представлене низкою факторів, у складі яких вагомим і впливовим на діяльність банків є система оподаткування.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Андрійчук, Ф. Ю. "Факторингові послуги в Україні та досвід ЄС." Thesis, Українська академія банківської справи Національного банку України, 2010. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/60024.

Full text
Abstract:
Факторингові послуги є предметом регулювання як на національному, так і на міжнародному рівнях. На міжнародному рівні регулювання факторингових послуг відбувається на основі Конвенції УНІДРУА (УНІДРУА – міжнародний інститут з уніфікації приватного права в Римі; міжурядова організація, створена у 1926 р.) про міжнародний факторинг, укладеної 28 травня 1988 року в м. Оттаві (Канада). Україна приєдналась до Конвенції УНІДРУА про міжнародний факторинг згідно з Законом України “Про приєднання України до Конвенції УНІДРУА про міжнародний факторинг” від 11 січня 2006 року № 3302-IV.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Мельник, Леонід Григорович, Леонид Григорьевич Мельник, Leonid Hryhorovych Melnyk, Ірина Борисівна Дегтярьова, Ирина Борисовна Дегтярева, Iryna Borysivna Dehtiarova, and Д. С. Шевельова. "Конкурентні стратегії підвищення енергоефективності економіки України: досвід ЄС." Thesis, Національна металургійна академія України, 2017. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/66660.

Full text
Abstract:
В статі приведені конкурентні стратегії підвищення енергоефективності економіки України, а також висвітлено досвід Європейського Союзу в окремих секторах економіки. Обгрунтовується стратегія "зеленої" енергетики в Україні, запропонованих програмою REmap Міжнародного агентства з відновлюваної енергетики із підвищення енергоефективності - розвитку відновлюваних джерел енергії, що як було проаналізовано в даній роботі дасть значні результати.
В статье приведены конкурентные стратегии повышения энергоэффективности экономики Украины, а также освещен опыт Европейского Союза в отдельных секторах экономики. Обосновывается стратегия "зеленой" энергетики в Украине, предложенных программой REmap Международного агентства по возобновляемой энергетике по повышению энергоэффективности - развития возобновляемых источников энергии, как были проанализированы в данной работе даст значительные результаты.
The article presents the competitive strategies for increasing the energy efficiency of the Ukrainian economy, as well as the experience of the European Union in certain sectors of the economy. The strategy of "green" energy in Ukraine, proposed by the REmap program of the International Renewable Energy Agency for Energy Efficiency - Renewable Energy Development, is being substantiated, which, as analyzed in this paper, will yield significant results.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Турик, В. С. "Правове регулювання репродуктивних технологій: досвід ЄС для України." Thesis, Сумський державний університет, 2016. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/46219.

Full text
Abstract:
За умов вимирання української нації демографічна проблема стає об’єктом дослідження юристів. Наприклад, європейці переконані, що демографічні процеси обов’язково потребують регулювання з боку держави і я не можу з цим не погодитись. Тож спробуємо з’ясувати, який вплив має держава на суспільні відносини, що складаються в результаті здійснення репродуктивних технологій в Україні та чи є він достатнім для належного врегулювання даних відносин і вирішення тих проблем, що постають.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Дегтярьова, Ірина Борисівна, Ирина Борисовна Дегтярева, Iryna Borysivna Dehtiarova, and А. С. Ромашко. "Економіко-правовий інструментарій забезпечення сталого розвитку територій: досвід ЄС." Thesis, Сумський державний університет, 2014. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/36886.

Full text
Abstract:
В контексті європейської інтеграції одним із головних завдань та пріоритетом для України є не тільки формування законодавчого забезпечення сталого розвитку у контексті гармонізації соціального, економічного та екологічного законотворчого процесу, а і активне його впровадження на національному рівні. Вивчення законодавчого забезпечення процесів сталого розвитку Європейського Співтовариства є одним із перших кроків на шляху європейської інтеграції України. Гармонізація законодавчих ініціатив має стати одним із головних пріоритетів України, оскільки ще в липні 2002 року Україна визначила важливість європейської інтеграції в сфері економічного, соціального та екологічного розвитку України. При цитуванні документа, використовуйте посилання http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/36886
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Варнавський, М. О. "Удосконалення підходів до управління бізнесом: досвід ЄС та України." Master's thesis, Сумський державний університет, 2019. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/74419.

Full text
Abstract:
У першому розділі «Аналіз теоретичних підходів до визначення термінів «бізнес», «підприємництво» та їх класифікацій» досліджено сутність понять «бізнес» та «підприємництво» та їх співвідношень, проаналізовано існуючі класифікації підприємництва, враховуючи світовий досвід. У другому розділі «Методичні підходи до розроблення бізнес-планів і бізнес-моделей» проаналізовано існуючі методики написання бізнес-планів та бізнес-моделей. У третьому розділі «Розроблення бізнес-моделі для заснування бізнесу» розроблено бізнес-моделі для заснування пекарні та школи іноземних мов. Наукова новизна одержаних результатів полягає у розроблених автором бізнес-моделях для заснування пекарні та школи іноземних мов, які враховують досвід ЄС та України. Результати магістерської роботи можуть бути використані підприємствами для удосконалення просування бізнесу в мережі Інтернет, що призведе до зростання ефективності діяльності компанії в цілому.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Перетятко, Любов Антонівна. "Децентралізація та регіональне управління інноваційним розвитком в Україні: досвід ЄС." Thesis, I Міжнародна науково-практична конференція ЛНУ імені Івана Франка, 2019. http://sci.ldubgd.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/8483.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Books on the topic "Досвід ЄС"

1

Химинець, В. В., А. А. Головка, and О. І. Мірус. Транскордонне співробітництво як інструмент місцевого та регіонального розвитку. Національний інститут стратегічних досліджень, 2021. http://dx.doi.org/10.53679/niss-analytrep.2021.13.

Full text
Abstract:
Децентралізація та субсидіарність як засадничі принципи реформи місцевого самоврядування й територіальної організації влади створюють на локальному рівні, зокрема, умови для активізації транскордонного співробітництва (далі – ТКС) як одного з інструментів розвитку громад і регіонів України. В останнє десятиліття активно формується мережа горизонтальних економічних, культурних, освітніх та наукових взаємозв’язків між прикордонними регіонами України та країнами ЄС, яка забезпечує взаємодію органів влади та місцевого самоврядування, бізнесу, університетів, наукових установ, організацій громадянського суспільства. Серед сприятливих чинників розвитку такої взаємодії варто виділити географічну близькість (близькість до кордонів країн ЄС – Польщі, Словаччини, Угорщини, Румунії), цільову довгострокову політику ЄС щодо макрорегіонів (макрорегіональна стратегія ЄС для Дунайського регіону, та перспективи створення Карпатського макрорегіону); організаційні можливості (досвід проєктного менеджменту та реалізації ініціатив у сфері ТКС, потенціал агенцій регіонального розвитку; історичні та соціокультурні зв’язки, передусім західноукраїнських територій із європейськими країнами; науково експертний потенціал; зовнішньополітичний вектор України (прагнення до інтеграції в євроатлантичний цивілізаційний простір).
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Інноваційна політика: Європейський досвід та рекомендації для України. Vol. 1, Ключові особливості інноваційної політики в якості основи для розробки заходів сприяння інноваціям, що спрямовують Україну до заснованої на знаннях конкурентоспроможної економіки - порівняння ситуації в ЄС і Україні. Київ: Фенікс, 2011.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Маркєєва, О. Д., and Б. Л. Розвадовський. Держава та приватний сектор на захисті національної безпеки: від взаємодії до партнерства. Національний інститут стратегічних досліджень, 2021. http://dx.doi.org/10.53679/niss-analytrep.2021.23.

Full text
Abstract:
Присвячено проблемам формування ефективного державно-приватного партнерства у сфері національної безпеки. Проаналізовано теоретичні підходи до державно-приватного партнерства та їхні особливості в безпековій сфері. Досліджено кращий світовий досвід (США, ЄС, Німеччини, Великої Британії, Польщі, Бельгії та інших країн) із розбудови довіри між державним і приватним сектором у сфері національної безпеки. Розглянуто нормативно-правові та організаційні засади державно-приватного партнерства в Україні, наведено ефективні приклади такої взаємодії. Окреслено перспективні напрями розвитку безпекового державно-приватного партнерства в Україні та можливі способи їх імплементації. Визначено, що недержавний (приватний) сектор безпеки має стати невід’ємним складником системи забезпечення національної безпеки України. Розраховано на фахівців, які займаються теоретичною й практичною діяльністю у сферах національної безпеки і оборони, державного управління, приватної та корпоративної безпеки, науковців, викладачів, аспірантів, докторантів і студентів, а також працівників недержавного (приватного) сектору, які цікавляться сучасними проблемами державно-приватного партнерства.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Завгородня, С. П. Доступність енергії для населення: проблеми та перспективи. Національний інститут стратегічних досліджень, 2020. http://dx.doi.org/10.53679/niss-analytrep.2021.04.

Full text
Abstract:
Досліджено проблеми забезпечення доступності енергії для населення, що є однією із найбільш актуальних аспектів досягнення Цілі 7 «Забезпечення доступу до недорогих, надійних, стійких і сучасних джерел енергії для всіх» серед Цілей сталого розвитку України на період до 2030 року. З огляду на євроінтеграційний вектор розвитку нашої держави, проаналізовано сучасні тенденції забезпечення доступності енергії для населення в державах-членах ЄС і Україні. Визначено інституціональні особливості виявлення та боротьби з енергетичною бідністю в державах-членах ЄС, ключові питання імплементації положень законодавства ЄС і впровадження зарубіжного досвіду в Україні щодо забезпечення доступності енергії для населення. Розраховано на експертів, науковців, фахівців у галузях державного управління, економіки, соціального розвитку і національної безпеки, державних службовців, представників громадських організацій та усіх, хто цікавиться проблемами забезпечення доступності енергії для населення та боротьби з енергетичною бідністю.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Book chapters on the topic "Досвід ЄС"

1

Рудік, О. М., and Є. М. Бондарець. "Поліпшення державного регулювання: політика Організації економічного співробітництва та розвитку і практичний досвід ЄС." In МОДЕРНІЗАЦІЯ ПУБЛІЧНОГО УПРАВЛІННЯ В УМОВАХ ГЛОБАЛЬНИХ ЗМІН СВІТОВОГО ПРОСТОРУ, 165–96. Liha-Pres, 2021. http://dx.doi.org/10.36059/978-966-397-246-6-7.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography