Academic literature on the topic 'Додаток для пошуку'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Додаток для пошуку.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Додаток для пошуку"

1

Гузенко, З., and О. Шикула. "РОЗРОБКА ВЕБ-СЕРВІСУ-АГРЕГАТОРА ЛІКАРІВ ТА МЕДИЧНИХ ЗАКЛАДІВ." Vodnij transport, no. 2(30) (February 27, 2020): 104–11. http://dx.doi.org/10.33298/2226-8553/2020.2.30.12.

Full text
Abstract:
Розглянуто проблематику пошуку лікарів та запису на прийом до лікаря. Аналіз існуючих сайтів показав характерні їх недоліки Саме тому актуальною є розробка веб-сервісу для пошуку лікарів і медичних закладів, який би автоматизував основну частину роботи, надав можливість мати швидкий доступ до інформації, а також покращити роботу лікарень за рахунок зворотного зв’язку. Для реалізації програмного продукту використовувалась мова програмування PHP. Оскільки інтерфейс системи є веб-додатком, потрібно вибрати СУБД, з якою можуть співпрацювати мови програмування для написання веб-додатків, було вибрано MySQL. Для зручного адміністрування сервісу його розробку доцільно виконувати на основі CMS, було вибрано October CMS. Як середовище розробки для PHP було вибране комерційне крос-платформове інтегроване середовище JetBrains PhpStorm. Програмний продукт складається з двох версій сайту: користувацької і адміністративної. Кожна версія має свою front-end і back-end частину. October CMS частково допомагає реалізувати побудову front-end частини користувацької версії та повністю будує адміністративну версію сайту. Додавання функціоналу відбувалося за допомогою створення теми та плагінів для October CMS. Кожна функціональна частина сайту логічно відокремлена і реалізована у вигляді плагіну. Тож готовий програмний продукт має додатково розроблені плагіни: “Лікарі”, “Заявки”, “Контент”, “Співробітництво”, “Відгуки”. Також для реалізації деяких функцій використані плагіни інших авторів: “MenuManager” автора Ben Freke та “Builder” автора RainLab. Описано функціонування адміністративної і користувацької частин розробленого програмного продукту. Отже, спроєктовано та розроблено програмний продукт “Веб-сервіс-агрегатор лікарів та медичних закладів”, який є каталогом лікарів та лікарень і дає можливість автоматизувати процеси пошуку лікаря та лікарні, покращує вибір медичних працівників та закладів, дає можливість оцінити роботу лікаря і лікарні, має продуману і захищену адміністративну панель та зручний інтерфейс. Ключові слова: веб-додаток для пошук лікарів, PHP, MySQL, October CMS, Laravel, PhpStorm, адміністративна частина, користувацька частина
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Shostak, A. "ПРО ОСОБЛИВОСТІ ФОРМУВАННЯ ДЕСКРИПТОРІВ У СІАМСЬКІЙ НЕЙРОННІЙ МЕРЕЖІ." Системи управління, навігації та зв’язку. Збірник наукових праць 4, no. 66 (December 1, 2021): 79–82. http://dx.doi.org/10.26906/sunz.2021.4.079.

Full text
Abstract:
Предмет дослідження ̶ процеси розпізнавання зображень рукописних цифр із застосуванням нейронних мереж. Додаток для розпізнавання ґрунтується на архітектурі сіамської мережі з нейронними згортковими підмережами. Мета статті ̶ обґрунтування вибору N-вимірних векторних уявлень вхідних зображень для опису їх властивостей, порівняння та їхнього розпізнавання. Завдання: експериментальне дослідження розпізнавання зображень рукописних цифр із використанням архітектури сіамської нейронної мережі. Методи досліджень: метод прямого пошуку для функцій з декількома змінними для визначення N-вимірних векторних представлений вхідних зображень. Методи досліджень: метод прямого пошуку для функцій з декількома змінними для визначення N-вимірних векторних уявлень вхідних зображень. Результати досліджень. Результати досліджень. Проведено визначення N-вимірних векторних уявлень вхідних зображень рукописних цифр та досліджено їх характеристики. Виконано експериментальне дослідження розпізнавання зображень із використанням векторних уявлень зображень у рамках архітектури сіамської нейронної мережі. Показано, що запропоновані методи визначення векторних N-вимірних уявлень вхідних зображень є робастними і незначно впливають на кількість помилок при тестуванні розпізнавання. Під час тестування використовувалися зображення рукописних цифр із тестового набору MNIST. Визначено, що використання наперед вибраних еталонних уявлень вхідних зображень дозволяє спростити архітектуру сіамської мережі. Висновки. Результати, отримані в роботі, можуть бути використані при порівняльній оцінці та визначенні N-вимірних векторних уявлень різних класів вхідних зображень з метою розпізнавання їх з використанням архітектури сіамської нейронної мережі.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Кривоножко, А. М., В. М. Романюк, М. В. Дудко, and Д. В. Руденко. "Метод навігації безпілотного літального апарату при виконанні завдань за призначенням." Збірник наукових праць Харківського національного університету Повітряних Сил, no. 2(64), (June 15, 2020): 61–68. http://dx.doi.org/10.30748/zhups.2020.64.09.

Full text
Abstract:
Використання безпілотних літальних апаратів під час виконання різнорідних завдань за призначенням вимагає розроблення додаткових механізмів захисту їх від впливу радіоелектронних перешкод, погодних умов та підвищення безпеки польотів в зоні виконання завдань. Одним з підходів зменшення вразливості безпілотного літального апарату є використання інерційних засобів навігації. Додатково до них можуть використовуватися методи обробки зображення, що отримуються підсистемою оптичного орієнтування, для оцінки параметрів руху та виробки управляючих впливів. У статті запропоновано метод навігації безпілотного літального апарату для оцінювання динамічних параметрів руху за даними, отриманими оптичною підсистемою. У даній роботі запропоновано адаптивний метод визначення параметрів вектору руху безпілотного літального апарату, що реалізує процедуру адаптивної зміни розміру і стратегію пошуку вектору руху, що залежить від структури блоку зображення та його властивостей. Проведено аналіз існуючих методів оцінки параметрів вектору руху на основі обробки оптичних даних. Проведено формальний опис оптичного потоку та визначено процедуру його отримання. Визначено склад алгоритмів для обробки оптичного потоку. Обґрунтовано вибір блокового алгоритму оцінки руху. Блокові алгоритми є вигідним компромісом по співвідношенню обчислювальної складності та необхідної точності знайдених векторів, що характеризують рух безпілотного літального апарату. Комбінування прийомів та алгоритмів різної категорії в рамках класу блокових методів дозволяє побудувати адаптивні алгоритми оцінки руху, що володіють заданими властивостями і можуть бути реалізовані апаратно. Розглянуті методи обробки зображення можуть застосовуватися як ще один додатковий засіб автономної корекції інерційних навігаційних систем в додаток до супутникових навігаційних систем. Такий підхід дозволяє ефективно протидіяти джерелам безпеки й протидії та підвищувати ефективність використання та зменшення економічних витрат на експлуатацію безпілотних літальних апаратів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Krasnikov, Kyrylo Serhiiovych. "МАТЕМАТИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ВАКУУМНОЇ ДЕГАЗАЦІЇ СТАЛІ У КОВШІ З АРГОННОЮ ПРОДУВКОЮ." System technologies 5, no. 130 (May 4, 2020): 102–10. http://dx.doi.org/10.34185/1562-9945-5-130-2020-12.

Full text
Abstract:
У статті подано математичну модель нестаціонарного процесу деазотації і дегідрогенізація розплаву сталі у вакууматорі камерного типу з аргонною продувкою. Дегазація сталі за допомогою вакууму — поширена серед металургійних підприємств технологія, яка дає можливість досягати надзвичайно низької концентрації водню та азоту у металевому розплаві, що необхідно для підвищення якості сталевих виробів. За відомою гіпотезою спочатку атоми газу знаходяться у розплаві у розчиненому стані. Бульбашки водню і азоту формуються з розчину на поверхні ковшової футерівки при умові достатньо низького феростатичного тиску металевого розплаву. Тиск, необхідний для появи бульбашки, визначається відповідно закону Сівертса. Значною мірою на дегазацію впливає і продувка аргоном, бульбашки якого збирають водень і азот на своєму шляху, спливаючи через розплав. Також важливим завданням є зменшення тривалості дегазації для зберігання температури розплаву на достатньо високому рівні. Проведення чисельних досліджень означеного вище процесу на математичній моделі зменшує витрати часових і фінансових ресурсів, тому побудова моделі є актуальним завданням. Опис плину розплаву і газів у ковші здійснюється на основі законів збереження маси та вектору кількості руху суцільного середовища, що виправдано через дрібний розмір бульбашок і їх велику кількість. З огляду на складність пошуку аналітичного розв’язку нелінійних диференціальних рівнянь у часткових похідних у тривимірній постановці, пропонується використовувати метод центральних різниць, який має достатню точність і широко використовується для подібних задач. Обчислювати математичну модель пропонується у комп’ютерній програмі на мові C#, яка має широкі можливості по програмуванню алгоритмів. Програмний додаток дозволить оцінити вплив інтенсивності аргонної продувки, а також глибини розплаву, на ступінь його дегазації, що може бути використано при впровадженні технологічних рекомендацій у виробництво сталі.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Мельников, Олександр Юрійович, and Олександр Сергійович Сокольський. "СПЕЦІАЛЬНЕ ЗАСТОСУВАННЯ ВЛАСНОЇ РОЗРОБКИ ДЛЯ ДЕМОНСТРАЦІЇ І ПОРІВНЯННЯ АЛГОРИТМІВ СОРТУВАННЯ ТА ПОШУКУ ДАНИХ." Науковий часопис НПУ імені М.П. Драгоманова. Серія 2. Комп’ютерно-орієнтовані системи навчання, no. 22(29) (February 20, 2020): 80–87. http://dx.doi.org/10.31392/npu-nc.series2.2020.22(29).11.

Full text
Abstract:
У статті наведено опис спеціального застосування власної розробки, яке дозволяє студентам, що вивчають алгоритми сортування та пошуку даних, спостерігати за процесом і проводити аналіз переваг і недоліків низки методів для кращого розуміння принципів їх функціонування. Розглянуто деякі алгоритми сортування та пошуку даних, проаналізовано існуючі програмні системи (інтернет-сайти) для розв’язування поставленої завдачі, їх особливості, переваги та недоліки. Виконано розробку об'єктно-орієнтованої моделі програмної системи з використанням засобів візуального моделювання UML (подані діаграми варіантів використання і діаграма класів) та функціональної моделі в нотації BPWin (перший і другий рівні). Перераховано доступні алгоритми: бульбашкове сортування, сортування вставками, сортування вибором, сортування злиттям, швидке сортування, шейкерне сортування, сортування гнома, сортування Шелла, бінарне сортування, послідовний пошук, бінарний пошук. Оскільки реальний час роботи алгоритму на сучасному комп'ютері є занадто малим, і користувач не встигне зрозуміти принципів його роботи, було прийнято рішення додати затримку після кожного кроку, що істотно збільшило час під час демонстрації роботи алгоритму. Наведено приклади використання розробленого застосування: введення даних і демонстрація роботи алгоритму сортування обмінами, порівняння алгоритмів сортування для випадкового заповнення масиву з 25000 елементів за критеріями «Час роботи» і «Кількість ітерацій». Відзначено можливість зміни мови інтерфейсу. Описано використання довідкової системи. Розглянуто типову послідовність роботи з розробленим застосуванням. Зроблено висновок, що створене застосування може стати додатковим елементом інформаційно-комунікативних засобів навчання при викладенні відповідних дисциплін – наприклад, «Алгоритми і структури даних» для спеціальностей галузі 12 «Інформаційні технології».
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Лопай, Сергій Анатолійович, and Артем Володимирович Шипілов. "Тестова оболонка для автоматизованого контролю навчальних досягнень." Theory and methods of e-learning 3 (February 10, 2014): 167–73. http://dx.doi.org/10.55056/e-learn.v3i1.335.

Full text
Abstract:
Моніторинг якості навчання є однією з найважливіших складових сучасного навчально-виховного процесу й базується на ефективній організації контролю у процесі засвоєння змісту навчання. У системі моніторингу якості тестовому контролю відводиться особливе значення, оскільки він дозволяє отримати найбільш оперативну та достатньо об’єктивну оцінку навчальних досягнень. При цьому особливу роль в тестовому контролі відіграє застосування можливостей, що надають інформаційно-комунікаційні технології.Сьогодні існує велика кількість програмних продуктів для проведення тестування. У більшості своїй, існуючі навчальні та тестуючі програми є досить високоякісними мультимедійними продуктами, що непогано виконують функції, для яких були призначені. Вони дозволяють застосовувати нові адаптивні алгоритми тестового контролю, використовувати мультимедійні технології, прискорити підрахунок результатів, спростити адміністрування, підвищити оперативність тестування, знизити витрати на організацію та проведення тестування. Сучасний рівень розвитку технологій дозволяє реалізувати ще такі вимоги до тестових оболонок: підтримка тестування з різних предметів, наявність бази тестів, що легко створювати, редагувати та видаляти, можливість створювати завдання різних типів, зберігання всіх результатів тестування для подальшого аналізу, можливість проходження тестування декількома особами одночасно [6]. Теоретична значимість і практична важливість розглянутого питання й спричинили вибір теми дослідження.Метою даної статті є висвітлення основних функціональних характеристик розробленої тестової оболонки для автоматизованого контролю навчальних досягнень.Контроль рівня знань є однієї з основних складових процесу навчання. Він виконує у навчальному процесі контролюючу, навчаючу, діагностуючу, виховну, мотивуючу та інші функції. Для управління навчальним процесом на різних етапах педагог постійно повинен мати відомості про те, як ті, хто навчається, сприймають та засвоюють навчальний матеріал. Основною формою контролю у сучасному навчальному процесі є тестування.У своїх дослідженнях О. М. Мокров, Т. В. Солодка переконливо доводять переваги тестового контролю знань, умінь та навичок над іншими методами контролю [2; 5].Як зазначає І. Є. Булах [1], використання інформаційно-комуніка­ційних технологій дозволяє ефективно використовувати в якості методики контролю рівня знань, вмінь та навичок тестовий контроль та дає можливість реалізувати основні дидактичні принципи контролю навчання.Контроль з точки зору викладача – тривала й трудомістка частина роботи. Полегшити і систематизувати її можна шляхом використання так званих інструментальних програмних засобів. У такому разі проблема реалізації пов’язаних з контролем функцій розпадається на три напрями – функції підготовки до контролю, функції проведення контролю та функції забезпечення зворотного зв’язку в процесі навчання. Набір інструментальних засобів, пов’язаних з логікою та ідеєю, може становити інструментальну систему. Використання комп’ютерної інструментальної системи контролю виступає як засіб реалізації системи комп’ютерного контролю [4].Серед існуючих програмних засобів, призначених для здійснення автоматизованого контролю навчальних досягнень школярів та студентів, у літературі виокремлюють такі види [3]:окрема програма, що створена на певній мові програмування та вміщує у собі всі частини тестової системи: питання, варіанти відповідей, аналітичний модуль;тестова оболонка, в якій дані, які складають тест, і програма, що буде відтворювати тест, відокремлені один від одного. У таких системах файл з тестами розташований відокремлено від самої оболонки, що дає можливість розподіляти рівень доступу до оболонки й майже унеможливлює зміну оболонки під час редагування тестів. Разом з тим, при роботі з такими середовищами виникають ряд проблем, пов’язаних з сумісністю оболонок з різними операційними системами, неможливості одночасної роботи декількох користувачів, проблема зберігання результатів тестування залишаються. Кожний колектив вирішує зазначені проблеми у власний спосіб;мережева система. Тут існують два варіанти: а) бінарна програма, написана на якій-небудь мові програмування, що працює під певною операційною системою й має можливість обміну даними, використовуючи можливості комп’ютерної мережі; б) веб-додаток, що використовує для обміну даними протокол HTTP і мову розмітки гіпертексту HTML.Використовуючи сучасні можливості Web 2.0, можливості мови XHTML та технології CSS 3, загальні концепцій Web-дизайну, потенціал мови JavaScript і бібліотеки jQuery, нами було створено тестову оболонку для контролю навчальних досягнень студентів чи учнів з будь-якого предмета.Оболонка є динамічною й дозволяє використовувати практично довільну кількість тестів. Крім того, у межах одного тесту можна змінювати характери питань та відповідей, а також їх кількісні характеристики. Структуру розробленої тестової оболонки представлено нижче.Рис. 1. Структура роботи оболонки Використання оболонки починається з авторизації чи реєстрації у системі. Сторінка авторизації (рис. 2) містить поля для заповнення: логін і пароль. Користувачі, які ще не мають облікового запису в оболонці, повинні пройти реєстрацію, яка передбачає введення даних: логін, прізвище, ім’я по батькові, електронну адресу, пароль.У нижній частині сторінки кожний користувач має змогу ознайомиться з правилами та переглянути основні можливості оболонки. Для цього було використано асоціативні зображення, при наведенні на які з’являється опис відповідної характеристики оболонки.Після заповнення усіх параметрів обробляється внесена інформація й пропонується активувати обліковій запис.Головна сторінка оболонки (рис. 3) виконує інформативну й навігаційну функції. Зліва розташовано навігаційне меню з такими посиланнями:Головна – посилання на головну сторінку;Мої дані – персональна сторінка користувача, що містить раніше внесені відомості; Рис. 2. Сторінка авторизації Рис. 3. Головна сторінка оболонкиНовий тест – сторінка для створення нового тесту, до якої мають доступ лише користувачі, які зареєстровані як викладачі;Тести – основна сторінка, на якій містяться усі тести, що були створені в оболонці;Рейтинг – сторінка перегляду рейтингу проходження створених тестів (для викладачів) і перегляду досягнень для тестуючих;Оболонка – сторінка збору статистичних даних про оболонку в цілому;Розробники – сторінка, яка містить інформацію про розробників проекту.У нижній частині меню розташовано поле для введення пошукового запиту для проведення пошуку в базі знань оболонки.Під час створення нового тесту автор має змогу встановити параметру тесту, серед яких: тема тесту, назва тесту, опис тесту, можливість редагувати тест іншими викладачами, пароль на редагування, можливість проходження тесту, пароль на проходження, час на проходження тесту. Після заповнення параметрів тесту користувач матиме змогу заповнити тест питаннями (рис. 4). Рис. 4. Створення питання тесту При додаванні питань до тесту користувачу перш за все потрібно визначитись з типом тестового завдання. Оболонка дозволяє створювати такі: завдання на вибір однієї чи декількох правильних відповідей, завдання відкритої форми, завдання на встановлення відповідності, завдання на встановлення правильної послідовності.Обравши тип тестового завдання потрібно заповнити питання, його опис, варіанти відповідей, підказку чи коментар. Редактор питань дає можливість створювати опис питань за допомогою візуального редактору тексту, що дозволяє з легкістю форматувати текст питань, змінюючи положення тексту, колір, накреслення, розмір, стиль. Присутня підтримка вводу формул у форматі LaTeX, що дозволяє створювати питання з математичними формулами. Кількість відповідей може бути довільною. До кожного питання може бути додано графічний файл у форматі JPEG, GIF, BMP, PNG та відео файли формату FLV. Додавання мультимедійних файлів відбувається з використанням технології AJAX, яка дає можливість змінювати вміст контенту частини сторінки без повного перезавантаження усієї сторінки.Сторінка «Тести» містить у своїй структурі перелік усіх дисциплін, при натисканні на які випадає повний список тестів, що існують з відповідної дисципліни. Вміст даної сторінки залежить від прав користувача оболонки: студенти (чи учні) мають можливість лише проходити тести та переглядати статистику, а викладачі ще мають можливість редагувати та додавати питання до існуючих тестів.Обираючи конкретний тест, користувач у відповідності зі своїм рівнем доступу має можливість: пройти тест, продивитися статистику проходження даного тесту, додати нове питання до тесту, відредагувати питання тесту.Сторінка для перегляду рейтингу має різні рівні доступу: для викладачів та студентів (учнів). У студентів (учнів) ця сторінка відіграє роль статистики усіх пройдених тестів з оцінками, викладачі мають змогу за допомогою сторінки «Рейтинг» провести аналіз створених тестів, оцінок студентів та переглянути статистичні дані у формі графіків та діаграм.Сторінка «Оболонка» містить інформацію про статистичні дані використання оболонки в цілому: кількість тестів, проходжень тестів, кількість викладачів і студентів у системі, перелік охоплених галузей. Сторінка містить кругову діаграму, яка наочно демонструє популярність тестів оболонки, також на сторінці розміщено два спойлери, при відкритті яких користувач має змогу переглянути діаграми «популярність тестів» та «найдовші тести оболонки».Створена тестова оболонка для контролю навчальних досягнень має такі переваги:незалежність від навчальної дисципліни;наявність інтуїтивно зрозумілого інструментарію для підготовки тестових завдань та їх редагування; для підготовки тестових завдань не вимагаються знання основ програмування та основ створення веб-сторінок – процес підготовки тестових завдань є візуалізованим;оболонка припускає підготовку тестових завдань з використанням формул, малюнків, таблиць, графіків та діаграм, відео фрагментів, аудіо записів;підтримка використання транскрипції написання математичних формул LaTeX;наявність комплексу додаткових інструментів, що дозволяють обмежити тривалість виконання завдань, пропонувати завдання у випадковому порядку;можливість створення друкованого зразку тесту;аналітичні та статистичні дані виводяться як у вигляді таблиць, так й у вигляді графіків та діаграм;усі застосовані при створенні оболонки технології безкоштовні та розповсюджуються з відкритим програмним кодом;незалежність від встановленої платформи;доступ до оболонки здійснюється за допомогою глобальної мережі Інтернет.Тестова оболонка може бути використана вчителями загальноосвітніх шкіл, викладачами ВНЗ, студентами, школярами.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Корнак, О. О., and Ю. І. Грицюк. "Проектування системи управління коштами благодійного фонду." Scientific Bulletin of UNFU 31, no. 2 (April 29, 2021): 121–32. http://dx.doi.org/10.36930/40310220.

Full text
Abstract:
Спроектовано систему управління коштами благодійного фонду, яка забезпечить взаємодію учасників процесу в окремій інформаційній системі задля надання їм актуальної, достовірної та цілісної інформації на етапах отримання коштів, їх розподілу та аналізу використання. З'ясовано, що відповідна інформаційна система для організації благодійного процесу має містити методи і способи збору, нагромадження, реєстрації, передавання, відображення, зберігання, пошуку, модифікації, аналізу, захисту та видачі необхідної інформації всім зацікавленим сторонам. Проаналізовано найпопулярніші сайти та платформи України для роботи благодійних фондів, що допомогло краще зрозуміти функціональність системи управління коштами організації та їх основного призначення. Визначено основне архітектурне рішення, яке використано для побудови веб-додатку, а саме – шаблон MVC, який застосовують як для проектування архітектури програмного засобу, так і для його розроблення. Побудовано діаграму варіантів використання системи управління коштами, що показує усіх користувачів системи, а також ту її функціональність, доступ до якої має відповідний клас користувачів. Для відображення динамічної роботи веб-додатку було побудовано діаграму послідовності, яка відтворює процес виділення коштів з бюджету фонду для лікування нужденних осіб. Спроектовано базу даних веб-додатку, яка передбачає виконання таких етапів: проектування на концептуальному рівні з використання ER-моделі; проектування на логічному рівні, внаслідок якої було побудовано реляційну базу даних; проектування на фізичному рівні в межах відповідної СУБД, для якої було розроблено відповідну базу даних. Розроблено графічний інтерфейс користувача: головні його елементи згідно з відомими принципами їх побудови; визначено загальну структуру та основне сприйняття його вигляду. На підставі запропонованих рішень розроблено усі інші компоненти, необхідні для роботи веб-додатку, графічні елементи та сторінки.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Волошинов, Сергій Анатолійович. "МОБІЛЬНІ ТЕХНОЛОГІЇ НАВЧАННЯ У ПРОФЕСІЙНІЙ ПІДГОТОВЦІ МАЙБУТНІХ ФАХІВЦІВ МОРСЬКОГО ТРАНСПОРТУ." Information Technologies and Learning Tools 75, no. 1 (February 24, 2020): 108–21. http://dx.doi.org/10.33407/itlt.v75i1.2729.

Full text
Abstract:
Стаття окреслює сучасну проблему вдосконалення професійної підготовки майбутніх фахівців річкового та морського транспорту засобами сучасних мобільних технологій. Автор з метою з’ясування можливостей і перспектив мобільного навчання в процесі професійної підготовки майбутніх фахівців морського транспорту здійснив аналіз мобільних програм у магазинах додатків для платформ Google Android, Apple iOS та Windows Mobile. У процесі дослідження з’ясовано, що в магазинах мобільних додатків Google play, App Store та Microsoft Store наявні програми для моряків та ті, що можна використовувати в їх професійній підготовці в освітніх цілях. Відповідно до їх призначення ці програми розподілено на такі групи: додатки для вивчення іноземної мови, довідники та словники для моряків, тренажери для проходження професійних тестів, програми для пошуку вакансій та персоналу в морській галузі, навігаційні програми та карти, електронні вахтові журнали, записні книжки та планувальники для моряків, керівництва для моряків, програми для контролю за здоров’ям моряків, імітації вимірювальних морських приладів, додатки для прогнозу погоди, факсимільні карти для моряків про вітер, хвилі, погоду і припливи. Проаналізовано можливості використання датчиків смартфонів для фіксації часу руху та інтервалів часу для контролю послідовності подій чи процесів, для вимірювання різних параметрів навколишнього середовища, для дослідження параметрів світла, звуку, прискорення, атмосферного тиску тощо. На основі аналізу мобільних додатків та опитування студентів Херсонської державної морської академії щодо використання мобільних пристроїв у навчанні зроблено висновок про те, що програми магазину Google Play мають багато можливостей для їх використання в процесі професійної підготовки майбутніх фахівців морського транспорту через їх велику різноманітність, безкоштовність та зручність самого магазину додатків.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

ЛАЗОРЕНКО, Олександр, and Василь БАРАТЮК. "ДЕЯКІ АСПЕКТИ МЕТОДИКИ НАВЧАННЯ МАЙБУТНІХ БАКАЛАВРІВ БЕЗПЕКИ ДЕРЖАВНОГО КОРДОНУ РОЗРОБЦІ ПЛАНУ ПРОВЕДЕННЯ СПЕЦІАЛЬНИХ ДІЙ З ПОШУКУ ПРАВОПОРУШНИКІВ." Збірник наукових праць Національної академії Державної прикордонної служби України. Серія: педагогічні науки 20, no. 1 (August 17, 2020): 148–62. http://dx.doi.org/10.32453/pedzbirnyk.v20i1.404.

Full text
Abstract:
У статті на підставі сучасних підходів до навчання, з урахуванням модернізації охорони державного кордони та потреб прикордонної практики представлено деякі аспекти методики, яка використовується при навчанні майбутніх бакалаврів безпеки державного кордону з розробки плану спеціальних дій з пошуку правопорушників на ділянці відповідальності прикордонного підрозділу. Актуальність дослідження полягає у необхідності постійного удосконалення та приведення освітнього процесу підготовки курсантів-прикордонників у відповідність з вимогами прикордонної практики. Виявлено деяку невідповідність між існуючими нормативно-правовими актами, які регламентують діяльність підрозділу охорони державного кордону, і нововведеннями, пов’язаними із модернізацією охорони державного кордону. На підставі аналізу наукових джерел представлено визначення «спеціальні дії з пошуку правопорушників». Наведено особливості спеціальних дій з пошуку правопорушників. Показано, що важливим аспектом для досягнення успіху під час проведення пошукових дій є необхідність завчасної підготовки до їх проведення. Розкрито послідовність розробки плану спеціальних дій на карті (схемі) ділянки прикордонного підрозділу та додатку до цього плану. Запропонована послідовність дій необхідна і корисна для навчання молодих фахівців, допомоги недосвідченим офіцерам-початківцям, прискорення і полегшення трудомісткої розумової роботи. Вона сприяє тому, що жодна з вимог нормативно-правових актів з прикордонних питань, жодна істотно важлива рекомендація не залишилися поза увагою керівника прикордонного підрозділу, полегшуючи тим самим прийняття ним рішень та забезпечуючи їх точне виконання. Запропонована послідовність розробки плану спеціальних дій передбачає і забезпечує комплексний підхід до формування у майбутніх бакалаврів безпеки державного кордону розуміння цієї діяльності. Перевагою такого підходу є співвідношення алгоритмізації та творчого підходу тих хто навчається до опанування знаннями і вміннями необхідними для майбутньої професії.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Savina, N. B., and M. V. Balanіuk. "ПОТЕНЦІАЛ КРЕАТИВНИХ ІНДУСТРІЙ У РОЗВИТКУ БАНКІВСЬКОГО СЕКТОРУ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЕКОНОМІКИ." Bulletin National University of Water and Environmental Engineering 1, no. 85 (July 24, 2019): 31. http://dx.doi.org/10.31713/ve120194.

Full text
Abstract:
Темпи розвитку банківського сектору України значним чином залежать від коливань макроекономічних індикаторів та вартості національної грошової одиниці на міжнародних валютних ринках. Головну частку українського експорту становить продукція із низькою додатною вартістю та низьким рівнем конкурентоспроможності. Це робить національну економіку залежною від коливань цін на міжнародних сировинних ринках. На даний час як ніколи важливим є вивчення потенціалу креативних індустрій, що пов’язано із необхідністю забезпечення стабільності банківської системи і сприяння подальшого зростання національної економіки загалом. Тому виникає необхідність детального розгляду цієї проблеми з метою пошуку оптимальних та перспективних рішень перетворення банківського сектору для забезпечення його сприяння в удосконаленні потенціалу національної виробничої сфери.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Додаток для пошуку"

1

Мічурін, І. Є. "Навчальний додаток для пошуку коренів многочленів на комплексній площині." Thesis, ХНУРЕ, 2021. https://openarchive.nure.ua/handle/document/16106.

Full text
Abstract:
Науковий керівник – к.т.н., доц. каф. ПІ Груздо І.В.
The need to find the roots of polynomials arises in many problems: school exercises, calculations in higher mathematics, physics, chemistry, industry, and so on. One of the fastest methods for finding roots is Newton's method. The question of choosing the initial approximation is not obvious. What root we get, depends on what initial approximation we choose. The purpose of the created computer application is to help students and researchers of technical fields to investigate the problem of finding the roots of a polynomial (real and complex) by the iterative method of Newton.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Катаєва, Є. Ю., Світлана Миколаївна Одокієнко, М. В. Люта, and В. В. Арутін. "Актуальність розробки веб-додатку для пошуку зображень за допомогою Creative Commons." Thesis, Львівський науковий форум, 2020. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/15048.

Full text
Abstract:
Плагіат на сьогоднішній день є досить поширеною проблемою. Незаконне привласнення собі чужих інтелектуальних і творчих праць має піддаватися ретельному контролю і покаранню. Таким чином, плагіат в будь-якому разі розглядається як шахрайство, суть якого – у крадіжці чужої роботи або її частини і представленні її як власної.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Косенко, Є. І. "Інформаційний телеграм бот для пошуку закладів харчування." Thesis, Чернігів, 2020. http://ir.stu.cn.ua/123456789/23398.

Full text
Abstract:
Косенко, Є. І. Інформаційний телеграм бот для пошуку закладів харчування : випускна кваліфікаційна робота : 123 "Комп’ютерна інженерія" / Є. І. Косенко ; керівник роботи В. А. Бичко ; НУ "Чернігівська політехніка", кафедра інформаційних і комп’ютерних систем. – Чернігів, 2020. – 87 с.
Магістерська дипломна робота містить 3 розділи, 89 сторінки, 39 рисунків, 1 таблицю та 1 додаток. В ході написання було використано 27 різних джерел інформації. Метою дипломного проекту є розробка методів для спрощення пошуку закладів харчування. У дипломному проекті розроблено систему керування Телеграм ботом. Проведено аналіз подібних систем. Описана причина вибору використаних технологій та їх переваги. Значну увагу приділено використанню Telegram Bot API, описано методи, їх спосіб використання. Об’єктом розгляду є засоби пошуку інформації та їх інтеграції у один зручний для кінцевого користувача спосіб, а саме - бота. Мета роботи – розробити сервіс для платформи Телеграм, який використовуватиме описані у роботі ключові принципи створення ботів для меседжерів. Об’єднати медіа провайдерів даних в межах єдиного інтерфейсу з подальшою можливістю розширення.
The project contains 3 section, 89 pages. text, links to 27 literary sources, 39 figures, 1 table, 1addition 4 design documents. The aim of the diploma project is to develop methods to simplify the search for food establishments. The diploma project has developed a telegram bot control system The analysis of the similar systems is conducted. Described reason of choice of the used technologies and their advantage. The reason for choosing the technologies used and their benefits is described. Considerable attention is spared to the use of Telegram Bot API, describes the methods, and how to use them. The object of consideration are query of information and their integration facilities in one comfortable for end-user method, namely - bot. Aim of work - to work out service for the platform of Telegrams, that will use the key principles of creation of bots described in-process for chat programs. To unite the medias of providers given within the limits of only interface with further possibility of expansion.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Нечипорук, А. О. "Розробка клієнтської частини сервісу для пошуку зниклого домашнього улюбленця." Thesis, Чернігів, 2021. http://ir.stu.cn.ua/123456789/25006.

Full text
Abstract:
Нечипорук, А. О. Розробка клієнтської частини сервісу для пошуку зниклого домашнього улюбленця : випускна кваліфікаційна робота : 123 "Комп’ютерна інженерія" / А. О. Нечипорук ; керівник роботи Д. Б. Мехед ; НУ "Чернігівська політехніка", кафедра інформаційних та комп’ютерних систем. – Чернігів, 2021. – 69 с.
Об’єктом розробки виступає сервіс для пошуку зниклого домашнього улюбленця. Мета роботи полягає у створенні веб-додатку для зручного створення та перегляду оголошень про втрату або знахідку домашнього улюбленця. Новизна одержаних результатів полягає у спрощенні пошуку загубленого домашнього улюбленця та більш швидкого и комфортного пошуку. Методами дослідження є розробка графічного призначеного для користувача інтерфейсу, створення бази даних для оголошень та користувачів, реалізація програмного модуля для відображення об'єктів в браузері у вигляді web-додатку. Одержані результати можуть бути використані у різніх містах Україні, а в майбутньому і в інших країнах світу для більш комфортного, швидкого та зручного пошуку домашніх улюбленців. Значущість роботи полягає у розгляді проблеми - відсутності спеціалізованого електронного додатку, який допомагає вирішити проблему з загубленими домашніми улюбленцями.
The object of development is a service for searching for a missing pet. The purpose of the work is to create a web application to easily create and view ads about the loss or discovery of a pet.. Scientific novelty of the obtained results is the simplification of the search for a lost pet and a faster and more comfortable search. Research methods are developing the graphical user interface, a creation database for ads and users, the implementation of a software module to display objects in the browser as a web-application. The results obtained can be used in different cities of Ukraine, and in the future in other countries of the world for more comfortable, fast and convenient search of pets. The significance of the work is to consider the lack of specialized electronic application that helps solve the problem of lost pets.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Бабич, М. О. "Розробка мобільного додатку для пошуку автомобілів на базі операційної системи Android." Thesis, Чернігів, 2020. http://ir.stu.cn.ua/123456789/23395.

Full text
Abstract:
Бабич, М. О. Розробка мобільного додатку для пошуку автомобілів на базі операційної системи Android : випускна кваліфікаційна робота : 123 "Комп’ютерна інженерія" / М. О. Бабич ; керівник роботи С. В. Зайцев ; НУ "Чернігівська політехніка", кафедра інформаційних і комп’ютерних систем. – Чернігів, 2020. – 139 с.
Об’єктом розробки є інформаційна система для пошуку автомобілів, які наявні в продажу на сайті Auto.RIA.com за допомогою методів АРІ. Результатом роботи є реалізація таких можливостей системи:  можливість перегляду списку доступних автомобілів;  сортування автомобілів по характеристикам;  можливість сортування користувачем виводу списку автомобілів;  можливість користувачеві переглянути всю інформацію про автомобіль;  робота з віддаленою базою даних інтернет-сайту auto.Ria.com;  можливість пересилання користувача на оригінальну сторінку з інформацією про автомобіль. Для розгортання системи необхідно мати на мобільному пристрої версію ANDROID 10.0+. Реалізація системи була виконана з використанням технологій Java, Retrofit 2, Zoomy, Picasso. Подальша розробка системи можлива в сторону оптимізації процесу розподілу заявок, масштабування системи та розширення функціоналу, поліпшення інтерфейсу та використання можливості зберігання даних на мобільному пристрої. Робота має практичну цінність. Розрахунок економічної цінності не проводився.
The object of development is an information system for finding cars that are on sale on the site Auto.RIA.com with use of API methods. The result of the work is the implementation of the following application features: – capability to get a view of list of available cars; – sorting available cars in specific categories; – capability for user to sort output list of cars; – capability for user to get a view of full information about the car; – work with a remote database of website auto.ria.com; – capability to forward a user on an original website with information about car. To deploy the system, you need to have on mobile device ANDROID of version 10+. The implementation of the system was done using Java technology, Retrofit 2, Zoomy, Picasso. Further development of the system is possible in the direction of optimizing the process of requests, scaling the system and expanding functionality, improving the interface and using storage on a mobile device for data storage. The work has practical value. The calculation of economic value was not carried out.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Зарицький, Віталій Петрович. "Проеціювання траекторії руху на об’єкти реального світу для мобільного додатку навігації з використанням доповненої реальності." Master's thesis, КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2019. https://ela.kpi.ua/handle/123456789/31994.

Full text
Abstract:
Структура і обсяг дипломної роботи Магістрська дисертація складається зі вступу, шести розділів і висновку. Робота містить в собі 30джерел за переліком посилань, 39ілюстрацій, 23таблиць. Крім того, в кінці розміщено 1 додаток. Основна частина роботи викладена на 92сторінках. Актуальність теми Досить часто, перебуваючи у якійсь будівлі, особливо вперше, ми зіштовхуємося з проблемою: потрібно дістатися певного місця, при цьому не завжди зрозуміло, як це робити. Іноді біля входу може бути розміщений план поверху, який допоможе; також на стінах іноді розташовані вказівники з надписом аудиторії, показуючи, куди йти. Проте, звісно, такий варіант не є зручним. Саме тому існує необхідність створення додатку навігації для мобільних телефонів. Така програма дозволить швидко знайти необхідне місце в будівлі, що зекономить час, наприклад, першокурсникам, шо вперше шукають якусь аудиторію. AR — аugmented reality — доповнена реальність — це доповнення фізичного світу додатковими даними (цифровими) з використанням пристроїв (наприклад, смартфонів) і програм. Простіше кажучи, доповнена реальність —це поєднання цифрового світу з фізичним і, таким чином, збільшення досвіду від реального світу. Саме тому її використання для подібного додатку, наприклад, для відображення попередньо знайденого оптимального шляху до пункту призначення, разом з user-friendly інтерфейсом зробить продукт не тільки більш інтерактивним, зручним і практичним, а ще і цікавим для користувача. Метою дослідження є створення підсистеми для системи навігації для мобільних телефонів, що буде знаходити шлях до точки призначення і показувати його користувачеві за допомогою доповненої реальності. Для досягнення поставленої мети потрібно виконати наступні задачі дослідження: — проаналізувати існуючий процес навігації, в тому числі і в корпусі ТЕФ; — розглянути схожі існуючі системи та порівняти їх з розроблюваною системою; — розглянути варіанти використання доповненої реальності та обрати один найкращий; — обрати раціональний метод або інструмент, що відповідатиме за пошук шляху (навігацію); — на основі рішень попередніх задач реалізувати програмну компоненту. Об’єкт дослідження: Засоби проеціювання траекторії руху в системах навігації. Предмет дослідження: Засоби інтерактивної взаємодії користувача в процесі пошуку шляху в системах навігації. Методи дослідження: Методи використання доповненої реальності в системах навігації, методи побудови архітектури програмних систем. Наукова новизна: Набуло подальшого розвитку використання доповненої реальності для відображення траекторії руху користувача в системах навігації, а особливо методу з фіксованою відносно користувача стрілкою, що своїм поворотом вказує шлях. За рахунок розробленого додатку навігації удосконалено процес навігації в корпусі ТЕФ. Практичне значення полягає в тому, що розроблений додаток, як передбачається, буде використовуватися студентами ТЕФ, в тому числі і в режимі камери з доповненою реальністю, що допоможе більш швидко, зручно та ефективно знаходити шлях до бажаної аудиторії.
Occasionally a floor plan may be placed at the entrance that may help; sometimes there are also pointers on the walls that tell us where we should go. However, of course, this option is not convenient. That is why there is a need to create a navigation application for mobile phones. Such a program will quickly find the right place in the building. This will save time, for example, for first-year student for the first time seeking a certain room. AR - Augmented reality — is the augmentation of the physical world with additional data (digital) using devices (such as smartphones) and applications. Simply, augmented reality is a combination of the digital world with the physical, and thus an increase in experience from the real world. That is why using it for a similar application, for example, to display the previously found optimal path to the destination, together with the user-friendly interface will make the product not only more interactive, convenient and practical, but also interesting for the user. The aim of the study is a creation of a subsystem of navigation system for smartphones that will find the way to destination and show it to the user with augmented reality. To achieve this goal, there is a need to complete the following research objectives: — analyze the existing navigation process, including the TEF department; — examine similar existing systems and compare them with the system under development; — consider methods of using augmented reality and choose the best one; — choose a rational method or tool that will be responsible for finding the path (navigation) —create the software component, basing on the solutions of the previous problems. Object of study: Means of projection of motion trajectory in navigation systems. Subject of study: Means of user interaction in the process of finding the way in navigation systems. Research Methods: Methods of using augmented reality in navigation systems, methods of constructing software systems architecture. Scientific novelty: The use of augmented reality for displaying the trajectory of the user's movement in navigation systems has further evolved, and in particular the method with a fixed relative to the user arrow that indicates direction with its rotation. Due to the developed navigation application, the navigation process in the TEF department has been improved. The practical significance is that the developed application is expected to be used by TEF students, including in augmented reality camera mode, which will help find the desired room more quickly, conveniently and effectively.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography