Academic literature on the topic 'Дистанційний'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Дистанційний.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Дистанційний"

1

Наньєва, М. І. "Укладення трудового договору з дистанційними працівниками за законодавством окремих зарубіжних країн." Прикарпатський юридичний вісник, no. 5(34) (February 23, 2021): 80–83. http://dx.doi.org/10.32837/pyuv.v0i5(34).651.

Full text
Abstract:
Статтю присвячено дослідженню правового регулювання укладення трудового договору з дистанційними працівниками за законодавством окремих зарубіжних країн. Дане питання є досить актуальним натепер у зв'язку з пандемією та введенням у дію нових законів, що запобігають виникненню та поширенню коронавірусної хвороби (Covid-19). У КЗпП України закріпили визначення «дистанційної (надомної) роботи», визначили форму трудового договору з дистанційним працівником та деякі гарантії працівникам, які працюють на умовах трудового договору про дистанційну роботу, але все ж таки правове регулювання укладення трудового договору з дистанційними працівниками на національному рівні до кінця не відповідає сучасним потребам регулювання трудових відносин. У статті проведено аналіз національного законодавства щодо зазначеного питання та аналіз законодавства деяких зарубіжних країн для запозичення позитивного законодавчого досвіду. дже дистанційна робота в багатьох зарубіжних країнах є дуже розповсюдженою. Проаналізовано законодавство таких країн, як: Вірменія, Литовська республіка, Республіка Казахстан та Білорусь, Російська Федерація. Розглянуто деякі нюанси дистанційної роботи в Іспанії. Проаналізовано недоліки чинного законодавства у цій сфері та зроблені пропозиції щодо вдосконалення національного законодавства. Запропоновано закріпити в спеціальному нормативно-правовому акті поняття не тільки дистанційної (надомної) роботи, але й таких понять, як «телеробота», «трудовий договір з домашніми працівниками», та закріпити їх основні відмінності. Також запропоновано закріпити поняття «дистанційний працівник» та наведено визначення даної дефініції. На підставі здійсненого аналізу також зазначено, що необхідно розширити коло гарантій для дистанційних працівників, надати можливість укладати трудовий договір з дистанційним працівником шляхом обміну електронними документами та зазначити, які саме документи необхідні для укладення такого виду трудового договору, закріпити відповідальність роботодавця та дистанційного працівника за недодержання умов дистанційного трудового договору.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Кваско, О. Ю., and А. Ю. Кондаурова. "СУЧАСНІ МЕТОДИКИ НАВЧАННЯ ПІД ЧАС ДИСТАНЦІЙНОГО ВИКЛАДАННЯ ФУНДАМЕНТАЛЬНИХ ДИСЦИПЛІН МЕДИЧНИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ." Медична освіта, no. 4 (February 2, 2022): 56–60. http://dx.doi.org/10.11603/m.2414-5998.2021.4.12532.

Full text
Abstract:
Поряд із традиційними технологіями навчання з’являються та активно розвиваються дистанційні методи, використання яких дозволяє навчати і навчатися в індивідуальному режимі, незалежно від місця і часу. Мета роботи – висвітлення окремих питань, пов’язаних з організацією дистанційної викладацької роботи із вітчизняними англомовними студентами медичного закладу вищої освіти IV рівня акредитації на рівні фундаментальної кафедри. Медична освіта та методики викладання медичних наук мають свої особливості. Зокрема, значну роль відіграє наочність викладання матеріалу та переважання саме практичних занять. Отже, дистанційне викладання медичних наук супроводжується складнощами, пов’язаними з проведенням практичних занять, наближених до реальних аудиторних занять з аналогічною ефективністю. Національний медичний університет імені О. О. Богомольця перейшов на дистанційне навчання з початком пандемії COVID-19 у березні 2020 р. Тоді було створено платформу Neuron, на зміну якій у січні 2021 р. прийшла інша платформа – Likar.nmu (обидві розроблені на базі системи управління навчанням Moodle). Введення в роботу зазначених платформ дало можливість уніфікувати процес дистанційної роботи в університеті та створити основу для перебудови викладання на інший формат. Перехід закладів вищої освіти на дистанційне навчання стимулював стрімкий розвиток і освоєння новітніх технологій в освіті, зокрема розроблення онлайн-платформ для навчання, скринінг наявних додатків для проведення онлайн-конференцій та виявлення найбільш вдалих для викладання конкретної дисципліни, розроблення нових методик викладання з урахуванням особливостей дистанційної роботи тощо. Звісно, викладання медичних дисциплін має свої особливості, які важко перенести в дистанційний формат, і на початку введення дистанційного формату видавалося взагалі неможливим. Проте стрімкий розвиток технологій розкриває нові можливості, необхідно тільки встигати опановувати та адаптувати до тієї чи іншої навчальної дисципліни. Навчання медичних наук також достатньо успішно може бути переведено в дистанційний формат. Цілком ймовірно, що після закінчення пандемії COVID-19 значна частина елементів дистанційної освіти може залишитись як складова аудиторних занять.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Кухаренко, Володимир Миколайович. "Хмарні технології у наукових дослідженнях." New computer technology 13 (December 25, 2015): 146–57. http://dx.doi.org/10.55056/nocote.v13i0.896.

Full text
Abstract:
Зростання потоків інформації в Інтернет вимагає від науковця постійно фільтрувати, класифікувати та аналізувати відібрану інформацію. Успішність такої роботи залежить від можливостей персонального середовища (хмарні технології) та персональної мережі (мережні зв’язки) науковця. Це означає, що науковець повинен вміти навчатися у коннективістських дистанційних курсах та створювати їх, мати навички роботи з великими потоками інформації (бути куратором змісту). Мета дослідження – визначити умови ефективної роботи дослідника з великими потоками інформації з використанням хмарних технологій. Завдання дослідження – розробити методи роботи з потоками мережної інформації та формування ефективної персональної фахової мережі. Об’єкт дослідження – дистанційні курси. Предмет дослідження – дистанційний навчальний процес. Використані методи дослідження – коннективістські та конструктивістські підходи у ході дистанційного навчання у відкритих дистанційних курсах. У ході дослідження проведено 4 коннективістські відкриті дистанційні курси, які показали проблеми у використанні хмарних технологій. Для розв’язання цих проблем розроблено та проведено відкритий дистанційний курс «Куратор змісту» та підготовлено понад 70 науковців та бібліотечних працівників до роботи з великими потоками інформації. Використання навичок куратора змісту у коннективістських дистанційних курсах підвищує рівень наукових досліджень на сучасному етапі розвитку суспільства.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

LIASHENKO, Iryna. "STUDENTS' MOTIVATIONAL ENGAGEMENT THROUGH DISTANCE EDUCATION." Scientific papers of Berdiansk State Pedagogical University Series Pedagogical sciences 1 (April 29, 2021): 276–83. http://dx.doi.org/10.31494/2412-9208-2021-1-1-276-283.

Full text
Abstract:
У статті зроблено спробу зробити теоретичну основу методів дистанційного навчання та висвітлити їх вплив на ефективне навчання. Дослідження аналізує результати дистанційної роботи студентів першого курсу на освітній інтерактивній платформі Пірсон з розвитком початкових мовних навичок за сучасними технологіями та методами. Останній глобальний обвал пандемії поставив перед університетами безліч освітніх проблем. Сучасний стан освіти відфільтрував фактичну готовність вищих навчальних закладів до гнучких змін у дистанційному навчанні. Викладачам довелося адаптуватися до закликів реалій, що переробляють освітні програми, на дистанційні курси, якщо вони не робили цього раніше. Хоча тема дистанційного навчання посіла провідне місце в сучасних дослідженнях, багато університетів мали проблеми з безболісним переходом своїх студентів на дистанційний процес навчання. Дистанційне навчання лише набирає обертів, і ті університети, які розробили можливості для онлайн-навчання, швидко впорались із вимогами сучасності. Дослідження розкриває результати анкетування студентів першого курсу фізичної реабілітації та спорту Сумського державного університету для визначення їх оцінки про онлайн-курс англійської мови на інтерактивній платформі Пірсон. Результати дослідження виявляють значний взаємозв’язок між сучасним та високотехнологічним дизайном та методами в онлайн-інструкціях та мотивації та самоорганізації учнів, що призводить до кращого набуття та результатів. Беручи до уваги принципи розробки мотиваційного курсу, такого як інтерактивна платформа Пірсон, викладачі університету можуть використовувати цей шаблон для створення своїх онлайн-курсів з використанням вправ критичного мислення, рефлексивних практик, вдосконаленого ІТ-інтерфейсу, різноманітності завдань, додавання конкурентних елементів у дизайн, що в цілому значно підвищить ефективність дистанційного навчання. Ключові слова: дистанційне навчання; дистанційний курс; студенти університету; студенти магістрантів; онлайн навчання.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Hafiiak, Alla. "Дистанційний ресурс як складова системи формування компетентності фахівців з інформаційно-комунікаційних технологій." Освітній простір України 17 (November 22, 2019): 120–27. http://dx.doi.org/10.15330/esu.1.120-127.

Full text
Abstract:
У статті проаналізовано та висвітлено сучасні проблеми підготовки фахівців з інформаційно-комунікаційних технологій в університетах. З’ясовано, що проектування, розробка дистанційного ресурсу для реалізації завдань неперервної освіти є однією з багатьох складових, що допомагають формуванню системи професійних компетент-ностей майбутніх фахівців з інформаційно-комунікаційних технологій. Стрімкий ріст інформатизації суспільства і насамперед освіти вимагає постійно аналізувати та висвітлювати сучасні проблеми підготовки фахівців з інформаційно-комунікаційних технологій в університетах. Зрозуміло, що розробка, створення та використання дистанційного ресурсу викладача для реалізації завдань дистанційної освіти є однією з багатьох складових, що допомагають формуванню системи професійних компетент-ностей майбутніх фахівців з інформаційно-комунікаційних технологій. Тому метою статті є розробка дистанційного ресурсу для реалізації завдання підготовки фахівців з інформаційно-комунікаційних технологій, а саме проведення занять (лекційних, лабораторних, практичних, консультаційних занять) а також інтернет-конференцій для студентів денної та заочної форм навчання у дистанційній формі. Мета статті визначила завдання: розглянути основні компоненти професійного розвитку здобувачів вищої освіти; дослідити шляхи та засоби підвищенні рівня знань, необхідних у майбутній професійній діяльності фахівців; розглянути складники системи професійної підготовки майбутніх фахівців з інформаційно-комунікаційних технологій; розробити дистанційний ресурс для реалізації завдання якісної підготовки фахівців з інформаційно-комунікаційних технологій; розглянути переваги та недоліки використання в системі фахової підготовки здобувачів вищої освіти дистанційних курсів; дослідити можливості подальших наукових пошуків щодо розробки та використання веб-доданків для проведення як окремих інтернет-занять, так і авторських, персональних дистанційних курсів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

К., Тютюнник В., and Котова Л. В. "ПРАВОВЕ РЕГУЛЮВАННЯ ДИСТАНЦІЙНОЇ РОБОТИ НА ДЕРЖАВНІЙ СЛУЖБІ." Актуальні проблеми права: теорія і практика, no. 1 (39) (April 21, 2020): 173–80. http://dx.doi.org/10.33216/2218-5461-2020-39-1-173-180.

Full text
Abstract:
У статті досліджено поняття «дистанційної праці» на посадах державної служби України. Висвітлено думки вчених-правників щодо дискусійного питання правового регулювання дистанційних трудових відносин державних службовців України. Проаналізовано особливості застосування норм чинного законодавства України під час врегулювання дистанційної праці державних службовців. У дослідженні запропоновані можливі зміни до окремих положень Закону України «Про державну службу» від 01.05.2016 № 889-VIII та проекту нового Трудового кодексу України. Ключові слова: надомна праця; дистанційна праця; дистанційна зайнятість; дистанційні трудові відносини; державний орган; державна служба.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Кудрявцев, І. В. "ТРАНСФОРМАЦІЯ ВІДНОСИН У СФЕРІ ПРАЦІ В УМОВАХ ПАНДЕМІЇ: ЩОДО ПИТАННЯ ПРАВОВОГО РЕГУЛЮВАННЯ." Актуальні проблеми права: теорія і практика, no. 2 (40) (February 4, 2021): 109–19. http://dx.doi.org/10.33216/2218-5461-2020-40-2-109-119.

Full text
Abstract:
У статті здійснено аналіз впливу сучасних загроз та викликів на соціально-трудові відносини у сфері праці. Встановлено, що на сьогодні у національному трудовому законодавстві закріплено норми, що регулюють дистанційну (надомну) роботу, розкриваються питання гнучкості відносин між роботодавцем та працівником, акцентується увага на особливостях виконання роботи працівником поза робочим місцем (офісом), яке організоване роботодавцем. Автором з’ясовані важливі моменти впровадження дистанційної (надомної) форми організації праці та можливості застосування гнучкого режиму робочого часу, який, зокрема, передбачає різний час початку і закінчення роботи для різних категорій працівників, позмінну роботу працівників, а за технічної можливості – роботу в режимі реального часу через Інтернет із збереженням заробітної плати. Важливим є те, що виконання таких робіт у сучасних умовах є інноваційними правовідносинами, які не можуть обмежувати трудові права працівників та сприяють належній та більш ефективній організації роботи, збереженню кадрового потенціалу підприємства. Акцентовано увагу на позитивних змінах у регулюванні гнучких форм організації праці та дистанційної (надомної) роботи та визначено проблемні питання та ризики. Запропоновано певні кроки щодо законодавчого закріплення сучасних гнучких форм зайнятості як підґрунтя для гарантування захисту прав працівників та забезпечення стабільності трудових відносин. Ключові слова: розвиток цифрових технологій, пандемія COVID-19, працівник, роботодавець, дистанційна (надомної) робота, гнучкість, гнучкі форми організації праці, дистанційний працівник.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Сологуб, Олександра. "Методична складова розвитку інформаційно-комунікаційної компетентності педагогічних працівників засобами пролонгованих дистанційних тренінгів." New pedagogical thought 102, no. 2 (September 4, 2020): 63–67. http://dx.doi.org/10.37026/2520-6427-2020-102-2-63-67.

Full text
Abstract:
У статті представлено результати науково-дослідної роботи кафедри теорії та методик природничо-математичних дисциплін та технологій Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти щодо розвитку інформаційно-комунікаційної компетентності педагогічних працівників. Запропоновано дефініцію поняття «пролонгований дистанційний тренінг», проаналізовано методичні аспекти супроводу педагогічних працівників під час проведення тренінгів. Значну увагу приділено формувальному оцінюванню учасників, детально висвітлено використання онлайн-сервісів для забезпечення інтерактивної взаємодії тренера та слухачів на заняттях, що проводяться дистанційно засобами платформ для вебінарів. Зокрема, у статті наведено приклади самооцінювання, взаємооцінювання слухачів, які здійснювалися на пролонгованих дистанційних тренінгах із питань розвитку інформаційно-комунікаційної компетентності працівників методичних служб, а також використання інтернет-ресурсів для проведення рефлексії.Ґрунтовно проаналізовано діагностичні методики дослідження професіоналізму педагогічних працівників, які використовувалися під час навчання, та їх вплив на покращення процесу навчання.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Наньєва, М. І. "ПРАВОВЕ РЕГУЛЮВАННЯ НАДОМНОЇ ТА ДИСТАНЦІЙНОЇ ПРАЦІ." Знання європейського права, no. 3 (September 7, 2021): 49–52. http://dx.doi.org/10.32837/chern.v0i3.228.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто правове регулювання надомної та дистанційної праці за законодавством України з ура­хуванням останніх змін, які відбулися в тому числі у зв’язку з пандемією та введенням в дію нових законів, що запобігають виникненню та поширенню коронавірусної хвороби (Covid-19). У Кодексі законів про працю України закріпили окремі визначення дистанційної роботи та надомної роботи, визначили типову форму трудового договору з дистанційними та надомними працівниками, відокремили відмін­ності та деякі гарантії працівникам, які працюють на умовах трудового договору про дистанційну роботу та надо­мну роботу. Тема є досить актуальною, адже за останній час правове регулювання надомної та дистанційної праці набуло нового характеру. Також подібні види зайнятості мають певні переваги як для роботодавців, так і для пра­цівників: скорочення витрат на оренду, обладнання, тощо; збільшення прибутковості; спрощення організації процесу роботи та відпочинку. Довгий час правове регулювання дистанційної та надомної праці деякою мірою ототожнювалося, в законодав­стві не було чіткого розмежування, що призводило до проблем на практиці. Після внесення змін у законодавство відбулися позитивні зрушення. Але, на відміну від інших країн, в Україні дистанційна та надомна робота не вре­гульовувалися нормами права на достатньому рівні досить тривалий час, що суттєво знижувало рівень захисту таких працівників. З огляду на це можемо зазначити, що все ж таки правове регулювання дистанційної та надомної роботи на наці­ональному рівні до кінця не відповідає сучасним потребам регулювання трудових відносин та потребує подальшо­го дослідження. У статті проведено аналіз національного законодавства щодо зазначеного питання, проаналізовано недоліки чинного законодавства у цій сфері, проаналізовано відмінності між дистанційною та надомною роботою, які були нещодавно закріплені у законодавстві, зроблені пропозиції щодо удосконалення національного законодавства. Належне правове регулювання дистанційної та надомної роботи дасть змогу також підвищити рівень зайнятості або зберегти робочі місця на підприємствах в умовах нестабільної економічної ситуації в країні. Все більше пра­цівників в усьому світі, зокрема і в Україні, віддають перевагу саме цим видам зайнятості.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

K.M., Havrylenko. "НОВІ ВИКЛИКИ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ." Collection of Research Papers Pedagogical sciences, no. 93 (February 23, 2021): 133–37. http://dx.doi.org/10.32999/ksu2413-1865/2020-93-20.

Full text
Abstract:
Нещодавно світ розділений пандемією, яка спричинила низку медичних, економічних і політичних проблем. В освіті це змусило навчальні заклади перейти на дистанційне навчання. Як результат, це стало, з одного боку, стимулом для впровадження інноваційних технологій, а з іншого – індикатором основних його проблем і недоліків. У статті розглядаються основні виклики та розбіжності, спричинені швидким упровадженням дистанційної освіти.Аналізуються описані в низці наукових робіт концепції дистанційної освіти задля знаходження її чіткого визначення в науковій літературі та робиться спроба визначити ключові особливості дистанційного навчання шляхом порівняння дидактичних принципів, що використовуються в традиційному навчанні, із сучасними ідеями дистанційної освіти. Наголошується, що дистанційне викладання навчальних предметів без безпосереднього спілкування з викладачем переконало освітню спільноту в необхідності створення особливої дидактичної системи, придатної для нових дистанційних форм чання. Зазначається, що застосування сучасних інформаційних технологій і методів навчання є недо-статньою умовою його ефективності.Також наведено перелік основних труднощів, які поставали перед викладачами та студентами в про-цесі переходу на дистанційний спосіб навчання. Наголошується на необхідності встановлення чітких правил спілкування задля успішної взаємодії між викладачем і студентами, зокрема у використанні електронної пошти, соціальних мереж і різноманітних месенджерів. Також розглядається низка нега-тивних наслідків бездумного запровадження технічних засобів для навчання і спілкування, надмірне використання яких заради пошуку готових відповідей і рішень може призвести до погіршення кри-тичного мислення студентів, завадити розвитку їхніх творчих здібностей і здатності чітко й правильно висловлювати свої думки та ідеї, навіть спричинити складнощі в спілкуванні як усній, так і в письмовій формі.У результаті розгляду особливостей запровадження дистанційного навчання в час світової пандемії наголошується на важливості розробки єдиної національної системи дистанційної освіти для врегулю-вання взаємин між усіма суб’єктами дистанційного навчання та координації його теоретичного, мето-дологічного й організаційного забезпечення.Ключові слова: концепція дистанційної освіти, дистанційне навчання, дистанційна освіта, освіта протягом усього життя, онлайн-навчання, традиційна освітня система. The world has recently been divided by the pandemic, which has caused a number of medical, economic and political problems worldwide. In education, it has forced the education institutions to switch to distance learning. As a result, it has become, on the one hand, an incentive for the introduction of innovative technologies, and on the other – an indicator of its main shortcomings and problems. The paper outlines the main challenges and discrepancies caused the rapid distance education implementation brought to life by the unexpected introduction of global studying remotely.The paper studies a concept of distance education in a range of scientific works in order to find its clear definition in the scientific literature and makes an effort to distinguish the key features of distance learning through the comparison of didactic principles used in traditional teaching with modern ideas of distance education. The educational subjects’ interaction without direct communication with the teacher resulted in persuading the educational community in the inevitability of creating a specific didactic system suitable for new forms of learning. It is stated that the application of modern information technologies and successful teaching methods is not the only necessary condition for effective learning.The analysis has been made of the main difficulties teachers and learners undergone in the process of changing to the remote way of teaching. A range of techniques for maintaining teacher-student interaction is regarded as a beneficial solution on condition of establishing clear rules for such communication. However, recent observations proved that the habit of foolhardy relying on technical devices in order to achieve ready-made answers have deteriorated the learners critical thinking, lessened creativeness and abilities to express their ideas clearly and correctly, which might even sometimes impede expressing thoughts both orally and in written form.The paper emphasizes the importance of developing a national unified system of distance education for regulating the relationship between distance learning participants and coordination of theoretical, methodological and organizational support.Key words: distance education concept, distance learning, distance education, education through life, online learning, traditional educational system.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Дистанційний"

1

Бурцев, О. С. "Дистанційний банківський бізнес." Master's thesis, Сумський державний університет, 2019. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/76670.

Full text
Abstract:
Актуальність питання дистанційного банківського обслуговування підтверджується статистично, оскільки відповідно до дослідження The Boston Consulting Group 2017 року за рахунок меншої вартості утримання клієнта (на 4%), більшого асортименту пропонованих послуг (на 8%) та зниження вартості обслуговування (на 14%) клієнт банку, який онлайн приносить прибуток на 28% більше, ніж той, який використовує традиційну офлайн послугу.
Актуальность вопроса дистанционного банковского обслуживания подтверждается статистически, поскольку согласно исследованию The Boston Consulting Group 2017 за счет меньшей стоимости удержания клиента (на 4%), большего ассортимента предлагаемых услуг (на 8%) и снижение стоимости обслуживания (на 14%) клиент банка , который онлайн приносит прибыль на 28% больше, чем тот, который использует традиционную оффлайн услугу.
The relevance of remote banking is statistically confirmed, as according to The Boston Consulting Group 2017 survey, due to a lower cost of customer retention (by 4%), a larger range of services offered (by 8%) and a decrease in service cost (by 14%) , which earns 28% more revenue online than one that uses a traditional offline service.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Кухаренко, Володимир Миколайович. "Перешкоди впровадженню дистанційного навчання." Thesis, Харківський національний педагогічний університет ім. Г. С. Сковороди, 2018. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/39602.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Ольховська, О. В. "Дистанційний курс - основна складова дистанційного навчання." Thesis, Сумський державний університет, 2012. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/29481.

Full text
Abstract:
Стрімкий розвиток інформаційних технологій в усіх сферах людської діяльності все більше спонукає до актуалізації питання модернізації системи освіти. Основа такої модернізації, насамперед, полягає у впровадженні технологій дистанційного навчання (ДН). Дистанційна освіта стає можливою завдяки розвитку фактору, який охопив суспільство і став його невід’ємним чинником – мережі Інтернет. При цитуванні документа, використовуйте посилання http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/29481
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Главчева, Юлія Миколаївна, Володимир Миколайович Кухаренко, and Олена Володимирівна Рибалко. "Про відкритий дистанційний курс «Куратор змісту-4»." Thesis, Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2016. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/45685.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Бабак, В. П. "Мобільний дистанційний моніторинг довкілля об'єктів енергетики." Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2017. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/6652.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Кухаренко, Володимир Миколайович. "Відкритий дистанційний курс "Основи дистанційного навчання"." Thesis, Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2017. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/41988.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Твердохлєбова, Наталя Євгеніївна, and В. О. Гречуха. "Навчально-методичний комплекс дистанційного курсу." Thesis, НТУ "ХПІ", 2017. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/30030.

Full text
Abstract:
Для того, щоб студент зміг побудувати процедуру власної практичної діяльності в дистанційному курсі, на початковому етапі його навчання тьютору необхідно продумати і предоставити необхідний навчально-методичний комплекс.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Олексенко, В. М. "Стратегії вивчення дистанційних курсів." Thesis, Видавництво СумДУ, 2007. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/13213.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Шовкопляс, Оксана Анатоліївна, Оксана Анатольевна Шовкопляс, and Oksana Anatoliivna Shovkoplias. "Положення про розроблення та атестацію дистанційних курсів." Thesis, Сумський державний університет, 2016. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/47411.

Full text
Abstract:
Для нормативного забезпечення процесу розроблення дистанційних курсів організаційно-методичний центр технологій електронного навчання уклав положення про розроблення та атестацію дистанційних курсів у Сумському державному університеті. Основною метою документа є організаційно-методична підтримка авторів-розробників електронних навчально-методичних матеріалів для дистанційної форми навчання.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Семенов, М. А., and В. Д. Кротких. "Система організації змішаного навчання в університеті." Thesis, Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2018. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/40075.

Full text
Abstract:
У роботі проведено аналіз термінів цифрового навчання, робиться допущення, що змішане навчання є трансформацією терміну дистанційне навчання. Показано, що змішане навчання є зручним інструментом для практичного застосування дистанційного навчання в університеті.
This paper analyzes the terms of digital education, assumes that blended learning is a transformation of the term "distance learning". It is shown that blended learning is a convenient tool for practical use of distance learning at the univesity.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Books on the topic "Дистанційний"

1

Ясулайтіс, В. А. Дистанційне навчання. Київ: МАУП, 2005.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Антонов, В. М. Дистанційне навчання. Київ ; Херсон: Штрих, 2011.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Впровадження дистанційних технологій навчання у ВНЗ: засади, проблеми, практичний досвід. Харків: РВВ ХТЕІ КНТЕУ, 2015.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Тренінговий матеріал для роботи з підлітками, батьками та викладачами в системі інформальної освіти. Яроче́нко Я. В.,, 2020. http://dx.doi.org/10.51500/k61-7826-17-9.

Full text
Abstract:
Методичні рекомендації та тренінгова програма призначені для допомоги викладачам гуртків та курсів при переході на дистанційну освіту. Рекомендації містять детальні поради щодо роботи онлайн, та тренінгові вправи, спрямовані на роботу з учнями та батьками. Окрема увага приділяється емоційній саморегуляції учнів та викладачів в умовах карантину.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Тренінговий матеріал для роботи з підлітками, батьками та викладачами в системі інформальної освіти. Яроче́нко Я. В.,, 2020. http://dx.doi.org/10.51500/k61-7826-17-9.

Full text
Abstract:
Методичні рекомендації та тренінгова програма призначені для допомоги викладачам гуртків та курсів при переході на дистанційну освіту. Рекомендації містять детальні поради щодо роботи онлайн, та тренінгові вправи, спрямовані на роботу з учнями та батьками. Окрема увага приділяється емоційній саморегуляції учнів та викладачів в умовах карантину.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Крамаренко, Тетяна Григорівна. Інноваційні інформаційно-комунікаційні технології навчання математики. Книжкове видавництво Кирєєвського, 2009. http://dx.doi.org/10.31812/0564/571.

Full text
Abstract:
У посібнику подаються методичні рекомендації щодо використання у навчанні математики інформаційно-комунікаційних засобів, дібрано зміст навчального матеріалу, комп’ютерно-орієнтовані методи і форми навчання. Розглядаються актуальні питання застосування електронних, дистанційних та мобільних технологій навчання математики. До посібника додається DVD з програмно-методичним забезпеченням та бібліотекою наочностей. Посібник призначений для студентів вищих навчальних закладів, вчителів математики загальноосвітніх шкіл, викладачів професійних навчально-виховних закладів, методистів та викладачів педагогічних ВНЗ. Матеріали окремих розділів посібника адресовано широкому колу педагогічної громадськості, що цікавиться передовим досвідом комп’ютеризованого навчання.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Крамаренко, Тетяна Григорівна, Володимир Вікторович Корольський, Сергій Олексійович Семеріков, and Світлана Вікторівна Шокалюк. Інноваційні інформаційно-комунікаційні технології навчання математики. Криворізький державний педагогічний університет, 2019. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/3315.

Full text
Abstract:
У посібнику подаються методичні рекомендації щодо використання у навчанні математики інформаційно-комунікаційних засобів, дібрано зміст навчального матеріалу, комп’ютерно-орієнтовані методи і форми навчання. Розглядаються актуальні питання застосування електронних, дистанційних та мобільних технологій навчання математики. Посібник призначений для студентів закладів вищої освіти спеціа-льності 014 Середня освіта (Математика), додаткова спеціальність «Ін-форматика», інститутів післядипломної освіти педагогічних кадрів, вчителів математики загальноосвітніх шкіл, викладачів професійних навчально-виховних закладів, методистів та викладачів педагогічних закладів вищої освіти. Матеріали окремих розділів посібника адресовано широкому колу педагогічної громадськості, що цікавиться передовим досвідом комп’ютеризованого навчання.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Токар-Остапенко, О. В. Дистанційне електронне голосування як механізм реалізації виборчих прав громадян України, що перебувають за кордоном (у контексті застосування європейських стандартів електронного голосування). Національний інститут стратегічних досліджень, 2021. http://dx.doi.org/10.53679/niss-analytrep.2021.15.

Full text
Abstract:
В аналітичній доповіді акцентовано, що Україна має хороший потенціал для впровадження електронного врядування, у т.ч. дистанційного електронного голосування. Окреслено окремі проблемні моменти реалізації виборчих прав громадянами, що постійно або тимчасово перебувають за межами України. Розглянуто перспективи, ризики та застереження щодо пілотування інформаційно-комунікаційних технологій голосування у найближчій перспективі. Наголошено, що такий пілотний проект можливий з прийнятними ризиками для голосування громадян України, які перебувають за кордоном, позаяк відсоток голосів, поданих на закордонному виборчому окрузі, істотно не впливає на результати загальнонаціональних виборів. Надано відповідні рекомендації.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Book chapters on the topic "Дистанційний"

1

Vasylenko, Nina, and Liudmyla Bereza. "ЛІНГВОМЕТОДИЧНІ ОСНОВИ ДИСТАНЦІЙНОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ УКРАЇНСЬКОЇ ФОНЕТИКИ ІНОЗЕМНИХ СТУДЕНТІВ." In Pedagogy and Psychology in the Modern World: Theoretical and Practical Aspects, 43–58. LLC "Publishing house "Internauka", 2020. http://dx.doi.org/10.25313/pp2020-7.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Strelchenko, L. V., and O. V. Dudina. "ІНСТРУМЕНТИ ЕФЕКТИВНОГО ОНЛАЙН-НАВЧАННЯ ІНОЗЕМНИХ МОВ В УМОВАХ ДИСТАНЦІЙНОЇ ОСВІТИ." In VECTOR OF MODERN PEDAGOGICAL AND PSYCHOLOGICAL SCIENCE IN UKRAINE AND EU COUNTRIES, 620–36. Izdevnieciba “Baltija Publishing”, 2020. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-588-37-2.2.14.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

ЧЕКМИШЕВ, Олександр. "НОВІТНІ СОЦІАЛЬНО-КОМУНІКАТИВНІ ДОСЛІДЖЕННЯ ТА МЕТОДИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДИСТАНЦІЙНИХ ТРЕНІНГІВ У УМОВАХ ПАНДЕМІЇ COVID-19." In Scientific research of the XXI century. Volume 2, 291–97. GS publishing service, 2021. http://dx.doi.org/10.51587/9781-7364-13302-2021-002-291-297.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Бацуровська, І. В. "Методологія компетентнісного підходу до проблеми професійної підготовки майбутніх інженерів зі спеціальності «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» в умовах масових відкритих дистанційних курсів." In PEDAGOGICAL AND PSYCHOLOGICAL SCIENCES: REGULARITIES AND DEVELOPMENT TRENDS, 16–32. Izdevnieciba “Baltija Publishing”, 2020. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-26-023-0-2.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Conference papers on the topic "Дистанційний"

1

Тютюма, Тетяна. "ДИСТАНЦІЙНА ОСВІТА – ВИМОГА ЧАСУ." In ТРАДИЦІЙНІ ТА ІННОВАЦІЙНІ ПІДХОДИ ДО НАУКОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ, chair Михайло Вінтонів. Міжнародний центр наукових досліджень, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/10.04.2020.v3.07.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Гроссу, Наталія. "ДИСТАНЦІЙНА ОСВІТА: ПЕРЕВАГИ ТА НЕДОЛІКИ." In TENDENZE ATTUALI DELLA MODERNA RICERCA SCIENTIFICA. European Scientific Platform, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/05.06.2020.v2.12.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Лук’янчикова, Тетяна. "ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ: ПЕДАГОГІКО-СОЦІАЛЬНІ АСПЕКТИ." In СУЧАСНИЙ ПЕДАГОГ ТА ТЕОРІЯ ПЕДАГОГІКИ, ФІЛОЛОГІЧНІ ДИСПУТИ ТА НАУКА ПРО МОВУ, chair Світлана Антощук. Міжнародний центр наукових досліджень, 2021. http://dx.doi.org/10.36074/mcnd-19.02.2021.pedphilol.01.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Олексюк, Марта. "ПОЗАШКІЛЬНА ОСВІТА ТА ДИСТАНЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ." In RICERCHE SCIENTIFICHE E METODI DELLA LORO REALIZZAZIONE: ESPERIENZA MONDIALE E REALTÀ DOMESTICHE. European Scientific Platform, 2021. http://dx.doi.org/10.36074/logos-12.11.2021.v3.03.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Пухальська, О. М., and О. Ю. Манейло. "Дистанційне навчання: сучасний формат освіти." In INNOVATIVE PROJECTS AND PROGRAMS ON PSYCHOLOGY, PEDAGOGY AND EDUCATION. Baltija Publishing, 2021. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-26-173-2-22.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Сільченко, Марина, and Юлія Красюк. "ОРГАНІЗАЦІЯ МАСШТАБНОГО САМОНАВЧАННЯ ВИКЛАДАЧІВ ТЕХНОЛОГІЇ РОЗРОБКИ ДИСТАНЦІЙНИХ КУРСІВ." In СУЧАСНІ НАПРЯМИ РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІКИ ТА ПЕДАГОГІЧНОЇ ПСИХОЛОГІЇ; АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ФІЛОЛОГІЇ ТА МОВОЗНАВСТВА. Міжнародний центр наукових досліджень, 2021. http://dx.doi.org/10.36074/mcnd-11.06.2021.ped-philol.04.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

С.Я., Король. "Перспективи дистанційної освіти у ЗВО України." In ТУРИЗМ ХХІ СТОЛІТТЯ: ГЛОБАЛЬНІ ВИКЛИКИ ТА ЦИВІЛІЗАЦІЙНІ ЦІННОСТІ. Київський національний торговельно-економічний університет, 2019. http://dx.doi.org/10.31617/k.knute.2019-04-12.75.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Лавриненко, Лариса. "ОСВІТА В РЕАЛЬНОСТІ СЬОГОДЕННЯ – ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ." In ТРАДИЦІЙНІ ТА ІННОВАЦІЙНІ ПІДХОДИ ДО НАУКОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ. Міжнародний центр наукових досліджень, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/10.04.2020.v1.01.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Гончарук, В. В., and В. А. Гончарук. "Дистанційне навчання у контексті викликів сьогодення." In PEDAGOGY AND PSYCHOLOGY IN THE MODERN WORLD: THE ART OF TEACHING AND LEARNING. Baltija Publishing, 2021. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-26-041-4-86.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Водоп’ян, Н. І. "Особливості застосування методик контролю знань при дистанційній формі навчання." In CURRENT TRENDS AND FACTORS OF THE DEVELOPMENT OF PEDAGOGICAL AND PSYCHOLOGICAL SCIENCES IN UKRAINE AND EU COUNTRIES. Baltija Publishing, 2020. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-588-80-8-2.3.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Reports on the topic "Дистанційний"

1

Перерва, Вікторія Вікторівна. Дистанційний спецкурс "Латинь. Ботанічна термінологія" як засіб становлення професійно-термінологічної компетентності вчителя біології. Київський університет імені Бориса Грінченка, 2019. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/4229.

Full text
Abstract:
Виявлено сутність та переваги дистанційного навчання як однієї з форм організації самостійної роботи у професійній підготовці майбутніх фахівців. Становлення фахової терміносистеми розглядається як передумова формування професійно-термінологічної компетентності майбутнього вчителя. Наведено зміст та структуру дистанційного електронного навчального курсу «Латинь. Ботанічна термінологія» для студентів природничого факультету педагогічних закладів вищої освіти. Вивчення латині не є нормативною дисципліною навчального плану підготовки майбутнього вчителя біології, отже спецкурс покликаний до розуміння семантики та етимології біологічних термінів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Дороніна, Т. Про дистанційний курс “Теоретико-методичні засади ґендерної освіти” (структура та зміст) для студентів педагогічних спеціальностей. [б. в.], 2011. http://dx.doi.org/10.31812/0564/2170.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Шокалюк, Світлана Вікторівна, and Катерина Іванівна Словак. Особливості навчання школярів за дистанційною формою. Міністерство регіонального розвитку та будівництва України, 2009. http://dx.doi.org/10.31812/0564/1063.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Крамаренко, Тетяна Григорівна, and Карина Олександрівна Шавиріна. Методика навчання математики учнів з особливими освітніми потребами засобами дистанційних технологій. Вид. ФОП Гордієнко Є. І., April 2019. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/3380.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто проблеми навчання математики учнів з особливими освітніми потребами та шляхи його удосконалення за допомогою використання технологій дистанційного навчання в системі управління електронними навчальними курсами MOODLE.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Крамаренко, Тетяна Григорівна, and Лідія Миколаївна Захарчева. Методика навчання стохастики учнів з особливими освітніми потребами засобами дистанційних технологій. Вид. ФОП Гордієнко Є. І., April 2019. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/3379.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Дікунова, О. А. Інноваційний потенціал фахівців бібліотеки сучасного закладу вищої освіти. Київський національний університет культури і мистецтв, 2019. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/3656.

Full text
Abstract:
Розглянуто процес застосування інноваційних технологій у бібліотечно-інформаційному обслуговуванні користувачів бібліотеки Криворізького державного педагогічного університету. Акцентовано особливу увагу на електронному бібліотечно-бібліографічному сервісі, що спрямовано на задоволення інформаційних потреб користувачів бібліотеки КДПУ через надання послуг засобами дистанційних комп’ютерних технологій.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Зезуль, І. В., and І. С. Мінтій. Розробка хмаро орієнтованого курсу шкільної інформатики. Криворізький національний університет, March 2020. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/3832.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Марчик, Валентина Іванівна. Готовність студентів до дистанційного навчання за рівнем успішності та курсами. Науково-видавничий центр «Sci-conf.com.ua» BoScience Publisher, 2020. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/3982.

Full text
Abstract:
Дослідження готовності студентів 1 і 4 курсів, які навчаються за спеціальністю Сердня освіта (Фізична культура), до організації навчального процесу за дистанційною формою за рівнем успішності та курсами виявило, що оцінювання зниження якості освіти за дистанційною формою властиво студентам 1 курсу. Студентів 1 курсу, які відчувають труднощі у використанні електронних ресурсів, (як більш успішні 42%, так і менш успішні 72%), в 5-6 разів більше, у порівнянні зі студентами 4 курсу. Незалежно від курсу переважна більшість успішних студентів надають перевагу організації навчального процесу за звичайною фомою.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Шокалюк, Світлана Вікторівна, Оксана Миколаївна Маркова, and Сергій Олексійович Семеріков. SageMathCloud як засіб хмарних технологій комп’ютерно-орієнтованого навчання математичних та інформатичних дисциплін. Брама, видавець Вовчок О.Ю., 2017. http://dx.doi.org/10.31812/0564/729.

Full text
Abstract:
Метою даного дослідження є визначення особливостей комп'ютерно-орієнтованого навчання інформатичних та математичних дисциплін в хмаро орієнтованому середовищі SageMathCloud. Цілі дослідження - вивчення дидактичного потенціалу SageMathCloud, вивчення його структури та компонентів SageMathCloud для створення хмаро орієнтованого програмного забезпечення і систем навчання та дистанційних курсів з математичних та інформатичних дисциплін. Об'єкт дослідження - обчислювальна математично-орієнтована освіта з інформатичнихінформатики дисциплін. Предметом дослідження є вивчення інструменту хмарних технологій комп'ютерно-орієнтованого навчання математичних та інформатичних дисциплін. У цій статті схарактеризовано дидактичний потенціал середовища SageMathCloud для здійснення комп'ютерно-орієнтованого навчання математики та інформатики з використанням хмарних технологій; перераховано та проілюстровано основні компоненти SageMathCloud, які можуть бути використані при розробці хмарних програмно-методичних комплексів і дистанційного навчального курсу. Результати дослідження будуть основою для написання рекомендацій для вчителів природничих, математичних та інформатичних дисциплін з використанням хмаро орієнтованого програмного забезпечення, систем навчання і дистанційних курсів навчання, заснованих на SageMathCloud.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Крамаренко, Т., and Т. Колчук. Про формування методичних компетентностей майбутніх вчителів математики у галузі дистанційного навчання. НПУ ім. М. П. Драгоманова, 2010. http://dx.doi.org/10.31812/0564/575.

Full text
Abstract:
Розглядаються питання апробації дистанційних курсів "Інформаційно-комунікаційні засоби навчання математики" і "Геометрія, 7 клас", розроблених авторами на платформі Moodle з метою формування методичних компетентностей майбутніх вчителів математики. Значну частину наочностей до посібника "Геометрія, 7 клас" створено відповідно до сучасних підручників геометрії за допомогою програмного засобу GRAN-2D.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography