Academic literature on the topic 'Головка вимірювальна'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Головка вимірювальна.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Головка вимірювальна"

1

Myklush, Stepan, Yurii Myklush, Serhii Havryliuk, and Volodymyr Savchyn. "Типи лісу та запаси деревини рівнинних букових лісостанів України." Наукові праці Лісівничої академії наук України, no. 18 (March 28, 2019): 109–17. http://dx.doi.org/10.15421/411911.

Full text
Abstract:
Ведення лісового господарства на типологічних засадах передбачає, що достовірно встановлені під час лісовпорядкування типи лісу та коректні значення лісівничо-таксаційних показників насаджень, зокрема запасів деревостанів, дають змогу планувати раціональні лісогосподарські заходи для підвищення продуктивності насаджень та ефективного використання лісових ресурсів. Відповідно до вимог лісовпорядної інструкції, лісівничо-таксаційні показники насаджень встановлюють окомірно-вимірювальним методом з визначеною нормативами точністю. За даними лісовпорядкування, рівнинні букові деревостани та насадження за участю бука у складі представлені таксаційними виділами різної величини в 74 типах лісу, зокрема, в суборових умовах – у шести, сугрудових – у 36-ти та грудових – у 32-х, які охоплюють гігротопи від сухих до мокрих. Дослідники букових лісів виділяють значно меншу кількість типів лісу (від 25 до 35), в яких бук представлений як типотвірна, друга головна порода чи росте у складі деревостанів інших, переважно дубових, типів лісу. Наведена значна кількість типів лісу, які встановлені візуально під час лісовпорядкувальних робіт за наявними у насадженнях деревними видами, є штучно завищено, і не відповідає методологічним підходам до виділення типів лісу. За результатами перевірки коректного встановлення основних таксаційних показників букових деревостанів, зокрема запасів стовбурової деревини на підставі видових чисел, встановлено, що для 36,7% від загальної кількості таксаційних виділів видові числа є некоректними (менші за 0,4 (до 0,158) чи більші за 1,0 (до 4,080), тоді як за таблицями ходу росту у букових деревостанах видові числа змінюються в межах 0,424-0,840. Для вдосконалення системи безперервного лісовпорядкування доцільне вирішення проблеми розроблення обґрунтованого переліку типів лісу та їх діагностичних ознак, оцінки встановлених під час лісовпорядкування запасів і механізму актуалізації лісівничо-таксаційних показників електронної бази даних.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Сілков, Валерій, and Ельвіра Сілкова. "РІЗНІ ФОРМИ РОБОТИ ПРИ ВИВЧЕННІ ТАБЛИЦЬ МНОЖЕННЯ І ДІЛЕННЯ В ПОЧАТКОВІЙ ШКОЛІ." Інноватика у вихованні 1, no. 13 (June 15, 2021): 200–212. http://dx.doi.org/10.35619/iiu.v1i13.348.

Full text
Abstract:
У статті розглядаються різні форми роботи при вивченні таблиць множення і ділення. У курсі математики початкової школи винятково важливе місце займає тема «Табличне множення і ділення». На думку більшості методистів головне завдання цієї теми полягає, по-перше, у формуванні в учнів повноцінних обчислювальних навичок, а по-друге, добре продуманій перспективній підготовці до введення та наступного засвоєння ними прийомів і алгоритмів усного й письмового множення і ділення. Знання таблиці множення і відповідних випадків ділення повинно бути сформоване на рівні автоматизованої навички. Засвоєння дітьми змісту того чи іншого математичного поняття повинно розпочинатися з розуміння його необхідності, корисності. Недостатня увага до цього і є однією з причин формалізму у знаннях учнів, який підсилюється завдяки недостатній увазі до мотивації навчальної діяльності кожного школяра у відповідності з його потребами. Отже, з самого початку слід показати дітям, що математичні поняття обумовлені потребами життя. Дослідженнями психологів доведено, що людина, як правило, запам’ятовує лише те, що їй цікаво, і тільки те, що має для неї особистісну значимість. Для реалізації такого завдання пропонується: показувати учням застосування математики в житті, в трудовій діяльності людини; вправляти їх у застосуванні математичних знань для виконання обчислювальних, розрахункових, графічних і вимірювальних робіт. Цим підвищується інтерес школярів до вивчення математики, закладаються основи правильного розуміння значення математики в житті людей. При складанні стовпчиків таблиць слід демонструвати учням різні «секрети» множення; розглядати традиційні та нетрадиційні способи вивчення таблиць множення і ділення; проводити вивчення таблиць множення і ділення в ігровій формі задля полегшення запам’ятовування результатів табличного множення і ділення. Завдяки такому підходові підвищуватиметься інтерес школярів до вивчення математики, закладатимуться основи правильного розуміння значення математики в житті людей.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Головка вимірювальна"

1

Коваленко, О. В., and Олена Володимирівна Набока. "Підвищення ефективності систем активного контролю під час шліфування." Thesis, НТУ "ХПІ", 2015. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/19821.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Бартош, Тарас Тарасович, and Taras Bartosh. "Інформаційно-вимірювальна система установки для розсортування деталей за внутрішнім діаметром отворів." Master's thesis, ТНТУ ім. І. Пулюя, 2020. http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/33691.

Full text
Abstract:
Розроблено інформаційно-вимірювальну систему установки для розсортування деталей за внутрішнім діаметром отворів. В даній кваліфікаційній роботі магістра було розроблено та спроектовано механізми подачі та розсортування, механізм подачі деталей. Проведено дослідження похибки вимірювання даного пристрою. Проаналізовано та описано технічні вимого до метеорологічних параметрів системи. Описано роботу приладу, його структурні та принципову схеми. Розраховано параметри схеми.
The information-measuring system of installation for sorting of details on internal diameter of apertures is developed. In this qualification work of the master the mechanisms of giving and sorting, the mechanism of giving of details have been developed and designed. A study of the measurement error of this device carried out. The technical requirements for the meteorological parameters of the system are analyzed and described. The operation of the device, its structural and schematic diagrams are described. Scheme parameters are calculated.
Вступ...7 1 Аналітична частина...8 1.1 Аналіз аналогів...8 1.2 Результати патентного пошуку ...13 2 Основна частина...17 2.1 Вимоги до роботи приладу ...17 2.2 Схема та принцип роботи приладу ...17 2.3 Механізм подачі деталей та розсортування ...19 2.4 Механізм подачі деталей...20 2.5 Механізовані приводи установок...22 2.6 Побудова циклограми роботи установки ...25 2.7 Аналіз об’єкту вимірювання і технічних вимог до метрологічних параметрів системи...31 2.8 Аналіз і оцінка похибки схеми ...32 2.9 Похибка установки ...35 2.10 Повірка пристрою ...38 2.11 Проведення повірки...39 3 Науково-дослідна частина...41 3.1 Розрахункова частина...41 4 Спеціальна частина ...51 4.1 Опис роботи приладу...51 4.2 Опис структурної схеми і алгоритму роботи електричної схеми...55 4.3 Опис роботи принципової схеми приладу ...57 4.4 Розрахунок параметрів схеми...58 4.5 Електронна принципова схема ...62 4.6 Опис роботи принципової схеми ...63 4.7 Опис роботи програми ...67 5 Охорона праці та безпека в надзвичайних ситуаціях...69 5.1 Охорона праці...69 5.1.1 Заходи з охорони праці при виконанні монтажних робіт ...69 5.1.2 Санітарно-гігієнічне та побутове обслуговування робітників...70 5.1.3 Розрахунок штучного освітлення...70 5.2 Безпека в надзвичайних ситуаціях...75 5.2.1 Організація безпеки в надзвичайних ситуаціях при автоматизації технологічного процесу ...75 5.2.2 Створення цивільного захисту на ОГД ...77 5.2.3 Галузеві системи управління охороною праці. Мета та принципи функціонування...82 ЗАГАЛЬНІ ВИСНОВКИ ДО КВАЛІФІКАЦІЙНОЇ РОБОТИ ...85 ПЕРЕЛІК ПОСИЛАНЬ...86 ДОДАТКИ...
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Булик, Михайло Олегович. "Контрольно-вимірювальна система для випробувань твердості компонентів медичних приладів." Master's thesis, КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2019. https://ela.kpi.ua/handle/123456789/30656.

Full text
Abstract:
Магістерська дисертація має аналітичну та дослідну частини. В даній роботі було розглянуто і розроблено технічну документацію та створено дослідну модель автоматизованого приладу вимірювання твердості деталей, який має назву “Мікротвердомір М20-2”. Призначення автоматизованого приладу є вимірювання твердості деталей медичних приладів та систем із різних матеріалів. Та проведено лабораторні дослідження.
The master's dissertation has analytical and research parts. In this work, the technical documentation was considered and developed and a pilot model of an automated instrument for measuring the hardness of parts, called "Microhardness meter M20-2", was created. The purpose of an automated device is to measure the hardness of parts of medical devices and systems made of different materials. Yes, laboratory tests were carried out.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography