Academic literature on the topic 'Галузь туризму'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Галузь туризму.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Галузь туризму"

1

СКЛЯРЕНКО, Інна, and Ольга ЛЕВЧЕНКО. "ПСИХОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ ПІДГОТОВКИ ФАХІВЦІВ ТУРИЗМУ У МОРСЬКІЙ ГАЛУЗІ." Збірник наукових праць Національної академії Державної прикордонної служби України. Серія: психологічні науки, no. 4 (July 15, 2020): 177–90. http://dx.doi.org/10.32453/5.vi4.385.

Full text
Abstract:
Туристична галузь відіграє важливу роль у світовому економічному секторі. Зокрема частка туризму у валовому внутрішньому продукті розвинених країн світу складає близько 10%. В Україні показники розвитку туризму не є такими високими. Однак, туристична галузь на сьогоднішній день зазнає динамічних змін. Перспективним напрямом розвитку туризму в Україні є морський туризм, який у першу чергу асоціюють з круїзним. Про розвиток морського туризму свідчить постійно зростаюча кількість вакансій на круїзних лайнерах. Підготовка фахівців туризму у морській галузі характеризується певними особливостями, адже умови їхньої професійної діяльності досить специфічні. Як наслідок, психологічний аспект підготовки таких фахівців є вагомим чинником формування їхніх професійних якостей. Фахівець туризму у морській галузі, за класифікацією Є. Клімова, належить до категорії професій «людина – людина». З одного боку, професійна діяльність таких фахівців вимагає опрацювання великих об’ємів інформації, з іншого, – постійного спілкування зі споживачами туристичних послуг. Саме тому основними якостями, якими повинен володіти майбутній фахівець туризму у морській галузі, є ввічливість, толерантність, доброзичливість, терпимість, уміння знаходити компроміси, уміння працювати в команді, аналітичне мислення. На рівень готовності випускника закладу освіти до професійної діяльності впливає багато факторів, одним з яких є професійна придатність. Наразі існує багато методик визначення професійної придатності особи. Відповідно до методики Дж. Голланда, представникам професій туристичної галузі притаманний соціальний тип особистості. Окрім природних здібностей та особистісних якостей, у професійній діяльності значну роль відіграють «м’які навички», які в психології відносять до соціальних. На думку більшості науковців, лише 15% таких навичок є вродженими, решту з них необхідно розвивати.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Пудровська, М. М. "РОЛЬ МОВ У РОЗВИТКУ НОСТАЛЬГІЧНОГО ТУРИЗМУ." Індустрія туризму і гостинності в Центральній та Східній Європі, no. 3 (December 21, 2021): 39–43. http://dx.doi.org/10.36477/tourismhospcee-3-6.

Full text
Abstract:
Статтю присвячено ностальгічному туризму та ролі вивчення іноземних мов у його розвитку. Розкрито поняття «ностальгічний туризм» як одного з перспективних напрямів у цій сфері. Проаналізовано роль туризму у вивченні іноземних мов, які мають велике значення в діалозі та взаєморозумінні між туристами та туристичними об'єктами. Оскільки туризм напряму взаємодіє з іноземцями, ця стаття також закликає практиків звернути увагу на мовне питання. Співпраця між освітніми установами та туристичними організаціями потрібна, якщо вони хочуть конкурувати на світовому ринку. Наголошено, що знання іноземних мов важливе для подальшого розвитку ностальгічного туризму, оскільки туристична галузь тісно пов'язана з іноземними мовами. Значення мови в туризмі зросло в геометричній прогресії і почало впливати на всі аспекти життя. Сьогодні туризм і все, що з ним пов'язано, є однією з найважливіших галузей у світі, що динамічно розвивається. Професіонали туризму, туристи та місцеве населення стикаються з унікальним та всеосяжним аспектом спілкування. Уважається, що всі ці можливості також пов'язані з безліччю ускладнень. На відміну від деяких галузей індустрія туризму працює майже у всіх куточках світу та всіма мовами, які тільки можна уявити. Туристичні компанії щодня стикаються з величезною проблемою встановлення зв'язку зі своєю цільовою аудиторією. Для цього потрібно говорити правильною мовою – мовою свого споживача. Це те, що можуть зробити лише спеціалісти з туризму, які здатні розширити свої мовні здібності. Тому саме гід-перекладач забезпечує спілкування, особливо між мандрівниками та місцевими жителями. Зроблено висновок, що надання послуги перекладача могло б збільшити попит у споживачів ностальгічного туризму. У міру того, як зростає наше ненаситне бажання смартфонів, Інтернету та нових технологій, зростає і наше бажання спілкуватися своєю рідною мовою, мовою своїх предків. Розуміючи роль мови, організації можуть поліпшити координаційні навички, краще працювати з новими технологіями, розвивати задоволеність клієнтів та ефективно керувати індустрією туризму.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Вонсович, Х. І. "Репродуктивний туризм як галузь медичного туризму." Вісник Чернівецького факультету Національного університету "Одеська юридична академія", Вип. № 2 (2017): 143–52.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Ганоцкий, Светлана. "ВОПРОСЫ ОБЕСПЕЧЕНИЯ ТУРИСТИЧЕСКОЙ ОТРАСЛИ УКРАИНЫ В УСЛОВИЯХ КРИЗИСА." SWorldJournal, no. 06-03 (December 30, 2018): 121–29. http://dx.doi.org/10.30888/2663-5712.2020-06-03-085.

Full text
Abstract:
В статті розглядається галузь туризму України в період кризи. Відновлення туристичної галузі в світі. Забезпечення якості сфери послуг та культурних проектів. Державне управління та фінансування в сфері туризму України. Використання інструментів державно-
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Ганоцкий, Светлана. "ВОПРОСЫ ОБЕСПЕЧЕНИЯ ТУРИСТИЧЕСКОЙ ОТРАСЛИ УКРАИНЫ В УСЛОВИЯХ КРИЗИСА." SWorldJournal, no. 06-03 (December 30, 2018): 121–29. http://dx.doi.org/10.30888/2410-6615.2020-06-03-085.

Full text
Abstract:
В статті розглядається галузь туризму України в період кризи. Відновлення туристичної галузі в світі. Забезпечення якості сфери послуг та культурних проектів. Державне управління та фінансування в сфері туризму України. Використання інструментів державно-
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Бенецький, С. "Щодо особливостей договору про надання туристичних послуг за цивільним законодавством України." Юридичний вісник, no. 1 (August 7, 2020): 274–79. http://dx.doi.org/10.32837/yuv.v0i1.1633.

Full text
Abstract:
У статті визначається, що туристична галузь є третьою за прибутковістю галуззю серед усіх інших галузей світової економіки. Крім того, для економіки багатьох інших держав вона є базовою. Кількість туристичних компаній постійно збільшується. Договір надання туристичних послуг посідає одне із центральних місць у туризмі, у тому числі міжнародному. На відміну від неорганізованої туристської поїздки, регламентованої безліччю різноманітних цивільно-правових договорів, що укладаються туристом із виконавцями окремих послуг, для здійснення організованої туристської поїздки досить укладення одного договору з туристського обслуговування з особою, яка перебирає на себе зобов'язання щодо надання туристичного обслуговування. Основними сегментами ринку туристичних послуг є корпоративний туризм, під яким розуміють організацію ділових поїздок і відпочинку співробітників різних компаній. Він почав розвиватися водночас із появою в Україні великих іноземних і спільних підприємств; індивідуальний туризм - організація відпочинку за індивідуальною програмою, а також організація VIP перевезень; масовий туризм - туристичні поїздки за кордон, а також усередині країни за стандартними турпаке-тами. Усе більш популярні такі нові категорії, як екологічний та екстремальний туризм, а також упевнено розвивається сектор молодіжного і студентського туризму. Для задоволення попиту на перерахованих сегментах туристичного ринку найдоцільніше використовувати повітряний транспорт, оскільки швидкість доставки пасажирів і протяжність маршрутів відіграють тут визначальну роль.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Грибіш, Степан. "ОСОБЛИВОСТІ ЕТНОГРАФІЧНОЇ РЕКРЕАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ МАЙБУТНІХ ФАХІВЦІВ ІЗ ТУРИЗМУ В КАРПАТСЬКОМУ ТУРИСТИЧНОМУ МАКРОРЕГІОНІ." Науковий вісник Інституту професійно-технічної освіти НАПН України. Професійна педагогіка, no. 14 (October 30, 2017): 110–16. http://dx.doi.org/10.32835/2223-5752.2017.14.110-116.

Full text
Abstract:
У статті аналізуються особливості етнографічної рекреаційної діяльності на прикладі Карпатського туристичного макрорегіону (охоплює територію Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської і Чернівецької областей). Висвітлено проблеми професійної підготовки і місця етнографічного туризму в сучасних наукових дослідженнях. Виявлена проблема визначення поняття «етнографічний туризм», пов‘язана з відсутністю вказаного різновиду туризму в чинному законодавстві, і його співвідношення із категорією «етнічний» туризм. Окреслені основні складові етнографічного туризму (традиційні форми господарювання, звичаї, традиції, обряди, свята, народні промисли, національна кухня, традиційні житла, одяг, танці, музика, народна творчість, музеї архітектури і побуту під відкритим небом (скансени), ярмарки, фестивалі, святкування національних свят, народні гуляння тощо) й найважливіші напрямки етнографічної рекреаційної діяльності (відвідання подієвих заходів; етнографічних, краєзнавчих, історичних і музеїв під відкритим небом (скансенів); поселень спільнот, які продовжують зберігати традиційний уклад життя чи його окремі елементи). Визначені основні туристичні ресурси і створені на їх основі атракції етнографічного характеру Карпатського туристичного макрорегіону, який характеризується найвищим ступенем розвитку етнографічного туризму і може слугувати зразком для інших регіонів України. Систематизовано етнографічну рекреаційну діяльність регіону у відповідності до вищеозначених напрямків діяльності. Виявлено основні передумови перетворення етнографічного туризму на його провідну галузь шляхом нормативно-правового регулювання на державному рівні, інтенсифікації процесу використання наявних ресурсів і забезпечення галузі висококваліфікованими кадрами.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Vlasenko, I. V. "Стан підприємництва у сфері сільського зеленого туризму в Україні та за кордоном." Scientific Messenger of LNU of Veterinary Medicine and Biotechnologies 19, no. 76 (March 5, 2017): 26–30. http://dx.doi.org/10.15421/nvlvet7605.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто питання розвитку сільського зеленого туризму на селі. Цей вид відпочинку має найдемократичнішу цінову політику. В результаті досліджень встановлено, що в Україні сільський зелений туризм перебуває на початковій стадії свого становлення і розвитку, а підприємництво у цій сфері все ще належить до ризикованих видів діяльності. Певну роль у функціонуванні та розвитку сільського зеленого туризму відіграє Спілка сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні. В статі показано, що за кордоном лідерами щодо реалізації послуг сільського зеленого туризму є Франція та Іспанія, де сільський туризм вже сформувався у високорентабельну та прибуткову галузь економіки та вийшов на рівень міжнародної економічної спеціалізації. В статті також розкривається, що ринок послуг зеленого туризму в Україні має низку недоліків, які доведеться вирішувати вже найближчим часом, якщо Україна планує подальшу євроінтеграцію.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

KUZYK, Stepan. "РОЗВИТОК МІЖНАРОДНОГО ТУРИЗМУ УКРАЇНИ ВІД НАЙДАВНІШИХ ЧАСІВ ДО СЬОГОДЕННЯ." Наукові зошити історичного факультету Львівського університету / Proceedings of History Faculty of Lviv University, no. 19-20 (October 1, 2019): 308–21. http://dx.doi.org/10.30970/fhi.2019.19-20.2350.

Full text
Abstract:
Розглянуто туризм як важливу сферу господарської діяльности країни. Студії констатують, що в сфері туризму виробляється до 8 % ВВП. Це складає майже 1/5 торговельного обігу України. Галузь, що формується, забезпечує роботою тепер майже два мільйони українців. Туризм в Україні пройшов тривалий період розвитку – від зародження прототипу міжнародного туризму, пов’язаного зі стихійним мандрівництвом, що сягає раннього середньовіччя, до організованого масового туризму ХХ–ХХІ ст. Подальшому розвитку міжнародного туризму в Україні сприяє наявна ресурсна база: бальнеологічні ресурси, бальнеогрязеві, фітолікувальні, біотичні, ландшафтні, пляжні ресурси. Важливим засобом розвитку міжнародного туризму вважаються пізнавальні ресурси (пам’ятки історії, історико-архітектурні пам’ятки, пам’ятки сучасної архітектури, унікальні споруди культури, ремесел, пам’ятки фольклору тощо). Україна, як держава з потужною та унікальною туристично-рекреаційною базою, є конкурентоспроможною на світовому ринку туристичних послуг.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Rodina, O. G. "ТУРИСТИЧНА ГАЛУЗЬ УКРАЇНИ В КОНТЕКСТІ СУЧАСНИХ ІНТЕГРАЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ." Actual problems of regional economy development 2, no. 17 (November 30, 2021): 167–78. http://dx.doi.org/10.15330/apred.2.17.167-178.

Full text
Abstract:
Статтю присвячено дослідженню туристичної галузі України в контексті сучасних інтеграційних процесів. У сучасному світі туризм є каталізатором соціально-економічного розвитку країни, оскільки має великий вплив на такі ключові галузі, як торгівля, транспорт, зв’язок, будівництво та багато інших. Для багатьох країн світу сфера туризму є важливим інструментом, і часто функціонує як джерело валютних надходжень в економіку країни, ефективний засіб для створення сприятливого інвестиційного клімату і позитивного іміджу держави. Здійснено узагальнення передумов України для ефективного розвитку в’їзного і внутрішнього туризму: сприятливий клімат, вигідне географічне положення та рельєф, багатий природний, туристично-рекреаційний і культурно-історичний потенціал. Представлено SWOT-аналіз розвитку українського туризму, що дозволяє зробити висновок, що Україна об’єктивно має туристичний потенціал та можливості для його розвитку, але на даний момент це не використовується країною ефективно. Проаналізовано конкурентні переваги туристичної галузі України, проведено детальний аналіз даної галузі. Обгрунтовано, що підвищення конкурентоспроможності туристичного сектору повинно стати ключовим завданням української економіки. Важливим є спрямування зусиль на створення привабливого іміджу України на міжнародному ринку як країни, що здатна забезпечити туристів не тільки доступом до огляду культурних та природних об’єктів, але й безпекою, комфортними умовами для проживання та подорожей, зваженою ціновою політикою, високими стандартами гостинності. У той же час існує необхідність постійно працювати над вдосконаленням власного туристичного продукту та його конкурентоспроможністю. Розглянуто вплив пандемії на розвиток туризму та вказано на необхідність впорядковування та розвитку всіх туристичних напрямків і ресурсів, що сприятиме подальшому соціальному та економічному розвитку як зовнішнього, так внутрішнього туризму. Обгрунтовано, що вживання певних заходів щодо подолання пандемії та подальшого покращення ринкової економіки в усіх сферах діяльності, у тому числі й в туристичній, є необхідним.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Галузь туризму"

1

Матросова, Вікторія Олександрівна, Петро Григорович Перерва, and Олександр Дмитрович Матросов. "Кадрове забезпечення галузі туризму та гостинонсті." Thesis, Національний університет "Львівська політехніка", 2019. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/41651.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Кармінська-Бєлоброва, Марина Володимирівна. "Роль туристичної галузі в інноваційному розвитку регіону." Thesis, Національний університет "Львівська політехніка", 2019. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/41654.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Бурма, Я. Ю. "Розвиток туризму в Україні." Thesis, Cумський державний університет, 2016. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/48996.

Full text
Abstract:
На сьогодні туристична галузь в Україні досить розвинена і здатна приносити великі прибутки. Туризм дозволяє ознайомитися з історією, культурою нашої держави. Переважно Український туризм робить орієнтацію на виїзд, але до нас також приїжджають і іноземці. Здійснивши аналіз даних Державної служби статистики України можемо відзначити, що за останні 5 років відвідування України іноземними туристами скоротилося на 95,5%.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Денисова, І. В. "Особливості функціонування сталого туризму." Thesis, Сумський державний університет, 2013. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/50585.

Full text
Abstract:
Індустрія туризму є найпотужнішою галуззю в світі, яка володіє дуже великим потенціалом та охоплює широкий спектр різних видів економічної діяльності. На відміну від інших галузей економіки для туризму характерні висока ефективність та інтенсивний розвиток. Загальновідомий факт, що туризм за обсягами прибутків від експорту випереджає хімічну промисловість та автомобілебудування.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Сміловець, Д. О. "Управління маркетингом у сфері туризму (на матеріалах ТОВ «Окмі Тур»)." Thesis, Чернігів, 2021. http://ir.stu.cn.ua/123456789/25190.

Full text
Abstract:
Сміловець, Д. О. Управління маркетингом у сфері туризму (на матеріалах ТОВ «Окмі Тур») : випускна кваліфікаційна робота : 075 "Маркетинг" / Д. О. Сміловець ; керівник роботи І. Б. Рябов ; НУ "Чернігівська політехніка", кафедра маркетингу, PR-технологій та логістики. – Чернігів, 2021. – 65 с.
У роботі обґрунтовано теоретико-методичні та практичні засади управління маркетингом у сфері туризму. У першому розділі досліджено сутність маркетингу в туристичній сфері, визначено особливості туристичного продукту, досліджено управління маркетингом у сфері туризму. Другий розділ містить загальну характеристику діяльності ТОВ «Окмі Тур», аналіз маркетингової діяльності ТОВ «Окмі Тур» та аналіз конкурентного середовища ТОВ «Окмі Тур». До третього розділу увійшли пропозиції щодо обґрунтування основних напрямів удосконалення діяльності ТОВ «Окмі Тур», в рамках управління маркетинговою діяльністю підприємству запропоновано розширити систему маркетингових заходів, впроваджувати сучасні технології в діяльність.
Theоretiсаl-methоdiсаl аnd prасtiсаl prinсiples оf mаrketing mаnаgement in the field оf tоurism аre substаntiаted in the wоrk. In the first seсtiоn the essenсe оf mаrketing in the tоurist sphere is investigаted, feаtures оf а tоurist prоduсt аre defined, mаnаgement оf mаrketing in the sphere оf tоurism is investigаted. The seсоnd seсtiоn соntаins а generаl desсriptiоn оf the асtivities оf Оkmi Tоur LLС, аn аnаlysis оf the mаrketing асtivities оf Оkmi Tоur LLС аnd аn аnаlysis оf the соmpetitive envirоnment оf Оkmi Tоur LLС. The third seсtiоn inсludes prоpоsаls tо substаntiаte the mаin аreаs оf imprоvement оf the соmpаny "Оkmi Tоur", in the mаnаgement оf mаrketing асtivities, the соmpаny is prоpоsed tо expаnd the system оf mаrketing асtivities, tо intrоduсe mоdern teсhnоlоgies in the асtivity.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Запорожець, Вікторія Ігорівна. "Проблеми та перспективи організації VIP-туризму в Україні." Магістерська робота, Київський національний університет технологій та дизайну, 2021. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/18027.

Full text
Abstract:
Дослідження присвячено аналізу проблем організації та перспектив розвитку VIP-туризму в Україні та світі. В роботі розглянуто сутність та особливості поняття VIP-туризму, визначено основні передумови його організації. Проведено аналіз сучасного стану VIP-туризму в Україні, досліджено вплив пандемії COVID-19 на сучасний стан ринку туристичних послуг. Розроблено VIP-тур по Одесі.
Исследование посвящено анализу проблем организации и перспектив развития VIP-туризма в Украине и мире. В работе рассмотрены сущность и особенности понятия VIP-туризма, определены основные предпосылки его организации. Проведен анализ современного состояния VIP-туризма в Украине, исследовано влияние пандемии COVID-19 на современное состояние рынка туристических услуг. Разработан VIP-тур по Одессе.
The study is devoted to the analysis of the problems of organization and prospects for the development of VIP-tourism in Ukraine and the world. The paper considers the essence and features of the concept of VIP-tourism, defines the basic prerequisites for its organization. The analysis of the current state of VIP tourism in Ukraine is carried out, the impact of the COVID-19 pandemic on the current state of the tourist services market is investigated. The VIP tour around Odesa has been developed.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Панчошна, Я. В. "Управління персоналом на підприємствах індустрії туризму." Thesis, Чернігів, 2020. http://ir.stu.cn.ua/123456789/20581.

Full text
Abstract:
Панчошна, Я. В. Управління персоналом на підприємствах індустрії туризму : магістерська робота : 242 Туризм / Я. В. Панчошна ; керівник роботи Безуглий І. В. ; Національний університет «Чернігівська політехніка», кафедра туризму. – Чернігів, 2020. – 80 с.
Предметом роботи виступає дослідження ефективних засобів, комплекс методів та механізмів застосування в управлінні персоналом на туристичному підприємстві. Об’єктом даного дослідження є персонал туристичної компанії «Поїхали з нами». Метою випускної кваліфікаційної роботи є проведення моніторингового аналізу ефективності застосування засобів та методів в управлінні персоналу, розробка пропозицій щодо підвищення та удосконалення роботи з персоналом на туристичному підприємстві. Завданнями випускної кваліфікаційної роботи є: визначити сутність та особливості управління персоналом на туристичних підприємствах. Проаналізувати методи управління персоналом, визначити найефективніші. Провести моніторинг управління персоналом та трудових відносин між колективом та керівництвом туристичної фірми «Поїхали з нами». Обґрунтувати доцільність використання оптимізаційних заходів для ведення управляння персоналом в туристичному підприємстві. За результатами дослідження сформувати вигідні пропозиції для впровадження управлінської діяльності з людськими ресурсами для туристичної фірми «Поїхали з нами» що представлена на території України. Проаналізувати як впровадження нових заходів по удосконаленню управління та як це позначиться на роботі та розвитку туристичного підприємства.
The subject of the work is the study of effective tools, a set of methods and mechanisms of application in personnel management at a tourism enterprise. The object of this study is the staff of the travel company "Come with us". The purpose of the final qualification work is to conduct a monitoring analysis of the effectiveness of the use of tools and methods in personnel management, development of proposals for improving and improving the work with staff at the tourist enterprise. The objectives of the final qualifying work are: to determine the nature and features of personnel management in tourism enterprises. Analyze methods of personnel management, determine the most effective. To monitor personnel management and labor relations between the staff and the management of the travel company "Come with us". To substantiate the expediency of using optimization measures for personnel management in a tourist enterprise. According to the results of the study to form favorable proposals for the implementation of management activities with human resources for the travel agency "Let's go with us" represented in Ukraine. Analyze how the implementation of new measures to improve management and how it will affect the work and development of the tourism enterprise.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Бугай, Д. К., and М. В. Барган. "Державне регулювання галузі туризму." Thesis, КНУТД, 2016. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/6095.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Глущенко, К. "Соціальний туризм як галузь сучасної економіки." Thesis, Сумський державний університет, 2019. https://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/77045.

Full text
Abstract:
Вплив сучасного туризму на різні сфери соціуму глобалізованого суспільства викликає потребу у філософському осмисленні цьго феномену. Спочатку туризм був локальною соціальною практикою, яка реалізовувалася обмеженою соціальною спільністю. Але сьогодні, туризм, який досяг глобальних масштабів стосується різноманітних сфер суспільного життя та впливає на її соціальні аспекти. При цьому розгляд людини як найвищої цінності суспільства, та її діяльності щодо задоволення фізичних і духовних потреб як надзавдання будь-якого соціального інституту зумовило актуалізацію рекреативно-оздоровчої функції туризму.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Коваленко, Олександр Вікторович, and Oleksandr Viktorovych Kovalenko. "Внутрішній туризм за видами як пріоритетний напрямок розвитку туристичної галузі України." Київський національний торгово-економічний університет, 2016. http://repository.sspu.sumy.ua/handle/123456789/7134.

Full text
Abstract:
В даній роботі зазначено, що в загальному розумінні, термін «внутрішній туризм» можна визначити, як туризм в межах однієї «своєї» держави, тобто без виїзду за кордон. У даних подорожах існує маса переваг, наприклад, не потрібно робити закордонний паспорт та оформлювати візу, знати іноземну мову, витрачати неймовірні суми грошей на авіа перельоти і бронювання готелів, також немає складнощів з обміном валюти та інше. В даний момент практично будь-якому із закордонних курортів можна знайти гідну заміну в Україні.
In this paper, it is noted that in the general sense, the term "domestic tourism" can be defined as tourism within one "own" state, that is, without going abroad. There are many benefits to travel, for example, you do not need to make a passport and apply for a visa, know a foreign language, spend incredible amounts of money on air travel and booking hotels, there is also no difficulty in exchanging currency, and so on. Currently, almost any of the overseas resorts can be found worthy replacement in Ukraine.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Book chapters on the topic "Галузь туризму"

1

Гаврилюк, Світлана. "FEATURES OF FINANCIAL SUPPORT OF TOURIST ENTREPRENEURSHIP IN UKRAINE." In SOCIETY DEVELOPMENT: SOCIAL, ECONOMIC AND PSYCHOLOGICAL ASPECTS, 22–43. KROK Univerdity, 2019. http://dx.doi.org/10.31732/sd-22.

Full text
Abstract:
Реалізація стратегічної мети розвитку туризму в Україні, пов‘язаної із забезпеченням конкурентоспроможної на світовому ринку туристичної галузі на основі максимально повного задоволення попиту споживачів, можлива лише за умов стійкого розвитку туристичного бізнесу, що в свою чергу забезпечується його фінансовим потенціалом. Являючись об‘єктивною основою здійснення ефективної виробничо-продуктової діяльності, фінансові ресурси трансформуються в інші фактори розвитку туристичного підприємництва, представляючи собою одну із важливих системних складових.Для створення сприятливих умов реалізації програм підвищення ефективності та конкурентоспроможності туристичним підприємствам необхідно вміти ефективно використовувати фінансовий потенціал, прагнути до зростання прибутку, що можливо досягнути на основі глибоких знань законів і закономірностей ринкової економіки, особливостей фінансового забезпечення туристичної галузі. В наукових дослідженнях провідних зарубіжних та вітчизняних вчених відсутній комплексний підхід до вирішення проблеми управління фінансовим забезпеченням туристичних підприємств. В публікаціях вітчизняних науковців відображені проблеми фінансування туристичної галузі, формування фінансового механізму, організації та планування фінансової діяльності туристичних підприємств в ринкових умовах.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Conference papers on the topic "Галузь туризму"

1

К. Г., Малюта. "Особливості інвестування в туристичну галузь." In ТУРИЗМ ХХІ СТОЛІТТЯ: ГЛОБАЛЬНІ ВИКЛИКИ ТА ЦИВІЛІЗАЦІЙНІ ЦІННОСТІ. Київський національний торговельно-економічний університет, 2019. http://dx.doi.org/10.31617/k.knute.2019-04-12.08.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

В.А., Старик. "РОЗВИТОК ГАЛУЗЕЙ ПСИХОЛОГІЇ В УКРАЇНІ: ІМПЛЕМЕНТАЦІЯ ЄВРОПЕЙСЬКОГО ДОСВІДУ." In ТУРИЗМ ХХІ СТОЛІТТЯ: ГЛОБАЛЬНІ ВИКЛИКИ ТА ЦИВІЛІЗАЦІЙНІ ЦІННОСТІ. Київський національний торговельно-економічний університет, 2019. http://dx.doi.org/10.31617/k.knute.2019-04-12.78.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Чуєва, І. О., І. Є. Дядечко, and С. Г. Жестков. "Бінарна лекція як засіб підвищення якості лекційних занять у процесі підготовки фахівців галузі туризму та готельно-ресторанної справи." In PEDAGOGY AND PSYCHOLOGY IN THE MODERN WORLD: THE ART OF TEACHING AND LEARNING. Baltija Publishing, 2021. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-26-041-4-107.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Reports on the topic "Галузь туризму"

1

Петрова, Альона Анатоліївна. Метод проектів як засіб підвищення професіоналізму у підготовці фахівців зі спортивно-оздоровчого туризму. КДПУ, 2019. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/3679.

Full text
Abstract:
Проаналізовано доцільність використання проектного методу під час професійної підготовки фахівців туристичної галузі. Акцентовано увагу на позитивних аспектах застосування методу. Виокремлено перелік компетенцій які формуються під час впровадження проектної діяльності у навчально-виховний процес вищого навчального закладу.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography