Academic literature on the topic 'Відвідування занять'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Відвідування занять.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Відвідування занять"

1

Матвієнко, Ірина. "Формування мотивації школярів до занять фізичною культурою та спортом у закладах загальної середньої освіти." Теорія і методика фізичного виховання і спорту, no. 3 (April 20, 2021): 81–85. http://dx.doi.org/10.32652/tmfvs.2020.3.81-85.

Full text
Abstract:
Анотація. На сьогодні залишається недостатньо висвітленим механізм залучення учнівської молоді до позаурочних та позашкільних форм фізичного виховання, зацікавленість до занять спортом у системі дитячо-юнацького та масового спорту, що сприятиме підвищенню їх мотивації до фізичних вправ на уроках фізичної культури. Мета. Вивчити вмотивованість школярів до відвідування уроків фізичної культури та спортивних секцій та вплив учителів фізичної культури, тренерів і батьків на формування інтересу до занять руховою активністю. Методи. Аналіз літературних джерел та мережі Інтернет, узагальнення, систематизація, методи математичної статистики. Результати. Визначено зниження інтересу школярів до занять фізичними вправами, відвідування обов’язкових форм занять фізичною культурою в школі, що, в свою чергу, виявляється і у відвідуванні спортивних секцій. Відповіді опитаних школярів свідчать про бажання відвідувати уроки фізичної культури, лише незначна їх частина відвідує спортивні секції, переважна частина не займається спортом. У ході дослідження виявлено зацікавленість учнів та батьків у заняттях на базі школи. Зміст проведення вільного часу школярів, за даними опитування, свідчить про природну потребу дітей у руховій активності та інтерес до фізичних вправ. Не сформовано мотивацію до систематичних занять руховою активністю. Доведено необхідність формування дієвого механізму організації рухової активності школярів та підвищення їх мотивації шляхом урахування інтересів у навчальний та позанавчальний час, налагодження співпраці зі спортивними клубами, ДЮСШ, визначення чітких критеріїв оцінювання мотивації до занять фізичною культурою та різними видами рухової активності і заходів до її підвищення. Ключові слова: мотивація, рухова активність, фізична культура, урок, спортивні секції.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Остапец, Денис, Владимир Дзюба, Дарья Капшученко, and Елизавета Годун. "КИБЕРБЕЗОПАСНОСТЬ АВТОМАТИЗИРОВАННОЙ СИСТЕМЫ УЧЕТА РАБОЧЕГО ВРЕМЕНИ С ИСПОЛЬЗОВАНИЕМ БИОМЕТРИИ ЛИЦА." SWorldJournal, no. 06-01 (December 30, 2018): 91–97. http://dx.doi.org/10.30888/2663-5712.2020-06-01-077.

Full text
Abstract:
В роботі розглядаються принципи побудови захищеної системи обліку робочого часу (на прикладі системи обліку відвідування занять студентами університету) з використанням ідентифікації за біометрією обличчя. Впровадження таких систем допомагає мінімізувати
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Остапец, Денис, Владимир Дзюба, Дарья Капшученко, and Елизавета Годун. "КИБЕРБЕЗОПАСНОСТЬ АВТОМАТИЗИРОВАННОЙ СИСТЕМЫ УЧЕТА РАБОЧЕГО ВРЕМЕНИ С ИСПОЛЬЗОВАНИЕМ БИОМЕТРИИ ЛИЦА." SWorldJournal, no. 06-01 (December 30, 2018): 91–97. http://dx.doi.org/10.30888/2410-6615.2020-06-01-077.

Full text
Abstract:
В роботі розглядаються принципи побудови захищеної системи обліку робочого часу (на прикладі системи обліку відвідування занять студентами університету) з використанням ідентифікації за біометрією обличчя. Впровадження таких систем допомагає мінімізувати
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Kamyshyn, Volodymyr V. "СИСТЕМНО-ІНФОРМАЦІЙНА ТЕХНОЛОГІЯ ВСТАНОВЛЕННЯ ОСНОВНИХ ДОМІНАНТ У МОТИВАЦІЇ СТУДЕНТІВ ДЛЯ ЗАКРИТОЇ ЗАДАЧІ ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ ЩОДО ПРОПУСКІВ ЗАНЯТЬ." Information Technologies and Learning Tools 39, no. 1 (February 28, 2014): 66–74. http://dx.doi.org/10.33407/itlt.v39i1.1014.

Full text
Abstract:
Розроблено системно-інформаційну технологію побудови оціночних функцій корисності пропусків занять, з яких виявляється основна домінанта, а саме – схильність, несхильніcть, байдужість до ризику. З функцій корисності, побудованих 45-ма студентами-авіадиспетчерами для шістьох навчальних дисциплін, виявлено співвідношення студентів з різним ставленням до ризику. Схильністю до ризику – прагнення студента грати у віртуальну лотерею, щоб мінімізувати пропуски занять. Студенти, байдужі до ризику, тобто з «лінійним» ставленням до відвідування занять, становлять усього 18,52 %, що свідчить про необхідність розробки спеціальних педагогічних заходів з індивідуалізації навчання.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Petrenko, Vladymyr, and Ivan Petrenko. "Problems attendance in physical education students of technical specialties." Слобожанський науково-спортивний вісник 44, no. 6 (December 31, 2014): 87–91. http://dx.doi.org/10.15391/snsv.2014-6.016.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Сінкевич, Сергій, and Тарас Суслов. "НАВЧАННЯ МАЙБУТНІХ ОФІЦЕРІВ-ПРИКОРДОННИКІВ ПРАВИЛЬНОГО ОФОРМЛЕННЯ БОЙОВИХ ГРАФІЧНИХ ДОКУМЕНТІВ ЗА СТАНДАРТАМИ НАТО." Збірник наукових праць Національної академії Державної прикордонної служби України. Серія: педагогічні науки 19, no. 4 (May 8, 2020): 377–84. http://dx.doi.org/10.32453/pedzbirnyk.v19i4.280.

Full text
Abstract:
У статті представлено результати експериментальної перевірки ефективності навчання майбутніх офіцерів-прикордонників правильного оформлення бойових графічних документів за стандартами НАТО. З’ясовано, що труднощі, на які натрапляють науково-педагогічні працівники вищих військових навчальних закладів під час викладання навчального матеріалу, пов’язані з низьким рівнем володіння іноземною мовою як викладачів, так і курсантів, нормативною невизначеністю (недосконалістю) методичних підходів до використання графічних умовних знаків для відображення відповідної інформації в різних документах і програмних продуктах, а звідси й суперечливим трактуванням вимог до бойових графічних документів на кафедрах і факультетах.Експериментально встановлено, що рівень ефективності навчання майбутніх офіцерів-прикордонників правильного оформлення бойових графічних документів за стандартами НАТО значно підвищується за умов проведення тематичних тренінгів (взаємного відвідування занять викладачами зацікавлених кафедр) зі спеціального перекладу, на які залучається науково-педагогічний склад і курсанти, напередодні практичних занять за визначеною тематикою; постійного обговорення під час методичних заходів (конференцій, спільних нарад, комплексних інструкторсько-методичних занять тощо) результатів порівняльної характеристики нормативних документів, що регламентують порядок використання бойових графічних документів силовими відомствами країн НАТО та України; регулярної участі у міжнародних навчаннях й інших релевантних заходах науково-педагогічного складу з подальшою підготовкою звітних матеріалів (бюлетенів передового досвіду) з метою опрацювання чітких вимог до оформлення та використання бойових графічних документів за стандартами НАТО під час проведення всіх видів занять з майбутніми офіцерами-прикордонниками.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Obrazhei, Olha, Іryna Маliarenko, Оlha Коltsova, and Borys Кеdrovskyi. "Структура процесу початкового навчання плавання молодших школярів у літньому оздоровчому таборі." Physical education, sport and health culture in modern society, no. 1 (49) (March 31, 2020): 90–95. http://dx.doi.org/10.29038/2220-7481-2020-01-90-95.

Full text
Abstract:
Вступ. Формування позитивної мотивації в молодших школярів для успішного оволодіння навичкою плавання має важливе значення. Однак у повсякденному житті ця проблема до сьогодні залишається недостатньо вивченою. Відчувається нестача конкретних рекомендацій і розробок, упровадження яких мало сприяти більш свідомому та успішному оволодінню навичкою плавати молодшими школярами, тим самим залучати їх до фі- зичної активності як підвищення якості життя дитини. Мета дослідження – розробити структуру процесу по- чаткового навчання плавання на відкритих водоймах у літньому оздоровчому таборі, як стимулювання молодших школярів до занять із плавання. Для досягнення мети використано такі методи дослідження: аналіз даних науково-методичної літератури, нормативно-правових документів, узагальнення досвіду передової педагогічної практики, соціологічні та статистичні методи дослідження. У статті представлено результати дослідження з указаної проблеми, а саме: результати анкетування дітей молодшого шкільного віку, які перебували на базі літньо- го оздоровчого табору «Ластівка» у місті Скадовськ, 2018 р., протягом однієї зміни (14 днів) у червні місяці, а також бесід із ними й спостережень, що відбувались у реальних умовах проведення навчальних занять із плаванням. Визначено причини відвідування та причини небажання навчатися плавання молодшими школярами під час перебування в літньому оздоровчому таборі. Розглянуто основні прийоми виховання інтересу дітей молодшого шкільного віку до виконання плавальних вправ. Висновки. Розроблено структуру процесу початко- вого навчання плавання як стимулювання молодших школярів до занять із плавання та заохочення досягнень кожної дитини – Акварозряди. Основними завданнями запропонованої структури процесу початкового навчання плавання на відкритих водоймах у літньому оздоровчому таборі є сприяння розвитку гармонійної особистості, організація дозвілля та активного відпочинку, підвищення мотивації до регулярних занять плаванням.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Tamozhanskaya, Ganna, and Maryna Prudnikova. "Condition attendance of physical culture and other subjects of the Kharkiv students." Слобожанський науково-спортивний вісник 46, no. 2 (April 30, 2015): 195–200. http://dx.doi.org/10.15391/snsv.2015-2.037.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Kuznietsova, Olena, Hryhoriy Hryban, Serhiy Prokaziuk, and Ihor Lysanets. "Фізкультурно-оздоровча діяльність та стан здоров’я студентів українського Полісся." Physical education, sport and health culture in modern society, no. 3(51) (September 30, 2020): 41–52. http://dx.doi.org/10.29038/2220-7481-2020-03-41-52.

Full text
Abstract:
Вступ. Система фізичного виховання студентів, які мають хронічні захворювання, відхилення в стані здоров’я, вроджені аномалії та низький рівень фізичного розвитку й фізичної підготовленості, недостатньо виконує завдання відновлення працездатності та забезпечення нормальної життєдіяльності. Аналіз статистич- них даних фізкультурно-оздоровчої роботи актуалізує проблему. Обґрунтовано необхідність комплексного, системного дослідження стану здоров’я студентської молоді Поліського регіону України. Мета дослідження – розкрити результати фізкультурно-оздоровчої діяльності молоді й здійснити моніторинг кількісного складу студентів із відхиленням у стані здоров’я в закладах вищої освіти Поліського регіону України. Методи дослідження – літературний та концептуально-порівняльний аналіз; аналіз результатів диспансеризації; педагогічне спостереження; статистичні методи. Об’єктом спостереження були студенти закладів вищої освіти в кількості 7349 осіб, із них 1510 – студенти спеціальної медичної групи. Результати дослідження. Статистичний аналіз звітів із фізичної культури й спорту по м. Рівне за 2018–2019 рр., моніторинг результатів фізкультурно-оздоровчої роботи в деяких закладах вищої освіти міста дали підставу констатувати, що за останні два роки кількість студентів, які відвідують заняття з фізичного виховання, скоротилося майже втричі. Щороку зменшується загальна кількість осіб, які беруть участь у фізкультурно-оздоровчих заходах. Переве- дення навчальної дисципліни «Фізичне виховання» на факультативну форму та ліквідація заліків негативно вплинули на відвідування студентами факультативних занять і фізкультурно-оздоровчих заходів. Висновки. Моніторинг фізичного здоров’я студентів закладів вищої освіти Поліського регіону України засвідчив, що кількість студентів спеціальної медичної групи становить від 12,98 до 38,19 %, звільнених від практичних занять із фізичного виховання – 0,39–12,00 %. Найбільшу частку серед віднесених за станом здоров’я до спеціальної медичної групи займають першокурсники.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Леврінц, М. І. "ПРАКТИЧНА ПІДГОТОВКА ВЧИТЕЛІВ ІНОЗЕМНИХ МОВ В УНІВЕРСИТЕТАХ США." Духовність особистості: методологія, теорія і практика 94, no. 1 (March 4, 2020): 134–48. http://dx.doi.org/10.33216/2220-6310-2020-94-1-134-148.

Full text
Abstract:
У статті висвітлюються особливості практичної складової програм підготовки вчителів-філологів у США на підставі аналізу навчально-методичної джерельної бази, яка забезпечує організацію шкільної педагогічної практики, зокрема навчальні програми педагогічної практики, довідники з педагогічної практики для студентів і навчальні плани програм підготовки вчителів. У дослідженні застосовано методи тематичного аналізу, контент-аналізу і порівняння. Зростання важливості практичної складової освітніх програм супроводжується застосуванням численних заходів, спрямованих на формування професійно-педагогічних умінь, а саме: зміщення практичного компонента на ранній етап освітніх програм; підвищення вимог до практичної підготовленості майбутніх учителів, що відображено у жорсткій системі моніторингу; оновлення дидактичних підходів в організації практики; сфокусованість освітніх стандартів на практичних уміннях й іншомовній компетентності студентів. З’ясовано, що основними дидактичними підходами, які застосовуються під час шкільної педагогічної практики в американських університетах є спостереження (100%), укладання планів-конспектів занять, планування іншомовного освітнього процесу (100%), ведення рефлексивних журналів (86%), супровідні семінарські заняття (64%), укладання портфоліо (57%), опрацювання фахової літератури (57%), самооцінювання (57%), розроблення зразка практики у викладанні (43%), заняття-конференція, в ході якої обговорюється хід педагогічної практики студентом, супервізором й іноді ментором (43%), відвідування й участь у професійних заходах (36%), відеозапис власних уроків (36%), кейс-метод (14%) та ін.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Відвідування занять"

1

Лозовий, А. Л. "Оцінювання відвідування занять з фізичного виховання студентами ВНЗ." Thesis, Сумський державний університет, 2012. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/30593.

Full text
Abstract:
Практичні заняття з фізичного виховання, крім реалізації суто навчальних завдань, мають оздоровчий та тренувальний вплив на організм людини, який можливий тільки за умови їх регулярності та систематичності. Тому при оцінюванні студента з предмету «фізичне виховання» ключове місце повинна займати оцінка відвідування. Пропущені заняття порушують систему підготовки, знижують ефект від виконання фізичних вправ і не можуть без якісних втрат компенсовані в подальшому.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Нечипорук, А. О. "Розробка клієнтської частини електронного журналу для збереження даних про відвідування занять студентами." Thesis, Чернігів, 2020. http://ir.stu.cn.ua/123456789/23509.

Full text
Abstract:
Нечипорук, А. О. Розробка клієнтської частини електронного журналу для збереження даних про відвідування занять студентами : випускна кваліфікаційна робота : 123 "Комп’ютерна інженерія" / О. А. Нечипорук ; керівник роботи С. В. Зайцев ; НУ "Чернігівська політехніка", кафедра інформаційних та комп’ютерних систем. – Чернігів, 2020. – 60 с.
Об’єктом розробки виступає електронний журнал для збереження даних про відвідування занять студентами. Мета роботи полягає у створенні веб-додатку для позначення відсутніх студентів та зручного слідкування за їх відвідуванням занять. Новизна одержаних результатів полягає у спрощенні контролю за відвідуваннями студентів та переході від паперових носіїв інформації до електронних. Методами дослідження є розробка графічного призначеного для користувача інтерфейсу, створення бази даних для занять, відвідування та користувачів, реалізація програмного модуля для відображення об'єктів в браузері у вигляді web-додатку. Одержані результати можуть бути використані у навчальних закладах для більш екологічного та зручного збереження даних. Значимість роботи полягає у розгляді проблеми - відсутності електронного журналу для збереження даних про відвідування занять студентами.
The object of development is the electronic journal to store student attendance data. The purpose of the work is to create a web application to identify students absent and conveniently track their attendance. Scientific novelty of the obtained results is the simplification of control over student visits and the transition from paper to digital media. Research methods are developing the graphical user interface, a creation database for classes, visits and users, the implementation of a software module to display objects in the browser as a web-application. The results obtained can be used in educational institutions for more ecological and convenient data storage. The significance of the work is to consider the – the lack of an electronic journal to store data on student attendance.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Тасун, В. С. "Розробка серверної частини електронного журналу для збереження даних про відвідування занять студентами." Thesis, Чернігів, 2020. http://ir.stu.cn.ua/123456789/23535.

Full text
Abstract:
Тасун, В. С. Розробка серверної частини електронного журналу для збереження даних про відвідування занять студентами : випускна кваліфікаційна робота : 123 "Комп’ютерна інженерія" / В. С. Тасун ; керівник роботи С. В. Зайцев ; НУ "Чернігівська політехніка", кафедра інформаційних та комп’ютерних систем. – Чернігів, 2020. – 65 с.
Об’єктом розробки виступає електронний журнал для зберігання інформації про відвідування занять студентами. Мета роботи полягає у створенні зручного web-додатку для зберігання і перегляду інформації про студентів і їхнє відвідування занять . Новизна одержаних результатів полягає у переході від паперових носіїв інформації до електронних. Методами дослідження є розробка графічного, призначеного для користувача інтерфейсу, створення бази даних для занять, відвідування та користувачів, реалізація програмного інтерфейсу (API) для можливості побудови інтерфейсу користувача. Одержані результати можуть бути використані для оновлення університету і переходу на більш сучасний формат збереження даних. Значимість роботи полягає у розгляді проблеми – використання паперових носіїв інформації, що ускладнюють роботу і вирішенні її за допомогою електронного журналу.
The object of development is an electronic journal to store information about student attendance. The purpose of the work is to create a convenient web-application for storing and viewing information about students and their attendance. The scientific novelty of the obtained results is the transition from paper to electronic storage. Research methods are the development of a graphical user interface, the creation of a database for classes, visits and users, the implementation of a software module to display objects in the browser as a web-application. The results can be used to upgrade the university and move to a more environmentally friendly data storage format. The importance of the work is to consider the problem - the use of paper media, which complicate the work and solve it with the help of an electronic journal.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Антошків, Ю. М., and А. О. Реготун. "Ставлення до самостійних занять з фізичного виховання на прикладі відвідування спортивно-атлетичного центру ЛДУБЖД." Thesis, Л: ЛДУ БЖД, 2014. http://hdl.handle.net/123456789/2337.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Веренко, В. В. "Інформаційна система контролю успішності та відвідування занять студентами на основі технології автоматичної ідентифікації RFID." Thesis, Чернігів, 2021. http://ir.stu.cn.ua/123456789/23011.

Full text
Abstract:
Веренко, В. В. Інформаційна система контролю успішності та відвідування занять студентами на основі технології автоматичної ідентифікації RFID : випускна кваліфікаційна робота : 123 "Кoмп’ютepнa iнжeнepiя" / В. В. Веренко ; керівник роботи А. І. Роговенко ; НУ "Чернігівська політехніка", кафедра iнфopмaцiйниx тa кoмп’ютepниx cиcтeм. – Чернігів, 2021. – 82 с.
Значні зміни в інформаційній сфері людської діяльності призводять до значного зниження ефективності застарілих підходів до моніторингу навчального процесу учнів. З цієї причини сьогодні доцільно розробити спеціальну систему, яка автоматизує процес обліку роботи студентів та робить його швидшим, зручнішим та надійнішим. Дана робота присвячена створенню інформаційної системи обліку роботи студентів у вигляді веб-додатку з використанням системи RFID. Розроблений веб-додаток має виконувати такі функції: використання бази даних для збереження інформації системи, можливість реєстрації поточної успішності та відвідувань занять студентами в реальному часі, можливість перегляду даних про відвідування, можливість редагування, додавання та видалення записів у базі даних. Розроблений веб-додаток виконуватиме такі функції: використання бази даних для зберігання інформації, можливість реєструвати поточний прогрес та відвідувати заняття студентів у режимі реального часу. Для реалізації програми була обрана архітектура клієнт-сервер, яка дозволяє отримувати доступ до системи.
Significant changes in the information sphere of human activity lead to a significant reduction in the effectiveness of outdated approaches to monitoring the learning process of students. For this reason, today it is advisable to develop a special system that automates the process of accounting for student work and makes it faster, more convenient, and more reliable. This work is devoted to the creation of an information system for recording the work of students in the form of a web application using the RFID system. The developed web application should perform the following functions: use of the database to store system information, the ability to record current progress and attendance of students in real time, the ability to view attendance data, the ability to edit, add and delete records in the database. The developed web application will perform the following functions: use of a database for storing information, the ability to record current progress and attend classes of students in real time. To implement the program, a client-server architecture was chosen, which allows access to the system.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Корогод, Г. О., and О. С. Верховенко. "Автоматизована система ідентифікації студентів." Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2021. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/19352.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Стьопін, В. І. "Автоматизована система обліку відвідувань занять і генерації звітів." Thesis, 2018. https://openarchive.nure.ua/handle/document/20021.

Full text
Abstract:
A web-based system for registration student visits is proposed. Nowadays, there are a lot of ready solutions that implemented in working flow of organizations and educational establishments. But all of them require additional resources, such as time or equipment. Developed system allows avoiding large expenditures, because of using smartphones and Internet technologies.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Reports on the topic "Відвідування занять"

1

Марчик, В. І., and В. Є. Андріанов. Мотиваційні потреби студентів у відвідуванні навчальних занять з фізичного виховання. Національний університет «Києво-Могилянська академія», 2007. http://dx.doi.org/10.31812/0564/1924.

Full text
Abstract:
Студенти-першокурсники (всього 76 осіб) виявляють високий рівень прийняття основних цінностей і норм, що вважаються на цей момент часу культурними досягненнями в сфері фізичної культури і спорту. Найбільш значимими мотиваційними потребами у першокурсників є вдосконалення фізичного розвитку та укріплення здоров’я. Зміст, умови і організація навчального процесу з фізичного виховання не сприяють створенню позитивних емоцій і, відповідно, формуванню мотиваційний потреб до відвідування занять.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Марчик, В. І., Т. В. Андріанов, І. Л. Мінжоріна, and В. Є. Андріанов. Формування навички до самостійних занять фізичними вправами. Запорізький класичний приватний університет, 2010. http://dx.doi.org/10.31812/0564/1897.

Full text
Abstract:
В роботі виявлено, що на формування навички до самостійних занять фізичними вправами впливає активне відвідування спортивних секцій протягом навчання в школі. Такі студенти відвідують заняття фізичного виховання в університеті в більшості не із-за заліку, а за іншими мотивами. Встановлено, що формування навички до самостійних занять фізичними вправами вплив батька більший, ніж вплив матері. Знайдено, що студенти, які володіють навичками до занять фізичними вправами в більшості відчувають себе здоровими людьми, ніж студенти, які не мають навички до занять.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Марчик, В. І., and О. В. Порохненко. Позиція студента до організації фізичного виховання. Видавничий центр Львівського національного університету ім. І. Франка, 2014. http://dx.doi.org/10.31812/0564/1865.

Full text
Abstract:
Активну позицію до занять фізичними вправами має переважна більшість студентів І-ІІ курсів. В організації фізичного виховання у вузі дві третини студентів надають перевагу дисципліні із обов’язковим відвідуванням перед вільним відвідуванням занять у спортивному клубі.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Марчик, В. І., and О. В. Порохненко. Мотиваційні потреби студентської молоді в сучасній системі фізичного виховання. Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка ; КОЛО, 2007. http://dx.doi.org/10.31812/0564/1922.

Full text
Abstract:
В дослідженні прийняли участь студенти, як юнаки, так і дівчата, педагогічного університету (у відвідувані академічних занять 76 осіб, секційних – 48 осіб). Студентам була запропонована анкета з правом вибору двох тверджень «Я займаюсь фізичними вправами (на академічних/секційних заняттях) з метою»: вдосконалити фізичний розвиток, укріпити здоров’я, отримати залік, отримати задоволення, інше. Мотиваційні потреби студентської молоді у використанні засобів фізичної культури і спорту на навчальних академічних і секційних заняттях є різними. Чверть студентів за необхідністю отримання заліку вимушені займатися фізичними вправами на академічних заняттях. Емоційно-чуттєвий компонент студентської молоді у формуванні потреби до занять фізичними вправами у них у три рази менше, ніж у студентів, які відвідують секційні заняття.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography