Academic literature on the topic 'Внесок соціальний'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Внесок соціальний.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Внесок соціальний"

1

Юрківський, Олександр Йосипович, Світлана Володимирівна Свірко, and Тетяна Петрівна Назаренко. "Соціальні збори як інституційна основа податкової довіри в податковій системі." Економіка, управління та адміністрування, no. 2(96) (July 7, 2021): 9–14. http://dx.doi.org/10.26642/ema-2021-2(96)-9-14.

Full text
Abstract:
Формування соціально орієнтованої економіки залежить від багатьох факторів, зокрема, від структури й видів загальнодержавних і місцевих податків. Серед податків та зборів, що визначенні Податковим кодексом, особливе місце займає єдиний соціальний внесок або збір, надходження якого залежить від рівня довіри між державою, роботодавцем і працівником. Головною метою застосування подібних зборів є забезпечення соціальних стандартів і різних верств населення соціальними послугами. Головною перевагою таких зборів є еквівалентність обміну між платниками та фондами через відповідний проміжок часу, врахування особливостей платника податку, що потенційно забезпечує максимальний рівень довіри в довгостроковому періоді. Практика застосовування соціальних зборів показує проблематичність в питанні виконання соціальних стандартів, а порушення балансу податкового тиску в бік підвищення на роботодавців призводить до підвищення рівня тіньової економіки. Однією з інституційних причин є створення із врахуванням власних особливостей, віртуальної та антисоціальної економічної системи, спрямованої на максимізацію дії середньовічного принципу «laissez-faire», превалювання принципів моделі «Homo Economicus», використання переважно ринкових інституцій у всіх сферах поряд з поступовою мінімізацією ролі держави як економічного суб’єкта при значних і деталізованих законодавчо затверджених суспільних стандартах життя. Це суперечить насамперед європейській практиці застосування соціальних внесків, відбувається втрата довіри та часу, що в результаті посилює відтік населення з країни як платників податків і споживачів благ.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Табенська, О. І. "Сільський зелений туризм - значний соціальний внесок у розбудову української культури." Економіка. Фінанси. Право, no. 9 (2017): 16–19.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Пасісниченко, В. Л., and І. М. Пасісниченко. "ТЕОРІЇ СКЛАДНОСТІ ТА ЇХ ЗАСТОСУВАННЯ В СОЦІАЛЬНИХ НАУКАХ." Сучасне суспільство: політичні науки, соціологічні науки, культурологічні науки 2, no. 2-19 (2020): 120–31. http://dx.doi.org/10.34142/24130060.2019.19.2.10.

Full text
Abstract:
У статті аналізуються теорії складності (complexity theories) з точки зору доцільності їх використання в дослідженнях соціальних теоретиків. Відкриття можливості вивчення складних систем, яким притаманні властивості самоорганізації як аутопойезису, нелійності та стану нерівноваги, спонукало соціальних теоретиків до використання інструментарію науки про складність у дослідженнях соціальної складності в межах політології, соціології, міжнародних відносинах та інших дисциплінах про суспільство та людину. В якості конкретного прикладу розглядається відповідний внесок у соціальну теорію соціолога Джона Уррі. Всупереч емпіричній та позитивістській традиції він запропонував пост-дисциплінарний підхід на підставі того, що як соціальні, так і природничі науки характеризуються належністю до складних систем. Наш аналіз еволюції його поглядів фіксує в якості її початкового і фундаментального етапу саме теорію складності. Її можна назвати головним поворотом, який Дж. Уррі здійснив у соціальній теорії. Всі інші його інновації, зокрема теорія соціальної мобільності та геоекологічний підхід у питаннях природи, планетарного споживання і людського тіла, стали закономірним наслідком цього фокусу на теорії складності.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Bondarchuk, N. V. "ОБЛІК ОПОДАТКУВАННЯ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ В СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОМУ ПІДПРИЄМСТВІ." Actual problems of regional economy development 1, no. 13 (April 25, 2017): 140–46. http://dx.doi.org/10.15330/apred.1.13.140-146.

Full text
Abstract:
Стаття спрямована на визначення порядку ведення обліку оподаткування заробітної плати та напрямів його удосконалення в сільськогосподарському підприємстві. Визначено, що від правильності визначення розміру зарплати та її структури в значній залежить правильність розрахунку пов’язаних із нею сум обов’язкових платежів до бюджету. Зазначено, що із заробітної плати в нашій країні утримується податок з доходів з фізичних осіб та воєнний збір. На фонд оплати праці нараховується єдиний соціальний внесок. Наведено основні рахунки, які використовуються для відображення в обліку операцій з оподаткування заробітної плати та основні бухгалтерські записи. Зазначено, що оподаткування заробітної плати, що менша за мінімальну, незважаючи на просте теоретичне пояснення, на практиці є дуже трудомістким процесом, що вимагає певної послідовності, точності та уважності. З метою покращення процесу оподаткування заробітної плати запропоновано проводити розрахунок сум нарахованого Єдиного соціального внеску на зарплату, що менша за мінімальну, у спеціально розробленій формі, яка допоможе спростити розрахунок суми Єдиного соціального внеску на заробітну плату, яка менша за мінімальну, що, в свою чергу, покращує облік оподаткування заробітної плати.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Sazonets, I. L., and V. V. Dzhyndzhoian. "СОЦІАЛЬНИЙ ПОТЕНЦІАЛ ТА ПЕРСПЕКТИВИ ФУНКЦІОНУВАННЯ САНАТОРНО-КУРОРТНИХ ПІДПРИЄМСТВ." Bulletin National University of Water and Environmental Engineering 2, no. 90 (October 2, 2020): 188. http://dx.doi.org/10.31713/ve2202018.

Full text
Abstract:
У статті виявлено соціальний потенціал та перспективи функціонування санаторно-курортних підприємств. Установлено, що демографічна ситуація в країні визначає значущість санаторно-курортної діяльності в збереженні і поліпшенні здоров’я, підвищенні якості життя і трудового потенціалу населення. Доведено, що ступінь задоволення попиту на санаторно-оздоровчі послуги обумовлюється формуванням пропозиції на дані послуги і санаторно-курортний продукт, які залежать від наявних можливостей або потенціалу організацій регіонального санаторно-курортного комплексу. Констатовано, що поняття «потенціал» в загальновизнаному сенсі відповідно до тлумачення сучасних енциклопедичних словників означає «джерела, можливості, засоби, запаси, які можуть бути використані для вирішення будь-якої задачі, досягнення певної мети, можливості окремої особи, суспільства, держави в певній галузі (наприклад економічний потенціал)». Резюмовано, що оцінка економічного потенціалу повинна розглядатися як комплексна система дій, що забезпечує розробку взаємозалежних управлінських рішень, які не суперечать один, кожне з яких вносить свій внесок в результативність всієї системи управління регіональним санаторно-курортним комплексом.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Dvornyk, Maryna. "Психологічне благополуччя особистості під час переходу від війни до миру." Scientific Studios on Social and Political Psychology, no. 45(48) (July 3, 2020): 79–87. http://dx.doi.org/10.33120/ssj.vi45(48).144.

Full text
Abstract:
Завданням дослідження було уточнити поняття психологічного благополуччя в умовах переходу від війни до миру та виокремити його відповідні складники. Основні методи дослідження – систематичний теоретичний аналіз джерел та узагальнення. Акцентовано увагу на транзитивності соціальних процесів сучасного українського соціуму, перехід від війни до миру представлено як тло для особистих криз, нестабільності, безпорадності, підвищеної тривожності. Разом із тим транзитивний період розглянуто як час можливостей для розробки нових адаптаційних стратегій та переінтерпретації психологічного благополуччя. Поняття психологічного благополуччя під час переходу від війни до миру співвіднесено із класичними теоріями К. Рифф, М. Селігмана, М. Чіксентміхайї та ін., запропоновано його структуру відповідно до новітніх досліджень. Першим складником психологічного благополуччя визначено позитивні стосунки особистості як рефлексію персонального миру через мир у громаді – здатність акумулювати свій соціальний капітал, організовувати собі соціальну підтримку, долати бар’єри у взаємодії. Другий елемент – внесок у благополуччя інших як культивація власної відповідальності за спільне благо через ідентифікацію зі значущою групою. Третій складник – відчуття компетентності та спроможності здійснювати осмислену активність, що виявляється в здатності знаходити адекватні ресурси, творчо адаптуватися, надавати сенсу умовам, які склалися, і віднаходити сили діяти. Як четвертий складник запропоновано наявність персональних цілей, адже усвідомлення траєкторії персонального руху, розробка плану, послідовності дій дають відчуття стабільності і безпеки. П’ятий елемент – це самоповага та оптимізм, які допомагають комплексно оцінити персональний досвід і поводитися з урахуванням вимог оптимального та позитивного функціонування. Представлена структура психологічного благополуччя під час переходу від війни до миру може бути використана фахівцями для розробки програм соціально-психологічної допомоги населенню як перелік орієнтирів особистісного зростання. Перспективою дослідження є пошук емпіричного підтвердження точності запропонованої структури для сьогоднішнього українського соціуму.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Kalibovets, S. M. "Музей як феномен соціальної пам’яті." Literature and Culture of Polissya 99, no. 13i (May 29, 2020): 153–65. http://dx.doi.org/10.31654/2520-6966-2020-13i-99-153-165.

Full text
Abstract:
У статті аналізується процес становлення музею як інституту соціальної пам’яті, що має динамічну структуру, здатного виконувати соціальніфункції, які обумовлені суспільними потребами на сучасному етапі розвитку. Зазначено, що музей є соціальним інститутом, який виконує певні соціокультурні функції, а вивчення взаємозв’язку музею і соціальної пам’яті – актуальна наукова проблема, яка недостатньо досліджена на даний час. Музей як соціальний інститут організовує і координує діяльність людей по відношенню до минулого, передачі знань про нього, без чого ця діяльність набула би розрізненого, непослідовного характеру. Музей інституціоналізує нормативні моделі, зразки поведінки, які визначають, що в даному суспільстві вважається законним чи очікуваним у відношенні історичного минулого і попередників, формує ставлення до світу символічних об’єктів, які відносяться до минулого. Музей забезпечує символічну присутність минулого в теперішньому, демонструючи реальні цінності різних епох і народів. До того ж музей як соціальний інститут може внести суттєвий вклад у проблему екології, культури через трансляцію цінностей. Музейявляє собою цілісну, штучну, цілеспрямовану систему, зародження якої зумовлено суспільними потребами і відповідними соціальними діями, що має на меті збереження соціальної пам’яті. В ході історичного розвитку музей як система набув сталий склад компонентів, виробив структуру їхвзаємодій і функції, конструювався в соціальний інститут, одержав статус науково-дослідного і культурно-освітнього закладу, адаптувався до впливів економічних, політичних, соціальних, духовно-ідеологічних факторів, став об’єктом держаної політики.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Линдюк, Сергій. "ТЕОРЕТИЧНІ ІНТЕРПРЕТАЦІЇ КОНЦЕПТУ «СОЦІАЛЬНА БЕЗПЕКА» В УКРАЇНСЬКОМУ НАУКОВОМУ ДИСКУРСІ." Науковий вісник: Державне управління, no. 1(11) (April 18, 2022): 92–113. http://dx.doi.org/10.33269/2618-0065-2022-1(11)-92-113.

Full text
Abstract:
Цілями статті є дослідження теоретичних інтерпретацій концепту «соціальна безпека» в українському науковому дискурсі, підходів до розуміння його сутності, аналіз ґенези його становлення, що дасть змогу розвинути понятійно-категоріальний апарат дослідження, надати авторське обґрунтування його сутності, враховуючи наявне теоретичне підґрунтя, а також розвинути теоретичний базис дослідження соціальної безпеки та дефініцій, що визначають її сутність. Дослідження пропонує як систематичний огляд літератури щодо концепцій соціальної безпеки, так і емпіричний аналіз. Дані емпіричного дослідження були проаналізовані за допомогою контент-аналізу, аналізу та синтезу, індукції та дедукції тощо. Об’єднані висновки огляду літератури та емпіричного дослідження зумовили обґрунтування концепції соціальної безпеки, яка свідчить про багатовимірний склад понять і тісно пов’язаний характер понятійно-категорійного апарату системи соціальної безпеки. Здійснено огляд наявних визначень соціальної безпеки та їх застосування в науковому дискурсі, з’ясовано базові структурні елементи системи соціальної безпеки. Теоретичний внесок статті полягає в її підході до концептуалізації та узгодження взаємопов’язаної та багатовимірної природи концепцій соціальної безпеки для подальшого розвитку та розширення концептуальних підходів. Досліджено, що концепція соціальної безпеки стосується таких питань, як ідентичність, соціальна узгодженість, включення, виключення та дилема безпеки. Виокремлено два напрями досліджень концепту «соціальна безпека»: перший вивчає суб’єктивну конструкцію та захист ідентичності, другий розвивається відповідно до об’єктивістських онтологій, зосереджених на неминучих загрозах ззовні та важливості захисту соціальних систем, що підтримують життєдіяльність. Методологічний внесок – це чіткий і систематичний дизайн якісного дослідження, щоб сприяти прозорості, структурі та уявленню про майбутні дослідження концепцій безпеки. Хоча висновки статті в певних аспектах збігаються з більшою частиною джерел, що існують, у ній пропонуються нові ідеї та виміри для цих концепцій та подальших досліджень. За результатами дослідження варіантів дефініцій можна стверджувати, що концепт «соціальна безпека» є комплексним, містить економічні, політичні, соціальні, гуманітарні та ціннісні аспекти, відображає все те, що впливає на життєдіяльність, зокрема на середовище існування людини, на якість життя людей, робить суспільство стійким, здатним до розвитку.На підставі аналізу визначень, запропонованих провідними науковцями, удосконалено, сформовано та надано авторське визначення концепту «соціальна безпека», що, на відміну від наявних, розглядається як цілісна система взаємопов’язаних елементів, побудована на взаєминах соціальної системи і середовища з метою запобігання негативним впливам соціальних ризиків та зниження рівня небезпек, а також убезпечення від загроз соціального характеру людини, держави, суспільства, їх соціальних інтересів, цінностей і потреб.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Вінтоняк, Д. М., О. В. Новохатська, О. В. Ямпольська, І. В. Луганська, and О. О. Кривоніс. "Досвід психосоціальної реабілітації осіб із психічними розладами на базі Сватівської обласної психіатричної лікарні." Pain medicine 3, no. 2/1 (October 18, 2018): 48–50. http://dx.doi.org/10.31636/pmjua.t1.29688.

Full text
Abstract:
Психічне здоров’я – найдорожче, що є у людини. Саме психічне здоров’я робить людину повноцінним членом суспільства. Психічне або душевне здоров’я, згідно з визначенням Всесвітньої організації охорони здоров’я – це стан благополуччя, при якому людина може реалізувати свій власний потенціал, справлятися зі звичайними життєвими стресами, продуктивно і плідно працювати, а також робити внесок у життя своєї спільноти. В умовах сучасного стану розвитку психіатричної галузі проблема надання допомоги хворим із психічними розладами займає важливе місце. Це зумовлено не тільки збільшенням кількості осіб, що страждають на цю патологію, а й багатьма соціальними, економічними факторами, особливостями розвитку суспільства та його ставлення до пацієнтів із психічними проблемами. В таких умовах пріоритетними завданнями психіатрії є використання не тільки психофармакологічних засобів, але й методи реабілітаційного характеру, в основі яких лежить біосоціальна модель надання психіатричної допомоги з впровадження методів психологічного впливу, що спрямовані на реінтеграцію особистості, формування адаптивного самовдосконалення та ставлення до своєї хвороби, розвиток адаптивних властивостей на фоні наявних патопсихологічних рис. Хочемо показати, що в першу чергу психіатрична лікарня – це місце, де надається висококваліфікована медична, психологічна та соціальна допомога. Завдання допомогти людині залишитися повноцінним членом суспільства, а суспільству – по-іншому подивитися на людину, яка страждає цим розладом та прагне співчуття і розуміння у суспільстві. Сьогодні психосоціальна реабілітація набуває все більшої популярності. Основна мета реабілітаційних заходів полягає в тому, щоб особа, яка страждає на психічні розлади, залишалась соціально активною. Досягнення вищевказаної мети відбувається насамперед через залучення психічно хворих у реабілітаційні процеси та соціальне життя, вирішення їх медичних, побутових та соціальних проблем, підвищення працездатності, рівня самообслуговування та досягнення найбільш повної соціальної адаптації.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Kryvokon, Nataliia Ivanivna. "ДЕФІНІЦІЯ КАТЕГОРІЇ «СОЦІАЛЬНІ ПОСЛУГИ»: ПРОБЛЕМИ КОНЦЕПТУАЛІЗАЦІЇ." SOCIAL WORK ISSUES: PHILOSOPHY, PSYCHOLOGY, SOCIOLOGY, no. 1(13) (2019): 37–45. http://dx.doi.org/10.25140/2412-1185-2019-1(13)-37-45.

Full text
Abstract:
Актуальність теми дослідження. Цього року Верховна Рада України ухвалила новий Закон «Про соціальні послуги», котрий передбачає чимало нововведень. Даний факт визначає актуальність концептуалізації соціальних послуги, що дозволить не лише поглибити розуміння тих реформаторських процесів, які відбуваються на разі в державі, але й спрогнозувати їх подальше спрямування, перспективи та наслідки (ефекти). Постановка проблеми. Не дивлячись на те, що соціальні послуги є невід’ємним атрибутом соціальної держави, єдиного наукового підходу стосовно їх визначення, змісту, структури, характеристик та класифікації поки що не розроблено. Відсутність чітких обґрунтованих позицій стосовно закономірностей формування соціальних послуг як відображення взаємовідносин держави та суспільства ускладнює чітке системне бачення їх сутності і зумовлює необхідність постійного наукового пошуку в даній царині. Аналіз останніх досліджень і публікацій. Більшість авторів, предметом досліджень яких виступають соціальні послуги, спираються на теоретичні концепції сервісної економіки, теорії соціального та державного управління, маркетингу та управління послугами, соціального права, теорій соціальної роботи. У статті стисло аналізуються доробки зарубіжних авторів (N. Lunt, F. Mitchell, I. Shaw, A. Lara Montero), котрі здійснювали дослідження особливостей функціонування сфери соціальних послуг переважно у Європейських країнах, а також вітчизняних науковців і практиків, хто зробив свій внесок у розвиток наукових уявлень про соціальні послуги (В. Апопій, Н. Кабеченко, Л. Сідєльнік та ін.) Виділення недосліджених частин загальної проблеми. Не зважаючи на значний інтерес до проблематики соціальних послуг, переважна більшість дослідників характеризують їх у міждисциплінарних векторах. Натомість концептуальні засади соціальних послуг в аспекті теорії соціальної роботи розроблені недостатньо. Постановка завдання. Дослідження має на меті представити міркування щодо концептуалізації соціальних послуг в Україні з позицій соціальної роботи. Виклад основного матеріалу. У статті подано аналіз існуючих підходів щодо дефініції «соціальні послуги». Представлено фокуси аналізу категорії соціальних послуг, запропоновано визначення. Акцентується увага на значимості розуміння соціальних послуг в контексті процесу (діяльності) та результату (ефекту). Підкреслено необхідність розвитку системи вимірювання послуг і наснаження клієнтів. Висновки. Основні проблеми концептуалізації соціальних послуг зумовлені багатоаспектністю їх розуміння та використання. Позаяк головним об’єктом (отримувачем) соціальних послуг виступає людина, наділена суб’єктністю, послуга має розглядатися як процес і результат соціальної взаємодії.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Внесок соціальний"

1

Безверхий, К. В. "Єдиний соціальний внесок: новації законодавства у 2016 році." Thesis, КНУТД, 2016. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/4795.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Вишня, Д. А. "Особливості функціонування пенсійного забезпечення в Україні." Master's thesis, Сумський державний університет, 2018. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/70999.

Full text
Abstract:
Основна частина магістерської роботи складається з трьох розділів. У першому розділі досліджені теоретичні засади функціонування системи пенсійного забезпечення в Україні, а саме: досліджено поняття та сутність пенсійного забезпечення як економічної категорії; розглянута структура системи пенсійного забезпечення України та проаналізована нормативно-правова база системи пенсійного страхування.У другому розділі роботи проведена оцінка основних фінансових показників функціонування системи пенсійного забезпечення та проаналізовано проблеми функціонування та напрями реформування пенсійної системи України, на основі чого зроблені висновки стосовно її ефективності.У третьому розділі здійснено прогнозування фінансових наслідків запровадження накопичувальної пенсійної системи в Україні шляхом розрахунку основних макроекономічних показників на довгострокову перспективу (до 2050 року).
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Луценко, К., and Ганна Миколаївна Фадєєва. "Оптимізація фонду оплати праці в контексті сучасної фіскальної реформи в Україні." Thesis, Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2016. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/45913.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Кукурян, Н. І., and Ганна Миколаївна Фадєєва. "Податок на доходи фізичних осіб: з ЄСВ чи без?" Thesis, НТУ "ХПІ", 2016. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/37730.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Павленко, І. В., and С. М. Солодовніков. "Застосування знижувального коефіцієнта при реформуванні ЄСВ." Thesis, Сумський державний університет, 2015. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/43839.

Full text
Abstract:
Питання реформування єдиного соціального внеску (далі ЄСВ) являється досить актуальними в даний час, оскільки виникає необхідність визначення приорітетних напрямків розвитку ЄСВ та його адміністрування, визначення впливу змін на розвиток підприємництва.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Котенко, Наталія Вікторівна, Наталия Викторовна Котенко, Nataliia Viktorivna Kotenko, and К. Ю. Шамкало. "Аналіз податкового навантаження на фонд оплати праці: досвід України та Німеччини." Thesis, Сумський державний університет, 2020. https://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/78661.

Full text
Abstract:
Досліджено явище податкового навантаження за індикаторами кількості та змісту податкових елементів, наявності та динаміки заборгованості по виплаті заробітної плати та єдиного соціального внеску, динаміки розміру податкового навантаження на фонд оплати праці та тіньовими схемами трудових відносин в Україні. Проведено огляд податкового навантаження у Німеччині, визначено систему соціального страхування та диверсифікації платників податків за рівнями доходів як ключові фіскальні елементи успішності соціально-економічного розвитку країни. Запропоновано заходи щодо зменшення податкового навантаження для вітчизняної податкової системи.
Исследовано явление налоговой нагрузки по индикаторам количества и содержания налоговых элементов, наличия и динамики задолженности по выплате заработной платы и единого социального взноса, динамики размера налоговой нагрузки на фонд оплаты труда и теневыми схемами трудовых отношений в Украине. Проведен обзор налоговой нагрузки в Германии, определена система социального страхования и диверсификации плательщиков налогов по уровням доходов как ключевые фискальные элементы успешности социально-экономического развития страны. Предложены мероприятия по уменьшению налоговой нагрузки для отечественной налоговой системы.
The phenomenon of the tax burden was studied by indicators of the number and content of tax elements, the presence and dynamics of arrears in the payment of wages and a single social contribution, the dynamics of the size of the tax burden on the wage fund and shadow schemes of labour relations in Ukraine. A review of the tax burden in Germany is carried out, a system of social insurance and diversification of taxpayers by income levels is identified as key fiscal elements of the country's socio-economic development success. Measures are proposed to reduce the tax burden for the domestic tax system.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Шкодкіна, Юлія Михайлівна, Юлия Михайловна Шкодкина, Yuliia Mykhailivna Shkodkina, and Г. М. Левченко. "Переваги та недоліки застосування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування." Thesis, Видавництво СумДУ, 2011. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/12498.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Кобушко, Яна Володимирівна, Яна Владимировна Кобушко, Yana Volodymyrivna Kobushko, and П. А. Михайлішин. "Економіко-правові проблеми адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування." Thesis, Сумський державний університет, 2015. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/43700.

Full text
Abstract:
Початок 2015 року позначився суттєвими змінами норм законодавства щодо економіко-правових та організаційних засад забезпечення збору та обліку єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (далі – ЄСВ), умов та порядку його нарахування і сплати.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Конопліна, Ю. С. "The potential of Ukrainian social insurance system improving." Thesis, Освіта і наука, 2011. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/62985.

Full text
Abstract:
The author examines the problems of diferences between obligatory state social insurance system and private-business insurance. The main attention is paid to insufficiency of private-business insurance and the necessity of state interference in order to overcome the market failures, which are typical for private-business insurance. The author implements study of social insurance system effectiveness and the role of social risks and insurance principles in frames of social insurance.
Автор досліджує проблеми відмінностей між загальнообов'язковим державним соціаьлним страхуванням і ринковим страхуванням. Основна увага приділяється недолікам ринкового страхування і необхідності державного втручання з метою подолання провалів ринку, характерних для ринкового страхування. Автор проводить дослідження ефективності системи соціального страхування і ролі соціальних ризиків і страхових принципів в рамках соціального страхування.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Мардус, Наталія Юріївна, and Альона Дмитрівна Горбаченко. "Аналіз механізму оподаткування заробітної плати в умовах зміни законодавчої бази." Thesis, НТУ "ХПІ", 2014. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/18573.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography