Academic literature on the topic 'Бухгалтерська освіта'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Бухгалтерська освіта.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Бухгалтерська освіта"

1

Gnatiuk, T. M., V. V. Shkromyda, N. Ya Shkromyda, and M. M. Vasyliuk. "БУХГАЛТЕРСЬКА ОСВІТА В УКРАЇНІ: ТЕНДЕНЦІЇ ТА ПЕРСПЕКТИВИ." Actual problems of regional economy development 1, no. 17 (November 30, 2021): 246–56. http://dx.doi.org/10.15330/apred.1.17.246-256.

Full text
Abstract:
У статті проведено теоретичне обґрунтування процесів, що викликають необхідність трансформації простору, в якому здобувачі бухгалтерської освіти отримують можливості набувати усі необхідні компетентності для швидкого переходу від навчання до трудової діяльності за обраним фахом. Дано критичну оцінку стану вітчизняної системи підготовки бухгалтерів і аудиторів у закладах формальної освіти, яка не реалізує увесь наявний потенціал що можуть запропонувати професійні бухгалтерські організації через інтеграцію в освітній процес результатів неформальної та інформальної освіти. Встановлено, що потенційні роботодавців, як зі сторони бізнесу так і з боку державного сектору економіки постійно підвищують вимоги до випускників облікової спеціальності, вимагаючи, відразу на вході у професію, широкої бази технічних знань та умінь, а також соціальних навиків успішності. Широке змістове навантаження поняття бухгалтерської освіти дозволяє однаково асоціювати її з випускниками освітніх закладів за рівнями визначеними нормативним законодавством в межах формальної освіти, так і з професійними бухгалтерами, що за окремими освітніми програмами отримують професійні кваліфікації або самостійно здобувають окремі компетентності впродовж життя в процесі професійної діяльності на робочому місці. Проте через нездатність університетської бухгалтерської освіти, яка наповнена дозвільними практиками та бюрократичними регламентами, своєчасно реагувати на зміни, що відбуваються у професії бухгалтера, частина її здобувачів втрачає професійну орієнтацію, яка була сформована на момент вступу до навчального закладу під впливом соціального середовища. У сучасному освітньому просторі питання дидактики, у частині удосконалення методів та організаційних форми навчання, залишається ключовим завданням, яке прямо впливає на розвиток та популяризацію професії. Узагальнено систему понять і уявлень про організаційно-методичні форми навчання, що є елементом посилення методичного забезпечення бухгалтерської освіти шляхом впровадження в навчальний процес нових конфігурацій взаємодії зі студентами. Запропоновані форми роботи потребують проведення функціонального дискурсу з урахуванням семіотичного підходу до вирішення поставленого переліку проблемних питань.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Позняковська, Н. М. "Професійна бухгалтерська освіта за міжнародними стандартами." Вісник Національного університету водного господарства та природокористування. Економічні науки, вип. 3 (83) (2019): 160–68.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Poznіakovska, N. M. "ПРОФЕСІЙНА БУХГАЛТЕРСЬКА ОСВІТА ЗА МІЖНАРОДНИМИ СТАНДАРТАМИ." Bulletin National University of Water and Environmental Engineering 3, no. 83 (July 23, 2019): 160. http://dx.doi.org/10.31713/ve3201816.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Швець, В. "Бухгалтерська освіта в Україні в контексті Болонського процесу." Бухгалтерський облік і аудит, no. 7 (2009): 4–11.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Варнавська, І. В. "АСПЕКТИ ЗАСТОСУВАННЯ ІННОВАЦІЙНИХ МЕТОДІВ НАВЧАННЯ ПІД ЧАС ВИКЛАДАННЯ ЕКОНОМІЧНИХ ДИСЦИПЛІН." Таврійський науковий вісник. Серія: Економіка, no. 5 (February 26, 2021): 104–11. http://dx.doi.org/10.32851/2708-0366/2021.5.13.

Full text
Abstract:
У статті проаналізовано інноваційні методи, що дають змогу викладачеві вибирати оптимальну стратегію процесу навчання, використовувати сучасні освітні технології з метою мотивації та творчого розвитку здобувачів, їх підготовки до практичної діяльності. Зазначено аспекти успішного засвоєння здобувачами основ бухгалтерського обліку, результативне використання презентацій на етапі узагальнення інформації за окремими темами: під час вивчення елементів методу бухгалтерського обліку, об'єктів обліку, форм бухгалтерської фінансової звітності. Наголошено, що програма дисципліни «Бухгалтерський облік» повинна визначати поступальний розвиток і систематичність навчального матеріалу, а навчальний матеріал повинен бути доступним і повинен активізувати пізнавальний інтерес, ознайомлювати з практичними прийомами в досліджуваному напрямі.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Костенко, Оксана. "РЕЗУЛЬТАТИ ЕКСПЕРИМЕНТУ З ІНТЕГРАЦІЇ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТА ІГРОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ В ОРГАНІЗАЦІЮ САМОСТІЙНОЇ РОБОТИ МАЙБУТНІХ ОБЛІКОВЦІВ З РЕЄСТРАЦІЇ БУХГАЛТЕРСЬКИХ ДАНИХ." Професіоналізм педагога: теоретичні й методичні аспекти, no. 16 (December 9, 2021): 84–97. http://dx.doi.org/10.31865/2414-9292.16.2021.246287.

Full text
Abstract:
У статті представлено результати експериментального дослідження доцільності інтеграції інформаційних та ігрових технологій в організацію самостійної роботи здобувачів освіти, що навчаються за професією «Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних» у Вищому професійному училищі №7 м. Кременчука Полтавської області з предмета «Інформаційні системи і технології в обліку». Описано три етапи експерименту: констатувальний, формувальний і контрольний. Визначено критерії оцінки доцільності інтеграції інформаційних та ігрових технологій в організацію самостійної роботи: мотиваційно-особистісний, практично-професійної спрямованості, функціонально-компетентнісний. Описано обрані методи і методики дослідження. Наведено статистичний аналіз результатів експерименту: рівня активності та спрямованість навчальної діяльності здобувачів освіти; кількісні та якісні характеристики інформаційного забезпечення навчальної діяльності, її професійну спрямованість, систематизованість, доступність для засвоєння; загальний рівень ефективності навчальної діяльності.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Леонтьєва, В. "Бухгалтерський облік ремонтів основних засобів в недержавних закладах освіти України." Вісник Житомирського державного технологічного університету. Економічні наки, Вип. 3 (2006): 64–68.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

LOVINSKA, Ljudmyla. "Accounting and financial monitoring: science and education nowadays." Fìnansi Ukraïni 2021, no. 12 (December 24, 2021): 68–82. http://dx.doi.org/10.33763/finukr2021.12.068.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Боско, Ольга Миколаївна. "Креативний підхід до подання матеріалу як засіб підсилення мотивації студентів." New computer technology 5 (November 2, 2013): 12–13. http://dx.doi.org/10.55056/nocote.v5i1.53.

Full text
Abstract:
Швидкість змін в законодавстві обумовлює необхідність більш ретельно підходити до підбору завдань, які б допомагали готувати майбутніх фахівців. З нашої точки зору, оскільки дисципліна «Прикладне програмне забезпечення» не має конкретного лекційного курсу, вона може використовуватись, як ланка, що забезпечує креативний підхід до подання матеріалу та міждисциплінарний зв’язок між фаховими дисциплінами та дисциплінами інформаційного циклу.У нашому ВНЗ ця дисципліна викладається на 3-4 курсі на всіх спеціальностях економічного напряму, і саме цим обумовлюється її практичне наповнення, оскільки студенти починають набувати теоретичних знань зі своєї фахової освіти. За всі роки викладання цієї дисципліни неодноразово відбувались зміни конкретних завдань. Кожен семестр іде ретельний перегляд змісту лабораторних робіт та їх удосконалення відповідно до діючого законодавства. З того моменту, коли студенти починають вивчати дисципліни відповідно до своєї спеціальності, доцільно впровадити комплексні задачі, що розв’язуються протягом кількох занять.Для приклада наведемо останні зміни, що відбулись в другому семестрі для спеціальності «Облік та аудит». Основою для створення лабораторних робіт стали роботи [1–2]. Комплексна задача полягає в розробці файлу, в якому відбувається формування книги, листи якої поєднані з листами журналу господарських операцій та оборотно-сальдовими відомостями.Обов’язковими є також завдання, де генеруються стандартні первинні документи: платіжне доручення, прибуткові та видаткові касові ордери. Для виконання цих робіт студентам необхідно більш ретельно заглибитись у вивчення Excel, оскільки для автоматизації генерування даних використовуються маловідомі функції та майстри.Необхідність поглибленого вивчення Excel для студентів фаху «Облік та аудит» викликана насамперед тим, що останнім часом в країні посилюється сектор малого бізнесу. Для малих підприємств програмні продукти, що забезпечують автоматизацію труда бухгалтерів, мають високу ціну. Одним з варіантів прискорення ведення бухгалтерського обліку, а також здешевлення цього процесу є використання можливостей Excel [1].Грамотно складені та гарно оформлені документи – це обличчя фірми. У бухгалтерській практиці акуратно оформлені документи мають не тільки “тішити око”, але і сприяти виявленню помилок. В Excel є чудові інструменти для вирішення цієї проблеми [2].Варіанти завдань дібрані так, що в кожному з них є набір основних документів, які мають перебіг на підприємствах, але напрям діяльності кожного підприємства – різний. Таким чином ми виключаємо спроби плагіату.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Ніколашин, Андрій. "БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК ОСНОВНИХ ЗАСОБІВ БЮДЖЕТНОЇ УСТАНОВИ." Економіка та суспільство, no. 32 (October 26, 2021). http://dx.doi.org/10.32782/2524-0072/2021-32-91.

Full text
Abstract:
Основні засоби є невід'ємною складовою нефінансових активів бюджетної установи, тому основним завданням даного дослідження є аналіз стану та змін в нормативно-правовому забезпеченні обліку основних засобів бюджетних установ в Україні. Проаналізовано та систематизовано особливості нормативно-правового регулювання бюджетного обліку, досліджено зміни щодо первинного обліку основних засобів. Здійснено аналіз стану та руху основних засобів на прикладі Відокремленого структурного підрозділу «Хмельницький політехнічний фаховий коледж Національного університету «Львівська політехніка», розглянуто особливості облікової політики навчальних закладів та бюджетних установ, які належать до сфери управління Міністерства освіти і науки України. Окреслено напрями удосконалення обліково-аналітичного забезпечення управління основними засобами у бюджетній установі.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Бухгалтерська освіта"

1

Лукін, В. О., and Ю. Д. Маляревський. "Підготовка бухгалтерів у ВНЗ України за спеціалізаціями." Thesis, НТУ "ХПІ", 2012. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/26938.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Бондаренко, Олексій Миколайович. "Оновлення підходів до підготовки студентів спеціальності "Бухгалтерський облік та оподаткування"." Thesis, Харківський національний університет будівництва та архітектури, 2018. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/36534.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Давидюк, Тетяна Вікторівна, and О. В. Москаленко. "Інформаційні технології як потужний фактор підвищення якості підготовки фахівців з обліку і аудиту." Thesis, Видавничо-поліграфічний центр "Київський університет", 2014. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/18826.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Давидюк, Тетяна Вікторівна. "Обліково-аналітичне забезпечення економічної безпеки підприємства в навчальних планах підготовки фахівців з обліку і аудиту." Thesis, Харківський інститут банківської справи Університету банківської справи Національного банку України, 2015. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/18833.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Давидюк, Тетяна Вікторівна. "Про діяльність навчально-наукових центрів кафедр закладів освіти та їх вплив на удосконалення підготовки студентів: досвід кафедри обліку і аудиту Харківського інституту банківської справи УБС НБУ (м. Київ)." Thesis, Черкаський інститут банківської справи УБС НБУ, 2015. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/23522.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Карпенко, О. В., Ірина Йосипівна Плікус, Ирина Иосифовна Пликус, Iryna Yosypivna Plikus, and Д. В. Головіна. "Від традиційного бухгалтерського обліку до digital обліку." Thesis, Полтавська державна аграрна академія, 2020. https://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/77478.

Full text
Abstract:
У статті акцентується увагу, що в умовах розвитку технологій, інформатизації й «цифрової економіки» необхідно актуалізувати програми підготовки фахівців обліково-фінансової сфери з урахуванням вимог часу, розвивати підвищення професійного рівня і перепідготовку кадрів, які зможуть не тільки формувати бухгалтерську (фінансову,нефінансову) звітність, а й аналізувати, а також займатися інформаційним забезпеченням управлінських рішень.
В статье акцентируется внимание, что в условиях развития технологий, информатизации и «цифровой экономики» необходимо актуализировать программы подготовки специалистов учетно-финансовой сферы с учетом требований времени, развивать повышение профессионального уровня и переподготовку кадров, которые смогут не только формировать бухгалтерскую (финансовую, нефинансовую) отчетность, но и анализировать, а также заниматься информационным обеспечением управленческих решений.
The article emphasizes that in the conditions of technology development, informatization and "digital economy" it is necessary to update training programs for accounting and finance specialists taking into account the requirements of the time, to develop professional development and retraining, which can not only form accounting (financial, nonfinancial) reporting, but also to analyze, and also to be engaged in information maintenance of administrative decisions.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography