Academic literature on the topic 'Бездокументарні цінні папери'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Бездокументарні цінні папери.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Бездокументарні цінні папери"

1

Гостюк, В. "До питання про бездокументарні цінні папери." Науковий вісник Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича. Правознавство, Вип. 161 (2002): 39–43.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Vihristyuk, А. "ПРУДЕНЦІЙНИЙ НАГЛЯД ЯК ІНСТРУМЕНТ АДМІНІСТРАТИВНО-ПРАВОВОГО РЕГУЛЮВАННЯ ФОНДОВИХ БІРЖ В УКРАЇНІ." Juridical science 1, no. 5(107) (April 3, 2020): 86–91. http://dx.doi.org/10.32844/2222-5374-2020-107-5-1.10.

Full text
Abstract:
Мета статті полягає в тому, щоб системно аналізуючи норми чинного законодавства, а також позиції вчених адміністративного права та економіки, розкрити пруденційний нагляд як інструмент адміністративно-правового регулювання фондових бірж в Україні. У статті розкрито, що пруденційний нагляд як інструмент адміністративно-правового регулювання фондових бірж в Україні – це спеціальний адміністративно-правовий нагляд суб’єкта публічної адміністрації (Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку) за учасниками фондового ринку, що регулярно здійснюється шляхом перевірки дотримання нормативно-правових вимог та нормативів з формуванням та реалізацією подальшого плану покращення діяльності та стабільності фондових бірж. Наголошено, що сучасна система депозитарного обліку цінних паперів в Україні трансформується від документальної до бездокументальної. Високий рівень централізації дозволяє виконувати покладені на неї функції шляхом матеріалізації системної облікової інформації про бездокументарні (дематеріалізовані) цінні папери, які є абстрактним сигналом про наявність у його власника певних майнових та інших прав. Система депозитарного обліку цінних паперів – це сукупність інформації, записів про емісійні цінні папери із зазначенням типу, номінальної вартості, кількості, емітентів, власників цінних паперів. Набуття, обмеження і припинення прав на цінні папери і прав за цінними паперами здійснюються шляхом фіксації відповідного факту в системі депозитарного обліку. З’ясовано, що рішенням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 01.12.2015 № 2021 було затверджено Положення про нагляд за дотриманням пруденційних нормативів професійними учасниками фондового ринку, що визначає порядок здійснення Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку нагляду за дотриманням професійними учасниками фондового ринку у своїй діяльності вимог щодо пруденційних нормативів, установлених нормативно-правовим актом Комісії, який встановлює перелік, порядок розрахунку та нормативні значення пруденційних показників, що застосовуються для вимірювання та оцінки ризиків професійної діяльності на фондовому ринку.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Айгістова, В. "Проблема забезпечення прав власності на бездокументарні цінні папери." Державний інформаційний бюлетень про приватизацію, no. 8 (2007): 26–29.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Виговський, О. "Бездокументарні цінні папери в системі об"єктів цивільних прав." Право України, no. 12 (2010): 95–100.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Бездокументарні цінні папери"

1

Трофименко, Д. С. "Бездокументарні цінні папери як об’єкт цивільного права." Thesis, 2018. http://dspace.univer.kharkov.ua/handle/123456789/14082.

Full text
Abstract:
Дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук за спеціальністю 12.00.03 – цивільне право і цивільний процес; сімейне право; міжнародне приватне право. – Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна, Харків, 2018. Дисертація є комплексним дослідженням бездокументарних цінних паперів як об’єкта цивільного права. У роботі проведено історико-правовий аналіз становлення бездокументарних цінних паперів в зарубіжних країнах та в Україні. З’ясовано особливості правової природи дематеріалізованих цінних паперів і встановлено, що зміна форми їх існування є трансформацією носія майнових прав, інкорпорованих у цінних паперах, що існують як облікові записи. Проведено порівняльний аналіз бездокументарних цінних паперів з іншими об’єктами цивільного права, зокрема майновими правами, безготівковими грошима, інформацією та об’єктами права інтелектуальної власності в контексті можливості розгляду бездокументарних цінних паперів в якості нематеріальних об’єктів. З’ясовано, що основою для документарної та бездокументарної концепцій правової природи цінних паперів є здатність бездокументарних цінних паперів розглядатися як об’єкт матеріального світу. Закладено наукове підґрунтя для подальшого дослідження бездокументарних цінних паперів як об’єктів віртуальної власності.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography