Academic literature on the topic 'Аудит підприємств'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Аудит підприємств.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Аудит підприємств"

1

Клюс, Ю. І., and А. В. Іжболдіна. "Визначення місця і ролі внутрішнього аудиту в системі внутрішнього контролю підприємств в умовах конкуренції." ВІСНИК СХІДНОУКРАЇНСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ імені Володимира Даля, no. 1(257) (February 10, 2020): 40–48. http://dx.doi.org/10.33216/1998-7927-2020-257-1-40-48.

Full text
Abstract:
В статті наведено приклади із економічної літератури, нормативно-правової законодавчої бази щодо визначення категорії «аудит», надане власне визначення аудиту. Розкриті основні спільні та відмінні риси між внутрішнім та зовнішнім аудитом. Проаналізовано та проілюстровано зв'язок залежності внутрішнього аудиту, контролю та управління на підприємстві. Визначено критерії оцінювання діяльності відділу аудиту в цілому. Також відокремлено критерії визначення для вищого керівництва так і для інших працівників. В статті відображення значимість створення служби внутрішнього аудиту, на підприємстві як і для рівня вищого керівництва та і для рівня діяльності структурних підрозділів підприємства.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Семенець, А., Г. Даценко, О. Панфілов, Є. Кузькін, and О. Панкратова. "УДОСКОНАЛЕННЯ УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВОМ ШЛЯХОМ ПІДВИЩЕННЯ ДІЄВОСТІ ВНУТРІШНЬОГО КОНТРОЛЮ В КОНТЕКСТІ МІЖНАРОДНОГО БІЗНЕСУ." Financial and credit activity problems of theory and practice 1, no. 42 (March 31, 2022): 173–84. http://dx.doi.org/10.55643/fcaptp.1.42.2022.3459.

Full text
Abstract:
Анотація. Успішний вихід національного підприємства на світовий ринок, зайняття ним місця у світовій системі поділу праці, міжнародного бізнесу з великою ймовірністю гарантує підприємству, а під час масштабної тенденції, у рамках національної економіки й всієї цієї економіки в цілому — стійкий, стабільний розвиток. Це підтверджується досвідом низки країн як незаперечних історичних лідерів: США, ЄС, Японія, так і нових економічних лідерів: Китай, Південна Корея, Сінгапур, Тайвань. Цей досвід, на наш погляд, може бути корисний і Україні. На основі обробки й аналізу статистичного матеріалу, наукових джерел були досліджені питання розвитку світового ринку, перш за все ринку машинобудівної продукції, деякі тенденції, що превалюють на цих ринках, позначені основні ризики, пов’язані з виходом і функціонуванням на цих ринках, деякі можливі напрями їхнього розвитку, а також підприємств, суб’єктів господарювання, що функціонують на них. Визначено деякі вимоги до підприємств, що функціонують у досліджуваному середовищі, насамперед у питаннях: продуктивності праці; завантаження потужностей; технічного рівня, якості, собівартості продукції, яку випускає; рівня, якості, змісту та обсягів науково-дослідних і дослідно-конструкторських робіт; усього комплексу питань, пов’язаних із розробленням, виробництвом і просуванням продукції на національному і світовому ринках. Визначено деякі пріоритетні напрями, сегменти, у яких машинобудівні підприємства України можуть досягти успіхів на світовому ринку. Досліджено роль і місце бухгалтерського обліку, внутрішнього контролю, внутрішнього аудиту в системі управління підприємством, їхній вплив на результати фінансово-господарської діяльності суб’єктів господарювання і успішність оперування на світовому ринку в системі міжнародного бізнесу. Досліджено деякі найбільш істотні, на нашу думку, реалії, в яких доведеться функціонувати підприємствам України, їхнім менеджменту, системам управління в сучасних умовах. На наш погляд, результати дослідження за певної адаптації можуть бути поширені й на підприємства інших галузей економіки. Ключові слова: міжнародний бізнес, управління підприємством, внутрішній контроль, внутрішній аудит, машинобудування, продуктивність праці, інновації, міжнародна торгівля. Формул: 0; рис.: 1; табл.: 1; бібл.: 17.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Кизилов, Г. І., and Н. В. Спіцина. "АУДИТ ВИРОБНИЧОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ." Підприємництво та інновації, no. 13 (August 31, 2020): 111–14. http://dx.doi.org/10.37320/2415-3583/13.21.

Full text
Abstract:
Метою статті є проведення дослідження організації, методики та деяких особливостей аудиту виробничої діяльності. У статті проведено дослідження методики аудиту виробничої діяльності підприємств з урахуванням законодавчо-нормативного регулювання та організації практичної діяльності суб’єктів бізнесу. Визначено напрями, етапи, механізм та особливості аудиту виробничих підприємств. Розглянуто варіанти відповідностей, етапи аудиту та виробничих циклів з урахуванням процедур для перевірки. Проведено умовне групування видів інформації для аудиту виробництва, а також визначено їхню участь у перевірках. Розроблено схему аудиту виробничої діяльності підприємств. Результати статті виділяють шляхи вдосконалення та напрями розвитку аудиту операційної діяльності підприємств виробничої сфери.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Слюсарчук, Л. "Аудит фінансової звітності підприємств." Банківська справа, no. 2 (2003): 34–48.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Мельничук, В. "Аудит статутного капіталу підприємств." Економіка. Фінанси. Право, no. 6 (2002): 14–20.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Карпачова, Ольга. "ЗАСТОСУВАННЯ АНАЛІТИЧНИХ ПРОЦЕДУР ПРИ АУДИТІ МСФЗ ЗВІТНОСТІ." Вісник Університету банківської справи, no. 3(42) (December 23, 2021): 75–80. http://dx.doi.org/10.18371/2221-755x3(42)2021253528.

Full text
Abstract:
Анотація. Метою статті є дослідження практичного застосування аналітичних процедур при аудитіМСФЗ звітності підприємств. Досліджено актуальність застосування аналітичних процедур при аудитіфінансової звітності за вимогами МСФЗ. Сформовано основні джерела отримання інформації для про-ведення аналітичних процедур. Проаналізовано методи здійснення аналітичних процедур. Установлено,що застосування аналітичних процедур доцільно наприкінці аудиту. Виконуються як загальний оглядфінансової звітності наприкінці аудиту, щоб оцінити, чи відповідають вони аудиторському розуміннюпідприємства. Тобто аналітичні процедури на завершальному етапі потрібні аудиторові для остаточ-ного оцінювання суттєвих викривлень і допомагають йому здійснити узагальнювальний «об’єктивнийпогляд» на фінансову звітність. Важливим фактором для виконання аналітичних процедур наприкінціаудиту є те, що під час аудиту аудитор надає рекомендації управлінському персоналові щодо виправлен-ня помилок і викривлень у фінансовій звітності. Тому якщо управлінський персонал виправляє ці по-милки, то фінансова звітність буде вже іншою, тобто матиме правильну фінансову інформацію. Дове-дено, що аналітичні процедури наприкінці аудиту допомагають оцінити заяву управлінського персо-налу щодо здатності здійснювати діяльність свого підприємства на безперервній основі. Застосуванняаналітичних процедур при плануванні допомагає аудитові зрозуміти внутрішнє і зовнішнє середовищепідприємства, оцінити попередні ризики, визначити показники фінансової звітності для аудиторськогопідходу, спланувати бюджет і кількість потрібних ресурсів для здійснення аудиту. Застосування аналі-тичних процедур при виконанні аудиту допомагає аудиторові зібрати обґрунтовану доказову базу. Вониможуть застосовуватись як додатково до тестів деталей, так і як окремі аналітичні процедури по суті.Метою здійснення аналітичних процедур наприкінці аудиту є узагальнення висновків, сформованиху ході проведення аудиту фінансової звітності за МСФЗ.Ключові слова: аудит, аналітичні процедури, МСА, МСФЗ, виконання аудиту, аудиторські процедури,аудит МСФЗ звітності.Формул: 0; рис.: 0; табл.: 0; бібл.: 12.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Зюман, Сергій, and Тетяна Яковлєва. "АУДИТ ЯК СИСТЕМА НАДІЙНОГО ФУНКЦІОНУВАННЯ СИСТЕМИ ВНУТРІШНЬОГО КОНТРОЛЮ." Збірник наукових праць Національної академії Державної прикордонної служби України. Серія: військові та технічні науки 85, no. 2-3 (April 11, 2022): 105–22. http://dx.doi.org/10.32453/3.v85i2-3.861.

Full text
Abstract:
У статті досліджено наявний нормативно-правовий стан внутрішнього аудиту в органах державного сектору України та проаналізовано функціонування системи внутрішнього контролю загалом. Внутрішній контроль представлено комплексом заходів, що застосовуються керівником для забезпечення дотримання законності та ефективності використання бюджетних коштів, досягнення результатів відповідно до встановленої мети, завдань, планів і вимог щодо діяльності розпорядника бюджетних коштів і підприємств, установ та організацій, що належать до сфери його управління. Внутрішній аудит передбачає діяльність, що спрямована на удосконалення системи управління, внутрішнього контролю, запобігання фактам незаконного, неефективного та нерезультативного використання бюджетних коштів, виникненню помилок чи інших недоліків у діяльності розпорядника бюджетних коштів і підприємств, установ та організацій, що належать до сфери його управління, та ка передбачає надання незалежних висновків і рекомендацій. Для здійснення внутрішнього аудиту розпорядник бюджетних коштів в особі керівника утворює самостійний структурний підрозділ внутрішнього аудиту, що є підпорядкованим і підзвітним безпосередньо такому керівникові. У роботі автор розкриває сутність національних стандартів: стандартів якісних характеристик та стандартів діяльності, які описують сутність діяльності внутрішнього аудиту та відповідають міжнародним стандартам. Цими стандартами визначено, що під час проведення внутрішнього аудиту здійснюються дослідження та оцінка системи управління та внутрішнього контролю, у тому числі управління ризиками з питань та в обсязі, що відповідають об’єкту, темі та цілям внутрішнього аудиту.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Лебеденко, Т. Е., Г. В. Крусір, and Г. С. Шунько. "ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧІ ТЕХНОЛОГІЇ В РЕСТОРАННОМУ ГОСПОДАРСТВІ." Herald of Lviv University of Trade and Economics Economic sciences, no. 61 (December 22, 2020): 61–67. http://dx.doi.org/10.36477/2522-1205-2020-61-09.

Full text
Abstract:
Для підприємств ресторанного господарства України суттєвою проблемою є висока енергоєм-ність технологічних процесів та неефективне використання ресурсів. Метою роботи є проведення аналізу енергозберігаючих технологій у ресторанному господарстві на прикладі діючого підприємства харчування. В статті розглянуто методику впровадження ресурсоефективних та більш чистих технологій на підприємст-вах харчування. Основні напрямки стосуються підбору енергозберігаючого обладнання для виробничих цехів ресторану та правильного його експлуатування. Також наведено рекомендації щодо зниження витрат на кон-диціювання повітря, забезпечення ефективної роботи холодильного обладнання, зниження витрати енергії на водоспоживання й освітлення ресторанів. Створення підприємства ресторанного господарства з викорис-танням нових технологій виробництва кулінарної продукції та енергоефективного обладнання дає суттєві переваги: зменшується площа, яку займає обладнання, знижується споживання електроенергії, кількість ви-робничого персоналу, зменшуються втрати маси продукту, кулінарного жиру та води для миття обладнання. Було проведено енергетичний аудит для існуючого ресторану. Проаналізовано розподіл вартості основної си-ровини та допоміжних матеріалів популярних страв, розподіл споживання енергоносіїв на підприємстві. Ана-ліз ефективності використання ресурсів для загальних потреб підприємства було проведено за наступними напрямками: системи охолодження; приготування їжі; освітлення; вентиляція; опалення; водовикористання; утворення відходів та поводження з ними. Згідно з отриманими даними було розроблено рекомендації щодо удосконалення кожного з напрямків. Всі наведені рекомендації дозволять підвищити енергетичну ефектив-ність підприємства та підвищити конкурентоспроможність ресторану при незначних фінансових витратах.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Калінеску, Т. В. "КРЕАТИВНИЙ ОБЛІК І АУДИТ ЕКОНОМІЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ." TIME DESCRIPTION OF ECONOMIC REFORMS, no. 2 (July 30, 2019): 95–102. http://dx.doi.org/10.32620/cher.2019.2.11.

Full text
Abstract:
The modern processes of harmonization the national registration systems and use of world experience of realization of independent audit are generated a necessity widely to apply creative approaches in economic activity of enterprises and able to show creative to the modern level of development of record-keeping and audit on enterprises. A research purpose is marked the ground of setting creative account and audit in the conditions of production, universal display and using of creative potential of enterprises, management of knowledge, productive thought and creative vision of human capital. As an object of research there are economic activity of enterprises the different industries comes forward economies of Ukraine, which use a creative account and audit in the real practice of manage. Methodological basis of research are became methods and principles of scientific cognition. The general and special methods and receptions are used for grounding the effectiveness, process of the applied value of the using the creative account and audit in practical activity of enterprises. Including the methods of systematization and generalization, which are used for the analysis of the existent aspects of the using the creative account and audit in different industries of enterprises activity; inductions and deductions, which are used for the grounding the applied value of the using of creative account and audit; analogies, which are used for the evaluation of application and adaptation the creative account and audit to the operating of modern enterprises conditions and its intellectual potential. The basic hypothesis of research became the supposition, that application of creative account and audit in different industries of Ukraine national economy must not violate the set legislation, assist correct forming and account of financial indexes, the objective are opened the useful information and adapted its to the necessities of users. Statement of basic material. It is well-proven that the methods of creative account and audit on an enterprise are related to personality, which applies its on the basis of same experience, flexibility and originality of thought, logic of reasoning and intuitional penetration in essence of the phenomena, which take place on an enterprise. Therefore, where a creative account and audit are attracted, conditioning becomes important parts of enterprises activity for creation, as independent to the value, presence of wage and moral incentives of professional development of workers (accountants, auditors), development of high level of internal culture of enterprise, access of all members of labor collective to information, democratization and humanizing of enterprise activity, possibility of quarry height, social stability on an enterprise, high financial and economic strength, becoming security and development of general creative production in all forms of its display; co-operating the scientific, educational establishments with a production, rapid the input of the newest, original methods and management methods in a production; organization of high-quality education, developed infrastructure of receipt the knowledge, creation of strategy the development of enterprise, which should has in a presence the program of rewards, encouragements and using the wide spectrum of stimulus the innovative creative activity. It is offered, that approach have originality and practical meaningfulness and allow to send development of creative competence from an account and audit in the different educational programs of future specialists, which study specialty "Account and taxation", bringing in of young research workers to researches, which touch development of account and audit the subjects of manage in the conditions of creative economy. The conducted research allowed to formulate a conclusion, that specialists on an account and audit in the conditions of creative economy must know about those problems, which exist today on enterprises of different industries; to own necessary information, to understand and know how it follows to apply the innovative, creative approaches for the increase of efficiency of activity of enterprise and achievement of the put priorities; to develop book-keeping and audit activity in the direction of creative report of book-keeping information and financial reporting to all interested persons, exposure of backlogs of production and application of the eccentric, unique, innovative aspects its opening in the framework of every separate enterprise.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Фостолович, В. А. "Екологічний аудит та підвищення інвестиційної привабливості підприємств." Економіка АПК, no. 8 (2007): 94–97.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Аудит підприємств"

1

Коблянська, Г. Ю. "Облік та аудит експортно-імпортних операцій підприємств." Diss. of Candidate of Economic Sciences, КНУТШ, 2008.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Звягінцева, О. Б. "Маркетинговий аудит ефективності маркетингових комунікацій підприємств АПК." Thesis, Сумський державний університет, 2014. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/34556.

Full text
Abstract:
У сучасній економіці з високим рівнем інформатизації суспільства дуже важливу роль відіграє комплекс засобів інтегрованих маркетингових комунікацій. Маркетинговий аудит і оцінку економічної ефективності комплексу засобів інтегрованих маркетингових комунікацій у сучасних умовах гіперконкуренції варто розглядати як один з найбільш важливих напрямків діяльності підприємств, націлений на забезпечення їхньої стабільної роботи. При цитуванні документа, використовуйте посилання http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/34556
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Сова, Вікторія Олексіївна. "Організація бухгалтерського обліку на підприємствах України в умовах реструктуризації підприємств (на прикладі ТзОВ «Прикарпатсервіс»)." Thesis, Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя, 2017. http://elartu.tntu.edu.ua/handle/123456789/19156.

Full text
Abstract:
У магістерській роботі досліджено методику та організацію облікового, контрольного і аналітичного процесів на підприємстві та перспективи його розвитку в умовах реструктуризації підприємств. В роботі розглянуті теоретичні, методичні й практичні питання організації, обліку, контролю і аналізу в підприємстві, а також обгрунтовано основні вимоги щодо організації облікового, контрольного і аналітичного процесів. Вказано необхідність облікової політики підприємства, щодо якої буде проводитися організація обліку, контролю та аналізу. Запропоновано проводити аналіз фінансово-майнового стану і господарської діяльності підприємства, створити службу (відділ) внутрішнього контролю. Ключові слова: організація, процес, облік, контроль, аналіз, мета, суть, завдання, функції, документообіг, інформаційна база, автоматизоване робоче місце бухгалтера.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Галькевич, Алла Володимирівна. "Облік і аудит процесів придбання та об"єднання підприємств." Diss. of Candidate of Economic Sciences, М-во освіти і науки України, Київ. нац. ун-т ім. Т. Шевченка, 2012.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Мардус, Наталія Юріївна. "Теоретичні аспекти організації аудиту готельно-ресторанної справи." Thesis, Полтавська державна аграрна академія, 2018. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/38569.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Брік, Світлана Володимирівна, Наталія Юріївна Мардус, and Олена Олександрівна Фальченко. "Бухгалтерський облік та аудит форс-мажорних обставин." Thesis, НТУ "ХПІ", 2014. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/18549.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Зикіна, В. О. "Статистичні методи аналізу та аудиту інноваційної діяльності машинобудівних підприємств." Thesis, ТОВ «ТД «Папірус», 2011. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/28084.

Full text
Abstract:
Слід зазначити, що на сьогоднішній день у вітчизняній економічній літературі методологія аналізу та аудиту статистики інноваційної діяльності практично відсутня. На нашу думку, під аудитом аналізу інноваційної діяльності слід ставити основне завдання на основі кореляційного та регресійного методів, що заключається на аналізі статистичних даних з метою виявлення залежності між досліджуваними ознаками у вигляді певної математичної формули і встановлення за допомогою коефіцієнта кореляції порівняльної оцінки тісноти взаємозв’язку. При цитуванні документа, використовуйте посилання http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/28084
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Мізюк, Світлана Георгіївна, and Галина Вікторівна Астапова. "Аналіз результатів наукових досліджень у галузі організації фінансової безпеки підприємств." Thesis, Матеріали науково-практичної конференції "сучасні проблеми економіки". -К.: НАУ. 2011. -112с, 2011. http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/32509.

Full text
Abstract:
У тезах наведено аналіз досліджень вчених за напрямком інструментарію регулювання та управління фінансовою безпекою підприємств. Визначено основні напрямки організації фінансової безпеки та визначена необхідність теоретичного обґрунтування механізму фінансової безпеки підприємств.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Мізюк, Світлана Георгіївна, and Галина Вікторівна Астапова. "Аналіз результатів наукових досліджень у галузі організації фінансової безпеки підприємств." Thesis, Матеріали науково-практичної конференції "сучасні проблеми економіки". -К.: НАУ. 2011. -112с, 2011. https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/50385.

Full text
Abstract:
У тезах наведено аналіз досліджень вчених за напрямком інструментарію регулювання та управління фінансовою безпекою підприємств. Визначено основні напрямки організації фінансової безпеки та визначена необхідність теоретичного обґрунтування механізму фінансової безпеки підприємств.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Кругова, Г. С., and Лариса Станіславівна Стригуль. "Напрямки вдосконалення контролю та ревізії діяльності підприємств ЖКГ." Thesis, НТУ "ХПІ", 2013. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/26700.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Books on the topic "Аудит підприємств"

1

Павлюк, І. М. Бухгалтерський облік основних господарських операцій на підприємствах і в організаціях. Київ: Центр навчальної літератури, 2004.

Find full text
Abstract:
Викладено актуальні питання застосування на виробничих і торговельних підприємствах України Плану рахунків бухгалтерського обліку та ведення обліку основних господарських операцій на підприємствах. Для студентів спеціальності "Облік і аудит"
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Інформаційні, технології в. Матеріали доповідей учасників міжнародної науково-практичної конференції "Інформаційні технології в управлінні туристичною і курортно-рекреаційною економікою та проблеми підготовки фахівців". Бердянськ: АУІТ "АРІУ", 2005.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Наука і соціальні проблеми суспільства : харчування, екологія, демографія. Vol. 2. Харків, 2006.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Conference papers on the topic "Аудит підприємств"

1

Улицький, Олег, Катерина Бойко, and Олексій Зуйко. "ЕКОЛОГІЧНИЙ АУДИТ ЯК ІНСТРУМЕНТ ЕКОЛОГІЗАЦІЇ ВИРОБНИЧОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ ВУГІЛЬНОЇ ГАЛУЗІ (НА ПРИКЛАДІ ШАХТ ДОНБАСУ)." In EDUCATION AND SCIENCE OF TODAY: INTERSECTORAL ISSUES AND DEVELOPMENT OF SCIENCES. European Scientific Platform, 2021. http://dx.doi.org/10.36074/logos-19.03.2021.v2.30.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography