Academic literature on the topic 'Апаратура аналізу'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Апаратура аналізу.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Апаратура аналізу"

1

Кривоножко, А. М., Є. А. Толкаченко, and П. В. Опенько. "Розробка методу визначення параметрів поступального й обертального руху оптичного джерела реєстрації безпілотного літального апарата." Наука і техніка Повітряних Сил Збройних Сил України, no. 4(41), (October 25, 2020): 79–85. http://dx.doi.org/10.30748/nitps.2020.41.09.

Full text
Abstract:
В статі розглядається метод визначення параметрів поступального й обертального руху оптичного джерела реєстрації безпілотного літального апарата (БПЛА), заснованого на аналізі потоку, отриманого від оптичного датчика, що знаходиться на борту БПЛА, з наступним використанням отриманих даних для уточнення навігаційної інформації та у якості автономного джерела даних для навігації апарату на місцевості. Автономне управління польотом є відкритою науковою проблемою, особливо там, де немає можливості застосувати зовнішні системи позиціонування. Головним завданням, що необхідно вирішити в рамках даної проблеми, є складність якісного позиціонування з використанням лише вбудованих сенсорів. В роботі проведено аналіз працездатності методу на чистих і на зашумлених зображеннях поверхні землі. Проаналізована залежність визначення позиції, та повороту апарата в залежності від характеру поверхні та відстані до неї оптичного датчику. Отримані результати дозволяють використовувати запропонований метод для уточнення даних щодо траєкторії руху апарата отриманих з інших джерел так і для автономної навігації БПЛА.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Хомич, Іванна. "КОНЦЕПТУАЛЬНІ ПІДХОДИ ДО ВИВЧЕННЯ ПРОБЛЕМИ НОРМАТИВНОСТІ У ПСИХОЛОГІЧНІЙ НАУЦІ." Психологія: реальність і перспективи, no. 16 (July 1, 2021): 201–6. http://dx.doi.org/10.35619/praprv.v1i16.230.

Full text
Abstract:
У положеннях наукової статті автор аналізує концептуальні підходи до вивчення проблеми нормативності у вітчизняній і зарубіжній психологічній науці та рівень дослідженості вказаної проблеми, зокрема, в аспекті психологічного аналізу нормативної поведінки особистості. Автор також здійснює уточнення та подальшу конкретизацію понятійного апарату дослідження, який включає дефініції базових категорій та понять роботи. В рамках статті здійснено аналіз характеру конгруентних зв’язків між нормативністю та нормою. В якості сутнісних атрибутивних характеристик норми, змістовно релевантних предмету дослідження – нормативній поведінці, автор виокремлює: об’єктивність норми, тобто незалежність її від індивідуальної свідомості; низький ступінь усвідомлення; здатність здійснювати регулюючий вплив на поведінку; здатність організовувати поведінку в певному напрямку, тобто виступати в якості формуючого орієнтиру дії; властивість прогнозувати кінцевий результат дій.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Братко, Артем, and Анатолій Мисик. "АНАЛІЗ МЕТОДОЛОГІЧНОГО АПАРАТУ ОЦІНКИ ЗАГРОЗ У СФЕРІ БЕЗПЕКИ ДЕРЖАВНОГО КОРДОНУ." Сучасні інформаційні технології у сфері безпеки та оборони 40, no. 1 (June 9, 2021): 95–98. http://dx.doi.org/10.33099/2311-7249/2021-40-1-95-98.

Full text
Abstract:
Проаналізовано існуючий науково-методологічний апарат, який розроблено у відомствах сектору безпеки і оборони на предмет його застосування в штабах органів управління Державної прикордонної служби України та дослідницьких організаціях. Методологія оцінювання загроз CIRAM 2.0, яка використовується у Державній прикордонній службі України, може бути доповнена методикою, що ґрунтується на застосуванні методу кортежів. Для реалізації методології оборонного планування, на етапі оцінювання сценарію та ситуацій що їх складають, рекомендується використовувати метод аналізу ієрархії. У якості методів стратегічного аналізу для визначення напрямів розвитку частин та підрозділів Державної прикордонної служби України, обґрунтування їх завдань, адекватними методами є SWOT – аналіз та Q – аналіз, вхідні дані яких готуються з використанням методів кортежів, аналізу ієрархій та з використанням методології CIRAM 2.0. В роботі органів управління Державної прикордонної служби України рекомендується застосування методології комплексного використання військових і невійськових сил та засобів сектору безпеки і оборони для протидії сучасним загрозам воєнній безпеці України та методології дослідження воєнної безпеки.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Haievskyi, S., S. Balakireva, D. Komarov, and V. Yavtushenko. "АНАЛІЗ РАДІОЕЛЕКТРОННОЇ СИСТЕМИ ЛІТАКА ЯК ОБ’ЄКТА ПРОДОВЖЕННЯ ТЕРМІНУ ЕКСПЛУАТАЦІЇ." Системи управління, навігації та зв’язку. Збірник наукових праць 1, no. 59 (February 26, 2020): 15–20. http://dx.doi.org/10.26906/sunz.2020.1.015.

Full text
Abstract:
Предметом вивчення в статті є процеси функціонування радіоелектронної системи сучасного літака, її комплектуючих елементів та функціональних вузлів як об’єкта експлуатації і визначення залишкового ресурсу. Метою є проведення аналізу існуючого методичного апарату, що застосовується для розрахунку показників довговічності та можливості продовження призначених термінів служби радіоелектронної системи літака. Завдання: проаналізувати суперечності в практиці оцінки залишкового ресурсу радіоелектронної системи літака; провести аналіз науково-методичного апарату, що застосовується для його оцінки. Аналізованими методами є: параметричні методи та імовірнісні методи оцінки безвідмовності роботи. Отримані такі результати. Проведений аналіз радіоелектронної системи літака та робіт з продовження її ресурсу. Висновки. В результаті розгляду існуючих методів розрахунку показників довговічності радіоелектронної системи літака виявлені фактори, які впливають на необхідність вдосконалення існуючого науково-методичного апарату, який застосовується для вирішення цих завдань
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Kolesnyk, A., A. Boyko, T. Mishchenko, and V. Rudenko. "РОЗРОБКА МОДЕЛІ ЗНАНЬ ДЛЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ СИСТЕМИ ПІДТРИМКИ ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ АВІАЦІЙНИМ ОПЕРАТОРОМ ПРИ ВИНИКНЕННІ ОСОБЛИВИХ ВИПАДКІВ В ПОЛЬОТІ." Системи управління, навігації та зв’язку. Збірник наукових праць 2, no. 60 (May 28, 2020): 12–16. http://dx.doi.org/10.26906/sunz.2020.2.012.

Full text
Abstract:
Предметом вивчення в статті є методи, що дозволяють вирішити проблему невизначеності в процесі побудови систем підтримки прийняття рішень авіадиспетчера при виникненні особливих випадків в польоті. Метою є аналіз і обґрунтування вибору математичного апарату для побудови СППР авіадиспетчера. Завдання: аналіз ряду відомих методів інтелектуального аналізу даних, а саме: еволюційних алгоритмів, нейронних мереж, нечіткої логіки та байєсівських мереж з точки зору доцільності їх застосування при побудови систем підтримки прийняття рішень авіадиспетчера управління повітряним рухом при виникненні особливих випадків в польоті. Використовуваними методами є: методи аналізу і синтезу складних інформаційних систем, методи імітаційно-статистичного моделювання. Отримано такі результати. В результаті проведеного аналізу було встановлено, для побудови моделі СППР авіадиспетчера найбільш ефективним є використання апарату байєсівських мереж, який представляє собою перспективний ймовірнісний інструментарій, що дозволяє моделювати складні ієрархічні статичні та динамічні системи. Це обумовлено тим, що на відміну від популярних на даний час моделей "чорних скриньок" байєсівська мережа дозволяє отримати зрозуміле пояснення одержаних висновків, має їх логічну інтерпретацію, надає можливість врахування невизначеностей параметричного, статичного і структурного характеру і, що є особливо важливим, ґрунтується на фундаментальних положеннях теорії ймовірностей, яка розроблялась не одне сторіччя. Висновки. Напрямком подальших досліджень є побудова системи підтримки прийняття рішень авіадиспетчера з використанням байєсівських мереж і технології ймовірнісного програмування
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Gryshmanov, Е. "ВИБІР МАТЕМАТИЧНОГО АПАРАТУ ДЛЯ ПОБУДОВИ МОДЕЛІ ПРОГНОЗУВАННЯ НЕСПРИЯТЛИВИХ АВІАЦІЙНИХ ПОДІЙ ПІД ЧАС ПОЛЬОТУ." Системи управління, навігації та зв’язку. Збірник наукових праць 5, no. 51 (October 30, 2018): 20–23. http://dx.doi.org/10.26906/sunz.2018.5.020.

Full text
Abstract:
Мета статті. Проведення дослідження та вибір найбільш ефективного математичного апарату для побудови моделі прогнозування несприятливих авіаційних подій під час польоту. Результати. В статті проведений аналіз відомих методів, що використовуються для вирішення задач класифікації даних с точки зору доцільності їх застосування для побудови моделі прогнозування несприятливих авіаційних подій під час польоту на основі аналізу текстових повідомлень. Розглянуто наступні методи: логістична регресія, метод опорних веторів, наївний байєсівський класифікатор, випадковий ліс (random forest). Крім того для вирішення подібного класу задач розглянуто згорткові та рекурентні нейронні мережі в яких застосовуються алгоритми глибокого навчання. Висновки. В результаті аналізу вказаних методів для побудови моделі прогнозування несприятливих авіаційних подій під час польоту на основі аналізу текстових повідомлень обрано математичний апарат глибоких нейронних мереж. Завдяки застосуванню в них алгоритмів глибокого навчання вони володіють найбільш високою точністю у порівнянні з традиційними підходами.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Myroniuk, Ivan, and Oleksandra Huzak. "ОСОБЛИВОСТІ НЕФІКСОВАНИХ ПОРУШЕНЬ ОПОРНО-РУХОВОГО АПАРАТУ ЮНИХ СПОРТСМЕНІВ НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ." Вісник Прикарпатського університету. Серія: Фізична культура, no. 34 (February 5, 2020): 87–93. http://dx.doi.org/10.15330/fcult.34.87-93.

Full text
Abstract:
Мета. Встановити особливості нефіксованих порушень опорно-рухового апарату юних спортсменів. Методи. Під час дослідження використані наступні методи: контент-аналіз теоретичних і методичних робіт, програмно-нормативної і звітної документації по захворюваності юних спортсменів, аналіз диспансерних звітів лікарів-кураторів видів спорту м. Ужгорода за період – 2015 – 2016 рр. Результати. Наукове обґрунтування і розробка організаційних основ процесу фізичної реабілітації в практиці підготовки юних спортсменів з діагностованими нефіксованими відхиленнями системи опорно-рухового апарату неможлива без аналізу об’єктивних умов, які сприяють виникненню і розвитку зазначених станів. У зв’язку з цим особливу цінність мають дані диспансерного спостереження за юними спортсменами, розглянуті в аспектах специфічних факторів тренувального процесу. Результати вивчення фундаментальних знань, об’єднаних проблематикою дослідження, дозволили зробити висновок про неспроможність методологічних та організаційних умов використання фізичних засобів та методів у практиці першого–третього етапів підготовки спортсменів з нефіксованими порушеннями опорно-рухового апарату. У найбільшій кількості нефіксовані і фіксовані порушення опорно-рухового апарату зустрічається у спортсменів вікової групи 12–14 років. Висновок. Визначено, що питома вага випадків діагностики функціональних відхилень опорно-рухового апарату в сагітальній площі в півтора рази перевищує показник, зареєстрований у фронтальній площі. Що, на наш погляд пов’язано, в першу чергу з гендерними особливостями вікових періодів зростання (великі темпи зростання у дівчаток), а так само впливу обраної спортивної спеціалізації.Ключові слова: фізична реабілітація, процес багаторічної підготовки, юні спортсмени, порушення опорно-рухового апарату
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Яловега, І., and С. Зуб. "НОВАЦІЯ, НОВОВВЕДЕННЯ, ІННОВАЦІЯ – СЕМАНТИКА БАЗОВИХ ПОНЯТЬ ІННОВАТИКИ." Physical and Mathematical Education 28, no. 2 (April 27, 2021): 89–98. http://dx.doi.org/10.31110/2413-1571-2021-028-2-015.

Full text
Abstract:
Формулювання проблеми. Підготовка до інноваційної діяльності майбутніх фахівців, що на теперішній час є одним з головних завдань освіти, вимагає насамперед обов’язкового опанування понятійним апаратом інноватики, в якій і досі не існує чітко сформованої терміносистеми. На сьогодні існує величезна кількість визначень поняття «інновації» в залежності від сфери застосування результатів інноваційної діяльності. Найчастіше разом з поняттям «інновація» використовують такі споріднені поняття як «відкриття», «винахід», «новація», «нововведення», якими нерідко заміняють «інновацію», вважаючи їх синонімами. «Новація», «нововведення», «інновація» є широко вживаними в україномовних та російськомовних джерелах, при цьому в англомовних джерелах найчастіше поняття «інновація» є загальним та включає в себе всі ці три поняття. Метою статті є семантичний аналіз базових термінів інноватики, аналіз відмінностей в схожих за змістом поняттях, і, як наслідок, формулювання загальних для різних галузей означень понять «новація», «нововведення», «інновація». Матеріали і методи. У дослідженні використовувалися такі методи: аналіз і синтез змісту філософських, культурологічних, лінгвістичних, економічних, технічних, психолого-педагогічних, історичних наукових та методичних досліджень проблеми формування понятійного апарату інноватики; порівняльно-історичний, ретроспективний методи; структурно-логічний аналіз. Результати. Проведений в роботі етимологічний аналіз слів «відкриття», «винахід», «новація», «нововведення», «інновація» (в українській, російській, англійській мовах) надав можливість зрозуміти закладену сутність цих слів на початку їх появи. Окреме дослідження походження пари слів «новація – інновація» на основі аналізу подібних пар латинських слів надало роз’яснення смислового навантаження залучення латинської приставки «in-» до первинного слова. При аналізі україномовних, російськомовних та англомовних наукових праць з інноватики виявилась суттєва розбіжність у використанні основних термінів. Семантичний аналіз понять «новація», «нововведення», «інновація», визначення особливостей використання цих понять у філософії, культурології та економіці надали можливості виокремити співпадіння у смисловому навантаженні та спільні частини формулювань у їх означеннях. На основі проведеного дослідження запропоновано використання термінів «новація», «нововведення», «інновація» в інноватиці, як окремих категорій, та сформульовано загальні означення цих понять для будь-якої галузі застосування. Висновки. Проведене дослідження виявило існування великої кількості розбіжностей, неточностей і протиріч у означеннях понять, невідповідностей термінології в різних мовах. Запропоновані в роботі формулювання загальних означень понять, які відповідають стадіям інноваційного процесу, надають можливість у подальшому розробити онтологічну модель в інноватиці, визначити її структуру та взаємозв’язки між об’єктами, що також має важливе значення для представлення даних в алгоритмічному машино-інтерпретованому вигляді. Формування понятійного апарату, чіткої термінології, формулювання загальних для різних галузей означень базових понять є необхідним етапом становлення та подальшого розвитку інноватики.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Sokolov, A., A. Pchelintsev, and V. Gostilo. "Аналіз характеристик електроохолодчувачів для ОЧГ-детекторів гамма-випромінювання." Nuclear and Radiation Safety, no. 4(68) (November 23, 2015): 45–50. http://dx.doi.org/10.32918/nrs.2015.4(68).09.

Full text
Abstract:
Поява на ринку малогабаритних і, водночас, досить потужних електроохолоджувачів різного типу відкриває перспективу розробки широкого спектра ядерно-фізичної апаратури на основі ОЧГ-детекторів із застосуванням таких електроохолоджувачів. У статті наведено огляд електроохолоджувачів, придатних для охолодження ОЧГ-детекторів, аналіз їх переваг і недоліків для вирішення конкретних завдань зі створення гамма-спектрометричної апаратури для різних застосувань. Представлено приклади реалізації спектрометричної апаратури на основі ОЧГ-детекторів з електроохолоджуванням та її характеристики.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Харченко, Олександр, Сергій Пащенко, Сергій Кубарь, and Юрій Коцуренко. "МОЖЛИВІ ШЛЯХИ ПОСТАЧАННЯ ВЕРТОЛЬОТІВ ДЛЯ ПОТРЕБ МОРСЬКОЇ АВІАЦІЇ ВІЙСЬКОВО-МОРСЬКИХ СИЛ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ ТА ЇХ ТЕХНІЧНИЙ ОБРИС." Збірник наукових праць Державного науково-дослідного інституту авіації, no. 17(24) (December 31, 2021): 6–14. http://dx.doi.org/10.54858/dndia.2021-17-1.

Full text
Abstract:
У статті авторами, на основі аналізу стану парку літальних апаратів морської авіації та основних завдань Військово-Морських Сил Збройних Сил України, визначено, що одним із пріоритетних напрямів розвитку морської авіації є оновлення вертолітного парку. Визначено можливі шляхи постачання вертольотів для потреб морської авіації Військово-Морських Сил Збройних Сил України з використанням існуючого науково-методичного апарату. Проведено аналіз основних тактико-технічних характеристик сучасних іноземних зразків морських вертольотів, за результатами якого, з урахуванням можливостей вітчизняних підприємств промисловості, сформовано технічний обрис вертольотів для потреб морської авіації.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Апаратура аналізу"

1

Герасимов, С. В., and О. А. Наконечний. "Метод аналізу вихідного сигналу динамічного об’єкта при контролі технічного стану." Thesis, НТУ "ХПІ", 2016. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/26219.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Занічковська, О. Ю. "Застосування апарату кластерного аналізу для розрахунку нормативних значень планових показників машинобудівного підприємства." Thesis, Видавництво СумДУ, 2010. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/16976.

Full text
Abstract:
Планування діяльності промислових підприємств традиційно спирається на формування системи планових показників, значення яких визначаються, виходячи зі стратегічних цілей підприємства, його поточного стану та нормативних значень цих показників. Нормативні (або рекомендовані) значення планових показників відіграють роль орієнтирів у процесі розробки планів та оцінки їх якості. У машинобудуванні за нормативні (рекомендовані) значення планових показників, співвідношень між ними чи динаміки їх зміни часто приймаються середньогалузеві значення за минулий період. Водночас раціональність такого підходу при плануванні діяльності підприємства залежить від положення останнього у галузі та статистичних характеристик значень цих показників: розкиду значень у межах галузі чи підгалузі у порівнянні з середнім значенням, різниці між середньоарифметичним та середньомедіанними значеннями тощо. При цитуванні документа, використовуйте посилання http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/16976
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Ященко, Тетяна Анатоліївна, Татьяна Анатольевна Ященко, Tetiana Anatoliivna Yashchenko, В. О. Студент, К. М. Півненко, М. В. Стрижко, К. В. Забрудська, and Ю. В. Рижкова. "Порівняльний аналіз точності постановки діагноза при використанні плівкового рентгенологічного апарата типу EDER-750V та рентгенологічного апарату із цифровою обробкою зображення типу "Аспект"." Thesis, Видавництво СумДУ, 2012. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/27323.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Степчук, Віталій Юрійович, and Vitalii Stepchuk. "Мультифункціональна програмно-апаратна платформа-аналізатор маркетингових даних." Master's thesis, Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя, 2020. http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/33346.

Full text
Abstract:
Об’єкт дослідження – процес аналізу маркетингових даних. Метою проекту є розробка програмного забезпечення, що допоможе аналізувати стан цін на_ ринку в даний момент. Завданням проекту є розробка програмного забезпечення для автоматизації збору, систематизації та аналізу інформації, отриманої від провайдера даних біржових торгів. Для розробки програмного забезпечення було використано мову програмування C#, а для заміни стандартного інтерфейсу користувача було використано Metro Framework. Для кешування даних використано базу даних з використанням мови SQLite та EntityFramework з технологією CodeFirst. В проектуванні даного продукту, було використано компонетно-орієнтований підхід програмування, а також шаблон проектування «Репозиторій». В якості_архітектури обрано сервіс-орієнтовану. Результат – розробка програмного забезпечення для аналізу поточного стану цін на ринку доведена до завершення та готова до експлуатації. Дане програмне забезпечення має зручний інтерфейс.
The object of research is the process of analyzing marketing data. The aim of the project is to develop software that will help analyze the current market prices. The task of the project is to develop software to automate the collection, systematization and analysis of information received from the provider of exchange data. The C# programming language was used to develop the software, and the Metro Framework was used to replace the standard user interface. A database using SQLite and EntityFramework with CodeFirst technology was used for data caching. In the design of this product, a component-oriented programming approach was used, aswell as the design template "Repository". Service-oriented is chosen as the architecture. The result is that the development of software for the analysis of the current state of market prices has been completed and is ready for operation. This software has a user-friendly interface.
ВСТУП 1 Аналіз сучасного стану досліджень у сфері аналізу маркетингових даних. 2 Побудова та формалізація концептуальної моделі аналізу маркетингових даних. 3 Програмно-апаратна платформа-аналізатор маркетингових даних. ВИСНОВКИ
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Благодырь, Ф. И., Євген Миколайович Савченко, Евгений Николаевич Савченко, and Yevhen Mykolaiovych Savchenko. "Применение программного комплекса LabVIEW для сбора, обработки и анализа измерительной информации." Thesis, Сумский государственный университет, 2015. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/39800.

Full text
Abstract:
Использование автоматизированного измерительного комплекса в составе экспериментального стенда при проведении различных научных исследований позволяет повысить не только эффективность выполняемых исследований и достоверность получаемых результатов, но и исключает так называемый «субъективный фактор» посредством полной автоматизации процесса сбора, хранения и обработки информации.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Нагорна, А. О., and К. О. Нагорана. "Аналіз рівня госпіталізації до обласної клінічної лікарні хворих з ураженнями опорно-рухового апарату із сільських районів (2012-2013 рр.)." Thesis, Сумський державний університет, 2015. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/41415.

Full text
Abstract:
Метою дослідження було проаналізувати рівень госпіталізації в Сумську обласну клінічну лікарню (СОКЛ) залежно від віддаленості сільських районів до обласного центру та наявності спеціалізованої допомоги на місцях.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Book chapters on the topic "Апаратура аналізу"

1

Гурін, Олександр, and Володимир Старцев. "УДОСКОНАЛЕННЯ НАУКОВО-МЕТОДИЧНОГО АПАРАТУ ОБГРУНТУВАННЯ НАПРЯМІВ ПІДВИЩЕННЯ ЯКОСТІ ДОСТАВКИ МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНИХ ЗАСОБІВ В СИСТЕМІ ЛОГІСТИЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПОВІТРЯНИХ СИЛ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ." In Сучасний стан проведення наукових досліджень у IT-технологіях, галузях електроніки, інженерії, нанотехнологіях та транспортній сфері (1st ed.). European Scientific Platform, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/csriteenat.ed-1.05.

Full text
Abstract:
У монографії надані пропозиції щодо удосконалення науково-методичного апарату обґрунтування напрямів підвищення якості доставки матеріально-технічних засобів в системі логістичного забезпечення яка стає невід'ємною частиною діяльності Повітряних Сил Збройних Сил України. Зауважено, що для досягнення високої ефективності застосування військових частин потрібно постійно підтримувати озброєння, військову і спеціальну техніку та здійснювати забезпечення життєдіяльності особового складу в умовах ведення бойових дій. Для вирішення цього завдання існує система логістичного забезпечення, де однім з головних складових є доставка матеріально-технічних засобів з метою своєчасного поповнення запасів та підвезення до споживачів. Враховано досвід ведення бойових дій під час виконання завдань у складі сил антитерористичної операції і операції об’єднаних сил на сході України та збройного конфлікту на Близькому Сході. Наведені основні фактори, які впливають на організацію і здійснення доставки матеріально-технічних засобів. Проведено аналіз існуючих способів і підходів до оцінювання ефективності доставки матеріально-технічних засобів та аналіз існуючого науково-методичного апарату визначення доцільних варіантів доставки. Надано алгоритми щодо оцінювання ефективності доставки матеріально - технічних засобів та визначення раціональної транспортної мережі в системі логістичного забезпечення Повітряних Сил Збройних Сил України.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Reports on the topic "Апаратура аналізу"

1

Сапцін, В., Володимир Миколайович Соловйов, and Л. Шокотько. Квантова еконофізика – проблеми та нові концепції. Видавництво ЛНУ ім. І. Франка, 2011. http://dx.doi.org/10.31812/0564/1192.

Full text
Abstract:
Дана стаття присвячена еконфізичному аналізу концептуальних основ та математичного апарата класичної фізики, теорії відносності, нерелятивістської і релятивістської квантової механіки. Обговорюються історичні і методологічні аспекти та сучасний стан проблеми соціально-економічного моделювання.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Турінов, А. М., and О. М. Галдіна. Використання комп’ютерного моделювання при розв’язанні квантовомеханічних задач. Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка, 2017. http://dx.doi.org/10.31812/0564/2320.

Full text
Abstract:
Статтю присвячено одному з актуальних питань сучасної педагогіки – застосуванню методу комп’ютерного моделювання в навчальному процесі, зокрема при розв’язанні розрахункових задач загальної та теоретичної фізики в середовищі Mathematica. Сучасна фізична картина світу є квантово-польовою і потребує специфічного понятійного й математичного апарату. Практично кожне поняття подається за допомогою деякої математичної конструкції з розділів математичного й функціонального аналізу, для якісного розуміння якої необхідно самостійне розв’язання студентом на практиці конкретної фізичної задачі. Проектування інформаційних моделей фізичних процесів дозволяє осмислити задачу як об’єкт або явище фізичної реальності, проаналізувати її з використанням різних математичних методів, розробити алгоритм і програму розв’язку на комп’ютері. Як приклад, у статті розглядається типова квантовомеханічна задача про електрон у потенційній ямі. Для перших трьох стаціонарних станів за допомогою математичного пакету Wolfram Mathematica знайдено енергії та хвильові функції, побудовано відповідні графіки. Проведено детальний аналіз отриманих результатів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Соловйов, В. М., and О. Д. Шарапов. Еконофізика складних систем. ХНУ імені В. Н. Каразіна, October 2009. http://dx.doi.org/10.31812/0564/1329.

Full text
Abstract:
Ретроспективний аналіз концептуальних основ і математичного апарату класичної фізики, теорії відносності, нерелятивістської і ре­лятивістської квантової механіки, з врахуванням історичних, психо­логічних і філософських аспектів і сучасного стану проблеми соціа­льно-економічного моделювання дозволяє провести наступну класи­фікацію еконофізичних робіт: класична еконофізика, квантова еконофізика, релятивістська квантова еконофізика.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Дороніна, Т. О. «Ґендерний конфлікт»: загальнонауковий та педагогічний аспекти. Військовий інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка, 2013. http://dx.doi.org/10.31812/0564/2131.

Full text
Abstract:
У сучасній педагогіці відбувається процес термінологічного розширення понятійного апарату за рахунок уведення до освітнього дискурсу понять із суміжних гуманітарних дисциплін. Пожвавлення ґендерної теми у науково-педагогічній періодиці породжує проблему плутанини понять та переконує у думці про все ще слабку термінологічну базу ґендерології (а саме – ґендерної педагогіки). У статті розглядається педагогічне значення поняття “ґендерний конфлікт”. Шляхом аналізу низки робіт із ґендерної проблематики встановлено особливості педагогічного трактування розглядуваного явища та окреслено шляхи його попередження.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography