Academic literature on the topic 'Аналіз користувача'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Аналіз користувача.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Аналіз користувача"

1

Hrytsiuk, Yu I., and T. P. Biletskyi. "Веб-додаток для маркетингового аналізу соціальної мережі Instagram." Scientific Bulletin of UNFU 29, no. 6 (June 27, 2019): 106–18. http://dx.doi.org/10.15421/40290622.

Full text
Abstract:
Розроблено веб-додаток для маркетингового аналізу бізнес-акаунтів соціальної мережі Instagram, який дає змогу в реальному часі отримувати достовірну інформацію про поточний їхній стан, нарощувати аудиторію потенційних користувачів через автоматизацію певних дій, а також уможливлює формування стратегій подальшого їх просування. Встановлено основні потреби аналізу соціальної мережі Instagram, що дало змогу маркетологам розробити комплекс заходів для просування бізнес-акаунтів через запровадження відповідних медіа-ресурсів. З'ясовано причини застосування Instagram-метрик, статистик і автоматизації дій користувача для аналізу маркетингової інформації, що дало змогу визначити параметри поточного стану бізнес-акаунта і розробити стратегії для подальшого його просування. Спроектовано архітектуру веб-додатку для реалізації метрик, статистик і автоматизацій дій користувача, що дало можливість розробити відповідний програмний засіб для маркетингового аналізу соціальної мережі Instagram в реальному часі, який забезпечує отримання достовірної інформації про поточний стан бузнес-акаунта. Розроблено структуру організації баз даних для реалізації веб-додатку, який забезпечує надійне зберігання даних, необхідних для авторизації та автоматизації дій користувача, а також обчислення відповідних метрик і статистик, підготовки певних компонент – клієнтів для доступу до цих баз даних, застосовуючи первинні та вторинні індекси для підвищення ефективності виконання запитів до них. Реалізовано веб-додаток з використанням відповідної технології та мови програмування у певному середовищі розробки, а також систему управління базами даних. У структуру його реалізації імплементовано такі функціональні характеристики, як аналіз бізнес-акаунта на підставі метрик і статистик, налаштування автоматизації таких дій користувача, як стеження за іншими користувачами, вподобання та коментування їхніх дописів у мережі Instagram.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

BATIUK, TARAS, and VICTORIA VYSOTSKA. "СИСТЕМА ПІДТРИМКИ ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ ДЛЯ ПІДТРИМКИ КОРИСТУВАЧІВ СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖ НА ОСНОВІ ПОДІБНИХ СПІЛЬНИХ ІНТЕРЕСІВ ТА ВПОДОБАНЬ." Computer systems and information technologies, no. 1 (April 14, 2022): 11–22. http://dx.doi.org/10.31891/csit-2022-1-2.

Full text
Abstract:
На сьогодення соціалізація особистостей за спільними інтересами є надзвичайно важливим процесом під час ізоляції людей із-за подовженості світової пандемії. Паралельно більшість людей завжди намагаються спростити та автоматизувати всі основні життєві процеси, які зазвичай займають багато вільного часу. Це ж стосується і процесу соціалізації особистості. Машинне навчання та SEO-технології на даний момент є надзвичайно важливими в контексті розроблення ІС опрацювання та аналізу великих даних . Практично кожна популярна серед великої кількості людей ІС використовує відповідні механізми соціалізації. Головною функцією ІС соціалізації особистостей за спільними інтересами є пошук релевантних користувачів, тому основним завданням є написати оптимізований алгоритм, який максимально автоматизує процес соціалізації користувачів. В даному випадку створений спеціальний алгоритм на основі таких алгоритмів, як алгоритм Левенштейна, розширення вибірки, N-грам та моделі Noisy Channel. До наукової новизни одержаних результатів варто віднести розроблення нового алгоритму аналізу користувацької інформації та пошуку найбільш релевантних користувачів ІС відповідно до проаналізованого тексту повідомлень профілю на основі вже існуючих алгоритмів Левенштейна, розширення вибірки, N-грам та моделі Noisy Channel. Для створення динамічної ІС соціалізації використано шаблон асинхронного програмування. Удосконалено згорткову нейронну мережу, що дозволило ефективно здійснювати пошук людських обличь на фото та перевіряти наявність вже існуючих людей в БД ІС. Система дозволить ефективно та швидко здійснювати підбір, аналіз, опрацювання текстових даних та формування кінцевого результату. В системі використовуються SEO-технології для ефективного та якісного інтелектуального пошуку та опрацювання відповідних даних за потребою конкретного користувача. Нейронна мережа дозволяє ефективно здійснювати ідентифікацію користувача по його фото. Загалом використовувані алгоритми дозволяють створити зручну ІС соціалізації з використанням необхідних для цього алгоритмів. Варто зазначити важливість оптимізації наявної в ІС, в першу чергу це повна асинхронність системи, що дозволить уникнути всіх довгих очікувань та важких в плані опрацювання та аналізу запитів, система дозволяє ефективно та динамічно працювати з різними обсягами великих даних, здійснювати їх аналіз, опрацювання та формування нових даних необхідних користувачам ІС. Також використовується хмарний сервіс, який дозволить здійснити розподіл даних, відповідно можна буде зберігати всі найбільш важкі дані в хмарному середовищі і з використанням простого програмного інтерфейсу ІС за допомогою запитів здійснювати завантаження всіх необхідних даних. Таким чином, можна стверджувати, що створення даної ІС є важливим як і в соціальному плані, так і в плані реалізації всіх алгоритмів, які забезпечують необхідний функціонал ІС.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Ахаладзе, A., and O. Лісовиченко. "Використання IoT для синхронізації польотних траєкторій дронів." Адаптивні системи автоматичного управління 2, no. 39 (December 15, 2021): 20–26. http://dx.doi.org/10.20535/1560-8956.39.2021.247381.

Full text
Abstract:
Проведено аналіз досвіду аргументованого використання дронів в різних галузях діяльності людини та проведене дослідження підходів, що дозволяють зменшити час кінцевого користувача на керування кінцевими пристроями системи (дронами). Доведена доцільність використання архітектури ІоТ для збільшення польотно часу кожного кінцевого пристрою. Крім того, проведений аналіз енергозатрат при вирішенні задачі відслідковування объекту доменної області, який показує не доцільність використання двох алгоритмів аналізу, та запропонований підхід “хмарасенсора”, що вирішує задачу зменшення енергозатрат на кінцевих пристроях архітектури та збільшує час безперервного відео логування дії користувача. Бібл. 5, іл. 5.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Зінченко, I. І., О. Ю. Сакалюк, О. В. Ольшевська, О. Ю. Козуб, А. Ю. Волкова, Ж. А. Титуренко, О. В. Харахаш, and О. О. Шершун. "Імплементація Web- та Lib-стандартів у діяльність бібліотек." Automation of technological and business processes 13, no. 1 (April 19, 2021): 43–49. http://dx.doi.org/10.15673/atbp.v13i1.1999.

Full text
Abstract:
У цифрову еру найголовнішим засобом комунікації між читачем і академічною бібліотекою є мультимедійні продукти. Відповідно, з впровадженням нових технологій повністю змінюється система бібліотечного менеджменту. Зараз в більшість процесів діяльності бібліотек імплементують веб ресурси. Правильний менеджмент допомагає бібліотечним працівникам більш якісно і оперативно обслуговувати користувачів і виконувати постійно змінні виклики часу. Системи управління бібліотекою і веб ресурси допомагають використовувати ключові принципи тайм-менеджменту для заощадження часі. Правильно запроваджене програмне забезпечення дозволяє керувати процесом обслуговуваня користувача від моменту замовлення примірника до його розподілення на відповідного читача. Для цього залучають у автоматизовану діяльність всі відділи бібліотеки (комплектування, обробки, обслуговування). І як наслідок, виконується постійний моніторинг в реальному часі шляхом використання інформаційно-управляючої системи. Метою даного дослідження був аналіз бібліотечного менеджменту, як інструменту, який дозволяє сучасним бібліотекам комунікувати з відвідувачами і налагодити діяльність всіх структурних підрозділів. Також метою є проведення аналізу, наскільки стандарти Web та Library впливають на розвиток академічної бібліотечної справи. Ядро сучасної інформаційної епохи - це користувачі. Отже, бізнес-процес бібліотеки, орієнтований на читача, повинен бути побудований, відображаючи потреби сучасного світу і задовольняти мінливі потреби читачів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Gavrilenko, S. "МОДЕЛЮВАННЯ ТА ДОСЛІДЖЕННЯ АВТЕНТИФІКАТОРА ВЕБ-САЙТІВ НА ОСНОВІ SRP-ПРОТОКОЛУ." Системи управління, навігації та зв’язку. Збірник наукових праць 3, no. 55 (June 21, 2019): 80–83. http://dx.doi.org/10.26906/sunz.2019.3.080.

Full text
Abstract:
Проведено аналіз моделювання та дослідження автентифікатора веб-сайтів на основі SRP-протоколу. Доведено що запропонований підхід є стійким до атак посередника. Клієнт, за протоколом SRP не відправляє пароль користувача на сервер, а обчислює на його основі ключ. Маючи верифікатор пароля, отриманий при реєстрації, сервер також може обчислити цей ключ. По відкритому каналу передається не сам ключ, а спеціальні перевірочні значення. Розроблено мобільний клієнтський додаток для ОС Adroid та фремворк для серверу на мові PHP. Додаток виконує процедури реєстрації та автентифікації користувача відповідно до протоколу SRP. Оскільки передбачається, що користувач буде працювати із веб-сайтом з іншого пристрою, додаток генерую спеціальне значення ключа доступу на основі ключа сесії. Для доступу до сайту з будь-якого пристрою у формі автентифікації клієнт вводить значення не самого паролю, а ключ доступу, який надсилається на сервер і перевіряється.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Kovivchak, Ya, Yu Kynash, N. Kustra, and V. Kurakh. "Розробка Web-орієнтованої інформаційної системи контролю відвідування та успішності учнів у закладах освіти." COMPUTER-INTEGRATED TECHNOLOGIES: EDUCATION, SCIENCE, PRODUCTION, no. 43 (June 11, 2021): 28–35. http://dx.doi.org/10.36910/6775-2524-0560-2021-43-05.

Full text
Abstract:
Стаття присвячена розробці Web-орієнтованої інформаційної системи кон­тролю відвідування та успішності учнів у закладах освіти. Приведено аналіз функціональних можливостей існуючих по­діб­них інформаційних систем, які використовуються для контролю відвідування та успішності учнів у закладах освіти. При­ве­дено діаграму випадків використання користувачів системи. Розроблено структурну схему Web-орієнтованої інфор­мацій­ної системи контролю відвідування та успішності учнів. Приведено діаграму класів та структуру бази даних системи. Роз­роб­лено програмні компоненти та інтерфейс користувача інформаційної системи контролю відвідування та успішності учнів у закладах освіти
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Akimova, Nataliia, Viktoria Barabash, and Olena Usyk. "Роль інтернет-спрямованості особистості в процесі розуміння текстів інтернету." PSYCHOLINGUISTICS 28, no. 1 (October 29, 2020): 8–40. http://dx.doi.org/10.31470/2309-1797-2020-28-1-8-40.

Full text
Abstract:
Мета дослідження. У статті представлено результати емпіричного дослідження впливу інтернет-спрямованості особистості (зміни особистості в інтернеті, її типова поведінка у кіберпросторі) на розуміння нею текстів інтернету. Методики дослідження. Для цього використано теоретичні методи і методики: дедуктивний, індуктивний методи, аналіз та синтез, узагальнення, систематизацію; емпіричні методи: експеримент (семантизуючий та рецептивний), метод семантичних і прагматичних інтерпретацій, контент-аналіз, процедуру суб’єктивного шкалування; математичні методи: первинної статистики, статистичного виводу, з врахуванням статистичних показників моди та розмаху варіації, кореляційний аналіз; а також низку інтерпретаційних методів, що ґрунтуються на принципах системного, діяльнісного, когнітивного, психолінгвістичного підходів. Результати. Залежно від мотивації та креативності поведінки користувача в інтернеті виокремлено три типи інтернет-спрямованості особистості. До базового рівня інтернет-спрямованості належать користувачі, що звертаються до інтернету з метою задоволення базових потреб щодо їжі, фізіології, безпеки та приналежності до певної спільноти, маючи на меті пошук відповідної інформації. Вищий рівень інтернет-спрямованості особистості передбачає, що користувач звертається до інтернету, маючи на меті задоволення вищих потреб, пов’язаних з повагою від оточуючих та самовдосконаленням й самореалізацією, що вимагає вже не лише споживання, а й створення контенту. Середній рівень є проміжним між ними. Висновки. В результаті емпіричного дослідження з участю 716 респондентів з різних регіонів України було виявлено, що високий рівень інтернет-спрямованості особитості сприяє активізації рецепції та точності очікувань реципієнтів, позначаючись поліпшенням орієнтації у кіберпросторі, адаптації до його умов, більш успішним прогнозами змісту текстів інтеренету, більш послідовним ставленням до вербального середовища Мережі. Проте якість та повнота трактування текстів інтернету майже не прогресує з поглибленням інтернет-спрямованості, а адекватність оцінки складності текстів інтернету навіть знижується.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Ліннік, Олена Петрівна, Олександр Павлович Поліщук, and Ілля Олександрович Теплицький. "Моделювання мовленнєвої поведінки людини у програмах-співрозмовниках." New computer technology 5 (November 6, 2013): 60–61. http://dx.doi.org/10.55056/nocote.v5i1.80.

Full text
Abstract:
Розвиток систем штучного інтелекту нерозривно пов’язаний з розвитком інформатики як науки, адже саме завдяки використанню систем управління із зворотним зв’язком при моделюванні мислення людини і виникла кібернетика.Обробка природної мови – загальний напрямок штучного інтелекту та лінгвістики, що вивчає проблеми комп’ютерного аналізу та синтезу природної мови. В області штучного інтелекту аналіз означає розуміння мови, а синтез – генерацію грамотного тексту. Рішення цих проблем буде означати створення набагато зручнішої форми взаємодії комп’ютера і людини. Розуміння природної мови інколи вважають AI-повною задачею, оскільки розпізнавання живої мови потребує величезних знань системи про навколишній світ і можливість із ним взаємодіяти. Саме визначення змісту слова “розуміти” – одне з головних завдань штучного інтелекту.Програми, здатні розуміти окремі висловлення користувача, утворюють клас програм із природно-мовним інтерфейсом.Віртуальний співрозмовник (англ. Chatterbot) – це комп’ютерна програма, створена для імітації мовленнєвої поведінки людини при спілкуванні з одним або декількома користувачами. По відношенню до віртуальних співрозмовників вживається також назва програма-співрозмовник. Одним з перших віртуальних співрозмовників була програма Еліза, створена у 1966 р. Джозефом Вейзенбаумом, яка пародіювала мовленнєву поведінку психотерапевта, реалізуючи техніку активного слухання, перепитуючи користувача та використовуючи фрази типа «Будь ласка, продовжуйте». Передбачалося, що ідеальна програма-співрозмовник повинна пройти тест Тюрінга. Щороку проводяться конкурси програми-співрозмовників (здебільшого англомовних). Один з найвідоміших – конкурс Лебнера.Створення віртуальних співрозмовників граничить з проблемою загального штучного інтелекту, тобто єдиної системи (програми, машини), що моделює інтелектуальну діяльність людини.Основна мета дослiдження полягала в розробці програми, що моделює мовленнєву поведінку людини.Нами було розроблено алгоритм побудови віртуального співрозмовника на основі стандарту мови AIML як найзручнішого засобу створення програм-співрозмовників. Основні структурні одиниці даного стандарту – категорія, зразок, шаблон.Особливості баз знань програм-співрозмовників:1. Реакція на ключові слова. Даний метод був використаний у Елізі. Наприклад, якщо фраза користувача містила слова «батько», «мати», «син» та інші, Еліза могла відповісти: «Розповіси більше про свою родину?».2. Збіг фрази – подібність фрази користувача до вже наявних у базі знань. Може враховуватися також порядок слів.3. Збіг контексту. Часто в посібниках до програм-співрозмовників просять не використовувати фрази, насичені займенниками, типу: «А що це таке?» Для коректної відповіді деякі програми можуть проаналізувати попередні фрази користувача і вибрати придатна відповідь.На основі існуючого програмного забезпечення було створено російськомовний віртуальний співрозмовник, база знань якого має стандарт AIML.Результати дослідження можуть бути застосовані при побудові автоматизованих діалогових систем-консультантів в розподілених мережах.Подальший розвиток даної роботи може бути у напрямку дослідження проблеми наповнюваності баз знань віртуальних співрозмовників та генерації осмислених текстів для побудови ефективної інтелектуальної системи.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Denysyuk, P. Yu, O. Yu Boreiko, O. E. Markelov, and V. M. Teslyuk. "Розроблення комп'ютерної підсистеми автоматизованого аналізу, прогнозування та розрахунку пасажиропотоку для заданого маршруту в місті Львові." Scientific Bulletin of UNFU 28, no. 6 (June 27, 2018): 129–35. http://dx.doi.org/10.15421/40280626.

Full text
Abstract:
Розроблено спеціалізовану комп'ютерну підсистему, що дає змогу здійснити аналіз пасажиропотоку для заданого маршруту, представлення результатів у зручній для користувача формі, а також здійснити прогнозування та розрахунок пасажиропотоку на основі розробленої математичної моделі. Наведено Результати дослідження пасажиропотоку за конкретним маршрутом громадського транспорту Львова. Розроблено наближену математичну модель пасажиропотоку заданого маршруту, яку надалі використовують у модулі генерації статистичних даних. Математична модель містять такі коефіцієнти впливу на кількісні характеристики досліджуваного пасажиропотоку, як: коефіцієнт впливу дня тижня; коефіцієнт впливу типу дня року; коефіцієнт, що відображає вплив конкуренції в конкретному місці заданого маршруту. Здійснено розрахунок і прогнозування величини пасажиропотоку для заданого маршруту на основі розробленої математичної моделі та відповідного алгоритму генерації статистичних даних, які реалізовані в підсистемі. Здійснено моделювання роботи системи і перевірку отриманих результатів моделювання із реальними даними. Описано структури основних функціональних блоків комп'ютерної підсистеми. Розроблено графічний інтерфейс користувача основного функціонального блоку підсистеми. Наведено результати роботи розробленої підсистеми автоматизованого аналізу, прогнозування та розрахунку пасажиропотоку для конкретного маршруту.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Teslyuk, V. M., and Yu A. Rybak. "ПРОГРАМНА РЕАЛІЗАЦІЯ МОДИФІКОВАНОГО МЕТОДУ ФРАКТАЛЬНОГО СТИСНЕННЯ ЗОБРАЖЕНЬ." Scientific Bulletin of UNFU 25, no. 9 (November 25, 2015): 262–68. http://dx.doi.org/10.15421/40250942.

Full text
Abstract:
Розроблено спеціалізовану комп'ютерну підсистему для компресії/декомпресії зображень – програмну реалізацію однієї з модифікацій методу фрактального стиснення зображень. Розроблено простий, лаконічний та зручний графічний інтерфейс користувача підсистеми. Досліджено запропонований модифікований метод фрактального стиснення зображень, програмною реалізацією якого є представлена комп'ютерна підсистема, на тестовій вибірці зображень, та здійснено детальний аналіз отриманих результатів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Аналіз користувача"

1

Удовиченко, М. Д. "Аналіз поведінки користувача для адаптації сайту." Thesis, ХНУРЕ, 2021. https://openarchive.nure.ua/handle/document/16209.

Full text
Abstract:
Науковий керівник – д.т.н., проф. Смеляков К.С.
With the development of technology and increased competition in commercial markets, it becomes necessary to apply user behavior research methods to improve the efficiency of web resources. Computer mouse tracking is a relatively new behavioral technique that can provide unique insight into a wide range of psychological phenomena. By recording mouse movement along the path to certain responses on the screen, researchers gather continuous information about previous commitments to alternate multiple responses over time. This approach provides a wealth of data that can be fully explored using sophisticated analytical techniques.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Максимов, А. О., and О. П. Доренський. "Аналіз вимог до інтерфейсу користувача комп’ютерних імітаційних моделей пристрою (системи)." Thesis, КНТУ, 2012. http://dspace.kntu.kr.ua/jspui/handle/123456789/4276.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Гончаренко, В. С., Віра Вікторівна Шендрик, Вера Викторовна Шендрик, and Vira Viktorivna Shendryk. "Адаптація контенту під вимоги користувача." Thesis, Сумський державний університет, 2017. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/65672.

Full text
Abstract:
Метою роботи є створення програмного веб-додатку, який надає можливість вибрати найбільш актуальний контент для конкретного користувача. Дане завдання повинне виконуватися з використанням таких сучасних технологій, як Node.js, Vue.js та інші.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Івашин, Денис Юрійович, and Denys Ivashyn. "Автоматизація аналізу log-файлів для виявлення аномальної поведінки користувача." Master's thesis, ТНТУ, 2021. http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/36777.

Full text
Abstract:
Автоматизація аналізу log-файлів для виявлення аномальної поведінки користувача// Івашин Денис Юрійович // Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя, факультет комп’ютерно-інформаційних систем та програмної інженерії, кафедра кібербезпеки, група СБм–61 // Тернопіль, 2021 // C.–45, рис.–17, ліст. – 2.
Кваліфікаційна робота присвячена дослідженню автоматичних систем аналізу log-файлів, для виявлення аномальної поведінки користувача. В роботі проаналізовано існуючі види та способи автоматизації аналізу log-файлів, досліджено та описано їх переваги та недоліки. Також в роботі описано принцип автоматизації та аналізу log-файлів. Було та розроблено автоматизовану систему аналізу для виявлення аномальної поведінки користувача, яка здатна самостійно збирати, аналізувати та фільтрувати дані. На основі цих даних, система здатна надавати результати у вигляді сповіщень про порушення безпеки на відповідній панелі адміністратора мережі.
Qualification work is devoted to the study of automatic log-file analysis systems to detect abnormal user behavior. The paper analyzes the existing types and methods of automation of log-file analysis, researches and describes their advantages and disadvantages. The paper also describes the principle of automation and analysis of log files. An automated analysis system has been developed to detect abnormal user behavior, which is able to independently collect, analyze and filter data. Based on this data, the system is able to provide results in the form of security breaches on the appropriate panel of the network administrator.
ВСТУП...7 1 АНАЛІЗ АВТОМАТИЗОВАНИХ СИСТЕМ ВИЯВЛЕННЯ ВТОРГНЕНЬ...9 1.1 Передумови створення автоматизованих систем виявлення вторгнень...9 1.2 Принципи роботи IDS...10 1.3 Структура автоматизованих систем виявлення вторгнень...12 1.4 Архітектура системи виявлення вторгнень...14 2 ПРОЕКТУВАННЯ СИСТЕМИ IDS ДЛЯ ВИЯВЛЕННЯ НЕСАНКЦІОНОВАНИХ ДІЙ...16 2.1 Автоматизований аналіз...16 2.2 Типи реалізації розгортання IDS...18 2.3 Методологія виявлення підозрілої діяльності в системі...18 2.4 Переваги та недоліки IDS...20 2.5 Аналіз існуючих систем...22 2.6 Аналіз використаних засобів реалізації власної системи...23 3 РОЗРОБКА ТА ТЕСТУВАННЯ СИСТЕМИ ВИЯВЛЕННЯ ВТОРГНЕНЬ...28 3.1 Реалізація...28 3.2 Тестування системи...35 3.3 Способи покращення системи виявлення вторгнень...37 4 ОХОРОНА ПРАЦІ ТА БЕЗПЕКИ В НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ...38 4.1 Охорона праці...38 4.2 Безпека в надзвичайних ситуаціях...41 ВИСНОВКИ...44 СПИСОК ЛІТЕРАТУРИ...45 ДОДАТКИ...47
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Коваленко, Андрій Олександрович. "Інформаційна система формування рекламного пакету з урахуванням індивідуальних характеристик користувача." Master's thesis, Київ, 2018. https://ela.kpi.ua/handle/123456789/26202.

Full text
Abstract:
Актуальність. На сьогоднішній день все більш стає популярною ідея створення інтернет-сервісів, які не потребують будь-якої оплати за використання. Це допомагає розширити кількість користувачів, оскільки не всі користувачі готові, або можуть оплачувати використання сервісом. Для цього все більше сервісів використовують влаштовану в них рекламу як головне джерело прибутку. Це дозволяє сервісам бути незалежними та не втрачати ідентичності. Враховуючи це, є дуже актуальною ідея розробки системи, яка буде показувати таргетовану рекламу користувачам, які користуються даним сервісом. Це дозволить рекламодавцям менше витрачати грошей на рекламу та дозволить користувачам отримувати по-справжньому актуальну для них рекламу. Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконувалась на кафедрі автоматизованих систем обробки інформації та управління Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» в рамках теми «Ефективні методи колаборативної фільтрації, засновані на аналізі поведінки користувачів, відображеної в "big data"». Мета дослідження – покращення релевантності рекомендованої реклами. Для досягнення мети необхідно виконати наступні задачі: - виконати огляд існуючих аналогічних систем; - здійснити аналіз та порівняння різних методів вирішення задачі підбору рекомендацій; - сформувати задачу підбору рекомендацій; - створити модель відбору рекомендацій реклами; - розробити прототип системи адміністрування рекламною кампанією; - виконати аналіз отриманих результатів. Об’єкт дослідження – процес формування рекламного пакету з урахуванням особистих характеристик користувача. Предмет дослідження – методи та моделі формування рекомендованого рекламного пакету. Методи дослідження, застосовані у даній роботі, базуються на методах колаборативної фільтрації. Наукова новизна одержаних результатів полягає у застосуванні модифакованого методу колаборативної фільтрації, який використовує набори ключових слів замість рейтингів. Публікації. Матеріали роботи опубліковані у рамках Всеукраїнської науково-практична конференція «Інформаційні системи та технології управління» (ІСТУ-2018).
Topicality. Today an idea of creation free-to-use Internet services, that does not need any charge for using, becomes more and more popular. It helps to increase number of potential users, because not all users are ready or able to pay for usage of internet services. To make it possible to create free services, creators are making built-in target advertising, which helps to earn money and stay independent company and do not lose identity in comparing to other services. Based on this reasons, there is a need to create system that will make as relevant advertisement recommendation to users, which are using system, as possible. It will help advertisers to spend less money for advertising and will show advertising to customers in which they are really interested. Relationship of work with scientific programs, plans, themes. The work was carried out at the Department of Automated Systems for Information Processing and Management of the National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnic Institute. Igor Sikorsky "within the theme" «Effective methods of collaborative filtering based on the analysis of user behavior, reflected in "big data"». Purpose of the study is to improve the relevance of recommended advertisement. To achieve the purpose, there is need to solve tasks: - make a review of existing analogue systems; - make an analysis and compare different methods of making advertisement recommendations; - formalize task of making recommendations; - create model of effective recommendation picking based on collaborative filtering method; - create a prototype of a system for administrating advertising campaign; - perform analysis of results. The object of the research - process of forming advertisement package, based on user’s personal characteristics. Subject of research - methods and models for forming of a recommended advertisement. The research methods used in this work are based on collaborative filtering methods. The scientific novelty of the results is based on usage of modificated collaborative filtering method, which uses keywords list instead of ratings. Publications. The materials of this work published in the Ukrainian Scientific and Practical Conference “The actual problems of informatization of management decisions” (APIMD 2018).
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Заворотний, А. О. "Додаток для моніторингу та аналізу стану психофізіологічного здоров'я користувача." Thesis, Чернігів, 2021. http://ir.stu.cn.ua/123456789/25127.

Full text
Abstract:
Заворотний, А. О. Додаток для моніторингу та аналізу стану психофізіологічного здоров'я користувача : випускна кваліфікаційна робота : 121 "Інженерія програмного забезпечення" / А. О. Заворотний ; керівник роботи А. М. Акименко ; НУ "Чернігівська політехніка", кафедра технологій та програмної інженерії. – Чернігів, 2021. – 75 с.
Об'єктом розробки є додаток для моніторингу та аналізу стану психофізіологічного здоров’я користувача за допомогою методів електроенцефалографії. Результатом роботи є реалізація таких можливостей додатку: – збір даних з пристрою електроенцефалографії у реальному часі; – розпізнавання паттернів активності головного мозку користувача у реальному часі та виділення характеристик станів психофізіологічного здоров’я користувача у реальному часі; – демонстрація статистики зміни станів психофізіологічного здоров’я користувача за довільний проміжок часу у вигляді інтерактивної візуалізації часових рядів; – сповіщення користувача про необхідність перерви та про критичні показники характеристик стану психофізіологічного здоров’я користувача у реальному часі. Для розгортання додатку необхідно встановити на персональному комп'ютері Python версії 3.7+, веб-сервіс Greafana та СУБД RedisTimeSeries. Реалізація додатку була виконана з використанням технологій OpenBCI, BrainFlow, Python, MNE, Timeloop, RedisTimeSeries та Grafana. Для реалізації додатку використовувалося інтегроване середовище розробки Visual Studio Code. Подальша розробка додатку можлива в сторону оптимізації та додання відстежуваних показників. Робота має практичну цінність. Розрахунок економічної цінності не проводився.
The object of development is a software application for monitoring and analysis of the state of psychophysiological health using electroencephalography. The result is an implementation of the following features of the application: – real time data collection from the electroencephalography device; – real-time pattern recognition of user's brain activity; – real-time analysis of a user's psychophysiological health; – interactive visualization of changes in a user's psychophysiological health for any period of time; – informing a user about the need for a break and about critical indicators of a user's brain activity in real time. To deploy the application, you need to install Python version 3.7+, Grafana web service and RedisTimeSeries database. The application was implemented using OpenBCI, BrainFlow, Python, MNE-Python, Timeloop, RedisTimeSeries, Grafana. The integrated development environment Visual Studio Code was used to develop the application. Further development of the application is possible in the direction of optimizing and adding another mental health indicators. The work has practical value. The calculation of economic value was not carried out.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Керімов, А., Сергій Володимирович Миненко, Сергей Владимирович Миненко, Serhii Volodymyrovych Mynenko, Віталія Василівна Койбічук, Виталия Васильевна Койбичук, and Vitaliia Vasylivna Koibichuk. "Blockchain technology in bank’s anti-money laundering." Thesis, Azerbaijan State University of Economics (UNEC), 2020. https://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/80878.

Full text
Abstract:
Надзвичайно важливим та актуальним питанням сьогодні є дослідження впровадження інноваційної технології блокчейну у галузі фінансів, електронної комерції, банківського сектору як найефективнішого інструменту забезпечення захисту, збереження конфіденційної інформації, а також анонімності учасників транзакцій. У статті описано використання технології блокчейну фінансовими установами. Визначено основні особливості використання технології блокчейн, наведено переваги та недоліки блокчейну. Стаття досліджує характер загроз, які виникають під час переказу, зберігання та використання цифрових валют для боротьби з відмиванням грошей. Застосування технології блокчейну в банку як інтегрованої системи протидії відмиванню грошей є виправданим, щоб мінімізувати негативний вплив цього явища. Для ефективної протидії легалізації незаконного доходу в банку автори рекомендують використовувати триступеневий підхід до побудови системи протидії відмиванню грошей. Він складається з ідентифікації клієнта на основі алгоритму консенсусу блокчейну, блокування транзакцій з ризиком боротьби з відмиванням грошей, які визначаються міжнародними та національними регуляторами у сфері боротьби з відмиванням грошей, а також моніторингу транзакцій за допомогою алгоритмів оцінки ризиків інтелектуальних транзакцій з використання метаданих транзакцій та підтримка повної інформації про користувачів. Запропоновано блок-схему алгоритму проведення операцій у банку через систему на основі технології блокчейну з можливим підключенням до мережі зовнішнього регулятора у сфері протидії відмиванню грошей.
Чрезвычайно важной и актуальной проблемой на сегодняшний день является исследование внедрения инновационной технологии блокчейн в сфере финансов, электронной коммерции, банковского сектора как наиболее эффективного инструмента обеспечения безопасности, сохранения конфиденциальной информации, а также анонимности участников транзакций. Описывается использование технологии блокчейн финансовыми учреждениями, наведены преимущества и недостатки блокчейна. Выявлены основные особенности использования технологии блокчейн. Также в работе исследуется природа угроз, возникающих при передаче, хранении и использовании цифровых валют для противодействия отмыванию денег. Использование в банке технологии блокчейн в качестве интегрированной системы противодействия отмыванию денег оправдано для минимизации негативного воздействия этого явления. Для эффективного противодействия легализации доходов в банке авторы рекомендуют использовать трехступенчатый подход к построению системы противодействия отмыванию денег. Он состоит из идентификации клиента на основе алгоритма консенсуса блокчейна, блокировки транзакций с риском противодействия отмыванию денег, которые определяются международными и национальными регуляторами в сфере борьбы с отмыванием денег, а также мониторинга транзакций с использованием интеллектуальных алгоритмов оценки риска транзакций с использование метаданных транзакций и ведение полной информации о пользователях. Предложена блок-схема алгоритма проведения транзакций в банке через систему на основе технологии блокчейн с возможным подключением к сети внешнего регулятора в сфере противодействия отмыванию денег.
An extremely imp and relevant issue today is the study of the implementation of innovative blockchain technology in the field of finance, e-commerce, the banking sector as the most effective tool of providing securing, saving confidential information as well as anonymity of participants in transactions. The paper describes the use of blockchain technology by financial institutions. The main features of the use of blockchain technology are identified. In this study, the advantages and disadvantages of blockchain are described. The article investigates the nature of the threats that arise during the transfer, storage, and use of digital currencies for anti-money laundering. The use of blockchain technology in the bank as an integrated system for anti-money laundering is justified to minimize the negative impact of this phenomenon. For effective counteraction of the illegal income legalization in the bank, it is recommended by authors to use a three-step approach to build the anti-money laundering system. It consists of client identification based on the blockchain consensus algorithm, blocking transactions with the risk of anti-money laundering, which are determined by international and national regulators in the anti-money laundering sphere as well as monitoring transactions using intellectual transaction risk assessment algorithms with the use of transaction metadata and maintaining complete information about users. The block diagram of the algorithm for conducting transactions in a bank through the system based on blockchain technology with a possible connection to the network of the external regulator in the sphere of anti-money laundering has been proposed.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Холявка, Д. О. "Інформаційна технологія відслідковування, запису та аналізу маршруту користувача за GPS." Master's thesis, Сумський державний університет, 2018. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/72250.

Full text
Abstract:
Розроблено алгоритм та програмне забезпечення для системи спостереження , що дозволяє записувати та відображати маршруту в режимі онлайн, використовуючи дані, отримані від мобільної мережі та від GPS. Розроблено функцію, що проводить аналіз маршрутів, для порівняння результатів з іншими користувачами. Програмне забезпечення розроблене за допомогою HTML, CSS, Javascript, Java та PHP.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Пташинський, Ростислав Ігорович, Ростислав Игоревич Пташинский, and Rostyslav Ptashynskyi. "Створення та дослідження автоматизованої системи аналізу відгуків користувачів Інтернет-сервісів." Магістерська робота, ЗДІА, 2018. https://dspace.znu.edu.ua/jspui/handle/12345/360.

Full text
Abstract:
Пташинський, Р. І. Створення та дослідження автоматизованої системи аналізу відгуків користувачів Інтернет-сервісів [Електронний ресурс] : роботи для здобуття ступеня магістра ; спец. : 121 – інженерія програмного забезпечення / Р. І. Пташинський ; ЗДІА ; наук. кер. В. І. Попівщий . – Запоріжжя , 2018 . - 116 с.
UK : Мета роботи – створення автоматизованої системи збору , аналізу та відображення даних на основі відгуків про товари, послуги, сервіси на базі яких користувач може робити вибір про користування, чи покупку тої чи іншої продукції, сервісу. Результатом роботи є зібрані відгуки про товари чи послуги певної категорії (одиниці продукції) або вибірки товарів однієї категорії. Аналіз та класифікація відгуків, їх обробка та подальше візуальне представлення результатів у зрозумілому для користувача вигляді. Галузь застосування охоплює як власників , менеджерів та розробників Інтернет сайтів та Інтернет-сервісів, так і простих користувачів які можуть обрати потрібний їм товар переконавшись у правильності або невірності свого вибору базуючись на відгуках .
RU : Цель работы – создание автоматизированной системы сбора, анализа и отображения данных на основе отзывов о товарах, услугах, сервисах на базе которых пользователь может делать выбор о использовании или покупке той или иной продукции, сервиса. Результатом работы являются собранные отзывы о товарах или услугах определенной категории (единицы продукции) или выборки товаров одной категории. Анализ и классификация отзывов, их обработка и дальнейшее визуальное представление результатов в понятном для пользователя виде. Область применения охватывает как владельцев, менеджеров и разработчиков Интернет сайтов и Интернет-сервисов, так и простых пользователей, которые могут выбрать нужный им товар убедившись в правильности или неверности своего выбора основываясь на отзывах.
EN : The purpose of the work is to create an automated system for collecting, analyzing and displaying data based on reviews of products, services, services on the basis of which the user can make choices about the use, or purchase of one or another product, service. As a result of the work, there are collected reviews of products or services of a certain category (units of product) or a sample of goods of one category. Analysis and classification of reviews, their processing and further visual presentation of the results in a user-understandable way. The scope of application covers both owners, managers and developers of Internet sites and Internet services, as well as ordinary users who can choose the product they need, making sure the correctness or falsity of their choices is based on reviews.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Колісниченко, М. В., and Ганна Юріївна Сидоренко. "Створення програмного пакету для представлення статистичних даних." Thesis, Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2019. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/48390.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Book chapters on the topic "Аналіз користувача"

1

Семигіна, Тетяна. "ГЛОБАЛЬНІ СТАНДАРТИ ПІДГОТОВКИ СОЦІАЛЬНИХ ПРАЦІВНИКІВ ЯК ІДЕАЛІСТИЧНЕ БАЧЕННЯ РОЗВИТКУ ОСВІТИ ІЗ СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ." In Репрезентація освітніх досягнень, мас-медіа та роль філології у сучасній системі наук (1st. ed), 75–84. European Scientific Platform, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/rodmmrfssn.ed-1.07.

Full text
Abstract:
Розглянуто історію створення глобальних стандартів підготовки соціальних працівників та їх зміст у контексті розвитку міжнародної соціальної роботи. Проведено аналіз «Глобальних стандартів освіти та підготовки фахівців із соціальної роботи» (2004 р.) та «Глобальних стандартів освіти та підготовки в галузі соціальної роботи» (2020 р.), двох документів, схвалених глобальними професійними асоціаціями соціальних працівників – Міжнародною федерацією соціальних працівників та Міжнародною асоціацією шкіл соціальної роботи. Визначено цілі та структуру документів, окреслено ключові вимоги до місії освітніх програм, змісту навчальних планів, залучення користувачів соціальних послуг до освітніх програм. Охарактеризовано теоретичні підвалини глобальних стандартів підготовки соціальних працівників та обмеження застосування глобальних підходів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Conference papers on the topic "Аналіз користувача"

1

Сєвєрінов, Олександр. "АНАЛІЗ СТАТИСТИКИ НЕСАНКЦІОНОВАНОГО ДОСТУПУ ТА ДЖЕРЕЛ ДАНИХ ДЛЯ СИСТЕМ АНАЛІТИКИ ПОВЕДІНКИ КОРИСТУВАЧІВ ТА СУТНОСТЕЙ." In SCIENTIFIC PRACTICE: MODERN AND CLASSICAL RESEARCH METHODS, Chair Олексій Коломійцев, Дмитро Голубничий, Вячеслав Третяк, Андрій Власов, Богдан Крук, and Андрій Никорчук. European Scientific Platform, 2021. http://dx.doi.org/10.36074/logos-26.02.2021.v2.06.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Reports on the topic "Аналіз користувача"

1

Грамм, О. М., О. М. Кравченко, and О. О. Лебедюк. Електронні ресурси бібліотеки як засіб надання інформаційних послуг (із досвіду роботи книгозбірні КДПУ). Одеський національний університет імені І. І. Мечнікова, 2019. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/6049.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто зміст та роль web-сторінки бібліотеки Криворізького державного педагогічного університету, подано аналіз її структури та рубрик. Висвітлено зміни, які відбуваються в бібліотечно-інформаційному обслуговуванні користувачів за допомогою Інтернет-ресурсів. Розкрито основні проблеми щодо розповсюдження електронних джерел інформації та подано шляхи їх розв’язання.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Теплицький, Ілля Олександрович, and Сергій Олексійович Семеріков. Інформаційне суспільство: гуманістичний аспект. НПУ імені М. П. Драгоманова, 2005. http://dx.doi.org/10.31812/0564/803.

Full text
Abstract:
У сучасну постіндустріальну епоху індустрія інформаційних технологій органічно входить в усі сфери людської діяльності. Ці технології доводиться не тільки використовувати, але й співпрацювати і навіть конкурувати з ними. Розвиток інформаційних мереж, як і процес перетворення громадян у користувачів всесвітніх мережних структур далеко не завжди (і вже аж ніяк не автоматично) сприяють зміні особистісних форм буття людей, їхньої самореалізації. Посилення влади глобальних мереж в інформаційному суспільстві стає настільки інтенсивним, що природним шляхом постають питання: 1. Чи можлива свобода особистості в інформаційному суспільстві? 2. Чи не перетвориться особистість у такому суспільстві на автомат, що виконує соціальні ролі, які нав’язуються їй? Пошук відповідей на ці питання має сенс почати з аналізу головних особливостей інформаційного соціуму.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Пипенко, І. С., and Ю. Б. Мельник. Факторно-критеріальна модель оцінки життєздатності криптоактивів. KRPOCH, 2021. http://dx.doi.org/10.26697/preprint.pypenko.melnyk.1.2021.

Full text
Abstract:
Вступ: Відсутність теоретично обґрунтованої системи факторів і критеріїв криптоактивів не дозволяє здійснити системну оцінку життєздатності ринків криптоактивів та розробити механізми їх ефективного управління. Мета дослідження: визначити систему факторів і критеріїв, а також показників криптоактивів, на основі яких розробити факторно-критеріальну модель оцінки життєздатності криптоактивів. Матеріали і Методи: Методологія дослідження базується на системному підході до визначення основних факторів, критеріїв і показників криптоактивів. Використано кваліметричний підхід для розробки факторно-критеріальної моделі оцінки життєздатності криптоактивів. Проведено анкетування 57 фахівців-експертів для визначення вагомості (значущості) факторів і критеріїв у розробленій моделі. Для оброблення даних моделі використовується кваліметричний інструментарій. Результати: Дослідження криптоактивів методами факторно-критеріального аналізу дозволило схарактеризувати систему з 7 факторів і 30 критеріїв, а також 60 показників. Ці фактори, критерії та показники покладено в основу розробленої моделі оцінки життєздатності криптоактивів. Застосування факторно-критеріальної моделі надає можливість порівняти всі компоненти системи критеріїв, навіть, якщо вони вимірюються в різних одиницях, й визначити загальний рівень життєздатності криптоактивів на основі інтегральної оцінки. Висновки: Факторно-критеріальна модель оцінки життєздатності криптоактивів є унікальним інструментом вимірювання рівня як кожної складової криптоактиву в цій моделі, так і в інтегрованій цілісності. Для оцінки та розуміння життєздатності криптоактиву слід вивчати не тільки показники окремих критеріїв, а й їх взаємовідношення та взаємодію. Координація комплексу вибірково залучених критеріїв забезпечуватиме отримання реального результату – підвищення рівня життєздатності криптоактиву. Ця модель може бути рекомендована для емітентів, інвесторів та користувачів криптоактивів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Шелевицький, Ігор Володимирович, Роман Дубан, Владислав Головко, Ольга Новікова, and Наталія Коров'яцька. Розроблення прототипу міської інформаційної системи «Первинна медична допомога» - МІС ПМД. Криворізький педагогічний інститут ДВНЗ "Криворізький національний університет", 2012. http://dx.doi.org/10.31812/0564/291.

Full text
Abstract:
Звіт про НДР: 56 с., 41 рис., 43 табл., 2 додатки, 11 джерел. Об`єкт дослідження – інформаційні системи в медицині. Мета роботи – визначення з допомогою прототипу головних функцій та загальної структури міської інформаційної системи первинної медичної допомоги. Метод дослідження – системний аналіз процесів надання первинної медико-санітарної допомоги та створення прототипу інформаційної системи. На даний час в Україні відсутні національні чи регіональні системи ведення електронних медичних карток що дозволили б відмовитися від паперових. Передбачене в плані реформ медичної галузі програмне забезпечення не розроблене і не впроваджене. З реформуванням системи медичної допомоги у місті створено 7 Центрів первинної медико-санітарної допомоги, до складу яких включено 24 амбулаторії та 11 кабінетів лікарів загальної практики (420 сімейних лікарів). Населення Кривого Рогу, що потенційно потребує медичної допомоги, нараховує 700 тисяч. Тобто, один лікар надає допомогу приблизно 1700 громадянам. За 2011 рік у місті здійснено: 6781811 відвідувань поліклінік та 490260 відвідувань лікарями хворих удома. Тобто прогнозований річний обсяг звернень до сімейних лікарів складає 7 мільйонів (в середньому 10 звернень кожного мешканця). Прийнявши річний фонд робочого часу у 2000 год. середня завантаженість сімейного лікаря складе біля 9 відвідувань на годину. Тобто, середній час спілкування з пацієнтом становитиме 5-7 хвилин. Значну частину непродуктивних витрат часу лікаря складає робота із паперовою документацією. Знаходження та розшифровування необхідних медичних записів, повторне збирання анамнезу, записування до картки, виписування направлень й інших документів. Непродуктивні витрати часу складають до 2/3 часу прийому пацієнта. В результаті проведених досліджень побудовано функціональну модель прототипу ІС, розроблено архітектуру ІС, встановлено та налаштовано необхідне на етапі розробки прототипу обладнання, розроблені ескізи інтерфейсів користувачів. Результати НДР упроваджені в діяльність комунальної установи «Центр первинної медико-санітарної допомоги №4» Криворізької міської ради. Прогнозні припущення щодо розвитку об`єкта дослідження – впровадження програмної частини прототипу інформаційної системи, реалізація інформаційної системи у повному обсязі, покращення експлуатаційних характеристик та поширення ІС на місто.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography