Academic literature on the topic 'Аналіз документів'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Аналіз документів.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Аналіз документів"

1

Kyrychenko, Roman. "Типологія задач машинного аналізу текстів у сучасній соціології." Sociological studios, no. 2(19) (December 1, 2021): 53–62. http://dx.doi.org/10.29038/2306-3971-2021-02-41-48.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто можливості використання сучасних методів обробки текстів для соціологічного аналізу. Основну увагу приділено трьом завданням, які наразі можна вирішити засобами обчислювального ана­лізу текстів: аналіз змістовної близькості, моделювання тем та сенти­мент-аналіз (аналіз тональностей). В останні роки методи обробки природної мови настільки прогресували, що це дає змогу соціологам автоматично фіксувати семантику текстів, порівнювати її в часі, групувати на підставі схожості. Також це уможливлює масштабування аналізу вели­ких масивів документів, що відкриває нову сторінку в розвитку контент-аналізу, за якої ми наближаємося до відмови від ручного кодування документів, а дослідники зможуть сконцентруватися на аналізі. Ми продемонстрували ці можливості на прикладі аналізу новин із ресурсу «Українська правда» за 2001–2020 рр. Методи, застосовані в статті, дали нам змогу повністю автоматизовано виявити, які семантичні зрушення щодо слів, пов’язаних із діяльністю правоохоронних органів, відбувалися під дією соціальних факторів протягом останніх двадцяти років. Також ми згрупували новини за основними темами повідомлень про поліцію в матеріалах видання й проаналізували, чи змінювалося ставлення до неї протягом його існування.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Bezverkhiy, K. V. "Документальне забезпечення записів у бухгалтерському обліку крізь призму законодавчих новацій." Scientific Bulletin of the National Academy of Statistics, Accounting and Audit, no. 3 (September 20, 2017): 34–41. http://dx.doi.org/10.31767/nasoa.3.2017.04.

Full text
Abstract:
Зроблено огляд змін у документальному забезпеченні записів у бухгалтерському обліку. Проведено порівняльний аналіз змін Положення про документальне забезпечення записів у бухгалтерському обліку в розрізі розділів: 1) Загальні положення; 2) Первинні документи; 3) Облікові регістри; 4) Виправлення помилок у первинних документах та облікових регістрах; 5) Організація документообороту; 6) Зберігання документів. Методи аналізу та синтезу використано для виокремлення відмінностей у редакціях Положення про документальне забезпечення записів у бухгалтерському обліку. Результат дослідження має теоретичну і практичну цінність для діяльності вітчизняних підприємств.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

В., Татаренко Г., Болгарєва К. В., and Татаренко Д. В. "ЕЛЕКТРОННІ ДОКУМЕНТИ ЯК ЗАСІБ ДОКАЗУВАННЯ: СУТНІСТЬ ТА ПРАВОВЕ РЕГУЛЮВАННЯ." Актуальні проблеми права: теорія і практика, no. 1 (37) (January 24, 2020): 111–19. http://dx.doi.org/10.33216/2218-5461-2019-37-1-111-119.

Full text
Abstract:
Стаття присвячена аналізу відносно нового різновиду доказів – електронних доказів, які впроваджено в судовий процес у зв’язку із всеохоплюючою автоматизацією всіх сфер життя суспільства внаслідок появи та широкого застосування новітніх інформаційних технологій. Більш детальному дослідженню та аналізу піддано такий засіб доказування в судовому процесі як електронний документ. Український законодавець закріпив та в певній мірі урегулював в процесуальних кодексах (Цивільному процесуальному кодексі України, Господарському процесуальному кодексі України, Кодексі про адміністративне судочинство України та Кримінальному процесуальному кодексі України) електронний документ як засіб доказування. Проведено аналіз правового регулювання електронних документів як засобів доказування в судовому процесі, обґрунтованості пред’явлених до них механізмів ідентифікації та автентифікації. Встановлено, що наразі в українському законодавстві присутній певний дисбаланс та відсутній єдиний підхід стосовно належності електронних документів до уніфікованого засобу доказування, а також виявлено відсутність уніфікованих вимог, які пред’являються до електронних документів як засобів доказування в судовому процесі, зокрема щодо їх ідентифікації. Також в статті було приділено увагу аналізу зарубіжного та міжнародного досвіду щодо правового регулювання електронних документів в якості доказів в судовому процесі. На базі дослідженого матеріалу (національного, зарубіжного та міжнародного досвіду правового регулювання електронних документів як засобів доказування) зроблено відповідні узагальнення, спрямовані на удосконалення законодавчої регламентації електронних документів – засобів доказування процесуального права. Ключові слова: електронні докази, засіб доказування, електронний документ, електронний цифровий підпис, судовий процес.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Бугайчук, Антон. "ОСОБЛИВОСТІ ПРОГРАМНИХ ДОКУМЕНТІВ ЕКОЛОГІЧНИХ ПАРТІЙ В УКРАЇНІ." Litopys Volyni, no. 24 (July 9, 2021): 187–95. http://dx.doi.org/10.32782/2305-9389/2021.24.30.

Full text
Abstract:
У статті проведений аналіз програмних документів та публічних декларацій екологічних партій в Україні, а також партій, що мали вагому екологічну складову частину у програмах у 2019–2021 роках на предмет їхньої відповідності класичній «зеленій» ідеології. Мета дослідження – здійснити комплексний аналіз змістових особли- востей програмних документів екологічних партій в Україні та чинників, які зумовлюють їхні спільні та відмінні риси порівняно із класичними маніфестами та деклараціями, що представляють засади «зеленої» ідеології в політичному процесі. У результаті встановлено, що екологічними відповідно до своїх програм та декларацій у досліджуваний період були Партія Зелених України та партія «Екологічна альтернатива». Програмні документи та публічні заяви Партії Зелених України дають підстави визначити окремі особливості риторики цієї партії, які відрізняють її від «зелених» партій у країнах Європейського Союзу та декларацій світових і європейських об’єднань «зелених». Серед цих особливостей: частковий екологічний «націоналізм», жорсткі антиолігархічні висловлювання, бороть- ба проти правових бар’єрів для низькорейтингових партій. Аналіз аналогічних джерел щодо партії «Екологічна альтернатива» дозволяє виділити такі особливості: суттєве зосередження на проблемах міста Києва, а не всієї країни, на проблемах довкілля й екологічних стандартах життя громадян більше, ніж на соціальних стандар- тах, та питаннях рівності різних соціальних груп. Також досліджено програми і декларації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» і «Об’єднання «Самопоміч»», які мають вагому екологічну складову частину у програмних документах, проте не є екологічними відповідно до самовизначення та компонентів, притаманних іншим ідеологічним течіям. Вста- новлено, що програмні документи цих двох політичних партій суттєво відповідали базовим засадам «зеленої» ідеології, зокрема в частині взаємодій «людина – природа» та «суспільство – довкілля», а також питанням соціальних стандартів і подолання бідності. Проте у проаналізованих документах Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» містяться не властиві «зеленим» пункти щодо питань енергетики і змін клімату, а також приділено мало уваги проблемам нерівності та дискримінації, ролі держави в їх подоланні. Програмні документи та риторика «Об’єднання «Самопоміч»» поєднують властиві «зеленій» ідеології пункти з положеннями, вла- стивими християнським демократам та неолібералам.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Свєтлічна, А. А., and І. П. Олешкевич. "СИНТАКСИЧНІ ОСОБЛИВОСТІ АНГЛОМОВНОЇ МИТНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ." Nova fìlologìâ 2, no. 81 (June 23, 2021): 106–10. http://dx.doi.org/10.26661/2414-1135-2021-81-2-15.

Full text
Abstract:
У статті проаналізовано особливості синтаксису текстів англомовних митних документів. Авторами виявлена специфіка синтаксичних структур анкетних частин текстів комплексу офіційних митних документів. Увага зосереджена на аналізі прикладів застосування таких структур у тексті митного документа. Виявлено специфічні особливості їх використання в комплексі митної документації. Продемонстровано шляхи скорочень синтаксичних конструкцій, що необхідно для пришвидшення роботи з такими документами на етапах розмитнення товару, обслуговування пасажирів під час перетину кордону. Виявлено, що у форматі митного документа є постійні компоненти та ті, що заповнюються адресатом, тобто змінні фрагменти. У результаті дослідження встановлено, що постійні компоненти діють як тема, а змінні – як рема. У момент заповнення офіційного документа усталені та змінні частини представляються у свідомості адресата як варіант синтаксичної комбінації, що є аналогом речення з опущеним синтаксичним елементом – присудком. Авторами запропоновано вважати ці синтаксичні конструкції тема-рематичною структурою. В процесі роботи розглянуто та проаналізовано приклади застосування таких конструкцій. Установлено, що змінні компоненти можуть бути незначними і становлять лише певні персональні або кількісні характеристики, необхідні для здійснення митного процесу. Аналіз синтаксичних структур комплексу англомовних митних документів показав також наявність конструкцій із багатокомпонентною ремою. Використання таких синтаксичних фрагментів має на меті максимальний збір інформації в межах невеликого англомовного офіційного документа. Дослідження синтаксису анкетних сегментів митних документів дозволив виявити наявність дієприкметників у складі усталених частин у постпозиції до визначуваного слова. Встановлено, що такі вирази є скороченою модифікацією підрядного атрибутивного і діють у такому вигляді для стислого подання інформації. Митні документи призначені збирати та передавати інформацію задля потреб митної справи, і цей факт стає базовим для формування специфічної структури з конкретними синтаксичними закономірностями, які властиві таким текстам.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Юрченко, Мстислав Сергійович. "ОДРУЖЕННЯ МАКСИМА БЕРЕЗОВСЬКОГО. ОГЛЯД ДОКУМЕНТАЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ: ДО ПИТАННЯ ТВОРЧОЇ БІОГРАФІЇ." Вісник КНУКіМ. Серія «Мистецтвознавство», no. 44 (June 25, 2021): 116–26. http://dx.doi.org/10.31866/2410-1176.44.2021.235390.

Full text
Abstract:
Мета статті – реконструювати реальні події життя Максима Березовського на основі ретельного аналізу документів про одруження видатного композитора. У процесі роботи використовувалися здебільшого емпіричні методи дослідження: логіко-аналітичний аналіз, спостереження, опис, узагальнення, припущення, порівняння. Новизна дослідження. Сьогодні і далі триває пошук нових музичних творів, і ретельно досліджуються відомі документальні дані про життя М. Березовського. Раніше оприлюднені документи про його одруження зображали картину щасливого подружнього життя композитора, проте під час пильного аналізу виявили низку непорозумінь та висловили недовіру до офіційної версії. У статті проаналізовано шість рукописних документів (із серпня 1763-го до січня 1778 року) з архівів Санкт-Петербургу. Один документ публікується вперше, а також вперше оприлюднюються зображення двох архівних рукописів. Висновки. У статті зібрано усі відомі на сьогодні (включно із щойно віднайденими) документи про одруження М. Березовського, звернена пильна увага на важливі неузгодження у паперах про одруження придворного співака Максима Березовського з придворною танцівницею Францискою Юбершер. Ймовірно, цей факт пояснюється різним віросповіданням молодят, але їхній шлюб зачепив інтереси високопоставлених осіб Російської імперії. Залучення раніше неопублікованих документів сприяло уточненню деталей одруження, залученню до наукового обігу «боярина» Максима – актора Василя Чернікова, встановленню імені та по батькові другої дружини Березовського – Надії Матвіївни. У статті проаналізовані різні версії, серед яких розглядаються дві протилежні за характером як можливі у цій ситуації. Залучення нових даних сприяє розширенню кола документальних пошуків про життя Максима Березовського.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Циганков, Андрій, Вадим Ніжник, Юрій Фещук, and Ярослав Балло. "АНАЛІЗ ЄВРОПЕЙСЬКОГО ДОСВІДУ НОРМУВАННЯ ВИМОГ ДО КОНСТРУКЦІЙ ФАСАДНОЇ ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЇ В БУДІВЛЯХ." Науковий вісник: Цивільний захист та пожежна безпека, no. 1(11) (July 13, 2021): 11–21. http://dx.doi.org/10.33269/nvcz.2021.1(11).11-21.

Full text
Abstract:
Проведено аналіз вітчизняних нормативних протипожежних вимог щодо улаштування зовнішнього облицювання фасадів будівель. Визначено перелік європейських нормативних документів щодо протипожежних вимог до зовнішнього облицювання фасадів будівель, які необхідні для проведення аналізу. На основі визначеного переліку нормативних документів проведено аналіз вимог пожежної безпеки європейських держав, що висуваються до улаштування конструкцій фасадної теплоізоляції будівель. Розроблено пропозиції щодо улаштування зовнішньої теплоізоляції на фасадах будівель у вітчизняному будівництві.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Khymchak, V. "АНАЛІЗ МЕХАНІЗМІВ ПРАВОВОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СТАЛОГО РОЗВИТКУ В УКРАЇНІ." Актуальні Проблеми Державного Управління, no. 1(57) (May 26, 2020): 150–57. http://dx.doi.org/10.34213/ap.20.01.17.

Full text
Abstract:
Проаналізовано механізми правового забезпечення щодо впровадження сталого розвитку в Україні. Основа правового забезпечення сталого розвитку передбачає Концепцію, яка визначає політику країни щодо сталого розвитку на засадах положень, закріплених у відповідних заключних документах ООН, зокрема резолюцією, прийнятої Генеральною Асамблеєю ООН “Трансформація нашого світу: Порядок денний сталого розвитку на 2030 рік”, що, в свою чергу, передбачає розроблення відповідних національних, державних стратегічних документи розвитку, а в подальшому прогнозних і програмних документів, нормативно-правових актів тощо, які спрямовані на покращення якості життя та зростання добробуту громадян; ефективної реалізації та відновлення людського капіталу; зміни індустріальної парадигми мислення на інноваційну, що враховує вплив глобальних мегатрендів і розвиток технологій четвертої промислової революції; стимулювання економічної активності малого та середнього бізнесу і розвитку внутрішнього ринку; розвитку потужних коопераційних зв’язків у виробничих ланцюгах, що формуватиме SMART-спеціалізацію регіонів і відкриватиме нові ринки збуту.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Климчук, Л. В. "Класифікація документів: досвід, історіографічний аналіз." Бібліотекознавство. Документознавство. Інформологія, no. 2 (2014): 35–38.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Власова, І. "Автономія університетів: аналіз міжнародних документів." Педагогічний процес: теорія і практика, Вип. 1/2 (64/65) (2019): 100–105.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Аналіз документів"

1

Бєляєв, С. В., and А. О. Глечик. "Утеплення будівель. Аналіз чинних нормативних документів." Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2017. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/6761.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Хімічева, Г. І., and Р. Ібадов. "Аналіз вимог щодо розроблення та впровадження гармонізованих нормативних документів." Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2020. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/16558.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Самчук, Я. С. "Аналіз нормативних документів для виготовлення та експертизи дитячого білизняного одягу." Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2019. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/13551.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Ковальчук, А. М., А. М. Петренко, Ю. В. Фіалкович, and І. С. Коваль. "Аналіз нормативно-правових документів з оцінювання фізичної підготовленості особового складу ДСНС України." Thesis, ЛДУВС, 2016. http://hdl.handle.net/123456789/3534.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Б, Лоїк В., and Духніч М. О. "АНАЛІЗ НОРМАТИВНИХ ДОКУМЕНТІВ, ЩОДО ВИЗНАЧЕННЯ ВОГНЕСТІЙКОСТІ ТА ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ ФАСАДНИХ СИСТЕМ БУДІВЕЛЬ ТА СПОРУД РІЗНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ." Thesis, XII Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених, курсантів та студентів, 2017. http://hdl.handle.net/123456789/4164.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Кадук, Ю. "Молодь у соціальних мережах: соціологічний аспект." Thesis, НТУ "ХПІ", 2016. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/22240.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Вавіленкова, Анастасія Ігорівна, Anastasiia Vavilenkova, А. І. Вавіленкова, and A. I. Vavilenkova. "Математичний апарат системи лінгвістичного аналізу текстових документів." Thesis, Національний авіаційний університет, 2019. http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/42519.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Рогозин, А. Д., and A. D. Rogozin. "Векторизация документов и анализ их идентичности с помощью нейронной сети : магистерская диссертация." Master's thesis, б. и, 2020. http://hdl.handle.net/10995/93465.

Full text
Abstract:
В последнее время появляется всё больше систем «вопрос-ответ», в которых обычные пользователи на разных форумах отвечают на вопросы таких же обычных пользователей. У спрашивающего возникает вопрос времени ожидания ответа на свой вопрос. Система проектирования, которую будет раскрыта в диссертации, позволила бы спрашивающему найти ответы в похожих вопросах других пользователей. Данная разработка помогла бы и тем пользователям, которые не написали свой вопрос, а ищут похожие вопросы на предмет поиска ответов. Целью магистерской диссертации является проектирование удобной и быстрой системы для поиска похожих текстов. Эта система позволит находить документы схожих тематик быстро и прозрачно для конечного пользователя и его интересов.
Recently, more and more question-and-answer systems have appeared, in which ordinary users in different forums answer questions from the same ordinary users. The questioner has a question about the waiting time for an answer to his question. The design system, which will be disclosed in the dissertation, would allow the questioner to find answers in similar questions from other users. This development would also help those users who did not write their own question, but are looking for similar questions in order to find answers. The aim of the master's thesis is to design a convenient and fast system for finding similar texts. This system will allow you to find documents of similar topics quickly and transparently for the end user and his interests.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Семьонова, Х. О. "Аналіз сучасного стану стандартизації в сфері електроенергетики." Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2017. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/8412.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Кабашний, В. В. "Інформаційний аналіз реляційної та документо-орієнтованої баз даних на прикладі MySQL та MongoDB." Master's thesis, Сумський державний університет, 2018. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/72188.

Full text
Abstract:
Проаналізовано сучасні технології для роботи с базами даних, висвітлені недоліки та переваги реляційних та нереляційних баз даних. На прикладі MySQL та MongoDB проведено тестування роботи систем керування базами даних. На платформі NodeJS створений веб-додаток для аналізу роботи різних баз даних.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Books on the topic "Аналіз документів"

1

Ізмайлова, Катерина Василівна. Сучасні технології фінансового аналізу. Київ: МАУП, 2003.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Блюменау, Д. И. Информационный анализ/синтез для формирования вторичного потока документов. Санкт-Петербург: Профессия, 2002.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Чорновіл, В. М. Твори. Vol. 2, Правосуддя чи рецидиви терору? Лихо з розуму (Портрети двадцяти "злочинців"). Документи та матеріали 1966-1969 рр. Київ: Смолоскип, 2003.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Базелюк, Олександр, Юрій Вітренко, Оксана Воробйова, Вікторія Ворона, Марія Дебич, Ольга Паламарчук, Олена Слюсаренко, and Жаннета Таланова. Теоретичні основи політики та механізмів забезпечення ефективності освітньої діяльності в університетах у контексті євроінтеграції. Edited by Жаннета Таланова. Інститут вищої освіти Національної академії педагогічних наук України, 2021. http://dx.doi.org/10.31874/978-617-7644-54-4-2021.

Full text
Abstract:
Препринт «Теоретичні основи політики та механізмів забезпечення ефективності освітньої діяльності в університетах у контексті євроінтеграції» підготовлено за результатами виконання першого етапу наукового дослідження за темою «Політика та механізми забезпечення ефективності освітньої діяльності в університетах України в контексті євроінтеграції» колективом учених відділу забезпечення якості вищої освіти Інституту вищої освіти НАПН України. На цьому етапі виконання наукової роботи перед колективом дослідників ставилося завдання здійснити аналіз напрацювань вітчизняних і зарубіжних учених, міжнародних документів щодо ефективності освітньої діяльності в університетах у контексті забезпечення й удосконалення якості вищої освіти. У роботі представлено узагальнення результатів вітчизняних і зарубіжних досліджень щодо реалізації та оцінювання освітньої діяльності в закладах вищої освіти, виявлено теоретичні основи політики та механізмів забезпечення ефективності освітньої діяльності в університетах у контексті євроінтеграції. Видання буде корисним для викладачів, дослідників, керівників і здобувачів вищої освіти, а також інших зацікавлених осіб.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Фадюшин, Сергей Геннадьевич. Вероятностная оценка смыслов. Логико-философский анализ проблемы смысла в кибернетике. Publishing House of the Far Eastern Federal University, 2022. http://dx.doi.org/10.24866/7444-5223-0.

Full text
Abstract:
В монографии на основе логико-философских и психологических предпосылок исследуется проблема смысла в аспекте понятий кибернетики. На примерах текстовых документов и абстрактных видов деятельности человека изложены исходные положения теории вероятностной оценки смыслов. Описаны практические приложения разработанной теории. Книга рекомендуется широкому кругу специалистов технических и гуманитарных дисциплин: кибернетикам, исследователям искусственного интеллекта, философам, психологам, лингвистам, всем, кто интересуется вопросами когнитивной науки и возможностью анализа человеческого сознания методами кибернетики.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Эволюция концепции социализма в программных документах СРПГ: науч.-аналит. обзор. Москва, 1990.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Allaberganov, A. A. Комплексные судебные экспертизы документов, изготовленных путем монтажа с использованием цифровых технологий (юридические науки). Использование оптических устройств для распознания и анализа текстовой информации, представленной в виде изображений (технические науки). Знание-М, 2022. http://dx.doi.org/10.38006/00187-077-7.2022.1.118.

Full text
Abstract:
Содержит обзор методик по исследованию документов из цифровой формы (изображения) и распознанию способов их подделок, запатентованные авторские разработки, апробированные на практике в процессе проведения судебных экспертиз. Выполнена на стыке трех направлений: юридических, технических и физико-математических наук. Предназначена как для ученых в области юриспруденции и криминалистики, так и специалистов в области технических наук, а также будущих специалистов в области криминалистики, практикующих экспертов и лиц, интересующихся данной тематикой.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Book chapters on the topic "Аналіз документів"

1

Семигіна, Тетяна. "ГЛОБАЛЬНІ СТАНДАРТИ ПІДГОТОВКИ СОЦІАЛЬНИХ ПРАЦІВНИКІВ ЯК ІДЕАЛІСТИЧНЕ БАЧЕННЯ РОЗВИТКУ ОСВІТИ ІЗ СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ." In Репрезентація освітніх досягнень, мас-медіа та роль філології у сучасній системі наук (1st. ed), 75–84. European Scientific Platform, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/rodmmrfssn.ed-1.07.

Full text
Abstract:
Розглянуто історію створення глобальних стандартів підготовки соціальних працівників та їх зміст у контексті розвитку міжнародної соціальної роботи. Проведено аналіз «Глобальних стандартів освіти та підготовки фахівців із соціальної роботи» (2004 р.) та «Глобальних стандартів освіти та підготовки в галузі соціальної роботи» (2020 р.), двох документів, схвалених глобальними професійними асоціаціями соціальних працівників – Міжнародною федерацією соціальних працівників та Міжнародною асоціацією шкіл соціальної роботи. Визначено цілі та структуру документів, окреслено ключові вимоги до місії освітніх програм, змісту навчальних планів, залучення користувачів соціальних послуг до освітніх програм. Охарактеризовано теоретичні підвалини глобальних стандартів підготовки соціальних працівників та обмеження застосування глобальних підходів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Семигіна, Тетяна, and Юрій Рашкевич. "БАЗОВІ ПОНЯТТЯ СИСТЕМИ КВАЛІФІКАЦІЙ У КОНТЕКСТІ ТРАНСФОРМАЦІЇ ОСВІТНЬОЇ ПАРАДИГМИ." In Репрезентація освітніх досягнень, мас-медіа та роль філології у сучасній системі наук (2nd ed). 2nd ed. European Scientific Platform, 2021. http://dx.doi.org/10.36074/rodmmrfssn.ed-2.03.

Full text
Abstract:
Дискурс щодо термінології системи кваліфікацій залишається мінливим та контраверсійним, що зумовлено трансформацією освітньої парадигми. У цій роботі представлено результати співставлення визначення понять «професія», «кваліфікація», «результати освіти», «компетентності», тощо, наявних у чинних вітчизняних та міжнародних документах. Визначено характеристики поняття «професія», вставновлено потребу в осучасненні вітчизняної термінології. Подано детальний аналіз, побудований на виокремленні смислових одиниць (сем), та виявлено основні структурні елементи понять «кваліфікація», «результати освіти», «компетентності», проаналізовано їхні розбіжності та встановлено неузгодженості у нормотворчому застосуванні. Визначено зв’язки цих понять із іншими поняттями системи кваліфікацій, запропоновано авторське бачення структуризації понять у відповідності до їхньої ієрархії.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Искендеров, Пётр Ахмедович. "Русские консулы о македонцах и албанцах." In Материалы для виртуального Музея Славянских Культур. Выпуск 1, 106–13. Институт славяноведения РАН, 2020. http://dx.doi.org/10.31168/0436-7.18.

Full text
Abstract:
Статья посвящена анализу деятельности и письменному наследию российских дипломатов, работавших в конце XIX — начале XX вв. на Балканах: в Македонии и Албании. Автор рассматривает оставленные ими характеристики балканских народов, в том числе с точки зрения их происхождения и этничности. В статье использованы неопубликованные архивные документы.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Conference papers on the topic "Аналіз документів"

1

Удербаева, Сауле Карибаевна, and Ануар Мухтарулы Сагатов. "Письма В.А. Перовского с походов в Хиву и Ак-Мечеть из "Трудов Оренбургской ученой архивной комиссии" как исторический источник." In Люди империи – империя людей: персональная и институциональная история Азиатских окраин России. ОмГУ им. Ф.М. Достоевского, 2021. http://dx.doi.org/10.52468/978-5-7779-2573-2.2021.567-574.

Full text
Abstract:
Представлен источниковедческий анализ документов личного происхождения, опубликованных в «Трудах Оренбургской ученой архивной комиссии» и содержащие ценные материалы по истории освоения юго-восточного фронтира в имперский период. Обязательным условием публикации документов была их предварительная подготовка к публикации членами Комиссии и обоснование ценности и необходимости публикации в «Трудах». Документы личного происхождения, опубликованные в «Трудах ОУАК», относятся к одним из самых субъективных свидетельств прошлого – они фиксировали личные впечатления современников, очевидцев и участников общественно и культурно значимых событий.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Ищенко, Оксана Владимировна. "Фрагменты биографии В.В. Куйбышева в эго-документах: корректировка образа революционера." In Люди империи – империя людей: персональная и институциональная история Азиатских окраин России. ОмГУ им. Ф.М. Достоевского, 2021. http://dx.doi.org/10.52468/978-5-7779-2573-2.2021.447-455.

Full text
Abstract:
Проводится анализ образа известного революционера и государственного деятеля В.В. Куйбышева, сложившегося в биографических сочинениях советской эпохи. Рассматривается возможность его корректировки при использовании эго-документов (текстов самого В.В. Куйбышева и воспоминаний о нем). Отмечается, что различное прочтение и придание смысла имеющимся документам свидетельствует о востребованности определенных образов прошлого в разные исторические периоды.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Yanik, A. A., and S. M. Popova. "THE MIGRATION GOVERNANCE IN MODERN RUSSIA: PERIODIZATION, PRIORITIES, AND TRENDS." In XII Международный научно-практический форум. Знание-М, 2021. http://dx.doi.org/10.38006/00187-097-5.2021.208.218.

Full text
Abstract:
В статье представлены результаты исследования динамики приоритетов и методов деятельности органов государственной власти России по управлению миграцией. Анализ правовых документов и политического дискурса позволил выделить шесть этапов развития государственной миграционной политики, сменявших друг друга в период 1989-2020 гг. Особое внимание уделено текущему этапу, важнейшей особенностью которого авторы считают использование для разработки и реализации новой миграционной политики методов проектного менеджмента. Проблема видится в том, что Концепция миграционной политики (2018 г.) не является документом стратегического планирования. Поэтому на данный момент успех проекта по трансформации миграционной политики зависит не от институциональных механизмов, а от личной вовлеченности Президента РФ и планируемых «цифровых платформ» для мигрантов.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Takello, Kseniia Aleksandrovna, Oleg Anatol'evich Blinov, and Oksana Viktorovna Shumakova. "Sovershenstvovanie metodiki analiza material'nykh zapasov kak faktor povysheniia effektivnosti uchrezhdenii zdravookhraneniia (na primere BUZOO "Spetsializirovannyi dom rebenka")." In All-Russian scientific and practical conference. Publishing house Sreda, 2019. http://dx.doi.org/10.31483/r-74145.

Full text
Abstract:
Научная статья посвящена проблеме совершенствования методик анализа материальных запасов в учреждениях здравоохранения. Особую значимость статьи придает тот факт, что в ней рассмотрен современный метод анализа материальных запасов и актуальные нормативно-правовые документы, регулирующие данную область исследования. Проведен анализ материальных запасов на примере бюджетного учреждения здравоохранения.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Бедарева, Яна Николаевна, and Наталья Олеговна Митрофанова. "Особенности внесения в ЕГРН сведений о ранее учтенных объектах капитального строительства." In Сборник материалов IV Национальной научно-практической конференции "Регулирование земельно-имущественных отношений в России: правовое и геопространственное обеспечение, оценка недвижимости, экология, технологические решения". Часть 1. СГУГиТ, 2021. http://dx.doi.org/10.33764/2687-041x-2021-1-119-124.

Full text
Abstract:
В статье рассматриваются особенности внесения сведений о ранее учтенных объектах недвижимости, в частности, объектов капитального строительства. В работе представлены результаты анализа оснований для отказа во внесении таких сведений. Анализ показал, что наиболее частой причиной отказа во внесении сведений является отсутствие в представленных или поступивших документах данных, позволяющих считать такой объект недвижимости ранее учтенным. В работе предложены пути решения выявленных проблем.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Чалдаева, Кристина Игоревна. "Анализ проблем несоответствия использования земель общего пользования садоводческого товарищества «Мемориал-4» нормативным требованиям." In Регулирование земельно-имущественных отношений в России: правовое и геопространственное обеспечение, оценка недвижимости, экология, технологические решения - 2021-3. СГУГиТ, 2021. http://dx.doi.org/10.33764/2687-041x-2021-3-168-174.

Full text
Abstract:
В статье проведен анализ проблем несоответствия использования земель общего пользования современным нормативным требованиям в садоводческом некоммерческом товариществе «Мемориал-4», расположенном в окрестности п. Апрель Томской области. В работе представлен анализ нормативно-правовых документов, регулирующих организацию территорий садоводческих некоммерческих товариществ. Выявлены проблемы несоответствия использования земель общего пользования (в том числе установлены их причины), а также разработаны рекомендации по устранению выявленных проблем с учетом современных реформ нормативно-правовой базы. Выявленные проблемы на территории садоводческого товарищества затрудняют жизнедеятельность граждан, ограничивая возможность подъезда не только легкового транспорта, но и транспорта для технического обслуживания к земельным участкам. Исходными данными для проведения исследования стали результаты геодезической съемки, генеральный план садоводческого товарищества «Мемориал-4» и космоснимки территории товарищества. Для обработки и анализа данных использовано программное обеспечение: ArcGis, AutoCAD. Результаты исследования могут быть использованы при подготовке проектной документации для территорий садоводческих некоммерческих товариществ.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Клименко, Елизавета Олеговна, and Анатолий Викторович Ершов. "Анализ системы кадастрового учета месторождений в Российской Федерации." In Регулирование земельно-имущественных отношений в России: правовое и геопространственное обеспечение, оценка недвижимости, экология, технологические решения - 2021-2. СГУГиТ, 2021. http://dx.doi.org/10.33764/2687-041x-2021-2-108-111.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Королев, Р. И., and Е. З. Никонова. "История развития технологии парсинга." In III Международная научно-практическая конференция. Нижневартовский государственный университет, 2021. http://dx.doi.org/10.36906/ap-2020/30.

Full text
Abstract:
В статье рассматривается история возникновения и развития программ-парсеров, использующих методы синтаксического анализа для автоматизированного синтаксического и лексического анализа текстовых документов (парсинга). Автор отмечает события и авторов, оказавших наиболее значимое влияние на развитие данной технологии.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Кузнецова, Эльза Афанасьевна, and Алия Ураловна Кушанова. "Рекреационные зоны Нижневартовска с учетом местных климатических особенностей." In VIII Всероссийская научно-практическая конференция. Нижневартовский государственный университет, 2020. http://dx.doi.org/10.36906/ksp-2020/05.

Full text
Abstract:
В статье рассматриваются объекты рекреационного назначения г.Нижневартовска на основе местных климатических особенностей. Основное внимание уделено анализу нормативно-правовых документов, регулирующих рекреационные зоны.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Мучин, Павел Васильевич, and Максим Павлович Мучин. "Исследование правовых основ обеспечения безопасности при выполнении геодезических, кадастровых, землеустроительных и иных работ в полевых условиях." In Регулирование земельно-имущественных отношений в России: правовое и геопространственное обеспечение, оценка недвижимости, экология, технологические решения - 2021-2. СГУГиТ, 2021. http://dx.doi.org/10.33764/2687-041x-2021-2-272-277.

Full text
Abstract:
Выполнен анализ доступных для ознакомления нормативных правовых актов, локальных нормативных документов и других информационных источников, отражающих вопросы обеспечения безопасности при выполнении полевых геодезических работ. Отмечены недостатки существующей системы по созданию правовых основ, регулирующих вопросы безопасности выполнения различных видов работ с использованием методов геодезии. Показаны возможности СГУГиТ в разработке необходимых нормативных правовых актов.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Reports on the topic "Аналіз документів"

1

Король, А. М. Розвиток комунікативних здібностей учнів: теоретичний аналіз. [б. в.], 2019. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/3286.

Full text
Abstract:
У статті розкрито актуальність та важливість проблеми розвитку комунікативних здібностей учнів сучасної школи із точки зору останніх державних документів. Проаналізовано психолого-педагогічні дослідження сучасних учених з даної проблеми, трактування понять “здібності”, “комунікативні здібності”, “комунікація”, “спілкування”. Розглядається структура здібностей і комунікативних здібностей, специфіка комунікативного аспекту спілкування, подані педагогічні умови ефективного розвитку комунікативних здібностей учнів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Шелевицький, Ігор Володимирович, Роман Дубан, Владислав Головко, Ольга Новікова, and Наталія Коров'яцька. Розроблення прототипу міської інформаційної системи «Первинна медична допомога» - МІС ПМД. Криворізький педагогічний інститут ДВНЗ "Криворізький національний університет", 2012. http://dx.doi.org/10.31812/0564/291.

Full text
Abstract:
Звіт про НДР: 56 с., 41 рис., 43 табл., 2 додатки, 11 джерел. Об`єкт дослідження – інформаційні системи в медицині. Мета роботи – визначення з допомогою прототипу головних функцій та загальної структури міської інформаційної системи первинної медичної допомоги. Метод дослідження – системний аналіз процесів надання первинної медико-санітарної допомоги та створення прототипу інформаційної системи. На даний час в Україні відсутні національні чи регіональні системи ведення електронних медичних карток що дозволили б відмовитися від паперових. Передбачене в плані реформ медичної галузі програмне забезпечення не розроблене і не впроваджене. З реформуванням системи медичної допомоги у місті створено 7 Центрів первинної медико-санітарної допомоги, до складу яких включено 24 амбулаторії та 11 кабінетів лікарів загальної практики (420 сімейних лікарів). Населення Кривого Рогу, що потенційно потребує медичної допомоги, нараховує 700 тисяч. Тобто, один лікар надає допомогу приблизно 1700 громадянам. За 2011 рік у місті здійснено: 6781811 відвідувань поліклінік та 490260 відвідувань лікарями хворих удома. Тобто прогнозований річний обсяг звернень до сімейних лікарів складає 7 мільйонів (в середньому 10 звернень кожного мешканця). Прийнявши річний фонд робочого часу у 2000 год. середня завантаженість сімейного лікаря складе біля 9 відвідувань на годину. Тобто, середній час спілкування з пацієнтом становитиме 5-7 хвилин. Значну частину непродуктивних витрат часу лікаря складає робота із паперовою документацією. Знаходження та розшифровування необхідних медичних записів, повторне збирання анамнезу, записування до картки, виписування направлень й інших документів. Непродуктивні витрати часу складають до 2/3 часу прийому пацієнта. В результаті проведених досліджень побудовано функціональну модель прототипу ІС, розроблено архітектуру ІС, встановлено та налаштовано необхідне на етапі розробки прототипу обладнання, розроблені ескізи інтерфейсів користувачів. Результати НДР упроваджені в діяльність комунальної установи «Центр первинної медико-санітарної допомоги №4» Криворізької міської ради. Прогнозні припущення щодо розвитку об`єкта дослідження – впровадження програмної частини прототипу інформаційної системи, реалізація інформаційної системи у повному обсязі, покращення експлуатаційних характеристик та поширення ІС на місто.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Романець, Наталя Радомирівна. Особливості репресивної політики радянської влади в українському селі в умовах Голодомору. Вид-во ЧДУ імені Петра Могили, 2011. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/4167.

Full text
Abstract:
Досліджено репресивну політику радянської влади в українському селі в умовах голодомору. На основі аналізу архівних документів, що вперше вводяться до наукового обігу, визначено особливості, механізми, цілі карально-репресивних заходів влади.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Романець, Наталя Радомирівна. Депортація куркулів 1931 р.: особливості проведення, наслідки. Вид-во ПФ «Стандарт-Сервіс», 2014. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/5041.

Full text
Abstract:
У статті досліджується депортація куркулів, проведена владою в Україні у 1931 р. На основі аналізу архівних документів, що вперше вводяться до наукового обігу, визначені причини, особливості реалізації, механізми, цілі карально-репресивних заходів влади.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Грабар, Микола Михайлович. Спосіб життя великих землевласників у Східній Галичині в другій половині ХІХ – на початку ХХ ст. (на прикладі родини Лянцкоронських). Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка, 2014. http://dx.doi.org/10.31812/0564/2202.

Full text
Abstract:
У статті, на основі аналізу архівних документів, переважна частина яких вперше уводяться до наукового обігу, аналізується повсякденне життя польської аристократії у Східній Галичині у зазначений період під впливом їх господарської діяльності на прикладі родини графів Лянцкоронських.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Романець, Наталя Радомирівна. Антиколгоспні виступи в Новомосковському районі Дніпропетровської області на початковомі етапі суцільної колективізації. ПФ Стандарт-Сервіс, 2018. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/4175.

Full text
Abstract:
У статті досліджено масові антиколгоспні виступи в Новомосковському районі на початковому етапі суцільної колективізації. На основі аналізу архівних документів, що вперше вводяться до наукового обігу, визначені причини, масштаби селянських волинок, карально-репресивні заходи влади проти їхніх учасників.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Грабар, Микола Михайлович. Магнатський маєток у Східній Галичині кінця ХІХ – початку ХХ ст. (На матеріалах Ягільницького ключа Лянцкоронських)). Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка, 2010. http://dx.doi.org/10.31812/0564/2204.

Full text
Abstract:
У статті на основі аналізу архівних документів, що переважно вперше вводяться до наукового обігу, аналізується економічне становище та господарська діяльність магнатського маєтку у Східній Галичині наприкінці ХІХ – на початку ХХ ст., на прикладі Ягільницького ключа графа Карла Лянцкоронського.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Романець, Наталя Радомирівна. Репресії проти «саботажників» стахановського руху в українському селі (1935–1937 рр.). ЛІРА, 2016. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/5038.

Full text
Abstract:
У статті досліджуються репресивні акції, спрямовані проти «саботажу» стахановського руху, проведені владою в українському селі у 1935–1937 рр. На основі аналізу архівних документів, що вперше вводяться до наукового обігу, визначені причини, особливості реалізації, механізми, цілі карально-репресивних заходів влади.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Романець, Наталя Радомирівна. «Шкідницька лінія» у репресивній політиці радянської влади в українському селі за доби «великого терору» (1937–1938 рр.). Вид-во ЧДУ імені Петра Могили, 2011. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/4168.

Full text
Abstract:
Досліджено репресивну компанію з боротьби із шкідництвом в аграрному секторі України, як складову «великого терору» 1937-1938 рр. На основі аналізу документів архіву Служби безпеки України, що вперше вводяться до наукового обігу, визначено особливості, механізми, цілі карально-репресивних заходів влади.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Романець, Наталя Радомирівна. Боротьба зі шкідництвом в аграрному секторі Дніпропетровщини як складова «Великого терору» 1937-1938 рр. Вид-во Дніпропетр. нац. ун-ту, 2012. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/4179.

Full text
Abstract:
Досліджено репресивну кампанію по боротьбі зі шкідництвом в аграрному секторі Дніпропетровщини як складова «великого терору» 1937–1938 рр. На основі аналізу документів архіву Служби безпеки України, що вперше вводяться до наукового обігу, визначено особливості, механізми, цілі карально-репресивних заходів влади.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography