Academic literature on the topic 'Актуарні розрахунки'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Актуарні розрахунки.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Актуарні розрахунки"

1

ДЕМБІЦЬКИЙ, Валерій, and Василь ПАВЛЮК. "ВИЗНАЧЕННЯ НОРМ ЧАСУ НА ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ ТРАНСПОРТНОГО ЗАСОБУ ДЛЯ ФОРМУВАННЯ ТРУДОМІСТКОСТІ РОБІТ." СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ В МАШИНОБУДУВАННІ ТА ТРАНСПОРТІ 2, no. 15 (November 26, 2020): 20–28. http://dx.doi.org/10.36910/automash.v2i15.388.

Full text
Abstract:
У роботі розглянуті актуальні питання визначення норм часу на обслуговування і ремонт транспортних засобів для формування трудомісткості робіт технічного обслуговування та поточного ремонту рухомого складу підприємств автомобільного транспорту, що використовуватимуться під час їх технологічного розрахунку. На основі існуючих норм часу на виконання різних видів робіт запропоновано граф технічного обслуговування (ремонту) автомобіля за яким розроблено методику визначення норм часу та трудомісткості технічних впливів на автомобіль. Граф технічного обслуговування (ремонту) транспортних засобів служить графічною моделлю для подальших розрахунків норм часу та забезпечує перехід від об’єкта впливу до елементарних операцій. Такий підхід дозволяє розподілити елементарні операції і врахувати особливості їх виконання. Розроблена методика сприяє подальшому розвитку методів визначення трудомісткості технічного обслуговування для технологічного розрахунку підприємств автомобільного транспорту. Проведено аналіз величин трудомісткостей технічного обслуговування транспортних засобів. На прикладі, проведення регламентних робіт з технічного обслуговування нижчого порядку для автобуса за допомогою методів аналізу затрат робочого часу та використовуючи норми часу на слюсарні операції, здійснено орієнтовний розрахунок його сумарної трудомісткості. Отримані результати вказують на скорочення часу виконання операцій технічного обслуговування автобуса, а від так і зменшення встановленої трудомісткості близько 40 % у порівнянні з нормативом.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Kopanchuk, Katerina Volodimirivna. "ВНУТРІШНІЙ КОНТРОЛЬ РОЗРАХУНКІВ З ПОКУПЦЯМИ ТА ЗАМОВНИКАМИ." Научный взгляд в будущее, no. 05-05 (October 12, 2017): 49–53. http://dx.doi.org/10.30888/2415-7538.2017-05-05-044.

Full text
Abstract:
В статті розглядаються актуальні питання організації внутрішнього контролю розрахунків з покупцями та замовниками на підприємстві. Розкривається сутність та мета проведення внутрішньогосподарського контролю розрахунків з покупцями та замовниками, наводять
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Гресь, Н. "Актуальні аспекти обліку розрахунків з підзвітними особами." Бухгалтерський облік і аудит, no. 10 (2016): 41–47.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Гресь, Н. "Актуальні аспекти обліку розрахунків з підзвітними особами." Бухгалтерський облік і аудит, no. 10 (2016): 41–47.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Jartovsky, Oleksandr, Valeriy Kravchenko, Oleksii Larichkin, and Zhan Karyahin. "АВТОМАТИЗОВАНА СИСТЕМА ВИМІРУ ТА РОЗРАХУНКУ ПАРАМЕТРІВ ІМПУЛЬСНОГО ЕЛЕКТРИЧНОГО СТРУМУ." TECHNICAL SCIENCES AND TECHNOLOG IES, no. 2 (12) (2018): 167–75. http://dx.doi.org/10.25140/2411-5363-2018-2(12)-167-175.

Full text
Abstract:
Актуальність теми дослідження. Імпульсні технології застосовуються в різноманітних технологічних процесах обробки матеріалів [1–3], наприклад, у зміцненні металевих поверхонь за допомогою імпульсного магнітного поля [4–7] або електричного струму для зміцнення поверхні за допомогою модифікування [8], а також у екологічних проектах [9]. Постановка проблеми. Для розробників технологічних процесів важливим є дотримання параметрів енергетичних показників імпульсного електричного струму. У процесі розроблення технологій вирішується питання суперечностей між можливостями технологічного обладнання та складністю виміру та дотримання необхідних параметрів. Тому для дослідників потрібні надійні системи виміру й розрахунку показників параметрів імпульсного електричного струму. Аналіз останніх досліджень і публікацій. Публікації про автоматизовані системи для виміру й розрахунку енергетичних показників імпульсного електричного струму обмежені за обсягом і напрямками. Наявні підходи [10–12] до створення обладнання не пропонують комп’ютеризованих методів обліку й розрахунку показників параметрів імпульсного електричного струму. Виділення недосліджених частин загальної проблеми. Тому розробки автоматизованих систем вимірювання енергетичних показників імпульсного електричного струму для технологічних процесів актуальні. Постановка завдання. Метою роботи є розробка автоматизованої системи вимірювання та створення програмного забезпечення для автоматизованого виміру й розрахунку енергетичних показників імпульсів електричного струму. Завдання роботи передбачає: - розроблення керованого генератора імпульсів електричного струму; - розроблення програмного забезпечення для автоматизованого виміру і розрахунку параметрів енергетичних показників імпульсів електричного струму. Виклад основного матеріалу. Була розроблена автоматизована система вимірювання та розрахунку, створено програмний продукт для автоматизованого виміру енергетичних показників імпульсів електричного струму. Для цього розроблено схему автоматизованої системи, керований генератор імпульсів електричного струму і програмне забезпечення для автоматизованого виміру й розрахунку енергетичних показників імпульсів електричного струму. Висновки відповідно до статті. Була розроблена автоматизована система вимірювання й розрахунку, створено програмний продукт для автоматизованого виміру та розрахунку енергетичних показників імпульсів електричного струму.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Бутурлакіна, Т. О. "ЕЛЕКТРОННІ ГРОШІ І АНАЛІЗ РОЗВИТКУ РИНКУ БЕЗГОТІВКОВИХ РОЗРАХУНКІВ В УКРАЇНІ." Науковий вісник Ужгородського університету. Серія «Економіка», no. 2(56) (March 22, 2021): 121–29. http://dx.doi.org/10.24144/2409-6857.2020.2(56).121-129.

Full text
Abstract:
Досліджено організаційні питання формування і розвитку сучасного ринку безготівкових розрахунків в Україні в умовах застосування інформаційних технологій і світових платіжних систем. Зокрема проведено аналіз впливу актуальних викликів, пов’язаних із кризовими фінансово-економічними процесами в умовах карантину, бізнес-ризиків від пандемії Covid-19, що обумовили активізацію сервісів для безготівкових і безконтактних розрахунків вітчизняної фінансової системи. Визначено актуальні проблеми і перспективи розвитку платіжної інфраструктури в Україні із врахуванням використання безконтактних та токенізованих карток, розвитку електронної комерції, акцентуючи вимоги регулювання вітчизняного ринку електронних грошей, зокрема у відповідності до міжнародних вимог і стандартів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Ковова, І. "Актуальні аспекти розкриття в звітності інформації щодо розрахунків з постачальниками в умовах євроінтеграції." Бухгалтерський облік і аудит, no. 7/8 (2016): 36–40.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Ковова, І. "Актуальні аспекти розкриття в звітності інформації щодо розрахунків з постачальниками в умовах євроінтеграції." Бухгалтерський облік і аудит, no. 7/8 (2016): 36–40.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Bezugly, Artem, Yuliia Bibyk, and Olena Belska. "АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ СУЧАСНОГО СТАНУ РІВНЯ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ В ДОРОЖНІЙ ГАЛУЗІ." PROBLEMS AND PROSPECTS OF ECONOMIC AND MANAGEMENT, no. 2(22) (2020): 70–77. http://dx.doi.org/10.25140/2411-5215-2020-2(22)-70-77.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто актуальні проблеми сучасного стану рівня заробітної плати в дорожній галузі, досліджено динаміку оплати праці дорожніх підприємств, а також здійснено порівняння рівня кошторисної заробітної плати з реальною вартістю послуг на українському ринку праці. Проаналізовано структуру вартості робіт та виділено частку заробітної плати у загальній вартості дорожніх робіт. Головною метою є аналіз наявних проблем, пов’язаних із розрахунком заробітної плати в дорожній галузі, пошук методів для уникнення факту розбіжностей між фактичними витратами на заробітну плату працівників та заробітною платою, передбаченою в кошторисній документації. Результати таких досліджень доцільно враховувати при формуванні політики оплати праці дорожніх підприємств, адже вони спрямовані на забезпечення врегулювання соціально-трудових відносин у галузі, підвищення мінімальних гарантій в оплаті праці, посилення соціального захисту працівників, покращення умов їх праці і відпочинку.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Нестеренко, Валентина, and Владислава Сідельнікова. "АНАЛІЗ МАРКЕТИНГОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВА: АКТУАЛЬНІ АСПЕКТИ ОЦІНЮВАННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ." Проблеми і перспективи розвитку підприємництва, no. 26 (June 26, 2021): 89. http://dx.doi.org/10.30977/ppb.2226-8820.2021.26.89.

Full text
Abstract:
УДК 658.8; JEL Classification: M 31 Мета. Визначення критеріїв прийняття рішення про ефективність маркетингової діяльності підприємства та розробка алгоритму проведення аналізу ефективності маркетингової діяльності підприємства. Методика дослідження. В ході дослідження використовувалися методи аналізу і синтезу, метод логічного аналізу. Інформаційними ресурсами дослідження є спеціалізовані наукові видання і матеріали періодичних видань. Результати. Проблема забезпечення найвищого рівня ефективності маркетингової діяльності і усіх видів витрат на неї в сучасних умовах вимагає ґрунтовного дослідження. Одним з елементів вирішення проблеми може стати побудова дієвої системи аналізу маркетингової діяльності підприємства. У існуючих дослідженнях відстежується загальний підхід до визначення ефективності маркетингової діяльності підприємства через порівняння ефекту і витрат. Під ефектами або результатами маркетингової діяльності найчастіше розуміють наступні: збільшення обсягів попиту на продукцію, збільшення обсягів реалізації продукції, збільшення доходу від реалізації продукції, збільшення ступеню задоволеності потреб споживачів, збільшення частки ринку, збільшення рівня лояльності споживачів до підприємства, тощо. До складу витрати на маркетингову діяльність відносять: витрати на збут та рекламу, витрати на дослідження ринків та розробку нових видів продукції, витрати на формування структури випуску продукції за асортиментними групами, витрати на утримання маркетингового відділу, витрати на формування цінової політики підприємства, тощо. Ефективність маркетингової діяльності слід аналізувати у короткостроковій та довгостроковій перспективі: в короткостроковій перспективі її головним ефектом є збільшення доходу від реалізації існуючих видів продукції; в довгостроковій перспективі висновки слід робити на основі обсягів реалізації відповідно до зміни потреб та лояльності споживачів та відповідності розробленої структури асортименту продукції підприємства цим зміненим вимогам ринку. Виходячи з існуючої ринкової ситуації, алгоритм реалізації аналізу ефективності маркетингової діяльності має носити ознаки експрес-аналізу, що дозволить швидко робити висновки та реагувати на ситуацію без залучення значних обсягів додаткових коштів на реалізацію самої процедури аналізу. Алгоритм має включати такі етапи: визначення переліку показників та критеріїв оцінювання, встановлення нормативного значення показників оцінювання, розрахунок показників оцінювання, аналіз отриманих показників та визначення резервів їх поліпшення, розробка заходів по засвоєнню визначених резервів. Наукова новизна. Уточнено критерій прийняття рішення про ефективність маркетингової діяльності підприємства у короткостроковій та довгостроковій перспективах. Запропоновано алгоритм експрес-аналізу ефективності маркетингової діяльності підприємства. Практична значущість. Запропоновані висновки можуть бути використані дослідниками, власниками та керівниками підприємств при побудові ефективної системи аналізу маркетингової діяльності.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Актуарні розрахунки"

1

Саркісян, Анна Оганесівна. "Методи і моделі прогнозування актуарних ризиків." Bachelor's thesis, КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2021. https://ela.kpi.ua/handle/123456789/45229.

Full text
Abstract:
Дипломна робота: 169 с., 21 табл., 48 рис., 2 дод., 29 джерел. Об’єкт дослідження – актуарні ризики, які досліджуються за допомогою байєсівської методології, як потужного інструментарію врахування апріорної та вибіркової інформації з метою уточнення закону розподілу випадкової величини, а також задача прогнозування величини страхових виплат як складна задача актуарної математики, що може бути розв’язана засобами байєсівської методології. Мета роботи – дослідження можливості застосування байєсівської методології для підвищення якості оцінок прогнозів можливих втрат в актуарних задачах; розгляд задач, розв’язок яких може бути покращено шляхом використання байєсівських методів, аналіз задачі прогнозування розподілу величини страхових виплат як такої, що може бути успішно розв’язана за допомогою байєсівських методів аналізу. Моделі - досліджувались байєсівські методи аналізу як інструмент врахування вибіркової та апріорної інформації і модифікації на її основі запропонованих моделей, актуарні ризики як перспективна область застосування байєсівських методів дослідження невизначеності, уточнення структури та покращення адекватності прогностичних якостей моделей. Отримані результати – побудована модель аналізу та прогнозування виплат страхової та модель кількості звернень до страхової. Прогнозні припущення щодо розвитку об’єкту дослідження – узагальнення запропонованого методу аналізу різних типів розподілів випадкових величин, що зустрічаються у страхуванні, проведення дослідження точності моделі залежно від вибору нормуючого коефіцієнта, модифікація відомих методів аналізу та управління страховими ризиками з використанням байєсівської методики.
Bachelor thesis: 169 p., 21 tabl., 48 fig., 2 append., 29 sources. Object of study - actuarial risks, which are studied using Bayesian methodology as a powerful tool for a priori and sample information to clarify the law of distribution of random variables, as well as the problem of predicting the amount of insurance benefits as a complex problem of actuarial mathematics that can be solved by means of Bayesian methodology. Purpose - to study the possibility of applying the Bayesian methodology to improve the quality of estimates of forecasts of possible losses in actuarial problems; consideration of problems, the solution of which can be improved by using Bayesian methods, analysis of the problem of forecasting the distribution of the amount of insurance benefits as such, which can be successfully solved using Bayesian methods of analysis. Used models - Bayesian methods of analysis were studied as a tool to take into account sample and a priori information and modify the proposed models based on it, actuarial risks as a promising area of application of Bayesian methods of uncertainty research, refinement of structure and improvement of adequacy of prognostic qualities of models. Results - a model of analysis and forecasting of insurance payments and a model of the number of appeals to the insurance company. Predictive assumptions about the development of the object of study - generalization of the proposed method of analysis of different types of distributions of random variables found in insurance, study the accuracy of the model depending on the choice of standardization, modification of known methods of analysis and management of insurance risks using Bayesian methodology.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Conference papers on the topic "Актуарні розрахунки"

1

Смаглій, Інна, and Євгенія Катаєва. "АКТУАЛЬНІСТЬ ПРОБЛЕМАТИКИ РОЗРАХУНКУ ТРИВАЛОСТІ ЗАДАЧ ПРОЕКТУ." In НАУКОВИЙ ПРОСТІР: АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ, ДОСЯГНЕННЯ ТА ІННОВАЦІЇ. Міжнародний центр наукових досліджень, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/02.10.2020.v1.13.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography