Academic literature on the topic 'Активний менеджмент'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Активний менеджмент.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Активний менеджмент"

1

Levandivskyi, O. T. "ТЕОРЕТИЧНІ ЗАСАДИ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ." Actual problems of regional economy development 1, no. 12 (April 11, 2016): 98–104. http://dx.doi.org/10.15330/apred.1.12.98-104.

Full text
Abstract:
У статті досліджено підходи економістів до визначення головної мети інвестиційної діяльності. У ґенезі цієї проблеми показано три основні підходи. Наголошується, що сучасна інвестиційна діяльність тісно пов'язана і погоджена з економічною політикою. Також, розглядаються два основні цикли інвестиційного процесу. Виділяються основні концепції, які в даний час активно використовуються в інвестиційному менеджменті як методичний інструментарій вирішення прикладних завдань. Показано, які елементи входять в структуру механізму інвестиційного менеджменту. Наголошується, що система інвестиційного менеджменту реалізує свою головну мету та основні завдання шляхом здійснення певних функцій. Ці функції поділяються на дві основні групи, обумовлені комплексним змістом розглянутої системи управління інвестиційною діяльністю.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Лігоненко, Л. О. "Дизайн-менеджмент як методологія пошуку та впровадження інновацій." Academy Review 53, no. 2 (2020): 64–75. http://dx.doi.org/10.32342/2074-5354-2020-2-53-7.

Full text
Abstract:
У статті висвітлено періодизацію розбудови дизайн-менеджменту, який протягом своєї 50-річної історії пройшов складний шлях від методології управління естетикою продукту та корпоративним дизайном, від управління проектуванням до визнання його стратегічним активом бізнес-організацій та основою для пошуку і впровадження інновацій . Сучасна парадигма трактує дизайн-менеджмент як новий підхід до управлінні розробкою нових продуктів та послуг, а також стратегії, організаційної та бізнес-моделі, що, базуючись на методології дизайн-мислення, забезпечує врахування вподобань споживача (користувача) та передбачає його активну участь у процесах пошуку та впровадження різноманітних інновацій. У статті систематизовано теоретико-методологічні основи сучасного розуміння змісту методології дизайн-менеджменту, зокрема розкрито цілі та завдання, функції та результати і розріз 3 рівнів впровадження (операційний, тактичний та стратегічний). З урахуканням міжнародного стандарту BS 7000:2008 «Системи дизайн-менеджменту» визначено можливі суб’єкти дизайн-менеджменту залежно від рівня, кола завдань та організаційних функцій, які виконуються, та пріоритетні сфери використання; розкрито організаційні передумови його успішної реалізації, визначено тригери (спонукальні мотиви) дизайн-процесів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Костин, Константин Борисович, and Павел Сергеевич Полынцев. "Использование активных методов обучения для формирования навыков применения технологий ревеню-менеджмента в Российской Федерации." Creative Economy 13, no. 4 (April 30, 2019): 791. http://dx.doi.org/10.18334/ce.13.4.40512.

Full text
Abstract:
В статье представлен план-конспект учебного занятия для развития навыков применения методов ревеню-менеджмента на практике. План-конспект составлен согласно принципам активных методов обучения, предполагающих снабжение обучающихся общей информацией. Активная часть связана с самостоятельным изучением материала, в котором продемонстрировано применение методов управления доходами, и управленческой задачей, направленной на разработку принципов функционирования российской авиакомпании с целью повышения показателей эффективности работы.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Ларионов, Валерий Глебович, Елена Николаевна Шереметьева, and Лариса Анатольевна Горшкова. "ИННОВАЦИОННЫЙ МЕНЕДЖМЕНТ В МЕДИАПРОСТРАНСТВЕ." Bulletin of the South-Russian state technical University (NPI) Series Socio-economic Sciences 13, no. 4 (September 16, 2020): 83–90. http://dx.doi.org/10.17213/2075-2067-2020-4-83-90.

Full text
Abstract:
Целью исследования является анализ особенностей инновационного менеджмента в медиапространстве. Мультимедийная среда приходит на замену традиционным СМИ, которые теряют свою актуальность на рынке информации. Глобальным инновационным процессом, протекающим в медиапространстве, является конвергенция. Методологическую базу исследования представляют сравнительный анализ, контент-анализ, методы дедукции и моделирования как метод научного познания социально-экономических процессов. Исследование базируется на идеях одного из разработчиков теории медиаконвергенции Г. Дженкинса, на теоретических представлениях о медиаменеджменте А. В. Вырковского и многих других. Результаты исследования. Раскрыты аспекты управления конвергентной редакцией СМИ, ее специфические особенности. Инновационный менеджмент в медиапространстве инициировал появление не только новых организационных структур СМИ, но и формирование новых методов подачи информации (инфотейнмент, финишинг, «беседка», глокализация, бильдизация). Показана роль инновационного менеджмента в формировании массовых информационных предпочтений, ценностей аудитории, новых методов подачи информации. Перспективу исследования составляет формирование медиапространства и «новых медиа», отличительной чертой которых является интерактивность и использование передовых компьютерных технологий, направленных на превращение пассивных потребителей информации в активных, формирование новых организационных структур СМИ и управление ими.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Дєгтяр, Олег, and Світлана Плотницька. "ІНСТРУМЕНТИ ПІДВИЩЕННЯ РЕЗУЛЬТАТИВНОСТІ ТА ЕФЕКТИВНОСТІ ВЗАЄМОДІЇ БІЗНЕС-СТРУКТУР І ОРГАНІВ ПУБЛІЧНОГО УПРАВЛІННЯ В ПРОЦЕСІ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ." Public management 15, no. 5 (September 29, 2018): 77–88. http://dx.doi.org/10.32689/2617-2224-2018-15-5-77-88.

Full text
Abstract:
Досліджено процеси взаємодії бізнес-структур і влади в соці- ально-економічному середовищі України. Відзначено важливість таких форм взаємодії, як бізнес-асоціації та спеціальні режими інвестиційної діяльно- сті. Акцентовано увагу на інструментах підтримки і сприяння розвитку ма- лого та середнього бізнесу. Особливу увагу звернено на GR-менеджмент як сукупність засобів і форм конструктивного діалогу бізнес-структур з орга- нами публічної влади. Досліджено підходи до змісту GR-менеджменту в су- часній економічній науці. Обґрунтовано доцільність запровадження GR-ме- неджменту для формування ефективної взаємодії між органами публічного управління і бізнес-структурами в Україні. Визначено форми встановлення і підтримки GR-партнерства бізнес-спільноти з органами публічної влади, а також досліджено формування GR-стратегії, яка має забезпечувати досягнен- ня поставленої мети при висловлюванні підприємницьких інтересів в струк- турі публічного управління. Визначено основні орієнтири GR-менеджменту підприємницьких структур у відносинах із системою органів публічної влади. Наголошено, що при розробленні ефективної GR-стратегії слід враховувати ресурси, які необхідні для зниження негативного ставлення співробітників бізнес-структур до можливих змін в економічній діяльності останніх. Наго- лошено на відмінності між лобізмом та Government Relations та вказано, що лобізм є лише однією з технологій, загалом активною частиною, GR-діяльно- сті. Наведено вимоги до кандидатів на посаду GR-менеджера в Україні. Зроблено висновок про те, що GR-менеджмент — це один з ефективних інструментів встановлення і розвитку взаємодії між бізнес-структурами та органами публічного управління з метою висловлення економічних інтересів бізнес-структур в системі державного регулювання економічних відносин.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Калакура, Ярослав. "Методологічні засади інформаційного менеджменту в умовах окупаційно-гібридної війни Росії проти України." Український інформаційний простір, no. 1(7) (May 20, 2021): 69–84. http://dx.doi.org/10.31866/2616-7948.1(7).2021.233878.

Full text
Abstract:
З’ясовується сутність, принципи, функції та особливості менеджменту інформаційної діяльності в умовах інформатизації і глобалізації сучасного світу, ескалації окупаційно-гібридної війни Росії проти України як геополітичного реваншу, аналізуються її цілі, форми та методи щодо протидії дезінформації українського суспільства. На основі теорії інформаційного менеджменту, нормативно-правових документів, з урахуванням праць В. Бебика, В. Горбуліна, О. Матвієнко, Д. Дубова, О. Золотаря, І. Кресіної, В. Лизанчука, Є. Магди, Я. Малик, Є. Мануйлова, Ю. Палеха, М. Тимошика та ін. розглянуто методологічний інструментарій вироблення та реалізації єдиної і дійової державної політики в рамках національного та світового інформаційного простору, основоположні принципи, методи та засоби управління інформаційним процесом на загальнонаціональному, регіональному та місцевому рівнях з метою якісного, своєчасного, достовірного і ефективного інформування населення України, включаючи тимчасово окуповані території, а також зарубіжний світ. Звернуто увагу на менеджмент інформаційної безпеки, зокрема «кібербезпеки» – захисту комп’ютерних систем від вірусів і хакерських атак, на забезпечення захищеності систем продукування, обробки і зберігання інформації, її конфіденційності. Значне місце відведено висвітленню діяльності новоствореного Центру протидії дезінформації в умовах активної фази російської окупаційно-гібридної війни, політики «керованого хаосу» в Україні з метою розмивання української ідентичності, почуття нації та народу, консервації стереотипів «молодшого брата», меншовартості та вторинності українців, домінування російської мови, культури та традицій. Обґрунтовано необхідність підвищення ролі традиційних та інноваційних інформаційних технологій, зокрема комп’ютерних і телекомунікаційних на тлі цифровізації країни, удосконалення способів перевірки правдивості інформації, боротьби з інформаційними фейками, кібернетичним тероризмом у державних і комунальних засобах масової інформації, у соціальних мережах та Інтернет. Сформульовано низку пропозицій щодо подальших наукових досліджень у сфері інформаційного менеджменту, підвищення його значення в захисті національного інформаційного простору, розвінчування інформаційно-психологічних маніпуляцій російської пропаганди та її агентури в Україні.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Shaulska, H. M. "Сучасні західні управлінські моделі." Scientific Papers of the Legislation Institute of the Verkhovna Rada of Ukraine, no. 3 (June 1, 2018): 111–17. http://dx.doi.org/10.32886/instzak.2018.03.16.

Full text
Abstract:
У статті розглядаються сучасні західні моделі модернізації державного управління – New Public Management (NPM – «новий публічний менеджмент») та Good Governance (GG – «належне управління»). Такий аналіз потрібен для розробки української моделі публічного управління з активним і розвиненим громадянським суспільством.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Котиева, Елизавета Даланбековна, Анатолий Сергеевич Гордеев, and Олег Олиевич Гетоков. "Корпоративный менеджмент в интеграционной структуре." Аграрная Россия, no. 4 (April 24, 2022): 45–48. http://dx.doi.org/10.30906/1999-5636-2022-4-45-48.

Full text
Abstract:
Интеграционные процессы все активнее вторгаются в сельскохозяйственную отрасль. Развивается кооперация, требующая консолидации ресурсов и координации деятельности членов кооператива. В этих условиях необходимы организационно-технологические, экономические и нормативно-правовые инструменты, реализация которых обеспечивала бы единство целей и действий всех участников производства сельскохозяйственной продукции, консолидации и управления их ресурсами в интересах местного населения. Разработаны и предложены организационно-методические материалы, обеспечивающие создание корпоративного менеджмента в полноценно функционирующей интеграционной структуре, включая сельскохозяйственный кооператив. В систему корпоративного менеджмента включены не только хозяйствующие субъекты, но и соответствующие органы единой системы публичной власти.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Наторіна, А. О. "ЕСЕНЦІЇ МЕНЕДЖМЕНТУ ОНЛАЙН-БІЗНЕСУ: ІТ-РАКУРС." Herald of Lviv University of Trade and Economics Economic sciences, no. 59 (June 18, 2020): 98–104. http://dx.doi.org/10.36477/2522-1205-2020-59-13.

Full text
Abstract:
Обґрунтовано, що каталізатором динамічного розвитку онлайн-бізнесу в умовах цифрової трансформації та мінливому маркетинговому середовищі є раціональний менеджмент ІТ-ризиків. Він формує фундамент для реалізації активних релевантних дій з підвищення конкурентоспроможності онлайн-бізнесу відповідно до його візії, місії та дозволяє досягти заплановані метрики у максимально можливі короткі часові терміни. Розроблено систематизований перелік ІТ-ризиків онлайн-бізнесу у розрізі трьох груп (ризики ІТ-забезпечення та підтримки; ризики управління ІТ-потенціалом; ризики ІТ-адміністрування) та наведено його графічну інтерпретацію. Запропоновані ІТ-ризики враховують особливості цифрової трансформації та її вплив на ведення і розвиток онлайн-бізнесу. Обґрунтовано науково-методичний підхід щодо оцінювання ймовірності настання ІТ-ризиків та прийняття коректних управлінських рішень щодо їх нівелювання або ліквідації у перспективі. Науково-методичний підхід передбачає ідентифікацію статусів ІТ-ризиків онлайн-бізнесу, врахування яких дозволяє розробити релевантний план менеджменту. Апробовано запропонований науково-методичний підхід на прикладі українських ритейлерів, що здійснюють ведення онлайн-бізнесу у різних ринкових сегментах (food-ритейл; дрогери; ритейл у сфері побутової техніки та електроніки; DIY-ритейл). Детерміновано передумови та причини виникнення ІТ-ризиків онлайн-бізнесу досліджуваної сукупності україн-ських ритейлерів у розрізі кластерів. Аргументовано надано роз’яснення щодо значущості та ймовірності настання ІТ-ризиків онлайн-бізнесу ритейлерів відповідно до їх ідентифікованих статусів. Розроблено конти-нуум уніфікованих заходів зі зменшення негативних наслідків ІТ-ризиків у розрізі трьох груп, базуючись на ре-зультатах апробації обґрунтованого науково-методичного підходу.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Zastrozhnokova , I. "ДЕРЖАВНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ ОСВІТНЬОЇ СФЕРИ НА РЕГІОНАЛЬНОМУ РІВНІ." Theory and Practice of Public Administration 3, no. 70 (October 30, 2020): 147–53. http://dx.doi.org/10.34213/tp.20.03.17.

Full text
Abstract:
Визначено завдання та основні проблемні аспекти управління регіональною освітньою сферою в Україні. Детально розкрито поняття “регіон, що навчається”. Встановлено, що формування оптимальної моделі державного управління освітою в регіоні доцільно здійснювати, збагачуючи зміст навчального процесу місцевою специфікою та спираючись на найкращі освітні традиції території, та що на характер формування регіонального освітнього простору в областях і районах України активно впливають екзогенні й ендогенні фактори і процеси всередині освітньої системи загалом. Визначено структуру регіональної системи освіти, що включає державні, комунальні, приватні позашкільні навчальні заклади, інші навчальні заклади як центри освіти в позаурочний та позанавчальний час, клуби та об’єднання за місцем проживання, культурно-освітні, фізкультурно-оздоровчі, спортивні та інші навчальні заклади тощо. Розглянуто обсяги фінансування регіональної освітньої програми на прикладі Дніпропетровської області.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Активний менеджмент"

1

Неговська, О. А., and Ірина Анатоліївна Чекмасова. "Аналіз методів управління валютними ризиками в міжнародних розрахунках." Thesis, Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2012. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/49013.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Мазило, Т. В., Людмила Іванівна Хомутенко, Людмила Ивановна Хомутенко, and Liudmyla Ivanivna Khomutenko. "Основні напрямки активної кадрової політики комерційного банку." Thesis, Наука і освіта, 2004. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/61381.

Full text
Abstract:
Cтаття присвячена найбільш важливим питанням розробці ефективної кадрової політики. Рішення ціх проблем полягає в сучасних підходах щодо взаємовідносин між керівництвом і людськими ресурсами.
The article analyses the most important questions of elaboration of effective manpower policy. Solution of these problems requires modern decisions in relationship between human resources and top managers.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Тимощенко, Ю. М. "Оцінка вартості активів як перспективна функція фінансового менеджменту." Thesis, Національна академія статистики, обліку та аудиту держкомстату України, 2010. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/56558.

Full text
Abstract:
За умов ринкової економіки, коли суб'єкти господарювання мусять самостійно вирішувати проблеми фінансового забезпечення власної інвестиційної, фінансової та виробничо-господарської діяльності, значно зростає роль фінансового менеджменту. На ранніх етапах становлення за фінансовим менеджментом була закріплена роль контролю, суворого обліку та оптимізації витрат виробничого процесу. З цієї позиції, фінансовий менеджмент визначався як сфера управління фінансами підприємства з метою контролю над витратами, своєчасного й правильного проведення фінансових операцій.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Кухта, Н. О. "Удосконалення системи фінансового менеджменту на підприємствах молочної галузі." Thesis, Чернігів, 2020. http://ir.stu.cn.ua/123456789/20153.

Full text
Abstract:
Кухта, Н. О. Удосконалення системи фінансового менеджменту на підприємствах молочної галузі: магістерська робота : 072 Фінанси, банківська справа та страхування / Н. О. Кухта ; керівник роботи Ніколаєнко Ю. В. ; Національний університет «Чернігівська політехніка», кафедра фінансів, банківської справи та страхування. – Чернігів, 2020. – 114 с.
Предметом дослідження випускної кваліфікаційної роботи є процес та особливості організації фінансового менеджменту на підприємстві. Об’єктом дослідження випускної кваліфікаційної роботи виступає фінансово – господарська діяльність на підприємствах. Метою випускної кваліфікаційної роботи є дослідження особливостей організації фінансового менеджменту на підприємствах України в умовах ринкової економіки, ознайомитися сучасними фінансовими інструментам, які використовуються вітчизняною господарською практикою та дослідження політики управління елементами фінансового менеджменту. Завданнями випускної кваліфікаційної роботи є: дослідження теоретичних аспектів організації фінансового менеджменту на підприємстві; розкриття економічної сутності фінансового менеджменту та його основних задач, визначення суб’єктів та об’єктів управління фінансового менеджменту, розкриття основних принципів фінансового менеджменту, дослідження особливостей організації фінансового менеджменту на підприємстві; висвітлення інформаційно-правового забезпечення організації фінансового менеджменту на підприємстві; проведення аналізу фінансового - майнового стану підприємства та аналізу складу та структури майна підприємства та джерел його фінансування; проведення аналізу ліквідності балансу, фінансової стійкості та ділової активності підприємства; розробка шляхів удосконалення організації фінансового менеджменту на підприємстві, моделювання та прогнозування резервів підвищення ефективності фінансово-господарської діяльності підприємства. За результатами дослідження сформульовані пропозиції щодо впровадження заходів, що дає змогу підвищити ефективність організації фінансового менеджменту на підприємстві та запровадити стратегію розвитку з урахування існуючих можливостей ринку на майбутні періоди діяльності.
The subject of the study of graduation work is the process and features of the organization of financial management at the enterprise. The object of the study of graduation work is financial and economic activity at enterprises. The purpose of graduation work is to study the peculiarities of the organization of financial management in Ukrainian enterprises in a market economy, to familiarize with modern financial instruments used by domestic economic practice and studying the policy of management of elements of financial management. The tasks of final qualification work are: the study of theoretical aspects of the organization of financial management in the enterprise; disclosure of the economic essence of financial management and its main tasks, the definition of subjects and objects of financial management, disclosure of the basic principles of financial management, studying the peculiarities of the organization of financial management in the enterprise; coverage of the information and legal support of the organization of financial management at the enterprise; carrying out of the analysis of financial - property state of the enterprise and analysis of composition and structure of property of the enterprise and sources of its financing; carrying out analysis of liquidity balance, financial stability and business activity of the enterprise; development of ways to improve the organization of financial management in the enterprise, modeling and forecasting reserves to increase the efficiency of financial and economic activity of the enterprise. The results of the study formulated proposals for the implementation of measures that enable to increase the efficiency of organization of financial management at the enterprise and introduce a development strategy to take into account existing market opportunities for future periods of activity.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Жукровський, Ігор Вікторович. "Модернізація технологій діагностики оборотних активів у системі менеджменту суб’єктів бізнесу, на прикладі ТОВ «Інтерфом-Захід»." Thesis, Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя, 2017. http://elartu.tntu.edu.ua/handle/123456789/19332.

Full text
Abstract:
Захист відбудеться 24 лютого 2017 р. о 1000 год. на засіданні екзаменаційної комісії № 60 у Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя за адресою: 46001, м. Тернопіль, вул. Білогірська, 2, навчальний корпус № 10, ауд. 143.
В даному дослідженні представлено теоретичні засади діагностики стану оборотних активів та джерел їх фінансування,розглянутосутність управлінських процесів в системі забезпечення підприємства оборотними активами; описано методи та механізми системи управління оборотними активами та джерела їх фінансування. Здійснено аналіз ефективності управління оборотними активами підприємства ТОВ «Інтерфом-Захід»представлено організаційно-економічну оцінку діяльності підприємства; здійснено оцінку та аналіз управління оборотними активами підприємства; проведено оцінку ефективності використання оборотних засобів на підприємстві. Запропоновано стратегію підвищення рівня ефективності діагностики оборотних активів ТОВ «Інтерфом-Захід»представлено шляхи покращення способів діагностики та пропозиції щодо джерел формування оборотних активів підприємства.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Набок, Р. М. "Підходи до управління недохідними активами банку." Thesis, Українська академія банківської справи Національного банку України, 2007. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/61168.

Full text
Abstract:
Управління активами банку – один з підходів, який дозволяє банку балансувати між такими показниками як “ліквідність-дохідність”. Перш за все слід зазначити, що управління активами банку або певною їх частиною не може здійснюватися окремо від управління пасивами, оскільки банк є інтегральною системою, що вимагає комплексності в своїй оцінці. Для здійснення аналізу недохідних активів з позиції вирішення дилеми “ліквідність-дохідність” пропонуємо використати коефіцієнт співвідношення недохідних та дохідних активів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Шкуро, К. Е., and Наталія Олексіївна Власова. "Результати оцінки вартості ПАТ "Укртелеком" різними методами." Thesis, Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2016. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/45938.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Пут, Андрій Вікторович. "Формування ефективної системи управління активами підприємства (на прикладі ПрАТ «Козятинхліб»)." Магістерська робота, Хмельницький національний університет, 2021. http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/11309.

Full text
Abstract:
У кваліфікаційній роботі висвітлено такі аспекти. РОЗДІЛ 1 Теоретичні основи і сутність управління активами підприємств. РОЗДІЛ 2 Аналіз управління активами на підприємстві ПрАТ «Козятинхліб». РОЗДІЛ 3 Пропозиції щодо підвищення ефективності управління активами на підприємстві.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Корнійчук, Андрій Володимирович. "Ділова репутація як показник ефективної роботи підприємства (на прикладі ПрАТ «Опілля»)." Thesis, Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя, 2017. http://elartu.tntu.edu.ua/handle/123456789/19105.

Full text
Abstract:
Корнійчук А.В. Ділова репутація як показник ефективної роботи підприємства (на прикладі ПрАТ «Опілля»). Магістерська робота на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня “магістр” за спеціальністю 8.03060102 «Менеджмент інноваційної діяльності». – Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя. Факультет економіки та менеджменту. – Тернопіль, 2017. Магістерська робота присвячена питанням ділової репутації як показника, що позитивно характеризує роботу підприємства в сучасному конкурентному середовищі. В контексті цього досліджено теоретичні та методичні основи управління діловою активністю підприємства; проаналізовано основні техніко-економічні показники діяльності досліджуваного підприємства – ПрАТ «Опілля», оцінено його стратегічне положення та визначено основні показники ділової активності; розроблено інноваційну модель управління діловою активністю промислового підприємства та визначено основні напрями її впровадження на підприємстві ПрАТ «Опілля». Ключові слова: бренд, гудвіл, ділова репутація, імідж, інновації, інвестиції, маркетинг, нематеріальні активи, торгова марка. Korniychuk A. Goodwill as a company efficient performance ratio (PJSC “Opillya” as a case study). Master's thesis for obtaining the educational qualification of "Master" in the specialty 8.03060102 "Management innovation". – Ternopil Ivan Pul'uj National Technical University. Faculty of Economics and Management. – Ternopil, 2017. Master's thesis is devoted to issues of reputation as an indicator that positively characterizes the enterprise in today's competitive environment. In the context of the theoretical and methodological foundations of management company business activities; analyzes the main technical and economic indicators of the investigated companies – "Opіl’ja", assessed its strategic position and the main indicators of business activity; developed an innovative management model business activity of industrial enterprise and the main directions of its implementation in the enterprise company "Opіl’ja". Keywords: brand, goodwill, business reputation, image, innovation, investment, marketing, intangible assets brand.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Сейдалієва, Меліна Ісаївна. "Міжнародний брендинг в системі стратегічних напрямків розвитку транснаціональних корпорацій." Thesis, Національний авіаційний університет, 2020. https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/45240.

Full text
Abstract:
Робота публікується згідно наказу ректора від 29.12.2020 р. №580/од "Про розміщення кваліфікаційних робіт вищої освіти в репозиторії НАУ". Керівник проекту: доцент, к. е. н. Сімахова Анастасія Олексіївна
В умовах глобалізації світової економіки, інтернаціоналізації діяльності ТНК, що супроводжується скороченням життєвого циклу товарів, зростанням обсягів пропозиції товарів-субститутів, збільшенням кількості каналів збуту, серйозною диференціацією купівельної спроможності та доходів населення у світі, стійкі конкурентні переваги компанії на світовому ринку вже не досягаються за рахунок традиційних факторів. Розвиток ринкової економіки в різних країнах демонструє, що на сучасному етапі активізуються нецінові методи конкуренції. Основою сталого розвитку компанії на ринку споживчих товарів в умовах зростаючої міжнародної конкуренції стає диференціація цінностей через інструменти брендингу, застосування нових інструментів управління брендом і портфелем брендів. Розвиток сучасної світової економіки багато в чому характеризується процесами глобалізації, провідну роль в яких займають транснаціональні корпорації. Глобалізація політики брендингу викликана розвитком міжнародного фінансового і валютного ринків, розвитком загальних стандартів міжнародного бізнесу, створенням бізнес- союзів, економічним зростанням окремих країн, інтернаціоналізацією стилю життя, зниженням ролі національних традицій й звичаїв, появою глобальних інформаційних мереж і каналів зв’язку, високою лояльністю споживачів до міжнародних брендів, глобальною конкуренцією. Простежується тенденція збільшення кількості наукових робіт, присвячених різним аспектам управління брендом транснаціональних компаній, дослідженню тенденцій розвитку технологій брендингу та питанню вибору стратегії бренд- менеджменту. Проблемам у галузях соціальних комунікацій та маркетингу присвячено численні праці таких зарубіжних та вітчизняних авторів, як: Д. Малоні, Ф. Котлер, Ф. Джефкинс, Д. Аакер, У. Ландор, Дж. ван дер Берг, М. Берер., О.А. Хитрова, Н.А. Чугрій, С.М. Махнула, І. Криштопа та ін. Стратегії розвитку ТНК в умовах глобалізації світової економіки вивчали такі дослідники, як А. Данильченко, Д. Калінін, О. Ковшевич, В. В. Македон, Дж. Блайт, Ф. Брассінгтон, Т. Фрідман, П. Гемават та ін. Актуальніть теми дослідження. Збільшення кількості конкуруючих брендів та прискорення розвитку світового ринку споживчих товарів сприяє зміні концепту міжнародного брендингу в стратегіях ТНК в сторону урахування тенденцій соціалізації світової економіки. Представляється можливим, що в сучасному інформаційному суспільстві стає складно придумати будь-які нові продукти, яких немає на ринку для задоволення щоденних фізичних або соціальних потреб людини. При виході на міжнародний ринок компанія не тільки розширює свої можливості, але й стикається з низкою нових видів конкуренції, в цей момент питання вибору ефективної політики брендингу стає ще більш актуальним. Брендинг допомагає компанії або товару відрізнятися від конкурентів, він створює додану вартість та збільшує продажі в довгостроковій перспективі. Актуальність теми обумовлена необхідністю комплексного дослідження проблеми глобальної рецесії через COVID-19, її впливу на розвиток брендів, та потребою розробки методів адаптації стратегій ТНК в умовах пандемії. Мета дослідження полягає в аналізі сучасних тенденцій просування брендів на міжнародний ринок та розробці комплексу пропозицій по адаптації бренд-стратегій ТНК в умовах глобальної пандемії.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Books on the topic "Активний менеджмент"

1

Химинець, В. В., А. А. Головка, and О. І. Мірус. Транскордонне співробітництво як інструмент місцевого та регіонального розвитку. Національний інститут стратегічних досліджень, 2021. http://dx.doi.org/10.53679/niss-analytrep.2021.13.

Full text
Abstract:
Децентралізація та субсидіарність як засадничі принципи реформи місцевого самоврядування й територіальної організації влади створюють на локальному рівні, зокрема, умови для активізації транскордонного співробітництва (далі – ТКС) як одного з інструментів розвитку громад і регіонів України. В останнє десятиліття активно формується мережа горизонтальних економічних, культурних, освітніх та наукових взаємозв’язків між прикордонними регіонами України та країнами ЄС, яка забезпечує взаємодію органів влади та місцевого самоврядування, бізнесу, університетів, наукових установ, організацій громадянського суспільства. Серед сприятливих чинників розвитку такої взаємодії варто виділити географічну близькість (близькість до кордонів країн ЄС – Польщі, Словаччини, Угорщини, Румунії), цільову довгострокову політику ЄС щодо макрорегіонів (макрорегіональна стратегія ЄС для Дунайського регіону, та перспективи створення Карпатського макрорегіону); організаційні можливості (досвід проєктного менеджменту та реалізації ініціатив у сфері ТКС, потенціал агенцій регіонального розвитку; історичні та соціокультурні зв’язки, передусім західноукраїнських територій із європейськими країнами; науково експертний потенціал; зовнішньополітичний вектор України (прагнення до інтеграції в євроатлантичний цивілізаційний простір).
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Conference papers on the topic "Активний менеджмент"

1

Игумнов, О. А., Е. Д. Платонова, and М. М. Мусарский. "Social capital: properties, functions, effects in the knowledge economy." In Современное социально-гуманитарное образование: векторы развития в год науки и технологий: материалы VI международной конференции (г. Москва, МПГУ, 22–23 апреля 2021 г.). Crossref, 2021. http://dx.doi.org/10.37492/etno.2021.60.80.001.

Full text
Abstract:
современная теория социального капитала является надежной методологической основной исследования управленческих процессов на разных уровнях управления. Объектом исследования выступает социальный капитал организации. Авторы рассмотрели социальный капитал с позиции его всеобъемлющего и универсального характера, выделили общие функции социального капитала, связанные с повышением доступности ресурсов и информации, способности к кооперации и поддержанием групповой солидарности. Позитивная роль социального капитала достигается за счет снижения транзакционных издержек, связанных с действием формальных механизмов и неформальных процедур, повышения взаимного доверия и мотивации участников к совместной работе и кооперации. Особенно велико значение роли социального капитала в системе менеджмента знания в инновационно активных фирмах. С организационной точки зрения это означает, что успешное развитие в фирме ценного неявного знания требует создания условий, способствующих регулярному межличностному взаимодействию между его обладателями и новичками. В статье выделены эффекты с позиции выгод, которые может получить организация от сформированного социального капитала, а также как источника динамических способностей фирмы. К эффектам авторы относят быструю реакцию организации на изменения рыночной среды и формирование уникальных качеств, выделяющих данную организацию на рынке. Необходимо продолжение исследования социального капитала организации как фактора формирования межличностных связей, повышающих устойчивость организации как социальной структуры. the modern theory of social capital is a reliable methodological basic research of management processes at different levels of management. The object of the study is the social capital of the organization. The authors have reviewed social capital from the perspective of its comprehensive and universal nature. The article identifies the general functions of social capital related to improving the availability of resources and information, the ability to cooperate and the maintenance of group solidarity. The positive role of social capital is achieved by reducing transaction costs associated with the operation of formal mechanisms and informal procedures, increasing mutual trust and motivation of participants to work together. The role of social capital in the knowledge management system in innovative firms is particularly important. From an organizational point of view, this means that the successful development of valuable implicit knowledge in the firm requires the creation of conditions that promote regular interpersonal interaction between its owners and newcomers. The article highlights the effects from the standpoint of the benefits that an organization can receive from the formed social capital, as well as a source of the dynamic capabilities of the firm. The effects include the rapid reaction of the organization to changes in the market environment and the formation of unique qualities that distinguish this organization in the market. It is necessary to continue the study of the social capital of the organization as a factor of setting up the interpersonal relationships that increase the stability of the organization and a social structure.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography