Academic literature on the topic 'Автоматизована система бойового управління'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Автоматизована система бойового управління.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Автоматизована система бойового управління"

1

Шуляков, С. О., В. Б. Бзот, Є. І. Жилін, Н. В. Шигімага, and А. А. Артеменко. "Шляхи удосконалення розвідувального забезпечення бойового застосування ракетних військ і артилерії." Збірник наукових праць Харківського національного університету Повітряних Сил, no. 1(63), (April 7, 2020): 22–30. http://dx.doi.org/10.30748/zhups.2020.63.03.

Full text
Abstract:
В статті розглянута система розвідки, як складова інформаційного забезпечення функціонування автоматизованої системи управління (АСУ) підрозділів ракетних військ і артилерії (РВіА). Проведено аналіз особливостей АСУ польової артилерії Advanced Field Artillery Tactical Data System, що є складовою АСУ армійського корпусу Сполучених Штатів Америки та багаторівневої АСУ ADLER II сухопутних військ збройних сил Німеччини. Визначено, що можливим шляхом вдосконалення системи розвідувального забезпечення РВіА є організація отримання розвідувальної інформації про об’єкти противника від усіх органів військового управління тактичної та оперативної розвідки (засобів розвідки), що діють у зоні відповідальності (смузі оборони, наступу) угруповання військ.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Петров, В. М., А. А. Шалигін, А. Ф. Кудрявцев, Ю. Б. Ситник, О. М. Марченко, and К. Ю. Сурков. "Форми та способи спільного застосування пілотованої та безпілотної авіації при веденні бойових дій." Системи озброєння і військова техніка, no. 3(67) (September 24, 2021): 31–38. http://dx.doi.org/10.30748/soivt.2021.67.04.

Full text
Abstract:
У статті розглянуті основи тактики спільного застосування пілотованих та безпілотних літальних апаратів при веденні бойових дій у складі змішаних різнорідних груп авіації. До основних положень тактики віднесені форми і способи бойового застосування, бойові порядки та завдання авіації, тактичні прийоми їх виконання, функціонування системи управління. Відповідно для спільного застосування змішаних різнорідних груп авіації запропановані форми їх бойового застосування та узагальнений спосіб бойових дій, надане поняття змішаного бойового порядку, його кількісно-якісного складу та параметрам. Приведені часткові завдання різних груп тактичного призначення та літальних апаратів змішаного бойового порядку, варіанти тактичних прийомів подолання системи протиповітряної оборони та нанесення ударів. Запропанований напрям удосконалення існуючої системи управління авіації для можливості спільного застосування пілотованих та безпілотних літальних апаратів у різнорідних групах, який полягає в інтеграції системи управління і зв’язку безпілотних авіаційних комплексів в існуючу автоматизовану систему управління авіацією і протиповітряною обороною Збройних Сил України із створенням єдиного інформаційного простору.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Іванов, Микола Миколайович. "Автоматизована система управління навчальним процесом." New computer technology 15 (April 27, 2017): 127–30. http://dx.doi.org/10.55056/nocote.v15i0.637.

Full text
Abstract:
Метою дослідження є розробка підходу щодо побудови автоматизованої системи управління навчальним процесом. Задачами дослідження є аналітичний огляд існуючих рішень до побудови систем управління навчальним процесом, формування відповідних вимог до дистанційних засобів навчання, а також підходи до застосування Інтернет-конференцій у процесі навчання. Об’єктом дослідження є процес побудови системи управління навчальним процесом. Предметом дослідження є методи і моделі система управління навчальним процесом. У роботі проведено теоретичний аналіз побудови автоматизованих систем управління навчальним процесом ВНЗ. Запропоновано комплексний підхід щодо побудови автоматизованої система управління навчальним процесом. Побудовані моделі оцінювання студентів як у бальній системі, так і у ECTS. Встановлено, що узагальнена система контролю з самостійним навчанням та оцінка рівня підготовки з урахуванням залишкових знань студентів у системі управління навчальним процесом підвищить ефективність навчального процесу. Результати дослідження можуть бути застосовані у подальших розробках автоматизованих систем управління навчальним процесом та формування нових підходів щодо управління ВНЗ.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Кійко, С. Г. "Предиктивна адаптація при управлінні портфелем проектів енергозбереження на металургійному підприємстві." Наука і техніка Повітряних Сил Збройних Сил України, no. 4(41), (October 25, 2020): 133–44. http://dx.doi.org/10.30748/nitps.2020.41.16.

Full text
Abstract:
Сьогодні для авіабудування ПрАТ «Дніпроспецсталь» виплавляє більше ста марок сталей і сплавів з особливими експлуатаційними властивостями. Подальший розвиток підприємства та забезпечення конкурентоспроможності цієї та іншої продукції пов’язано з управлінням портфелем енергозберігаючих проектів, спрямованих на виконання таких завдань, як оптимізація енергетичного балансу, мінімізація споживання енергоресурсів, оптимізація енергоефективності та ін. Запропоновано нову методологію управління портфелями проектів енергозбереження на металургійних підприємствах, яка формує парадигму предиктивної адаптації, що базується на взаємопов'язаних адаптивних системах планування, моніторингу і управління змінами та дозволяє на основі прогнозування енергоспоживання для складних технологічних процесів і виробництв, а також моделювання і оцінки якості паливно-енергетичного балансу, в умовах обмеженості ресурсів і ризиків здійснювати формування і відбір для реалізації проектів енергозбереження при узгодженні пріоритетів бізнес-стратегії і стратегії енергоефективності металургійного підприємства. Сформульовано основні вимоги до організації системи планування і управління портфелем проектів енергозбереження на металургійному підприємстві. Представлена структурна схема комп'ютерної системи планування і управління портфелем проектів енергозбереження на ПрАТ «Дніпроспецсталь». Ядром виступає корпоративна інформаційна система управління на базі SAP ERP (ECC 6.0). Для отримання точної та оперативної інформації про постачання і витрати енергоресурсів використовується кілька програмно-апаратних комплексів систем обліку, а саме, автоматизована система комерційного обліку енергоресурсів підприємства, автоматизована система технічного обліку електроенергії, автоматизована система обліку і балансу паливно-енергетичних ресурсів та інші. Розроблена система процесів енергозбереження повинна вбудовуватися в систему процесів підприємства, відповідати стратегічним цілям підприємства і особливостям виробничого процесу.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Kuzma, Ekaterina Teodozievna. "АВТОМАТИЗОВАНА ІНФОРМАЦІЙНА СИСТЕМА ПЕРЕВІРКИ ЗНАНЬ ТА АНАЛІЗУ РЕЗУЛЬТАТІВ НАВЧАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ." Научный взгляд в будущее, no. 05-01 (October 12, 2017): 92–96. http://dx.doi.org/10.30888/2415-7538.2017-05-01-132.

Full text
Abstract:
Запропоновано складові інформаційного забезпечення автоматизованої системи управління навчальною діяльністю, яка забезпечує виконання контролю знань зі збором статистичних даних про навчання, поетапну перевірку відповідей з використанням методу послідовно
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Карадобрій, Т. А., Олександр Бойко, Олена Анатоліївна Дакі, and Олена Миколаївна Тимощук. "АНАЛІТИЧНИЙ ОГЛЯД АДАПТИВНИХ СИСТЕМ КЕРУВАННЯ СУДНОМ ТА ШЛЯХИ ЇХ ПОБУДОВИ." Vodnij transport, no. 3(31) (December 10, 2020): 120–25. http://dx.doi.org/10.33298/2226-8553.2020.3.31.13.

Full text
Abstract:
В статті відображаються основні результати аналізу джерел інформації що стосується побудови адаптивних систем щодо управління судном. На ряду з аналітичним оглядом технічних рішень систем керування судном висвітлюються позитивні та негативні властивості при побудові адаптивних систем автоматизації судном. Також в праці розкриваються особливістю побудови адаптації авторульових систем судна та можливості покращення якості судноводіння в складних умовах. Пропонується розглядати судноводіння як єдиний процес керування судном з врахуванням всіх підсистем що впливають на управління в цілому за рахунок підвищення достовірності інформації від різних енерготехнічних систем та навігаційних пристроїв що надають додаткові дані в систему керування судном. Ключові слова: адаптивні системи, судноводіння, керування судном, автоматизована система керування
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Лаврут, Олександр, Тетяна Лаврут, Юрій Здоренко, and Владислав Колесник. "МОДЕЛЬ ТА МЕТОД УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНИМИ ПОТОКАМИ У ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНІЙ МЕРЕЖІ ТАКТИЧНОЇ ЛАНКИ УПРАВЛІННЯ." Сучасні інформаційні технології у сфері безпеки та оборони 40, no. 1 (June 9, 2021): 13–26. http://dx.doi.org/10.33099/2311-7249/2021-40-1-13-26.

Full text
Abstract:
Проводиться огляд та аналіз тенденцій розвитку і застосування новітніх технологій та засобів зв’язку в підрозділах тактичної ланки управління Збройних Сил України. Показано, що в державі ведеться робота щодо створення ефективної системи оперативного управління, зв’язку, розвідки та спостереження (C4ISR), яка б відповідала вимогам НАТО. Технологічно основою для реалізації даної системи повинна стати єдина автоматизована система Збройних Сил України. Зазначається, що проблемним питанням постає необхідність розробки нових технологічних рішень управління мережевими ресурсами із забезпеченням їх збалансованого завантаження та гарантованої якості обслуговування різнорідних трафіків у такій системі. Проводиться аналіз існуючих моделей вирішення основних мережевих задач. Показано, що тензорний підхід дозволяє вирішувати проблеми які з’являються під час урахування взаємопов’язаних і одночасно суперечливих вимог, які виникають під час управління різнорідним трафіком у військовій телекомунікаційній мережі. Розроблено модель та метод багатошляхової маршрутизації передачі команд управління між різними вузлами (елементами) інформаційно-телекомунікаційної мережі з урахуванням потокового характеру трафіка. Наведено результати розрахунків мережі за допомогою розроблених моделі та методу. Проведена порівняльна оцінка розробленої моделі з відомими.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Kalnoguz, A., V. Oliynyk, E. Demidov, O. Klevtsov, and O. Dybach. "Автоматизована система контролю і управління ядерної підкритичної установки: опис системи та попередні експертні оцінки." Nuclear and Radiation Safety, no. 3(59) (September 18, 2013): 54–61. http://dx.doi.org/10.32918/nrs.2013.3(59).10.

Full text
Abstract:
Розглянуто основні принципи структурної побудови автоматизованої системи контролю і управління (АСКУ) ядерної підкритичної установки (ЯПУ), керованої лінійним прискорювачем електронів (ЛПЕ). Описано склад і функції систем, що входять до АСКУ. Наведено відомості з питань експертних оцінок АСКУ ЯПУ, що охоплюють нормування вимог до АСКУ.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Гайдай, Г. Ю., and А. Ю. Грєшнов. "АВТОМАТИЗОВАНА КОМП’ЮТЕРНА СИСТЕМА ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ У ДИСТАНЦІЙНОМУ ФОРМАТІ." Таврійський науковий вісник. Серія: Технічні науки, no. 1 (April 8, 2022): 3–11. http://dx.doi.org/10.32851/tnv-tech.2022.1.1.

Full text
Abstract:
У статті розроблено автоматизовану комп’ютерну систему для проведення експериментальних досліджень у дистанційному форматі, яка дає змогу реалізувати алгоритм проведення багатьох лабораторних досліджень у віддаленому режимі в умовах карантину та поза ним під повним контролем викладача. Виконано порівняльний аналіз наявних систем для проведення дистанційних експериментальних досліджень. Представлено структурні схеми вебдодатку, бази даних та автоматизованої системи загалом. Розроблено програмне забезпечення у вигляді вебдодатку, який контролює автоматизовану систему. Представлено налаштування програм віддаленого адміністрування на робочих станціях. Автоматизовану систему призначено для підвищення зручності та якості проведення експериментальних досліджень у дистанційному форматі студентами й науковими діячами, а також для автоматизації процесу отримання даних і дистанційного підключення до електронних обчислювальних машин у ході проведення експериментальних досліджень. Систему створено з метою, по-перше, автоматизації та підвищення зручності виконання дистанційних експериментальних досліджень; по-друге, створення вебдодатку, який буде давати змогу зручно підключатися до робочої станції, контролювати її та запобігати несанкціонованому доступу до системи; по-третє, забезпечення дистанційного отримання даних та інформації про проведення експериментальних досліджень. У результаті створення системи було поліпшено значення таких показників, як зручність проведення експериментальних досліджень, економія часу, що витрачається на проведення досліджень, та кількість одночасних користувачів системи. Розроблено архітектуру системи, вебдодатку та бази даних. Система будується навколо вебдодатку та програм для віддаленого адміністрування. Вебдодаток побудовано за архітектурою MVC. Серверну частину програми написано мовою програмування PHP та SQL, а клієнтську частину – мовами HTML, CSS (Bootstrap), JavaScript (JQuery). База даних керується системою управління базою даних MySQL. Як програми віддаленого адміністрування в системі використовуються Microsoft RDP та TeamViewer. Розроблено основний вебдодаток та описано налаштування програм віддаленого адміністрування Microsoft RDP і TeamViewer на робочих станціях. Розроблення вебдодатку організовано у два етапи: спочатку розроблено клієнтську частину, а потім серверну. Основну увагу приділено кібербезпеці та обліку подій у вебдодатку. Основною функцією системи є оптимізація наукової діяльності та навчального процесу шляхом надання можливості проведення досліджень у дистанційному форматі. Для підвищення надійності системи використовуються дві програми віддаленого адміністрування, а також ведеться облік подій системи. Результатом використання розробленої системи є підвищення якості результатів досліджень і навчального процесу, а також оптимізація процесів обслуговування системи.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Павленко, В’ячеслав Якович, Світлана Василівна Шорнікова, Світлана Василівна Лук’янюк, and Сергій Юрійович Чайковський. "Перспективні рішення щодо автоматизації методів вимірювання в нанометричному діапазоні." Технічна інженерія, no. 2(88) (November 30, 2021): 50–54. http://dx.doi.org/10.26642/ten-2021-2(88)-50-54.

Full text
Abstract:
У статті наголошено, що нанометрологія є невід’ємною складовою нановиробництва, а світовий ринок наноматеріалів активно розвивається і його ємність у 2019 р. оцінювалася в 8,5 млрд дол. США з перспективою зростання на 13,1 % на період до 2027 р. При цьому створюються нові перспективні нанотехнології і наноматеріали. А це вимагає розвитку системи нанометрології. Вважається, що система нановиробництво – нанотехнологія має розв’язувати такі задачі: автоматичне інтелектуальне вимірювання з допомогою числового програмного управління (ЧПУ) з вбудованою міні-ЕОМ; автономне або онлайн програмування вимірювальних інструментів ЧПУ з вбудованою міні-ЕОМ; автоматизована заміна заготовок і виробів; автоматизована заміна зондів і датчиків; автоматизована оцінка результатів вимірювань. У світі створена та використовується велика гама електронних мікроскопів для оцінки геометрії нановиробів. Проте розвиток нанотехнологій вимагає оснащення їх автоматизованими системами та відповідним програмним забезпеченням. Створено експериментальний автоматизований прилад (інтерференційний профілометр) та програмне забезпечення для безконтактного вимірювання мікро- та нанотопографії поверхні виробу, її тривимірного представлення, визначення показників шорсткості та параметрів сканування. Розроблено автоматизовану систему вимірювання і контролю для атомно-силової мікроскопії (АСМ), яка має удосконалений блок контролю систем позиціонування лазерного променя на зонд АСМ. Одним із напрямів автоматизації лінійних вимірювань у нанометрології є використання еталонів порівняння, а для цього необхідне відповідне корегування державних стандартів нанометрології. Проведений аналіз опублікованих матеріалів свідчить про певні позитивні результати у справі автоматизації нановимірювань у середовищі нановиробництва. Проте очевидно, що цей напрям діяльності потребує збільшення фінансування та нових ідей для забезпечення конкурентоздатності нановиробів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Автоматизована система бойового управління"

1

Клекота, Олександр Олегович. "Комп’ютерна система динамічного слідкування за повітряним та надводним просторами." Master's thesis, Київ, 2018. https://ela.kpi.ua/handle/123456789/26698.

Full text
Abstract:
Актуальність теми Посилення обороноздатності є однією з актуальних задач України в сучасних умовах. Важливою складовою цього процесу є підсилення можливостей військово-морських сил (ВМС) по відбиттю атак можливого супротивника. Особливістю військових кораблів є їх відкритість до нападу зі сторони надводних та повітряних сил супротивника з будь-якого напряму. Тому випереджаюче виявлення військових кораблів або літаків супротивника є життєво необхідним для успішного захисту та протидії нападу. Виходячи з викладеного розробка корабельних систем оперативного відслідковування повітряного та надводного просторів є вкрай актуальною задачею. В рамках програми розвитку ВМС України актуальним є створення систем динамічного відслідковування повітряного та надводного просторів кораблів типу "корвет". Основною задачею цих систем є об’єднане опрацювання надводних та повітряних цілей, надання оператору можливості легко оцінювати навколишню обстановку і допомога у вирішенні питань ефективного маневрування судном. У зв’язку з модернізацією ВМС України встановлені жорсткі рамки частоти оновлення даних, отриманих від радіолокаторів, а саме забезпечення частоти оновлення формулярів цілей 100Гц для не менш, ніж 1000 цілей. Об’єктом дослідження є інформаційно-управляюча система захисту корабля від можливих загроз. Предметом дослідження є алгоритми об’єднаної обробки треків цілей та алгоритми маневрування кораблів. Мета роботи: розробка системи динамічного відслідковування повітряного та надводного просторів та комп’ютерних алгоритмів з маневрування кораблем. Методи дослідження. В роботі використовуються методи математичного моделювання, системного аналізу та чисельні методи. Наукова новизна роботи полягає в наступному: 1. Запропоновано засоби об’єднання траєкторій цілі від різнотипних радіолокаторів, котрі забезпечують можливість точної та швидкої оцінки повітряної та надводної обстановки. 2. Запропоновані комп’ютерні алгоритми маневрування корабля, котрі забезпечують високий рівень життєздатності корабля за рахунок швидкої та точної побудови маневру. Практична цінність. У зв’язку з потребами об’єднання треків цілей від 5 до 10 радарів був запропонований алгоритм об’єднаної обробки треків цілей, котрий задовольняє умовам точності та швидкодії, що забезпечує можливість оперативної реакції на поведінку цілі. Реалізовані складні алгоритми маневрування, котрі допомагають командиру корабля швидко та безпомилково оцінювати можливі варіанти маневру власного судна в критичних умовах та зберігають важливий час на вирішення інших не менш критичних задач підтримки живучості корабля. Апробація роботи. Основні положення і результати роботи були представлені та обговорювались на науковій конференції магістрантів та аспірантів та опубліковані у збірнику „Наукові вісті НТУУ «КПІ»”. Структура та обсяг роботи. Магістерська дисертація складається з вступу, шести розділів, висновків та додатків. У вступі надано загальну характеристику роботи, виконано оцінку сучасного стану проблеми, обґрунтовано актуальність напряму досліджень. У першому розділі проаналізована проблема відслідковування надводного та повітряного просторів та представлений аналіз існуючих систем та рішень; У другому розділі поставлена задача згідно з технічними вимогами до апаратури та програмного забезпечення та запропоновані шляхи її вирішення. У третьому розділі встановлені вимоги до функціональних характеристик системи динамічного відслідковування надводного та повітряного просторів. У четвертому розділі описана архітектура та проектування системи. У п’ятому розділі описані використані в роботі алгоритми функціонування системи. У шостому розділі описані графічні інтерфейси системи. У висновках проаналізовано отримані результати роботи, наведені наукова новизна та інноваційність отриманих результатів. У додатках наведено частину коду програми. Робота виконана на 91 аркушах, містить 3 додаток та посилання на список використаних літературних джерел з 9 найменувань. У роботі наведено 52 рисунків та 5 таблиць.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Максюк, Д. А. "Автоматизована телекомунікаційна система управління парником." Thesis, Чернігів, 2020. http://ir.stu.cn.ua/123456789/20546.

Full text
Abstract:
Максюк, Д. А. Автоматизована телекомунікаційна система управління парником : магістерська робота : 172 Телекомунікації та радіотехніка / Д. А. Максюк; керівник роботи Красножон О. В.; Національний університет «Чернігівська політехніка», кафедра радіотехнічних та вбудованих систем. – Чернігів, 2020. – 71 с.
Об’єктом розробки даної кваліфікаційної роботи є автоматизована система, що здійснює контроль основних параметрів, необхідних для вирощування сільськогосподарських рослин за допомогою парнику, а також виконання необхідних технологічних операцій. Метою виконання роботи є проектування та розробка автоматизованої телекомунікаційної системи управління парником. Виконання кваліфікаційної роботи передбачає розробку та опис схеми електричної структурної, схеми електричної принципової, схеми алгоритму керуючої програми, друкованої плати пристрою керування, а також розрахунок параметрів компонентів, що застосовуються.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Прилуцький, Павло Валерійович. "Автоматизована система управління сайтом університету." Bachelor's thesis, КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2019. https://ela.kpi.ua/handle/123456789/30311.

Full text
Abstract:
Об’єктом розробки є автоматизована система управління сайтом університету. Мета розробки — створити незалежну систему, яка поєднує у собі зрозумілий та сучасний сайт та багатофункціональну адміністративну панель. У дипломному проекті розглядається існуючі рішення та принципи побудови архітектури веб застосунків. Результатом проекту є застосунок, який реалізований на мові програмування PHP разом з фреймворком – Zend.
The object of development includes university automated website system. The chief purpose is to develop an intelligent system that combines clear and modern website, also multifunction administrative interface. In graduation diploma project reviews existing solution and web application architecture rules. The result of the project is an application which implemented using PHP programming language in common Zend framework.
Объектом разработки является автоматизированная система управления сайтом университета. Цель разработки - создать независимую систему, которая сочетает в себе понятный и современный сайт и многофункциональную административную панель. В дипломном проекте рассматривается существующие решения и принципы построения архитектуры веб приложений. Результатом проекта является приложение, реализованное на языке программирования PHP вместе с фреймворком - Zend.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Крутченко, Ю. А., Геннадій Іванович Войченко, Геннадий Иванович Войченко, and Hennadii Ivanovych Voichenko. "Автоматизована система управління охолоджувальним зерно-перевантажувальним комплексом." Thesis, Видавництво СумДУ, 2010. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/3928.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Гринцишин, Д. В. "Автоматизована система управління відділенням дефекосатурації цукрового заводу." Master's thesis, Сумський державний університет, 2019. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/75445.

Full text
Abstract:
Робота присвячена розробці вдосконаленої системи автоматизації відділення дефекосатурації цукрового заводу. Розроблена система керування виробничим процесом на базі мікропропроцесорного контролера МПК Micro TSX 3721.001. Розроблений алгоритм керування. Складені фрагменти керуючої програми. Основним результатом проекту є застосування вдосконаленої системи автоматизації з більшими функціональними можливостями та сучасними засобами керування виробничим процесом та використанням мікропроцесорної техніки.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Крапивний, М. О. "Автоматизована ресурсозбережна система управління зерносушильним агрегатом ДСП-32." Master's thesis, Сумський державний університет, 2019. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/75624.

Full text
Abstract:
Кваліфікаційна робота магістра є закінченою науковою роботою, в якій розв’язано актуальне завдання, що полягає в розробці принципів, моделі, структури й автоматизованої системи ресурсосберігоючого керування технологічним процесом сушіння зерна, що створює умови для підвищення техніко-економічних показників за рахунок більш ефективного керування технологічними процесами сушіння зерна в зерносурашках шахтного типу.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Осадчий, Ю. В. "Автоматизована система керування зерносушаркою типу М-819." Master's thesis, Сумський державний університет, 2018. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/71189.

Full text
Abstract:
З метою модернізації сушарки М-819 і підвищення її якісних показників, а також збільшення надійності і безпеки використано схему управління спеціалізованим контролером серії SIMATIC S5 фірми SІEMENS. Були зіставлені вхідні і вихідні величини, які необхідні для управління. На основі цих величин побудована загальна схема пристрою управління. Проведений вибір конкретних модулів і блоків для реалізації потрібних функцій. Розроблена принципова схема увімкнення контролера і допоміжних модулів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Корогод, Г. О., and О. С. Верховенко. "Автоматизована система ідентифікації студентів." Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2021. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/19352.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Веремієнко, Є. В. "Автоматизована система керування енергозбереженням водогрійного котла." Master's thesis, Сумський державний університет, 2019. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/75725.

Full text
Abstract:
В магістерській роботі було розроблено та досліджено систему автоматичного управління водогрійним котлом. Проведено дослідження над оптимізацією процесів управління,вдосконалено систему автоматичного управління завдяки створенню математичної моделі ефективного процессу горіння.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Дубовик, А. М. "Автоматизована система керування піччю у складі лінії виготовлення бісквітів." Master's thesis, Сумський державний університет, 2019. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/75620.

Full text
Abstract:
Метою даної кваліфікаційної роботи є дослідження автоматизованої системи керування піччю у складі лінії виготовлення бісквітів та ефективна модернізація, яка допоможе залишатися даній системі конкурентоспроможною з новим обладнанням. Методом дослідження є створення математичної моделі даної системи та аналіз аварійних ситуацій, які спричиняють до зупинки та не дають даній системі працювати на повну потужність. Новизна даної системи полягає в додаванні п’ятої секції, шляхом якої буде більш плавний перехід температури між секціями, та можливість переходу в чотирьох-секційний режим роботи у випадку виходу зі строю однієї з п’яти секцій, який не дасть зупинитися процесу. Економічна ефективність даної роботи полягає в вдосконаленні застарілого обладнання та встановлення нових більш енергоефективного та більш надійного обладнання. Основним результатом роботи є отримання гнучкої системи, яка дозволяє уникнути простоїв, мати більш надійне та енергозберігаюче обладнання.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography