Academic literature on the topic 'QR-коди'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'QR-коди.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "QR-коди"

1

Позднякова, Тетяна. "QR-КОДИ: ЇХ СТВОРЕННЯ ТА ВИКОРИСТАННЯ." New pedagogical thought 101, no. 1 (March 11, 2020): 36–42. http://dx.doi.org/10.37026/2520-6427-2020-101-1-36-42.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто можливості використання QR-кодів в освітній діяльності. Наведено приклади їх застосування на уроках біології. Представлено найпоширеніші інтернет-ресурси, завдяки яким створюються QR-коди, а також способи їх розшифровування за допомогою мобільного телефона.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Горошкіна, Олена Миколаївна, Марія Михайлівна Греб, Ігор Олександрович Горошкін, and Станіслав Олександрович Караман. "ФУНКЦІЇ QR-КОДІВ У СТРУКТУРІ ПІДРУЧНИКА УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ." Information Technologies and Learning Tools 78, no. 4 (September 11, 2020): 32–46. http://dx.doi.org/10.33407/itlt.v78i4.3360.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто проблему використання QR-кодів як складника сучасного підручника. Обґрунтовано актуальність уведення QR-кодів до змісту підручників української мови. Уточнено визначення QR-коду, під яким визначено компактний носій навчальної інформації обсягом близько трьох тисяч байт, закодованої за допомогою спеціальних програм або сервісів і графічно представленої як чорно-білий або кольоровий квадрат. Установлено, що QR-код уможливлює розширення й поглиблення теоретичних відомостей із навчального предмета. У підручниках української мови матеріали, вміщені на QR-кодах, розширюють і поглиблюють теоретичні відомості й дидактичний матеріал, сприяють удосконаленню орфоепічних, граматичних, правописних умінь і навичок учнів, виконують функцію контролю, пропонуючи тестовий та інший матеріал для встановлення рівня сформованості знань, умінь і навичок учнів. Визначено й обґрунтовано функції QR-кодів у структурі підручників української мови – мотиваційну, інформаційну, розвивальну, виховну, рефлексійну, контрольну. Здійснено аналіз змісту підручників української мови для 10 класу та рукопису підручника для 11 класу, що містять QR-коди. Наведено відомості про експериментальну перевірку ефективності застосування QR-кодів, у процесі якої учні експериментальних класів систематично залучалися до роботи з QR-кодами, уміщеними в підручнику української мови, що передбачали опрацювання теоретичних відомостей, які розширювали й поглиблювали зміст підручника, виконання творчих, дослідницьких завдань, що спонукали учнів до спостережень над мовою, виконання вправ на редагування, тестових завдань. Визначено принципи відбору теоретичного матеріалу для QR-кодів, до яких віднесено доступність матеріалу, його комунікативну значущість, новизну, емоційність, роль у формуванні предметної компетентності учнів. Наведено конкретні приклади кодування інформації в підручниках української мови: теоретичних відомостей, матеріалів засобів масової інформації (інтерв’ю, телепередач, виступів) для аналізу їх учнями, тестових завдань, прикладів правильних відповідників девіантних текстів, запропонованих учням для редагування тощо.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Зінченко, Т. Ю., and Н. О. Держак. "Цифровий маркетинг як напрямок удосконалення комунікаційних взаємодій зі споживачами." ВІСНИК СХІДНОУКРАЇНСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ імені Володимира Даля, no. 6 (270) (November 10, 2021): 115–20. http://dx.doi.org/10.33216/1998-7927-2021-270-6-115-120.

Full text
Abstract:
В статті розглядаються основні сучасні інструменти цифрового маркетингу в сфері сервісів доставки продуктів, товарів і готової їжі. Особлива увага приділяється тому, як коронавірусна пандемія вплинула на розвиток онлайн-ритейлу, де торгівля здійснюється через Інтернет. Без використання цифрового маркетингу, який з нашого поглядуявляє собою інструменти комунікацій зі споживачем та здійснюються за допомогою сучасних цифрових каналів зв’язку, не можливо розраховувати на результат. Було розглянуто особливості та прояв інтегрованих маркетингових комунікацій в різних омніканальних засобах таких, як смартфони, комп’ютери, планшети, телебачення, радіо, цифрові екрани. Крім того, цифровий маркетинг має своє втілення і в офлайн каналах у вигляді посилань на електронні ресурси і qr-кодів. У якості рекомендацій пропонується створювати спецпроекти – це комплексна інтеграція бренду, яка виходить за рамки стандартних форматів. Наприклад, можна створити спецпроект, присвячений Новому року. З точки зору маркетингу можна виявити, які продукти необхідно продати, які зараз існують проблеми із замовленнями, яке потрібне охоплення аудиторії тощо. З точки зору рекламної комунікації, бренди можуть запустити велику акцію і залучити до співпраці партнерів. Розглянуто приклади просування системи доставки продуктів харчування, які існують на нинішньому ринку. Одним з найбільш відомих і ефективних способів комунікації зі споживачами залишається відео-контент: на телебаченні та в Інтернеті. Іншими важливими інструментами для комунікації зі споживачем в онлайн і офлайн-середовищі є: контекстна реклама, таргетована реклама, SMM, е-mail-маркетинг, аутдор-реклама, пуш-повідомлення, SMS, QR-коди. Проаналізуємо, які сучасні інструменти та канали використовують українські онлайн-сервіси швидкої доставки. Об'єктами досліджень стали – Rocket і Glovo. Карантин зіграв для національного рітейлу роль каталізатора, прискоривши тренди, що вже існують в інших розвинених країнах. Виявилося, що інструменти, потрібні для зручних покупок онлайн, в українців уже є: банківські додатки з кредитними пропозиціями, можливість перераховувати гроші з карти на карту, швидкий мобільний Інтернет. Цифровий маркетинг передбачає персоналізований підхід, а це означає, що ви повинні мати уявлення про потреби, переваги, інтереси та інші дані вашого потенційного клієнта.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Щегельська, Юлія Павлівна. "Способи активації двовимірних систем AR-рендерінгу в практиці промоційних комунікацій." Технологія і техніка друкарства, no. 1(71) (April 5, 2021): 90–97. http://dx.doi.org/10.20535/2077-7264.1(71).2021.228986.

Full text
Abstract:
У цій статті досліджено специфіку застосування двовимірних систем візуалізації проеційованого AR-контенту у промокомунікаційній практиці та класифіковано їх за способом активації. Виявлено, що існує прямий взаємозв’язок між способом активації й алгоритмом функціонування систем 2D AR-рендерінгу та прийомами залучення споживачів у процес комунікації із брендами. Встановлено, що запуск двовимірних систем AR-рендерінгу може відбуватися: 1) у безконтактний спосіб через датчики руху та/або звуку, а також через ємнісні сенсори наближення; 2) у контактний спосіб через електропровідні чорнила, сполучені із ємнісними датчиками дотику; 3) через нанесені на інстальованих предметах QR-коди, що діють як AR-маркери. Дано авторське визначення терміна «2D AR-проекція» з урахуванням вищенаведених способів активації двовимірних систем рендерінгу доданої реальності та виявлено основні відмінності між відтворенням AR-проекцій на пласких поверхнях та кіно- й відеопроекцій. Специфіку функціонування зазначених типів систем 2D AR-рендерінгу у практиці промокомунікацій досліджено на основі кейсів таких комерційних брендів як «Adidas», «Corteva», «Dalziel & Pow», «JCB» та «Volkswagen». У підсумку встановлено, що незалежно від способу активації всі різновиди 2D AR-проекцій сприяють поглибленню зв’язку компаній із їх цільовою аудиторією та підвищенню лояльності споживачів до торгових марок, а також до пропонованих ними товарів і послуг. Своєю чергою, вищезазначене безпосередньо впливає на створення, збереження і збільшення пабліцитного та репутаційного капіталів заданого бренда як нематеріальних активів капіталізації підприємства й формування його стратегічних переваг у бізнес-середовищі.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Дребот, Наталія, and Уляна Грудзевич. "ІННОВАЦІЙНА ПОЛІТИКА БАНКІВ НА РИНКУ БАНКІВСЬКИХ ПОСЛУГ." Економіка та суспільство, no. 33 (November 30, 2021). http://dx.doi.org/10.32782/2524-0072/2021-33-45.

Full text
Abstract:
У статті досліджено сутність та зміст поняття «банківські інновації». Розглянуто особливості та причини впровадження інновації в банківській діяльності, як нововведення або удосконалення того чи іншого продукту і послуги. Виділено та охарактеризовано ключові тренди розвитку ринку банківських послуг (безконтактна оплата, біометрична ідентифікація, цифрові гаманці та QR коди, інтернет речей, крипто валюти). Проаналізовано фінансовий стан АТ «Ощадбанк». Досліджено трансформацію інноваційної політики АТ «Ощадбанк». Встановлено, що одним із напрямів інноваційної політики АТ «Ощадбанк» є впровадження нововведень у систему обслуговування домашніх господарств. Запропоновано, як ефективне інноваційне рішення щодо збереження і примноження кількості клієнтів АТ «Ощадбанк», розвиток поштово-банківських послуг спільно УППЗ «Укрпошта».
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "QR-коди"

1

Солоненко, О. О. "Використання QR технологій на уроках англійської мови для розвитку іншомовної читацької та інформаційної компетентностей учнів 9-х класів." Магістерська робота, Хмельницький національний університет, 2020. http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/10762.

Full text
Abstract:
У роботі здійснено дослідження використання QR-кодів на уроках англійської мови для розвитку іншомовної читацької та інформаційної компетентностей учнів 9-х класів та експериментально перевірено їх ефективність на основі розробленої авторської системи вправ. Розглянуто психолого-педагогічні особливості та методичні аспекти формування іншомовної читацької та інформаційної компетентностей учнів дев'ятих класів у процесі вивчення іноземної мови, окреслено особливості оптимізації процесу навчання читання учнів дев'ятих класів на уроках англійської мови з використанням інформаційних технологій. У дослідженні визначено перспективи використання QR-кодів на уроках англійської мови у 9-х класах з метою розвитку читацької та інформаційної компетентностей, розроблено та експериментально перевірено ефективність методики формування іншомовної читацької та інформаційної компетентностей учнів дев’ятих класів з використанням QR кодів на основі авторської системи вправ.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Бабіна, Юліана. "Рідкісні техніки і загадкові "Лабіринти" української майстрині Ярослави Ткачук." Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2021. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/17900.

Full text
Abstract:
У даній роботі автор аналізує художні пошуки майстрині зі Львова, Ярослави Ткачук, яка застосовує рідкісні техніки і використовує інноваційні методики ткацтва – "плете гобелени з металу". У витоках цих гобеленів – звичайно багата культура, сакральна символіка, національні мотиви і народні традиції України. Проте особливим резонансом відгукнулася виставка художниці під назвою "Лабіринт", що пройшла у львівській галереї сучасного сакрального мистецтва "Іконарт" у 2018 році. Ця несподівана виставка здивувала своєю винятковістю, неординарністю, адже всі свої роботи авторка зашифрувала у сучасні QR-коди, що являють собою невід'ємні актуальні цифрові елементи сучасного світу.
In this paper, the author analyzes the artistic search of a talented craftswoman from Lviv, Yaroslava Tkachuk, who uses rare techniques and uses innovative methods of weaving – "weaves tapestries from metal." The origins of these tapestries are usually rich in culture, sacred symbols, national motifs and folk traditions of Ukraine. However, the exhibition of the artist called "Labyrinth", which took place in the Lviv gallery of contemporary sacred art "Ikonart" in 2018, had a special resonance. This unexpected exhibition surprised with its uniqueness, extraordinaryness, because the author encrypted all her works into modern QRcodes, which are integral relevant elements of the modern world.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography