Academic literature on the topic 'Java-система'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Java-система.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Java-система"

1

КИРИЧЕК, Галина, Марія ТЯГУНОВА, and Анна КУРАЧ. "АВТОМАТИЗОВАНЕ ТЕСТУВАННЯ ВЕБ-ПЛАТФОРМ З ВИКОРИСТАННЯМ JAVA ТА SELENIUM." INFORMATION TECHNOLOGY AND SOCIETY, no. 1 (May 12, 2022): 31–37. http://dx.doi.org/10.32689/maup.it.2022.1.4.

Full text
Abstract:
Анотація. На даний час тестування програмного забезпечення є одним із основних етапів забезпечення контролю його якості та ефективності використання. Перехід на автоматизацію дозволяє скоротити час тестування і значно прискорити цій процес. Система, яка пропонується для реалізації, дозволить швидше та якісніше виконувати автоматизовані тести. Метою роботи є реалізація системи автоматизованого тестування веб-платформ із використанням мови програмування Java та інструменту Selenium, з підтримкою усіх популярних браузерів і операційних систем. Для досягнення основної мети пропонується вирішити наступні завдання: дослідити аналоги систем автоматизованого тестування; реалізувати метод автоматизованого тестування веб-платформ із використанням мови програмування Java та інструменту Selenium; розробити алгоритм запуску тестів в рамках системи для різних браузерів та операційних систем; навести метод автоматизованого тестування із використанням Maven та Selenium Web Driver та результати тестування системи в порівнянні з аналогами. Наукова новизна. Авторами пропонується застосовувати загальний фреймворк автоматизованого тестування, як систему, набір умов, концепцій та практик, спрямованих на перевикористання, зменшення витрат на підтримку, підвищення надійності, швидкості та якості виконання тестів, включаючи його використання широким колом фахівців, включаючи розробників та спеціалістів з ручного тестування. Висновком, у роботі є те, що структура тестів реалізована за допомогою анотацій, що є зрозумілою для користувача та інформує систему про призначення поміченого коду. Окрім цього, при запуску та виконанні автоматизованих тестів за допомогою TestNG, використовується багатопотоковість, яка дозволяє одночасно виконувати декілька тестів. Перевагою системи є: підтримка різних браузерів та операційних систем; кращі швидкісні характеристики; детальна система звітів за результатами тестувань; умовна безкоштовність та реалізація проекту з відкритим вихідним кодом.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Karashetskyy, V. Р. "АВТОМАТИЗОВАНА ВЕБ-СИСТЕМА ПІДБОРУ ТА ВІДОБРАЖЕННЯ ОПТИМАЛЬНИХ АПРОКСИМАНТ." Scientific Bulletin of UNFU 28, no. 3 (April 26, 2018): 127–30. http://dx.doi.org/10.15421/40280326.

Full text
Abstract:
Іноді таблично-задана функція є результатом експериментальних досліджень. Кожна з наведених точок, які входять у таблицю експериментальних даних, не є абсолютно достовірною внаслідок впливу ряду випадкових чинників. Розроблено методику і програмне забезпечення автоматизованої веб-системи підбору та відображення оптимальних апроксимант для таблично-заданих двовимірних залежностей. Розроблене програмне забезпечення представляє веб-сайт. Цю веб-систему можна застосовувати для математичного опису досліджуваних процесів у різних предметних областях. Для отримання розв'язку задачі апроксимації застосовано метод найменших квадратів. Як апроксиманту використано повний поліном. Систему лінійних алгебраїчних рівнянь відносно коефіцієнтів апроксиманти розв'язують чисельним методом Гауса для кожного з повних поліномів першого, другого, та третього степенів. Якість апроксимації оцінюють за максимальним значенням коефіцієнта детермінації. Підбір оптимальної апроксиманти виконують після заповнення таблиці значень xi, yi, zi двовимірної залежності у вікні графічного інтерфейсу системи. Розроблена веб-система виводить діалогове вікно з виразом оптимальної апроксиманти або з повідомленням про неможливість її отримати, якщо система лінійних алгебраїчних рівнянь відносно коефіцієнтів апроксиманти не має розв'язку, та відображає тривимірний графік оптимальної апроксиманти, який можна повертати, масштабувати, переміщати по осі Z, анімувати та зберегти у вигляді скриншоту, для цього застосовано бібліотеку Jzy3d на мові Java.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Куряев, Р. В., С. А. Фирсова, and О. А. Нелин. "Реализация программной системы для нахождения статистических показателей результатов соревнований спортсменов-биатлонистов (на примере юношеской сборной по биатлону Республики Мордовия)." ТЕНДЕНЦИИ РАЗВИТИЯ НАУКИ И ОБРАЗОВАНИЯ 82, no. 2 (2022): 34–42. http://dx.doi.org/10.18411/trnio-02-2022-43.

Full text
Abstract:
В данной статье рассмотрена созданная авторами программная система, предназначенная для нахождения статистических показателей результатов спортсменов на соревнованиях по биатлону. Исходными данными послужили итоговые протоколы соревнований и прилагаемые к ним документы по аналитике гонки и аналитике стрельбы. При реализации использовались PHP 8.0, Java Script ECMAScript 2018, СУБД MySQL 8.0, HTML 5, CSS 3, в качестве редактора кода был выбран Visual Studio Code for Windows. Актуальность разработки связана с отсутствием сводных аналитических данных о соревновательной деятельности региональных спортсменов, выступающих на российских соревнованиях.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Ревякін, О. О., and Д. М. Попков. "Концепція мобільного додатка підтримки бездротової передачі даних за допомогою WI-FI." Automation of technological and business processes 13, no. 4 (February 3, 2022): 8–12. http://dx.doi.org/10.15673/atbp.v13i4.2203.

Full text
Abstract:
Робота присвячена розробці мобільного додатку для підтримки бездротової передачі даних за допомогою Wi-Fi. Предметом дослідження є спосіб передачі даних за допомогою бездротової технології Wi-Fi. Завданням проектування є розробка мобільного додатку для бездротової передачі даних у локальній мережі, яка допоможе користувачеві в швидкої і якісної передачі даних засобами бездротових технологій за допомогою Wi-Fi. При дослідженні основних проблем предметної області, аналізі аналогів та засобів розробки було створено базу даних із використанням реляційної системи управління бази даних SQLite, використані мови програмування Kotlin, Groovy та Java, середовище розробки Android Studio та система автоматичного складання додатку Gradle. Робота була спрямована на розробку мобільного додатку, завдяки якому люди зможуть швидко та якісно передавати файли та обмінюватись буферами обміну на різних пристроях за допомогою бездротових технологій з використанням Wi-Fi у локальній мережі. Система являє собою мобільний додаток, який допомагає людям передавати інформацію бездротовим способом у локальній мережі. Даний програмний продукт не є вибагливим до апаратного забезпечення, що дозволяє користуватися системою кожній бажаючій людині, яка має доступ в Інтернет.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Пташкін, Роман Леонідович, Артем Володимирович Гончаров, and Олександр Степанович Гавриш. "ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНА СИСТЕМА ОБЛІКУ ЕКСПЕРТНИХ ПРОВАДЖЕНЬ У ПІДРОЗДІЛАХ ЕКСПЕРТНОЇ СЛУЖБИ МВС УКРАЇНИ." Вісник Черкаського державного технологічного університету, no. 2 (June 22, 2021): 5–17. http://dx.doi.org/10.24025/2306-4412.2.2021.241061.

Full text
Abstract:
Робота присвячена проблемам побудови моделей, розробки, реалізації та впровадження інформаційно-аналітичної системи обліку експертних проваджень у підрозділах Експертної служби МВС України. Аналізуючи сучасні вимоги та принципи розробки програмних засобів для підрозділів МВС України, авторами було сформовано перелік вимог та базових принципів стосовно розробки необхідного програмного забезпечення. Окрім того, було здійснено аналіз сучасних технологій, які можливо використати для розробки системи. Відокремлено ті технологічні рішення, що повністю задовольняють поставлені вимоги. Відтак авторами для розробки програмного засобу обрано архітектуру на кшталт web-додатка, для роботи з яким користувачеві необхідний лише web-браузер, в якому буде відображений графічний інтерфейс користувача, а вся функціональність системи забезпечується web-сервером. При розробці авторами приділено особливу увагу питанню захисту інформації, оскільки воно продиктовано ключовими вимогами до програмного забезпечення, що може бути використане в підрозділах МВС України. Відтак розроблена система фундаментально базується на моделі безпеки «Zero Trust» і здійснює багаторівневе фільтрування та перевірку будь-яких даних, що обробляються в системі. Також система має алгоритми автоматизованої реакції на спроби несанкціонованого вторгнення. Як ключові технології було обрано систему керування базами даних PostgreSQL для збереження та маніпулювання даними, web-сервер nginx для забезпечення функціонування сервера, мову програмування PHP для написання коду серверної частини системи та мови HTML, CSS, Java Script для реалізації графічного інтерфейсу користувача. Виходячи з вимог безпеки, при розробці не використовувалися сторонні бібліотеки чи фреймворки. Безпосередньо для реалізації серверної частини додатка авторами обрано дещо модифіковану модель MVC та реалізовано принцип абсолютної модульності системи. Інформаційно-аналітичну систему було успішно впроваджено в діяльність усіх підрозділів Експертної служби МВС України. Наразі система активно використовується для автоматизованого створення звітності й формування статистичних та аналітичних даних про окремі напрями діяльності служби.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Khomytska, I. Yu, V. M. Teslyuk, and V. V. Beregovskyi. "Математичні метод і модель диференціації фоностатистичних структур авторського стилю." Scientific Bulletin of UNFU 29, no. 7 (September 26, 2019): 155–59. http://dx.doi.org/10.15421/40290731.

Full text
Abstract:
Розроблено метод комплексного аналізу диференціації фоностатистичних структур авторського стилю англійської мови, який ґрунтується на поєднанні трьох статистичних критеріїв: критерію Стьюдента, критерію Колмогорова-Смірнова і критерію хі-квадрат. Поєднання цих критеріїв дає змогу підвищити достовірність диференціації авторських стилів. Для розв'язання задачі диференціації авторських стилів побудовано статистичну модель, яка підвищує достовірність результатів авторської атрибуції тексту. Розроблена програмна система реалізує метод і модель з використанням мови програмування Java, що забезпечує платформонезалежність. Для тестування програми вибрано статті С. Логан і Д. Вебстер з газети "Вільна газета" ("Freedom Paper", papers by S. Logan and D. Webster). Істотні відмінності встановлено за групами носових, дорсальних і велярних фонем за критерієм Стьюдента, за всіма вісьмома групами фонем за критерієм Колмогорова-Смірнова, істотні відмінності встановлено за групами сонорних, щілинних, дорсальних, зімкнених, губних і носових фонем за критерієм хі-квадрат. Поєднання використаних критеріїв дало змогу встановити групу фонем з найбільшою авторорозрізняльною здатністю. Це група дорсальних фонем. За цією групою можна диференціювати тексти різних авторів, що дає змогу змінімізувати кількість груп фонем, за якими здійснюється авторська атрибуція тексту.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Тарасенко, Володимир Петрович, and Марія Миколаївна Орлова. "Комплексная система дистанционного обучения «сетевые технологии»." New computer technology 4 (November 1, 2013): 59–60. http://dx.doi.org/10.55056/nocote.v4i1.31.

Full text
Abstract:
Компьютерные сети и новые сетевые технологии – одна из наиболее динамично развивающихся областей техники. Появление новых сетевых технологий и протоколов приводит к необходимости их освоения и изучения для их скорейшего применения. В связи с этим студенты соответствующих специальностей и специалисты, интересующиеся данными вопросами, должны изучать и знать сетевые технологии и иметь возможность быстро получать учебные и методические материалы.Структура предлагаемой комплексной системы дистанционного обучения продумана таким образом, чтобы учащийся при отсутствии первоначальных знаний в области сетевых технологий смог получить не только базовую, но и наиболее актуальную и современную информацию. Комплексная система дистанционного обучения включает учебные материалы по следующим направлениям:Общие принципы построения сетей.Протоколы Internet.Локальные компьютерные сети.Цифровые каналы связи и сети.Сети ATM.Сети ISDN.Сети xDSL.Беспроводные каналы связи и сети.Каждый курс состоит из определенного количества модулей, содержимое которых составляет его информационное наполнение. Под модулем подразумевается логически и функционально законченный фрагмент курса, который включает в себя тесты лекций, практические занятия (если это необходимо), дискуссию и контроль полученных знаний. Например, дистанционный курс «Протоколы Internet» содержит 23 модуля, в которых рассматриваются принципы построения сети Internet, типы используемых адресов, классы IP-адресов, необходимость и особенности структурирования сетей с помощью выделения подсетей, а также структура и принципы функционирования основных протоколов и сервисов сети Internet. Данный курс содержит более 100 вариантов итоговых тестовых заданий, каждое из которых содержит по 10 вопросов.Студенты обеспечиваются полным набором материалов, включающим подробную программу курса, изложение учебного материала, который постоянно обновляется, а также иллюстрацию наиболее принципиальных процедур функционирования сети и передачи данных. Для лучшего понимания теоретического материала модули курса содержат не только текст лекций и схемы и рисунки, но также включают видео ролики, выполненные по Flash-технологии, которые иллюстрируют особенности инициализации и поддержания соединений и функционирования различных протоколов в конкретных условиях. Содержатся встроенные Java-аплеты для получения практических навыков по настройке сетевых приложений и выполнения процедур передачи.Каждый из модулей содержит вопросы для самопроверки и тестовые задания. Разработаны два варианта проверки полученных знаний: самопроверка и тестовый контроль. Самопроверка выполняется самим обучаемым и служит только для того, чтобы студент мог сразу увидеть свои ошибки, проанализировать их и не допускать в будущем. При тестовом контроле все ответы оцениваются и заносятся в специальную базу, доступ к которой имеет только преподаватель (тьютор). Каждому вопросу тестов соответствует определенное число баллов, которые можно получить при абсолютно правильном ответе.Для того, чтобы получить допуск к сдаче экзамена, студент должен выполнить все контрольные (тестовые) задания, которые предложены в курсе, и выполнить их таким образом, чтобы набрать хотя бы минимально необходимое количество баллов. В противном случае тестирование необходимо повторить, и только после этого сдавать экзамен.Важной особенностью и самоконтроля, и тестовых заданий, и экзамена является то, что каждый студент получает свой вариант задания, который генерируется случайным образом. Это позволяет полностью исключить «запоминание» правильных ответов на задаваемые вопросы и получить объективное представление о полученных знаниях. Для ответа на поставленные вопросы выделяется определенный промежуток времени. Если за данный период времени ответы не были получены, то от итогового результата отнимается определенное число баллов. Данная процедура позволяет проверить глубину проработки материала и скорость принятия решения.Комплексная система дистанционного обучения разработана в среде Lotus Notes и реализованы с использованием платформы поддержки дистанционных курсов Lotus LearningSpace. Созданные курсы размещены на сервере Украинского Центра дистанционного обучения (udec.ntu-kpi.kiev.ua) и предназначены для студентов специальностей «Компьютерные системы и сети» и «Специализированные компьютерные системы» кафедры специализированных компьютерных систем КПИ.Разработанные курсы дистанционного обучения апробированы в течение нескольких лет для студентов IV и V курсов и доступны через Internet/intranet.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Кудряшов, В. С., М. В. Алексеев, А. В. Иванов, В. В. Портнов, Е. В. Князева, and О. А. Орловцева. "DEVELOPMENT AND APPLICATION OF A GEOGRAPHIC INFORMATION SYSTEM FOR MONITORING THE WORK OF SALES REPRESENTATIVES IN THE “EFKO” GROUP OF COMPANIES." ВЕСТНИК ВОРОНЕЖСКОГО ГОСУДАРСТВЕННОГО ТЕХНИЧЕСКОГО УНИВЕРСИТЕТА, no. 1 (April 19, 2021): 14–20. http://dx.doi.org/10.36622/vstu.2021.17.1.002.

Full text
Abstract:
Статья посвящена решению задач разработки геоинформационной системы (ГИС), позволяющей использовать данные GPS на карманных персональных компьютерах (КПК) сотрудников для формирования отчета посещений ими торговых точек, заданных по плану, и просмотра отклонений от маршрута. В структуре АО «Управляющая компания «ЭФКО» для работы в отделе продаж и логистики используется система KPI (на базе 1С), позволяющая организовать деятельность ее торговых сотрудников путем сбора и анализа различных показателей. В частности, организована работа супервайзеров, мерчендайзеров, а также территориальных и региональных менеджеров. Для того чтобы территориальные менеджеры и супервайзеры могли работать не только за компьютером, но и непосредственно во время посещения самих торговых точек, делать заказ для контрагента не на бумаге, а сразу внося в программу, необходимо реализовать связь между 1С KPI и мобильным приложением ST-Mobile, разработанным специально для этих целей. Сотрудники должны иметь возможность записывать текущие данные в систему по посещаемым торговым точкам, заполнять документы по предзаказам торговых точек для дальнейшей поставки, проверять наполнение полок продукцией компании. Целью разработки ГИС является организация оперативного обмена данными между учетной системой и КПК сотрудников. Данные GPS с КПК сотрудника сравниваются с данными GPS, установленными в справочнике «Торговые точки», для создания отчета «Фактический маршрут агента», из которого будет понятно, посещал сотрудник торговую точку из своего маршрута или нет и насколько большим было отклонение от маршрута. Приводится краткое описание корректировки программного обеспечения в режиме «Конфигуратор 1С», разработанных процедур и функций на java-script. Предложенные решения позволяют выбирать на карте торговую точку, а также формировать задание на маршрут сотрудника по торговым точкам, прорисовывать на карте (по данным GPS) фактический маршрут сотрудника и указатели посещаемости торговых точек. Разработанная ГИС внедрена на АО «Управляющая компания «ЭФКО» в отделе продаж и логистики The article is devoted to solving the problems of developing a geographic information system (GIS), which allows the use of GPS data on pocket personal computers (PPC) of employees to generate a report of their visits to outlets specified according to the plan, and to view deviations from the route. In the structure of EFKO Management Company, the KPI system (based on 1C) is used for work in the sales and logistics department, which allows organizing the activities of its sales staff by collecting and analyzing various indicators. In particular, the work of supervisors, merchandisers, as well as territorial and regional managers was organized. In order to provide the work of territorial managers and supervisors not only at the computer but also directly during visiting the outlets, to place an order for the counterparty not on paper but immediately enter into the program, it is necessary to implement a connection between 1C KPI and the ST-Mobile application, developed specifically for this purpose. Employees should be able to record current data into the system on visited outlets, fill out documents for pre-orders of outlets for further delivery, check the filling of the shelves with the company's products. The purpose of the GIS development is to organize the operational data exchange between the accounting system and the employees' PPC. The GPS data from the employee's PPC is compared with the GPS data set in the “Outlets” directory to create the “Agent's actual route” report, from which it will be clear whether the employee visited the outlet from his route or not, and how large the deviation from the route was. The paper provides a brief description of the software correction in the 1C Configurator mode, the developed procedures and functions in java-script. The proposed solutions allow one to select a point of sale on the map, as well as form a task for an employee's route to points of sale, to draw on the map (according to GPS data) the actual route of the employee and indicators of attendance at retail outlets. The developed GIS was implemented at EFKO Management Company in the sales and logistics department
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Наку, К., and О. Шикула. "РОЗРОБКА МОБІЛЬНОГО ДОДАТКУ «СИСТЕМА ЛОГІЧНОГО РОЗВИТКУ НА ОСНОВІ КОМП’ЮТЕРНИХ ІГОР “EVOLVE YOUR BRAIN”»." Vodnij transport, no. 2(30) (March 27, 2020): 128–35. http://dx.doi.org/10.33298/2226-8553.2020.2.30.15.

Full text
Abstract:
Індустрія відеоігор развивається швидкими темпами, зоокрема напрямок відеоігор для мобільних платформ. Деякі ігри на мобільному телефоні можуть розвивати особистість. Це логічні ігри. Більшість додатків для розвитку логічного мишлення містять в собі лише одну гру з безліччю рівнів. Майже немає додатків, які б досліджували рівень розвитку інтелекту людини, у користувачів не має можливості відслідковувати свій прогрес, який безперечно існує, адже у будь-якій грі рівень складності підвищується залежно від проходження локацій. Вони також не мають рекомендацій щодо вибору рівня складності у головоломках Тому актуальною є розробка мобільного застосунку, в якому була б представлена можливість не лише розвивати логічне мислення, але й фіксувати прогрес та визначати рівень логічного мислення людини. Застосунок повинен мати зручний інтерфейс та містити тести і відомі логічні ігри. Для реалізації програмного продукту використана мова програмування Java та одне з найпопулярніших середовищ для розробки мобільних застосунків – Android Studio. Оскільки додаток має працювати на мобільній платформі Android, то вибране середовище є найкращим рішення для розробки. Для створення можливості грати у гру вдвох була вибрана технологія Bluetooth. Ця технологія є стандартизованою, отже, проблеми несумісності пристроїв від конкуруючих фірм майже не має. Для реалізації програмного продукту використовувалась мова програмування PHP, яка містить ряд готових бібліотек для роботи із популярними базами даних. Програмний продукт складається з тестів для визначення ступеня логічного розвитку користувача та двох логічних ігор для покращення різних психічних процесів людини – «Судоку» та «Тетріс». Описано функціонування користувацької частини додатку. Застосунок дає змогу користувачеві не лише визначити свій рівень логічного мислення, але й на основі результату тестування дає рекомендації, щодо його покращення за допомогою логічних ігор. Було вибрано дві логічні гри різних типів, щоб користувачі обрали собі те, що потрібно саме їм. Також ігри мають по три рівні складності, що допоможе не лише просто грати, а й удосконалювати свої вміння та навички, покращуючи свій рівень розвитку та інтелекту. Ключові слова: програмний додаток, логічний розвиток, Android, Android Studio, Java, «Судоку», «Тетріс», головоломка, користувацька частина
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Жданов, Александр Иванович, Наталья Алексеевна Каплиева, Игорь Владимирович Юргелас, Елена Викторовна Корж, Роман Николаевич Фролов, Юлия Николаевна Юргелас, and Денис Андреевич Антонов. "Автоматизированная информационная система учета и мониторинга учебного процесса в вузе в условиях балльно-рейтинговой системы." Вестник ВГУ. Серия: Системный анализ и информационные технологии, no. 3 (October 18, 2018): 146–54. http://dx.doi.org/10.17308/sait.2018.3/1241.

Full text
Abstract:
В статье изложен опыт разработки информационной системы, включающей в себя серверную часть (Java 8) и клиентскую часть, реализованную в виде web-приложения (Dart) и мобильного клиента (Flutter). Настоящее приложение предназначено для автоматизации балльно-рейтинговой системы оценки знаний в высшем учебном заведении медицинского профиля. Сообщается о технологическом использовании встроенного сервера Undertow, MyBatis в виде реализации объектно-реляционного отображения (ORM), инструмента управления миграциями базы данных MyBatis Migrations, фреймворк Spring и AngularDart 4. Программа ориентирована на работу с СУБД Postgres с использованием драйвера JDBC. Описываются преимущества использования языка Dart по сравнению с JavaScript при разработке клиентской части приложения.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Java-система"

1

Ступіч, А. Б. "Інформаційна система управління студентами з використанням Java -бібліотек." Master's thesis, Сумський державний університет, 2019. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/76725.

Full text
Abstract:
Створений з використанням Java-бібліотек інформаційної системи управління студентами – програми «AllAbout», яка дозволяє зберігати та у відповідності до мети систематизувати інформацію про контингент студентів, надає можливість оперативного доступу та корегування даних.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Нехорошков, Д. В. "Система для зберігання дипломних робіт / оцінок студентів "Java Blockchain"." Thesis, Чернігів, 2020. http://ir.stu.cn.ua/123456789/23405.

Full text
Abstract:
Нехорошков, Д. В. Система для зберігання дипломних робіт / оцінок студентів "Java Blockchain" : випускна кваліфікаційна робота : 123 "Комп’ютерна інженерія" / Д. В. Нехорошков ; керівник роботи В. М. Базилевич ; НУ "Чернігівська політехніка", кафедра інформаційних і комп’ютерних систем. – Чернігів, 2020. – 73 с.
Об'єктом розробки була blockchain-технологія для зберігання та виводу даних на web-сайті. Метою кваліфікаційної роботи магістра є розробка системи, яка б мала можливість зберігати дані, а саме оцінки/роботи студентів, на основі технології blockchain. У процесі розробки була створена серверна частина з використанням технології смарт-контрактів, який відповідав за прийом та збереження необхідних даних, а також клієнтська частина web-сайт, який дозволяв комфортно приймати дані та в подальшому виводити їх на головний екран. Для створення проекту були використані мови програмування Solidity, для написання серверної частини, а також Java, для написання клієнтської частини. А також платформа Ethereum для створення блоків з необхідними даними за технологією blockchain. Середовищем розробки програмного забезпечення було обрано Eclipse. Виконання роботи проводилось у відповідності з вимогами, поставленими у технічному завданні. Подальший розвиток системи може включати в себе розробку системи регістрації , пошукової системи, перевірки правильності введення даних як на серверній частині так и на клієнтській, а також використання даної системи не тільки для одного університету, а також і для всіх університетів в країні. Робота має практичну цінність та може бути використана для реалізації більш складних завдань.
The object of development was blockchain technology for storing and outputting data on the web-site. The purpose of the master's qualification work is to develop a system that would be able to store data, namely student grades / works, based on blockchain technology. In the process of development, a server part was created using smart contract technology, which was responsible for receiving and storing the necessary data, as well as a client part of the web-site, which allowed to comfortably receive data and then display it on the home screen. Solidity programming languages were used to create the project, to write the server part, and Java, to write the client part. As well as the Ethereum platform for creating blocks with the necessary data using blockchain technology. Eclipse was chosen as the software development environment. Execution of works is carried out according to the requirements established by the technical task. Further development of the system may include the development of a registration system, search engine, verification of data entry on both the server and client, as well as the use of this system not only for one university, but also for all universities in the country. The work has practical value and can be used to implement more complex tasks.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Доброловський, Володимир Володимирович. "Модель, метод та засоби оптимізації продуктивності кластерних java-систем." Магістерська робота, Хмельницький національний університет, 2020. http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/9369.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Приказчик, А. О. "Інформаційна система надання послуг з ремонту автомобілів." Master's thesis, Сумський державний університет, 2020. https://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/82373.

Full text
Abstract:
Проведено аналіз обраної предметної області, огляд останніх актуальних досліджень та сервісів, аналіз аналогів, постановку задачі, обрані методи для реалізації інформаційної системи, описано проектування системи надання послуг з ремонту автомобілів, спроектовано базу даних, виконано реалізацію та детальний опис використання інформаційної системи зі сторони власника автомобіля, механіка та автомобільного сервісу, інформаційна система протестована та налаштована для подальшого використання.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Є, Донцова О. "Інформаційна технологія рекомендації товарів для платформи онлайн продажів." Master's thesis, Сумський державний університет, 2020. https://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/78592.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Бондаренко, В. Ю. "Інформаційна система планування з елементами гейміфікації." Master's thesis, Сумський державний університет, 2020. https://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/82330.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Колєсніков, С. О. "Універсальна комп‘ютерна система оренди пристроїв (frontend)." Thesis, Чернігів, 2021. http://ir.stu.cn.ua/123456789/23042.

Full text
Abstract:
Колєсніков, С. О. Універсальна комп‘ютерна система оренди пристроїв(frontend) : випускна кваліфікаційна робота : 123 "Кoмп’ютepнa iнжeнepiя" / С. О. Колєсніков ; керівник роботи Є. В. Риндич ; НУ "Чернігівська політехніка", кафедра iнфopмaцiйниx тa кoмп’ютepниx cиcтeм. – Чернігів, 2021. – 50 с.
Розроблено систему на мові програмування Java в середовищі Android Studio, що дозволяє створювати, переглядати та редагувати оголошення про оренду якогось товару, та керуавати акаунтом користувача. У ньому є багато зручних функцій, таких як пошук по опису, або інших параметрах, збереження товару та можливість зв’язатися з викладачем. В ході проекту було розроблено різні шляхи вирішення завдання та досліджено багато інструментів для розробки системи, з них виділено найбільш зручні та найраціональніші. Також розписано всі етапи розробки андроїд клієнта, та розміщення його в PlayMarket.
Developed a system in the Java programming language in the Android Studio environment, which allows you to create, view and edit ads for the rental of a product, and manage the user's account. It has many convenient features, such as searching by description or other parameters, saving the product and the ability to contact the teacher. During the project, various ways of solving the problem were developed and many tools for system development were explored, the most convenient and rational ones were selected. Also described all the stages of development of the Android client, and its placement in PlayMarket.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Большунов, Д. М. "Інформаційна система обілку замовлень пластикових вікон." Master's thesis, Сумський державний університет, 2021. https://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/86825.

Full text
Abstract:
Тема кваліфікаційної роботи бакалавра «Інформаційна система обліку замовлень пластикових вікон». Кваліфікаційну роботу магістра присвячено розробці мобільного застосунку у вигляді інформаційної системи обліку замовлень пластикових вікон. У першому розділі проведено аналіз предметної області. Було обґрунтовано актуальність розроблювального додатку, виконано аналіз останніх досліджень та публікацій а також описано огляд аналогічних рішень. У другому розділі наведено постановку задачі та методи дослідження. В даному розділі ставиться мета та задачі дослідження. Також описується вибір засобів реалізації для розробки додатку. У третьому розділі описуються етапи проектування додатку, а саме: струтурно-функціональне моделювання, проектування Use-Case діаграми а також проектування бази даних. Останній, четвертий розділ присвячено реалізації інформаційної системи обліку замовлень. В даному розділі описані складові етапи розробки додатку, наведено програмну реалізацію а також використання додатком. Результатом проведеної роботи є реалізована інформаційна система обліку замовлень пластикових вікон. Практичним значенням інформаційної системи є скорочення обсягів ручної роботи, зниження ймовірності помилок, збільшення продуктивність праці співробітників інтернет-магазину з появою додаткових одиниць робочого часу.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Горбась, І. В. "Інформаційна технологія централізованого управління доступом віддалених систем." Master's thesis, Сумський державний університет, 2021. https://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/86707.

Full text
Abstract:
Отримано гнучку систему, що дає змогу: до управління усіма пристроями у віддаленій мережі, що отримують IP-адресу за DHCP; збирати та зберігати дані щодо пристроїв користувачів у одному місці, а також мати можливість швидко керувати їх доступами до локальної мережі й мережі інтернет через зручний UI; залишати коментар, щодо певного пристрою і точно знати його володаря; делегувати відповідальність за надання/заборону доступів до мережі особам без вищої технічної освіти.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Астістова, Т. І., О. С. Тишковець, and А. М. Москаленко. "Дослідження та розробка програмного забезпечення для мережевої системи управління комунікаціями з використанням мови програмування Java." Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2020. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/16492.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Conference papers on the topic "Java-система"

1

Иванов, А. С. "РЕАЛИЗАЦИЯ ПРОЕКТА «СИСТЕМА ЭЛЕКТРОННОГО ГОЛОСОВАНИЯ» С ПОМОЩЬЮ ЯЗЫКА ПРОГРАММИРОВАНИЯ JAVA." In Информационные системы и технологии в образовании, науке и бизнесе. Бурятский государственный университет имени Доржи Банзарова, 2021. http://dx.doi.org/10.18101/978-5-9793-1626-0-74-77.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography