Academic literature on the topic 'Didaktická prostředí'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Didaktická prostředí.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Didaktická prostředí"

1

Kroufek, Roman, Martin Jáč, Vanda Janštová, Martina Pražáková, and Kateřina Čiháková. "Výzkum v didaktice biologie, geologie a environmentální výchovy v České republice v letech 2008-2018." Scientia in educatione 11, no. 1 (May 12, 2020): 43–58. http://dx.doi.org/10.14712/18047106.1604.

Full text
Abstract:
Primárním cílem studie je popsat trendy v českém výzkumu v didaktice biologie, geologie a environmentální výchovy v období mezi lety 2008–2018. Sekundárním poté komparace těchto trendů se zjištěními učiněnými zahraničními autory při rozboru národních i mezinárodních výzkumů v oblasti didaktik přírodních věd, zejména biologie. Pro naplnění tohoto cíle byla provedena obsahová analýza 148 textů daného zaměření vydaných v časopisech se standardním recenzním řízením. Nejvíce příspěvků bylo publikováno v časopisech Envigogika a Scientia in educatione, které se přímo soustředí na environmentální výchovu, resp. didaktiku přírodních věd. V analyzovaných textech převažovaly výzkumy s kvantitativním designem, respondenty byli nejčastěji žáci druhého stupně základních škol. Teoretické studie jsou v českém prostředí zastoupeny málo, stejně jako studie věnované kurikulu. Výzkumné statě byly relativně často věnovány evaluaci, případně badatelsky orientované výuce. Dobrou zprávou pro didaktiku biologie a environmentální výchovy je kromě tradice oborových konferencí a existence dvou oborově didakticky zaměřených doktorských studijních programů i to, že zaměřením výzkumů nevybočuje z mezinárodních trendů.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Žák, V. "Historický vývoj pojetí didaktiky fyziky v České republice." Pedagogická orientace 24, no. 2 (May 3, 2014): 222–43. http://dx.doi.org/10.5817/pedor2014-2-222.

Full text
Abstract:
Cílem přehledové studie je popsat pojetí didaktiky fyziky, která se objevila v domácím prostředí během jejího historického vývoje, a diskutovat zejména vztah pojetí didaktiky fyziky k dalším oborům. To by mělo přispět k pochopení současné situace a prognóze budoucího vývoje. Ve stěžejní části studie jsou charakterizována jednotlivá pojetí české didaktiky fyziky. V chronologickém pořadí to jsou metodické, aplikační, integrační a komunikační pojetí. Ve shrnutí a závěrečné diskuzi je řešen zejména vztah pojetí didaktiky fyziky k fyzice, pedagogice a dalším oborům. Ukazuje se, že metodické pojetí je velmi těsně spjato s fyzikou, zatímco aplikační pojetí vychází primárně z pedagogiky. Integrační pojetí usiluje o využití také dalších věd pro rozvoj didaktiky fyziky. Ze studie vyplývá, že nejpropracovanější je komunikační pojetí. To patří ke koncepcím, které nejvýznamnějším způsobem ovlivňují současné didaktické myšlení v České republice, a to v různých oborech (také v rámci didaktik sociálněhumanitních oborů). Přes vliv komunikačního pojetí je třeba připustit, že také ostatní zmíněná pojetí se do určité míry uplatňují a v současnosti dochází k jejich koexistenci.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Žák, Vojtěch. "Metody sběru dat využívané didaktikou fyziky v mezinárodním prostředí." Scientia in educatione 7, no. 2 (December 31, 2016): 18–33. http://dx.doi.org/10.14712/18047106.349.

Full text
Abstract:
Strategickým cílem výzkumu, jehož součástí je tato přehledová studie, je reï¬ektovat vývoj a současný stav didaktiky fyziky (physics education research, dále PER). Cílem této studie je podat přehled metod sběru dat, a podpořit tak diskuzi o metodách výzkumu využívaných v této oblasti. K řešení výzkumného problému byl použit kvalitativní přístup a za metodu sběru dat obsahová analýza výzkumných sdělení. Za zdroj těchto textů byla zvolena databáze SCOPUS, přičemž analýza se omezila na relevantní časopisecké články, které byly publikovány v letech 2010 až 2014 a které jsou psány anglicky. Celkem bylo analyzováno 146 článků. Jako metody sběru dat jsou využívány v oblasti PER dotazník, interview a didaktický (zejména konceptuální) test. Dále se uplatňuje analýza nejrůznějších dokumentů, pozorování, příp. další metody. Přínosem pro další výzkum v oblasti PER, ať na mezinárodní nebo lokální úrovni, může být fakt, že v mezinárodním prostředí existují standardizované výzkumné nástroje, zejména konceptuální testy a různé dotazníky. Protože tato studie abstrahuje do značné míry od fyzikálního obsahu, mohou být uvedená zjištění přínosná i pro výzkumníky v oblasti science education research.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Trnová, Eva, Tomáš Janko, Josef Trna, and Karolína Pešková. "Typy vzdělávacích komiksů a analýza jejich edukačního potenciálu pro přírodovědnou výuku." Scientia in educatione 7, no. 1 (July 21, 2016): 49–64. http://dx.doi.org/10.14712/18047106.225.

Full text
Abstract:
Komiksové příběhy jsou tradičně vnímány jako specifické populární médium. Vzhledem k jejich oblíbenosti a srozumitelnosti pro dospívající je jim však pozornost stále častěji věnována i v oblasti přírodovědného vzdělávání. Důležitým aspektem je v tomto ohledu nejen obsah komiksů, ale také jejich výrazové prostředky. Cílem studie je přispět ke konkretizaci edukačního potenciálu komiksů a naznačit způsoby jejich pedagogického využití v kontextu motivace a poznávacích charakteristik současné NET-generace žáků. Jádro studie představuje analýza ukázek vzdělávacích komiksů s přírodovědnou tématikou, jež se uplatňují při transformování přírodovědných konceptů do lépe uchopitelné podoby. Nejdříve je čtenář v obecné rovině seznamován s přínosem komiksů vzhledem k učebním návykům současných žáků. Následně jsou objasňovány vlastnosti vzdělávacího komiksu a podrobněji vysvětlováno jeho fungování jako didaktického prostředku. V závěru studie jsou na základě zjištěných poznatků vyvozována didaktická doporučení a popisovány příklady efektivního využití vzdělávacích komiksů v přírodovědné výuce.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Odcházelová, Tereza. "Role multimédií ve výuce přírodních věd." Scientia in educatione 5, no. 2 (December 27, 2014): 2–12. http://dx.doi.org/10.14712/18047106.93.

Full text
Abstract:
V posledních letech je zaznamenáván celoevropský trend poklesu zájmu o studium přírodních věd. Tento fakt logicky vede didaktiky a učitele přírodovědných oborů k hledání nových efektivnějších a pro žáky přitažlivějších vzdělávacích metod a přístupů k výuce. Aktuálně dostupné a často i v praxi využívané moderní výukové prostředky a informační technologie, které vycházejí z původních myšlenek a výukových konceptů předních českých pedagogů a didaktiků konce 20. století, umožňují učiteli realizaci výuky v souladu s doporučovanými didaktickými metodami a přístupy k přírodovědnému vzdělávání. Cílem této studie je představit multimédia jako vhodný prvek umožňující zatraktivnění výuky, zvýšení motivace žáků k učení, aktivní zapojení žáků do výuky a v neposlední řadě i jako ideální nástroj pro propojení teorie a praxe.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

MALIŠ, Petr. "DIDACTIC MATERIAL AIDS IN EDUCATION OF INFORMATICS." Trends in Education 12, no. 2 (December 30, 2019): 46–52. http://dx.doi.org/10.5507/tvv.2019.011.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Vácha, Zbyněk. "Didaktické využití školních zahrad v České republice na primárním stupni základních škol." Scientia in educatione 6, no. 1 (July 1, 2015): 80–90. http://dx.doi.org/10.14712/18047106.143.

Full text
Abstract:
Hlavním cílem výzkumu bylo zmapovat aktuální stav využívání školních zahrad ve výuce na primárním stupni základních škol v České republice, determinovat potenciální možnosti začlenění školních zahrad do výuky v budoucnosti, a potvrdit hypotézu, že školní zahrada poskytuje vhodný výukový prostor pro výuku na primárním stupni základních škol a zároveň nabízí dostatek příležitostí pro aplikaci badatelsky orientovaných prvků.Na výzkumu participovalo 119 učitelů ze 119 základních škol a 44 studentek Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích studujících obor učitelství pro 1. stupeň základních škol. Data byla získávána dotazníkovým šetřením a analýzou školních vzdělávacích programů. Z výsledku výzkumu vyplývá, že školní zahrady jsou ve výuce na prvním stupni základních škol využívány v rámci všech definovaných vzdělávacích oblastí a jsou postupnětransformovány, z čistě pěstitelských, na prostory, které umožňuji učitelům do výuky zařadit praktické aktivity v nejrůznějších disciplínách. Představují tak vhodné prostředí pro aplikaci prvků badatelsky orientovaného vyučování.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Tůma, F. "Korpusová analýza jazykové přesnosti v písemném projevu studentů angličtiny jako cizího jazyka." Pedagogická orientace 23, no. 1 (February 28, 2013): 92–111. http://dx.doi.org/10.5817/pedor2013-1-92.

Full text
Abstract:
V této studii prezentujeme dílčí výsledky výzkumu z oblasti didaktiky cizích jazyků, ve kterém bylo využito analýzy žákovského korpusu. Hlavní výzkum se zaměřoval na rozvoj komunikační kompetence v oblasti psaní v tzv. blended learning kurzu u vysokoškolských neoborových studentů angličtiny jako cizího jazyka. Ve studii nejdříve stručně konceptualizujeme procesy rozvíjení komunikační kompetence a poté se zaměřujeme na měření výsledků těchto procesů v oblasti jazykové přesnosti. Výzkumný soubor tvořilo 18 studentů v kurzu angličtiny na úrovni A2 dle SERRJ (2002), kteří participovali ve třech diskusních úkolech provedených v online prostředí za použití asynchronního diskusního fóra. Projektování diskusí vycházelo ze sociálně-konstruktivistických teorií učení. Hlavním výzkumným nástrojem byl žákovský korpus založený na textech napsaných studenty ve dvou online diskusích. Výsledky ukázaly, že se u studentů celková úroveň komunikační kompetence v oblasti psaní zvýšila. Zjištění vyplývající z analýzy korpusu zaměřené na jazykovou přesnost se ovšem jeví v některých oblastech jako ne zcela průkazná. Výsledky výzkumu naznačují, že jazyková přesnost studentů souvisela s vyjadřovaným obsahem. Studie ukazuje možné využití žákovských korpusů ve výzkumu zaměřeného na jazykovou přesnost a upozorňuje na některá jejich omezení.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Janko, Tomáš. "Srovnávací analýza typů nonverbálních prvků v současných českých a německých učebnicích školní geografie." Pedagogická orientace 25, no. 2 (May 20, 2015): 225–48. http://dx.doi.org/10.5817/pedor2015-2-225.

Full text
Abstract:
Studie usiluje o porovnání aktuálních českých a německých učebnic školní geografie z hlediska zastoupení typů nonverbálních prvků a interpretaci zjištění vzhledem k cílovému zaměření daného vyučovacího předmětu. Nejdříve je v obecné rovině poukazováno na okolnosti, s nimiž se učebnice školní geografie musejí vypořádávat v souvislosti s transformováním stále komplexnějších geografických poznatků. Následně je v teoretické rovině objasňována pozice, již v tomto ohledu zaujímají nonverbální prvky (obrazová složka učebnic). Výklad se opírá o teorii učebnic a koncept reprezentace učiva. Představeny jsou také cílové domény školní geografie, které současně slouží jako interpretační rámec pro výzkumná zjištění. Studie byla realizována jako obsahová analýza 2 českých a 2 německých učebnic školní geografie (ISCED 2), ve kterých bylo analyzováno celkem 1140 nonverbálních prvků. Výsledky studie naznačují, že v českých učebnicích školní geografie stále dominují obrazové typy nonverbálních prvků. Naproti tomu v německých učebnicích školní geografie lze zastoupení typů nonverbálních prvků hodnotit jako vyvážené. Ukazuje se tak, že v aktuálních českých učebnicích, na rozdíl od německých, i nadále převažují především nonverbální prvky, které jako didaktické prostředky odkazují spíše k afektivní cílové doméně. Žáky motivují k emocionálním prožitkům, ale samy o sobě nemusejí vybízet k hlubšímu interagování se vzdělávacími obsahy.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Vítečková, Miluše, Miroslav Procházka, and Marie Najmonová. "Vnímání jinakosti dětmi na prvním stupni základních škol." Pedagogická orientace 28, no. 2 (August 15, 2018): 290–305. http://dx.doi.org/10.5817/pedor2018-2-290.

Full text
Abstract:
Cílem článku je představit vnímání jinakosti dětmi na 1. stupni základní školy na základě využití podnětů z práce s příběhem v hodině českého jazyka. Příspěvek lze také vnímat jako podklad pro výukovou praxi a jako příklad toho, jak pracovat s tématy jinakosti a odlišnosti na 1. stupni základní školy. Text obsahuje výsledky výzkumného šetření realizovaného ve 12 třídách 1. stupně základních škol (3.–5. třídy). Jde o analýzu videozáznamů 12 vyučovacích hodin, verbálních projevů žáků, jejich transkriptů, a to v průběhu celé vyučovací jednotky, v níž děti pod vedením učitelky pracují s uceleným didaktickým materiálem. Dětem jsou kladeny otázky týkající se jejich nazírání na odlišnost, a to v kontextu obsahu příběhu. Text podstatou svého příběhu dává prostor pro vyjádření pocitů spojených s odlišností, vytváří podněty pro argumentaci postojů orientovaných k chování se v situaci nepřijetí okolím. Výzkumné šetření se zaměřuje na tyto otázky: jak žáci 1. stupně vnímají odlišnost, jakou mají subjektivní zkušenost s odlišností, jaké jsou jejich návrhy řešení situace v případě nepřijetí okolím, jaký je jejich pohled na druhé nepřijímající odlišnost. Vzhledem k tomu, že jde při práci s konkrétním textem i o čtení s předvídáním, je dalším analyzovaným tématem navrhované dokončení příběhu. Z výsledků výzkumného šetření vyplynulo, že žáci na 1. stupni přijímají odlišnost bez větších problémů, spíše se hůře vyrovnávají s nespravedlností. V situacích, kdy se sami setkávají s nepřijetím, výzkum naznačuje, že i přes prožívané obtíže v kolektivu žáci preferují setrvání v prostředí, které znají.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Didaktická prostředí"

1

Malcová, Michaela. "Didaktická hra jako prostředek otevírání geometrického světa." Master's thesis, 2016. http://www.nusl.cz/ntk/nusl-349138.

Full text
Abstract:
The aim of this thesis is to explore thinking processes of pupils when solving problems of geometric manipulative environment Parquets. I elaborated this environment Parquets and stated characteristic tasks. I have also described, in what mental schemes of mathematical concepts solving tasks may contribute. I made use of pupil's life experiences with the game Ubongo in the presentation of the environment for them. The diploma thesis is presenting the ideas of the constructivist approach to teaching mathematics. Necessary relevant theoretical concepts are defined in the theoretical part. The experiment with third grade, who attended the Math's club is the basis of this diploma thesis. Video recordings were transcribed in the form of a written report and these were analyzed in the aim of diagnosing and describing phenomena that are related to discussions of pupils, their cooperation within the group and the development of mathematical experience, knowledge, skills and abilities of the student, but also the personality and social competences. In the analysis I also pay attention to the role of the experimenter, who was also in the role of a teacher. In conclusion, I made recommendations that could improve the lesson.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Šmídová, Kateřina. "Úlohy z prostředí Parket pro děti na přechodu mezi MŠ a 1. ročníkem ZŠ." Master's thesis, 2021. http://www.nusl.cz/ntk/nusl-438073.

Full text
Abstract:
The aim of the submitted diploma thesis is to complete a series of graded tasks from the manipulative environment of Parquet. Then apply these tasks to preschool and school children in the 1st year of elementary school. Not only observe how they cope with these activities, but also how they think, explain their actions, and how they communicate with each other. Observe myself, as a researcher, how do I work with children, how do I communicate with them and how do I submit them the tasks. Record my knowledge and learn from it. The theoretical part defines the individual stages for the preschool and pupils in terms of the development of psychology, they are constructive concepts of teaching mathematics with reference to the RVP ZV and RVP PV. Studied textbooks for the 1st and 2nd year of elementary school searched for activities from the environment of Parquet. Activities are selected that illustrate the typology of tasks. The relevant didactic games related to the Parquet environment are also described. For the practical part is chosen method of qualitative research on the basis of experiments in two research groups. The experiments are composed of individual activities, which are graded from the very basic creation of the parquet, specifying the rules of laying them down on the floor, to the final...
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Mladá, Lada. "Vyučování matematice orientované na budování schémat v outdoorovém prostředí." Master's thesis, 2016. http://www.nusl.cz/ntk/nusl-350686.

Full text
Abstract:
This thesis deals with teaching mathematics - schema oriented education in outdoor environment. It seeks advantages of outdoor education and tries to apply them fully in an innovative way of teaching mathematics for primary schools. It connects the innovative methods of teaching mathematics with our nature, in a peaceful and natural way. Nature is not just an expanded space for learning but it is the means of achieving more effective learning. The thesis informs the reader about the history of outdoor education and it enables deeper understanding of nature's potential and its role in education. It takes advantage of Czech and foreign resources on the matter. The thesis wants to enlighten mathematics students and teachers about the positives of outdoor education by providing a collection of ideas, including their real-life realization and their self- reflection, in the form of prepared mathematics outdoor education material. KEYWORDS Substantial Learning Environment, Schema-oriented Education, Outdoor Education, Outdoor Mathematics
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Sukniak, Anna. "Didaktické prostředí aditivních mnohouhelníků a mnohostěnů." Master's thesis, 2014. http://www.nusl.cz/ntk/nusl-323072.

Full text
Abstract:
Title: Educational environment additive polygons and polyhedrons Summary: The main intention of the work is to introduce a new mathematical educational environment that would be especially attractive for pupils in the grades 6. -9., but also in the secondary schools, universities or primary schools The work consists of six parts. In the introduction are mentioned the reasons that led me to choose this topic. The second chapter describes the theoretical basis of the work. The third section describes in detail the environment of additive polygons, both its aspects - mathematical and educational one. Analogously, as it is in the third chapter, is processed the fourth chapter that is dedicated to the environment of additive polyhedrons. The fifth chapter is devoted to the linking of the environment of additive polygons and polyhedrons into the linear algebra. In conclusion are provided further opportunities of work with this environment.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Žemlička, Milan. "Webová počítačová hra jako edukační nástroj." Master's thesis, 2017. http://www.nusl.cz/ntk/nusl-349440.

Full text
Abstract:
This diploma thesis focuses on a didactic game and its usage within an educational process. The subject of the thesis is, on the basis of the study of the expert literature and expertly focused primary resources from various fields, to create and test a functional web computer game with didactic content. The theoretical part focuses on the very phenomenon of a game; from a historical and philosophical point of view as well as from the current interpretation of electronic games and a game in the context of didactic methods. In the empirical investigation, the thesis contains the whole development of the game, possibilities of its modification depending on users and the implementation of the didactic game in teaching. In the conclusion, the results of the research are given and recommendations for the research area of the development of other educational tools using Web applications as games are made.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Boháčová, Jana. "Origami jako didaktické prostředí v matematickém vzdělávání." Master's thesis, 2009. http://www.nusl.cz/ntk/nusl-277512.

Full text
Abstract:
The thesis deals with origami as a learning environment in mathematics education. The two main aims of the thesis are to show the possibilities of using origami in various areas of mathematics teaching and learning, especially in synthetic geometry and calculations in geometry, and to suggest specific origami-based activities for secondary education. First, origami is introduced in its historical context and its geometrical axioms are described. Further, advantages and difficulties of using origami in mathematics education are discussed, with respect to the type and level of school. The fundamental part of the thesis consists of description and didactical analysis of tasks based on folding of an equilateral triangle and various polyhedra. Some of these tasks are adapted from other resources, some were designed by the author. Based on direct experience with employing origami-based tasks in different classrooms, methodological recommendations are added to the individual analyses, facilitating the practical usage of the thesis.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Khas, Miloslav. "Podcast jako didaktický prostředek učitele." Master's thesis, 2015. http://www.nusl.cz/ntk/nusl-335844.

Full text
Abstract:
TITLE: Podcast as a didactic aid of teacher AUTHOR: Bc. Miloslav Khas DEPARTMENT: Department of Information & Technical Education SUPERVISOR: Ing. Bořivoj Brdička, Ph.D. ABSTRACT: Use of podcast as an educational medium is the principal and crucial topic of this thesis. The diploma thesis is focused on history and development of this phenomenon and points to the possibilities of podcast use at primary schools. The goal of this thesis is to show not only the advantages and benefit of the podcast for pupils and the teacher, but also to highlight the possible problems during its use and introduction. The theoretical part is dealing with aspects and podcast use at schools and provides an overview of existing researches. The other part is giving us an overview of existing solutions and good examples of practice at Czech schools and schools in abroad. The main part represents an experiment description including own solution proposal used at the primary school in Staňkov. This thesis can serve as a podcast guide for other possible interested persons striving for similar activities. KEYWORDS: Podcast, iPod, information and communication technology, MP3, sound, video, audio records, education, competence, school radio.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Nečasová, Klára. "Didaktická hra jako prostředek otevírání geometrického světa." Master's thesis, 2007. http://www.nusl.cz/ntk/nusl-285370.

Full text
Abstract:
The goal of the diploma dissertation is to introduce a game with geometrical object as a probable part of lessons focused on teaching solid geometry. This activity is a possibility how, according to valid school standards, we can set up the view to geometrical world through manipulation with concrete objects build conception of perceiving solids and their parts. The thesis also summarises theory about methods of teaching, analyses experiments that were done with primary school children and describes phenomenon visible and obvious when adopting such activity to lessons.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Prokýšek, Miloš. "Didaktické aspekty využití prostorového zobrazování." Doctoral thesis, 2012. http://www.nusl.cz/ntk/nusl-309842.

Full text
Abstract:
This thesis deals with phenomena of spatial visualization, application of spatial visualization in instruction and its educational specifics. The present thesis addresses the questions of definition of spatial visualization in instruction, specification of educational specifics and exploration of the relations between spatial visualization and cognitive processes. The experimental part of the thesis is focused on relations between the form of presentation of subject matter (planar visualization and spatial visualization), spatial intelligence, or the ability of mental rotation and the results of learning at students of lower secondary (ISCED 2) school. Elaboration of the theory given field of educational means, the thesis seeks to contribute to the development of theoretical bases of pedagogy with the context of increasing importance of technology for support education.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Brixíová, Lenka. "Didaktická hra jako prostředek rozvíjející čtení v 1. ročníku." Master's thesis, 2006. http://www.nusl.cz/ntk/nusl-266670.

Full text
Abstract:
Thesis on Didactical games as a means of developing reading skills in the first class, dealing with primary school educational themes, mainly the current concept of primary education reading (aim, tasks, organisations, methods and pedagogy assessment). Also dealing with comprehending complex didactic games relating to reading education, which should provide inspiration for working with children. Following the initial research, the aim of which was to monitor teachers' work in the first class, the teachers involved expressed an interest in working with similarly complex games. Powered by TCPDF (www.tcpdf.org)
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Conference papers on the topic "Didaktická prostředí"

1

Pecina, Pavel. "Společenství praxe jako prostředek zlepšování kvality výuky technických předmětů na středních školách." In 11. mezinárodní vědecká konference. Didaktická konference 2017. 11th International Scientific Conference. Didactic Conference 2017. 1. a 2. června 2017, Brno, Česká republika. Brno: Masaryk university, 2017. http://dx.doi.org/10.5817/cz.muni.p210-8590-2017-14.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography