Academic literature on the topic 'Cистема управління'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Cистема управління.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Cистема управління"

1

Логунов, О. М. "Cистема управління електроприводом медогонки на платформі Arduino." ВІСНИК СХІДНОУКРАЇНСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ імені Володимира Даля, no. 1(265) (March 16, 2021): 60–63. http://dx.doi.org/10.33216/1998-7927-2021-265-1-60-63.

Full text
Abstract:
Розглянуто сучасний стан типових засобів автоматизації пасік в Україні, показані вимоги до медогонок в цілому та до систем управління їх електроприводом зокрема, наведено графік обертів медогонки, надано опис системи управління електроприводом медогонки на платформі Arduino та схему її побудови для приводу з електродвигуном постійного струму, розглянуті типові модулі платформи Arduino, які можуть бути використаними для побудови систем управління електроприводом постійного струму та визначені ти з них, які придатні для побудови системи управління електроприводом медогонки, розрахована вартість системи управління, показані результати експлуатації цієї системи, визначені напрями удосконалення обладнання та подальших досліджень
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Tolokova, T. I., and O. Y. Bilan. "СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ." Вісник медичних і біологічних досліджень, no. 3 (December 1, 2020): 115–21. http://dx.doi.org/10.11603/bmbr.2706-6290.2020.3.11309.

Full text
Abstract:
Резюме. Соціальний захист медичних працівників спрямований на встановлення системи правових і соціальних гарантій, що забезпечує задоволення професійних та матеріальних потреб медиків відповідно до особливого виду їх професійної діяльності, визначної ролі в суспільстві. Належне регулювання питань формування позитивного іміджу медичної професії, просування її цінностей надасть професіоналам у медичній сфері широкі можливості, які впливають на рівень мотивації та якість надання медичної допомоги пацієнтам. Мета дослідження – визначити пріоритетні потреби та висхідні запити медиків щодо соціального захисту, а також запропонувати шляхи зміцнення потенціалу підвищення якості медичного обслуговування. Матеріали і методи. Ми провели анонімне анкетування 100 медичних сестер районної лікарні Комунального некомерційного підприємства Конотопської міської ради «Конотопська центральна районна лікарня ім. академіка М. Давидова» щодо моральної свідомості пацієнтів, адміністрації лікувального закладу та держави стосовно поваги до медиків, що, у свою чергу, формує вмотивованість у роботі, самооцінку, готовність до альтруїзму в роботі та емпатії в умовах соціального захисту. Результати. Cистема управління системою охорони здоров’я України в процесі поглиблення інтеграції в світове економічне співтовариство зазнає багато істотних змін на основі ідеї єднання ефективності як результату дієвості соціального компромісу та кваліфікованої медичної допомоги. Отже, винайдення ефективних механізмів та дієвих методів функціонування системи соціального захисту медичних працівників є нагальним напрямком досліджень та актуальним завданням, що повинно ґрунтуватись на висхідних ініціативах з урахуванням потреб медиків. Висновки. Якісний соціальний захист дасть змогу висококваліфікованим медичним працівникам зосередитися на більш важливих завданнях, що передбачають безпосереднє професійне удосконалення та спілкування з пацієнтом; ключові показники ефективності медичного персоналу, зокрема щодо якості медичних послуг і задоволення пацієнтів потребують удосконалення й упровадження їх у якості публічної інформації; необхідно сформувати кадровий резерв відповідно до кваліфікаційних запитів й освітніх можливостей, який забезпечуватиме ресурс у разі перегляду функцій медичних працівників у напрямку новітніх тенденцій дигіталізації й пов’язаних з цим змін у медичному обслуговуванні. Необхідно досліджувати національні можливості для імплементації міжнародних вимог до соціального захисту медиків, з огляду на високі запити сучасної охорони здоров’я щодо якості медичної допомоги.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Holota, Olena. "Механізм управління cистемою державних оборонних закупівель України." Journal of Scientific Papers "Social development and Security" 10, no. 3 (June 30, 2020): 123–34. http://dx.doi.org/10.33445/sds.2020.10.3.11.

Full text
Abstract:
Стаття присвячена вивченню теоретичних підходів до визначення понять “механізм управління” та “організаційно-економічний механізм управління” з метою визначення поняття “організаційно-економічного механізму управління системою державних оборонних закупівель”. Проаналізовано погляди вчених на поняття “механізм управління”, “організаційний механізм”, “економічний механізм” та “організаційно-економічний механізм управління”; визначено, що категорія “механізм управління” є складовою “організаційно-економічного механізму функціонування” будь-якої соціально-економічної системи та надано авторське бачення поняття ‟організаційно-економічного механізму управління системою державних оборонних закупівель”. Визначено зовнішні та внутрішні фактори, що впливають на механізм управління системою державних оборонних закупівель. Сформульований поняттєвий апарат є основою для подальшого вивчення шляхів підвищення ефективності вказаного управління.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Stankovska, I. M. "ВИКОРИСТАННЯ МЕТОДІВ УПРАВЛІНСЬКОГО АНАЛІЗУ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ ЯКОСТІ СКЛАДОВИХ ІНТЕЛЕКТУАЛІЗОВАНОЇ CИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНІСТЮ ПІДПРИЄМСТВ НАФТОГАЗОВОЇ ГАЛУЗІ." Actual problems of regional economy development 1, no. 12 (April 11, 2016): 67–72. http://dx.doi.org/10.15330/apred.1.12.67-72.

Full text
Abstract:
Стаття досліджує реалізацію методів управлінського бізнесу, використовуючи діагностичні групи, складені інтелектуальною системою управління конкурентоспроможними підприємствами нафтогазової галузі. У докладному варіанті «людина» та «система управління системою», використовувались гігієнічні стандарти для ідентифікації характеристичних характеристик особи, що інтегруються в систему конкурентоспроможних систем. Для врахування специфічних нафтогазових технологій при формуванні характеристичних систем системи управління конкурентоспроможними компаніями запропоновано відповісти на міжнародні стандарти. Для діагностики системи управління конкурентоспроможним продуктом запропоновано перелік методів управління жорстким рівнем.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Ільницька, Л. В. "Cистемно-інфраструктурна парадигма аналізу перспектив соціального управління." Вісник Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Філософія. Політологія, Вип. 106 (2012): 75–77.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Журавель, В. І., and В. В. Журавель. "НЕЙРОМЕНЕДЖМЕНТ ЯК НАПРЯМ І МЕХАНІЗМ СУЧАСНОЇ КОНЦЕПЦІЇ УПРАВЛІННЯ СИСТЕМОЮ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ НАСЕЛЕННЮ." НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ ЖУРНАЛ АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ КЛІНІЧНОЇ ТА ПРОФІЛАКТИЧНОЇ МЕДИЦИНИ 3, no. 3-4 (July 21, 2020): 5–12. http://dx.doi.org/10.33247/2312-1025.3(3-4).2019.01.

Full text
Abstract:
Резюме. У статті розглянуто основні питання розвитку нейроменеджменту в системі медичної допо-моги населенню як напрями та механізми формування і розвитку відомчого управління. Відображено помил-кові стереотипи класичного та ідентифікуються ключові позиції сучасного менеджменту.Методи дослідження. Вказівки на дедуктивно пов’язані між собою передумови, положення, гіпотезинаслідків змін у менеджменті керованої системи, формування логічного результату і висновків здійсненоза допомогою гіпотези – дедуктивного методу, а також за допомогою методів логіко-латерального аналі-зу, синтезу, узагальнення, ідеалізації та індукції. Обґрунтування теоретико-методологічних і науково-прак-тичних положень управління системою здійснено на основі нейроменеджменту.Результати. Успіх процесів трансформації в cистемі медичної допомоги населенню неможливий безвпровадження моделі сучасного управління на основі нейроменеджменту. Успіх управлінської діяльностіприносить тактика зміщення акцентів класичного менеджменту до своєрідного «неординарно сміливого»,психолого-управлінського вишуканого демократичного керівництва групами підлеглих з урахуваннм їх про-фесійно-особистих якостей і особливостей, використання «мозкової діяльності» колективу, зміни власноїповедінки «з батога на пряник» у відповідь на стимул з найбільшою валентністю. Вказано 25 архіважливихпозицій і управлінських механізмів нейронаукового напряму в сучасному менеджменті.Висновки. Нейроменеджмент дозволяє, знаючи особливості людського мозку, досягти успіху в моде-люванні медико-управлінської діяльності, що позитивно відображається на якості медичної допомоги, за-доволеності пацієнтів, співробітників і всіх зацікавлених сторін на сучасному етапі розвитку суспільства.Нейроменеджмент необхідно виділити в окрему галузь прикладних наук.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Rudenko, Volodymyr, Mykhailo Zinchenko, Natalia Gryshina, and Viktor Chenchenko. "ЗАСТОСУВАННЯ В МУЛЬТИАГЕНТНІЙ СИСТЕМІ УПРАВЛІННЯ МОДЕЛІ ФУНКЦІОНУВАННЯ ФРАГМЕНТУ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНОЇ МЕРЕЖІ CИСТЕМИ ЗВ’ЯЗКУ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ." Сучасні інформаційні технології у сфері безпеки та оборони 39, no. 3 (December 30, 2020): 45–52. http://dx.doi.org/10.33099/2311-7249/2020-39-3-45-52.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Степанов, М. Т., and В. А. Хобин. "Cистема автоматичного регулювання інваріантна до контрольованих збурень з прогнозуванням сигналу корекції по кубічному сплайну." Automation of technological and business processes 12, no. 1 (March 30, 2020). http://dx.doi.org/10.15673/atbp.v12i1.1705.

Full text
Abstract:
У статті розглядається система автоматичного регулювання, що реалізує комбінований принцип управління інваріантна щодо контрольованих збурень. У математичних моделях коригувальних зв'язків систем автоматичного регулювання інваріантних до контрольованих обурені-вам часто присутні фізично не реалізовуються ланки чистого випередження. В інженерній практиці для прогнозування сигналу корекції на час вперед такі ланки наближено замінюють форсує ланка. В якості альтернативи такому підходу пропонується вести прогнозування сигналу корекції на основі кубічного сплайна. Проведений аналіз показує, що окремі ділянки траєкторії руху-ня сигналу корекції можуть бути представлені безперервними, багаторазово диференційовними функція-ми (наприклад, кубічним сплайном). Для моделі кубічного сплайнів знайдені співвідношення, що дозволяють оцінювати їх параметри і вести розрахунок прогнозного значення змінної в реальному часі. Проведено структурний та оптимальний параметричний синтез альтернативних варіантів систем автоматичного регулювання інваріантних до контрольованих збурень. Порівняльний аналіз оптимальних систем, проведений в тимчасовій і частотних областях показав значну перевагу системи регулювання з прогнозуванням сигналу корекції по кубічному сплайну. У порівнянні з системою, де для прогнозування-вання використовується форсує ланка, система регулювання з прогнозуванням по кубічному сплайну забезпечує зниження інтегрального і прямих показників якості в кілька разів. Аналіз амплітуди-частоності характеристик систем автоматичного регулювання показав, що система автоматичного регулювання з прогнозуванням сигналу корекції по кубічному сплайну може ефективно гасити обурення в широкому діапазоні частот.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Cистема управління"

1

М, Сапунов О. "Cистема керування процесом пастеризації овочевих консервів." Master's thesis, Сумський державний університет, 2020. https://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/81268.

Full text
Abstract:
В роботі розроблено автоматизовану систему керування пастеризації овочевих концерв. Підібрано засоби автоматизації. Розроблено алгоритмічне забезпечення та відповідне SCADA забезпечення, що являє собою важливий елемент відстереження та керування параметрів системи. Також сгенеровано ПІ регулятор що модернізує та пришвидшує роботу системи заголом. В якості середовища розробки програмного забезпечення було обрано середовище програмування TIA Portal V14 компанії Siemens
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Волоснікова, Наталія Миколаївна. "Cистема ефективного управління ресурсним потенціалом фірми на мікро- та макроекономічному рівні." Thesis, Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2018. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/45334.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Рябич, Роман Ігорович. "Система управління виробництвом солоного крекеру." Bachelor's thesis, КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2019. https://ela.kpi.ua/handle/123456789/29556.

Full text
Abstract:
Рябич Р.І. Система управління виробництвом солоного крекеру.КПІ ім. Ігоря Сікорського, Київ, 2018. У дипломному проекті проведено розробку та аналіз параметрів системи, на основі якої можна покращити еффективність. Актуальність теми зумовлена використанням виробничих ліній, що потребують оптимального планування для ефективної роботи. Досліджено П та ПІ алгоритми керування після чого обрано П як кращий по характеристикам регулятор.
Ryabych R.I. Management system for the production of salty crackers.KPI them. Igor Sikorsky, Kyiv, 2018. In the thesis work the design and analysis of system parameters on which to improve efficiency. Actuality melting caused by using production lines that require optimal planning for efficient operation. Studies under PI control algorithms and then selected as best in P control characteristics. This paper contains 78 p. of text, 18 figures, 16 references and 2 applications.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Моторя, Ольга Анатоліївна. "Cистема фінансового контролінгу в управлінні фінансовим станом промислового підприємства." Магістерська робота, 2021. https://dspace.znu.edu.ua/jspui/handle/12345/5144.

Full text
Abstract:
Моторя О. А. Cистема фінансового контролінгу в управлінні фінансовим станом промислового підприємства : кваліфікаційна робота для здобуття ступеня вищої освіти магістра за спеціальністю 072 "Фінанси, банківська справа та страхування" / наук. керівник Є. Ю. Ткаченко. Запоріжжя : ЗНУ, 2021. 131 с.
UA : Проаналізовано теоретичні основи формування системи фінансового контролінгу в управлінні фінансовим станом промислового підприємства. Досліджено показники фінансового стану ПрАТ “Запоріжвогнетрив”. Визначено напрями удосконалення системи фінансового контролінгу в управлінні фінансовим станом ПрАТ “Запоріжвогнетрив“.
EN : The theoretical bases of formation of system of financial controlling in management of a financial condition of the industrial enterprise are analyzed. The indicators of the financial condition of PJSC “Zaporizhvognetriv" were studied. The directions of improvement of the system of financial controlling in the management of the financial condition of PJSC “Zaporizhvognetryv" are determined.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography