Academic literature on the topic '208 Агроінженерія'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic '208 Агроінженерія.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "208 Агроінженерія"

1

Пастухов, В. І. "Коментар до стандарту вищої освіти України зі спеціальності 208 "Агроінженерія"." Вісник Українського відділення Міжнародної академії аграрної освіти, Вип. № 7 (2019): 99–112.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Сайчук, О. В., В. К. Аветісян, Н. М. Колпаченко, В. Л. Маніло, О. І. Біловод, and В. В. Дудник. "ДОСЛІДЖЕННЯ ПРОЦЕСУ ПОДРІБНЮВАННЯ СТЕБЛОВОЇ МАСИ." Вісник Полтавської державної аграрної академії, no. 4 (December 31, 2021): 259–67. http://dx.doi.org/10.31210/visnyk2021.04.34.

Full text
Abstract:
У статті обґрунтовано та розкрито вирішення проблеми збереження гостроти ріжучих крайок ножів під час подрібнювання стеблової маси зернових культур. З’ясовано, що з урахуванням отриманого в роботі співвідношення, можна провести чисельні розрахунки впливу товщини шару стиснення на товщину ріжучої крайки ножа, якщо задати певну величину h і відомі властивості матеріалу, який ріжуть (τ, σ). Отримано вираз, що дозволяє проаналізувати залежність гостроти леза, з урахуванням конструктивних особливостей реальних ножів (радіуса заокруглення). Дані розрахунки залежать, як від висоти шару стиснення (при h=const), так і від висоти вихідного шару (при ), або від обох параметрів висоти шару при відомій залежності між ними. В дослідженні з’ясовано що, формула виведена В. П. Горячкіним, з міркувань мінімальних витрат енергії на різання, хоча й не враховує геометрію ріжучої крайки, все-таки дозволяє визначити оптимальний кут заточення ножа, якщо задати його товщину й ширину ріжучої крайки. Запропоновано графіки для розрахунків оптимальної товщини ріжучої крайки за умови n-кратного стиснення шару в момент розрізання. Отримані залежності для розрахунку впливу товщини подрібнюваної стеблової маси на товщину ріжучої крайки ножа, а також обґрунтований кут заточування ножа, який забезпечує мінімальне зусилля різання. Пропоновані розрахунки та рекомендації з обраної тематики дослідження доцільно застосовувати при використанні існуючих конструкцій та проектуванні нових елементів зернозбиральних комбайнів для подрібнення стеблової маси зернових культур. Результати проведеного дослідження доцільно впроваджувати в навчальний процес при підготовці здобувачів вищої освіти спеціальностей 208 Агроінженерія та 133 Галузеве машинобудування.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Бурлака, О. А., О. В. Горбенко, А. О. Келемеш, and А. О. Бурлака. "ДОСЛІДЖЕННЯ НАДІЙНОСТІ РОБОТИ ЕЛЕМЕНТІВ ТРАНСПОРТНИХ СИСТЕМ ЗЕРНОЗБИРАЛЬНИХ КОМБАЙНІВ." Вісник Полтавської державної аграрної академії, no. 3 (September 24, 2021): 258–64. http://dx.doi.org/10.31210/visnyk2021.03.32.

Full text
Abstract:
Статтю викладено як системний аналіз причин відмов та надання практичних науково обґрун-тованих пропозицій для покращення надійності роботи зерно-транспортних ліній сучасних зерноз-биральних комбайнів. Автори проаналізували основні чинники та причини, що призводять до перед-часного виходу з ладу та руйнування елементів зерно-транспортної лінії зернозбиральних комбайнів. Об’єктом дослідження обрано фізичні явища, що відбуваються у верхній частині зернового та коло-сового елеваторів зерно-транспортної групи зернозбиральних комбайнів під час транспортування зерна. Детально досліджено та проаналізовано роботу спряження: робоча поверхня привідної зірочки – ланцюг зі скребками зернового та колосового елеватора комбайна. Визначено основні причини руйнування зубів привідної зірочки та прискореного зносу ланцюга зі скребками елеватора зернозбирального комбайна: абразивне зношування, контактне зношування, пластична деформація, корозійне зношування та ін. Основними з науково обґрунтованих та практичних рекомендацій стали такі: проведення системного діагностичного обстеження складників зерно-транспортної групи; зменшення інтервалів між обслуговуванням комбайнів у разі роботи у складних умовах збирання врожаю; можливість дзеркального встановлення частково зношеної зірочки поворотом на 180°; ретельне очищення робочих органів транспортних систем зернозбирального комбайна від рослинних залишків і бруду при технічних обслуговуваннях та постановці на зберігання; використання нових конструкційних матеріалів, зокрема і композитів, для виготовлення нових привідних зірочок ланцюга зі скребками елеваторів зерно-транспортної групи зернозбиральних комбайнів. Пропоновані поради та рекомендації з обраної тематики дослідження доцільно застосовувати при використанні існую-чих конструкцій та проєктуванні нових елементів зернотранспортних ліній сучасних зернозбираль-них комбайнів вітчизняного та закордонного виробництва. Також результати цього дослідження доцільно впроваджувати в навчальний процес при підготовці здобувачів вищої освіти спеціальностей 208 Агроінженерія та 133 Галузеве машинобудування.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Kravchuk, V., V. Gusar, and M. Pavlishin. "AGRARIAN ENGINEERING: SCIENTIFICALLY- TESTING RESEARCHES ON THE MODERN STAGE." Technical and technological aspects of development and testing of new machinery and technologies for agriculture of Ukraine, no. 22(36) (2018): 19–24. http://dx.doi.org/10.31473/2305-5987-2018-1-22(36)-19-24.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Костенко, О. М., Н. М. Опара, and О. У. Дрожчана. "МЕТОДОЛОГІЯ АНАЛІЗУ ПЕРЕДТРАВМАТИЧНИХ, ТРАВМАТИЧНИХ СИТУАЦІЙ ТА ВИРОБНИЧОГО ТРАВМАТИЗМУ В АГРОІНЖЕНЕРІЇ." Вісник Полтавської державної аграрної академії, no. 3 (September 25, 2020): 287–94. http://dx.doi.org/10.31210/visnyk2020.03.33.

Full text
Abstract:
В Україні, за даними Міжнародної організації праці, виробничий травматизм є одним із найвищихсеред європейський країн. Смертність від виробничих травм посідає третє місце після серцево-судинних та онкозахворювань. Найвищий смертельний травматизм в агропромисловому комплексі,де 2019 року загинуло 80 працівників, що на 19 % більше, ніж 2018 року. Тому проблема зниженнявиробничого травматизму є актуальною. Для її розв’язання проводять дослідження із застосуван-ням різних методів і методик. Аналіз досліджень закордонних і вітчизняних авторів показав, що іс-нуючі методи не дають цілісної картини проблеми. Вони враховують обставини навколишнього се-редовища та не враховують обставини прямо або побічно пов’язані з організаційно-технічною ро-ботою з попередження травм, з системою управління охороною праці, з санітарно-гігієнічним, нор-мативно-правовим, інженерно-технічним, медико-біологічним, психофізіологічним, ергономічним ііншим забезпеченням. У роботі пропонується технологія аналізу виробничого травматизму, якаохоплює обставини, джерела, причини, що сприяли травматизму, і особливо ті з них, які в конкрет-ній ситуації призвели до травми, тобто пропонується аналізувати передтравматичні ситуації, які євиробничим фоном, в умовах якого вони призводять або не призводять до травми. Це дає можли-вість планувати заходи, які унеможливлюють виникнення травмонебезпечних ситуацій та травм. Уроботі розроблена технологія генерування й аналізу передтравматичних ситуацій, з якої видно, щотехнологічні процеси та виробництво є одним цілим. Для розробки профілактичних заходів пропону-ється технологія аналізу травматизму і шляхів його профілактики, яка складається з 5 блоків: пока-зники травматизму, динаміка по роках аналізу, аналіз результатів прогнозу, обґрунтування шляхівпрофілактики, реалізація шляхів профілактики. Пропонована методологія є вагомою складовою час-тиною стратегії та тактики динамічного зниження і ліквідації виробничого травматизму. Рекоме-ндовано використовувати цю методологію при аналізі виробничого травматизму та розробці про-філактичних заходів у всіх галузях економічної діяльності.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Antonets, Anatoliy. "PECULIARITIES OF FORMING THE PROFESSIONAL SKILLS OF AGRARIAN ENGINEERS IN THE PROCESS OF STUDYING MATHEMATICAL DISCIPLINES." B U L L E T I N OF OLEKSANDR DOVZHENKO HLUKHIV NATIONAL PEDAGOGICAL UNIVERSITY 38 (2018): 46–52. http://dx.doi.org/10.31376/2410-0897-2018-3-38-46-52.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Бондар, М. М., and О. В. Плавинська. "ВИВЧЕННЯ ВИМОГ РОБОТОДАВЦІВ ДО ЗМІСТОВНОЇ СКЛАДОВОЇ СУКУПНОСТІ ПРОФЕСІЙНИХ КОМПЕТЕНЦІЙ МАЙБУТНІХ ІНЖЕНЕРІВ." Bulletin of Sumy National Agrarian University. The series: Mechanization and Automation of Production Processes, no. 1 (43) (February 21, 2022): 22–27. http://dx.doi.org/10.32845/msnau.2021.1.4.

Full text
Abstract:
Підвищення якості підготовки майбутніх інженерів сфер сільськогосподарського машинобудування та виробничої експлуатації сільськогосподарської техніки залишається актуальною проблемою національної системи освіти. Одним із шляхів вдосконалення навчального процесу є тісна співпраця університетів з роботодавцями сільськогосподарського виробництва та залучення їх до активної участі у формуванні компетенцій випускників, адекватних вимогам ринку праці. З огляду на важливість підвищення ефективності цієї співпраці в статті досліджуються взаємопов'язані поняття «компетенція», «компетенції», «компетентність», «компетентний». Пропонується перелік компетенцій інженера. Вивчається зміст сукупності значущих для випускника компетенцій, а також досліджується їх прояви у виробничих умовах, пов'язаних з необхідністю певного часу для адаптації випускника інженерного факультету. Основна мета дослідження — підвищити ступінь готовності студентів спеціальностей: галузеве машинобудування та агроінженерія, до швидкої адаптації в майбутній професійній діяльності. Для чого, на підставі результатів дослідження вимог роботодавців, відкоригувати змістовну складову сукупності професійних компетенцій. Для досягнення мети в лютому 2017 року по вересень 2018 року здійснювалось експертне опитування роботодавців. Брали участь в дослідженні випускники грудня 2016 роки (78 чол.), факультету конструювання та дизайну, а також механіко-технологічного факультету направлені на роботу в машинобудівні, дилерські, сервісні та виробничі сільськогосподарські організації різних форм власності. Результати проведеного опитування дозволили встановити саме які компетенції вимагають перегляду навчальних курсів і програм дисциплін для вдосконалення навчального процесу.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Viktor, Pryshlyak. "MANUFACTURING FUNCTIONS OF AGRICULTURAL ENGINEER AND PROJECT PREPARATION TECHNOLOGY IN HIGHER EDUCATION UNITS." Modern Information Technologies and Innovation Methodologies of Education in Professional Training: Methodology, Theory, Experience, Problems 434, no. 50 (2018): 355–59. http://dx.doi.org/10.31652/2412-1142-2018-50-355-359.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "208 Агроінженерія"

1

Алексеев, Р. В. "Комплексна механізація отримання молока та модернізація процесу пастеризації на КСП ім. Щорса Старокостянтинівського р-ну Хмельницької області." Бакалаврська робота, Хмельницький національний університет, 2021. http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/11864.

Full text
Abstract:
Розроблений проект комплексної механізації молочної ферми господарства з розробкою лінії охолодження молока. В роботі детально показана механізація окремих технологічних ліній з визначенням засобів механізації і планування основних приміщень ферми. Розроблені графіки використання обладнання і технічного обслуговування фермерської техніки. В конструкторській частині розроблена і розрахована енергозберігаюча установка для пастеризації молока. В якій за рахунок модернізації приводу пастеризатора збільшено продуктивність установки в цілому.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Базалійський, Д. О. "Комплексна механізація підприємства молочного напрямку з модернізацією відділення охолодження та зберігання молока на КСП ім. Щорса Старокостянтинівського р-н Хмельницької області." Бакалаврська робота, Хмельницький національний університет, 2021. http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/11865.

Full text
Abstract:
Розроблений проект комплексної механізації молочної ферми господарства з розробкою лінії охолодження молока. В роботі детально показана механізація окремих технологічних ліній з визначенням засобів механізації і планування основних приміщень ферми. Розроблені графіки використання обладнання і технічного обслуговування фермерської техніки. В конструкторській частині розроблена і розрахована енергозберігаюча установка для охолодження молока. В якій запропоновано використати двосекційний пластинчатий охолодник молока в якому в якості холодоагенту використовують водопровідну і льодяну воду, що зменшить витрати електроенергії на охолодження молока в чотири – п’ять раз.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Беган, В. І. "Обґрунтування технологічних параметрів системи машин на базі тракторів John Deere для вирощування цукрових буряків в умовах ТОВ «Україна 2001» Теофіпольського р-н Хмельницької області." Бакалаврська робота, Хмельницький національний університет, 2021. http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/11866.

Full text
Abstract:
У даному дипломному проекті розроблені інтенсивні технології вирощування цукрового буряка для господарства й обґрунтована річна зайнятість тракторів на основних видах робіт. Обґрунтовані параметри, режими роботи, показники використання агрегатів на окремих видах робіт: на оранці JohneDeere 4755+ Euro - Diamant 10 L 100, 6+1, на посіві JohneDeere 4755+ MulticornMonopil SE-24 ряд, на лущенні JohneDeere 4755+ ЛДГ-15Б, на культивації JohneDeere 4755+ LemkenKompaktor 800, а також параметри трактора на комплексі робіт. Розроблені рекомендації з агрегатування оптимального трактора JohneDeere 4755. Визначена потреба господарства в тракторах і сільськогосподарській техніці.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Григорчук, К. Ю. "Механізація технологічних процесів отримання зерна з удосконалення очисної системи комбайна Єнісей-950 на ФГ «Кедр 9»." Бакалаврська робота, Хмельницький національний університет, 2021. http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/11868.

Full text
Abstract:
У даному дипломному проекті розглянуто питання про технологію виробництва зернових у господарстві «Кедр 9» Тернопільської області. Запропонована в проекті технологія для виробництва зернових розроблена з урахуванням матеріально-технічної бази, ґрунтово-кліматичних умов навчального господарства й біологічних особливостей вирощуваної культури. Конструкторська частина присвячена розробці привода решето-повітряної системи очищення зерна комбайна КЗС Єнісей-950, призначеного управляти потужністю повітряного потоку, який створює осьовий вентилятор. А також у дипломному проекті запропоновані заходи щодо поліпшення безпеки праці у фермерському господарстві «Кедр 9» Тернопільської області.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Столярчук, А. С. "Механізація вирощування цукрових буряків на КСП ім. Володарського Старокостянтинівського р-н, Хмельницької області з модернізацією культиватора для передпосівного обробітку ґрунту." Бакалаврська робота, Хмельницький національний університет, 2021. http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/11876.

Full text
Abstract:
У дипломному проекті дана характеристика виробничо-господарської діяльності господарства, проаналізована технологія вирощування цукрових буряів вказані наявні недоліки. З врахуванням даних науково-дослідних і передових господарств України, складена перспективна технологічна карта на вирощування та збору цукрових буряків. З метою оптимізації технологічних процесів обробітку ґрунту під посівні площі цукрових буряків ,модернізовано культиватор для підживлення.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Степанюк, В. О. "Технічне забезпечення процесу сівби озимої пшениці в умовах Товариство Обмеженої Відповідальності Фармгейт Україна Шепетівського району село Васьківці Хмельницької області." Бакалаврська робота, Хмельницький національний університет, 2021. http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/11875.

Full text
Abstract:
У дипломному проекті дана характеристика виробничо-господарської діяльності господарства, проаналізована технологія викошування та збирання озимої пшениці і вказані наявні недоліки. З врахуванням даних науково-дослідних і передових господарств України, складена перспективна технологічна карта на вирощування та збирання озимої пшениці за інтенсивною технологією. З метою зменшення часу на транспортування і комплектацію посівного агрегату розроблена зчіпка без колісна СБ-2. З провадженням зчіпки в господарстві збільшиться продуктивність агрегату при сівбі і зменшаться затрати робочого часу, а також прямі експлуатаційні затрати.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Мосонюк, Д. О. "Механізація виробництва технологічних ліній яловичини на фермі ТОВ «Адамівка агро» Віньковецького району Хмельницької області з удосконаленням живильника-завантажувача." Бакалаврська робота, Хмельницький національний університет, 2021. http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/11871.

Full text
Abstract:
У дипломному проекті розроблено генеральний план ферми; розраховано технологічні лінії ферми; складено річний план-графік технічного обслуговування машин і обладнання; розроблено заходи по охороні праці та навколишнього середовища; обґрунтовано і викладено технічне рішення по удосконаленню розподільного бітера живильника-завантажувача кормів ПЗМ-1,5; виконано техніко-економічне обґрунтування проекту. У результаті впровадження розробленої технології виробництва яловичини у господарстві очікується зниження собівартості приросту 1 т живої маси молодняку ВРХ на 20 %. Результатироботиможуть бути використаніінженерно-технічнимипрацівникамипроектних і будівельнихорганізацій та аграрнихпідприємств.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Матковський, Д. М. "Оптимізація конструктивних параметрів відвалу бульдозера для підвищення його накопичувальної здатності при проведенні меліоративних робіт на ТОВ «Кунівське» Ізяславського району Хмельницької області." Бакалаврська робота, Хмельницький національний університет, 2021. http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/11870.

Full text
Abstract:
У дипломному проекті розглядався процес розробки ґрунту механічним способом. Спроектований бульдозерний відвал, виконаний основний розрахунки навісного устаткування. У розділі «Технологічна частина проекту» виконаний розрахунки режимів виготовлення деталі. Розроблені технологічні режими для операцій: токарська, фрезерна, свердлильна. У розділі «Охорона праці» дана характеристика шкідливих і небезпечних факторів, наведені рекомендації зі збільшення комфорту в кабіні водія. Виконаний огляд конструкцій відвалів бульдозера, наведені порівняльні характеристики.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Ботвін, М. Ю. "Механізація технологічних процесів вирощування овець в умовах сімейного господарства СВК «Лабунський»." Бакалаврська робота, Хмельницький національний університет, 2021. http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/11867.

Full text
Abstract:
Завданням дипломного проекту є оптимізація параметрів ферми, удосконалювання технологічних процесів кормоприготування, стрижки та видалення гною. При аналізі було встановлена необхідність удосконалювання існуючізасоби видалення гною У якості конструкторської розробки пропонується замінити похилий транспортер базової установки ТСН-3.0Б на гвинтовий транспортер. У розділі охорона праці середовища розглянуті питання техніки безпеки при роботі з устаткуванням для видалення гною, питання екології тваринницьких підприємств. У результаті проведення відповідних розрахунків буде отримана річна економія близько 253200грн. Строк окупності нашої конструктивної розробки 0,36 року.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Купець, Б. І. "Механізація технологічного процесу на молочно-товарній фермі в ТОВ «Агрохолдинг 2012» Хмельницької області з удосконаленням змішувача-дозатора преміксів." Бакалаврська робота, Хмельницький національний університет, 2021. http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/11869.

Full text
Abstract:
У першому розділі зроблений аналіз господарської діяльності ТОВ «Агрохолдинг 2012». У другому розділі - технологічної частини проекту представлені розрахунки по водопостачанню, поїнні і годівлі тварин, вентиляції та опаленню, машинному доїнню і первинній обробці молока, збиранню та утилізації гною. У третьому розділі представлена конструкторська розробка змішувача-дозатора преміксів. Позитивний ефект від впровадження даного пристрою полягає в поліпшенні якості одержуваної суміші за рахунок інтенсифікації процесу змішування. У четвертому розділі освітлені питання організації охорони праці в господарстві, зроблені відповідні розрахунки. У п'ятому розділі наведений аналіз екологічної шкоди, що наноситься пропонованою конструкцією, запропоновані заходи щодо забезпечення сприятливого стану навколишнього середовища. У шостому розділі зроблене техніко-економічне обґрунтування пропонованого змішувача-дозатора преміксів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography